Schou wburgkaar t j e 15 gulden duurder zonder subsidie TROS voelt zich nog geen zuil Rikkie en Slingertje op de plaat gezet Genoteerd met stip: de'Golden Cheese' LP Op de vrije toneelmarkt 3 h cS „Billy Budd" Restaurant „DE UITKIJK” j r TV vanavond Herinnering aan Chiel de Boer TV woensdag TV donderdag Radio donderdag M WOENSDAG 8 SEPTEMBER 1971 9 UIT HAARLEMS POPPENTHEATER Wie stoorde campus uitzending Meteen hoog binnengekomen en nog steeds stijgend in de top tien: de Lekkere Plak kaas uit ’t vuistje. Een soepel swingend hapje, deze gouden ouwe die al langer meegaat dan de Beatles. En zoals u weet: van zichzélf al een Gouden Plaatje! PITTORESK PLEKJE met uitzicht op het GAAIENBOS ’s Avonds verlicht Onvolledig Wim Sonneveld ziek EN WAT BELANGRIJKER IS BETAALBARE PRIJZEN (Van een medewerker) UTRECHT Schouwburgen moe ten om economische redenen een be paald aantal speeldata maken. Het wegvallen van voorstellingen van het gesubsidieerde toneel moet gecom penseerd worden door een gelijk aan tal vrije voorstellingen en bij voor keur meer. Meer speeldagen per jaar levert een grotere gewenning op om naar de schouwburg te gaan. Dat geldt vooral voor de grote provincie- schouwburgen. I Produkties Geen zin in informatierubriek - Rob van Houten en ande- Het levende woord. 19.10 19.30 en Maaike en Rien Baartmans. (Van onze redactie in Amsterdam) pro- NOS-NOT: Schooltele- Gala 0 o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o o 0.1 o o o o o o - RESTAURANT A LA CARTE RECEPTIES - PARTIJEN - HUWELIJKSDINERS - BRAAIVLEIS - BARBECUE het totoshow 20.20 20.21 18.55 19.00 19.05 19.55 Voor reserveringen onze folder met 10 menu-suggesties, bel 023 2511 62. pe- »xi- tot -oge an» 20.15 20.20 20.30 20.35 17.00 18.45 18.50 18.55 19.00 18.45 18.50 18.55 19.00 19.55 20.00 20.15 20.20 20.21 21.05 22.05 22.35 20.15 22.30 22.50 deel van de platenhoes is door vouwen en knippen tot een klein poppentheater te maken met onder meer de figuren Rikkie en Slingertje, met een decor en met enige requisieten. Tête a Ted 2 - Ted de Braak en Mieke Bos. Mounties-show. Funhouse ren. Neerlands hoop in bange dagen - Bram Vermeulen en Freek de Jonge. Jasperina de Jong-show. Tingel Tangel-cabaret - Sieto en Marij ke Hoving, en anderen. Wim Kan, Toon Hermans, Wim Spnne- veld, Fons Jansen, Rients Gratema, Her man van Veen. Seth Gaaikema. De lijst is niet volledig. Het is nog niet bekend wat de groep van Beppie Nooy na „De Jantjes” gaat doen. Er wordt gespro ken over een programma met Albert Mol en Hetty Blok. De vorig jaar opgerichte stichting Nederlands Toneel, die Heijer- mans’ „De opgaande zon” bracht, komt Nederland II (K) NOS- Pip en Zip. (K) STER: Reclame. (K) NOS: Journaal. (K) STER: Reclame. (K) STER: Reclame. (K) NOS: Journaal. (K) STER: Reclame. NOS: Service spot. AVRO: Peyton Place. (K) Ra II (doe.). (K) Cabaret. (K) NOS: Journaal. JVIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA (Van onze redactie in Amsterdam) AMSTERDAM De cabaretier Wim I; Sonneveld is onder doktersbehandeling. Hij I lijdt aan een lichte rheuma-aandoening. I| Hij kon daardoor dinsdag niet aanwezig l| zijn op het „platenpresentatie-feest” van i| Phonogram in Amsterdam. Daarop werd ook een L.P. van Sonneveld ten doop ge- ;l houden. In de weekeinden is Sonneveld