FERD STERNEBERG ZEVENTIG JAAR DIANA ROSS nu Eerste prijs Jazzfestival in Loosdrecht als politiek succes KARL MARX INSPIREERT MUZIEK VAN KWARTET JURRE HAANSTRA I i! „Ik kan het spelen „Snip en Snap Souvenirs” laten” i De omstreden Jezuïeten Aznavour mag niet in Syrië zingen t 1 T.V. vanavond TV dinsdag TV woensdag Radio woensdag j 9 DINSDAG 10 AUGUSTUS 1971 Gysbrecht r Première in Carré 0 Vergiftigde natuur T oekomstplan AMSTERDAM De acteur-regisseur-toneelleider- toneelleraar-adviseur in vele commissies, Ferd Sterne berg is e envan gezondheid blakende vijftiger, die tot veler verbazing morgen zeventig jaar wordt. Hij is deze maand vijftig jaar toneelspeler, wat morgenmiddag in het Toneelmuseum wordt gevierd. Roodborstje Op zijn 21ste liet Ferd Sterneberg een uitgebreide horoscoop trekken. „Daarin stond dat ik wel door moest gaan met toneelspelen, maar dat ik voor mijn 41ste er nooit iets in zou bereiken. Pas daarna zou het komen, vooral op organisatorisch gebied. En ik zou succes krij gen met het spelen van oude mannen en boeren. Ik was 21, maar leek 17; ik was overslank; een beetje keurig ventje. Dat van die boeren en grijsaards, daar begreep ik niets van. Het was een beetje sneu, maar ik geloofde er wel in: de karaktertekening van de horoscoop was voortreffelijk. Ik keek daarom erg uit naar mijn 41ste jaar. Maar juist tóén trok ik mij terug van het toneel, vanwege de Cultuurkamer”. Eindeloos lang (Van onze correspondent) LAREN Jurre Haanstra (19) heeft helemaal geen gat in de lucht gesprongen toen zijn kwartet het Loosdrecht Jazz Concours won. Alle loftuitingen dat hij met kop en schou ders boven de rest uitstak, steekt hij met voldoening in zijn zak. Voor hem is de overwinning eerder een politiek succes, hoe vreemd dat ook mag klin ken. Met dit resultaat is hij weer een stap dichter bij zijn doel: door muziek bij te dragen aan de ondergang van het kapitalisme. Over het concours heeft hij slechts twee opmerkingen. „Het was vreselijk slopend. Net een bokswedstrijd. Je traint en de tijd waarin je het moet waarmaken is net omgekeerd aan de tijd die je er aan hebt besteed. Als je niet oppast krijg je zo een klap in je smoel”. Keus I I - f yvvvvvv\«AnA/vvv\/vvvvv\ (Van onze kunstredactie) 18.15 Jurre Haanstra achter zijn drums. 16.00 'Ik Hij gaat wei zingen in Libanon en daar extra-concerten geven om het uitvallen van die in Syrië goed te maken. In Libanon woont de moeder van Aznavour, zij is een Armeense en haar naam luidt Aznavourian. Vrijdag keert haar zoon naar Parijs terug. BEIROET. (AP) De Franse zanger Charles Aznavour heeft twee optredens in Syrië moeten afzeggen. Hij mag dat land niet binnen omdat hij eens een lovende grammofoonplaat over Jeruzalem heeft ge maakt. Aznavour zou optreden in Damas cus en in Aleppo, de twee grootste steden van Syrië. o.i o.i 0.1 0.3 0 2 0 0J o o o o o o o o o 0.9 o 4 0 0.1 o o o o o o 0J o o o o o o o o o o o Sterneberg als méér verzetsmensen teleurgesteld over de ontwikkelingen van na de bevrijding? De laatste tijd zijn vele acteurs in de ongesubsidieerde sector gaan werken. Men zegt wel dat subsidiëring van het toneel de spanning en de pit er een beetje uithaalt, omdat vechten voor de boter ham er niet meer bij is? „Aan woelingen mag je nooit voorbij gaan. Als er een protest komt, dan heeft dat een grond. Zonder dat je blindelings hun eisen moet volgen, moet je je toch goed rekenschap geven van wat er van Sterneberg is dus niet voor de methode van zelfonderzoek zoals die bij Studio ge bezigd is. je geëist wordt en waarom. Maar als je uitsluitend zou gaan spelen zoals de To maten willen, dan zou je de mensen die nu nog naar de schouwburg komen, er uit sturen. Dat kan óók