Galerie-T: gevarieerde en boeiende zomer-expositie Violiste Vera Beths even terug en weg WOLKERS WAARSCHIJNLIJK EEN BETERE EENZAME DAN BOMANS De Robinsons op Rottummerplaat Lenin en bijbel meest vertaald Gek verklaarde over r Grigorenko in documentaire z TV dinsdag „versieren” Radio dinsdag OPVALLEND GOEDE NIEUWELINGEN TUSSEN VEEL VERTROUWDE NAMEN TV maandag UNESCO-STUDIE: STUDEREN IN AMERIKA N atuur-dieet teren belde zij mij op om te vertellen, dat zij op het punt stond te vertrek ken naar Marlboro (U.S.A.), om daar HAARLEM Vorig jaar november is de Haarlemse violiste Ver a Beths naar New York vertrokken om te Verregend popfestival op Rozenburg 5 /wwwwwwwwwvwwwwwvuwwwwwv* Medelijden op uitnodiging van Rudolf Serkin voor de tweede maal deel te nemen aan het Music Festival. gaan studeren bij Ivan Galamian. Gis- „Geweldige leraar” HAARLEM Galerie-T heeft tot en met 22 augustus een boeien de zomertentoonstelling opgebouwd, sterk afwisselend en kleurrijk en met een groot aantal namen. Natuurlijk zijn er de bekenden onder, wier na men inmiddels een begrip voor deze galerie zijn geworden, maar evenzeer een paar echte ontdekkingen, veelbe lovende jongeren, die in het kader passen. In het algemeen hangt er „licht” werk, grafiek, gouaches, aqua rellen. Een paar nieuwe namen zijn die van Basart en Verberk, de oude vertrouwde natuurlijk Biasi, Van Heusden, Hiraga, Wiesman en Zuy- derland. Het is nog maar een kleine keuze uit het grote aantal. Veelheid van stijlen (Van onze RTV-redactie) WARFFUM Producer Gé Gouws- waard stak zijn neus in de stuurhut': „Godfried, je bent toch niet boos op me hè?”, vroeg hij. Bomans schudde goedig het hoofd en lachte naar de initiatiefnemer van dit experiment. Nu hij op „Martha Nan” richting vaste wal voer, geflankeerd door vrouw en kind, zou het hem verder een zorg zijn. De zevendaagse een zaamheid op Rottumerplaat, die hij had ervaren als een verbanning (met alle psychische gevolgen van dien), was afgelopen. Hij had het niet wil len missen, maar nooit weer. Wat wacht Wolkers? 3 3 f '7 "7^/7^'^' 777','/'^ CHARLES BOOST HEIN STEEHOUWER. ar i J. H. MOOLENIJZER 22.50 >g er PARIJS. (AFP). Uit een studie van de UNESCO over ca. 40.000 vertaalde wer ken in 65 landen in 1969 blijkt, dat de werken van Lenin het meest vertaald zijn. Daarop volgt de bijbel, de derde plaats wordt ingenomen door de werken van Ju les Verne, gevolgd door die van Simenon en de stukken van Shakespeare. Na deze „grote vijf”, die al enkele ja- ren koplopers zijn, verschijnen op de lijst achtereenvolgens Karl Marx, Dostojevski, Engels, Alexandre Dumas, Andersen, De Balzac, Dickens, Mark Twain, Heming way, Steinbeck, Jean-Paul Sartre, Victor Hugo, Graham Green en Moravia. De encycliek van de paus en de werken van Mao Tse Toeng lopen ver achter. BRIELLE Het popfestival op Rozen burg is zaterdag vermoedelijk door de aan houdende regen geen succes geworden. Er kwamen ca. 3000 popliefhebbers, terwijl de organisatoren op een 10.000 rekenden. Bij 4000 bezoekers zouden de kosten er uit zijn geweest, zo zeiden de teleurgestel de initiatiefnemers. 