Ilva Arman en Polle, Felle DICK HOLTHAUS IN FOUNDATIONS H Pingo de slapeloze ridder Z|0 IN EEN PAKJE. il WELNEE, OPEEN DRVW\ÊÏJE HAA EN DE IJMO Minder vast weer Staatssecretarissen 3 I Onbegrijpelijk onbegrip In en om Haarlem Bollenstreek Velsen-IJmuiden Heemskerk beëdigd Beverwijk 9 WOENSDAG 18 AUGUSTUS 1971 1. o o 0.1 o o Is Met de geenszins sensationele mededeling „dat de vrouw einde lijk eens uit het harnas moest wor den verlost” heeft de Amsterdamse H» couturier Dick Holthaus zich het naakte lot van ons Eva’s aange trokken en zich nu ook vol over gave in onze foundations gestort. 1111111J 4 z z i. kunnen harmonie 10-17 uur. zo. MfVVWVVVVVVVVVWVWVWVVVVWVWVVVVVWVWWVWVMVVVVWW' ADVERTENTIE tot 22 uur. pet; kans op een geheel droog etmaal 70 pet. WEERRAPPOKTEN IJMUIDEN IN WATER LAAG Bé TER MAAT door Maximum- en minimum temperaturen binnen- en buitenland uur; uur: 15 30 22 33 25 28 20 26 21 24 22 25 32 26 36 24 30 23 26 32 33 22 24 25 29 24 21 30 37 12 10 10 12 11 15 9 12 14 12 1 22 11 17 12 14 8 13 10 16 13 13 14 21 19 8 24 11 17 23 21 12 9 12 uur uur 0 0.1 0 0.1 0 0 0 0 0 0 0.1 0 o 1 o o o o o o o o o o o o o o 0.2 o o o o o terug naar de afgesproken plek en wacht daar tot iemand het losgeld neer komt leggen. Wij zullen in tussen die twee figuren wel onschadelijk maken. Neem de wagen anders kom je nog te laat!” De vermomde schurk klom in de auto, een tweede plank werd over de slotgracht gelegd, en even later reed hij daar overheen het woud weer in. En wéér merkte niemand dat het water in de gracht zakte en zakte, omdat het de onderaardse gang in liep waar Panda en ridder Gak waren WAT 'N PUT.' ZO'N GROTE KETEL MET i GOULASH WILDE IK ALTIJD AL HEBBEN De staatssecretaris van Volkshuisvesting en ruimtelijke Ordening, drs. K. W. Buck, zal in het bijzonder belast worden met de zorg voor zaken de stadsvernieuwing be treffende. Theater (Zeestraat). 19 en 21.15 u.: tirolH” (Breestraat). 19 en 21.15 u.: zw. bew. zw. bew. zw. bew. onbewolkt zw. bew. half bew. zw. bew. zw. bew. zw. bew. half bew. w.st. w.st. ozo zzw no wzw w.st. w.st. w.st. zzw no ono zzo nw w.st. ozo n w.st. nw w.st. o n w.st. w.st w.st ono n w.st w ono ono o ono o ono ono o nno o 21 22 22 22 23 19 20 22 21 24 BIOSCOPEN Cinema Marquette (Ruijsdaelstraat). 20 uur; „The party”. 20 19 15 21 20 S S2 Lvwwwuwwwwuvuiaaaaaaaaaaaiwwwwvuv onbewolkt onbewolkt onbewolkt half bew. half bew. lieht bew. zw. bew. - onbewolkt Kopenhagen onbewolkt half bew. geh. bew. licht bew. onbewolkt licht bew. onbewolkt onbewolkt licht bew. zw. bew. zw. bew. onbewolkt onbewolkt zw bew. onbewolkt onbewolkt 39. „En, heb je de losprijs voor de dochter van die miljonair?”, vroeg Gluip aan zijn als boom geklede kameraad. „Niet? Waarom niet?!” „Nou, eh, kijk”, antwoordde de aangesprokene aar zelend. „Ik kon niet wachten totdat er iemand met het geld kwam opdagen, zie je? Want er kwamen twee vreemdelingen aan; een kleintje en een grote met een zwaard. Daarmee wilde hij me omkappen. En omdat ik daar geen zin in had, ben ik ’m maar gesmeerd”. „Je bent een sukkel!”, riep de heer Gluip kwaad. „Ga Amsterdam De Bilt Deelen Eelde Eindhoven Den Helder Rotterdam Twente Vlissingen Z.