BEMANNING KABINET GEEFT NOG PROBLEMEN Werkgevers willen betere informatie RIZA Medicijnen vaak gevaar voor automobilist Medisch toezicht op autorijders strenger „Dank bevrijding Weinig belangstelling voor mi|n Ontploffingen verstoren rust Twee mannen o u voor millieubeheer dood bij botsing op Waddenzee Hartpatiënten willen spoed bij samenstelling chirurgteam Aanbevelingen voor sociaal beleid VERKEER IN NEDERLAND ONVEILIG Vrouw zat negen uur in lift opgesloten D r u g voo rlichtin g in het leger „Spokie” ontslagen uit kliniek Pater Krekelberg overgeplaatst naar Nijmegen Hoe lang gebruikte Pakistan geld van ontwikkelingshulp voor leger? 2 D DINSDAG 29 JUNI 1971 De 6 woorden boeken nieuwe talen Boekhandel H. Coebergh Senator Van Wijk: ADVERTENTIE Postbus 98, Haarlem. (Van onze redactie economie) (Vervolg van pagina 1) (Van onze correspondent) (Van onze medische medewerker) NU zijn ze alle 7 leverbaar. Ze zijn overzichtelijk, duidelijk, veelzijdig en voordelig. Bij vooruitbetaling op giro 85843 krijgt u ze direct thuis bezorgd. Berichten als zouden oudere autorijders om de twee jaar verplicht zijn zich te la ten keuren, bestempelt men op het mini sterie van Verkeer en Waterstaat als vol slagen nonsens. Een volgende wijziging dient de rechts zekerheid van de houder van een rijbewijs sterker te maken. Op dit ogenblik kan ie dere politieman, die meent een afwijkend rijgedrag te constateren bij een automobi list, een rijbewijs in beslag nemen. Daar aan wil men een eind maken, door de procedure met groter waarborgen te om geven. DEN HAAG. De ministers van Ver keer en Waterstaat en van Justitie willen het mogelijk maken om. door een eenvou dige wijziging van artikel 18 van het We genverkeersreglement. de toewijzing van rijbewijzen beter in de hand te houden. De gevolgen van alcoholmisbruik mogen volgens de minister voldoende bekend ge acht worden. Het is volgens hem evenwel niet uitgesloten dat in de toekomst de voorlichting in de krijgsmacht zal worden verbreed tot ook andere riskante genots middelen dan drugs. Onder de parochianen in Delft is enige beroering over dit besluit ontstaan. Een aantal van hen heeft een actiecomité ge vormd, dat zich zal inspannen om pater Krekelberg in Delft te houden. Vorig jaar zomer verspeelde de overste van de orde der jezuïeten de sympathie van de Delftse katholieken door pater Kre kelberg uit het bij het Stanislascollege be horende patershuis te bannen. De verdre ven priester woont sindsdien op kamers in Delft. De informatie aan het personeel moet langs de hiërarchieke lijn en door overleg geschieden, zodat het personeel nergens het idee krijgt ergens mee te worden gecon fronteerd. Verder moet er een goede voor lichting zijn en dienen de jaarresultaten in populaire taal te worden omgezet. Er zouden meer getrouwde vrouwen moeten worden ingeschakeld bij de pro- duktie. Dat is nodig om het tekort aan arbeidskrachten, dat niet alleen met gast arbeiders kan worden aangevuld, op te heffen. Ondanks alle waarschu wingen, alle voor lichting en de wetenschap van iedereen dat men niet mag rijden na alcoholge bruik, is het aandeel hiervan bij het ver oorzaken van ernstige verkeersongelukken veel en veel groter dan van ziekten. Al cohol behoort tot de voornaamste oorza ken waardoor de hersenfunctie zodanig wordt beïnvloed dat men niet in staat is behoorlijk te rijden. Dat is al zo vaak her haald, en bewezen, dat iedere automobi list er goed van op de hoogte is. Toch wordt nog steeds de helft van alle dode lijke verkeersongevallen veroorzaakt door dat een bestuurder onder invloed van al cohol reed. Er gaat geen dag oorbij zon der dat dit gebeurt. De gerechtelijke be straffing van zo’n bestuurder is blijkbaar te licht om afdoende afschrikwekkend te werken. Namens het bestuur schrijft de voorzit ter, de heer H. S. Eievet, verontrust te zijn over 66 hart- en vaatpatiënten. Drin