Nationale Bejaardenwacht blijkt dubieuze instelling te zijn 1 heeft er niets n n H b< Drs. Bakker naar AGO ,,’t Drempeltje mee te maken” B1 ERVAREN TYPISTE 1ste elektromonteur EEN TEKENAAR ziekenhuis St Joannes de Deo haarlem ’n ZINKBEWERKER Umte lUllPHï IUWKI G Belgische frank zweeft mee Roemenië openlijk in verzet tegen hegemonie van Sovjet-Unie Deel van gestolen wapens gevonden bij woonoord „ACTIES VAN ONTSTELLEND BOTTE SOORT” T Diereo-Plantfl! Lessen-Clubs weekend werkzaamheden firma J. A. VAN ZANTEN I I I I I I I Middenstands- woning ONDERWIJZER(ES) Boekhoudkundige ASSISTENT(E) jongens en meisjes 4 ZATERDAG 21 AUGUSTUS 1971 Vakantie BflYenfienstei HAARLEMS BESTUUR InweQk-Kennisnialücs Pleisteractie Biversei Prestigeslag Witte herberg Of van dollar: Slaapkamer s. Fotn^üo-Öptiek u Watersport-Campins Provinciaal Waterleidingbedrijf van Noord-Holland Bloemendaal HAARLEM (Europawijk) DR. J. TH. DE VISSERSCHOOL bij E mai bot var de De teh teei ren Ten opzichte de (Van een onzer verslaggevers) HAARLEM Er zijn de laatste jaren vreemde dingen gebeurd rondom de Bejaardenwacht, ook in Haarlem niet onbekend. In een uitgebreid ar tikel wijdt het tijdschrift „Op leeftijd”, een uitgave van de Nederlandse Federatie voor Bejaardenzorg, aandacht aan „de dubieuze stichting met de weidse naam Nationale Stichting Bejaardenwacht” Het blad biedt het zijn lezers aan als een voorbeeld van „allerlei activiteiten die met de regel maat van de klok worden ondernomen door lieden die zo nodig vinden dat er iets voor die arme oudjes in Nederland gedaan moet worden. Collectes, verkoopacties en inzamelingen van een meestal ontstellend botte soort, die de ouderen wel het idee moeten geven dat ze allemaal zielige en armzalige stumpers zijn, die ons medelijden en daadwerkelijke liefdadigheid behoe ven. In dat verband zouden vele staaltjes te vertellen zijn”. JONGEMAN Heintje Davids fel Gevraagd voor tijdelijk (Van onze redactie economie) Wij vragen voor de TEKENKAMER LEIDINGEN Gevraagd met spoed Geboden wordt: Functie-informatie: het verwerken van landmeetkundige gegevens op kaarten; tekenwerk t.b.v. grondzaken e.d.; revisie-tekenwerk. Vervolg Luidsprekers van pagina 16 Aanmelden dag. van 8 00 - 17.00 uur, Houtmarkt 21, Haarlem Telefoon 32 02 17 Belangstellenden worden uitgenodigd hun sollicitatie binnen één week te zen den aan de directie van het P.W.N., postbus 5, Bloemendaal. In linkerboven hoek van brief s.v.p. vermelden: 7159/2. bruto-maandsalaris, afhankelijk van leeftijd, opleiding en er varing, tot 1233, gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden (AOW/AWW-premie ten laste van het bedrijf, welvaartsvast pensioen, ziektekos tenregeling, eventueel tegemoetkoming in reis-, pension- en verhuiskosten). De werkzaamheden bestaan o.a. uit het verzorgen van de maaltijden van de patiën ten. Aanmelden dag. van 8.00-17.00 uur, Houtmarkt 21, Haarlem, tel. 320217. Bloembollenbedrijf, KLEINE HOUTWEG, HEEMSKERK, telef. 0 25 10-3 2218. een schrijfbureau. Rekeningen voor ge plaatste advertenties. Ik heb die reke ningen teruggestuurd met de opmerking dat ze bij het secretariaat in Amsterdam moesten zijn”. ANWB Bondsrijschool Drie huis. Gedipl. Vamor-instruc- teur. Da Costalaan 53, Drie huis. Tel. 14318. Vamor-rijschool L. J. Eikel hof, Engelmundusstr. 12, IJ- muiden. Tel. 15066. Ook voor verlengen rijbewijs. Geboden wordt: goed loon, goede sociale voorzie ningen. bedrijfskleding. Belangrijke korting op aankopen van elektrotech nische materialen. 