stempel op zijn vele gebouwen vormen spil waarop vele amusementsprogramma ’s draaien Radio Luxemburg wil piraten” op volgen „Canzoni KROPHOLLER 90 JAAR Rudi van Dantzig alleen leider van Allerlei moois in Nationale Ballet Russische show GEEN PROBLEMEN OP ITALIAANSE BEELDBUIS Dr. v. d. Meulen: Spanje leidt nu Knokke-festival „Justitie dupeert vreemdelingen” T.V. vanavond TV dinsdag TV woensdag Radio woensdag MEER ZENDTIJD VOOR NEDERLAND 95 Na vertrek Harkarvy Weer stand Ook meubels Gouden schot Benefiet-concert in Vondelpark de. Dat was in 1900. De jonge archi tect, gevormd door de lectuur van Schopenhauer en Goethe, was ervan overtuigd, dat de zuil het zuiverste uitdrukkingsmiddel in de bouwkunst was. De slanke zuil, die een zware last kan torsen was voor hem een functioneel gegeven, dat hij in zijn bouwwerken veelvuldig ging toepas sen. Geen tegen een muur rustende zuil, maar een zelfstandige zoals de oude Grieken en de bouwers van de kathedralen ze maakten. (Van onze Haagse redactie) DEN HAAG Op 26 juli a.s. wordt architect A. J. Kropholler negentig jaar. Kropholler is een grote naam in de Nederlandse bouwwereld. Zijn raadhuizen (Noordwijkerhout, Wa teringen, Waalwijk, Grouw om er enkele te noemen), kloosters (de abdij van Egmond) kerken (Paschalis te Den Haag, Beverwijk), bank- en verzekeringskantoren staan overal in het land. Dat van „De Utrecht” op het Damrak te Amsterdam was het eerste grote bouwwerk dat hij bouw- (Van onze correspondent) ROME Door de machtsstrijd tus sen politieke belangengroepen aan de top faalt de Italiaanse televisie vol komen in het weergeven van de essen tiële en actuele problemen in het land. Enige tijd geleden schreven we daar reeds over. Gefrustreerde mede werkers slaken dan ook een zucht van verlichting als ze zich in de amuse mentssector van de RAI mogen uit leven. Hier valt weinig kwaad te doen. De Italiaan is enorm gesteld op zijn „canzoni”, de meeste amuse mentsprogramma’s zijn met canzoni gevuld en van de meeste canzoni is de inhoud ook weer geheel ongevaarlijk. De spilzucht van de Italiaan op het altaar van de „bella figura” kan hier ook een ongebreidelde uitlaat vinden. „Bella figura” betekent zo iets als: „In ieder geval ziet het er goed uit en vraag vooral niet verder”. Italië telt 53 miljoen inwoners en men dient te bedenken dat hoogtijprogramma’s door zo’n 26 miljoen paar ogen wordt bezien. Daarbij moeten zowel de ge- industrialiseerden in het noorden als de analfabeten in het zuiden gelijke lijk worden behaagd. (Van onze correspondent) LUXEMBURG Zag het er twee jaar geleden naar uit dat de Nederlandse uitzendingen van Ra dio Luxemburg te zijner tijd hele maal zouden verdwijnen, de ont wikkeling rond Radio Veronica en Radio Noordzee biedt de makers van het Nederlandse programma een goede kans om, samen met de Engelsen een hele avond van 18.00 tot 3.00 uur ’s nachts in de lucht te komen. Wanneer het nieuwe kabi net in Nederland Veronica en Ra dio Noordzee definitief tot zwijgen zal brengen, kan Radio Luxemburg zijn markt van Nederlandse re clamespots aanzienlijk vergroten. Voor de Nederlandse adverteerders blijft dan nog alleen de STER in Hilversum over. De STER zal dus geen monopolistische positie gaan innemen. Samenspel 1 A. J. KROPHOLLER (Van onze rtv-redactie) na het WVV\AA/WWWVIAAA/VWVWWVVVVVWWWVVWW Een kenmerk van Kropholler is ook dat hij de gebouwen compleet gemeubileerd afleverde. De raadszalen zijn gevuld met de tafels en stoelen die