gend wordt verzocht op korte termijn uit sluitsel te geven waar deze patiënten zijn ondergebracht. Gevreesd wordt dat deze patiënten voor wie een directe ingreep of onderzoek noodzakelijk is, nog niet zijn geholpen of in het ernstigste geval reeds zijn overleden. In dit verband wordt in de brief gewezen op het ernstig tekort in Ne derland aan operatie-accommodatie. ws ww (F.N., N.F., D.N., N D., E.N., N.E.) plus KOENEN, het beroemde Nederlandse woordenboek, kosten samen f 116, Bestel terstond. I leg Mi, Egi tre op 13 5 voc vo« rac «tel dui me con We I lan een i me ma ge; I me scl lev bel vai be: het 1 we in gei sch Kr gei I die we mi Vei ont Us 1 den vrij vei S sta op vic tee hel vei vo< te, kv va co: rei on i va tei bij we lee be: tij eei zei wa he 1 wa hef poi op en zie uit soc vo< nie nie zee am ku de rer zijl eei bli; vee 'Als de liei lan ste aar de nis nin zot fen I wa ges ter: DEN HAAG. Met behulp van de brandweer Is in de afgelopen nacht om streeks half twee in een schoolgebouw aan de Hoefkade in Den Haag een vrouw uit een lift bevrijd. Zij had vanaf 4 uur maan dagmiddag opgesloten gezeten. De lift was vijf centimeter boven de begane grond stil blijven staan vanwege een defect. De brief is eveneens gericht aan de mini steries van Sociale Zaken en Volksgezond heid en van Onderwijs en Wetenschappen, alsmede aan de vaste commissie van Volksgezondheid ven de Tweede Kamer. DEN HAAG. Minister Den Toom van Defensie is van plan voor soldaten drug voorlichting als verplicht lesuur te laten opnemen. De voorlichting zal vooral ge richt worden op de medische en sociale achtergronden van de mens in de krijgs macht. Dit zegt de bewindsman in antwoord op vragen van de Tweede Kamerleden me vrouw Padt-Jansen en de heren Wiel- draayer en Voogd (allen P.v.d.A.). (Van onze correspondent) ROERMOND. De twee Sittardse elek triciens, de 23-jarige J. Koster en de 19- jarige P. Beugels ztfn maandag om het leven gekomen toen de auto waarmee ze op weg naar hun werk waren bij Horn frontaal tegen een vrachtwagen met aanhanger botste. Een derde 19-jarige elektricien uit Sittard werd daarbij ern stig gewond. De minister heeft inmiddels een kleine werkgroep benoemd, die de voorbereiding zal verzorgen. De werkgroep zal met de inspectie van de geestelijke volksgezond heid van het ministerie van Sociale Zaken en Volksgezondheid contact opnemen. Bij de voorbereiding van de drugvoor lichting zullen vele buitenlandse publika- ties op dit gebied, waaronder ook Ameri kaanse, bestudeerd worden. BREDA. De Nederlandse hartpatiën tenvereniging vraagt zich af of wel de no dige snelheid wordt betracht in de samen stelling van een hartchirurgisch team in het stads- en academisch ziekenhuis in Utrecht. Zij geeft van haar verontrusting hierover blijk in een brief gericht aan dr. De Jong, coördinator tussen het ministe rie van Onderwijs en Wetenschappen en dat van Volksgezondheid. De spanning tussen pater Krekelberg en zijn overste wegens verschil van opvattin gen werd vergroot toen pater Krekelberg enige tijd geleden de wiskundelessen tij delijk staakte, omdat in het schoolblad Brats” een gedicht was verschenen dat volgens hem godslasterlijk was. De pater mag nog wel enkele lessen in Delft geven, maar hem is verboden zich voor het ove rige buiten Nijmegen te begeven. Door de droogte hadden de rivieren een lage waterstand, het zoutgehalte steeg en het zuurstofgehalte daalde. Het biologisch evenwicht werd verder en verder verstoord en er werd een hoogtepunt bereikt tijdens het weekend van 12 tot 14 juni. Inmiddels is de situatie verbeterd, de vissterfte is tot staan gebracht. Ir. Kooien: De kwali teit van het oppervlaktewater is weer vrij normaal voor de tijd van het jaar, maar aanvaardbaar nog altijd niet. Volgens hem zullen alle in het stroomgebied van de Rijn liggende landen na de juni-gebeurte- nissen zich wel genoopt