PANDA Roberta gaf startsein voor Italiaanse mode-marathon Arman en Ilva Polle, Felle Israëlische generaal Sjlorno Gazit: te i p Jn GEBIEDEN: LAPWERK” it „BELEID IN BEZETTE Pingo gras -Haar modejournaal- OND AGENDA VOOR HAARLEM EN DE J I® In en om Haarlem Twee handelaars in narcotica Nederlander door piranha’s verslonden i Heemskerk aangehouden Nog vrij koel weer Bollenstreek Velsen-IJmuiden Beverwijk MEER KANS VOOR BOETIEKS MAANDAG 19 JULI 1971 f F< te w+C Gaza U niversiteit Groter dan bijbel ’heel veeu GROETEN' AAN DE ANDERE' MARSBE- WONERS, «ilfe (Van een medewerkster) VENETIË Sophia Loren voelt er niets voor om komende winter weer een sombere midi-jurk aan te trekken. Vandaar dat de Ita liaanse mode-ontwerpers eensge zind hebben besloten om voor de koudste maanden van het jaar kleurige tot iets boven, op of net onder de knie vallende creaties te lanceren. Het zullen uiterst vrou welijke en praktische creaties zijn, en dat alleen maar omdat top- cliënte Sophia Loren heeft ge dreigd dat ze anders niets zal ko pen. Heel wat vrouwen zullen de Italiaanse filmactrice wel dankbaar zijn. Maar zonder Sophia waren de rokken toch wel wat korter gewor den, omdat de kousenfabrikanten, die de meeste modehuizen bezitten, fervente voorstanders van de hot pants zijn. Ze blijven ook de ko mende winter in de mode. De kousenfabrikanten zullen er voor zorgen dat modieuze vrouwen de hotpants met allerlei kleurige wol len kniekousen en panty’s kunnen blijven dragen. i f 0 *8 4 Kameel Schoen gevonden van Thijs Probst I O F fv 'o- /VVVVVV\AAA/VVVVVVV\AA/VVVVVVVVVVVVVVWU\AAAAAA/VW/VVVVVVVVVV^^ £:r 'T-Sl- millibar 1019 WEERRAPPORTEN 2 15 0.2 IJMUIDEN HOOG EN LAAG WATER IN 23 1 „ZIJN ER misschien projecten, die U hebt ontworpen maar die het papieren stadium nog steeds niet zijn gepasseerd?” „KAN MEN spreken van een verzetsbe weging in Gaza?” „Logeren?”herhaalde ridder Gak van Ganzenburcht. „Ge bedoelt dat ik hier kan slapen? Eilaas ik kan geen rust vinden voor ik mijn taak heb vervuld!” „Misschien weet Jollipop daar raad op”, zei Panda troostend. „Die weet erg veel, ziet u?” Maar toch wist de bediende niet helemaal wat hij zag, toen hij de deur opende en een vreemdeling in harnas voor zich zag staan. „Dit is ridder Gak van Ganzenburcht”, stelde Panda voor. „Hij zoekt een mon ster, om te verslaan. Of anders een jonkvrouw in nood. Kan je hem daar even mee helpen?” onder 20.49 uur onder 20.02 uur ozo o 30 19 25 23 24 19 20 17 24 18 29 33 29 13 31 20 22 31 20 14 26 18 17 18 18 19 19 18 18 18 20 5 5 5 5 11 10 4 3 13 9 3 21 11 17 12 13 10 8 14 9 17 11 12 12 22 18 12 19 8 10 23 10 12 16 23 2 6 18 0.1 0.1 0.1 0.1 NIETTEMIN IS er yan samenwerking, i- r X11LITf J a. L XJ4-- Amsterdam De Bilt Deelen Eelde Eindhoven Den Helder Rotterdam Twente Vlissingen Z.