KERKDIENSTEN HUIS TER WIJCK: Ontmoetingscentrum voor bejaarden uit omgeving Tehuis omstreeks 1 december klaar voor bewoning aan i Laatste groet Herman C. Croesen i ERBIJ-redacteur van onze bladen Huurprijs ongeveer f245— per maand Wij willen er een gezellig oord van maken Mil TEL. 15000 ZATERDAG 14 AUGUSTUS 1971 4 frr'TT’T'T’7 p TT g Directeur A. H. Bekkers: VELSEN - I N M... J TAXI 3000 T E L. 23000 GarageBreestraat 55. Wie komt er in? Postzegel- handel „IJMOND” import, export, detail Door uitbreiding van onze postzegelhandel, kunnen wij u nu de grootste sortering aan bieden en tegen scher pe prijzen leveren i Mill ADVERTENTIE (Van een onzer verslaggevers) STj'inwi '"T*"' ADVERTENTIE (Van een onzer verslaggevers) en Tel. 14864 - BEVALLEN Br amen vlak 39; D. N. Houtenbos, Emma- straat 1, Egmond aan Zee, en W. G. Ver hoef, Sluiseiland 58, IJmuiden, t.a. Egmond aan Zee, Boulevard Ir. de Vassy 24; F. Varga, Chopinstraat 14, Heemskerk en A. M. Zonneveld, Bonairestraat 27, Santpoort, t.a. Heemskerk, Chopinstraat 14; H. L. J. van der Wel, van Galenlaan 26, Harder wijk en E. Diemel, Acaciastraat 26, IJmui den, t.a. IJmuiden, Mercatorstraat 13; P. F. van der Wiele, Eridanusstraat 74, IJmui den en A. A. de Kroon, Anna van Buren- laan 54, Santpoort, t.a. IJmuiden, Erida nusstraat 74; D. P. Pruis, Maasstraat 13, IJmuiden en G. van Duijn, IJmuiderstraat- weg 45, IJmuiden, t.a. Driehuis, van Len- neplaan 40. De verzorgingsflats zijn wel een tikkel tje duurder. „Er zullen er maar weinig zijn die de prijs van ongeveer f 700,- kun nen betalen” aldus de heer Gerritse. Deze maandprijs ligt iets beneden die van Lom- merlust. Toen tweeëneenhalf jaar geleden de ex- ploitatieberekening van het tehuis tevoor schijn kwam bedroeg het bedrag ongeveer 600. Door allerlei factoren, onder meer de verhoging van de lonen en materiaal- prijzen is de huur voor een verzorgings- flat drastisch verhoogd. br: ap ha vri me «ei dig me tro hm ho elk laa ais hu wa Jaa 4 dei P. rar dai br< ber eer I ter en we kor ger var Noi me var Var b de ter P. ma al I nu die raa ke een zo ber teli stu I: koi diei riss noc one kor bil: E ricl we: de le& en wei de joei ges roe mei bra uit| kor daa 2 de tijd niei ker oud ma doe sist kee f de wai zan Koi noe ma se troi mei goe kor F tijd Overigens, het is al eerder bekend ge maakt. gaat de commissie niet over een nacht ijs. „Zowel medisch als sociaal wor den de gegadigden streng geselecteerd”, al dus de heer Gerritse. Hij deelde vrijdag middag tijdens de rondgang door het te huis mede, dat de beoordeling wie er in Huis ter Wijck komt op de keoer be schouwd geen taak voor een bejaardente huis is, maar dat de gemeente hierin een grotere rol zou moeten behoren te spelen. Om die reden ook wordt er momenteel druk overleg gepleegd over het instellen van een centraal opnamebeleid in Bever- Beverwijk heeft thans de beschik king over een ultra-modern bejaarden tehuis, waarin het goed toeven zal zijn. Daar twijfelt niemand aan. Het gehele dienstverlenende apparaat in Huis ter Wijck. aldus de heer Gerritse, kan ge makkelijk als dienstencentrum voor bejaarden in de omgeving gaan func tioneren. Wie er in Huis ter Wijck komen (voor de 72 bejaardenwoninkjes waren 192 