Dure groenten m WESTERHOUT-FEEST show Mooi bloot garandeert nog geen goede Klaas Steyn halve eeuw in bloemen en planten Balk onttroond op 1000 meter stout enbeek Goede prestaties atletiek wedstr ij den Kunstmarkt op 4 september Frankrijk kocht veel anjers Parkeerterrein Rode Kruis Ziekenhuis bijna gereed IN „DE SCHOUW” It ■i ZAAK BESTAAT 70 JAAR Ook actief in OP SPORTPARK ADRICHEM Verduistering bij Transavia leden succesvol IN DE VISHAL verenigingsleven Vraag naar gladiolen DEM en Suomi- „OH! CALCUTTA” IN PREMIÈRE HEEMSKERK r IIJW? -j "X-**'■* ^3 F 6 ZATERDAG 3 JULI 1971 Z. 4 ZOEKT U EEN AFWISSELENDE BAAN? AMSTERDAM U wilt natuurlijk onmiddellijk weten of het bloot in „Oh! Calcutta” de moeite waard is. Dat is het; lekker en heel functioneel bloot. Als „Oh! Calcutta” een woord speling is op „Oh! Quel cul t’as”, wat iemand hier kuisjes vertaald heeft met „Wat een zalige billen heb jij” en je laat dan ook zalige billen zien, dan is dat heel functioneel. Er zitten zeker vier top-stukken in de Neder landse versie, die gisteren in het Desmettheater (vlakbij Artis!) in première ging: Anne van Weerde en Willeke van Ammelrooy, Hans van der Gragt en Arnie Breeveld. Maar ook de andere zes spelers mochten er best wezen, een enkel slap buikspier- tje en klein uitgevallen borstje daar gelaten. JONGEMAN VERKOOPSTER F - -'-3 - -x - 1 - t van (Van een onzer verslaggefsters) in (Van onze correspondent) ADVERTENTIE J. HEIJER Twee Holland (Van een onzer verslaggevers) (Van een atletiekmedewerker) Beverwijk Tijdens de instuif-atletiek- wedstrijden van DEM en Suomi op de sin- telbaan van het sportpark Adrichem zjjn tal van goede prestaties verricht. Leden van DEM en Suomi waren hierbij dikwijls zeer succesvol. De voornaamste uitslagen zjjn VELSEN-NOORD De viering van het zevende lusti-um van de BLTC „Wester- hout” uit Beverwijk, die vrijdagavond in „De Schouw” met een goede muzikale show heel wat leden en belangstellenden trok, terwijl later op de avond wegens het spelen van de deze week gehouden Kenne- merland-tenniswedstrijden dit bezoek nog toenam, is een behoorlijk succes ge worden. De feestcommissie heeft haar ijve ren voor dit evenement dan ook beloond gezien met een geslaagd programma, waar bij de foyer van De Schouw een metamor fose had ondergaan met haar „petit Mont- matre”, met een leuke Parijse sfeer door kleurige, verlichte parasols boven de tafels en veel groen. In de grote zaal trad op het De heer Steyn in de kas, achter zijn woning aan de Groenelaan. 1 i I 1 a d li T d ii v z t s vei he en mc sti da va be Fr za ne mi ge Ai ge du De de gr ui th m he VE re ex h( de di oc zi m v; zi tc CD O1 d- d: d ei ei b ri v si tw< the bai nis dei „D (D is va] Ro zij] Ho By Yc mi dr zie Breestraat 84 - Beverwijk - Telefoon (02510) 2 5141 wooncentrum BEVERWIJK. De vrij grote aanvoer van bloemen is de gehele week vlot ver kocht. Anjers en rozen vormden een groot deel van het veilingbeeld. Urk. In Urk werden vrijdag door 38 vaar tuigen aangevoerd: 28.000 kilogram tong, 6000 tarbot, 800 griet, 72.000 schol, 4000 kabeljauw, 400 wijting, 1200 schar en 1400 kilogram ponen. Prijzen (in centen per kg): tong 636-925, tarbot 242-750, griet 171-316, schol 80-125, kabeljauw 80-136 wijting 136-170, schar 20-35, ponen 39-65 Scheveningen. In Scheveningen zijn zaterdagmorgen aangevoerd 50 kisten gul en kabeljauw, 10 koolvis, 25 premiemakreel, 500 kisten schol •n 3500 kilogram tong. sec. Klasse D: 1. A. Apeldoorn, Trias 4,30,8 sec. 2. A. Schaapherder, DEM 4,47,- sec. 3. E. Schik, Suomi 4.50,7 sec. Verspringen B: l. Benjamin, Spartaan 6,32 m. 2. R. Dekker, Suomi 6.20 