-Limburg Aberdeen Barcelona Berlijn Bordeaux Frankfort Genève Helsinki Innsbrück Lissabon Londen Luxemburg Madrid Malaga Mallorca München Nice Oslo Parijs Rome Split Stockholm Wenen Zürich Locarno Caoablanca Las Palma Tel Aviv Tunis gezet met een biesje of bandje in de zelfde of in een afstekende kleur. Dat echter de presentatie van deze nieuwe collectie nu een totale omme keer in het foundationwezen van de Nederlandse vróuw betekent, kan ik bepaald niet zeggen. Ik had nauwelijks anders verwacht. Alle knellende ban den en baleinen zijn ons gelukkig reeds jaren geleden door andere praktisch denkende en ons goedgezinde lieden ont nomen, die bovendien in de steunver- lenende en frivole sector allerlei ple zierige vondsten met succes hebben we ten toe te passen. Bij het lanceren van iets nieuws blijft derhalve over de aantrekkelijkheid te zoeken in het model en de kleur. En daar hadden we toch al zoveel keus in. Maar goed, Holthaus heeft nu dus weer «H DEN HAAG. Koningin Juliana heeft gisteren in Huis ten Bosch in Den Haag twee staatssecretarissen beëdigd. Zij zijn drs. Th. E. Westerterp staatssecretaris van Buitenlandse Zaken, en drs. K. W. Buck, staatssecretaris van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening MUZIEK Grote of St. Bavokerk (ingang Oude Groen markt). Donderdag 15 uur: Orgelbespeling door Theo Saris en Bernard Winsenius. Donderdag 19- 20 uur: Beiaardconcert door Peter Bakker. bepaald moment ophoudt, wordt het imago van de gulden tenslotte dat wat vroeger de bronzen cent had. Dan is de cent groter geworden, dat wel, maar voor de rest valt er niets be langrijks te constateren. Onze naza ten met hun enorme grote, nikkelen centen moeten dan maar zien hoe zij het verder rooien. Het is bijna zeker dat het hier aangeduide probleem vandaag of morgen zal moeten wor den verklaard tot het grote geheim van ons heilig economisch-financieel geloof. Want die grote nikkelen cent draagt het opschrift „God zij met ons”. Een zeker even groot geheim is ge legen in de Nederlandse planologie, het verhapstukken van dat betrekke lijk kleine stukje aarde waarop wij in Nationale Blijdschap leven. Eén ding staat vast: groter wordt dat stuk je nooit. Wij doen wel alsof wij nu en dan grote veroveringen maken op de waterwolf en we halen inderdaad wel eens een stukje land omhoog bo ven de waterspiegel, maar de recre atie eist dat we in de oudheid om hooggemalen grond weer onder water laten lopen. Op Duitsland is ook niets meer te veroveren, zelfs niet bijwijze van grenscorrecties, dus groeien wij vast in tal en last maar we doen als of er niets aan de hand is. Dat is ook de juiste nationale houding. Nu en dan hoort men wel zwakke kreetjes opstijgen uit kringen die met problemen zitten: woningzoekenden zoeken tevergeefs, automobilisten worden door filevorming tot stilstaan of kruipen gedwongen, bomen sterven door luchtvervuiling en bodembederf, waterstromen worden poelen van gif en modderstroop. Maar de kreten van de betrokkenen worden overstemd door een onbegrijpelijk, ongemoti veerd en onuitroeibaar optimisme. Ge meentebesturen vullen de gaatjes van hun ruimte met torenflats en kanto rentorens, met parkeergarages en mi niscule plantsoentjes, en zeggen dan dat zij een struktuurplan uitvoeren. Hun struktuurplan lijkt er meer op BIOSCOPEN Kennemer T’ „Stad van geweld’ Luxor Theater „Love Story” BIOSCOPEN Cinema Palace (Gr. Houtstraat lil). 15.30, 19 en 21.30 u.: „Vakantieperikelen (Louis de Fu- nès)”, a.l. Donderdag: „Ryan’s dochter”, 14 jr. Frans Hals (Frans Halsmuseum). 19 en 21.15 u. „Thunderball”, 14 jr. Lido (Houtplein). 14, 19 en 21.15 u.„Cold Sweat’, 14 jr. Donderdag 14, 19 en 21.15 uur: „Gringo tegen El Diablo”, 18 jr. Luxor (Gr. Houtstraat 139). 