-Limburg Aberdeen Barcelona Berlijn Bordeaux Brussel Frankfort Geneve Helsinki Innsbruck Kopenhagen Lissabon Londen Luxemburg Madrid Malaga Mallorca München Nice Oslo Parijs Rome Stockholm Zurich Locarno Tunis weerslag zal hebben op de toekomstige verhoudingen. Hoe staat U daar tegen over?” dag van 19.30 tot 21.30 uur. Voor groepen op aanvraag bij P. Prins, Lijsterbeslaan 23, Bever wijk, tel. 02510-25120. j tot de stei een zijr mei gal een lov pas „lic rel] die ver Hei der kei E len, kin. 27-, sur: laai in blir reil eve paa bar lisc Hel de Z ga tna; wei een nie die ten is sen mo wei log me voc kui eer Me en ten de de poi gei dei ovi ree AMELAND De rijkspolitie op Ame land heeft zaterdagavond twee handelaars in verdovende middelen aangehouden. Het zyn twee Drentenaren van 19 en 24 jaar. De twee jongelui kampeerden op het eiland op de camping „Duinoord” en hadden on der meer verdovende middelen verkocht aan drie jongens respectievelijk van 16 tot 18 jaar. o.i 0.1 w no w.st. o w.st. no no wzw n nw zo ono no wzw w ozo w w.st. zzw no w.st. nw w.st. ono n w.st. n w w nw w.st. wnw 13. Tegen de avond kwam Hobbeldonk eindelijk in zicht. „Dat is mijn huis", zei Panda trots, terwijl hij aanbelde. „Hier kunt u logeren, totdat u een draak of een jonkvrouw in nood hebt gevonden”. o°<- „U NOEMDE het onderwijs. Nu wordt er al enige tijd gesproken over de stichting van een nieuwe Arabische universiteit op de „westbank”. De Arabische leiders zeg gen, dat Israel hier weliswaar zijn fiat aan heeft gegeven, maar dat het verder om een zuivere propaganda-stunt gaat?”. r?Z'<-©piB SKI. In Cervinia heeft de Italiaanse skiër Alessandro Casse het wereldrecord op de kilometer met vliegende start verbeterd. De Italiaan, die het record met een gemiddel de snelheid van 184,143 km op zijn naam had, bracht het nu op 184,243 km per uur. Gazit: „Ik zou geen projecten op korte termijn kunnen noemen. Op lange termijn liggen de kaarten anders. Wij laten zaken, die we ook naar mijn persoonlijke me ning eigenlijk allang hadden tnoeten aanpakken, in de la liggen omdat het geld niet beschikbaar is. Om een voorbeeld te noemen: als je het onderwijs wilt ont wikkelen, moet je scholen, liefst met veel parallelklassen, bouwen. Als je de volks gezondheid op peil wil houden, moet je ziekenhuizen oprichten en medische centra. De bereidheid om daar veel geld in te steken is echter niet aanwezig”. „KUNT U IETS zeggen over de klach ten, dat Israëlische soldaten wreedheden hebben begaan in Gaza?” Gazit: „Het gaat om concrete bewijzen. Ik vraag me af of er één leger is, dat zulke nauwkeurige instructies krijgt als het Israëlische. Het instructieboek is in omvang groter dan de bijbel. Maar het Israëlische leger bestaat niet louter uit en gelen. Er hebben zich zeker gevallen voor gedaan, waarin militairen of politieman nen zich in strijd met de instructies heb ben gedragen. Niet alleen in Gaza, maar ook in andere delen van Israel. Als er be wijzen zijn, worden de schuldigen ge straft”. lat Se pe: en he' is na en oo re< foi im bl: Op last van de officier van Justitie in Leeuwarden zijn de drie gebruikers van het eiland afgezet en overgedragen aan de politie in Schijndel. NEIVA (EFE) Twee toeristen, een Ne derlander en een Amerikaan, zijn omge komen toen hun kano op de rivier de Yari, in Columbia, omsloeg. Zij zijn door piranha-vissen verslonden, zo heeft een functionaris in de stad Huila meegedeeld. De