Rond de losplank Ongevallendienst in Heemskerk en Beverwijk nu uit impasse I Ernstig auto-ongeluk nabij de Velsertunnel BON IJmuider Courant Bloemenveiling kent nog grote aanvoer VIJFJARIG BESTAAN VAN „DE MERELS" i VERENIGINGSNIEUWS I® G. Schipper was jubilaris bij Van Gelder Papier Brandweer als Tweede man voor Bromfietser reed eerste aanwezig na vals alarm begeleiding van slachtoffers met grote vaart tegen „Klaphekje Pak die 2 weken gratis I TEL. 15000 t n ZATERDAG 11 SEPTEMBER 1971 5 IJMUIDER COURANT f Velsen-ïJ tnuiden (Van een onzer verslaggevers) Beverwijk Heemskerk Bezorg mij 14 dagen gratis de IJmuider Courant TAXI 3000 EL. 2 3 0 0 0 BEVERWIJK De ongevallen dienst in Beverwijk en Heemskerk blijft gehandhaafd. Er komt een tweede man bij, die de verzorging van de gewonden bij ongevallen voor zijn rekening neemt. Met deze beslis sing is een einde gekomen aan de pe rikelen rond de ongevallen- en ambu lancedienst in beide gemeenten. Postzegel handel „IJMOND” V elsen-N oord (Van een medewerker) (Van onze correspondent) van t 1 i ADVERTENTIE en Tel. 14864 Garage Als u het niet probeert blijft het voor u een vraagteken. ADVERTENTIE Naam Adres te Daarna kunt u mij noteren als •JJ Doorhalen wat niet verlangcKvordt^ 1 in open enveloppe zonder postzegel opsturen naar i i i 4 I I I L maandabonnee f 6.90 kwartaalabonnee f 20.10 Antwoordnummer 47, IJmuiden. I I I I I I I I I I I w In de woning van de familie Schipper aan de Walravenstraat in Velsen-Noord zorgden vrienden, kennissen en collega’s verder voor een feestelijk cachet aan dit jubileum. De prijzen waren vrijdag: agapantus 65, anjers 1545, tros anjers 120210, asters 3570, chrysanten 30110. jaar rond 140 —175, per stuk 2539, dahlia 50, fresia 95220, gerbera 1846, gladiool 65175, irissen 140 lelie per stuk 40150. per kelk 22 liatrus 40130, nerinen 85115, roos 2642, babyroos 1018, per tak 1018, tlpen per stuk 3572. De gladiolen gaan nog steeds vlot weg; voor een paar soorten werd tot 175 cent per bos betaald. De lelieprijzen lopen nog wel eens wat uiteen. Men kan al van af 40 cent per tak terecht terwijl er ook tot 150 cent per tak betaald werd. MAANDAG 13 SEPTEMBER Openbare bibliotheek, Filiaal Wijker- straatweg; geopend 14.30-17.30 u. 6 7 I. I, (Van een onzer verslaggevers) VELSEN. Een zeer ernstig auto- ongeluk heeft zich vrijdagavond rond het middernachtelijk uur voorgedaan op de westelijke rijbaan van Rijksweg 9 ten zuiden van de Velsertunnel even voorbij de afslag naar IJmuiden. Met hoge snel heid is daar een 22-jarige inwoner van Heemskerk met een personenauto tegen de vangrail gereden en naderhand gebotst tegen het portaal, waarop de wegaandui dingen vermeld staan. Ernstig gewond is de jonge Heemskerker naar het Zeeweg- ziekenhuis overgebracht. n i, 0 c ZATERDAG 11 SEPTEMBER Sportfondsenbad. Kuikensweg. Geopend tot 15.30 u. ZONDAG 12 SEPTEMBER Sportfondsenbad Kuikensweg. Geopend van 9-12. MAANDAG 13 SEPTEMBER De üitwijk, Arendsweg 70. 13.30-15.30 u. peuterspeelzaal.. Stadskantoor, Pres. Kennedyplein. 16.30 u. installatie commissie schoolschaken. Leger des Heils, Geijsendorfferlaan 4. 