gegadig den) is nog niet bekend. Een commissie is momenteel nog druk doende huisbezoe ken af te leggen bij de mensen, die zich voor het bewonen van een woning in Huis ter Wijck hebben opgegeven. Dit zal on geveer tot half september voortgaan. Wie dan nog geen bezoek heeft gehad van de commissie en zich wel voor een woning heeft laten inschrijven kan er van over tuigd zijn, dat er iets fout is gelopen in de organisatie. Een telefoontje naar de dienst Sociale Zaken op het stadskantoor is voldoende om de fout te laten herstellen. ONDERTROUWD J. Broerse, Berglaan 6, Santpoort en L. Huender, Thorbeckelaan 5 Velsen (zuid), t.a. Santpoort, Wynoldy Daniëlslaan 29; G. E. ten Brinke, Meerweldenlaan 45, Vel sen (noord), en G. H. M. Molenaar, Wij- kerstraatweg 260. Velsen (noord), t.a. Vel sen (noord), Meerweldenlaan 45; E. Stra- vers, van Speijkstraat 44, IJmuiden en J. C. Sieraad, van Speijkstraat 44, IJmuiden; V. J. M. van der Klei, Warande 53, Be verwijk, en G. Kooistra, Schoonoortstraat 24, Velsen (noord); K. H. Engels, MK Hof- stedestraat 14, IJmuiden en G. Coops, MK Hofstedestraat 14, IJmuiden, t.a. IJmuiden, Voltastraat 2; P. C. J. IJsseldijk, Rhijnvis Feithlaan 29, Alkmaar, en M. E. Roorda, Fahrenheitstraat 7, IJmuiden, t.a. Oudorp, NH, Maasstraat 525; P. Bruin, Gijzenvelt- plantsoen 113, IJmuiden en G. A. Leijen, Plein 1945, nr. 39, IJmuiden, t.a. IJmuiden, Bramenvlak 19; P. J. van der Zee, de Rijp- straat 4, IJmuiden en S. van Schooten, Strengholtstraat 22, IJmuiden, t.a. IJmui den, Kennemerlaan 137; S. W. den Uijl, Berglaan 1, Santpoort en C. J. Overzet, Keetberglaan 170, IJmuiden, t.a. IJmuiden, Een opname van het nog niet geheel afgebouwde interieur van de grote recreatiezaal op de begane grond. Vanuit de zaal heeft men uitzicht op de Alkmaarseweg en de Plesman- weg. In de zaal zijn diverse zitjes gemaakt, waar de bejaarden onge stoord kunnen klaverjassen of zo maar even een babbeltje maken. In het midden van de zaal komen twee enorme tafels, de zogenaamde stam tafels. Naast het podium is een pan try, die de gehele dag zal zijn ge opend. „Wees wjjs met de Waddenzee”. „Snel han delen is geboden, want de aanval op de Wadden is reeds ingezet”, aldus de Ver eniging tot Behoud van de Waddenzee, die de slogan „Wees wijs met de Wad denzee” heeft ingevoerd en op het ogen blik in Den Helder een expositie over dit natuurgebied heeft ingericht, omdat volgens de vereniging de onvervangbare waarde van dit vogelbroedgebied nog lang niet voldoende tot iedereen is door gedrongen. Huis ter Wijck is over een paar maanden klaar. Rond 1 december zul len de eerste bewoners kunnen wor den begroet. Het zal hen aan niets ontbreken, want er staat een staf van 45 personeelsleden te wachten om hen te verzorgen. GETROUWD J. J. Warmerdam-J. H. Kistemaker, IJmuiden, M. K. Hofstedestraat 25; G. H. Plug-J. Boudesteijn, Oudorp, Maasstraat 521; S. J. Timmer-G. E. Aarts, Haarlem, Keizerstraat 11 rd.; H. E. van Slooten-A. Affourtit, IJmuiden, Willebrordstraat 30; L. van den Berg-J. Hafma, IJmuiden, Pet- teveltlaan 16; H. Ofman-E. M. Slaman, As sendelft, Burg, de Boerstraat 43; Jj.. Wou- da-P. C. J. Prins, IJmuiden, Alexander Bellstraat 25; R. A. Huizinga-A. A. de