Esso medewerkster process-operators bedrijfsverpleegster r HOOGOVENS IJMUIDEN EEN SECRETARESSE voor één der specialisten I jonge administratieve medewerkers een gezonde baan voor jongens die de kriebels krijgen van binnen zitten te h .Sm BOEKE WITCO CHEMICAL N.V. Goede zorg kost tijd ZATERDAG 12 Naam: Leeftijd 21 tot 40 jaar. Geboortedatum: Voornaam: Adres: CHEMICALS bon Aanvangssalaris plus ploegendiensttoeslag bedraagt bij 23 jaar en ouder circa 13.184,- bruto per jaar (circa 252,- bruto per week). Ik stel prijs op meer informatie over diverse bedieningsfuncties. oudere ADMINISTRATIEVE KRACHT jonge TELEFONISTE Bouw uw toekomst op staal! Hoogovens IJmuiden vraagt in verband met de grote uitbreidingen van haar walserijen medewerkers ter opleiding in de praktijk voor diverse bedieningsfuncties. Het werk wordt in ploegendienst verricht Belangstellenden kunnen nevenstaande coupon ingevuld zenden aan: Hoogovens, Antwoordnummer 94000, IJmuiden (plak dus geen postzegel) Na ontvangst wordt nader contact met u opgenomen. (Telefonische inlichtingen: 02510 - 94000). jonge MEDEWERKSTER (in volcontinu-dienst) HF 833 jonge MEDEWERKER Woonplaats:Gehuwd/ongehuwd GEZELSCHAPSDAME wier taak mede zal bestaan uit het bereiden van de maaltijden e.d.; meerdere hulp is aanwezig. 19 JUNI 197 1 dat wij uw advertentie opleiding voor bedieningsfuncties advertentie bezit is I Leeftijd bij voorkeur omstreeks 40 jaar. Rozb. 0-0250 Denk jij er ook zo over? Naam Geboortedatum Adres Plaats Opleiding 7106034 HDC M Sommige jongens kunnen.niet de hele dag binnen zijn. Wat voor hen telt is de frisse buitenlucht. Het liefst zijn ze in beweging. Ze willen graag midden in het leven staan. Zelfstandig werken. Als je op 1 oktober 1971 15 jaar en nog geen 17 jaar bent en ten minste de lagere school opleiding voltooid hebt, kun je je opgeven voor de opleiding leerling-besteller. Dan heeft de PTT voor jou een fijne baan leerling-besteller. Je krijgt een opleiding van 2 jaar. Tijdens die cursus zit je niet veel binnen want het is bijna allemaal praktijkwerk. Daarbij wordt er veel aandacht geschonken aan sport. Het eerste jaar heb je iedere dag een uur sport. En je krijgt tijdens je opleiding meteen al een behoorlijk salaris. W77 je meer weten Stuur dan de bon op en je krijgt een uitnodiging voor een gesprek eventueel samen met je ouders. Sollicitaties kunt u richten aan Esso Chemie N.V., ter attentie van de heer J. C. van Doorn, afdeling Personeelszaken Postbus 15, Rozenburg. Telefoon 01888-2466 (toestel 335). Esso Chemie N.V. heeft in het Botlek/ Europoortgebied twee chemische fabrieken voor de produktie van respectievelijk Aromatische Koolwaterstoffen en Kunstmeststoffen. Beide fabrieken behoren tot de best geoutilleerde ter wereld en zijn uitgerust met de modernste apparatuur. Ten behoeve van onze kunstmestfabrieken zoeken wij thans POSTDISTRICT HAARLEM Je kunt ook bellen - (023) 31 93 00 - of gewoon even langskomen op de afdeling Aanneming Personeel, Haarlem. Elke werkdag van half negen tot vijf uur. Ik word graag (samen met mijn ouders) uitgenodigd voor een gesprek over de opleiding tot leerling-besteller. Invullen, uitknippen en in een envelop zonder postzegel opsturen naar het postdistrict Haarlem, afdeling Aanneming Personeel, Zijlstraat 44. Haarlem. Bij het Marine Hospitaal te Overveen Bloemendaalseweg 287 wordt voor spoe dige indiensttreding gevraagd Gegadigden kunnen zich voor nadere in formaties en sollicitaties zowel telefonisch als schriftelijk wenden tot de ekonomisch direkteur telefoon 023 - 31 92 30 toestel 31. Sollicitaties te richten aan de hoofdcommissaris van Politie te Haarlem, Flora park 5, Postbus 57. In verband met het vertrek buitenslands van onze huidige medewerkster zoeken wij zo spoedig mogelij keen opvolgster voor onze De bedrijfsverpleegster is belast met; het beheer van de verbandkamer de regeling van de E.H.B.O.