naam van de Nederlander wordt opge geven als Abraham Wilfredo Booi, hande laar. De twee mannen namen deel aan een safari in Columbia. „Het is nog erg onoverzichtelijk, omdat we niet weten hoe de situatie hier over vijf jaar, misschien vijf maanden zal zijn. Dat neemt niet weg dat wij ook beslis singen op middellange termijn moeten ne men. Het grote struikelblok blijft daarbij het ministerie van Financiën dat niet graag gelden in het bezette deel van Jor danië steekt in het vooruitzicht dat an deren daar straks misschien de vruchten van plukken. Vandaar dat wij moeten schipperen”, aldus Sjlorno. Maximum- en minimum temperaturen binnen- en buitenland Zon Maan op ROERMOND. Door het vinden van een schoen van het slachtoffer is het team van rechercheurs, dat de zaak-Thijs Probst in onderzoek heeft, een klein stap je verder gekomen in deze mysterieuze zaak. De schoen is gevonden op 4 kilome ter afstand van de plaats, waar het met een steen verzwaarde en gebonden lichaam in het kanaal van Wessem naar Nederweert gevonden werd. De boetiekconfectie wordt in Italië steeds belangrijker en de mode-ontwer- pers verliezen voortdurend terrein. De confectiefabrikanten lukt het namelijk om voor betaalbare prijzen zulke ori ginele en voortreffelijk afgewerkte crea ties te maken, dat niet alleen Sophia Loren maar ook Audrey Hepburn, Clau dia Cardinale en allerlei andere, be roemde Romeinse vrouwen hun kleren op het ogenblik bij confectieboetiekjes kan op den duur zijn uitwerking niet mis sen. In het Libanese blad „El Hawad” is een enquête gehouden onder de Palestij nen die uit het bezette deel van Jordanië kwa men. De resultaten van dit onderzoek vorm den betere propaganda dan welke Israli- sche regering dan ook zou kunnen voe ren”. WAAROM IS ER zo’n groot verschil tus sen Gaza en de andere bezette gebieden’” Gazit: „Je zou je ook kunnen afvragen: waarom zijn er in Gaza, in verhouding tot de werkelijke problemen, nog niet meer incidenten geweest? We moeten niet verge ten, dat tweederde van de bevolking van Gaza wordt gevormd door Palestijnse vluchtelingen uit 1948. De meerderheid gaat er van uit dat het verblijf hier tijde lijk is. In het bezette deel van Jordanië leeft één op de tien mensen in een vluchte lingenkamp. Daarbij komt dat de 60.000 vluchtelingen op de „westbank” over ne gentien kampen zijn verdeeld. Kampen, die bovendien enigszins zijn geïntregeerd in de gemeenschap. In de acht kampen, die Gaza telt zijn liefst 170.000 mensen sa mengebracht. Gaza vormt in feite dan ook één gigantisch vluchtelingenkamp. De be volking in Gaza ziet, anders dan de be woners van de „Westbank,” geen t oe- komstperspectief. Als de Israëliërs mor gen zouden verdwijnen, zouden ze hoog stens een Egyptisch militair bestuur krij gen. Dat kan onmogelijk een oplossing worden genoemd.” Gazit: „Ik sluit een zekere verbetering niet uit. Dat geldt trouwens ook op ander gebied. Israel heeft indertijd een radiosta tion opgericht dat in alle Arabische lan den kan worden opgevangen. Na de zes daagse oorlog hebben we ontdekt, dat er weliswaar intensief naar dit station wordt