20 u. werkgroepavond AA. Beverwijkse Sportraad. Huize Schey- beeck, Velserweg 2 20-22 u. spreekuur. Sportfondsenbad Kuikensweg. Geopend van 7-16 en 20.15-21.30 u. Verenigde openbare bibliotheek, Hen drik Burgerstraat 70: volwassenen 14-17.30 en 19-21 u.; Arendsweg 61: volwassenen 19-21 u.; Amstelstraat 44: volwassenen 15- 17.30 en 19-21 u. r schepen uit de noordelijke Noordzee le verden werderom een welkome aanvulling op de vangsten die de rondviskotters van de kust en de zuidelijker delen aanvoer den. Ook kwam er wat gulvisserij los op de Noord-Nederlandse kust, maar van erg veel belang was dat niet. De aanvoer van platvis was alleen van enige importantie aan de maandag- en de vrijdagmarkt. De overige dagen van de week was men meer aangewezen op de vangst van de dagschuiten. Steeds meer schepen gaan regelmatig aan deze visserij deelnemen. Vanuit Den Helder en Wierin- gen komen deze schenen naar IJmuiden, omdat deze visserij zich momenteel gro tendeels manifesteert tussen Egmond en Noordwijk. Hoe eigenaardig het ook moge klinken, maar enkele van deze kustvissers kwamen deze week tot de verzuchting, dat er best eens wat meer wind zou mogen komen uit het westen, om het water wat meer in beroering te brengen. Er zou volgens deze mensen te veel drab op de zeebodem voorkomen die normaal moet zweven. Daarom moet men korter vissen, omdat anders de kuil van het net te vol raakt met drab. Dat vergt van de bemanningen om het net niet te laten splijten dat er minstens elke drie kwartier wordt gehaald. De resultaten zijn voor de schepen met een iets zwaardere motor deze week buitengewoon goed geweest. Er werden dagbesommingen gemaakt van f 2000 tot meer dan f 4000. De exporteurs maken van de kleine tongvangsten een dankbaar gebruik. De hake en de blanke koolvis in kleine partijtjes aangevoerd brengen een hoge tot zeer hoge prijs op, omdat deze biivis graag meeverkocht wordt met de levende tongetjes van deze vissers. Er gaan steeds meer partijtjes Nerinen komen, hetgeen betekent dat de oogst van deze exclusieve bloem gaat beginnen. De prijzen varieerden van 85 tot 115 cent per stuk. De prijs van de tulpen is na de pri meur een paar centen per stuk naar be neden gegaan. Men betaalde vrijdag van 35 tot 72 cent per stuk. Van buiten ko men er nog behoorlijke partijtjes asters lie goed verkocht werden tot 70 cent per bos. De liatrus varieerde van 40 tot 13 cent per bos. Bovendien wil men vrijwilligers oplei den, die in eventuele noodgevallen, als beide begeleiders door omstandigheden verhinderd zijn, deze begeleidende taak kunnen overnemen. Een soort vrijwillige brandweer dus, aldus mr. drs. Van Beek. Begin oktober komt men opnieuw bij elkaar om dit scala aan maatregelen na der te gaan uitwerken. Óók u zult dan ervaren IJmuider Courant de betrouwbare nieuwsbron in de IJmond, boordevol informatie uit stad, streek, binnen- en buitenland. BEVERWIJK. Hoewel het toch iedere dag nog zomers weer is valt de gang van zaken aan de bloemenveiling niet tegen. De aanvoeren zijn behoorlijk te noemen. Er gaan steeds meer buiten tros chrysan ten komen, volop anjers en rozen terwijl deze week de eerste tulpen aan de veiling kwamen en men deze bolbloemen weer dagelijks onder het sortiment ziet ko men. De prijzen voor een goede bos buiten tros chrysanten bewogen zich van 40 tot 110 cent. De jaar rond waarvan er ook een groot aanbod is, varieerde van 140 tot 175 cent per bos. De geplozen chrysanten brachten van 25 tot 40 cent per stuk op. De anjers waren deze week heel goed te verkopen. In het begin van de week viel de handel op van de witte anjers die voor frankrijk gekocht werden. De prijzen la gen van 15 tot 30 cent per stuk, terwijl voor een paar aparte kleurtjes nog tot 45 cent per stuk betaald werd. Ook de rozen rokken in prijs aan en gingen nu tot 42 cent per stuk. Voor de babyroosjes be stond een ruime belangstelling: tot 18 cent per stuk. Fresia’s komen in flinke partijen aan de veiling met een oplopende prijs tot 220 cent per bosje. IJMUIDEN Garage Scheldestraat 67 Voor BEVERWIJK: Breestraat 55. De beslissingen zijn genomen tijdens een vergadering, die werd bijgewoond door de wethouder van