vrij. Daardoor kon hij het afgelopen weekeinde optreden bij het afscheid van Guus Oster, gewezen directeur van de I Nederlandse Comedie. I De Baartmansen waren twee van de velen die dinsdag door Phonogram naar voren werden gehaald bij een „platenpre sentatie-feest” dat de bedoeling heeft een jaarlijks terugkerend festijn te worden, waarop iedereen uit deze wereld elkaar ontmoet. AMSTERDAM. Rikkie en Slingertje die in het Haarlemse poppentheater „Mer- lijn” en (eens in de maand) op zaterdag middag bij de AVRO-televisie menig avontuur hebben beleefd, zijn door Pho nogram op de plaat gezet. „Onze eerste”, zeggen de 32-jarige Maaike en 34-jarige echtgenoot Rien Baartmans. De provinciale schouwburgen kunnen geld steken in het ongezien kopen van voorstellingen van het vrije theater (en van het gesubsidieerde toneel) omdat ze vrijwel alle ofwel door de gemeente wor den gesubsidieerd, dan wel subsidies krij gen voor een bepaald aantal voorstellin gen. De uitkoopsommen zijn een risico, die niet de ondernemer in de vrije sector draagt, maar de belastingbetaler. De schouwburgen kunnen, bij verhuur, door gemeentelijke subsidies, voor eigen risico- voorstellingen van de theaterondememers. ook minder huur vragen dan economisch zou moeten. HILVERSUM II 7.00 Nws. 7.11 Gym. 7.20 (S) Dag met een plaatje. 8.00 Nws. 8.11 Jour- naai. 8.20 (S) Dag met een plaatje. I 8.30 De groenteman. 8.50 Morgenwij- I ding. 9.00 Herh. incidenteel progr. 9.35 i Waterstanden. 9.40 Schoolradio. 10.00 I Voor kleuters. 10.10 Arbeidsvitaminen. ;l 11.00 Nws. 11.30 Rondom 12. 11.55 Beurs- ber.12.30 Sportrevue. 13.00 Nws. 13.11 iJournaal. 13.30 (S) Karakteristieke combinaties. 14.02 (S) Moderne lieder- ren. 14.30 Biels Co. (strip) 15.00 Pa- let. Voor zieken. 16.00 Nws. 16.03 As- pecten.17.00 Mobiel.17.40 Alles voor de klub.17.55 Meded. 18.00 Nws. 18.11 ‘I Journaal. 18.20 Uitz. G.P.V. 18.35 Uit |l welk progr. 19.25 Gesproken brief. |l 19.30 Nws. 19.35 Kerk veraf en dichtbij. I; 19.40 Rabbi Carlebach.19.50 Bij Lenin I; in de leer (111). 20.05 (S) Conchita. I; (opera Zandonai) 21.42 (S) Mod. pia- I; nokwintet.22.30 Nws. 22.40 Meded. 22.45 I; Journaal. 22.55 (S) mod. chansons, 23.20 (S) Beroemde soloconcerten. 23.55 ;l Nws. ADVERTENTIE •T KOPJE VAN BLOEMENDAAL. Aan het grote parkeerterrein I DE VEELZIJDIGE Peter Ustinov is op verschillende niveaus aanwezig in de film „Billy Budd" die de NOS vanavond om 20.50 op Hilversum I uitzendt. Niet alleen heeft hij (in sa menwerking met Robert Rossen) het scenario geschreven dat gebaseerd is om de gelijknamige roman van Her man Melville (schrijver onder meer van „Moby Dick”) maar hij heeft ook de film geregisseerd en bovendien nog de rol gespeeld van de humane kapi tein Edward Fiarfax Vere die het zijn droeve plicht acht Billy Budd tot de strop te veroordelen. wellicht eveneens met een nieuwe pro- duktie. Rini Blaaser is nog steeds directri ce van het Amstel Toneel. Albert en Ellen Vogel zijn in te huren voor een Couperusprogramma. In de mappen van de theaterdirecteuren liggen aankondigingen van toneèlproduk- ties van John Leddy en van Sonja Brill Herman Rinket jr. convoceert de John Woodhouse-show. Ramses Shaffy zou weer een programma gaan doen met Lies- beth List. Voorts zijn er tournees van buitenland se groepen. Een