hij heeft ontwor pen en die naar zijn aanwijzingen en te- Dr. Fuscagni gaat voort: „Het is waar dat de Italiaanse canzoni niet erg bekend zijn in het buitenland, zeker niet zo als wat de Beatles bijvoorbeeld deden of als Tom Jones. Op de radio komt de helft van de liedjes uit het buitenland. De bekend ste zangers zijn Aznavour en Sylvie Var tan, sinds vorig jaar Tom Jones en bijvoor beeld ook Frank Sinatra. Onze eigen top- zangers, zoals Gianni Morandi en Massimo Ranieri, worden steeds meer voor de film geëngageerd. Dit bewijst dat ook de film industrie begrepen heeft dat met de can zoni altijd een zeker succes te behalen valt.” onstuitbare woordenstroom die hij produ ceert. Zelfs het meest ervaren slachtoffer van zijn programma’s is gedoemd als een willoos riet door deze waterval te worden meegesleurd. Mike is een eindeloos inspirerende prooi voor dat deel van de Italiaanse pers waar voor geen sleutelgat te klein is. Gedurende een van zijn driftige uitzendingen zeeg een meisje dat zo juist aan de vragen had bloot gestaan ineen. Kort daarop overleed ze in de studio. De opwinding was te groot ge weest. Mike Bongiorno ratelde onverdro ten voort en niemand merkte iets van wat er gebeurd was. Nino Benvenuti, Mike Bongiorno en Claudia Cardinale. 17.00 18.45 18.50 18.55 19.00 19.05 19.30 19.55 20.00 20.15 20.20 20.25 20.40 22.30 22.55 18.25 18.45 18.50 18.55 19.00 19.05 19.55 20.00 20.15 20.21 21.10 22.00 18.45 18.50 18.55 19.00 19.05 19.55 20.00 20.15 20.21 21.11 22.11 22.55 18.25 18.45 18.50 18.55 19.00 19.05 19.30 19.55 20.00 20.15 20.21 21.10 22.05 22.55 In zijn filosofie van het bouwen past ook het beeldhouwwerk. Zo ging hij in zijn eerste schepping al samenwerken met de toen nog jonge beeldhouwer Mendes da Costa, die zich speels kon uitleven in een opdracht van 28.000, die leidde tot het grootste gevelwerk dat tot dat moment in ons land gemaakt was. Een materiaal dat deze bouwmeester al tijd heeft gefascineerd is hout. Hij paste het veelvuldig toe in grote rechte stukken. Zijn gebouwen kregen er een monumen taal aanzien door. De grote alles overheer sende daken geven de bestemming van het bouwwerk aan. Amusementschef Fuscagni meent dat de gemiddelde rijpingsleeftijd van de kijker rond de vijftien jaar ligt. Maar hij voegde eraan toe dat juist in de amusementssec tor de ontwikkeling zeer snel gaat. In derdaad zijn de amusementsprogramma’s op de Italiaanse beeldbuis een rijk spek takel. Er moesten alleen minder „canzoni” in de wereld bestaan Verreweg het helderste licht van deze sterren verspreidt Mike Bongiorno met zijn „Rischiatutto”. In 1924 in de Verenig de Staten geboren, bracht Mike als kind van Italiaanse ouders een groot deel van zijn jeugd in de States door. Hij introdu ceerde de quiz in Italië op de beeldbuizen. „Rischiatutto” betekent zo iets als „alles of niets”, een soort programma dat tot een internationale plaag uitgroeide en waarin het onderscheid alleen nog aan de hoogte der uit te keren prijzen kan worden afge meten. Aan Mike het meest opvallend zijn zijn oversmalle fantasiekostuums en de door iedere zaterdag in vervolgen gehou den wordt. Wie wint is belangrijk, maar wie het als presentator haalt, mag ook worden gelukgewenst. Afgelopen seizoen was dat de oude rot in het vak Corrado, een man die al lange jaren bij de TV sa men met zijn broer programma’s maakt. Rafaele Cara was een ontdekking van het laatste canzonissima. Ze zingt en danst, ze lacht lief en haar benen waren