2 schilders b.z.a. voor bijver dienste. Binnen- en buiten werk. Brieven GL 2198. IJmuiden te koop, leeg te aanvaarden: Brieven aan het hoofd: mej. J. Engels Tel. school: 023-324173, Tel. huis: 023-256364. Gevraagd met spoed i.v.m. pensionering van een onzer 1ste elektromonteurs II IJm van slot< dooi plee gelij zing tehu Esse is h scho idee huis van in d Voor al uw fotowerk naar Ellen Donalds, Trompstr. 19, IJm. Tel. 14803. DAF-rijschool ,.De Winter”, Spaamestraat 87, IJm. Telef. 14169. Gevraagd wordt: diploma MULO en een opleiding op landmeetkundig gebied b.v. het diploma CTO; leeftijd 25-30 jaar. Di zone kei verf de v Ti wer] de v gen wijt Te koop zeer voordelige Al- penkreuzer, staan zat. en zo. uit. Financ. mog. P. C. Hooft- laan 85, Driehuis. Tel. 02550- 14601. Zt Boy: gees V aan (in tart schi 500 2.00 IJ dag KW 130 9.601 I. 201 1 1? 25 1 89 1 19 1 II. 81 16 11.2! 71 1 3 91 14.1 52.6 211 1.70 2.40 41.2 AMSTERDAM. Aan de Algemene Le denvergadering van het AGO-verzekerings- concern (Algemeen Friesche, Grootnoord- hollandsche en Olveh) zal worden voorge steld ex-minister Bakker met ingang van 1 januari 1972 te benoemen tot lid van de raad van bestuur. Hem is verzocht bij goedkeuring het voorzitterschap van de raad op zich te nemen, aldus een mede deling van de AGO. prima onderhouden bev. woon-eetkamer, 5 slaap kamers, badkamer met bad enz. met c.v. (aardgas) en ga rage. Prijs 70.000, Inl.: Makelaar J. Bais. Driehuizerkerkweg 100. Driehuis, tel. 15686. Z; aan klei kist 50 1 ten H. won am a wed de r er a Z< St. vog< HF( Lug da— mee Luxemburgstraat 2 Wegens uitbreiding gevraagd H. F. KIMMAN’s AUTOBEDRIJVEN N.V. vraagt een indien u studeert voor het praktijk-diploma bieden wij u een zeer afwisselende en inte ressante functie aan. Sollicitaties: Baan 5 - Haarlem, tel. 023-32 58 55 Te koop bakdekkruiser in z. g.st. afm. 6.20 x 2.16, voorz. van 10 pk Volvo-Penta bin- nenb.mot, 2 slaappl. wasgel. en kookgel. Ruim achterschip Prijs bill. Tel. 02550-16785 of 12473. t.b.v. onze werkplaats voor het vervaardigen van neon lichtreclames en perspex lichtbak ken van de medemens, maar op den duur was het genoeg”. Hij wil overigens „geen verkeerd woord” zeggen over jhr. Van de Poll, al laat hij wel een en ander los over de affaire: „We zijn er eigenlijk allemaal ingestonken. Drie weken nadat het plan in ’t Drempeltje was gelanceerd was er een vergadering in Brinkmann. Toen Van Ketten ons de kaar ten aansmeerde, zei voorzitter Vermeulen dat hij zich opgelicht voelde. Als bestuur hebben we toen officieel bedankt”. 't Drempeltje verdween uit de Gierstraat, omdat de drukke straat te gevaarlijk was voor de bejaarden. De Bejaardenwacht ging daarna naar „De Ark” aan het Heilig land, later naar de Westergracht. Nu is de Bejaardenwacht ondergebracht in de wo ning van het echtpaar Slagmoten, Kerk straat 7. nabij het Houtplein. Hij is 75 jaar, zjj 72. Ze nemen alle telefoontjes voor de Bejaardenwacht aan en waarschuwen de medewerkers, helpen soms zelf na een mel ding. Volgens het orgaan van ’t Drempel tje, „Ergo”, een gestencild blad, telt de vereniging momenteel 481 leden, van wie er tot nu toe 136 hun contributie hebben betaald, a f 15 per jaar. Condooms; proefpakket Du- rex, Blausiegel en Fromms inh. 45 st. met 30 pet. korting f 15. Chriko, Postbus 169, Leeuwarden. Betaling binnen 5 dagen na ontvangst. Een lieve huisvrouw zkt. be slist een nette eerlijke man voor kost en inwoning, leef tijd 60-65 jr. Br. L 149. Het startsein voor de Bejaardenwacht werd op 31 maart 1969 gegeven door mr. J. de Vries (aan de telefoon). Ook Heintje Davids (naast hem) was voor de ceremonie uitgenodigd. WENEN, (Reuter). De communisti