PANDA Arman en Illva Polle, Pelle en Pingo II de meester^bangerik en 0 EN DE UMOND Nou, nou. Hè, bah. Beter weer u In en om Haarlem Bollenstreek Haarlemmermeer ontploft Beverwijk PONTIAC TIJD - JUISTE TIJD fijn om te dragen voorjaren en jaren en jaren. Velsen-IJmuiden Weer „frisfles” t 1t WOENSDAG 30 JUNI 1971 PONTIAC PONTIAC PONTIAC PONTIAC PONTIAC PONTIAC Gezondheid van bewoners Noord- Amsterdam niet zorgwekkend - A ©MM It OOHt lift. 1 ADVERTENTIE Het K.N.M.I. deelt mee: PONTIAC millibar hedenmorgen 1016 WEERRAPPORTEN tore slag Is raak", 14 j. 32 Zon HOOG EN LAAG WATER IN IJMUIDEN ADVERTENTIE DORDRECHT. De 29-jarige gemeen- te-ambtenaar H. Bolk uit Dordrecht is aan zijn linkerbeen gewond geraakt bij het exploderen van een fles limonade-gazeuse van het merk „Quick Up”. Hij moest zich onder geneeskundige behandelingen stel len. De fles is afkomstig van Van Tuyn’s limonadefabrieken te Dongen, die ook het merk „Exota” produceert. Voor zover bekend is zijn sinds januari van dit jaar, het laatste geval meegere kend, vier flessen met frisdrank geëxplo deerd waarbij personen gewond raakten. BIOSCOPEN City Theater, donderdag 20 u.: .Kellyheroes’. BRUINISSE. G. S. van Zeeland heb ben aan de aanleg van de jachthaven voor Brulnisse, die aan 550 schepen ligplaats zal kunnen bieden, de hoogste prioriteit verleend. Zij hebben dat aan het ministe rie van Economische Zaken bericht. Ver wacht mag worden dat de subsldiebeschik- klng binnen een half jaar zal afkomen. In het antwoord zeggen B. en W. dat voorbereidingen zijn getroffen voor een on derzoek naar de oorzaak van met name ademhalingsstoomissen. Daarbij zal onder meer worden samengewerkt met de GG en GD in Rotterdam. AMSTERDAM. Het college van B. en W. van Amsterdam heeft tegengespro ken dat de gezondheidstoestand van de be volking in het noordelijk stadsdeel zorg wekkend zou zijn als gevolg van de lucht verontreiniging. De in verschillende pers publicaties voorkomende suggesties in de ze zin berusten volgens Burgemeester en Wethouders niet op de feiten. aantrekkelijk model, van vroegsr-van nu-van strak». Doublé of chroom 79.50 Het strijden tegen de vloek lijkt mij, alles bijeengenomen, nog moei- lijker dan een kabinetsformatie. WOENSDAG 30 JUNI Laag water 4.01 uur en 16.21 uur Hoog water 8.32 uur en 20.57 uur zw. bew. zw. bew. zw. bew. zw. bew. geh. bew. geh. bew. regen geh. bew. regen zw. bew. geh. bew. regen regen zw. bew. zw. bew. regen zw. bew. regen 16 30 24 14 24 18 18 9 9 16 12 0 0 0 0.3 0 0 1 0 o o 0.1 2 0 0 o o 1 0.1 o 0.3 DIVERSEN Treslong (Hillegom). Dagelijks behalve maan dag diner-dansant. BIOSCOPEN Kennemer Theater (Zeestraat). 19 en 31.16 u.ï „Easy rider. Luxor Theater (Breestraat). 19 en 21.16 u.: „Dokter is een liefhebber. 100% waterdicht. Uurwerk verend opgehangen in een solide roestvrij stalen kast- De beste bescherming van de juiste tijd Edelstaal 198.- DONDERDAG 1 JULI Hoogwater 9.22 uur en 21.40 uur Laag water 4.46 uur en 17.10 uur regen h. bew. onbew. 1. bew. regen onbew. onbew. onbew. regen h. bew. onbew. motregen zw. bew. zw. bew. zw. bew. zw. bew. regen zw. bew. mist 1. bew. onbew. 21 19 17 26 18 15 35 27 28 16 24 19 19 27 30 20 19 18 26 21 15 17 16 7 18 10 13 19 18 10 12 10 20 14 21 20 5 22 20 9 13 11 10 11 0.3 0 0 25 0 1 6 0.1 2 1 0.6 2 2 2 5 1 0.3 4 NOU ZEGK BLUF NIET -» KLOPPEN1- HJ MOET STOKDOOF Z4N- OPZOU M DE ONTMOETING METSONUA NET CMERLEEPD HEBBEN? Aberdeen Athene Barcelona Berlijn Bordeaux Brussel Frankfort Genève Helsinki Innsbrück Kopenhagen Lissabon Londen Luxemburg Madrid Malaga Mallorca München Nice Oslo Parijs Rome Split Stockholm Wenen Zürich Casa Blanca Las Palmas Tel Aviv Tunis Amsterdam De Bilt Deelen Eelde Eindhoven Den Helder Rotterdam Twente Vlissingen Z.