m. Klasse C: 1. Jansen, Trias 6,09 m. 2. H. Martens, DEM 5,94 m. 4. J. Smit, Suomi 5,83 m. 6. A. Karei 5,40 m. Speerwerpen A: 1. H. Kruit, Zaanland 50,48 m. Klasse B: 1. A. Dekker, DEM 50,04 m. 2. C. Quist, DEM 49,68 m. Klasse C: W. v. d. Werff, Suomi 45,28 m. Klasse D: 1. H. Klein, DEM 48,36 m. 4. H. de Vries, DEM 33,34 meter. Jongens, 200 m A: 1. D. Valk, Lycurgus 23,4 sect Hoogspringen: 1. P. Gobel, Lycur gus 1,60 m. 100 m B: 1. P. Hurkmans, DEM 12,1 sec. 1500 mA: 1. W. Peper, Lycurgus 4.19,6 sec. 2. E. v. d. Putten, DEM 4.37,1 s. 3. R. Kleine, DEM 4,42,4 sec. Kogelstoten B: 1. P. Hurkmans, DEM 11,28 m. 3. S. Hurkmans, DEM 10.00 meter. ches voor dame en heer of meerdere te zamen. De Engelse dramaturg en toneel criticus Kenneth Tynan, die Groot Brit- tannië in korte tijd van een aantal officiële taboes heeft afgeholpen, heeft „Oh I Cal cutta” verzonnen omdat hij een brok ero tisch amusement wilde hebben dat tussen de nachtclubshows en de burlesque in ligt. Hij heeft zich van bijdragen verzekerd van mensen als Jules Feiffer, John Lennon, Sam Shepard en andere Engelstalige schrijvers. De show heeft vooral te maken met de opvattingen die in Angelsaksische landen heersen over sex en moraal. Die zijn hier ook wel te vinden, maar de bena dering hier ligt toch wel anders. Elk land heeft zijn eigen taboes. Hier hadden schrij vers als Annie M. G. Schmidt, Eli Asser, Dimitri Frenkel Frank, Jan Blokker veel geschikter werk kunnen maken. Hadi- massa bijvoorbeeld schopt tegen veel meer Nederlandse taboetjes aan dan die hele „Oh Calcutta”. Nu had men zoals bij toneelgezel schappen wel meer gedaan wordt de schetsjes kunnen vernederlandsen. Dat is maar op één punt gedaan in de schets „Ot en Sien”, waarin de twee beroemde kinderen een fataal aflopend sexspelletje spelen. Maar het inconsequente is nu, dat wanneer de „Ot” zijn ware naam wil noe men in de Engelse namen vervalt van de oorspronkelijke test. De show zit qua inhoud trouwens vol inconsequenties. Enerzijds zijn er scabreu ze schetsen, waar groot publiek enig ge noegen aan kan beleven, anderzijds intel lectuele miniatuurtjes die veel te serieus Er valt weinig te juichen, behalve dan over het bloot. Maar dat juist duurt vrij kort: drie naakte ensemblescènes, bene vens een pas de deux; bij elkaar een half uur. De rest dat is nog al wat wordt ingenomen door fraai gecostumeerde sket- de lage kant. De noteringen waren vrij dag: Allium 55, Anjers p. st. 15-37, Tros- anjer 120-240, Anemoon 30-50; Anthurium 60-150, Chrysant p. stuk 180-240, Eremu- res 18-40; Fresia 70-230, Gerbera 18-40, Gladiool 150-280, Eng. Iris 60-190, Ixia 30, Lely p. tak 40-70, Lely p. bos 150-210, Lia- trus 300, Ranonkel 40-180, Roos p. stu. 15- 30, roos p. tak 18-42, Babyroos 8-10, World Supreme 120. GEBOREN: Reinier P., z. van J. N. Limmen en G. M. van den Berg; Maria,T. A., d. van C. A. G. Kuyl en M. G. M. Koopman; Nathalie, d. van G. J. van Doesburg en E. J. P. van Doesburg; Astrid, d. van E. Meesters en L. Steenkamp; Geert J. J., z. van G. Meijer- hof en M. J. M. Versteeg; Hendrik J., z. van A. van Dijk en L. R. Nederstigt; Torstein, z. van J. Jorde en S. Skardhamar; Hans, z. van B. Klepper en M. P. C. Bras; Carla, d. van C. Montis en C. A. van Lieshout; Eve lyn, d. van B. N. van Uitert en J. van der Boom; Sebastiaan, z. van A. H. Huijsman en G. Venema; Gerda, d. van G. H. J. Ernst en M. E. Berns; Berendina P., d. van D. C. v. d. Bie en K. de Haan; Petrus W. S., z. van W. V. P. de Groot en G. M. Hoger- heijde; Jeroen B. A., z. van A. M. Hofland en M. M. Denneman. ONDERTROUWD: J. N. Berkhout en A. C. Dekkers; C. J. H. Schavemaker