niet”. vonkje ongeschonden mee te nemen in je leven. Ik ben bang dat ze op de manier van Studio elkaar hysterisch maken. En hysterie is het laatste wat je kan ge bruiken? „Ach” zegt Sterneberg, „mijn adagium voor mijn leerlingen was altijd: het enige excuus dat je je voor geld aan de mensen kunt vertonen is, dat je het niet laten kunt. En ik kan het nu laten. Ik heb mijn pensioen. Ik heb een huis in Frankrijk. En daar wil ik heen wanneer ik er zin in heb. Ik heb geen excuus meer”. Jurre vindt het een misdaad dat direc teuren van stankfabrieken in de zuivere Alpen wonen, terwijl hun arbeiders lang zaam worden vergiftigd. De natuur gaat hem evenzeer aan het hart als de maat schappijstructuur. „Een heleboel mensen weten niet dat we allemaal natuur zijn. Mijn vader maakt op het ogenblik een film over de parallel tussen mens en dier. Dan zie je hoe beesten stuk voor stuk geslacht worden. Ik zou dat niet kunnen, maar dan wil ik ook niet dat een ander het voor me doet Daarom eet ik geen dieren. Ze noemen mij wel overspannen, maar ik ben liever in mijn eigen ogen consequent en in de ogen van een ander overspannen”. 18.45 18.50 18.55 19.00 20.00 20.15 20.21 21.11 21.55 22.35 18.45 18.50 18.55 19.00 19.05 19.30 19.55 20.00 20.15 20.21 21.10 22.00 22.50 22.55 SOS-ber. persoverz. ur. ur. ur. ur. Sterneberg regisseert nog af en toe, zo als in het komend seizoen twee eenakters bij de Noorder Compagnie. Wat zou hij willen doen als hij het voor het zeggen had? gen, ;ek« np.: wr- op ser- jer- *4 1 17.00 18.45 18.50 I 18.55 I 19.00 I 19.05 I 19.30 I 19.55 20.00 20.15 20.20 20.25 20.30 20.45 22.30 22.55 18.45 18.50 18.55 19.00 19.05 19.55 20.00 20.15 20.21 20.40 21.30 22.05 Als hij later in het muzikale zadel zit, neemt hij van zijn inkomen alleen het noodzakelijke voor zijn levensonderhoud, studie en de muziekbeoefening .De rest is voor het Angola Comité, de vrijheidsorga- nisatie voor Mozambique en verwante in stanties. Door de bestudering van de com positietechnieken wil hij de interessante aspecten van de muziek leren kennen, die bij een filmbeeld de emotie van de kijker losweekt. „Ik wil onderzoeken of er wetten be staan die de muziek zo effectief mogelijk laten zijn. In de toekomst probeer ik dan een stel vreselijk goede tekstschrijvers, wetenschapsmensen, filmmensen en musi ci bijeen te brengen. Met die crew gaan we dan een performance maken, een poli tieke manifestatie. Die is nodig om de dingen over te brengen. Ik heb bij de toneelgroep Ars „de Luitaanse Bullebak” gespeeld en gemerkt dat een voorstelling aanspreekt. De mensen komen naar je toe, ze pakken je vast en zeggen bewogen: „Wat ik heb doorgemaakt „Veel communicatie-effecten verenigen, De woelingen rond de „actiegroep To maat” heeft Sterneberg als een van de zeer weinigen van het Establishment op de voet gevolgd. Wat vindt hij ervan? dat klikt bij de mensen. Die medewerkers moeten mensen zijn die In de revolutie geloven en daar alles voor willen doen. Ze moeten volledig alert zijn en dat kan alleen door grote onafhankelijkheid van genotmiddelen”. De nuchterheid van zijn beweringen maakt zijn verhalen overtuigend. Hij meent het allemaal erg serieus. „Het kapi talisme is op het ogenblik het grootste kwaad dat er is, dat weet ik zeker. China is het best op de maatschappelijke weg. Misschien kan egoïsme ook daar naar bureaucratie leiden, maar hun systeem is veel beter. Daar komt de juiste man op de juiste plaats. Mijn vader is op het ogenblik in New York. Hij schreef dat taxichauffeurs langzaam gaan rijden als het licht op rood springt, omdat ze anders een grote kans lopen te worden beroofd. Maar dat is toch geen vrijheid naai om tsen and ssen ;ko- am. ten. r in