zien om de strijd om de zuivering van het water voort te zetten en dat in versneld tempo. Ir. Kooien verwacht dat nu zowel in Nederland als in Duitsland de wettelijke basis voor de bescherming van het opper vlaktewater is gelegd en, nu er tal van plannen voor verbetering op het program ma staan de zaak zich ten goede kan ke ren. „Maar het zal zeker nog een jaar of tien duren.” De vraag of een vijfjaarlijkse medische keuring, zoals die boven het zestigste jaar thans voor ieder die het rijbewijs wil verlengen verplicht is, wel een afdoen de garantie biedt is na de tragedie op Texel van verschillende zijden aan de or de gesteld. Een heel andere vraag is of een bejaar de nog voor het eerst een rijbewijs mag krijgen, onafhankelijk van zijn geestelijk en lichamelijk welzijn. De eisen die het verkeer aan reactievermogen en reactie snelheid stelt, naast zijn onervarenheid, enkele punten waarop de tegenstanders hun bezwaren baseren, en boven de 60 jaar geen eerste rijbewijs mogelijk willen ma ken. Een ander motief is dat er ook een „ondergrens” in leeftijd voor het rijbe wijs bestaat. Prof. Diepenhorst heeft de vereniging in januari de verzekering gegeven dat voor 1 oktober de afdeling thorax chirurgie weer in gebruik zal worden gesteld. „Wij zullen dan ook als hartpatiëntenvereniging geen moment meer aarzelen omstreeks deze datum tot parlementaire en indien noodzakelijk tot buitenparlementaire ac ties over te gaan” wordt in de brief ge steld. De suggestie om deze keuring jaarlijks te verrichten zou praktisch onuitvoerbaar zijn, ook al omdat er waarschijnlijk niet voldoende huisartsen zijn om dat grote aantal keuringen te verrichten. Het aan tal bejaarden neemt bovendien steeds toe, de keuring mag niet door de eigen huis arts worden verricht en ook de kosten er van betekenen nu al vaak een hele be lasting. Aan de andere kant kan er bij een bejaarde in het verloop van vijf jaar heel wat gebeuren waardoor zijn medische geschiktheid een auto te besturen dubieus wordt. Wél lijkt het gewenst dat de keu rende arts van de huisarts inlichtingen ont vangt over de aandoeningen waaraan de keuringskandidaat lijdt en die zijn rij-ge- schiktheid kunnen beïnvloeden Bewust- zijnsstoornissen zoals black-outs, en ande re ziekten die bij een rijbewijskeuring niet of nauwelijks gevonden kunnen worden(of waarvan de bejaarde zich niet zelf bewust is) zijn bij dit onderzoek echter moeilijk te achterhalen. Indien de keurend arts enigerlei afwijking constateert en deze op op het keuringsformulier vermeldt, kan de medisch adviseur van het CBR eventueel tot een verder (specialistisch) onderzoek verplichten en zijn beslissing daarvan la ten afhangen. Er bestaat dus wel een be hoorlijke mogelijkheid om iemand boven de zestig die als bestuurder van een mo torrijtuig op medische gronden een gevaar zou vormen geen rijbewijs (meer) te ver strekken. Toch zijn ook deze mogelijkhe den niet altijd waterdicht, vooral ten aan- (Van onze Haagse redactie) - PIETERBUREN. —De landelijke Ver eniging tot Behoud van de Waddenzee is zeer bezorgd over de selsmografische me tingen, die nu al enkele weken de rust op het wad ten noorden van de Groningse plaats Pieterburen verstoren. Een Duitse onderneming heeft daar een registratie- schip en een vaartuig met springstoffen ingezet. Men plaatst springladingen op een diepte van twintig meter en laat de ze ontploffen. Een woordvoerder van het actiecomité van de vereniging zei maandag dat de explosies de rust van broedende vogels verstoren en kraters doen ontstaan die ge vaarlijk zijn voor wadlopers. Als er nog water op het wad staat en men de kra ters niet ziet, dan kan men onverwacht onder water verdwijnen. Een uit de hand lopende boring kan ver der binnen 24 uur de Waddenzee zo ver ontreinigen met olie dat de gehele natuur- rijkdom van dit gebied verloren gaat. Toeristen mogen tot 13 juli