maan denlang het gesprek van de dag. RAI houdt haar zorgvuldig in petto voor nieu we topprogramma’s. Opzienbarend was dat de meeste post die ze kreeg van kinderen kwam. Nederland I NOS: Pip en Zip. STERReclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. KRO- Daktari (film). STER: Reclame. NOS: Journaal. STERReclame. KRO :Andy WilliamsShow. KRO-Wielerronde Goffert-stadion. De Rode Kamer (feuill.). NOS: Journaal. Nederland II NOS: Tour de France. Pip en Zip. STER: Reclame. NOS: Journaal STER: Reclame. NOS: Vrij-Uit. recreatie. AVROOperatie minus 5. STERReclame. NOS: Journaal. STERReclame. AVRO: Peyton Place. Showprogramma. AVRO’s Televizier Magazine. NOS: Journaal. Dat de kapel in Scheveningen aan het Geves Deynootplein geworden is, zoals zij thans is, een hoog oprijzende kerk te mid den van soortgenoot-huizen is ook een uit vloeisel van dat verhoudingsprincipe. Een architect, die met zulke uitgespro ken denkbeelden achter zijn tekentafel gaat zitten ondervindt veel weerstand. „De schoonheidscommissies keurden mijn werk altijd af”, zegt hij nu. Dat bracht vaak pas sen en meten mee, maar hij kon zijn denkbeelden, getuige zijn werkstukken, Nederland I AVRO: Kinderprogramma. NOS: Pip en Zip. STERReclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. NOS: De Dubbeldekkertjes. IKOR-CVK-RKK: Kenmerk. STERReclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. Socutera. NOS: Uit de wereld der insekten Sweethearts, film. Studio Sport. Journaal. Nederland II NOS: Tour de France. Pip en Zip. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. AVRO: Tarzan (film). STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. AVRO: Wolven en mensen film Morgen is een andere dag (spel) NOS: Journaal. AMSTERDAM. De Bond voor Vrij heidsrechten heeft voor vrijdag 16 juli aanstaande een Benefiet-concert georga niseerd in het Vondelpark in Amsterdam ten bate van de vreemdelingen, die ge dupeerd zijn, doordat ingevolge de politie verordening in de hoofdstad hun instru menten, meestal gitaren, door de politie zijn afgenomen. Bondsbestuurslid dr. J. D. van der Meu len verwacht een honderdtal muzikanten uit binnen- en buitenland. Het ligt in de bedoeling, dat de muzikanten zich vrijdag over het gehele Vondelpark zullen ver spreiden. Het concert dient als protest te gen wat genoemd wordt „het vreem delingenbeleid, dat de spuitgaten uitloopt, en dat de vreemdeling in de hoofdstad discrimineert ten opzichte van de Neder lander.” Dr. Van der Meulen vertelde dat een op straat zonder vergunning musicerende Ne derlander doorgaans wordt verzocht, door te lopen. Daarna volgt eventueel een pro- ces-verbaal en in het ergste geval komt de Nederlander voor de kantonrechter, waar volgens het bestuurslid meestal een boete van tien of twintig gulden wordt opgelegd. De maximum boete voor een dergelijke overtreding is 75 gulden. Hij haalde een voorbeeld aan van een vreemdeling, die door de kantonrech ter werd veroordeeld tot verbeurdverkla ring van diens gitaar, conform de eis van de officier van justitie. Dr. Van der Meu len zei, dat het vaak ging om gitaren van enige honderden guldens, zelfs zijn er van enige duizenden guldens. Deze rechts pleging noemde dr. Van der Meulen, die wetenschappelijk hoofdmedewerker in de strafrechtwetenschappen aan de Universi- teit van Amsterdam is, rechtsverkrach ting.” Vrijdagavond zullen ook enige Neder landse gitaristen van muziekscholen optre den. Waarschijnlijk zal een uitvoering wor