14. 19 en 21.15 u.: „De getrouwde priester”, 18 jr. Donderdag 14, 19 en 21.15 uur: „If he hollers, let him go”, 14 jr. Rembrandt (Gr. Markt). 14, 19 en 21.15 u.: „Ik een vrouw III, de dochter”, 18 jr. Donderdag 14, 19 en 21.15 uur: „Je geld of je leven”, a.l. Roxy (KI Houtstraat 79). 14.30. 19 en 21.15 u.: Het K.N.M.l. deelt mee: Aan het zomerweer van de laatste dagen komt een einde. Rond een depressie boven de Golf van Biscaje is de afgelopen dagen koele oceaanlucht West-Frankrijk binnengestroomd. Bij onweersstoringen vielen de afgelopen nacht ten westen van Parijs plaatselijk meer dan 40 mm regen. De onweersstoringen zullen het ko mende etmaal ook tot ons land doordringen. In Midden-Europa houdt het fraaie zomerweer nog aan. Ook in Zuidoost-Europa is het warm. Een rug van hoge luchtdruk is over de Noordzee naar het noordoosten getrokken. Daardoor is het in Scandinavië goed weer geworden. Barometerstand hedenmorgen 1917 millibar (764 mm). Vooruitzichten voor vrijdag. Zonnig en vrij warm met een kleine kans op onweer. Aantal uren zon 4 tot 11; min. temp, van on geveer normaal tot 3 graden boven normaal; max. temp. 0 tot 5 graden boven normaal; kans or een droge periode van minstens 12 uur 90 Staatssecretaris Westerterp is, binnen de grenzen van het door minister Schmelzer vastgestelde beleid, met enkele taken meer belast dan de vorige staatssecretaris van De onvolprezen Shakespeare heeft zijn Hamlet reeds nadrukkelijk laten wijzen op het feit dat er heel wat onbegrijpelijke dingen plaatshebben in de ondoordringbare ruimte tussen hemel en aarde, maar hadden Shake speare en Hamlet in onze tijd geleefd, dan zouden zij zich waarschijnlijk bij het signaleren van onbegrijpelijke verschijnselen hebben kunnen beper ken tot de aarde zelf. Want in de sa menlevingen op de begane grond vol trekken zich vaak dingen die even onbegrijpelijk zijn als de mystiek van hoger sferen. Afgezien van bijvoorbeeld heel een voudige onbegrijpelijkheden als ka binetsformaties en politieke principes gebeuren in de menselijke maatschap pij aan de lopende band evenementen waarvan het gezonde verstand geen hoogte kan krijgen. Ongetwijfeld is bijvoorbeeld de voortdurende, eens gezinde stijging van zowel de arbeids- beloningen als de prijzen een ver schijnsel dat niemand werkelijk kan doorgronden. Men kan er wel zeer diepzinnige termen voor vinden en nog diepzinniger theorieën over ten beste geven, maar het is duidelijk dat ook aan de top van economische, finan ciële en politieke autoriteiten geen mens weet hoe het allemaal komt en wat ertegen te doen valt. Het merk waardige is namelijk dat die stijging van lonen en prijzen volstrekt niets verandert aan de waarde van arbeid en voortgebracht artikel, noch aan de' onderlinge relatie tussen die waarden. Het enige wat gebeurt is dat de waar de van de munt, waarmee men be taald wordt en betaalt, voortdurend minder wordt. Door de toenemende economische „open ruimte” op de we reld het wegvallen van nationale grenzen en het verdwijnen van na tionale onafhankelijkheid in econo misch en financieel opzicht wordt dat waardeverlies van de munt een internationaal verschijnsel, waarmee het laatste zinnige argument ervoor ook nog verdwijnt. Niettemin, het gaat vrolijk door. Men kan voortdurend minder kopen voor een kwartje, maar men krijgt voortdurend méér kwartjes. En om dat men voortdurend meer kwartjes krijgt, kan men er voortdurend min der voor