de- rek- ■nen aor- niet ■gen TIJDENS DE DUITSE bezetting van ’40 tot ’45 moesten de kunstenaars lid zijn van de door de Nazi’s gecontroleerde Cul tuurkamer, wilden zij hun brood kunnen verdienen in de kunst. Sterneberg heeft hard gewerkt voor de algehele boycot van deze Cultuurkamer door de Nederlandse toneelspelers. De boycot mislukte groten deels, mar Sterneberg bleef weigeren. En zo kwam hij terecht in het verzet van de toneelkunstenaars. Sterneberg wil daar niet veel over vertellen. Hij heeft er al een (nooit uitgegeven) verslag van ge schreven. Bovendien heeft hij pas alles zitten vertellen aan het weekblad Vrij Ne derland. En hij zegt: „Het wordt zo naar voren gehaald, omdat ik de enige ben die nog over is. De voornaamste mensen wa ren eigenlijk Ben Groeneveld en Hans van Meerten. Die deden het echt omdat ze na de oorlog iets heel anders wilden met het toneel.” „Ik zou mijn eigen vertaling van „Phè- dre” van Racine willen regisseren, maar Racine wordt hier nooit gespeeld; En een stuk van De Musset. En verder zou ik dol graag de traditie van de Gijsbreght wil len herstellen. Omdat ik erg hecht aan traditie. En ik vind het gewoon belachelijk dat er een gezelschap wordt opgericht om uitsluitend Nederlandse schrijvers te spe len, terwijl dezelfde groep de Gsbreght overboord heeft gezet”. Hij rookt en drinkt niet, eet macrobio tisch en negeert alle genotmiddelen. Jurre ziet er met zijn piekhaar en zijn ronde brilletje uit als een afgeschminkte circus clown. Biedt cola aan. maar neemt zelf niets. „Genotmiddelen zijn funest voor het zoeken naar belangrijke dingen als socia lisme en muziek”. ruime tijd uit elkaar zijn, zodat het geen gloednieuwe show kan zijn. Dat blijkt trouwens ook het repertoire, dat bestaat uit oude liedjes. Behalve de Supremes werkt een andere Motown- groep mee, namelijk the Temptations. Wibo van der Linde en zijn Televi- zier Magazine zorgen niet voor de uit smijter op deze dinsdag. Na hun ac tualiteiten en het laatste journaal gaan we terug naar Helsinki om nog een half uur te kijken naar een samenvat ting van de wedstrijden om de Euro pese atletiektitels in Helsinki. „Dat vind ik een verderfelijke redene ring, zo van: het roodborstje moet in de doornen vliegen om goed te kunnen zin gen; honger lijden om kunst te plegen, vind ik een negentiende eeuwse mentali teit, waarvan ik gruw. Je moet je toch iedere keer artistiek bewijzen; je moet toch in jezelf blijven geloven. En als ac teur of als gezelschap kan je toch niet achterblijven bij anderen. Een zekere spanning is er nog steeds. Subsidie is er niet in eerste instantie om ons zo lekker comedie te laten spelen, maar omdat we functioneel zijn, zoals de reinigingsdienst functioneel is. En onze functie is zo goed mogelijk toneel te geven, onafhankelijk van de commercie”. AMSTERDAM. Onder de titel „Snip Snap Souvenirs” gaat op 20 augustus in Theater Carré in Amsterdam René Slees- wijks 33ste Snip en Snap revue in pre mière. Medewerkenden zijn Willy Walden en Piet Muyselaar, Aase Rasmussen, Dia na Floodgate, Lily Kok, Donald Jones, Louis Dusee, Frans Eppink en de Jan Arntz Dancers. Als speciale gast treedt op de goochelaar Fred Kaps. De muzikale lei ding heeft Co van der Heide Wijma. In deze revue, die tot en met 31 oktober in Carré blijft, spelen Walden en Muyse laar een groot aantal successen uit 32 jaar Nederlandse revue. Zij trekken ook de jur ken van de dames Snip en Snap weer aan. „Ja, we hadden op een veel grotere ommekeer gerekend. Maar men greep terug naar het verleden, ook onder onze eigen mensen. Natuurlijk is de sociale toestand van de acteurs oneindig verbe terd. Het toneel is haalbaarder geworden voor een groot publiek. Maar