Groot, Driehuis, Driehuizerkerkweg 84; A. J. P. Kwaak-Y. E. Oud, IJmuiden, Lijs- terlaan 3. sioneerden, brachten een laatste groet. Hoofdredacteur Jos L. Lodewijks richtte zich namens de collega’s van de redactie en verder allen die met de heer Croesen hadden samengewerkt, tot de baar die door bloemstukken was omgeven. „Zonder jouw vriendschap, samenwer king en onophoudelijke inspanning zullen we moeten proberen ons leven en werk voort te zetten. De krant heeft veel goeds en blijvends van je geerfd”. Een der beide dochters van de overle dene dankte mede namens mevrouw Croe sen voor het betoonde medeleven. BEVERWIJK. De heer A. H. Bekkers uit Boxel is door het bestuur van de Stichting Algemene Bejaardenzorg Bever wijk benoemd tot directeur van het be jaardentehuis Huis ter Wijck. De heer Bekkers is 52 jaar en afkomstig uit de horecasector. Hij heeft in zijn woonplaats, Boxtel, geruime tjjd een hotel-restaurant geleid. Vijf jaar geleden verkocht hij zijn eigendom. Hij wil. samen met zijn charmante vrouw, van Huis ter Wijck een gezellig oord maken, waar de bejaarden geenszins het idee krijgen, dat men in een bejaar dentehuis leeft en woont, maar meer in een ontmoetingscentrum. „Gelukkig heb ik het bestuur van de Stichting meegekre gen om mijn vrouw als gastvrouw voor de bezoekers en voor de bejaarden te laten fungeren. Zij zal proberen het con tact tussen de bewoners onderling te ver stevigen. Als zij bijvoorbeeld bij het dage lijks koffieuurtje ziet, dat er twee mensen ontbreken, gaat mijn vrouw naar de ka mer van die mensen en vraagt wat er aan de hand is. Waarom ze niet op het koffieuurtje komen”, zegt de heer Bek kers. Zijn komst uit de horecawereld staat ongetwiifeld borg voor voortreffelijke maaltijden. Bovendien loopt het echtpaar Bekkers met plannen rond om de prachti ge recreatiezaal, beneden, te gaan gebrui ken voor velerlei doeleinden; bijvoorbeeld het houden van cursussen, bejaardengym- nastiek. Huis ter Wijck zal ongeveer aan 45 personen werk verschaffen. Men heeft tot nu toe 26 mensen in dienst genomen. In de sector verpleging is het niet moeilijk om aan personeel te komen, aldus de heer Bekken. Zieken- en bejaardenverzorgsters moeten wij echter met een lampje zoeken. Wij kunnen er echt nog wel een paar gebruiken.” In de keuken werken twee koks, die samen met enkele hulpkrachten de keu ken runnen. Er komt een administrateur en drie receptionisten, die afwisselend in dag- en nachtdiensten permanent de balie bezet houden. In de sector verpleging werken totaal 35 dames en heren. Voorts wil men de grote recreatie zaal niet alleen door de bewoners van het tehuis laten gebruiken. Ook de in de omgeving van Huis ter Wijck wo nende bejaarden mogen er gerust een kopje koffie komen drinken, een bil jartje maken of gezellig met enkele vrienden komen klaverjassen, aldus de heer Bekkers, de directeur van het tehuis. „Het moet een ontmoetings centrum voor bejaarden worden”. (Van een onzer verslaggevers) BEVERWIJK Het nieuwe bejaardentehuis Huis ter Wijck op de hoek van de Plesmanweg en Alkmaarseweg zal omstreeks 1 november klaar zijn. Dit betekent, dat een maand later de eerste bewoners van de 72 be jaardenwoningen en de 72 verzorgingsflatjes de grote toegangsdeur