kopen. Als het niet op een zw. bew. half bew. zw. bew. onbewolkt onbewolkt ter. Die nieuwe taken zijn: bilaterale en multilaterale aangelegenheden op econo misch en sociaal terrein, op cultureel, we tenschappelijk en technologisch terrein, verkeersaangelegenheden, de samenwer king in en de integratie van Europa en de aangelegenheden betreffende het leef milieu. Zon op Maan op hoog en DONDERDAG 19 AUGUSTUS 5.29 uur; onder 19.57 3.31 uur: onder 19.24 ’F”' Niet voorgevormde beha met bij passend slipje van tule tricot en lycra. BIOSCOPEN City Theater, woensdag en donderdag 20 u>: Love story” TENTOONSTELLINGEN „Beeckestijn”, museum Velsen-Zuid dagelijki geopend van 14 tot 17 uur. Sonsbeek buiten de perken: „Observatorium” van Robert Morris, aan de Duin en Kruidberger- weg in Santpoort-Noord tegenover het Vinken- nest. Ruïne van Brederode, Santpoort, dagelijks (be halve maandag)van 9.30.12 en van 13-17.45 uur; expositie Jda Distel en Sjef Hendrikx Ook vrij dag en zaterdag van 20-22 uur Bedrijfsmuseum Hoogovens Bessemerstraat, Velsen-Noord is dinsdag open van 12 tot 12.30 uur en donderdag van 12 tot 13.30 en van 20 Iduna-Pastunette, die onlangs een fu sie zijn aangegaan, hebben de ontwer pen van Holthaus voortreffelijk omge zet in een omvangrijke collectie beha’s slipjes, panty’s en pantylets, vervaar digd van het immer plezierige en soe pele lycra-materiaal. Behalve het hel der, gedegen wit waren ze er in trans- parose, noisette, turquoise en geel, af- enige uitbreiding aan het assortiment WBWMWUWVMMMMMMMMMMWMMUVVMMWWWVVMVVVMUWAAn gegeven en vermeldenswaard is het ze ker. Werkelijk snoezig in zijn collectie wa ren de in allerlei kleurstellingen uitge voerde setjes, bestaande uit beha en slipje. De beha, bijvoorbeeld in noiset te, had een wit bovenstukje, terwijl het nootkleurige slipje op zijn beurt weer was af gezet met witte biesjes. Een zelfde soort toepassing kregen de andere kleurige sets mee. Als zo’n setje ooit eens deel gaat uit maken van uw „uitrusting” en u op een warmedag in allerijl het strand opzoekt, daar tot de minder plezierige I ontdekking komt, dat de onvermijdelij- I ke bikini vergeten werd, raak dan niet in paniek. Stript u zich dan rustig en zonder enige aarzeling tot op uw foun- dation en u ziet er beeldschoon uit! Grappig waren de zogenoemde alter- I natieve behaatjes met een lengte tot I aan de maag en een knoopsluiting mid- I denvoor, soms gecompleteerd met slip je met dito knoopsluitinkjes. Tijdens de show had ik het genoegen naast een belangrijke corsettenmeneer te mogen zitten. Hij vertrouwde mij toe die knoopjes bijzonder opwindend te vinden. „Je had dan nog eens wat los te maken” vond de brave borst. Mis schien tot zijn teleurstelling deel ik zijn gespannenheid in het geheel niet en veel mannen zullen mij dat moeten toegeven, omdat dit model beha de boe zem zó plat drukt, dat het echt niets meer uitmaakt of de knoopjes nou van voren of van achteren zitten. Overi gens zijn deze modellen weliswaar in ander materiaal uitgevoerd in mo debladen uit de jaren twintig zo terug te vinden. Voorts werd ik nog gecon fronteerd met een serie foundations met als dessin rode mondjes op een wit fond die de onverwachte, originele naam Kissproof” opleverde. „Twee zomerse vliegen in één klap”, dacht men bij het cosmeticahuis Hele na Rubinsteun en maakte van deze „vleselijke” gelegenheid gebruik de nieuwe „Skin Life Body Treatmant” te lanceren. Het is een zeer geurige, vloeibare crème, die het lichaam ver- I jongt, verrukkelijk verkwikt en ont- I spant. Ik heb het fluks geprobeerd. Het I verkwikkende en ontspannend karakter van dit preparaat kan ik onderschrij ven. De uiteindelijke verjonging zal nog wel even duren, maar wie gelooft I haast zich niet. Rest mij in een ont spannen sfeer Dick Holthaus en de he- I ren van Iduma-Pastunette een nog I vruchtbaarder samenwerking toe te i wensen. „Eros-centrum Hamburg”, 18 jr. Donderdag 14.30. 