18.45 18.50 18.55 19.00 19.05 19.30 19.55 20.00 20.15 20.21 22.00 22.25 22.30 18.45 18.50 18.55 19.00 19.05 19.30 19.55 20.00 20.15 20.20 21.45 22.30 21.51 22.35 18.45 18.50 18.55 19.00 19.05 19.30 19.55 20.00 20.15 20.21 18.45 18.50 18.55 19.00 19.05 19.55 20.00 20.15 20.21 21.11 Nederland II NOSPip en Zip. STERReclame. NOS: journaal. STER: Reclame. NOS: Kunstsignalering. VARA: Coronation Street. STERReclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. VARA: The Knack (film). Doc. Pjotr Grigorenko. NOS: journaal. Nederland II NOS: Pip en Zip. STER: Reclame NOS: Journaal. STER: Reclame. NOS: Filmkijken en filmmaken. AVRO: Operatie minus 5 (serie) STERReclame. NOS: Journaal. STERReclame. AVRO: Berechting in Neuren berg (film). NOS: Journaal. niet eerlijk. Op allerlei vragen antwoord de hij met gemeenplaatsen, dat hij als een heer uit Haarlem langs het strand wnadelde, dat de mompelende meeuwen kinderangsten losweekten en dat het niet goed was bevallen. meded SOS-ber. persoverz. 13.20 7.00 Nws. 7.11 7.16 ren Nu. 8.00 Nws. mus.- g- or jft ad >p. an an in In ne pa lie >r. et n- S a- Je an Dat werd duidelijk de avond voor zijn vertrek in het hotel. Wolkers praatte honderduit, werd er gelachen dan was dat de garantie voor een nog betere kwink slag. Willem Ruis heeft heel wat voor Wolkers in petto. Nu ook Wolkers zonder publiek zit, ve.rwacht men in Warffum dat hij zijn ziel wel naar buiten zal keren: Wolkers van de andere kant. Het is te hopen dat het Willem Ruis lukt. Bij Bo mans kreeg hij dat in de radio-uitzendin- gen niet gedaan. Deze gaf zich niet bloot en maakte daarmee zijn bijdrage min of meer waardeloos. Deze man, die ziek en af en toe bang was, die hoegenaamd niets ondernam, behalve op gezette tijden naar het zendertje sloffen, was aan de luiste raars verslag verschuldigd, wat een verla ten mens doormaakt. Hij heeft die erva ring voor zichzelf gehouden. En dat is Nederland I NOS: Pip en Zip. STER: Reclame. NOS: Journaal. STERReclame. KRO: Daktari (film). STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. KROAndy Williams Show. Moeilijke tijden, doe. Londen, Liverpool en Birmingham. De Rode Kamer (feuill.). NOS: Journaal. Intussen is Wolkers druk bezig met een onderzoek van het eiland en de gevederde fauna. Hij eet garnalen en zeewier en heeft lak aan zijn voedselpakket van 500. Dat is echter voor de geïnteresseer de luisteraar waardevoller dan een een zame auteur, die lak heeft aan de grote schare toehoorders. Al met al is het een belangwekkend gebeuren dat tienduizen den radiobezitters in de ban heeft. De reacties zijn talloos. Het oor is nu voor Wolkers. Zal Willem Ruis erin slagen hem te breken, zal de auteur dezelfde kwellin gen ondergaan als zijn voorganger? Ken merkend is wel dat van af de eerste mi nuut de meeuwen in Wolkers een vriend zagen, terwijl ze Bomans dag in dag uit volgden als een vijandige paraplu. Toch is dit werk natuurlijk niet minder dan enige maanden terug. Piet Oudshoorn is hier dan wel weer een ontdekking met heel knappe zeefdruk ken, die herinneren aan zijn Amerikaanse voorgangers op dit gebied, maar minder oppervlakkig zijn dan bij velen van hen het geval is. Oudshoorn heeft meer „de gelijke” inhoud en minder afficheuse stunts. Opvallend zijn ook de monotypes op lin nen van Hans Wiesman met strandtafere len, waarin hij alleen de hoog nodige ele menten toelaat om in heldere kleuren aan trekkelijke composities op te bouwen. Alle exposanten verder noemen is onmo gelijk, maar nog wel even aandacht voor een paar enorm boeiende en knappe dier- tekeniingen een neushoorK en een zwijn in de aanval van Velickovic en even eens aandacht voor een beeldhouwer met een lekker gek gevoel voor humor, Ad Derksen. Er staan van hem halve bron zen menselijke figuurtjes met een hand vat, „om zo mee te nemen.” Het is bi- zarrerie tegenover de heel koele zinkplas- tieken van Keus, die daarmee zijn bin ding met mathematische beïnvloedingen uit de minimal-art belijdt. Een van de gouaches van John Ver berk, hiernaast besproken. Nederland I NOS: Pip en Zip. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. NCRVDe Flaxton Boys (serie) Zo moeder, zo dochter. STER: Reclame. NOS: Journaal. STERReclame. NCRV: Met liedjes het land in. Hier en Nu: Ander Nieuws. NOS: Journaal. Nederland I. Na Pip en Zip en het eerste journaal van de NCRV een af levering van the Flaxton Boys. In Zo moeder, zo dochter ontvangt spelleider Gerard v.d. Berg naast Jaap Moolenaar, Caroline van Hemert en Harry v.d. Steeg, als gast-panellid Willem van Kooten. Na het journaal gaat niet Ted de Braak maar Dick Passchier met lied jes het land in. De man die geïmi teerd moet worden is Eddy Christian! verder de bekende rubrieken en als medewerkenden Willy Alberti, Ria Valk, Adré van Duin, Connie Renoir, Los Caballeros, Eddy Christiani, Gonnie Baars en Frans van Dusschoten van de Fabeltjeskrant. De beste maker van een speciaal muziekinstrument was tot nu toe Arie Westgeest uit Noordwijk. die zijn flessen ook nu weer bespeelt. De uitzending komt uit de sporthal in De Bilt en er werkt ook nog een huis vrouwenorkest uit Drente aan mee. De avond is met dit pretfeest overigens bijna vol, want we krijgen alleen nog Je actualiteitenrubriek Hier en Nu en ie dagsluiting, geheten Ander Nieuws. Nederland 2. Van de NOS et ver haaltje over Pip en Zip, het journaal en de rubriek Kunstsignalering met Ageeth Scherphuis. De VARA neemt om half acht de dienst over met Co ronation Street. Aansluitend aan het tweede journaal een niet bijster oude speelfilm en wel the Knack, oftewel Hoe versier je ze, een produkt van Richard Lester met in de hoofdrol len Rita Tushingham, Ray Brooks en Michael Crawford. Tot slot van het VARA-programma Er is deze week keuze uit maar liefst drie speelfilms op de TV. Morgen kan men de Amerikaanse productie „Be rechting in Neurenberg” uit ’61 zien, overmorgen de Duitse operette „Fanny Elssler uit ’38 en vanavond tracteert de VARA ons op „The Knack”, een En gelse comedie uit ’65 van regisseur Richard Lester die toen al bekendheid had gekregen met zijn Beatle-films „A hard day’s night” en „Help”. „The Knack” is als toneelstuk (van Ann Jellicoe) ook in ons land bekend geworden, de film heeft van de titel een begrip gemaakt. De „knack” heb ben is de juiste handigheid bezitten om meisjes snel verliefd op je te maken, een verworvenheid die Tolen, een der hoofdfiguren in het blijspel (in de film gespeeld door Ray Brooks) zich in hoge mate eigen heeft gemaakt. Tolen woont met twee vrienden, de onderwijzer Colin (Michael Crawford) en de schil der Tom (Donald Donnelly), in een nogal vervallen Victoriaans huis in het Londense Chelsea en hij maakt vooral de verlegen Colin nerveus met de vele vele veroveringen die hij spelender wijs maakt en hun gemeenschappelijke woning binnen weet te lokken. Maar de echte rivaliteit breekt pas los als Nancy, het meisje uit de provincie, het huis betreedt en in eerste instantie ontoe gankelijk blijkt voor het liefdesoffensief dat Tolen onmiddellijk inzet. Er ontwik kelt zich een uiterst amusante intrige tussen de drie mannen en een meisje die bij elkaar blijven wonen en Lester heeft er met grote inventiviteit een kos telijke filmcomedie van gemaakt die overloopt van onverwachte wendingen en verrassende beelden. Tot het succes van deze ongewone film draagt in niet geringe mate de aanwezigheid bij van Rita Tushingham, de aangewezen actri- ce om Nancy te spelen. ,7 Godfried Bomans, baardig en afgemat en Wolkers, (nu nog) fris als een hoentje, bij vertrek van de eerste en aankomst