den gegeven van Louis Andriessens com positie van het Wilhelmus, langzaam over gaand in de Internationale. Tijdens het concert zal geld opgehaald worden voor de gedupeerden. Volgens schattingen van dr. Van der Meulen zijn in middels ongeveer 200 gitaren in beslag ge nomen in de hoofdstad. lemaal aan de Fransen toe. De Frans talige uitzendingen van Radio Luxem burg liggen in hun strijd om meer re clamespots in de ether van Europe nr. 1. De Nederlanders hebben een behoor lijke portie zendtijd op de middengolf- zender gehad. In eerste instantie elke dag zeven tot acht uur. Hierin kwam echter voor de commercieel opgezette zender verandering toen het program ma „Die vier Fröhliche Wellen” (Duits) in 1956 in de lucht kwam. De Nederlandse programmaleiding die zich in de zestiger jaren ook nog beconcurreerd zag door Radio Veroni ca, Hilversum 3 en laatstelijk door Ra dio Noordzee, moest steeds meer zend tijd aan de Duitsers afstaan. Vast staat nu reeds dat de Duitsers de hun toe gewezen zendtijd zullen blijven behou den, mogelijk zelfs nog zullen vergro ten. vrij aardig handhaven. Van je vijanden leer je het meest”, zegt hij vandaag. „De nieuwe architectuur legt wel eens te veel nadruk op het uitiliteitselement. Als het disharmonieert met de omgeving is het niet goed, zegt hij vandaag, maar wie had ooit kunnen denken dat architec ten nog eens voor de noodzaak zouden komen te staan om zoveel mensen op zo korte termijn zo vlug te huisvesten? Dan kom je tot het maken van rekken met een glaswand en voor en erachter.” De negentigjarige heeft het bouwen vooral als een avontuur ervaren. Het is vaak: vechten met de principaal, die het weliswaar voor het zeggen heeft, maar geen idee heeft van de mogelijkheden en de moeilijkheden. Een vruchtbaar leven. In Friesland en Groningen, in Overijssel en Gelderland, maar het meest in Noord- en Zuid-Holland en Brabant staan zijn bouwwerken. En in België. Het klooster van Afflgem en bouw werken in Leuven. De 38-jarige dagelijks leider van de amusementsprogramma’s „dottore” Carlo Fuscagni, die al twaalf jaar bij de RAI werkt, waarvan zes jaar bij de nieuws diensten, vertelt over zijn problemen: „Het waterdichte succes is en blijft een pro gramma met canzoni. Onze shows zijn daar helemaal op gebaseerd. keningen werden gemaakt. Ook daarin trok hij de beginselen, die hem bij het bou wen dreven consequent door. Die stoelen en tafels werden uit rechte stukken hout vaardigd. Dat de meubelfabrieken ze niet hebben overgenomen om ze in serie te vervaardigen vloeit voort uit de construc- tiemoeilijkheden. Fabrieken lijmen graag. Dat kost minder. De meubelen van Krop holler werden met houten pinnen samen gevoegd. Wat voor stoelen en tafels in de raads zalen geldt, is ook van toepassing op de koor- en kerkbanken en het meubilair van de landhuizen, die hij in Laren, Den Haag, Wassenaar en elders in het land bouwde. Wat poëzie is in de litteratuur is mate riaal in de bouwkunst. Die zienswijze van de Engelsman Leatherby heeft architect Kropholler in zijn leven van werken en bouwen waar gemaakt. De eigenschappen van hout, steen en metaal, alle toegepast in de natuurlijke vorm (rechte stukken hout, brokken steen en platen metaal) in de bouwkunst tot uitdrukking brengen is voor hem een levensroeping geworden. Pratend met deze oude bouwmeester die nog steeds helder formuleert, die nog dagelijks tekent, ontwerpt en schrijft, komt men steeds weer het motief van het gebruikselement naast