sche beweging kan niet langer door welk centrum dan ook geleid worden. Er be hoeft in geen enkel deel van de wereld een communistisch centrum te zijn. Elke partij dient zelfstandig op te treden. Dit heeft president Nicolae Ceausescu van Roemenië gisteravond, met een dui delijke verwijzing naar de leidende rol die de Sovjet-Unie in de internationale communistische beweging wil spelen, ge zegd tijdens een parade van kadetten van het leger die ter gelegenheid van het 150-jarig bestaan van de Roemeense re volutionaire beweging in Boekarest werd gehouden. Het Roemeense staatshoofd bracht hul de aan de Russische strijdkrachten voor hun bevrijding van het bezette Roeme nië in 1944. Zijn toespraak wordt gezien als een van de tekenen die wijzen op een twee spalt met Moskou over de economische toekomst van het oostblok. Voor uw bril naar mr. opti cien J. de Boer, L. Nieuwstr. 789, IJm. Leverancier v. alle ziekenfondsen. En dit werd nooit naar buiten bekend, terwijl ’t Drempeltje doordraaide? De heer Bessems: „Ik kon na de grootscheepse start niet meer terug. De afspraak was dat we een half jaar proef zouden draaien in Haarlem, en het daarna landelijk zouden organiseren. Er is nooit iets behoorlijks uitgekomen, maar het werd een prestige slag, waarbij ik de kop boven water moest zien te houden. De melkmannen waren immers ingeschakeld en belden het alarm nummer. Toen is de zaak in Haarlem hele maal zelfstandig opgezet”. Volgens hem was het idee van Van Ket ten afkomstig: „Hij wilde een bejaarden wacht in Groningen oprichten. Hij werd daar uitgefloten, omdat ze hem kenden. Toen heeft hij gevraagd het in Haarlem te mogen proberen, omdat hier al een organisatie op poten was gezet door mij”. Over jhr. Van de Poll: „Ik heb hem steeds als een volwaardig denker beschouwd en heb nog steeds geen bezwaren tegen hem. Hij bedoeld het in opzet goed, en is om de donder geen oplichter, meer een Don Quichotte”. Feit is, dat elders in Nederland nergens een bejaardenwacht van de grond kwam. De heer Bessems: „Haarlem is de enige wacht die werkt. Alleen door een persoon lijke aanpak lukt het”. DEN HAAG. In een bosrand ten zuiden van het Ambonnezen-woonoord in Vaassen heeft de politie vrijdag een deel van de wapens gevonden, die vorige week verdwenen uit het mobilisatiecomplex Loenen-Veldhuizen. De politie achterhaal de er een van de zeven verdwenen raket- werpers en de drie gestolen geweergrana- ten. Voor uw autorijlessen belt u 15050. F. Rootring. Zeeweg 275, IJmuiden. Het blad houdt het voorshands op een „verbijsterend verhaal” over de Bejaar denwacht. Vooropgesteld moet overigens worden, dat de Haarlemse Bejaarden wacht ’t Drempeltje volgens het huidige bestuur niets (meer) te maken heeft met de Nationale Stichting. Niettemin is de Haarlemse Bejaardenwacht de enige in het land die functioneert. Dat klinkt verwar rend, maar uit het verhaal zal de toe dracht blijken. Hoofdpersoon in de affaire is jhr. H. E. W. J. M. van de Poll uit Amsterdam, zoon van de oud-burgemeester van Vught. Van hem kwam het idee melkmannen in te schakelen om een oogje in het zeil te hou den bij de adressen, waar bejaarden wo nen. Hij ontwierp een controlesysteem, waarbij de melkman het nummer van de wacht zou draaien, zo gauw hij meende dat er met een bejaarde iets gaande was. Het plan werd gelanceerd vanuit de Haar lemse Gierstraat, vanuit ’t Drempeltje, waarmee de jonkheer naar zijn zeggen nog steeds samenwerkt. De heer Bessems heeft Haarlem sinds geruime tijd verlaten, al is hij nog wel erevoorzitter van ’t Drempeltje. We had den gisteren een telefoongesprek