19 en 21.15 uur: „Meisjes intemaa(k)t”, 18 jr. Studio (Gr Markt). 19 en 21.15 u.: „M.A.S.H.”, 18 jr. TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum (Groot Heiligland 63). Per manente tentoonstelling van Hals’ meesterwer ken en werken van Haarlemse School van de 16e t.m. 19de eeuw. Prentenkabinet’ keuze uit eigen bezit, o.a. Campendonck, Leo Gestel, Kruyder, Mondriaan Geopend ma. t.m za 10-17 uur. zo. 13- 17 uur. Avondopenstelling met kaarsverlichting en klassieke muziek. Iedere zaterdag van 20.30-22.30 uur. Tot en met 5 september. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79). Perma nente tentoonstelling van oude religieuze kunst Geopend ma t.m za. 10-12.30 en 14-17.uur zo 14- 17 uur. Teyler Museum (Spaarne 16). Permanente ten toonstelling van werken uit de 19e en 20e eeuw. Tekeningen uit de 16e t.e.m, de 19e eeuw. Fos sielen, mineralen etc. Expositie „Grafiek van Wenzel Hollar” t.m. 31 aug Geopend van di. t. m. za. 10-17 u. Stichting Beeldende Kunst (Ged, Oude Gracht 101). Expositie uitleenkunst. Eigentijdse Nederl. schilderijen, grafiek, wandkleden en kleinplas tiek. Geopend di. wo. vr. 13-17 u.; do 8-10 u.; za. 11-17 u Klein Heiligland 43 (Haarlem). Antlekexposltle. Geopend di. t.m. za. 10-17 30 u. ma. 13-17.30 u. Stichting MACRO-center KOSMOS (Amster- damstr 61). Expositie m.b.t. ruimtevaart astro nomie, geologie etc Dagelijks geopend 14-17 u. Elke avond beh za en zo. 19.30-22.00 uur Museum Cruquius (Cruquiusdijk 27) Geopend van ma. t.m. vr. 9-16 u„ za. 9-12 u. Galerie ’t Spaarne (Donkere Spaarne 48, Haar lem). Expositie van tekeningen en schilderijen. T.m. 31 aug. Geopend ma. t.m. za 10-15 u.. do. avond 20-22 u. Galerie.T (Bakenessergracht 67). Zomerten- toonstelling. Werken van Nederlandse en buiten landse kunstenaars. Geopend: dag. 11-17 u. Zon 14-18 u. Tot en met 22 augustus. Stichting Cultureel en Creatief Centrum (Nij- verheldsweg 5, Heemstede). Expositie Ton Been tjes, schilderijen, maskers, fotocollages. Herman Stoel: schilderijen en gouaches. Geopend: zat. 14.16 en 20-23 uur. Tot en met 1 september. Galerie Blokker (Bronsteeweg 4a, Heemstede). Permanente expositie handgeweven wandkleden van Bodil Blokker.Veggerby. keramiek en gra fiek. Geopend 9-17.45 uur, behalve zo en ma. Galerie Eylders (Haltestraat 77, Zandvoort). Groepsexpositle”. Geopend: dagel. 13-17 uur. Tof en me* 1 september DIVERSEN Waagtaveerne (Hoek Spaarne-Damstraat). Ge opend maandag t.m. donderdag 19.30-24 u.; vrij dag en zaterdag 19.30.01 uur; zondag 2-5 uur en 20-23.30 uur Vrijdag en zaterdagavond: folk Elke vrijdag 19 uur: Open podium. Bowling (hoek Orionweg-Delftlaan) Dagelijks 12-02 uur; zondag 10-02 uur bowling. Gemeentehuis Overveen. Donderdag 19.30 uur: Raad Bloemendaal, gemeenteraadsvergadering. Thijsse’s Hof (Bloemendaal). Dagel geopend 9-17 uur, tussen de middag ges) behalve zat 12-13.30 uur. Biologisch Centrum „De Duyvetii” (Vogelen- Buitenlandse Zaken, de heer H. J. de