en M. M. T. Kroon. GETROUWD: M. A. Bruijns en H. J. Pekel; H. C. de Kreek en M. E. J. Duineveld; M. J. Schuijt en H. Kensen; J. H. L. de Vogel en G. Men nes; A. Polet en C. W. G. Ooijkaas. OVERLEDEN: G. Verdonk, 75 j. BEVERWIJK. „Ach, ja, mijnheer. Ik heb planten zien komen en gaan. De clivia was in mijn jeugd de plant van opoe. Het plantensasortiment was gering. Er is een tijd geweest, dat de ficus elas- tica met dat smalle blad in was. Tien jaar later zag je dat ding niet meer. Nu komt de ficus decora weer als prijswin naar uit de bus”. Goed, ter zake. Mr. Hartsuiker, public relations officier van justitie en sexzaken, schijnt de show niet te hebben willen ver bieden, voornamelijk omdat er zoveel geld op het spel stond. Dat weerhoud je haast iets negatiefs erover te schrijven. Maar het moet wel. De Amsterdamse boekhouder had reeds enkele maanden geleden de verantwoorde lijkheid op zich genomen voor het ver dwijnen van kasgeld en had daarvoor een schuldbekentenis getekend. Hij werkte sindsdien bij Turkish Airlines, maar ook daar stak hij een bedrag van 700 uit de verkoop van drie reisbiljetten in zijn zak, aldus de rijkspolitie. Een deel van het bij Transavia verdwe nen geld bestond uit de opbrengst van de verkoop van drank en rookwaren aan boord van de vliegtuigen. zjjn. Een dramatische eenheid is ver te zoeken; Oh I Calcutta is een soort revue, maar dan van heel vroeger. Aanstootge vend is het nauwelijks, omdat ware ero tiek ontbreekt. Over de kwaliteit valt nauwelijks iets goeds te zeggen. Voor de pauze wordt zó slechts geacteerd en nog slechter gezon gen dat je zin krijgt weg te lopen. Na de pauze gaat het iets beter, bovendien zit er de naakte pas de deux in (door Anne van Weerde en André Verdoner), die bij gebrek aan beter er uit komt als een hoogtepunt. Deze technisch vakbekwaam gedanste choreografie van Lynn Simonson is heel aardig, maar de beelden die het oplevert komen toch niet boven het peil uit van steriele voorlichtingsboekjes uit. Jammer genoeg wordt de aandacht voor de dans gehinderd door waarlijk erbarmelijke zang van een onverstaanbaar lied, dat bo vendien koud en hol klinkt door de afgrij selijke zwembadresonans van de geluids installatie. Onder de spelers zitten mensen, die heel behoorlijk toneelspel elders hebben laten zien. Dat het hier niet overkomt is ver moedelijk te wijten aan de weinig inven tieve, opvallend on-erotische regie van Maarten J. Lamers. Hij heeft door en thousiasme verblind teveel hooi op zijn vork genomen. Kortom, zoals enige spelers in de slotscène, waarin enige dubbelzinnige snedigheden op Nederlandse toestanden worden gedebiteerd (zoals de term „Hart- suikerpatiënten”), zelf zeggen: „Ik heb vanavond weinig gróte dingen gezien” en „Zelfs verbórgen talenten hebben ze niet”. orkest „The Jerry Jox Six” en voorts was er „The Holy-disk-drive-in-show; een Amerikaanse lichtshow met The Lay Ste- phen-dancers. Op professionele wijze wa ren in deze met lichteffecten uitgevoerde show Comedy Capers, Beatgirls, dia- en vloeistofprojectie en slapsticks met extra discjockeys ingebouwd. Bij dit alles bleek, dat kosten noch moeiten waren gespaard om er een echt muzikaal feest van te ma ken, waarbij bovendien als extra hoogte punt nog optrad Bueno de Mesquita met zijn lachwekkende, vrolijke entertainment. Coördinator en leider van deze avond was de heer P. E. de Graaf, die overigens met zijn medewerkers deze prettige avond had voorbereid. Tijdens dit feestelijk gebeuren refereerde de heer L. Hartman, voorzitter van „Wes tenhout” aan de bloei der vereniging in de laatste vijf jaar en vooral aan de