DuitsAmerikaans gezel schap brengt de negeropera Porgy and Bess. Fiesta Gitana komt weer. De thea- terdirecties beschikken voorts over aan biedingen van onder andere het Zwitserse tourneetheater met Maria Schell in „Tramlijn Begeerte” en met Horst Tap- pert in „De dood van een handelsreiziger” van het Duitstalige reisgezelschap de Groene Wagen dat onder meer de „Chine se muur” van Max Frisch op het repertoi re heeft staan en van het Wiener Burg theater dat „Faust 1” speelt. In kleine theatertjes zullen voorstellingen komen, die eerst in het Mickery-theater in Loe- nersloot te zien zijn geweest. wordt gepresenteerd door Gerard Jan de Cler, zoon van Jan de Cler, die dit programma destijds bij de KRO pre senteerde. Gevraagd of de KRO niet zou protesteren tegen overname van deze titel werd door de TROS-leiding geantwoord, dat alleen Jan de Cler de rechten op „Negen heit de klok” heeft en het bijbehorend liedje. In het ver zoekplatenprogramma voor burgers en militairen „Luister uit.en thuis” wordt de informatierubriek ingevoegd uit het in oktober verdwijnende NOS- programma „Vliegende schijven” voor een gezonde keus van kijker en luisteraar behoorde. Hoewel de TROS verheugd is over haar verheffing tot B-omroep, achtte Landré het zeer ongewenst, dat andere zendgemachtigden daardoor zendtijd wordt ontnomen, onder meer door het kwijtraken van een deel van het inko men en de gevolgen daarvan voor het personeel. In dat kader zag hij met bezorgdheid de onrust tegemoet, die eventueel kan groeien, als het de Evangelische Omroep (nu 90.000 leden) lukt per 1 april 1972 een B-status te verwerven. Hij meende, dat het de moeite zou lonen, ernstig te onderzoe ken, hoeveel nieuwe omroeporganisa ties in de toekomst nog te verwachten zijn. De heer Landré onderkende de „dwaze” mogelijkheid, dat een grote omroep uitbreiding van zendtijd kan bewerkstelligen door zich te splitsen in twee A-omroepen, in een A- en een B- omroep, of zelfs in een A- en een C- omroep. „Een onwaarschijnlijk idee, maar het blijft een mogelijkheid, waardoor dit omroepbestel nauwelijks verantwoord is te achter.” zei hij. Naar de mening van de TROS zit de omroep in zijn totaliteit te ruim in zijn personeel, hoewel dat historisch is ge groeid. De TROS d’ent als B-omroep aan een bepaalde portie informatie te voldoen, maar doet dit met tegenzin, aangezien vele honderden brieven van leden erop aandringen „toch eens op te houden met dat geklets”. Desondanks wordt er naar gestreefd per 1 januari met een informatief televisiemagazine te starten, dat met de radio zal worden geïntegreerd. De TROS hoopt tegen die tijd het team voor die rubriek com pleet te hebben De heer Dassen zal de verantwoordelijkheid dragen. De heer Landré meende dat het niet juist was. de bevolking met een nieuwe „politiek geladen of indoctrinerende actualitei tenrubriek” te vermoeien, aangezien de TROS zich dat in het geheel niet ten doel stelt. De rubriek wordt nu „alge meen menselijk”. De eerste televisie-uitzending van de TROS in het nieuwe seizoen valt op 8 oktober. In dit programma wordt het bereiken van de B-status gevierd met gedeelten uit de meest populaire TROS- programma’s. Eens per maand gaat de omroep onder auspiciën van het Koningin Julianafonds een totoshow uitzenden. Bij de