-Limburg no zw w.st. wnw wzw w.st. z w^t. /SDTT WGLbESOEOE. KAMERA DIVERSEN Raadhuis Hoofddorp: Donderdag 14.30 u.: Ge- meenteraadsvergadorin o ono nw n nw w w.st. nw w.st. wzw nnw wust. w ono nno on nw zw w.st. wnw w.st. w 15.30, en Livxue, dwaze „Jungleboek”, Maximum- en minimum temperaturen binnen- en buitenland 17 18 18 18 18 16 17 17 16 18 Een kleine storing trok woensdagmorgen met regen over ons land, waarbij-op enkele plaatsen langs de kust zelfs onweer werd waargenomen. Toch stelt verdere ontwikkeling een geleidelijke weersverbetering in het vooruitzicht. Het hoge- drukgebied boven de Azoren gaat zich langzaam naar West-Europa uitbreiden, zodat de kans op zon groter wordt. Daar de aangevoerde lucht warmer is dan de lucht die zich in de afgelopen dagen over onze omgeving wist te handhaven zullen ook de temperaturen een stijgende lijn gaan vertonen. Barometerstand (762 mm). agelijks 17 uur; VOORUITZICHTEN voor vrijdag: «onniige perioden, weinig of geen regen en iets hogere temperaturen. Aantal uren zon: 4 tot 12; minimum tempera tuur van ongeveer normaal tot 3 graden onder normaal; maximum temperatuur van ongeveer normaal tot 4 graden onder normaal; kans op een droge periode van minstens 12 uur: 95 per cent; kans op een geheel droog etmaal: 70 pet. DONDERDAG 1 JULI op 4.24 uur; onder 21.03 uur Maan op 14.02 uur; onder -uur Kunstzalen Frans Heerkens Thljsen (Houtplein 13). Expositie van Maarten Abrahamsen met aquarellen, tekeningen en grafiek, In de pren- tenkamer. Geopend ma. t.m. za. 10-17 uur. Tot en met 10 Juli. Fraai gevormde kast beschermt het •olide Pontiec uurwerk tegen vocht en stof. Wijzerplaat met kleurige zfine. Doublé 149.- n w.st. z zw zw nno nnw ono nw zw vlucht-controleur, terwijl hij het op een lopen zette. „Ik voel dat de tijd is gekomen om me terug te trek ken.” Maar daarin slaagde hij niet helemaal. TENTOONSTELLINGEN Klokgeveltje (Hoofdstraat, Hillegom). Expo sitie „De Antilliaantjes”, fotowerk van Bram de Smit. Dagelijks geopend 10-12 er 2-5 uur. Want toen hij naar buiten wilde draven, trad een politie man in zijn pad. „Een ogenblikje!” sprak deze bars. „Hierbuiten staat een raket-achtig voertuig geparkeerd. Is dat van u'l" „N-nee ehj-ja,” antwoordde de heer Goed- hoog. „Ik zal uw boete meteen betalen. Ik heb name lijk nogal haast Dat had hij zéker. Want achter hem naderden allerlei boze lieden In Nederland bestaat nog steeds een Bond tegen het Vloeken. Hij is in 1917 opgericht, waarschijnlijk om dat er in die periode zo uitgebreid gevloekt werd over het feit dat die wereldoorlog maar niet wilde eindi gen. Wat doet zo’n bond eigenlijk? In de eerste plaats: niét vloeken, maar daarmee kan de taak van een bonds lid onmogelijk volbracht zijn. Vol gens een interview dat de nieuwe voorzitter onlangs weggaf, weet men nog niet precies hoe men de strijd tegen het vloeken zal gaan voeren, maar wel dat de bond nieuw leven zal moeten worden ingeblazen omdat het vloeken mond over mond toe neemt. Die nieuwe voorzitter, professor Velema van de Theologische School in Apeldoorn, betoogt dat men door het vloeken God tot in het diepst van Zijn ziel