resultaten van de jeugd- en seniorencompetitie, die de club veel meer aanzien in de tenniswereld hebben gegeven. Deze grotere bloei schreef de heer Hartman toe aan de vier jaar ge leden tot stand gekomen fusie tussen de BLTC Beverwijk en de Tennisclub „Wes tenhout”, hetgeen pleit voor een grotere concentratie in de sportbeoefening. Daar door was ook deze feestelijke manifestatie, naast die van het Kennemerland-tennis- toernooi, mogelijk geworden. Ja, dan hebben wij de baan die u zoekt a) Op onze orderadministratie hebben wij nl. een plaats vakant voor een De heer Steyn is in Beverwijk alom bekend. Niet alelen als vakman, maar ook als mens, die zich wil inzetten voor een goede zaak. Na de middels een ruzie beklonken af scheiding van een groepje muzikanten van de Beverwijkse Harmonie Kapel probeer den de geroyeerde leden een eigen mu ziekkorps te stichten. De heer Steyn ver zette bergen werk door oud-papieracties te organiseren. Iedere gulden handel voor het nieuwe korps was winst. En op een inder haast belegde contactavond werd hij door de leden van het tamboer- en trompetter korps Beverwijk tot beschermheer be noemd. Hij is ook actief in de postzegel vereniging. Onlangs vierde hij het 25-jarig lidmaatschap. In Beverwijk heeft hij iedere dinsdag zijn vaste route langs bedrijven en instel lingen, die de bloemenbakken in de kan toren door de heer Steyn laten verzorgen. „Er kan in de kantoren beter een vak man aan te pas komen. De meisjes, die anders met de verzorging van de vaste plantenbakken worden belast, vergeten wel eens water te geven of laten een plant verzuipen. Ja, ik heb er een hele dagtaak aan. Erg leuk werk”, vertelt de heer Steyn. Als jongen van tien jaar wist hij al van wanten in de bloemkwekerij van zijn vader, eveneens Klaas Steyn geheten. Toen hij van de lagere school kwam was er een plaats in de zaak vrij en zette hij zich voor namelijk in voor het hovenierswerk. „Voor al bij wat oudere dames was er veel in de tuin te doen”. Het hovenier zijn is niet altijd even gemakkelijk. De doe-het- zelf-tuinders nemen de plaats in van de hovenier. „Grote bejaardentehuizen heb ben vaak een tuinman in dienst. En toch betwijfel ik wel eens of dit goedkoper is dan tweemaal per jaar de hovenier te la ten komen”, vraagt hij zich af. In het midden der week was er een grote vraag naar anjers. Frankrijk was toen aan de markt en kocht zeker 50.000 anjers weg. Hierbij ging vooral de vraag naar de witte die in prijs opliepen tot 49 cent per stuk. De overige kleuren noteer den van 20 tot 38 cent per stuk. Rozen waren wel iets lager in prijs maar men zag toch nog prijzen tot 60 cent per stuk. Fresia blijft goed aan de prijs, hoewel de aanvoer niet zo groot meer is, voor de beste partijen werd tot 260 cent per bosje betaald. Er komen nu ook verschillende partijtjes van buiten die het tot een gulden per bosje brachten. De aanvoer van Lelie’s wordt groter, de verschillende soorten rode lelies noteerden van 30 tot 110 cent per tak, de Rubrum kwam tot 170 cent per tak. Engelse iris sen zijn er nog volop, nog nooit zijn deze zo lang goed aan de prijs gebleven, er werd van 75 tot 185 cent per bos betaald. Er is veel vraag naar gladiolen die van 75 tot 270 cent per bos opbrachten, de aan voer gaat hiervan snel vooruit. De aanvoer van verschillende zomersnij bloemen neemt ook toe, men ziet brodea’s, korenbloemen, alstoemeria en world supreme allen snij bloemen, die rond een gulden per bos no teerden. De aanvoer van potplanten is weer gro ter geworden, de prijzen zijn voor de tijd van het jaar heel goed. Daarentegen is het met het perkgoed gebeurd, de