geluisterd, maar alleen voorzover het in de interne Arabische zaken betreft. Het nieuws uit Israel zelf wordt als propagan da beschouwd. Nu hebben, dank zij de „open bruggen” duizenden en nog eens duizenden Arabie ren de gelegenheid gekregen aan de ande re kant van de grens te vertellen wat zich'hier in werkelijkheid af speelt. Dat (Van onze redacteur in Jeruzalem) JERUZALEM „Het beleid in de bezette gebieden van Israel kan wor den samengevat in één woord: lap werk”. Dat zegt de 45-jarige Israëli sche generaal Sjlorno Gazit, die na mens de generale staf de activiteiten coördineert van de militaire gouver neurs in de na 1967 veroverde ge bieden. MAANDAG 19 JULI Hoog water 0.34 uui en 13.1? uui Laag wa er 8.38 uur én 21.2( uw DINSDAG 20 JULI Hoog water 1.45 uur en 14.19 uur Laag water 9.49 uur en 22.24 uur Een visser zag de schoen vrijdagmiddag langs de oever liggen en waarschuwde de politie. Een na vrijdag gehouden zoekactie leverde niets bijzonders op. De mogelijk heid dat het met een 27 kilo wegende steen verzwaarde lijk zover af gedreven kan zijn, wordt door de politie onderzocht Gait: „Het gaat hier om een lastig pro bleem. Voor de plaatselijke Arabische jeugd, die van de middelbare school komt is er maar één oplossing: een eigen uni versiteit. Zij kunnen immers noch in het buitenland, noch op de joodse universitei- ten terecht. Wij zijn dan ook bereid daar geld in te steken. De moeilijkheid is, dat het regime in Amman niet erg geporteerd is voor een universiteit op de westbank, omdat dit de banden met Jordanië opnieuw losser zou maken. De plaatselijke delega ties, die naar de oostelijke Jordaanoever zijn gegaan om de stemming te peilen, hebben nul op het request gekregen. De open bruggen, die beide oevers met elkaar verbinden, werken niet altijd in ons voor deel”. IK GELOOF, DAT ZÊ JE SE DAN KEN (OMDAT JE HUN HET BESTE PORSELEIN HEBTGELEENP XL POLLE OO C k-c licht bew. onbew. onbew. licht bew. half bew. licht bew. licht bew. licht bew. licht bew. zw. bew. zw. bew. onbew. onbew. regen zw. bew. zw. bew. licht bew. half bew. geh. bew. zw. bew. onbew. zw .bew. zw. bew. onbew. onbew. mist geh. bew. onbew. zw. bew. licht bew. zw. bew. Icht bew. regen zw. bew. onbew. '3 a Openluchttheater Bloemendaa. (Hoge Duin en Daalseweg). Maand. 20.00 uur: Joegoslavische Dansgroep. MUZIEK Grote of St. Bavokerk. (Grote Markt), Din. 20.00 u.: Orgelbespeling door Piet Kee. Kathedrale Basiliek St. Bavo. (Leidsevaart). Din. 20.00 u.: Concert door het Barrington Boys Choir. (Engeland). BIOSCOPEN Cinema Palace (Gr. Houtstraat 111). 15.30, 19 en 21.30 u.: „In dienst van Hare Majesteit”, 14 jr. Iedere middag 13.30 u.: ,,’t Is Yogi, De Beer”, kopen. De tijd dat mode-ontwerpers 5.000 gulden voor een exclusieve haute couturejapon konden vragen is zo lang zamerhand voorbij. De Italiaanse mo de-marathon startte niet in de salon van een Romeinse couturier, maar in de Venetiaanse boetiek van Roberta di Camerino Begon. Roberta lanceerde eerst haar nieuw parfum, eau de toilette en after shave. Ze zullen evenals de bekende Roberta- tassen, de fel gekleurde paraplu’s, de