volksgezondheid van Heemskerk, mr. drs. II. G. van Beek, zijn collega van Beverwijk, P. J. Schippe- rus, de directie van Taxi 3000 uit Bever wijk, commissaris L. H. Molenaar van Beverwijk en de directeuren van de Sociale Dienst van Beverwijk en Heemskerk. Unaniem was men van mening, dat de huidige regeling Taxi 3000 verzorgt de ongevallendienst moet worden gehand haafd. Zoals bekend had het taxibedrijf de dienstverrichtingen bij ongevallen op gezegd, zij het met in achtneming van de gestelde opzegtermijn van een half jaar. Taxi 3000 namelijk was niet tevreden over de kwaliteit van het materieel wat ter beschikking stond en over de begelei ding van de slachtoffers bij ongevallen. Deze begeleiding was door de gemeente Beverwijk en Heemskerk opgedragen aan de heer W. Wester, werkzaam op het ZATERDAG 11 SEPTEMBER Jeugdcentrum IJmuiden, in gebouw PEN-centrale, Kar aalstraat 257, 20 u. En gelse popgroep En’taph: ligtsjo. Jongerensoos De Ark, Kerkplein, Vel- sen-Zuid. 20 30 u Sea Sound Combination. import, export, detail Door uitbreiding van onze postzegelhandel, kunnen wij U nu de grootste sortering aan bieden en tegen scher pe prijzen leveren. G. BAKKER, Snelliusstraat 53, IJmuiden - Telefoon 150 53 groot geweest zijn zo concludeerden brandweer en politie daar de motor van de oude personenauto tegen de voor bank was geschoven en het stuur over de rugleuning van de bank gedrongen was. Met vereende krachten gelukte het de brandweermannen het slachtoffer uit de wrakstukken van de auto te bevrijden, waarna de jongeman in allerijl door de Ongevallendienst naar het Zeewegzieken- huis is overgebracht. Omtrent de toe dracht van het gebeurde tast men nog in het duister. De politie had enige moeite om vast te stellen wie het slachtoffer was: hij had slechts een briefje van 25 bij zich en verder geen enkel papier met zijn naam. Pogingen om via het verzekeringsplaatje op de bromfiets achter zijn identiteit te komen leverden geen resultaat op. Toen is de politie op het Jeugdcentrum in het gebouw van de oude PEN-centrale gaan informeren. Met succes, want de zwaargewonde werd door enige jongelui herkend. Directe assistentie werd hierbij verleend door de brandweer, welke kort tevoren voor een valse brandmelding was uitge rukt naar een vermeende schuurbrand bij zoals de melding doorgaf een familie Aalders aan de Van Dalenlaan 310. Ter plaatse bleek niets aan de hand te zijn, waarop de brandweerlieden via de Oude Rijksweg terugreden. Daar zagen zij dat enkele seconden tevoren op de Rijks weg 9 een ongeluk had plaatsgevonden. Direct reed de brandweerwagen naar de plaats des onheils. De 22-jarige Heemskerker zoals na derhand uit de autopapieren bleek was komende vanaf de richting Alk maar, richting Haarlem gereden. Ter hoogte van de afslag naar IJmuiden had hij de vangrail geraakt en deze over ruim 60 meter vernield. Tegen het portaal met de richtingaanduidingen was de auto tot stilstand gekomen. De snelheid moet zeer Ned. Herv. Kerk. Beroepen te Badhoe- vedorp E. J. Alberts te Oostvoorne. Bedankt voor Maarssen J. Kooien te Werkendam. Benoemd tot bijstand in het pastoraat te Warmenhuizen M J. Nolthenius, emeritus doopsgezind predikant te St. Maarten. Geref. Kerken. Aangenomen naar Eg- ten J. S. Helmantel aldaar. Geref. Gemeenten- Beroepen te Utrecht: J. van Haaren te Amersfoort. Chr. Geref. Kerken Bedankt voor Rijnsburg J. Brons te Veenendaal. Het „oudste” kleuterschooltje van Zee wijk, „de Merels” aan de Orionweg, bestond vrijdagmorgen vijf jaar, het geen de kleuters uitvoerig hebben ge vierd. Verkleed als Indianen, clown tjes, zeerovers, boertjes en verpleeg stertjes kwamen de dreumesen