-dienst en het verlenen van eerste hulp de regeling van de periodieke keuringen en het periodiek longonderzoek het organiseren van bedrijfsspreekuren en het assistéren van de bedrijfsarts het hóuden van spreekuren De Nederlandse Rotogravure Maatschappij N.V. is een grote diepdrukkerij, waar tijdschriften en particuliere drukorders voor binnen- en buitenland worden verzorgd. Het bedrijf, thans nog te Leiden gevestigd, zal binnen afzienbare tijd naar Haarlem verhuizen. op onze afdeling orderbevestigingen/facturering een welkome aanvulling van ons team zijn. Als U interesse heeft voor deze funktie, schrijft u dan een briefje aan onze afdeling Personeelszaken of, wanneer u dat makkelijker vindt, belt u ons dan even op. Ons telefoonnummer is 023-258001 Als U graag op een kleine afdeling werkt redelijk overweg kunt met de engelse taal (Mulo/Mavo niveau) over typevaardigheid beschikt interesse heeft voor export-aangelegenheden dan zou U als accuratesse vereist (ook vervroegd gepensio neerden komen in aanmerking) gezinshulp het bijhouden van de ziektestatistiek en het voeren van een eenvoudige administratie. De werkzaamheden worden verricht vanuit de afdeling Persoheelzaken in samen werking met het Hoofd Personeelzaken. Een bedrijfsmaatschappelijk werkster is aanwezig. Binnen bepaalde grenzen zal het mogelijk zijn werktijden overeen te komen die niet geheel samenlopen met de arbeidstijden in het bedrijf. zo vroeg mogelijk in ons Ruime bijdrage in de kos ten van voortgezette stu die. zo goed mogelijk verzorgen vraagt voor het hoofdkantoor te Haarlem met ten minste MAVO-opleiding en gevoel voor talen Spaarndamseweg 466, Haarlem Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd Personeelzaken van de het verrichten van eenvoudig laboratorium Nederlandse Rotogravure Maatschappij N.V. onderzoek Galgewater 22 te Leiden. Voor de afdeling Boekhouding voor de mechanische boekhouding, typewerk en adm. werkzaamh. (MAVO-opleiding) Bij de P O LITl E te Haarlem is plaats voor Vereisten: diploma Mulo of Mavo IV, of gelijwaar dige opleiding. Salaris: maximaal 1.180.- per maand, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Vakantie-uitkering: 6%. Premie AOW/AWW voor rekening van gemeente. De voorkeur wordt gegeven aan een het behandelen van aanvragen voor verpleegster met diplomaZiekenverpleging A en E.H.B.O.-diploma en liefst met poliklinische ervaring of ervaring als bedrijfsverpleegster. Wilt u Zorgt u er dan voor dat uw Sollicitaties, telefonisch of schriftelijk aan Koninklijke Handelmaatschappij v/h BOEKE HUIDEKOPER N.V., Spaarndamseweg 180, Haarlem. Telefoon 0 23-25 81 11 (toestel 01). kennis van medische terminologie strekt tot aanbeveling. Salariëring afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal f 972,— bruto per maand. Premie AOW voor reke ning van het Rijk. Zij kunnen tewerkgesteld worden zowel in de ammoniak- fabriek, als in de salpeterzuur- of ureumfabriek. Onze gedachten gaan uit naar kandidaten met diploma Scheepswerktuigkundige A of V.D., liefst met ervaring in de chemische- of aardolieindustrie. Ook operators met opleiding chemisch vakman of landmachinist komen in aanmerking. Leeftijdsgrens 35 jaar. Aan geschikte kandidaten bieden wij uitstekende arbeidsvoorwaarden, zoals een goed salaris en een prima vervoers- en verhuiskosténregeling. Wij zoeken voor een dame op leeftijd - wonende te Bloemendaal - gezond, doch door een ongeval tijdelijk minder valide, een Hoewel het de bedoeling is dat zij intern is, zal zij kunnen beschikken over veel vrije tijd. Twee mooie kamers zijn voor haar persoonlijk bestemd. Zij die belangstelling hebben kunnen - met bijvoeging van een overzicht van hun antecedenten onder no. 5506 schrijven aan Psychologisch Adviesbureau Dr j. Slikboer Prinsen Bolwerk 5, Haarlem. i

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 12