shawls en jurken binnenkort bij deBon- neterie in Den Haag en Amsterdam ver krijgbaar zijn. Door het assortiment met parfum uit te breiden, kan ze nu de concurrentie met de grote Romeinse modehuizen aan. Een lekker luchtje is dan kurk waar de couture-concerns op drijven! Roberta liet een kameel en een jong olifantje op haar privé-eilandje voor de kust van Venetië haar nieuw sport- ceintuurs en schoudertassen showen. In een met ballons versierde stal wer velden echte mannequins tussen een paar Senegalese dansers door en liet Roberta zien dat de mode wat haar betreft zeer simpel kan zijn. Zij zorgt voor de komende winter voor een te rugkomst van de „panel-jurk.” Ceintuur of ketting is al op de jurk gedrukt. Kant-en-klaar-japonnen dus, ook nog met opgedrukte plooien en zak ken in de kleuren turqoise, mosgroen, beige, grijs en oranje-rood. De dessins stellen het zonder bloemetjes. Roberta geeft de voorkeur aan „ton-sur-ton” re- genboogstoffen, kleurige geometrische dessins en Schotse ruiten. Aan de bont-rage is een einde ge komen. Geraffineerde kunstbont jassen en mantels van geluste wol worden de grote mode voor deze winter. Roberta liet er al een voorproefje van zien. De Hotpants blijft favoriet, ook voor de winter. De kousenfabri kanten richten er zich ook naar. Op de foto een „avondbroekje” van Tita RosSi. een zekere vorm die misschien zijn BIOSCOPEN Cinema Marquette (Ruijsdaelstraat). maandag 20 u.: ..Irma la douce”; dinsdag 14.30 u.: „Peter Pan”. Het KNMI deelt mee: Aan het rustige en vrij koele weer komt morgen nog geen einde. Wel kan een oud front, dat over de Noordzee lang zaam naar het zuidoosten trekt, tijdelijk voor wat meer bewolking zorgen. Aan de kust blijft de wind uit zee waaien. In de koude lucht trad in het weekeinde hier en daar nachtvorst op. In de koude lucht boven West-Europa worden de maxima in het algemeen niet hoger dan twintig graden. Daarentegen liepen zondag in Italië de temperaturen op tot boven de 35 gra den, op enkele plaatsen zelfs tot 39 graden. In het overgangsgebied tussen deze zeer warme lucht en de vrij koude boven West-Europa kwamen in het weekeinde boven Noord-Italië en Joegoslavië zeer zware onweersbuien voor. Vooruitzichten voor woensdag. Perioden met zon, plaatselijk een bui en temperaturen aan houdend beneden normaal. Min. temp. 1. tot 6 graden onder normaal, max. temp. 1 tot 5 gra den onder normaal; kans op een droge periode van minstens 12 uur 80 percent; kans op een geheel droog etmaal 50 percent. Barometerstand hedenmorgen (764 mm). DINSDAG 20 JULI op 4.43 uur; 2.01 uur; Gazit: „Welk woord zou u dan willen gebruiken? Terreurbeweging? Het hangt er helemaal vanaf van welke kant je het be kijkt: degene die een handgranaat gooit beschouwt zich als een verzetsstrijder, maar degene die met handgraneten wordt bestookt spreekt liever over een terrorist. Het verschil ligt in de aard van de actie. Je kan de hoogste idealen aanhangén, maar als je onschuldige mensen doodt Israëliërs of, erger nog, Arabieren dan maak je je schuldig aan terreur. En dat Is wat er in Gaza gebeurt. Zij gooien da gelijks handgranaten naar hun eigen men sen”. Frans Hals (Frans Halsplein) 20 u.: „De Avon turiers”, 18 j. Lido (Houtplein). 