met de heer Bessems, die nu een vakantiehotel, „De witte herberg”, in Bennekom heeft. Zag hij het niet meer zo zitten dat hij Haarlem de rug toe keerde? De heer Bes sems: „Ik ben hierheen gehaald door een oude dame die me kende van de Be jaardenwacht. Ze stelde voor haar huis in te richten voor bejaardenvakanties. Ik kocht haar huis, maar later bleek dat de provincie de gewenste bestemming niet goedkeurde. Nu is het een pension voor passanten. Incidenteel heb ik hier nog wel bejaarden. Ze kunnen me niet verbieden hier bejaarden binnen te halen om ze eens lekker te verwennen”. Hij heeft het eigenlijke bejaardenwerk dus de rug toegekeerd? De heer Bessems: „Het werd in Haarlem wel gezegd dat ik leefde van de bejaarden. Nu drijf ik hier een herberg op een keiharde zakelijke ma nier. Ze zullen me dat verwijt nu niet meer kunnen maken. In Haarlem leefde ik maar wat op de schobberdebonk. De ver denkingen hebben me een knauw gegeven. Ik ben zelfs door de politie geschaduwd. Dat kun je een tijdje volhouden ten bate Bessems: „Toen ik even daarna een rekening kreeg voor een op maat gemaakt slaapkamerameublement, dat Van Ketten in Zandvoort had gekocht, een nota van 2.200 werd de zaak mij te gortig. Ik ben er toen uitgestapt, overigens zonder ooit een cent te vangen”. Tot zover (voorlopig) Bessems. Ook andere bestuursleden trokken zich terug. Het blad vervolgt: „Van Ketten kreeg ontstellend geharrewar met de jon ker over wel geleverde maar niet betaalde prentbriefkaarten”. Hij zegt nog een vor dering van 112.000 te goed te hebben van de stichting. De jonkheer zette onver droten zijn acties voort. Het later tot be stuur verheven groepje mensen heeft maar eenmaal contact gehad met de stichting, hetgeen volgens „Op leeftijd” voor de be trokkenen nogal pijnlijke gevolgen had. Zo kwamen hun namen de meesten we ten niet eens hoe terecht op machti gingen voor de jonkheer, bij de AMRO- bank gelden op te nemen van de rekening van de bejaardenwacht. Op die rekening staan nog maar een paar tientjes. De re cherche heeft de zaak in onderzoek. De heer Mentink uit Eindhoven, ben- zinepompbediende, door jhr. Van de Poll tot penningmeester gebombardeerd, heeft tegenover „Op leeftijd” verklaard, dat hij nooit bank- of girorekeningen of geld van de stichting in huis heeft gehad, maar dat hij op een gegeven moment wel werd overstroomd met allerlei nota’s: „Van een garagebedrijf, of ik maar 600 gulden wilde betalen voor een gehuurde auto. Een reke ning voor een typemachine. Een nota voor IMPORT-GROOTHANDEL van kleinere omvang in rubber en plastics gevestigd te Haarlem zoekt con tact met 25-30 jaar, gehuwd of ongehuwd. Eisen: min. Mulo-opleiding, Duitse taal in woord en schrift beheersend, behoorlijke ken nis van Frans en Engels. Wij bieden een zelfstandige positie naast eigenaar, reële mogelijkheid tot overname in de toekomst wegens ontbreken van op volger. Serieuze gegadigden worden uitgenodigd te schrij ven met opgave van gewenst salaris, referenties, enz. onder nummer 914. Zuidema, IJm. Tel. Voor al uw bindwerk. Inb. jaarg., rep. boekbinderij Pijst. Kon. Wilhelminakade 61, IJm.-W. Telefoon 11531. Open haardvuur. Nu ook op gas. Niet van houtvuur te onderscheiden. Bezoek onze schouwenzaal. De Open Haard, Graafwijkstraat 40D, Beverwijk. Telef. 02510-26439. Na 7 uur 25166. Patronen naar maat en knip pen. ’s maandags bestellen. De Vries-Smits, Kennemer- laan 64. IJm. Tel. 11609. Wij denken hierbij aan van 16 t.m. 19 jaar, die eventueel studeren. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de heer Th. Meeder, hoofd van de Civiele Dienst, tel. (023) 259001. Sollicitaties te richten aan de Dienst Per soneelszaken, Maerten v. Heemskerkstraat 2, Haarlem. Specialisten in bb.motoren., o.a. Mercury, Chrysler. John son en Yamaha. Ook voor onderdelen en reparaties naar jachthaven „Joosten”, Lagedijk 14A, Uitgeest. Tel. 02513-2795. DAF-rijschool Planciusstr. 16, 10589. Tussen 6 en 8 uur. Te koop bagageaanhangwag. Voordelig! F. de Jong, P. C. Hooftlaan 85, Driehuis. Tel. 02550-14601. Huwelijk. Voor onze relatie: een leuke eerlijke, trouwe, goed uitziende kleuterleid ster. 23 jr., i.b.v. auto, die graag gelukkig wil worden d.m.v. huwelijk zoeken wij contact met aardige be schaafde heer tot ca. 30 jr. Kleine middenstand. Br. van ser. refl. gaarne aan: APAB no. 815. Postbus 1830. Den Haag. Jhr. Van de Poll zelf is ook geïnter viewd door „Op leeftijd”. De man beweer de gesprekken te hebben gehad met de staatssecretaris van CRM, Kamerleden, wethouders en melkslijtersorganisaties, die bij navraag nooit bleken te zijn gevoerd. De stichting verkoopt donateurs- en lid maatschapskaarten en komt verder aan haar fondsen door de verkoop van zakjes pleisters ten bate van de bejaarden. Het Centraal Archief voor het Inzamelings- wezen heeft al enige tijd geleden alle ge meentebesturen gewaarschuwd, geen medewerking te verlenen aan acties van de stichting. Volgens de Amsterdamse re cherche heeft de stichting op honderden scholen in ons land pleisteracties gevoerd waarvan de opbrengsten varieerden van enkele honderden tot duizenden guldens. De recherche heeft al van 125 scholen be richt binnen dat daar een dergelijke actie is gevoerd. Tot zover „Op leeftijd”. We spraken al over ’t Drempeltje. Merk waardig genoeg staat in het Haarlemse telefoonboek de Bejaardenwacht aange- kondigd als „Nationale Stichting Bejaar denwacht'’. Dat suggereert een recht streekse binding met jhr. Van de Poll. Dat is echter een misverstand, zo zegt het be stuur. Men is destijds vergeten er van te laten maken „Bejaardenwacht 't Drempel tje”. Voorzitter is nu de heer H. Tesselaar, die ruim een jaar geleden het roer over nam van de heer Bessems, de oprichter. De heer Tesselaar kent de heer Van de Poll alleen van de televisie en publikaties Nimmer is echter openbaar geworden dat de zaak spoedig mis liep. Omdat de zaak in Haarlem evenwel gewoon door bleef draaien werd naar buiten weinig bekend. Feit is, dat het bestuur al gauw zijn biezen pakte en Van de Poll in de steek liet. „Op leeftijd” geeft een feitje weer uit de beginperiode: „De rekening voor de oprichtingsvergaderingen, die waren ge houden in hotel Die Raeckse in Haarlem, ging van hand tot hand zonder dat er ooit werd betaald”. Ben Bessems zegt in het blad: „Omdat ik een goed organisator ben, werd mij een salaris van duizend gulden schoon per maand aangeboden. Maar ik moest me dan wel op wens van Van Ket ten met de overige bestuursleden garant stellen voor de verkoop van 1.800.000 prent briefkaarten die verkocht zouden worden ten bate van de bejaarden”. De kaarten werden geleverd door.Van Ketten, die ook eigenaar bleek te zijn van een relatie- geschenkenbedrijf in Groningen. Het plan van de jonkheer was, plaatse lijke bejaarden wachten te bundelen in een Nationale Bejaardenwacht. Om een en an der een officieel karakter te geven werd een bestuur gevormd, waarin onder meer zitting hadden de heer Vermeulen (inmid dels overleden), directeur van de Haar lemse Voorjaarsbeurs (voorzitter), Ben Bessems, publicist en initiatiefnemer tot ’t Drempeltje (secretaris), een zekere J. van Ketten, directeur van een reclamebureau in