radio, die 28 uur en 37 minu ten per week gaat uitzenden, wordt in het programma-overzicht de uitzending „Negen heit de klok” genoemd. Het be- ;en oog iste ra- im. in- ar- aar óed rte- ■ar- De Haarlemse schouwburg heeft een tekort dat per jaar tegen de zeven ton loopt Dat wordt uit de gemeentekas aan gezuiverd. Dit betekent dat voor het hele schouwburgapparaat. personeel en accom modaties, een bedrag van zo’n tweedui zend gulden per dag subsidie wordt gege ven, of bijna 2900 per voorstelling (er werden in het afgelopen seizoen 240 voor stellingen gegeven). Bij normale toegangs prijzen brengt een 100 percent uitver kocht huis bruto 5600 op; bij verhoogde toegangsprijzen f 7000. Uitkoopsommen bedragen in het nieuwe seizoen 3500. Een kleine gemeente als Bergen op Zoom heeft dit seizoen slechts 13 theater voorstellingen. maar ook daarop wordt per voorstelling 3490 toegelegd. Roosen daal komt met 41 speeldagen op een tekort van 155.000. Ook dat is dik f 3000 per voorstelling. De tekorten per voorstel ling, die feitelijk indirecte subsidies zijn, ook aan het niet gesubsidieerde toneel, zijn voor de nieuwe grote provinciale schouwburgen zoals in Eindhoven en Til burg, doordat ze op hogere afschrijvings kosten zitten, per dag nog weer hoger. Nergens is bekend hoeveel speeldagen de ongeveer 90 schouwburgen en toneel zalen in Nederland per jaar samen ma ken. Het Centraal Bureau voor de Statis tiek weet het niet. Het ministerie van CRM weet het niet. De Vereniging van Nederlandse Gemeenten weet het niet. Al deze instanties weten evenmin hoeveel geld de gemeenten jaarlijks samen op hun schouwburgen moeten toeleggen. Een ruwe becijfering leert dat het min stens 30 miljoen moet zijn en dat het wellicht tegen de 50 miljoen loopt. Als de niet-gesubsidieerde theaterpro- dukties per seizoen gemiddeld 200 voor stellingen maken en het gemiddelde ge meentelijke tekort op elke voorstelling 3000 bedraagt, betekent dit dat van die minstens 30 miljoen indirecte subsidie aan het toneel 18 miljoen toevalt aan de niet-gesubsidieerde ondernemers. Dat be tekent dan weer dat in de niet-gesubsidi eerde sector in feite het komende seizoen niet het bedrag van f 15 miljoen (aan investeringskosten en loongaranties en dergelijke) omgaat, maar minstens het dubbele. Dat houdt weer in dat het vrije theater markteconomisch boven het subsi- dietheater is uitgegroeid, want dat kost (exclusief opera, operette, ballet, orkesten) 17 miljoen aan directe subsidies plus 3000 schouwburgtekort maal 3000 voor stellingen is 9 miljoen, of wel plus minus f 25 miljoen per jaar. Zou het profijtbeginsel de schouwburg bezoekers in zijn volle omvang worden opgelegd, dan zou elk kaartje minimaal f 15 duurder moeten zijn. Ook het kaartje van Snip en Snap of welke vrije toneel- produktie dan ook. Het theaterseizoen 1971-1972 brengt in de vrije sector de volgende toneelproduk- ties: Sex a la Meuniere - Ellen Vogel, Paul Cammermans, en anderen. Twee is te veel - Hetty Verhoogt en Will van Seist. Harten vrouw - Ton Lensink, en ande ren. Twee op de wip - Willeke Alberti en Jeroen Krabbé en anderen. Wachten tot het donker wordt - Jan Blaaser. Simone Rooskens en anderen. Het geld ligt op de bank - Bob de Lange, Carry Tefsen. Cor van Rijn en anderen. Er zijn vier musicals: Vrijgezellenflat (Promises, Promises) - Gerard Cox, Joan Remmelts, Trudy Labij, Tonny Huurdeman, en vele anderen. A funny thing happened on the way to the forum - Lex Goudsmit, Herbert Joeks, Therese Steinmetz en vele anderen. Oh Calcutta - Willeke van Ammelrooy, en vele anderen. En nu naar bed - Mary Dresselhuys, Conny Stuart, Frans Halsema, Jenny Are- an, en anderen (tekst Annie M. G. Schmidt). Ook het aantal produkties in de sector revue, cabaret en cabaret-revue (de grens tussen de drie soorten is niet scherp te trekken) is aanzienlijk. Kijktaarna - Adèle Bloemendaal, Leen Jongewaard, en anderen. Jacques Brel is alive and well living in Paris - Liselore Gerritsen, Henk van Ul- sen, en anderen. Lurelei-cabaret - Elsje de Wijn, Ene Herfst, Ronnie Bierman, en anderen. Kort en klein - Lenny Kuhr, Martin Brozius, en anderen. Rita Corita-show - Rita Corita, Ronnie Tober, en vele anderen. Snip en Snapsouvenirs. ’n Lach in de ruimte - Frans van Dusschoten Ria Valk, André van Duin, en anderen. Joop Doderer-show. Nederland 1. In de middaguitzending van de AVRO 2 programma’s, name lijk de Toverbal en een reportage van het optreden van het beroemde Duitse Bielefelder Kinderkoor eerder dit jaar in Limburg. Mieke Bos zorgt voor de presentatie. Pip, Zip het journaal en de parle mentaire rubriek Den Haag vandaag leiden het NOS woensdagavondpro- gramma in. De Dubbeldekkertjes ko men daarna in actie. Half acht is het tijd voor Kenmerk, de rubriek over kerk en samenleving. Na het 2e journaal de uitzending voor de politieke partijen, verzorgd door de Boeren Partij en van de Stich ting Socutera een filmpje over het Hu manistisch Thuisfront. De wekelijkse rubriek „Uit de we reld der insecten” gaat vanavond over de sprinkhanen. De wekeliikse hoofdfilm is een pro- dukt van Peter Ustinov, getiteld Billy Budd. Studio Sport mag na dit drama tisch verhaal nog 25 minuten vullen. Nederland 2. Pip en Zip, het jour naal en dan van de AVRO een uitzen ding voor de jeugd: Pop van Jan de Witt. De moderne jongens van Jan de Witt zijn inderdaad heel wat mans met hun gitaren en zang. Het zijn de groe pen Golden Earring, Cuby and the blizzards, Eksention. Earth and Fire, April Shower, Solution, the Cats, San dy Coast, Tee Set, Shocking Blue en George Baker Selection. Dan is het tijd voor het journaal met aansluitend voor de 2e maal Peyton Place. Volgende week is er namelijk op de dinsdagavond alleen maar plaats voor Willem Duijs en zijn grote Mimi- sa-actie. Het 2e deel van de documen taire over de tocht van Thor Heijer- dahl met zijn papyrusschip Ra gis teravond de voorbereidingen volgt ook vanavond. Het AVRO-programma wordt beslo ten met een programma rond de tand- arts-eabaretier Chiel de Boer uit Zand- voort, die binnenkort zijn 75ste ver jaardag viert. Vroeger was hij een. be kende radiomedewerker. Peter Ary ans haalt herinneringen op en liedjes van good old Chiel worden gezongen door Guuske Kotte. Frits Lambrechts en Ferd Hugas. „Billy Budd” speelt namelijk tegen het einde van de 18de eeuw toen Engeland in oorlog met Frankrijk was, en de handeling vindt plaats aan boord van het oorlogsschip „H.M. Avenger” waar de in die tijd heersende krijg stucht in volle gestrengheid met de „cat-’o-nine-tails” en met de strop werd uitgeoefend. Billy Budd vertegen