14, 19 en 21.15 u.: „Stamping Ground”, (Popfestival Kralingen) a.l. Luxor (Gr. Houtstraat 139). 14 en 20 uur: „The sound of music”, a.l. Rembrandt (Gr. Markt). 14, 19 en 21.15 uur, „Een dollar met een gaatje”, 18 j. Roxy (KI. Houtstraat 79). 14.30, 19 en 21.15 u.: „Emmanuella”, 18 jr. Studio (Grote Markt). 14.15, 19 en 21.15 u., „M.A.S.H.”, 18 jr. Iedere morgen 10.30 u.: „Daar komen de smurfen”, a.l. TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum (Groot Heiligland 63). Per manente tentoonstelling van Hals’ meesterwer ken en werken van Haarlemse School van de 16e t.m. 19e eeuw. Prentenkabinet tot en met 23 juli: Werken uit eigen bezit o.a. Isaak Israëls, Gestel, Mondriaan enz. Geopend ma t.m. za, 17 uur, zon. 13-17 uur. Avondopenstelling, met kaarsverlichting en klassieke muziek, iedere zaterdag van 20.30-22.30 uur. Tot en met 5 september. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79). Perma nente tentoonstelling van oude religieuze kunst. Geopend ma. t.m. za. 10-12.30 en 14-17 uur, zo. 14-17 uur. Teyler Museum (Spaame 16). Permanente ten toonstelling van werken uit de 19e en 20e eeuw. Tekeningen uit de 16e t.e.m. de 19e eeuw. Fos sielen, mineralen etc. Expositie „Grafiek van Wenzel Hollar”. Geopend van di. t.m. za. 10-17 u. Stichting Beeldende Kunst (Ged. Oude Gracht 101). Expositie uitleenkunst Eigentijdse Nederl. schilderijen, grafiek, wandkleden en kleinplas tiek. Geopend di., wo., vr. 13-17 uur; do. 8-10 u.; za. 11-17 uur. Stichting MACROcenterKOSMOS (Amsterdam- straat 61). Expositie m.b.t. ruimtevaart, astrono mie, geologie etc. Dagelijks geopend 14-17 uur. Elke avond beh. za. en zo. 19.30-22.00 uur. Museum Cruquius (Cruquiusdijk 27). Geopend van ma. t.m. vr. 9-16 u., za. 9-12 u. De Vishal (Gr. Markt). Informatietentoon- stelling „Sonsbeek buiten de Perken”. Geopend dag. 10-17 uur. Tot en met 15 augustus. De Hallen (Gr. Markt). Tentoonstelling van hedendaagse wandtapijten, lappenkleden en textielplastieken. „Werken in textiel 2”. Dage lijks geopend 10-17 uur. Tot en met 15 augustus. Galerie-T (Bakenessergracht 67). Zomerten- toonstelling: Werken van Nederlandse en buiten landse kunstenaars. Geopend: dag. 11-17 u. Zon. 14-18 u. Tot en met 22 augustus. Stichting Cultureel en Creatief Centrum (Nij- verheidsweg 5, Heemstede). Expositie Ton Been tjes, schilderijen, maskers, fotocollages. Herman Stoel: schilderijen en gouaches. Geopend za. 14-16 en 20-23 uur. Tot en met 1 september. Galerie Blokker (Bronsteeweg 4a, Heemstede). Permanente expositie handgeweven wandkleden van Bodil Blokker-Veggerby, keramiek en gra fiek. Geopend 9-17.45 uur, behalve zo. en ma. Galerie Eylders (Haltestraat 77, Zandvoort). „Groepsexpositie”. Geopend: dag. 13-17 uur. Tot en met 1 september. DIVERSEN Wijkcentrum Europawtfk (Laan van Angers 5) Dinsdag 10-12 uur: spreekuur sociaal raadsman. Waagtaveerne (hoek Spaame-Damstraat). Ge opend maandag t.m. donderdag 19.30-24 u.: vrij dag en zaterdag 19.30-01 uur; zondag 2-5 