beledigt. Hoe hij dat weet, is niet na te gaan, maar hij weet nog veel meer. Volgens het interview ver toornt God zich nergens méér over dan over het misbruik van Zijn naam. Dat is een tamelijk korte bewering in een geweldig ingewikkeld vraag stuk. Want als God zich nergens méér over vertoornt, betekent dat dat Hij zich nogal eens kwaad maakt. De pro fessor kan het wel een beetje deftig uitdrukken, maar „zich vertoornen” is niets anders dan zwaar de pest in krijgen, verdraaid nijdig of flink gif tig worden. En dat is een moeilijk te aanvaarden verschijnsel voor degenen die er al een behoorlijke hekel aan hebben als gewone mensen zich voortdurend boos maken. Boos wor den lost nooit iets op, irriteert de te genpartij en is een teken van zwak heid. Vooral wanneer de boze bui eigenlijk op iets onbenulligs geba seerd is. Het is een bijzonder moeilijk te aanvaarden stelling, die de profes sor verkondigt. In het puur menselij ke vlak getrokken: iemand die zich nergens bozer om maakt dan om het feit dat een ander zijn naam of een verbastering daarvan uitspreekt, en dan nog in een aanval van emotionele explosiviteit, kan men zacht gezegd niet beschouwen als een mens met een brede opvatting. Laten we aannemen dat God on danks alle stellige geloofstheorieën toch nog behept is met één menselijke zwakheid en zich boos kén maken, dan gebeuren er op de wereld waar achtig wel andere dingen dan vloe ken, die een boze bui verantwoord Het college wijst ook de suggestie van de hand dat de ambtenaren die door de gemeentelijke GG en GD met de bestude ring zijn belast van de door milieubederf veroorzaakte problematiek onvoldoende aandacht voor deze materie zouden heb ben. Het college heeft een en ander ge antwoord op vragen van enkele raadsle den. De II cent Medina Velasqueskampioen (le/'iiqucA 220 cent voor 2C' M?d-na s. Due II cent per stuk. DIVERSEN Waagtaveerne (hoek Spaarne-Damstraat)Ge opend maandag t.m. donderdag 19.30-24 u.: vrij dag en aaterdag 19.30-01 uur; zondag 2-5 uur en 20-23.30 uur; vrijdag- en zaterdagavond folk. Donderdag om de 14 dagen litterair klassieke avond. Elke vrijdag 19 uur: Open podium Iedere avond optreden van Frank Quinlan en Eugene Wallace. Toneelschuur (Smedestraat 23). Elke zaterdag 11.00 u.: Kindertheater van 10-13 jaar. Elke za terdag 13.30 u.: Aktie-beraad. Elke zondag 13.30 uur: Kindertheater van 8-12 jaar. Diverse avon den en middagen toneelschuurprojecten. Stichting Cultureel en Creatief Centrum (Nlj- verheidsweg 5, Heemstede). Elke woensdag 14- 16 uur: Teken-lnn van 6 t.m. 14 jaar. Elke zo. 14-16 uur: Teken-inn van 15 jaar en ouder. Elke vrijdag 20.00 uur: Jazzavond m.m.v. Haarlemse Jazzclub. Elke zaterdag 14-16 uur: Volksdansen van 6-14 jaar. Elke zaterdag 20 uur: Intercrea- tieve sociëteit, o.a, tekenen, musiceren etc. 52. Toen Panda het landschap van de Saturnus- maan in de filmstudio herkende, werd hem een hele boel duidelijk. „Jij bent een schurk!” riep hij tot de heer Goed- hoog. „Je hebt ons bedot! We hebben helemaal geen ruimtereis gemaakt. Je hebt net gedaan alsof we vlogen, en alsof we in gevaar waren!” „Geef m’n geld terug!” riep Freddie met een piep stem. „In naam der wet!” riepen de twee maan-monsters, die gewoon maar twee kleverige agenten bleken te zijn. „Al dat geroep maakt mij erg nerveus,” prevelde de Dit zijn enkele modellen uit de zeer grote Pontiac-collectie die uw Pontiac-dealer u gaarne toont Loopt u eens bij