de broedge bieden van vogels niet bezoeken, maar de ze gebieden mogen klaarblijkelijk wel wor den verstoord door de explosies van het Duitse onderzoekteam, zo stelt het actie comité. Het seismografisch onderzoek wordt ver richt door Prakla Seismos uit Hannover. zien van psychische stoornissen en afwij kingen die bij een gewone keuring nu een maal niet onderkend kunnen worden, ten zij de kandidaat deze zelf weet en ze ook aan de keurende dokter vertelt. Overigens is de rijvaardigheid van oudere bestuur ders door hun lange ervaring vaak uitste kend en zijn zij in het verkeer meestal ook voorzichtig. DEN HAAG De gezamenlijke werk geversorganisaties (VNO en NCW) hebben een reeks aanbevelingen gedaan voor het sociale beleid in ondernemingen. De be langrijkste uit het rapport van de geza menlijke werkcommissie zjjn: Scholing en vorming van onderne mingsraadsleden zijn in principe voor reke ning van de onderneming. Initiatieven in die richting moeten in overleg met de vak beweging en de bedrijfstakken worden ontwikkeld. Over de bemanning van de zestien ze tels vanuit de verschillende partijen be staat goeddeels overeenstemming. De in deling van de mannetjes baart meer zor gen. Zo is de sociaal-economische driehoek, bestaande uit de traditioneel zware por tefeuilles van Financiën, Economische Za ken en Sociale Zaken nog niet „rond”. In Haagse politieke kring groeit op grond van dit redelijk uitzicht dan ook de ver wachting, dat mr. Biesheuvel er in zal sla gen rond het komende weekeinde zijn ploeg te voltooien. Intussen zou hij vanmiddag, als „ge woon” Kamerlid, aanwezig zijn in de Tweede Kamer, waar zijn aanwezigheid gewenst is bij de stemming over een aan tal grondwetsherzieningen. Uit de mededelingen van de woordvoer der bleek dat mr. Biesheuvel met een aantal posten nog moeilijkheden onder vindt. Voor sommige departementen be staat veel4 belangstelling, andere porte feuilles zijn bijzonder slecht in trek. Tot deze laatste categorie zouden de nieuw te creëren departementen van Volksgezond heid en Milieuhygiëne en voor het Weten schapsbeleid zijn. Het werkoverleg aan de voet moet ge organiseerd verlopen. Werksituatie en werkomstandigheden moeten erbij worden betrokken. In het bedrijf moeten het werk en de werkomstandigheden worden aangepast aan de problemen van de oudere werk nemers. Maandag ontving hij de man die een oplossing heeft gezocht voor de competen tiegeschillen tussen de departementen van Buitenlandse Zaken en Economische Za ken: ir. J. Franke. Deze oud-secretaris- generaal voor de voedselvoorziening ont ving vorige week het verzoek van de for mateur, om de problematiek ronde de buitenlandse en economische betrekkin gen door te lichten. Vanochtend zou ir. Franke eindrapport uitbrengen. Het rapport zal aan de frac ties van K.V.P., A.R.P., C.H.U., V.V.D. en DS'70 worden verstrekt. Nog in de loop van de dag komt een aantal van deze fracties bijeen. Vanavond komen de vijf fractieleiders op verzoek van de formateur gezamenlijk bij hem op bezoek, ter bespreking van het rapport-Franke en van een aantal be langrijke beleidsbeslissingen. Voor het RIZA is 1971 tot dusver een redelijk jaar geweest. Door de „natte” jaren sinds 1965 was de verontreiniging van het oppervlaktewater nog niet dui delijk aan het daglicht getreden, maar dit voorjaar begonnen de moeilijkheden. De vrouw, die in het schoolgebouw woont, was vanwege de vakantietijd al leen in het gebouw. Dat zij ontdekt werd was te danken aan het feit, dat iemand, die in de school werkzaam is en over een sleutel beschikt, bij het passeren van het gebouw een raam zag openstaan en op on derzoek uitging. Hij bemerkte dat de vrouw in de lift opgesloten zat en sloeg alarm. DELFT. Pater E. D. Krekelberg sj, leraar wiskunde aan het Delftse Stanislas college, die enige tijd geleden in het nieuws was toen hij uit protest tegen de „zedenverwildering” in Maastricht de eta lageruit van een sexboetiek met een bak steen vernielde, is door de overste van zijn orde, pater J. Deenen, bevolen zich in Nijmegen in afzondering te vestigen. Pater Krekelberg is tevens priester van een Delftse interparochie. DEN HAAG. De epidemie der ver keersongelukken woedt onverminderd voort en eist nu al enkele jaren gemiddeld negen doden en minstens honderd gewon den per dag. Zoals overal waar een ziekte- epidemie lange tijd aanhoudt, raakt men er blijkbaar zodanig aan gewend dat deze getallen van dagelijkse verkeersslachtof fers nauwelijks meer indruk maken. Al leen wanneer er plotseling een „spectacu lair” ongeluk plaatsvindt, waarbij een groot aantal slachtoffers tegelijk of één bekende figuur betrokken is, schrikt men éven op. ROTTERDAM. De 73-jarige Adriaan van der Ham. bijgenaamd „Spokie”, is ontslagen uit de psychiatrische Delta kli niek, waar hij sinds 24 mei was opgeno men. Een brand verwoestte toen zijn huis aan de Rotterdamse Noordsingel, waar hij met zijn 76-jarige zuster Taja woonde. De zus kwam om. In de dagen die volgden begonnen de brandweer en de politie een onderzoek naar de oorzaak van de brand en ontdekten toen in het huis tonnen vuil en bovendien een enorme hoeveelheid kostbaarheden en geld, totaal ongeveer voor 250.000 gulden. „Spokie” is zeer verbolgen over de vrij postigheid, waarmee alles is overhoop ge haald. Voorlopig woont hij nog bij buren, maar hij wil weer in zijn eigen woning. Hoe hij het vindt om als rijk man te boek te staan? Dat geld was allemaal van mijn zuster”, zegt hij. „Dat heeft ze gespaard in de tijd dat ze bij de PTT werkte”. Aangezien hij meent dat hij tegen zijn wil in een kliniek is opgenomen en geen toestemming heeft gegeven zijn huis te doorzoeken zou hij een proces willen be ginnen. Er moeten goede systemen voor tarie ven, beloning, opleiding, beoordeling, pro motie, ontslag, pensioen, winstdeling, spa ren, bedrijfsmaatschappelijk werk, vakan tie, veiligheid, gezondheid en hygiëne worden ontworpen. Tot dusver geldt een rijbewijs voor 5 jaar. In de toekomst zal het mogelijk zijn de geldigheidsduur op 1, 2 of 3 jaar te be palen, indien geneeskundigen dat, met het oog op de toestand van de aanvrager van een rijbewijs noodzakelijk achten. Inval. De Eindhovense rijkspolitie heeft vanmorgen vroeg een inval gedaan in ’n woonwagenkamp in Waalre. De groot scheepse actie, waarbij 75 man waren betrokken, heeft volgens de eerste be richten 5 pistolen en een alarmpistool opgeleverd. De actie, die om zes uur begon, was van te voren zorgvuldig ge" heimgehouden. Felicitatie. President Tito van Joego-Sla- vië heeft Prins Bernhard een telegram gezonden ter gelegenheid van diens 60- ste verjaardag. Prins Bernhard zal 16 ju li de eregast zijn wanneer de Britse af deling van het World Wildlife Fund, waarvan hij de internationale president is, in de idyllische aan de Theems ge legen Hurlingham club nabij Chelsea in Londen, op informele wijze het 10-jarig bestaan van het fonds viert. Er worden duizend gasten verwacht. Men kan aan zitten aan het diner of deelnemen aan een barbecue. Na afloop is er een groot galabal met vijf orkesten. Alles wordt volgens Tudorstijl aangekleed. DEN HAAG. Het Eerste-Kamerlid Van W\jk (PSP) heeft minister Luns van Buitenlandse Zaken en de met ontwikke lingswerk belaste minister Udink gevraagd of zjj kunnen zeggen hoelang Pakistan de als ontwikkelingshulp verkregen gelden al voor militaire doeleinden heeft gebruikt. De heer Van Wyk wil van de bewindslie den nauwkeurige inlichtingen over de con crete voorwaarden die gesteld zijn voor het eventueel hervatten van de ontwikkelings hulp. Het Kamerlid vraagt een en ander naar aanleiding van het besluit van het inter nationaal consortium van de Wereldbank tot opschorting van hulp aan Pakistan om dat dit land de ontwikkelingshulp militair zou