Utrecht, een Haagse pater van het Katholiek Thuisfront en een officier van het Leger des Heils. De zaak ging van start op 31 maart 1969. De huidige Haarlemse loco-secretaris mr. J. de Vries, destijds hoofd algemene zaken, werd uitgenodigd om bij 't Drempeltje het eerste telefoontje te plegen als startsein voor de actie. Heintje Davids was als ere voorzitster van de Bejaardenwacht bij de ceremonie aanwezig. De start van de Be jaardenwacht kreeg landelijk ruime pu bliciteit. DEN HAAG-BRUSSEL. De Belgische frank gaat ten opzichte van de dollar zwe ven. Dat betekent dat de Beneluxlanden dichter bij een gemeenschappelijke hou ding komen in de dollarcrisis. De gulden zal in ieder geval tot 13 september blij ven zweven. Het is niet uitgesloten dat er voor 13 september in Brussel alsnog een oplossing voor de hele EEG uit de bus komt, al zijn de kansen daarop niet groot. De Fransen beginnen maandag met twee wisselmarkten, West-Duitsland laat de Mark doorzweven en Italië verandert de pariteit van de lire ten opzichte van de dollar niet, al zijn schommelingen van meer dan drievierde percent mogelijk. Vanmorgen heeft het Nederlandse kabi net een aantal beslissingen genomen die met de monetaire crisis verband houden. Inmiddels heeft de adviseur van de Japan se minister van Financiën na overleg in de VS en met het IMF gezegd, dat de yen niet zal worden opgewaardeerd, ook in de toekomst niet. Vice-voorzitter Mans holt van de EEG-commissie heeft, in te genstelling tot minister Nelissen, gezegd geen schadelijke gevolgen voor de EEG- landbouwmarkt te voorzien door de mone taire crisis. liefst i.b.v. diploma’s V.E.V.-monteur en rij bewijs B-E. Leeftijd 30-50 jaar. Geboden wordt goed loon, afwisselend werk (geen nieuwbouw) goede sociale voorzienin gen. bedrijfskleding. Belangrijke korting op aankopen van elektro technische materialen. De Kwakel rashondjes, Duit se herders. Dalmatiners, bok sers, Gold Spaniels, kort en langh. teckels, Malt. Leeuw tjes, Pekineesjes, dwergpoe dels, wit, zwart en zilver grijs. Doberman pinchers. Alle v.a. 8 weken ingeSnt, 14 dagen gar. ond toe. dieren arts. Leidsevaart 436, H’lem. Telefoon 023-244810. Knaus en Jet caravans in al le prijsklassen. Bovendien exclusieve Tabberts en vele acc., kachel, koelkast, ver lichting etc. bij Pauw. Heren weg 286, Egmond a.d. Hoef. Telefoon 02206-1579. Wandtegels lijmt u zelf. Ook op betonemaille. Vrijbl. ad vies bij De Tegelhandel, Graafwijkstr. 40e, B’wijk. tel. 02510-23377 Na 7 u. 25166. Lessen in IJmuiden. Ga ook studeren bij handelsinstitu- ten Bessels en Mooij. Inschr. iedere dinsdag v. 18.30-22.30 u. in onze leslokalen. Geb. Rembrandtl. 45, IJm. voor het middenst.dipl. (opl. in 10 mnd., boekh., MBA, typen, (met unieke examengaran- tie), steno (Ned. en mod ta len), handelscorr. en conver satielessen, Frans, Duits en Engels. Ned., Spaans en Ita liaans. Algem. ontw. en eenv. Nederlands. IJmuiden strandhuisjes te huur van 21- tot 26-9 80 p. w. Tel. 02550 14004 b.g.g.10316. Autorijschool „Zeewijk”. Ford Escort en DAF 55. Ver lengen v. rijbewijs. Tel. 10804 Keetbergl. 212. IJm. Intramor zoekt v. charm., vrolijke kleuterleidster. 32 j. een liefst RK partner op mid- delb. niveau. Tel. Leiden (01710) - 52753. Postbus 37, Oegstgeest. Fantastische zaal te huur m. gr. keuken waar alles aan wezig is wat nodig is voor bruiloften en partijen. Ook willen wij uw bruiloften be dienen. Hoofdstr. 160, Sant poort. Tel. 377362. Voor een mooie, moderne watergolf: kapsalon Lust, Tel. 11166. Lange Nieuwstr. 181, IJmuiden. KR-

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 4