hem binnen TENTOONSTELLINGEN „Beeckestijn”, museum, Velsen-Zuid, da, geopend van 10 tot 12 uur en van 1» tf I op zondag alleen van 14 tot 17 uur. Ruïne van Brederode, Santpoort, dagelijks (be halve maandag)van 9.30-12 en van 13-17.45 uur: expositie Ida Distel en Sjef Hendrlkx. Ook vrij dag en zaterdag van 20-22 uur. Bedrijfsmuseum Hoogoxus, Bessemerstraat, Velsen-Noord, is dinsdag open van 12 tot 12.30 u. en donderdag van 12 tot 13.30 u. en van 20 tot 22 u. „In Pago Kinnehem”, archeologische stichting, in oude raadhuis, Kerkplein, Velsen-Zuid, ten toonstelling over het prehistorisch verleden. Tot en met 15 augustus dagelijks 10-12 en 14-17 uur; zondag alleen 14-17 uur. Bowling (hoek Orionweg-Deittlaan). Dagelijks 12-02 uur: zondag 10-02 uur bowling. Thysse’s Hof (Bloemendaal). Dagel. geopend 9-17 uur, tussen de middag gesl. behalve zat. 12-13.30 uur. Hotel Bouwes (Zandvoort). Dagelijks optreden orkest Tony Dispari. Tevens zondags matinee. Dolfirama (Zandvoort naast Bouwes ’alace). Dolfijnenshow, dagelijks geopend 10.30, 12, 14 en 16 uur. Avondvoorstelling dinsdags en vrijdag» 21 uur. Bowling Centre (Burgem. Van Fenemapiein, Zandvoort). Dagelijks van 14-01 uur. Lou van Burg (Stationsplein, Zandvoort). Iedere avond 20 00 u.: Familiefeest met o.a. het Starorkest. Raadhuis Zandvoort: Vandaag 19.30 u.: Ge meenteraadsvergadering over jeugdtoerism». TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum (Groot Heiligland 63). Per manente tentoonstelling van Hals’ meesterwer ken en werken van Haarlemse School van de 16e Vm 19e eeuw. Prentenkabinet: Werken uit eigen bezit o.a. Isaac Israëls, Gestel, Mondriaan enz. Geopend ma. t/m za. 10-17 uur. zon. 13-17 uur. Teylers Museum (Spaarne 16, Haarlem). Expo sitie „Grafiek van Wenzel Hollar”. Geopend dl. t/m za. 10-17 uur. Tot en met 30 juni. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79). Perma nente tentoonstelling van oude religieuze kunst. Geopend ma. t.m. za. 10-12.30 en 14-17 uur, zo. 14-17 uur. Expositie Ultleenkunst (Ged. Oude Gracht 12). Geopend van dinsdag tot en met zaterdag 1-5 u. Zaterdag 11-5 uur, donderdag 8-10 uur. Deze maand keramiek. Stichting MACROcenterKOSMOS (Amsterdam- straat 61). Expositie m.b.t. ruimtevaart, astrono mie, geologie etc. Dagelijks geopend 14-17 uur. Elke avond beh. za. en zo. 19.30-22.00 uur. Museum Cruqulus (Cruquiusdijk 27). Geopend van ma. t.m. vr. 9-16, za. 9-12 u. Jongerencentrum „Deining” (Rlpperdastraat 13a, Haarlem). Expositie olieverfschilderijen en wandkleden. Dagelijks geopend vanaf 20.00 uur. Galerie Judasoog (Westkolk, Spaamdam). Ex- zijn hoogtepunt was, greep plotseling een hevige aardbeving plaats. Grond verschuivingen en springvloeden don derden aarde en water in wijde om trek neer en de twee bisschoppen om klemden elkaar in doodsnood op een wankel stukje rots. Zij gaven elkaar haastig de laatste zegen, wat de stem ming ook al niet ten goede kwam, en toen zei de ene bisschop: „Als er een God in de hemel is, helpt Hij ons erdoor”. Waarop de ander wat minder optimistisch repliceerde: „Als er géén God in de hemel is, dan staan wij straks daarboven wel mooi voor aap in deze pakkies.” Is dat ijdel gebruik van Gods naam? Er zijn situaties waarin het een op luchting kan zijn, iemand te noemen op wie men in laatste instantie zijn hoop gesteld heeft. Er zijn volgens professor Velema andere manieren om je ongenoegen kort en bondig ken baar te maken, bijvoorbeeld