uur en 20-23.30 uur; vrijdag- en zaterdagavond folk. Elke vrijdag 19 uur: Open podium. Optreden van Rick Vaughan en Tineke Boon. Bowling (hoek Orionweg-Delftlaan). Dagelijks 12-02 uur; zondag 10-02 uur bowling. Thysse’s Hof (Bloemendaal). Dagel. geopend 9-17 uur, tussen de middag gesl. behalve zat. 12-13.30 uur. Biologisch Centrum „De Duyvetil” (Vogelen zang, Vogelenzangseweg bij „Oase”). Expositie: „Reewild en waterwinning in de duinen”, dage lijks 11-16 uur. Hotel Bouwes (Zandvoort). Elke zat. en zon. optreden orkest Roger Richards. Tevens zondag matinee. Dolfirama (Zandvoort, naast Bouwes Palace). Dolfijnen show, dagelijks geopend 10.30, 12, 14 en 16 uur. Avondvoorstelling dinsdags, vrijdags en zaterdags 21 uur. Bowling Centre (Burgem. Van Fenemaplein, Zandvoort). Dagelijks van 14-01 uur. Lou van Burg (Stationsplein, Zandvoort). Te dere avond 20.00 u.: Familiefeest met onder andere het Starorkest. DIVERSEN Linnaeushof (Bennebroek). Recreatiepark, bloemen en ontspanning. Geopend dagelijks van 9-18 uur. Treslong (Hillegom). Dagelijks behalve maan dag din<er-dansant. BIOSCOPEN City Theater, maandag en dinsdag 20 uur: „Sabata”. TENTOONSTELLINGEN Pieter Vermeulen Museum, in gebouw Cultu reel Centrum, Moerbergplantsoen, IJmuiden, da gelijks open van 9.30 tot 12 en van 14 tot 16.30 u. „Beeckestijn”, museum, Velsen-Zuid, dagelijks geopend van 10 tot 12 uur en van 14 tot 17 uur; op zondag alleen van 14 tot 17 uur. In het noor delijk koetshuis is een tentoonstelling van fo to’s van „Observatorium” van Robert Moris. Ruïne van Brederode, Santpoort, dagelijks (be halve maandag): van 9.30-12 en van 13-17.45 uur: expositie Ida Distel en Sjef Hendrikx. Ook vrij dag en zaterdag van 20-22 uur. Bedrijfsmuseum Hoogovens, Bessemerstraat, Velsen-Noord, is dinsdag open van 12 tot 12.30 u. en donderdag van 12 tot 13.30 u. en van 20 tot 22 uur. „In Pago Kinnehem”, archeologische stichting in oude raadhuis, Kerkplein Velsen-Zuid, ten toonstelling over het prehistorisch verleden. Tot en met 15 augustus dagelijks 10-12 en 14-17 uur; zondag alleen 14-17 uur. BIOSCOPEN Kennemer Theater (Zeestraat). 19 en 21.15 u.: „Anatomie van de liefdesdaad”. Luxor Theater (Breestraat). 19 en 21.15 u.: „De nachten van Dracula”. TENTOON S’l ELL1N GEN Galerie Boumans (Breestraat 122). Expositie schilderijen van Marit, Sal Meijer en Willem Westbroek; geopend tot en met 15 augustus van dinsdag tot en met zaterdag van 9 tot 18 uur. Huize Scheybeeck (Velserweg 2). Expositie miniaturen en tekeningen van Tikalo; geopend tot en met 15 augustus van maandag tot en met vrijdag van 10 tot 17 uur. Stadskantoor (Pres. Kennedyplein). Expositie van 1000 oude prentbriefkaarten („Met de groe ten van Trijntje”); geopend tot en met 15 au gustus op werkdagen van 8.30 tot 12.30 en van 13.30 tot 17.30 uur. Kennemer Oudheidkamer (huize Scheybeeck, Velserweg 2). Geopend op dinsdag en donder- - IK HEB A WON-I ACHTER SLOT ESJ GRENDEL BEWAARD. N/£MAND MOCHT M ZIEN!EIGENLEK MOESTIKDE j VOOR ALTJ/D HET ZMÜGEN OPCEG6EN! JE VERDIENT f NIET BETER! 1 w

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 6