naar het schooltje, waar de leidsters een uitgebreid feestprogramma hadden sa mengesteld. Er werden spelletjes ge daan en liedjes gezongen, de kleuters konden tekenen en schilderen en aan een door de kinderen zelf versierde bar konden de kleintjes een limonade- drankje gebruiken. „De Merels” heeft op het ogenblik honderdtien leerlingetjes. Zoals bekend zijn deze zomer twee semi-permanente lokalen, die bij deze school stonden, naar de Scheyberglaan overgebracht. Hier is in samenspraak met de ouders een nieuw kleuterschooltje opgericht, zodat kleuters uit de omgeving van deze laan niet meer de voor hun grote afstand naar de Orionweg hoeven af te leggen. Er zijn in Zeewijk drie openbare kleuterscholen. Naast de reeds twee genoemde, ook nog „De Zandhaasjes” aan de Orionweg. Verder is in twee noodlokalen aan de Keetberglaan het roomskatholieke schooltje „De Zeester” gevestigd. De beschikbare ruimte daar is voor de vierenzeventig kleuters veel te klein. Kinderen, die op deze school niet terecht konden, zijn naar andere kleuterscholen verwezen. Hoewel de nieuwbouwplannen voor „De Zeester” reeds geruime tijd klaar zijn, is nog toestemming van de overheid nodig. Dan is het nog de bedoeling een protestants-christelijke kleuterschool in Zeewijk te vestigen. Voorlopig zullen enige klasjes komen in de nieuwe christelijke lagere school achter de ho ge flat aan de Kruisberglaan. (Van een onzer verslaggevers) IJMUIDEN Vrijdagavond omstreeks kwart voor negen is een achttienjarige in woner van Beverwijk me* grote snelheid tegen het openstaand zogenoemde „klap hekje” bij de spoorbaan op de Kanaaldijk in IJmuiden gereden. Hij is met zwaar hersenletsel opgenomen in het Zeewegzie- kenhuis. ZONDAG 12 SEPTEMBER Adelbertuskerk, Sparrenstraat, IJmui- den-Oost ir u. installatie van pastoor D. N. de Rijk. Velserbad, Briniostraat IJmuiden, ge mengd zwemmen van 10.30 tot 12.00 uur. Jeugdcentrum IJmuiden in gebouw PEN-centrale, Kanaalstraat 257. 20 u. Ki- lima Hawaiians. MAANDAG 13 SEPTEMBER Ned. Ver. v. Huisvrouwen, afd. Sant poort, 9.30 en 18 30 u. t.h.v. mevrouw Vonk-Vroom. Velserbad, Briniostraat, IJmuiden, 6.30 tot 8 uur gemengd zwemmen. 8 tot 16.15 uur schoolzwemmen. 16.15 tot 16.45 uur zwemlessen: 18 tot 21 uur zwemvereni ging Kennemer Staten: 21 tot 22.30 uur zwemvereniging ’’.k. Velsen. Openbare bibliotheek Velsen, Plein 1945. IJmuiden, 14.30 tot 17.30 uur en 19 tot 21.30 uur; filiaal Wijkerstraatweg, Velsen- Noord, 14.30 tot 17 30 uur: Parochiezaal onder Petruskerk. Venusstraat, IJmuiden, 15 tot 18 uur- filiaal Wüstelaan 79 S’poort-Zd. 14.30 tot 17.30 uur en 19 tot 21.30 uur; filiaal Willemsbeekweg IJmui- den-Oost, Jeugd- en Tienerbibliotheek, 15.30 tot 17 30 uur Cultureel Centrum, Moerbergplantsoen, 19.30 tot 20.45 uur bibliotheek en inlich tingencentrum van de Ned. Vereniging voor Seksuele Hervorming. Cultureel Centrum, Moerbergplantsoen. 19.45 uur Bridgecub De Jump. Boksclub De Ring, in Ossendorpschool. Wijk aan Zeeërweg van 19.30 tot 20.00 uur trainen. IJmuider Harmonie, 18 30-20.00 uur, jeugd- tamboer- en trompetterkorps en majorettenueloton in MMS Tolsduiner- laan. VELSEN-NOORD. In de rij jubilarissen, die vrijwel direct na de oor log een dienstverband aangingen bij Van Gelder Papier in Velsen-Noord, was het donderdag de heer G. Schipper, bedie- ningsman bij het kanaalwaterpompstation, die aan het bedrijf een prettige ontvangst werd bereid ter gelegenheid van zjjn vijf entwintigjarig arbeidsjubileum. IJMUIDEN. De schepen die door de verbodsbepalingen betreffende de haring visserij uitwegen hebben moeten zoeken naar andere visgronden, hebben hun be stemming nog niet