de menta liteit bleef zoals vroeger”. Vervolgens een show rond Diana Ross en de Supremes, die al weer ge- „In community jezelf vinden, daar ben ik huiverig voor. Er komt een soort mas- sasuggestie aan te pas, dat dit of dat bij iedereen aan de hand zou moeten zijn. Je moet alleen met jezelf zijn om te kunnen zien wat je aan jezelf hebt. Ik geloof dat je geboren wordt dit gaat verschrikke lijk theosofisch klinken, dat zal wel een restant zijn van mijn katholieke achter grond dat je geboren wordt met een vonkje. En het is een hele opgave om dat STERNEBERG BEGON zijn carrière in «en tijd van roeringen in het vaderlandse toneel. Na de eerste wereldoorlog was dat verdeeld in tweekampen:aanhangers van Willem Royaards en die van Eduard Ver- kade. Sterneberg was op de toneelschool •en Verkadiaan geworden, maar het idool was net een jaartje het land uit, wegens de toneelstaking van 1920, zodat Sterne berg bij Royaards moest solliciteren. „Ik sprak mijn eerste woorden op het toneel als adjudant. In de antichambre van de koning van een of ander vorstendommetje moest ik tegen een collega zeggen: „Dat duurt weer eindeloos lang vandaag.” Dat zou ik nog vele malen in mijn leven zeg gen.” Na veel figuratie-werk in de „bijwagen” van het gezelschap van Royaards kwam Sterneberg toch terecht bij Verkade voor betere rollen. Maar aan succesvolle grijs aards was hij nog lang niet toe. De oorlogsjaren zijn voor Sterneberg be langrijk geweest. Met zijn Joodse vriend •n diens zuster ondergedoken in een door balletdanser Aart Verstegen vertimmerde schuilplaats aan een Amsterdamse gracht, heeft Sterneberg veel georganiseerd en ge daan. „Aan die voorspelling van de ho roscoop dacht ik helemaal niet meer. Je gaat zoiets van tevoren interpreteren met een heel andere voorstelling van zaken. Pas naderhand zie je dat het is uitge komen. In de jaren dat ik niet speelde, ben ik pas tot mijn recht gekomen. In 1945 was ik in de ogen van de buiten wereld een heel ander persoon gewor den.” „Uiteindelijk wil ook ook alleen maar dat op drums doen waar ik zin in heb. Een vent die daarin is geslaagd vind ik drummer Han Bennink. Maar of ik dat zal bereikenIn Rotterdam hoop ik compositie te kunnen studeren bij Theo Loevendie. Ik moet daarna een keus ma ken in de muziek. Daar wil ik ma dan ook op kunnen concentreren”. STERNEBERG SPEELT nog maar erg weinig, soms een rol voor de televisie. Zijn laatste grote rol was die in „Joker”, een baanbrekend stuk dat Centrum enke le jaren geleden speelde. „De prettigste rol, die ik de laatste jaren gespeeld heb. Je kon je helemaal geven. Een rol waar je een heleboel in kwijt kon raken”. „Ik vind dat je voor zoiets eigenlijk geen cijfers kunt geven. Iets wat je ge voel aanspreekt is niet in cijfers uit te drukken”. Pratend als een kabbelende ri vier vertelt hij van zijn plannen. Hij heeft inmiddels gymnasium alpha, waar hij zeven jaar over deed, gehandicapt door een schedelbasisfractuur na een au- to-ongeval. „Nu wil ik ervaring opdoen op alle gebied. Ik wil niet alleen jazz spelen, maar voor mijn part ook carnavalsmu ziek. En naar China en Afrika”. Jurre wil zich oriënteren om op een gegeven moment precies te weten wat hij wil. Het componeren van filmmuziek trekt hem ook. Dat past precies in zijn politieke plannen. Hij heeft ook gevast om te ervaren wat dat is. „Want het is erg gemakkelijk om socialist in een grote tuin te zijn. Daarom is het goed om het allemaal mee te maken”. Hij wil ook snel onafhankelijk zijn van de Larense villa en het financiële onderhoud. „Mijn vader is niet zo rijk. Als hij een flop maakt is hij alles weer kwijt”, voegt hij eraan toe. Jurre Haanstra wordt een markant mu sicus. Het Jazz Concours was een bere kende zet in het schaakspel tegen het kapitalisme. Dat belooft een spannende strijd te worden. Nederland I NOS: Eur. Atletiekkamp. Helsinki. Pip en Zip. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. KRO: Hammerveld Jazz Festival. De Jezuïeten (doe.). De rode Kamer. NOS: Journaal. Nederland II NOS: Pip en Zip. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. NOS: Vrij-uit. AVRO: Operatie Minus 5. STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. AVRO: Peyton Place (feuill.). Diana Ross and the Supremes. AVRO’s Televizier Magazine. NOS: Journaal. Eur. Atletiekkamp. Helsinki. Nederland I AVRO: Kinderprgramma. NOS: Pip en Zip. STERReclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. NOS: De Dubbeldekkertjes. IKOR-CVK-RKK: Kenmerk. STERReclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. Staatsloterij. Socutera. NOS: Uit de wereld der insecten Film (18 jaar). Studio Sport. Journaal. Nederland II NOS: Eur. Atletiekkamp. Helsinki. Pip en Zip. STER: Reclame. NOS: Journaal. STERReclame. AVRO: Tarzan (film). STER: Reclame. NOS: Journaal. STER: Reclame. AVRO: Romeo en Julia. Het geheim van Michelangelo. Jazz-O-Rama 18. NOS: Journaal. Vanavond komt Diana Ross op het scherm in een show, TBC ge heten, die door de AVRO aan de kijker voorgeschoteld wordt. Het is geen nieuwe show, want Diana treedt er nog in op met The Su premes, die zij inmiddels heeft verlaten. Naast haar staan van avond ook Thé Temptations. De KRO zendt dan een Engelse docu mentaire uit, getiteld „the Jesuits, the Hated Society”, ietwat verzachtend vertaald als „de jezuïten, een omstre den orde”. De jeuzuïten (S.J.) zijn waarschijnlijk wel de machtigste orde van de RK Kerk. Ze zijn dat altijd ge weest en ze zijn het nog. Of ze het al tijd zullen zijn is de vraag, omdat ook in deze orde de toevloed van nieuwe leden gering is. De documentaire ver telt van de geschiedenis van de orde en van de huidige problematiek. Ze gaat niet voorbij zoals de titel trouwens al suggereert aan de kri tiek die er op is. Tot slot van het KRO-programma zonder Andy Williams de 9e en laat ste aflevering van de Rode Kamer. Nederland 1. Voorafgaande aan het avondprogramma een half uur lang beelden uit Helsinki, waar de wed strijden om de Europese atletiektitels worden gehouden- Theo Rietsma en Jan Kamlag zijn er voor de NOS heen. Na Pip en het journaal brengt de KRO weer een aflevering van Dak- tari. Als het nieuws is geweest gaat de KRO op de jazztoer. Gedurende 50 mi nuten krijgen we beelden te zien van het Hammerveld Jazzfestival, dat ook dit jaar weer in Roermond werd ge houden. Hij schreef al filmmuziek voor drie leerlingen van de filmacademie. Een er van is zijn broer Rimko, die in de voet sporen van zijn vader treedt. Zijn creatie „Black and White” draait als voorfilm van Tati’s Monsieur Hulot. Jurre Haan- stra’s muziek is geïnspireerd door de poli tiek. „Ik ben vreselijk links. Linkser kan het niet. Met mijn vriend Fred Teunissen bestudeer ik Marx. Daar krijg ik een vreselijke kick van. In dat raam herken je zoveel van wat er allemaal aan de hand is. Als ik dat gedaan heb ga ik naar de studio, daar staat een klein pianootje en soms komt er wat uit. Dat schrijf ik dan op". Nederland 2. Pip en Zip, het journaal en de wekelijkse recreatierubriek Vrij-uit gaan vooraf aan het AVRO- programma. Deze omroepvereniging begint haar aandeel in de dinsdag avond met een aflevering van de Australische serie „Operatie Minus 5” Na het journaal Peyton Place. „Als ik zie wat In de vrije sector voor toneelstukken gespeeld worden, dan is dat alleen maar afschuwelijk. Je vraagt je •f waarom belangrijke spelers het bestel uittreden om zich op zo’n