door te zeggen: Nou, nou. Hè bah. Ben je nou helemaal. Mij lijkt dat niet een wa terdichte oplossing van de moeilijk heid. Een zakenman die merkt dat zijn boekhouder er met de kas van door is, kan natuurlijk zeggen: nou, nou. Of hè bah. Professor Velema zal terecht opmerken, dat deze man ook met een „nondedju” zijn geld niet te rugkrijgt. Maar dat woord is wel héél wat kenmerkender voor de emotie, die de goede man bestormt. De Bond tegen het Vloeken is nog al puriteins aangelegd, want hij voert zelfs uitroeiingscampagnes tegen uit drukkingen als Jeetje, Hemeltjelief en Gossie. Verrek mag ook niet, dus val dood zal ook wel verboden zijn. Hoepel op wordt waarschijnlijk nog onderzocht op mogelijke bindingen met hogere dingen, en de puzzel van de week lijkt mij de schilderachtige uitdrukking: Krijg de klére. Want „klére” staat in dit verband voor „colère” en dat betekent woede. Taal kundigen van protestantse huize wil len bewijzen dat „colère” staat voor „cholera”, en misschien is dat ook wel hetzelfde woord want de wegen der taal zijn ondoorgrondelijk. Maar „woede” is onmogelijk te verdoemen, omdat men dan de professor kan platslaan met zijn eigen getuigenis: „God maakt zich nergens woedender om dan.. TENTOONSTELLINGEN Galerie Boumans (Breestraat 122). Expositie schilderijen van Marlt, Sal Meijer en Willem Westbroek; geopend tot en met 16 augustus van dinsdag tot en met zaterdag van 9 tot 18 uur. Huize Scheybeeck (Velserweg). Expositie mi niaturen en tekeningen van Tikalo; geopend tot en met 15 augustus van dinsdag tot en met zaterdag van 10 tot 17 uur. Kennemer Oudheidkamer (huize Scheybeeck. Velserweg). Geopend op dinsdag en donderdag van 19.30 tot 21.30 uur. Voor groepen op aan vraag bij P. Prins, Lijsterbeslaan 23, Beverwijk, tel. 02510-25120. ZkVAJ (lix. la) J.T.OV, X» Jil.iu U. „Désirella”, 16 j. Donderdag 14.30, 19 en 21.15 u.: „Prooi der erotiek”, IB j. Studio (Gr. Markt) 14.15, 19 en 21.16 u.: „Samen uit, samen thuis’, 14 j. Donderdag 10.30 u.: „Sjor» en Sjimmie en de toverring, a.L nvukyiciu/ xr» cxx u... uatuc ui !e”, 14 j. Donderdag 14, 19 en 21.15 u.: clncr Ie r-nalr”, 14 Luxor (Gr. Houtstr. 139) 14 en 20 u: „The sound of music, a.l. Rembrandt (Gr. Markt) 14, 19 en 21.16 u.: „Ulysses”, 16 j. Donderdag 14, 19 en 21.15 u.: „Wlnnetou en Old Surehand”, 14 j. Roxy (KI. Houtstr. 79) 14.30, 19 en 21.16 u.: MUZIEK Grote of St. Bovakerk (ingang Oude Groen markt) donderdag 15.00 u.: Orgelconcert door Albert de Klerk. Ned. Hervormde Kerk, (Zandvoort). Donder dag 20.00 u.: Concert door het Amerikaanse koor „Oak Park High School Choir”. positie olieverfschilderijen en aquarellen van Leon Spierenburg, keramiek en plastieken van Gerda Spierenburg, sieraden Anita Schultz, ke ramiek Annemteke Spierenburg, aquarellen Tie de Ridder en weefdruk Jeannette Plas. Geopend za. 14-17 uur, zo, 10-7 uur. De Hallen (Gr. Markt). Tentoonstelling van hedendaagse wandtapijten, lappenkleden en textielplastieken, „Werken in textiel 2”. Dage lijks geopend 10-17 uur. T.m. 11 juli. Galerie 't Spaarne (Donkere Spaarne 48): Ex positie schilderijen van Ellen Loriën en tekenin gen van Johfra. Geopend ma. t.m. za. 10-17 u. en don. 20-22 uur t.m. 30 juni. Galerie „T” (Bakenessergracht 67, Haarlem). Expositie van werken van J. van de Wint. Ge opend ma. t.m. za. 11-17 u.. zon. 14-18 u. Tot en met 4 juli. maken. Het is in dit geval duidelijk alles of niets: wèl boos kunnen wor den, maar