van het fraaie en ultra-modern uitgeruste Beverwijkse bejaardenhotel mogen passeren, op weg naar een eigen leefruimte. De betiteling Beverwijkse be jaardenflat is niet alleen afkomstig van het bestuur van de Stichting, die het bejaardentehuis laat bouwen, maar eveneens van buitenstaanders, die vrijdagmiddag een poosje in het tehuis mochten vertoeven. Het tehuis biedt alle comfort en service, die een man of vrouw van boven de 65 jaar zich maar kan indenken. OVERLEDEN: N. van Dongen, 49 jr., echtgenote van A. Westerhoudt, Kon. Wilhelminakade 21, IJmuiden; E. G. Popken, 76 jr., weduwe van J. M. Lendfers, Lindenstraat 2, IJmui den. Huis ter Wijck is nauwelijks bevrijd uit de stalen bouwsteigers of er komen weer ideeën voor nieuwe projecten op tafel. Zoals vrijdagmiddag, toen de heer E. Gerritse. voorzitter van de Stichting, die Huis ter Wijck beheert, bekendmaakte, dat in de onmiddellijke omgeving van Huis ter Wijck „echt wel plaats is voor een paar bejaarden woningen, waarin mensen komen te wonen, die geheel afhankelijk zullen zijn van het grote tehuis, voor wat be treft maaltijden en serviceverlening”. (Van een onzer verslaggevers) HAARLEM Velen hebben vrijdagmid dag in het crematorium Driehuis-Wester- veld afscheid genomen van Herman C. Croesen, feature-redacteur van onze bla den, die deze week na een hartinfarct op 57-jarige leeftijd overleed. Garage Scheidestraat 67 Voor BEVERWIJK: C. W. ter Metz-Zwitser, d., de Wetstraat 13, IJmuiden; G. Koerts-van Norden, Orionweg 380, IJmuiden; A. C. Vosse- Bruisschaart, z., P. Heinstraat 80, IJmui den; A. C. Langbroek-van Veen, d., Den nenstraat 6, IJmuiden; M. B. U. M. Ab- derrahaman-Gleimina, d., D. Hartogh- straat 24, IJmuiden. Maar met deze maatschappelijke ver- wijk. „Wij zijn overtuigd van de juistheid worvenheden wordt voor een bejaardenwo- van ons kundige opnamebeleid en het sys- ning ongeveer 245.- per maand betaald, teem, dat wij hierin voeren”, zo zei de In deze huurprijs zjjn tevens de bjjko- heer Gerritse. „De meest urgente geval- mende kosten opgenomen, zoals dat van len komen in Huis ter Wijck, daar twijfe- waterverbruik, verwarming, service (vuil- len wij niet aan”, nisemmers legen, het schoonhouden van de hal, lift, gang, alarmering van de nacht zuster in tijden van nood). De kale huur prijs van een bejaarden woning komt on geveer op 160.-, aldus de heer E. Gerrit se, voorzitter van de Stichting Algemene Bejaardenzorg Beverwijk. De exacte huur prijs moet nog worden vastgesteld, maar zal niet veel verschillen met de prijs, zo als die boven is omschreven. Directie, hoofdredactie, medewerkers aan het zaterdagbijvoegsel „ERBIJ”, dat door de heer Croesen werd verzorgd, re dactie- en andere personeelsleden van on ze onderneming, alsmede ettelijke gepen- AF G. BAKKER, Snelliusstraat 53, IJmuiden - Telefoon 150 53 IJMUIDEN Nederlands Hervormde Kerk, Nieuwe Kerk, Kanaalstraat, 10 u. ds. J. M. D. van den Berg, 19 u. ds. Kalff; Bethlehem- kerk, Radarstraat, 10 u. ds. A. J. van Rhijn, 19 u. ds. J. van den Berg. Gereformeerde Kerk, Ichthuskerk. Snel liusstraat, 9.30 u. kandidaat W. H. Duker,' 17 u. ds. P. C. Koster; Petrakerk, Spaar- nestraat, 9.30 u. ds. J. A. Meijer, 19 u. kandidaat W. H. Duker. Baptistengmeente