van de tweede op Rot tummerplaat. Wolkers lijkt op het eerste gezicht een betere registrator. Hij onderzoekt, is erg actief en had er dan ook ongelofelijk veel zin in. „Ik zal blij zijn als jullie allemaal opdonderen”, zei hij toen men hem op het eiland afleverde. Het is natuurlijk de vraag of Wolkers werkelijk geestelijk wordt aangetast door de eenzaamheid en of hij de luisteraars daarbij wil betrek ken. Hij zegt namelijk zelf dat hij toch al vaak de eenzaamheid opzoekt. Godfried Bomans is een man die zelf vragen stelt en meningen poneert. Misschien is dat de oorzaak dat deze Bomans-in-moeilijkheden onbruikbaar was voor deze VARA-stunt. Opmerkelijk was ook Bomans’ onhandig heid. Een handicap, waar hij overigens misschien als verontschuldiging graag rhee koketteert. Medelijden kreeg Willem Ruis woens dagavond, toen Bomans alles had vernield wat hem aan hulpmiddelen ten dienste stond en hij tot overmaat van ramp ook nog de lampen stuk liet vallen. Ruis dacht er over om het experiment voor Bomans maar te beëindigen, maar deze vond het voor zich zelf te zeer een prestigekwestie en ging door. Voor de reportageploeg in De Breedenburg bleek de affaire ook ze nuwslopend. Men leefde van het ene zend- contact naar het andere. Tussen die con tacten blijkt de bar van het hotel een noodzakelijke vrijetijdsbesteding. Het ar senaal moppen van de medewerkers is in een week aanzienlijk uitgebreid. De nieuwe „stalgenoten” komen opval lend voor de dag. Het zijn echte ontdek kingen. Een ervan is John Verberk, een 27-jarige Amsterdammer. Een soort koele surrealist is hij. De foto bij deze recensie laat dat zien. Hij maakt zijn gouaches in een heel knappe spuittechniek, een su blimering van wat anderen in affiches be reiken. Hij rangschikt zijn beeldelementen evenals bijvoorbeeld Magritte deed. Een paar gewone dingen in een ongewoon ver band, eerder cerebraal dan droomsymbo lisch en met een grote finesse uitgevoerd. Het is een uitstekende eerste indruk, die de hoop op een solo-expositie wettigt. Zijn eveneens jonge Rotterdamse colle ga Paul Basart is eveneens surrealist, maar op een heel andere wijze. Hij ver werkt een heel groot aantal invloeden tot een sluitend geheel vanaf de collagetech niek zoals Max Ernst (en vele anderen) die toepaste tot aan moderne pop-elemen- ten toe. Een bijzonder gemengde techniek is het, waarmee hij een brug slaat tus sen het traditionele surrealisme een de moderne koelere nieuwe figuratie. Zijn werk is overladen met symbolen, psycho logisch niet allemaal te diep gravend en met behoud van een merkwaardig gevoel voor humor. Wie van deze richtingen in de schilder kunst houdt, moet de beide genoemden eens vergelijken met de kleuretsen van Meckseper, die een stille magie uitstralen en met klassicistische en toch surreële tendenzen bij Guido Biasi in diens boeien de aquarellen en litho's. Men kan er ook de droom-situaties van de altijd weer im ponerende Wouter van Heusden naast leg gen en de kille angstsituaties, die Siet Zuy- derland oproept. Daar behoef ik nu niet over uit te wijden, omdat men die hier reeds kent. Wel een nieuwe nog in dit opzicht, die later uitgebreider zal worden getoond is Serge Sarri, een Italiaan met een zeer persoonlijke opvatting. Hij verbindt mens en machine tot een absurdistische eenheid, heel knap uitgevoerd. Een voordeel van zo’n zomer-expositie is het ontdekken van nieuwe namen. Een nadeel, dat figuren als een Marcos, Segui en Hiraga, die hier pas zijn geweest, maar ook een Age Klink tussen de anderen ge reduceerd lijken. In hun nu