dan om dingen die de moeite waard zijn, of helemaal niet boos kunnen worden omdat een God daar bóven staat. Er zit trouwens helemaal iets vreemds in die anti-vloekbeweging. Zij telt 7000 leden, van wie er geenéén in de provincies Limburg, Noord- Brabant en Zeeland woont. In die pro vincies bevindt zich waarschijnlijk dat deel des volks dat professor Vele ma bedoelt, als hij zegt: „Wij vloeken maar raak, wij staan niet meer stil bij wat we zeggen.” Dat „wij” is na tuurlijk optimaal overdrachtelijk ge bruikt, want men moet niet de in druk krijgen dat de 7000 leden van de bond met de professor aan het hoofd zich dagelijks krachtig in het vloeken oefenen. Wat de Brabanders betreft, die ik toevallig wat beter ken dan bijvoor beeld de Friezen, moet ik nadrukke lijk vaststellen dat zij juist wel altijd stil staan bij wat zij zeggen. Als een Brabantse boer over zijn land kuiert is het net een vertraagde film en als hij iets moet zeggen staat hij hele maal stil, neemt zijn pijp uit zijn mond, kijkt ernaar, stopt haar weer tussen zijn tanden en zegt dan zoiets van: „Uhuh”. Veel meer krijgt men er meestal niet uit. Als hij een stevige vloeker zou willen zijn, zou hij van alle arbeid moeten worden vrijge steld. Hij heeft er doodgewoon geen tijd voor. Professor Velema beweert dat de anti-vloekcampagne voornamelijk een protestantse aangelegenheid is en dat hij een katholieke pastoor heeft ge kend die vloekte dat zijn oren er pijn van deden. Welteverstaan: de oren van professor Velema. Was dat écht vloeken wat die pastoor deed? Mis schien gaat de katholieke geestelijk heid vertrouwelijker met Gods naam om dan de protestantse. Dat doet me denken aan die twee bisschoppen in de vroegere Belgische Kongo, die bij elkaar op bezoek gingen. Zij waren in vol ornaat, compleet met gouden mantel, hoge mijter en krulstaf en alle negerdorpen uit de omgeving waren leeggestroomd om de ontmoe ting bij te wonen. Toen het feest op 11 11 10 8 11 13 12 7 13 11 BIOSCOPEN Cinema Palace (Gr. Houtstr. 111) 20,00 u.: ,,’t Is ’n gekke, rare, dolle, wereld”, a.l. Donderdag 13.30 u.: o. al. Frans Hals (Frans Hahsplein) 19 en 21.15 u.: „De dagen van het geweld’, 14 j. Donderdag 19 en 21.15 u.: „Dwars door de vuurlinie”, 14 j. Lido (Houtplein) 14 en 20 u.: „The battle of the Bi - „Ntet Het Oude Slot (Ir. Lelylaan 6, Heemstede). Tentoonstelling van ca. 200 poppen uit de Mar- grietwedstrijd. Geopend ma. t.m. za. 9-17 uur. Tot en met 16 juli. Stichting Cultureel en Creatief Centrum (Nlj- verheldsweg 5, Heemstede). Expositie Ton Been tjes, schilderijen, maskers, fotocollages. Herman Stoel: schilderijen en gouaches. Geopend za. 14-16 en 20-23 uur. Tot en met 1 september. Galerie Blokker (Bronsteeweg 4a, Heemstede). Permanente expositie handgeweven wandkleden van Bodil Blokker-Veggerby, keramiek en gra fiek. Geopend 9-17.45 uur, behalve zo. en ma. Galerie Eylders (Haltestraat 77, Zandvoort) Tentoonstelling van Victor Linford, schilderijen en Babs van Elsdingen, keramiek. Dagelijks ge opend van 13-17 uur. Tot en met 14 juli. Knou, .kamer 6go‘ zei ons inspekteurtje immers en dit L IS KOM, LATEN NE NAAR. BINNEN door HE, HÊCPMIJ LIEVER AAGT DE BOOT DAM DAAR ZO DOM TE REDENEREN ZÖ, JÏET BEGINT Op X U/ACHT MAAR EENS EEN ECHT eitANDTE/ AIS ER PLANTEN EN LUKEN BOMEN GEPLANT 21JMI HET WAS TOCH BETER GEWEEST, ALS WE MET EEN AANLEGPLAATS WAREN BEGONNEN2^’

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 15