dat van de schoon heid tegen. Het kunstwerk, aldus Krop holler moet zich voegen naar het bestaan de en er niet tegen in gaan. Toen hij destijds de Paschaliskerk in Den Haag ontwierp maakte hij van zeep modellen om de kerkmeesters een indruk te geven van de verhoudingen tussen zijn bouwwerk en de omringende huizen. KNOKKE. De eerste avond van de halve finale van het Knokke-festival is achter de rug en als winnaar is Spanje uit de bus gekomen. Engeland en Frank rijk kwamen respectievelijk op 142 en 147 punten uit de strijd tevoorschijn. De moeilijkheid is nu wel, dat beider totaal op 291 staat. Als Roemenië, dat de strijd tegen Ne derland en België aangaat, een hoog aan tal punten haalt, dan komen er vier groe pen in de finale in plaats van drie. En daar heeft het reglement nog niet in voor zien. AMSTERDAM. Het stichtingsbestuur van het Nationale Ballet heeft de artistie ke leiding van dit gezelschap met ingang van 1 september 1971 opgedragen aan de heer Rudi van Dantzig. Zulks houdt in dat de vacature, ontstaan door het vertrek per die datum van de heer Benjamin Harkarvy, niet wordt ver vuld. In de afgelopen maanden heeft het be stuur een aantal contacten gehad om op nieuw te komen tot bezetting van de twee de post van lid van de artistieke leiding, doch toen overeenstemming daarover niet mogelijk bleek, is besloten te kiezen voor een structuur, waarin bij Van Dantzig nauw gesteund door de balletmeesters van het Nationale Ballet de uiteindelijke lei ding op artistiek terrein berust. Naast Ru di van Dantzig blijft A. L. Gerritsen be last met de zakelijke leiding van het ge zelschap. De balletmeesters, die in een verder gaande vorm dan dit seizoen reeds het ge val was, een deel van de artistiek-organi- satorische zaken gedelegeerd krijgen zijn Roland Casenave, Ivan Kramar en Robert Fisher. Bovengenoemde besluiten zijn door het Stichtingsbestuur voorgelegd aan de Bal- letraad, terwijl Van Dantzig zijn benoe ming eerst heeft willen accepteren, nadat hem gebleken was dat het gezelschap zich daarachter zou kunnen stellen. Beide raad plegingen zijn positief uitgevallen, waar bij de taakverdeling binnen de artistieke staf nog onderwerp van nadere uitwerking vormt. Ter informatie diene dat de Balletraad het door de geëngageerden gekozen li chaam is, in samenwerking waarmee ar tistieke en zakelijke leiding hun taak uit oefenen. In het eerste jaar van functione ring heeft de balletraad 19 maal vergaderd terwijl twee keer verkiezingen hebben plaatsgevonden. Nederland 1. Daktari, de serie met vrolijke aap Judy en schele leeuw Cla rence, opent na Zip en nieuws de rij. Direct aansluitend op het nieuws van acht uur de Andy Williamsshow met Cass Elliot, Dave Mason, Jo nathans Winters en the Association. Daarna KRO’s Wielerronde die onlangs door de prikactie van de Mercuriusle- den zo grandioos in de mist verdween. Kwamen de Nederlandse prof’s en ama teurs toen in ’t Galgenwaardstadion in Utrecht aan de start, nu speelt het eve nement (het wordt beschouwd als een goede training voor de selectie van de a.s. wereldkampioenschappen en de Olympische Spelen) zich af in Nijme gen. Gecontracteerd zijn de Australi sche wereldkampioen Gordon Johnson, de Belg Robert van Lacker, Girodano Turrini uit Italië, Tim Mountford en Jacki Simes uit Amerika en de Ne derlanders Leijn Loevesijn en Gerard Koel. Eenmaal uitgereden deel vijf van de Rode Kamer. Nederland 2. Na de samenvatting van de Tour de France (ditmaal de etap pe