allemaal kunnne vin den. Het span UK 141 en 271 zoekt naarstig naar pilchards, maar heeft nog maar op één dag succes kunnen boeken. In navolging van het Urker span UK 196 en UK 23, die hiermee een mooie dagbe- somming konden maken, hebben meerdere schepen gezocht naar deze door de con- serven-industrie wel gevraagde vis, maar veel is er nog niet van terecht gekomen. Enkele Texelaars hebben, in span, ge poogd vis te vinden in de omgeving van de zogenoemde Pit-boei, maar ook dat is niet meegevallen. Er werd wel wat strip- vis buitgemaakt, maar grote resultaten leverde dat niet op. In tegenstelling tot al dit „gespartel” heeft de kotter TX 29 zich intensief op de gullenvisserij geworpen. Dat leverde een prachtig succes op, want aan de vrijdag markt was deze kotter present met ruim vierhonderd kisten gul, schelvis, wijting en ook wat makreel. Bovendien had men nog goed 150 kilogram tarbot binnen ge haald en dat leverde in totaal een besom ming van 18.000 op. En daar had men maar vier etmalen voor gevist. Aan boord van dit schip bevindt zich de bekende schipper Willem Schuitemaker, die zich reeds bekendheid had verworven als schipper op de kotters van rederij „De Hoop” die jarenlang de rederij in IJmui den heeft uitgeoefend. Door gebrek aan opvolging in de leiding werd dit bedrijf geliauideerd. Bij het begin van het nieuwe haringsei- zoen hebben meerdere Texelse kotters Katwijkers aan boord genomen om van hen niet alleen het kaken maar ook het zouten te leren. Door de verbodsbepalingen werden deze mensen als het ware overbo dig, maar nu wordt van hun kennis van de rondvisvangerij een dankbaar gebruik gemaakt. Van de Wiron-vloot zijn de bemannin gen deze week voor het eerst met perio diek verlof gezonden. Zij zijn inmiddels per vliegtuig weer teruggegaan naar hun in Brest achtergelaten schepen. De ge charterde coaster Tamma is donderdag middag ook weer afgevaren met alles wat men maar nodig kan hebben. De trawlers, die uit moeten wijken naar visgronden buiten de Noordzee, hebben met wisselende successen in de wateren aan de Zuidkust van Ierland kunnen vis sen. Enkele zijn al aan hun tweede reis begonnen, maar verscheidene moeten nog van hun eerste reis terugkomen. Deze week werd bekend, dat er in hoofdzaak is gevist aan de zuid-oostkant van Ierland en dat de visserij op de Labady-bank niets opleverde. Ook zijn enkele schepen aan het vissen geweest in de omgeving van het Smaalls-vuurschip, maar ook dat leverde geen resultaat op. Van de visserij in de Donegalbaai werd helemaal niets vernomen. Aangenomen kan worden, dat hier niet door Neder landse schepen wordt gevist. De visserij in de omgeving van de Hebriden daarentegen blijft voor de vol- pelagisch vissende hektrawlers een aange name bezigheid. Regelmatig komen er zeer ontimistische vangstmeldingen bin nen. Vier schepen kwamen deze week met hun vangsten .binnen. De haring, die vers werd aangevoerd, was overigens reeds rijk vermengd met ijle haringen, hetgeen er op wijst, dat het met deze visserij wel eens gauw gedaan zou kunnen zijn. De handel betaalde nog graag f 23 per pre- miekistje voor deze haring, terwijl er nog altijd meer dan f 35 voor een halkist werd betaald. De verse haring van de Labady-bank werd evenwel graag gekocht voor ruim 28 per premiekistje en voor de halkisten werd rond de f45 betaald. De rokers waren de grootste afnemers van deze prachtige haring, temeer daar in de voorraad diepgevroren makreel reeds grote gaten zijn ontstaan. Deze worden nog wel mondjesmaat aangevuld met im port uit Noorwegen, maar blijft toch on toereikend voor een regelmatige voorzie ning. Vanuit de Ierse zee werden