aanvoer loopt snel terug, ook de prijzen zijn aan AMSTERDAM. De 25-jarige Braban der Peter van Doorn heeft Klaas Balk ont troond als kampioen van Nederland op de 1.000 meter met staande start. Tijdens deze titelstrijd, die vorige week al in Utrecht was gehouden, maar toen halverwege werd beëindigd omdat het startpistool te vaak weigerde, reed Van Doorn deze vrij dagavond onder gunstige weersomstandig heden de tijd van 1 min. 10.15 sec. voor de zware cementen baan van het Olympisch Stadion in Amsterdam een formidabele prestatie. Van Doorn, die enkele weken geleden samen met de inmiddels gestopte Jan Jan sen ook al tandemkampioen werd en hoogstwaarschijnlijk eind van deze maand eveneens de sprinttrui zal veroveren, boekte zijn winst dank zij een constant hoog tempo. De na hem rijdende Balk, die tweemaal achtereen kampioen was ge weest en er alles op had gezet om zijn titel te prolongeren, reed weliswaar een snel lere eerste ronde dan Van Doorn maar viel na 600 meter „stil”. Als die inzinking iets later zou zijn gekomen dan was Balk kampioen geworden. Want hij werd ge klopt met het minieme verschil van 0.05 seconde. (Van een onzer verslaggevers) BEVERWIJK Over drie weken kan het parkeerterrein aan de Vondellaan door het Rode Kruis Ziekenhuis in gebruik worden genomen. Op de plaats, waar straks ongeveer 80 personenwagens kun nen staan stond vroeger de bollenschuur van de firma Seignette. Het Rode Kruis Ziekenhuis hoopt door de ingebruikneming van de parkeerplaats het parkeerprobleem van bezoekers van het ziekenhuis en het personeel voor m aantal jaren te hebben opgelost. Het parkeerterrein is middels een vrij smalle ingang bereikbaar en wordt door een verlicht bord op de Vondellaan aan gegeven. Rond het terrein is een betonnen schutting geplaatst, zodat de omwonenden geen hinder van het parkeergebeuren on dervinden. De heer Klaas Steyn, spreekt met ge noegen over zijn vak: hovenier en bloem kweker. De 63-jarige Beverwijken die al van zijn 12e jaar af „in de bloemen en planten zit” kreeg donderdag nu eens geen opdrachten om een fraai bloemstuk te schikken voor een jarige jubilaris of wie dan ook, maar werd zelf in de bloemetjes gezet. „En dat vond ik wel een gekke ervaring en tevens fijne gewaarwording”. Donderdag namelijk vierde bloemenma gazijn firma Steyn uit de Groenelaan het zeventig jarig bestaan van de zaak met een feestelijke middagbijeenkomst en een diner in hotel Sonnenvanck te Wijk aan Zee. Een serenade van het tamboer- en trompetterkorps Beverwijk kwam als wel verdiende, maar verrassende hulde voor de heer Steyn, die beschermheer is van dit, nog jonge, Beverwijkse korps. Voorts ga ven burgemeester J. G. S. Bruinsma en de wethouder A. J. Klomp en P. J. Sigon van hun belangstelling blijk. „Het is een mooie dag geworden. Wel erg vermoeiend, maar dat hebben wij er voor over”. Dames, 200 m D: 1. B. v. d. Ree, Atmodes 28,5 s.. 2. C. v. d. Heul, Suomi 28,9 s. 3. J. Ooteman, DEM 29,5. Klasse C: 1. N. Vijf huizen, NFC 27,1 s. 2. M. Prins, Suomi 27,8 sec. 1500 m: 1. E. Koppes, Trias 5,10,3 sec. Verspringen B: 1. W. v. d. Molen, NFC 5,05 meter. Klasse C: H. Vijfhuizen, NFC 4,93 m. 2. I. Karei, DEM 4,92 m. Discuswerpen D: 1. W. v. d. Molen, NFC 29,44 m. W, Kluft van Suomi wierp buiten mede dinging 33,04 meter. Meisjes, 200 m A: 1 Ruiter, Lycurgus 27,3 sec. Hoogspringen: 1. A. Smits, Atmodes 1.50 m. 2. W. Roor, DEM 1.45 m. 100 m B: 1 A. Smits, Atmodes 13,- sec. 2. W. Roor, DESM 13.