gebruiken. Het dodelijk verkeersongeluk van keeper Tonny van Leeuwen schokte héél voetbal- minnend Nederland. Over de oorzaak van zijn ongeluk werd slechts even gerept: op weg naar huis, na een huldiging, reed hij op de linkerweghelft tegen een met beton blokken geladen truck. Vermoedelijk was hij achter het stuur in slaap gevallen. En kele dagen tevoren kreeg een ander ver keersongeluk dat behalve één dode een tiental min-of-meer ernstig gewonde slachtoffers eiste, heel veel aandacht. Een 70-jarige man, die wegens „black-outs” on der medische behandeling is, reed in zijn auto dwars door een voor het verkeer af gesloten drukke winkelstraat. Toen hij la ter werd aangehouden bleek hij zich to taal niets van het gebeurde te herinneren. Van alle kanten kwamen felle commenta ren los, waarbij het voornaamste punt werd gevormd door de vraag hoé het mo gelijk is dat deze man achter ’t stuur mag zitten. Boven de 60-jarige leeftijd wordt voor het verkrijgen of verlengen van een rijbewijs immers een medische keuring vereist. Ook rees veel kritiek op het feit zo’n rijbewijs vijf jaar geldig blijft vooral dat zo’n rijbewijs vijf jaar geldig blijft Dit waren twee recente ernstige ver keersongevallen waarbij de oorzaak heel duidelijk was. Op dat ogenblik beschikten de beide bestuurders niet over de gave om afdoende te reageren en normaal waar te nemen. Dit zijn de onmisbare voorwaar den om veilig te rijden, waarbij immers de aandacht, het waarnemen en verwerken van alles wat zich in en buiten het voertuig afspeelt, naast het reactievermogen en de reactiesnelheid allemaal onafgebroken en voor de volle honderd percent intact moe ten zijn. Eenvoudiger uitgedrukt: voor vei lig rijden moet de bestuurder steeds vol komen helder van geest zijn. En dat is niet het geval bij slaperigheid, bij een black-out, bij sufheid die door allerlei ge neesmiddelen tegen nerveuze spanningen bij sommige lichamelijke zieketen, onder invloed van alcohol en drugs en ook door oververmoeidheid. Er worden tegenwoordig (te) veel ge neesmiddelen tegen nerveurze spanningen en hun gevolgen geslikt, die uitstekend helpen, maar die bij een autobestuurder tegelijk het gevaar van versuffing veroor zaken, vooral samen met een kleine hoe veelheid alcohol. Ook de geneesmiddelen tegen overgevoeligheidsziekten (jeuk, som mige huidaandoeningen, astma, hooi koorts) werken versuffend, en een sterk slaapmiddel kan de volgende ochtend nog erg nawerken. Dat zijn allemaal dingen waaraan elke automobilist moét denken. Onderzoekingen in Amerika en Engeland hebben uitgewezen dat een groot deel der (dodelijke) verkeersongelukken „zonder bekende oorzaak” op narcolepsie, inslapen door oververmoeidheid of een black-out be rust. Bij één onderzoek was dit het geval bij 3 der 52 dodelijke verkeersongevallen zonder duidelijke oorzaak, toen men ach teraf de levensgeschiedenis der bestuur ders nauwkeurig naging. Een royale lik was de beloning die deze viervoeter een Apeldoornse dierenbeschermer gaf voor zijn bevrij ding. De hond was door zijn baas vastgebonden aan een boom achter gelaten. Het afgelopen weekeinde zijn al zeventien honden in de omgeving van Apeldoorn uit de bossen gehaald door de dierenbescherming. De dieren zijn achtergelaten omdat hun eige naren met vakantie zijn en hen niet wilden meenemen. I' J ■-< T DEN HAAG. Ondanks de medede ling dat kabinetsformateur mr. B. W. Biesheuvel maandag redelijke voortgang had gemaakt, viel ’s avonds uit de woor den van zijn woordvoerder toch op te ma ken dat hij nog moeilijkheden heeft met de vervulling van een aantal posten in zijn nieuwe kabinet. Mr. Biesheuvel werk te gedurende het weekeinde in zijn Aer- denhoutse woning voort aan de legpuzzel. Tijdens dat weekeinde rezen bij een aan tal beleidsvraagstukken nog vraagpunten, die nadere bespreking vereisen.

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 2