veel kleinere formaten maken ze uiteraard veel minder indruk.dan tijdens hun solo-exposities. Het blijft bij een hiernieuwde kennismaking. Op de hevig schommelende garnalen visser was het feest. Champagne vloeide en de sfeer van verbroedering was com pleet. Godfried Bomans had tegen zijn gewoonte in, iets uitgelatens. Dolblij liep hij ook de menigte mensen tegemoet, die hem in Noordpolderzijl begroetten. Een van de aanwijzingen dat het hem zwaar is gevallen. Terug in hotel-restaurant Bree denburg in Warffum zat hij te smikkelen aan het ontbijt dat het een lust was. Op het eiland had hij niet anders gegeten dan drie eieren, een blokje oxtailsoep en een klein blikje erwten. De radioploeg heeft hem voornamelijk door de informele gesprekken via het zen dertje in het wc-huisje, ook wel studio Rottumerplaat genoemd, doen kennen als een mens die eigenlijk niet geschikt is voor de eenzaamheid. Hij heeft de mensen nodig als klankbord. Zo’n man is Wolkers trouwens ook, meent de vragensteller Willem Ruis. „Ik heb het geweldig gehad in New York, vertelde zij en bij Galamian heb ik enorm veel geleerd hij wordt be schouwd als de beste vioolpedagoog van deze tijd. De jongere violisten die nu car rière maken zijn alle leerlingen van hem. Mirjam Fried bijvoorbeeld die kort gele den de eerste prijs op het Elisabeth-con- cours heeft gewonnen. Hij is inderdaad een geweldige leraar. Hij praat niet veel zijn opmerkingen zijn beknopt en duidelijk. Zijn stelling is, dat hij zijn leerlingen de technische aan- wijzigingen geeft om tot uitdrukking té brengen wat ze in zich hebben. Hij wijst je oj de weg naar een superieure techniek oznder je muzikale persoonlijkheid aan te tasten. Ik had een goed contact met hem en kreeg elke week les, soms zelfs twee maal per week en meer dan een uur dat is zeer ongebruikelijk bij hem. Als ik de kans krijg wil ik graag nogeens een half jaar bij hem studeren". „Heb je al die tijd alleen in New Hork gewoond?” „Oh nee -v ik was daar met Mar ja Bon en Stanley Hoogland, die daar piano stu deerden bij Martin Canin. Wij woonden in het International House en met zijn drieën hebben wij ^veel van New York gezien. Er is zoveel te doen in New York en het peil van de uitvoeringen is technisch ge sproken zeer hoog. De solisten spelen alle maal geweldig, maar je mist toch vaak een zekere warmte en een menselijke uitstra ling. Dat viel ons zo op toen het Concert gebouworkest hier speelde die mooie, warme klank, die mis je hier wel. „Heb je nog concerten gegeven of solo gespeeld?” „Nee, absoluut niet het was echt de bedoeling om een half jaar alleen en vol komen geconcentreerd te studeren. Dat heeft mij enorm veel goed gedaan al leen maar denken aan je studie en geen zenuwen voor een concert. Dat neemt niet weg dat ik het geweldig vond om weer solo te spelen, toen ik een maand geleden terug kwam. Ik werd plotseling uitgeno digd om op een besloten concert van het Concertgebouworkest te spelen (17 juni) en ik vond het weer zalig”. „Maar je gaat nu weer naar Marlboro worden daar geen concerten gege ven?’ „Ja, dat wel maar die concerten zijn informeel je zit daar midden tussen de beroemdheden en het publiek kan zelfs re petities meemaken. Concerten worden plotseling aangekondigd en de bezoekers spelen daar eigenlijk geen rol bij. De hoofd zaak is het muziëkmaken met elkaar en niemand verdient er een cent aan”. „Hoe lang blijf je nu in Amerika?” „In september ben ik weer terug, dat moet wel omdat ik met verschillende or kesten moet optreden. Bovendien moet ik mij voorbereiden op mijn tournee naar Engeland met Stanley Hoogland, dat be looft een hele drukke tijd te worden”. „de man die niet wilde zwijgen”. Die man is dan de Russische generaal ex- oorlogsheld Pjotr Grigorenko, die nu al een aantal jaren een eenzame strijd voert tegen d.e dictatuur in zijn land. Ook tijdens de invasie in Tsjecho-Slo- wakije protesteerde hij en niet zelden moest de politie hem van het Rode Plein verwijderen. De schrijversproces- sen hadden natuurlijk eveneens de aan dacht van Grigorenko, die overigens i door de Russische bazen' krankzinnig is verklaard en die nu in een gesticht is opgesloten. Werd hij aanvankelijk als een oude excentriek onschadelijk ge- acht, toen hij doorging zijn ideeen te verkondigen en die weerklank leken te i vinden, greep de partij in en verklaar- i de Grigorenko gek. HILVERSUM I. v 7.11 Het levende woord. (S) Op het eerste gehoor. 7.25 Ho- 1 en zien; 7.30 Nws; 7.32 Hier en -l. 8.11 Te Deum Lauda- J.T30 Nws. 8.32 (S) Voor de vrouw. 9 00 Gymn. voor de vrouw. 9.40 Lichte muz. 10.00 Bijbelse verkenningen. 10.15 1103 (S) Opera-aria’s. 11.15 Voor zie- i ken. 11.55 Meded. 12.00 (S) Van twaalf tot twee. 12.26 Meded. t.b.v. land- en tuinbouw; 12.30 Nws; 12.41 Actualitei- ten; 13.00 Raden maar./ 14.00 (S) In- i terlokaal. 16.00 Overheidsvoorl. 17.00 Het onderwijs op Curasao. 17.10 Voor kleuters. 17.15 Hai!: jeugd. 18.30 Nws. 18.41 Actualiteiten. 19.00 (S) Eigen fa brikaat. 20.00 (S) Fidelio, opera van Beethoven. 22.25 Overweging. 22.30 Nws. 22.38 Lichte muz. 22.50 Reisoogst: toer. magazine. 23.15 (S) Lichte muz. 23.55 Nws. HILVERSUM II. 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 (S) Dag met een plaatje. 8.00 Nws. 8.11 Journaal. 8.20 (S) Dag met een plaatje. 8.30 De groenteman. 8.50 Morgenwijding 9.00 Uitgebreide rep. 9.35 Waterstanden. 9.40 Toneel muz. 10.00 Voor kleuters. 10.10 Arbeidsviraminen. 11.00 Nws. 11.30 Rondom 12. 11.55 Beursber. 120.0 Dag boek Jan Wolkers. 12.30 Overheidsvoor lichting. Voor de landbouw. 12.40 Knip perlicht. 13.00 Nws. 13.11 Journaal. 13.30 Spiegel van België. 14.00 Jazz. 14.30 (S) Promenade Orkest. 15.00 Het leven in de taal. 15.10 Muziekmiddag. 15.10 (S) Nieuwe platen met toel. 16.00 Nws; 16.03 Alert! 16.25 Internat. Beiaardcon- concours 1971. 16.40 (S) Radio Kamer- i orkest. 16.55 (S) Ensemble Ileana Me- lita. 17.25 Skutsje zeilen. 17.30 Brabant I Journ. 17.55 Meded. 18J00 Nws. 18.10 i 18.55 (S) The Skymasters. 19.25 Paris vous parle. 19.30 Nws. 19.35 Vanavond. veel muz. 19.35 Brazilina. 20.00 Geluk- kig in het spel. 21.00 (S) Zomertoer. 21.30 Herengracht drie-drie-acht; 22.00 (S) Jazz Spectrum. 22.30 Nws. 22.40 Me- ded. 22.45 Journaal. 22.55 (S) Signaal- concerten 1970-71. 23.55-Nws. HILVERSUM III. 9.00 Nws. 9.03 Plaatjes voor de pep. 10.00 Nws. 10.03 Ekspres. 11.00 Nws. 11.03 Vrolijke visite. 12.00 Nws. 13.00 J Nws.*13.03 De Eddy Becker Show. 14.00 Nws. 15.00 Nws. 15.03 Drie-draai. 16.00 Nws. 16.03 Mix. 17.00 Nws. BRUSSEL 324 M. 12.00 Nws., meded SOS-ber. 12.06 Muz. 12.55 Buitenl. persoverz. 13.00 5 Nws, toneelagenda. 13.20 Dansmuz. 13.55 Beursber. 14.00 Nws. 14.03 Gevar. j progr. 15.00 Nws. 16.00 Nws, beursber. 17.00 Nws. en meded. 17.15 Voor oudere J luisteraars. 17.55 Weegschaal. 18.00 4 Nws. 18.03 Voor soldaten. 18.28 Paar- 5 desportber. 18.30 Verkeerswenken. 18.45 Sport. 18.55 Taalwenken. 19.00 Nws. 19.30 Amusementsmuz. 20.00 Symf. muz. 22.00 Nws. 22.15 Jazz en chanson. 5 23.00 Nws. 23.05 Stemmige muz. 23.40 5 Nws. S een gedramatiseerde documentaire van

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 7