IJmond. J. P. Coen- straat, 10 en 19 u. ds. G. van ’t Wout; 10 u. zondagsschool; 20.15 u. jeugdbijeen- komst. Oud-Kath. Kerk, Engelmunduskerk. Ko ningin Wilhelminakade, 8.30 u. vroegmis, 10 u. hoogmis, woensdag 9 u. misviering. Doopsgezinde Gemeente, H elmstraat, geen dienst; zie onder IJmuiden-Oost, ’t Braambos. Chr. Gereformeerde Kerk, Marconi straat, 10.30 en 17 ds. R. van Beek. Leger des Heils, Edisonstraat, 10 u. heiligingssamenkomst, kapitein G. v.d. Wel, 12 u. zondagsschool. 19.30 u. opwek- kings samenkomst. R.-k. Kerk. Gregoriuskerk, Kanaal straat, 8.30 en 10.30 u.; St. Petruskerk, Venusstraat. 9.30. 11.30 en 17 u. Gemeente Gods. Cultureel Centrum. 10 u. kerkdienst. Zeeloods IJmuiderstrand, 11 u. (deze kerkdiensten worden gehouden door de Nederlands Hervormde en Gereformeer de Kerken en de Baptistengemeente). Gereformeerde Kerk (vrijgemaakt), Rambonnetlaan, 10 en 17 u. ds. J. Rijne- veld. IJMUIDEN-OOST Gereformeerde Kerk, Bethelkerk, Zee weg, 9.30 u. ds. P. C. Koster, 17 u. ds. J. A. Meijer. Zeewegziekenhuis, Zeeweg, 9 u. ds. G. van ’t Wout. Ver. van Vrijzinnig Hervormden en Doopsgezinde Gemeente IJmuiden, geza menlijke dienst in ’t Braambos, Zeeweg, 10 u. ds. S. Nijdam. Christian Scientist, in ’t Braambos, Zee weg 17 u. Oud-Katholieke Kerk, Adelbertuskerk, Sparrenstraat, 10 u. hoogmis. R.-k. Kerk. H. Laurentius van Brindisi, Willemsbeekweg 8.30, 9.30. 11, 12 en 18 u. Jehova’s Getuigen, Koninkrijkzaal, Vel- serduinweg 248, zondag 18.30 u. openbare lezing, Wachttorenstudie; vrijdag van 19.30 u, theocratische school, 20.30 u. dienstvergadering. Vergadering van Gelovigen. Gemeente- lijke Vergaderlokaal, Abeelenstraat, 10 u. Breking des Broods. Hervormde Gemeente. Goedeherder- kerk, Velserduinweg, 10 u. ds. Joh. Bre- zet. OnafhankelijkeBaptisten Gemeente, Abeelenstraat 1, A. T. Polderman. DRIEHUIS R.-K. Kerk, Sint Engelmundus, Driehui zerkerkweg 8.15, 9.45, 11.30 en 18 u. SANTPOORT Hervormde Gemeente, Dorpskerk, Burge meester Enschedélaan, 9 en 10.15 u. ds. G. J. Rijks; De Hoeksteen, Willem de Zwijgerlaan hoek Duinweg, 10 u. ds. D. J. Spijkerboer. Chr. Gereformeerde Kerk, Pniëlkapel, Pastorieweg, 10 u. ds. K. Boersma, 17 u. ds. J. C. Maris. Gereformeerde Kerk, Burgemeester En schedélaan hoek Fr. Netscherlaan, 9.30 u. ds. F. Strikwerda, vicaris H.A., kinder- dienst in het Jeugdhuis; 19 u. ds. F. Strikwerda. Volle Evangelie Gemeente, gebouw Cu- sa, Hoofdstraat 133, Santpoort-Noord, 10 u. P. Bronsveld (zendeling uit Brazilië) en 19.30 u. J. J. Bronsveld. Tijdens morgen- samenkomst is er een samenkomst voor kinderen en een oppasdienst. R.-k. Kerk. O.L. Vrouw van Altijdduren de Bijstand, 8, 9.30 en 11.30 u. VELSEN-ZUID Hervormde Gemeente, Engelmundus kerk, Kerkplein, 9 en 10 u. ds. L. Brink. VELSEN-NOORD R.-k. Kerk. H. Joseph, Wijkerstraatweg, sen 9. 10.30 en 12 u. Ned. Herv. Kerk. Noorderkerk, Strating- plantsoen, 10 u. ds. A. J. v.d. Linden, 19 u geen dienst. BEVERWIJK R.