woordigt in het boek van Melville de kinderlijke onschuld en zachtzinnigheid die bij sommige mensen duistere ge voelens van ergernis en wraak oproe pen. Hij is geronseld voor de krijgsdienst, verricht niettemin zijn taak met opge wektheid, maar komt onder de terreur van de provoost John Claggart (Robert Ryan) die het tot zijn taak stelt de jongen met zijn blijmoedige Leyensaan- vaarding te breken. Als Billy na een valse beschuldiging van zijn superieur voor de eerste maal zijn gelijkmatig humeur verliest en Cloggart een slag geeft, wordt hem dit noodlottig. Glog- gart komt ongelukkig terecht, sterft en Billy Budd moet zich voor de krijgs raad aan boord voor doodslag verant woorden. De krijgsraad spreekt hem vrij, maar kapitein Vere voelt zich gedwongen de krijgswetten in oorlogstijd volgens de letter toe te passen en spreekt het doodvonnis uit Kort daarop wordt „H.M. Avenger” door een Frans ka nonsschot geraakt en tot zinken ge bracht. De film doet hier en daar Melville’s sober en tragisch zeeverhaal wel enig geweld aan, maar bevat ten minste drie boeiende rollen: Ustinovs gecompliceerde kapitein Vere, Terence Stamps engelachtige Billy Budd en Ro bert Ryan als verpersoonlijking van het kwaad in de rol van Cloggart. CH BOOST (Van onze correspondent) HILVERSUM. De TROS voelt zich nog steeds niet thuis in het huidi ge omroepbestel. De algemeen direc teur, mr. J. M. Landré, verklaarde de TROS nog steeds tegenstander van het bestel, hoewel zij van het ontstaan af de spelregels ervan braaf in acht heeft genomen. De voornaamste grief is de binding van hef lidmaatschap van een omroeporganisatie aan het abonnement op een gids. .Het kan nooit de bedoe ling van de wetgever zijn geweest, de zaken van de omroepen als het ware in handen te leggen van drukkerijen en tijdschriftuitgevers en hun propa gandisten”, zei hij. Hij meende, dat een omroepverkiezing tot de mogelijkheden Ze hebben Rikkie en Slingertje al ja renlang op de televisiebuis gebracht. Op 1 september beginnen ze een nieuw sei zoen bij de AVRO. Hun poppentheater in Haarlem draait echter altijd door en werk in het land is er ook in royale mate. Veertien jaar oud zijn Rikkie en Slin gertje al. Zij zijn het altijd om wie de avonturen zich afspelen, avonturen waar van ook hun makers Maaike en Rien nooit precies van te voren weten hoe ze zullen verlopen, want de verhalen worden spelenderwijs gemaakt. Maaike: „Alleen de hoofdlijnen, de de cors en nog zo wat zaken staan tevoren vast. De tekst maken we onder het spel. Het hangt af van de reacties van het kinderpubliek. Ons poppenspel zit zo in elkaar dat we de spontaniteit van de kinderen wakker houden”. „Merlijn” was er nooit gekomen als Maaike en Rien Baartmans de wegen waren opgegaan die ze zich eigenlijk voor ogen hadden gesteld. Maaike had de caba- retkant op willen gaan, de toneelschool willen aflopen en journalistiek willen be drijven. Rien had antropoloog willen wor den. Maar hun hobby, of misschien beter: hobbies, hebben hun „Merlijn” gebracht. Maaike: „In een poppentheater kun je je zo in alles uitleven wat je altijd hebt willen doen. Je bent je eigen regisseur, belichter, ontwerper, tekstmaker, acteur alles”. Ze hebben er alleen wel het kin derpubliek bij nodig. „Dat is de ziel van ons spel. De reactie van de kinderen hebben wij nodig”. Die sfeer van het publiek betrekken bij wat op de „Bühne” bebeurt, herkent men in de vormgeving van de grammofoon plaat, die Maaike en Rien als een aardig heidje beschouwen dat er leuk bij komt. Want er is in de afgelopen veertien jaar gebleken wel degelijk een markt te be staan voor dit soort poppentheater. Een HILVERSUM III 9.00 Nws. 9.03 Zing, zing, zing. 10.00 Nws. 11.00 Nws. 11.03 Gospel-sound. 