Luchon-Superbagnères) Pip, nieuws en het NOS-programma Vrij-uit, waar in aandacht voor de recreatie. In de aflevering van Vrij-uit tips voor zeilers op de Waddenzee en het Ijsselmeer. Voorts de aandacht voor het automu- seum in Leidschendam en voor het Pa leis op de Dam te Amsterdam dat, net als het gebouw van de Tweede Kamer, in deze maanden voor het publiek toe gankelijk is. Om half acht laat de AVRO ons de verdere belevenissen aan boord van de Endeavour zien. Problemen ook in het Iets anders waar we bij onze produktie rekening mee moeten houden aldus dr. Carlo Fuscagni is dat de Italiaan heel moeilijk aan het lachen te brengen is. Ko mische dingen hebben zelden succes. De Italiaan is erg veeleisend op dit gebied en hij lacht nauwelijks om buitenlandse zo genoemde komische programma’s. De leider van de RAI-amusementspro- gramma’s gaat voort: „In onze program ma’s wordt het acteren tot het minimum beperkt. Als acteurs als Vittorio Gassman of Marcello Mastroianni in een program ma optreden, doen ze dat niet in een rol, maar praten en schertsen ze met de pre sentator. Deze ontwikkeling loopt parallel met die in de journalistiek: De mensen willen de werkelijkheid zien. Daarom zijn ze ook het meest verzot op quizprogram- ma’s, op wedstrijden. Daarbij heeft name lijk niemand van tevoren iets uit het hoofd geleerd wat hij kan opzeggen. Het publiek wil dingen die je ziet gebeuren, die zich vanzelf ontwikkelen.” Dr. Fuscagni vertelt wie zijn succes volste presentatoren zijn: Mike Bongiorno van het programma „Rischiatutto”, Pipo Baudo met zijn „Freccia d’Oro” en sinds vorig jaar Corrado en Rafaele Cara, die in de zangerswedstrijd „Canzonissima” veel good-will oogstten. Pipo Baudo’s „Freccia d’Oro” lijkt iets op wat de Duitsers lange jaren van Lou van Burg en de Nederlanders van Kees Schilperoort ondergingen: Het gouden schot. Het hoogtepunt van alle programma’s op de buis is ongetwijfeld de zangerswed strijd „Canzonissima”, die de hele herfst Programmamedewerker Ré Van kant: „Alhoewel er definitief nog niets is beslist zou het best kunnen zijn dat we de beschikking gaan krijgen over zendtijd op de kortegolf in de 49-me- terband. Die zender staat momenteel volledig ter beschikking van de Duit sers. Een andere mogelijkheid en dat vind ik wel de beste is dat we een gezamenlijk programma met de Engelse uitzendingen gaan brengen. Zo als u weet is onze Nederlandse zend tijd door de komst van Radio Veronica en later door die van Hilversum aan zienlijk geslonken. Omdat we minder reclamespots kregen kwam de zendtijd vrijwel volledig ten gunste van de Duit sers. Zij konden waarmaken dat ze een groot achterland hadden waarvoor mil joenen aan advertenties wordt omgezet. Zodoende resteerden na enkele glorieu ze jaren in de vijftiger jaren luis terden miljoenen mensen naar ons nu nog maar anderhalf uur voor de Nederlandse uitzendingen.” Momenteel beginnen de Nederlandse uitzendingen van radio Luxemburg ’s avonds om 18 uur, met dezelfde tune als de Engelse programma’s. „De mu zikale smaak van het publiek van Ne derland eri Engeland is in het algemeen hetzelfde. Dit geldt ook voor de taalver wantschap. Immers in het westen van Nederland is het Engels bijna een voer taal,” aldus Vankant. Radio Luxemburg, een commerciële onderneming, startte reeds in 1933 met een langegolfzender, met Franse pro gramma’s. Korte tijd na de oorlog heb ben ook de Engelse en Nederlandse uit zendingen van deze frequentie gebruik