-k. Kerk H. Agatha, Breestraat 101, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Mis sen 8.30 10, 11.30 en 18 u; O.L. Vrouw van Goede Raad, Arendsweg 57, zaterdag 19 u. avondmis zondag H. Missen 9, 10.30 en 19 u; Regina Caeli, Hilbersplein 1, zater dag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 9, 10.30, 11.45 en 19.30 u; Twaalf Apostelen, Van Riemsdijklaan 132, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 8, 9.15, 11 en 17 u; H. Jozef, Laan der Nederlanden 68, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Mis sen 9,10.30 11.45 en 19 u; St. Jozefrustoord en Lommerlust, Peperstraat 17, zaterdag 18.30 u. avondmis, zondag H. Missen 7.30 en 10 u. Zondagsdienst r.k. parochies. H. Odul- phus. Odulfusstraat, Wijk aan Zee, telef 02517-286. Oud-Katholieke Kerk. Kapel Plus X-col- lege, Büllerlaan 2, zondag 10 u. hoogmis. Ned. Herv. kerk. Grote Kerk, Kerkstraat 10 u. ds. J. Bezemer; De Opgang, Flora- straat, 10 u. ds. J. van den Berg; Vrede- vorstkerk, Laan der Nederlanden 152, 10.30 u. ds. G. van Schuppen; Prinsesse- laankerk, Prinsesselaan 10, 10 u. ds. R. van ’t Lindenhout. Geref. Kerk. Middelaarkerk, Moens- plein 8, 9.30 u. ds. A. van Leeuwen (Kin- dernevendienst), 17 u. ds. C. Meijer; Vre- devorstkerk, Laan der Nederlanden 152, 9 u. ds. A. C. van Nood uit Velsen-Noord (Kindemevendienst), 17 u. dr. B. Wentsel. Geref. Kerk (vrijgemaakt). Immanuel- kerk, Olieslagerslaan 20, 8.30 u. ds. J. Rij- neveld (IJmuiden), 17 u. Leesdienst. Geref. Kerk (vrijgemaakt buiten ver band) Prinsesselaan 10, 8.30 en 17 u. ds. L. E. Oosterhoff. Vrije Evangelische Gemeente, Van Riemsdijklaan 1, 10 en 18.30 u. Evang. R. F. Wijmenga uit Bilthoven. Evangelische Lutherse Gemeente, Ko ningstraat 119, zondag geen dienst. Pin kstergemeente Beverwi jk-Heemskerk Verenigingsgebouw Meerestein, Plesman weg hoek Parmentierstraat. 10 u. zusters De Koek en Goedhart. Chr. Geref. Kerk. Evangelisch Lutherse kerk, Koningstraat 119, 9 uur ds. R. van Beek, 14.30 u. ds. K. Boersma. Hersteld Apostolische Zendinggemeentr Gebouw Jeugd en Vreugd, Merwedestraat hoek Belgiëlaan, 10 en 17.15 u. kerkdiens ten, 11.30 u. zondagsschool. Doopsgezinde Gemeente, Meerstraat 62 10 u. ds. R. van 't Lindenhout. Leger des Heils, Geijsendorfferlaan 4, 10 en 19.30 u. majoor A. T. Visser en ka- piteine H. M. M. de Warm. 11.30 u. zon dagsschool. Jehova’s Getuigen. Speeltuingebouw De Snip, Geijsendorfferlaan, zondag 18.30 u. openbare lezing: „Het Lam en Zijn Bruid behalen een definitieve overwinning op al Gods vijanden”, 19.30 u. wachttorenstu die; dinsdag 17 augustus 19.15 u. theocra tische school, 20.15 u. dienstvergadering. HEEMSKERK R.-k. Kerk.H. Maagd Maria, Spoellaan 1. zaterdag 19.30 u. avondmis, zondag H. Mis sen 8.45, 10, 11, 12 en 17 u.; H. Laurentius, A. Verherentstraat 2, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 8, 9.15, 10.45. 12, 17.15 en 19 u. Ned. Herv. Kerk. De Vrijburcht, Vrij- burglaan, 9.30 u. ds. G. van Schuppen, 19 u. ds. H. L. Lieve. Geref. Kerk. Morgensterkerk. Vrijburg- laan 2, 9.30 u. dr. B. Wentsel (Kinderne- vendienst), 19 u. ds. A. van Leeuwen. Baptistengemeente IJmond, Maerten van Heemskerckstraat zondag 10 u. kerkdienst en 10 u. zondagsschool. WIJK AAN ZEE R.-k. Kerk. H. Odulphus. Odulfusstraat, zaterdag 19.15 u. avondmis, zondag H. Mis sen 8, 10 en 18.30 u.,; Witte Huis, Relweg, zondag 9 u. H. Mis. Ned. Herv. Kerk., Julianaplein, 10 u. ds. H. L. Lieve.

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 4