- sec. 3. L. Valk, DEM 13,8 sec. 4. R. ten Hoeve, DEM 14,1 sec. 800 m B: 1, M. Thierry, DEM 2,34,1 sec. Kogelstoten B: 1. A. Smits, Atmodes 11,03 m. 2. L. Valk, DEM 9,63 m. 3. T. van Egmond, DEM 8,29 meter, Heren, 200 m B: 1. Benjamin, Spartaan 23.8 sec. Klasse C: 1. Jansen, Trias 23,3 s. 2. Th. Hille, Suomi 23,6 sec. 4. A. Karel, DEM 24,- sec. Klasse D: 1. G. Wilfert, NFC 24.8 s. A. Schaapherder, DEM 25,6 sec. 1500 m A: 1. W. Ootjers, Trias 4.04,7 sec. Klasse B: 1. E. Vredenburg Lycurgus 4,06,9 BEVERWIJK. Aan de groenteveiling „Kennemerland” heeft men ook de afge lopen week geen reden tot klagen gehad. De groenten waren „schreeuwend” duur, zelfs de sla liep in het midden der week op tot 55 cent per krop. Er was volop vraag van binnen- en buitenlandse afne mers en men behoeft ook niet te zeggen dat er weinig aan voer was, want iedere dag stond de hal van Kennemerland vol. Toppers waren deze week de bospeen en spinazie, de peen ging tot 110 cent per bos en voor de spinazie werd ook ruim boven een gulden per kilo betaald. Bloemkool ging vlot weg tot 135 cent per stuk, postelein was in het begin van de week duur, om deze tijd van het jaar een prijs tot 130 cent per kilo is nog nooit voorgekomen. Andijvie liep in prijs op tot 45 cent per kilo, de bonen en ook peulen behoren tot de luxe artikelen. Prei va rieerde van 55 tot 118 cent per kilo. Op deze goede gang van zaken maken de tomaten een uitzondering, voor de eerste sortering werd tot ten hoogte 60 cent per kilo betaald en de kleine tomaten draaiden door. Naast de aardbeien komen er ook aal bessen aan de veiling die tot 230 cent per kilo noteerden. De prijzen waren vrijdagen aardbeien 170-280, aalbessen 180-230, andijvie 18-43, bloemkool 30-120, bospeen 50-109, bosbiet 18-30, komkommer 16-45, peulen 490-625, postelein 52-65, snijbonen 250-330, spercie- bonen 260-365, spitskool 40-58, sla 15-42, spinazie 20-75, rabarber 20-48, tuinbonen 52-64, tomaten 52-60 en waspeen 62-98. Vrjjdag was er een groot aanbod van aardbeien waarvoor de handel veel belang stelling toonde. Er waren 8000 kistjes die vlot verkocht werden. Voor de eerste kwa liteit betaalde men 430 tot 560 cent per kistje, voor de tweede kwaliteit lagen de prqzen 340 tot 460 cent per kistje. SCHIPHOL. Twee employees Transavia Holland zijn vrijdagochtend voorgeleid bij de officier van Justitie te Haarlem wegens verduistering in dienstbe trekking. Zjj zouden tezamen Transavia voor ongeveer 8500 hebben benadeeld. De verdachten, die door de dienst lucht vaart van het korps rijkspolitie zijn ge arresteerd, zijn een 34-jarige assistent- boekhouder uit Amsterdam en een 36-ja- rige kassier uit Bloemendaal. circa 20 jaar. Voor deze job zoeken wij wel iemand met een mulo- opleiding; diploma is echter niet vereist. b) Op onze zeer eksklusieve afdeling woningtextiel, zoeken wij een Kennis in onze branche is niet vereist, daar met een ruime inwerkperiode rekening wordt gehouden. Naast een prima salaris kunt u ook profiteren van onze gunstige spaarregelingen en kortingen in alle Stoutenbeek zaken. Uw mondelinge (behalve op maandag) of schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan IJMUIDEN. De kunstmarkt TJmuiden zal dit jaar worden gehouden op zaterdag 4 september op het Markt plein. Er waren dit jaar veel meer aanmel dingen van kunstenaars dan er beschikba re plaatsen waren. De organisatoren heb ben een selectie moeten toepassen, maar dat kan de aantrekkelijkheid van dit na- zomer-evenement alleen maar vergroten. Ook dit jaar is de markt vooral bedoeld als een demonstratie van het scheppend vermogen in de eigen streek. De markt wordt aangevuld met enkele activiteiten, passend in de creatieve en artistieke sfeer. WW - - t r B

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 6