12.00 Nws. 12.03 Felix Meurders Show. 13.00 Nws. 13.03 Joe Blow Show. 14.00 Nws. 14.03 Pop-mixture. elk heel uur nieuws. 18.00 Firato 1971. Herman Stok Show. (Van onze correspondent) DEN HAAG In de „Vrije Pers” van 28 augustus heeft een advertentie gestaan luidende: .Openlijk dank aan betrokkenen aiè de televisie life uit zending Campus van de VPRO volgens plan verhinderden”. Het kamerlid Te Pas van de Neder landse Middenstandspartij vraagt mi nister Engels of die advertentie niet de suggestie wekt dat de directeur-gene- raal van de PTT een onjuiste verkla ring over het niet doorgaan van de uit zending heeft gegeven (Het zou een sa menvallen van technische storingen zijn geweest - Red.). De heer Te Pas verzoekt de minister een onderzoek te doen instellen naar degene die de ad vertentie plaatste. HILVERSUM I 7.00 Nws. 7.11 7.16 (S) Badinerie.7.30 Nws.7.32 Ac-; tualiteiten. 7.40 (S) Badinerie. 8.00 Nws. 8.11 ((S) Badinerie.8.25 Overwe- ging. 8.30 Nws. 8.32 Voor de vrouw. I 9.00 Gym. voor de vrouw.10.00 Peda- gogische kroniek. 10.20 (S) muziek uit I; Barok. 11.00 Nws. 11.03 Voor zieken. 11.55 Meded. 12.00 Los-vast.12.26 Me- l| ded. t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.41 Hier en Nu. 12.58 Rebus I 14.00 (S) Marinierskapel. 14.30 (S) Strijkkwartet ‘en harp. 15.00 Geref. i dienst.15.30 Spiegel van Duitsland. 16.00 i Nws. 16.03 Meer over minder.17.30 En Bloc, met muz. ill. 8.30 Nws. 19.00 (S) Kinderkoor. Volksliedjes. 19.15 Leger de Heils 19.30 Op de man af. 19.35 (S) Muziek, muziek, muziek. 21.50 (S) Kerk- orgelconcert. 22.20 Avondoverdenking. 22.30 Nws. 22.38 Parlementair overz. 22.50 Vakantietoeslag. 23.15 (S) Late date. 23.55 Nws. Nederland I (K) AVRO: Kinderprogramma. (K) NOS: Pip en Zip. (K) STER: Reclame. (K) NOS: Journaal. (K) STER: Reclame 19.05 NOS: Den Haag vandaag (K) De Dubbeldekkertjes (se rie). IKOR-CVK-RKK: Kenmerk. 19 55 (K) STER: Reclame. 20.00 (K) NOS: Journaal. (K) STER: Reclame. P.P.: Uitz. Boerenpartij. Soc.Scoutera. (K) NOS’ Wereld der insekten (natuurfilm) 20.50 Billy Bud (film 14 jr.) 22.50 Studio Sport. 23.15 (K) Journaal. Nederland II 18.45 (K) NOS: Pip en Zip. 18.50 (K) STER: Reclame. 18.55 (K) NOS: Journaal. 19.00 (K) STER: Reclame. 19.05 NOS: Den Haag vandaag. 19.10 (K) Van gewest tot gewest. 19.50 (K) Tips Nat. Bur. Toerisme. 19.55 (K) STER: Reclame. 20.00 (K) NOS: Journaal. 20.15 (K) STER: Reclame. NOS: Service spot. (K) TROS: Proficiat Wereldna- tuurfonds (doe.). 20.50 (K) Wereldnatuurfonds 21.55 (K) Opening Firato 22.20 (K) NOS: Journaal. Nederland I 11.10 en 14.00 visie. 18 45 (K) NOSPip en Zip. 18.50 (K) STER: Reclame. (K) NOS: Journaal. (K) STER: Reclame. VPRO: VPRO-Campus. (K) STER: Reclame. 20.00 (K) NOS: Journaal. (K) STER: Reclame. Humanistisch Verbond (K) NOS’ Journaal.

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 9