wel wat makrelen aangevoerd, maar deze waren veel te klein. Deze kleine makreel is wel van het goede soort en mogelijk zijn zij de voorboden van de grotere. Deze ma krelen uit Ierland zijn de meest gevraag de soort bij de rokers, omdat de wammen hiervan erg dik en volvet zijn. Makreelaanvoeren van de noordelijke Noordzee worden er niet verwacht. Wan neer daar een makreelvangst zou komen, zouden de Noorse ringhetvissers deze vis soort overigens binnen enkele dagen weg vangen. Vanuit de noordelijke Noordzee kwa men wel enkele schepen aan de markt, onder welke de KW 81 weer eens. En hoe kan het anders dit schip was weer recordvanger en ook recordbesommer. De politiebureau van Beverwijk, maar hij moest soms bijvoorbeeld tijdens zijn vakantie verstek laten gaan. Deze impasse gaat de gemeente nu oplossen door een tweede, in vaste dienst van beide gemeenten komende, man aan te stellen, die in een woning achter het politiebureau zijn intrek kan nemen. Voorts zal er binnenkort een inspectie worden gehouden van het rollend materi eel van de ongevallendienst, in casu de ambulancewagens. Mocht blijken dat ver nieuwing gewenst is, dan wordt hiertoe overgegaan. 14-16 u Deze ontvangst geschiedde in het direc- tiekantoor, waarbij de jubilaris zich had laten vergezellen van zijn echtgenote, dochter en een vijftal familieleden, van wie mejuffrouw M. van der Kooij, voor heen werkzaam in de huishoudelijke dienst, en de heer R. van der Kooij, als oud-papiermaker, eveneens vele jaren bij Van Gelder Papier werkzaam waren. Bij het gezelschap hadden zich tevens ge voegd de heren A. Bouma, chef van het energiebedrijf (Centrale) en H. Winkelaar. staffunctionaris. Bedrijfsdirecteur ir. J. C. Coops blikte in zijn huldigingstoespraak terug op de loopbaan van de jubilaris, die hij begon als kolen- en sintelrijder tevens kraanma chinist in het oude kolenpark; daarna ging hij over in de functie van bedie- ningsman bij het kanaalwaterpompstation, die hij thans vervult. Deze functie heeft in het bedrijf een bijzondere betekenis wegens het aanzuigen van kanaalwater, waarbij veel in de „buitengewesten” moet worden gedaan. Dat wil zeggen arbeid aan installaties in en aan het kanaal, wat, gezien de „elementen”, zijn voor- en na delen heeft. De heer Coops toonde zich verheugd over het feit, dat de heer Schip per ondanks een vrij langdurige ziekte nu weer geheel in staat is zijn werkzaamhe den te verrichten. Namens de Raad van Bestuur van het concern bood de heer Coops de jubilaris wegens zijn verdiensten voor het bedrijf schriftelijke gelukwensen aan, vergezeld van de gebruikelijke gratificatie. Me vrouw Schipper werd in de huldiging betrokken: zij kreeg een fleurig handboe- ket en een foto in lijst van „de man aan het kanaal”. ZATERDAG 11 SEPTEMBER Progress-sociëteit, Const. Huijgensstraat. 20 u. discotheek. ZONDAG 12 SEPTEMBER Parkeerterrein, Oudendijk Vanaf 8 u. sportinstuif voor heren en jongens. De Zevensprong Const. Huijgensstraat. 14-16 u. jeugdfilm De Lichtboei. Maasstraat 5. jeugdfilm. Progress-sociëteit. Const. Huijgensstraat. 20 u. discotheek. MAANDAG 23 SEPTEMBER De Zandkraai, Handelstraat 13.30-15.30 u. peuteroppas, 2C u. klaverjassen. De Lichtboei, Maasstraat. 14.30-15.30 u. peuteroppas. Zaal Dam, Ruijsdaelstraat. 19 u. biljar ten „De Oranjeboom”. Zaal Flora, Deutzstraat. 19 u. postzegel vereniging Heemskerk (verrassingsavond). De Vrijburcht, Vriiburglaan. 20 u. ver gadering NCVB er EHBO-vereniging nIM. Verenigde openbare bibliotheek. Kerk- weg 45: volwassenen 15-17.30 en 19-21 u.; Ruijsdaelstraat 7- jeugd 19-21 u. ■- --N - f

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 5