gemaakt. Nadat in 1951 met een mid- dengolfzender op de 208 meter werd ge start, viel de langegolfzender weer he- nieuws van acht uur op het scherm te brengen Peyton Place. Om tien over negen het showpro gramma Moskau nach Noten met het Krasnojarski ensemble Sibir, het kwar tet Caja, Jekaterina Shwrina, het en semble Opera, de Tuganow-ruitergroep, solisten van het Bolsjoi Theater uit Mos kou, de dansgroep van de Music Hall uit Leningrad en het amusementsorkest van de Russische Omroep. In het pro gramma typisch Russische volksmuziek sterke staaltjes van paardrijden en van kunstrijden op de schaats en fraaie dans. Van dit uitstapje over de grens tenslotte naar AVRO’s Televizier voor actuele zaken die de aandacht verdie- ne. Tot slot de klok wijst dan vijf voor elf aan de nieuwsdienst met het laatste nieuws. HILVERSU MI 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord. 7.16 Op het eerste gehoor. 7.25 Horen en zien. 7.30 Nws. 7.32 Hier en nu. 8.00 Nws. 8.11 Luister uit... én thuis. 8.30 Nws. 9.00 Gymn. voor de vrouw. 9.30 Voor kleuters. 9.45 Geschikt voor U! 10.15 Voor de vrouw. 11.00 Nws. 11.03 Aktua-Magazine. 11.55 Me- dedel. 12.00 Van twaalf tot wee. 12.26 Meded. t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.41 Actualiteiten. 13.00 Raden maar.14.10 Arnold Schonberg. Mod. orkestwerken. 15.00 In ’t zilver. 16.00 Nws. 16.03 Meisjeskoor. 16.15 Radio strip. 16.30 Jeugdland. 17.30 En Bloc. 17.50 Overheidsvoorl. Terzake. 18.30: Nws. 19.00 Openbaar Kunstbezit. 19.10 Ronde van Frankrijk 1971. 19.15 Friese Waterweek 1971. Bolsward. 19.50 Voor blinden en slechtzienden. 20.00 Woens dagavond Muz.magazine. Mod. muz. 22.30 Nws. 22.38 Friese Waterweek 1971 muzikale show uit Bolsward. 23.55 Nws. HILVERSUM II. 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 Muzikale Ochtendpost. 7.33 Van de voorpagina. 7.54 Deze dag. 8.00 Nws. 8.11 Actualiteiten. 8.22 Muzikale och tendpost. 8.35 Van alle markten thuis. 9.00 Weekblad. 9.35 Waterstanden. 10.15 Koning Klant. 10.30 Weekbladen. 11.00 Nws. 11.03 Op de koffie. 12.00 Dagboek van Godfried Bomans. 12.10 Lichte muz. Politiekapel. 13.00 Nws. 13.11 Actualitei- en. 13.25 Speelruimte. 13.25 Kennisma king buurtbewoners. 14.00 operettewe- reld. 14.35 Kinderkoor. 14.50 De avon turen van Alice voordracht en muziek. 15.10 Buurtbewoners en hun muziek. 15.40 Profiel in muz. 16.00 Nws. 16.03 Vr. vuur. 16.25 De Toonzaal. 17.02 Ned. volksverhalen en gebruiken. 17.20 Chansons wedstrijd. 17.40 Friese Water week 1971. Impressies Friese Elfsteden week. 17.55 Meded. 18.00 Nws. 18.00 Nws. 18.11 Actualiteiten. 18.20 Klink Klaar, zonder nonsens. 19.30 Nws. 19.35 Met de muziek mee. 20.30 Gesprek met Wim lbo. 21.05 Vrije programmering. 21.40 Muz. van deze eeuw. 22.30 Nws. 22.38 Meded. 22.43 Actualiteiten. 22.50 Jazz Magazine. 23.15 Stereo-Pop. 23.55 Nws. HILVERSUM III. 9.00 Nws. 9.02 Van Meet af aan... 10.00 Nws. 10.03 Journaal. 10.06 Arbeids vitaminen. 11.00 Nws. 12.00 Nws. 12.03 Eddy Becker Show. 13.00 Nws. 13.03 Journaal. 13.06 Zet ’m op. 14.00 Nws. 14.03 Gimmick. 15.00 Nws. 15.03 Muziek Boetiek. 16.00 Nws. 16.03 Lichte muziek. 17.00 Nws. 17.02 Journaal. BRUSSEL 18.03 Voor de soldaten. 18.15 Lekenmo- raal en -filosofie. 18.45 Sport. 18.55 Taal- wenken. 19.00 Nws., actualiteiten. 19.40 Franse taalwenken. 19.42 Lichte muz. 20.00 Promenadeconcert. 22.00 Nws. 22.15 Stemmige muz. 23.00 Nws. 23.04 Lichte muz. 23.40 Nws. -

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 9