laag niveau te manifesteren. Een uitzondering is Loudi Nijhoff met „Clair obscur”: dat was schitterend”. Sterneberg heeft 22 jaar les gegeven aan de Amsterdamse toneelschool en tien jaar aan die in Arnhem. Wat was voor hem ’t belangrijkste? „Belangrijkste taak die ik mij stelde was om iedere leerling te helpen een beeld te krijgen van zichzelf en zijn mo gelijkheden, zowel uiterlijk als innerlijk. Het zijn jonge mensen die niet zoveel le venservaring hebben opgedaan, minder in ieder geval dan ze denken. Je tracht voor ieder het materiaal te vinden dat hun leert zich zelf te ontdekken. Ik deed dat aan de hand van de leerstof; altijd via de rol. De acteur kruipt in de huid van een ander, maar dat is niet meer dan de huid. Hij kruipt erin met zijn ei gen hebben en houden. Wat je doet als acteur is altijd van jezelf. Het is. jouw verlangen, jouw vreugde, jouw woede, maar dan gedoseerd. De ene keer staat dit voorop, de andere keer dat”. HILVERSUM I. 7.00 Nws. 7.11 Het levende woord, j 7.16 Op het eerste gehoor. 7.25 Horen en zien. 7.30 Nws. 7.32 Hier en Nu. I 8.00 Nws. 8.11 Luister uit én thuis. 8.30 Nws. 9.00 Gymn. voor de vrouw. 9.30 Voor kleuters. 9.45 Geschikt voor U. 10.15 Voor de vrouw. 11.00 Nws. 11.03 Aktua. 11.55 Meded. 12.00 Van twaalf tot twee. 12.22 Wij van het land. 12.26 Meded. t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.41 Actualiteiten. 13.00 I Raden maar. 14.10 Wiener Philharmo- I niker. 15.00 In ’t zilver. 16.00 Nws. i 16.03 Internat, volksliedjes. 16.15 Voor - kinderen. 16.30 Jeugdland. 17.30 En Bloc. 17.30 De Europ. atletiekkamp. Helsinki. 17.50 Overheidsvoorl.: Vak- opl. van volwassenen. 18.30 Nws. 19.00 SNIF: Signalementen en lichte muz. 19.50 Voor blinden en slechtzienden. 20.00 Muz.magazine. 22.30 Nws. 22.38 Mensen, ontmoetingen, meningen. 23.55 Nws. HILVERSUM II 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 Dag woensdag. 7.33 Van de voorpag. 7.54 Deze dag. 8.00 Nws. 8.11 Actuali teiten. 8.22 Dag woensdag. 8.35 Van al le markten thuis. 9.00 Weekblad. 9.35 Waterst. 10.15 Koning Klant. 10.30 De weekbladen. 10.45 Voor kleuters. 11.00 Nws. 11.03 Op de koffie. 12.00 Strijkor kest. 12.25 Amsterdamse Politiekapel. 13.00 Nws. 13.11 Actualiteiten. 13.25 Speelruimte. Kennismaking met buurt bewoners. 14.00 Operettemuziek. 14.35 Kinderkoor. 14.50 De avonturen van Alice. 15.10 Buurtbewoners en hun muz. 15.40 Profiel in muz. 16.00 Nws. 16.03 Vragenvuur. 16.25 De Toonzaal. 17.02 Ned. volksverhalen en -gebrui- 17.40 Toerismo. 17.55 Meded. 18.00 Nws. 18.11 Actualiteiten. 18.20 Klink Klaar zonder nonsens. 19.30 Nws. 19.35 Metropole Orkest. 20.30 Ontmoe- ting Wim Bijmoer. 21.05 Uit eigen huis. 21.40 Muz. van deze eeuw. 22.30 Nws. 22.38 Meded. 22.43 Actualiteiten. 22.50 Jazz Magazine. 23.15 Stereo-Pop. 23.55 Nws. HILVERSUM Hl 9.00 Nws. 9.02 Van Meet af aan. 110.00 Nws. 10.03 Journ. 10.06 Arbeids vitaminen. 11.00 Nws. 12.00 Nws. 12.03 Zet 'm op. 13.00 Nws. 14.00 Nws. 14.03 Gimmick. 15.00 Nws. 15.03 Muziek Boe tiek. 16.00 Nws. 16.03 Lichte muz. 17.00 Nws. 17.02 Journ. BRUSSEL 324 12.00 Nws, meded, SOS-ber. 12.08 Muz. 12.55 Buitenl. persoverz. 13.00 Nws. en Toneelagenda. 13.20 Dansmuz. 13.55 Beursber .14.00 Nws. 14.03 Muz. voor de jeugd. 14.50 Jeugdkoor-con- cours. 15.00 Nws. 15.15 Voor kinderen. 16.00 Nws, beursber. 16.05 Muz. 17.00 Nws. 17.15 Muz 17.55 Weegschaal. 18.00 Nws. 18.03 Voor soldaten. 18.15 Lekenmoraal en filosofie. 18.45 Inter- mezzo. 18.55 Taalwenken. 19.00 Nws. 19.30 Intermezzo. 19.40 Franse taalwen- ken. 19.42 Lichte muz. 20.00 Promena deconcert. 22.00 Nws. 22.15 Klass .muz. 23.00 Nws. 23.10 Lichte muz. 23.40 Nws. f. I

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 9