Kos- zang, Vogelenzangseweg bij „Oase”). Expositie: - Reewild en waterwinning in de duinen" Dage lijks 11-16 uur. Hotel Bouwes (Zandvoort). Elke zat. en zon optreden orkest Roger Richards. Tevens zondag matinee. Dolflrama (Zandvoort, naast Bouwes Palace). Dolfijnenshow, dagelijks geopend 10.30, 12, 14 en 16 uur. Avondvoorstelling dinsdags, vrijdags en zaterdags 21 uur Bowling Centre (Burgem. Van Fenemapleln. Zandvoort* Dagelijks van 14-01 uur. Lou van Burg (Stationsplein, Zandvoort). Iede re avond 20 uur: Familiefeest met onder andere het Starorkest. Gemeenschapshuis (Louis Davidsstraat, Zand voort) Historische tentoonstelling „Oud Zand voort” Geopend dagel. 10-12, 14-17 en 20-22 uur Zondags: 15-17 en 20-22 uur. Tot en met 21 aug. gericht, zo vlot mogelijk de pensioen gerechtigde leeftijd of de volgende gemeenteraadsverkiezingen te halen. En nu het onbegrijpelijke: de toene mende hoogbouw in de steden en het snel afnemende contact van de men sen met de grond maakt in een tijds verloop van enkele tientallen jaren een generatie, die volkomen ontgroeid is aan alles wat noodzakelijkerwijs het menselijke gemoed en de natuur tbt onderlinge harmonie zou kunnen brengen. Maar men doet er niets te gen. Een mens is, wat men er ook van maken wil, in oorsprong een natuur- produkt. Dat wil zeggen dat hij zijn bestaan en zijn geluk moet construe ren in samenhang met het natuurlijke milieu. De mentaliteit van een mens die ontkoppeld is van de natuur wordt disharmonisch en agressief. Over dat vraagstuk heeft menig hoogbouwer nooit nagedacht. Dat komt waarschijn lijk omdat de hoogbouwers zelf meest al aardig riant wonen en wel degelijk hun recreatie aan huis hebben. Een van onze meest populaire schrij vers heeft onlangs enige ontstemming gewekt door in een interview zijn ver bazing uit te spreken over het feit, dat de mensen zo nodig in vakanties dui zenden kilometers ver ontspanning gaan zoeken. „Waarom blijven ze niet lekker in hun eigen tuin liggen?” zei hij. De goede man beschikt dan ook over een tuin en bospartij die hij nauwelijks kan overzien. Maar de stadsmens in zijn flatje: een schrale bloempot op het balcon is alles wat hem van de natuur is overgebleven. Waarom zorgt het stadsbestuur dan niet dat deze mens ergens in de buurt van zijn woonwijk een tuincomplex vindt, waar hij een eigen stukje grond kan bewerken en bebouwen? Er is meestal genoeg wei degrond in de buurt die niet meer ge bruikt wordt. Als er iets gemakkelijk te organiseren zou zijn, dan is het dat. En hoevelen snakken niet naar zo’n eigen tuintje? Maar als men er met mensen over praat die er iets aan zouden kunnen doen, halen zij mee warig de schouders op. Zó ver gaat hun belangstelling voor het menselijk lief en leed niet. Of misschien weten zij niet precies wat een mens eigen lijk is DONDERDAG 19 AUGUSTUS Hoogwater 2.37 uur en 15.05 uur. Laagwater 10.43 uur en 23.06 uur. JA-HUN DOCHTERTJE WT /S DAARVATJ W TOCH IETS MOETEN vinden om in dat /TF|)ra il HUIS TEKOMENI DIVERSEN Linnaeushot (Bennebroek). Recreatiepark, bloemen en ontspanning. Geopend dagelijks van 9-18 uur. Treslong (Hillegom). Dagelijks behalve maan dag diner-dansant. VOOR GBBN GOUD! DE DEUR STAAT NU OPEN1 NOU NOU; JE KUNT Hewensput HEBBEN bWENSPUT^ IK HOORDE DAT ER EEN WEN5PUT WAS. |K HEB NAMELIJK EEN ZEER i 6ROT6 W6N5! HALLO DAAR' Y NOU NOU; J6 KUNT KUNNEN JULLIE! S,7Z£’ ME HOREN? /^L£ WENSEN gtooj V I

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 9