Opera-uitvoering van groot formaat IKOR wil het nóg controversiëler „Oh Calcutta!” gewijzigd BIJBEL EN DE WERELD Handels Messias in complete (drie Leuke musical in Rotterdam Filmweek Arnhem Mary Tyler Moore weer in serieshow uurs) uitvoering „KRONING VAN POPPEA” Radio zondag TV zondag TV zaterdag TV zondag Radio maandag TV vanavond „DE LAATSTE DAGEN VAN ISCHA” TV maandag ZATERDAG 18 SEPTEMBER 1971 (Van onze rtv-redactie) AMSTERDAM. De Nederlandse Operastichting heeft gisteravond in de Stadsschouwburg het nieuwe sei zoen geopend met een première van groot formaat. Na een zeer zorgvul dige voorbereiding is er een voorstel ling tot stand gebracht die op musi cologische gronden de hoogste waar dering verdient. HILVERSUM. Het IKOR- programma in het komende win terseizoen zal nadrukkelijk en dui delijk uitgaan van het principe van het bijbelse geloof, zonder dat bij het streven met het etiket „Christelijk” zal worden gewerkt. „Wij zullen ook duidelijk blijven meegaan in de laatste jaren zich doorzettende geloofsheroriëntatie en dat kan wel eens betekenen, dat het IKOR-programma nóg impo- pulairder, nóg controversiëler en nóg onaangepaster zal worden, dan velen in ons land al vinden”, aldus IKOR-televisiedirecteur ds. A. J. Koole bij de presentatie van het programmapakket van deze kerkelijke zendgemachtigde. Nederland I 16.02 ME Nederland II 19.05 ROTTERDAM. Je krijgt leuk ont- 19 en 19.00 20.25 Jpera- Nederland II Brandpunt r: Ca- NOS-NOT: Schooltelevi- J. HEIJER rivier, i de zijn ideel On- istig positie lopend in met Michel Senechai als Arnalta in „De kroning van Poppea”. Nederland 1. In het zondagmiddag- programma na het journaal, het week- joumaal en de Verkeersinformatie een korte tekenfilm van de BBC en dan een aflevering van Avontuur in Regen boogland. Studio Sport brengt vervol gens rechtstreekse beelden van de fi nale om het Europese kampioenschap basketball voor heren in Essen, waar bij Jan Stekelenburg optreedt als com mentator. Na de toto-uitslagen is er dan nog een kerkdienst uit de Dom kerk in Utrecht, die wordt gehouden in het kader van de Vredesweek. 20.15 20.21 18.45 18.50 19 00 19.05 18.55 19.00 19.05 20.15 20.21 19.30 19.55 18.45 18.50 18.55 19.00 beeck, onder- ien op Bever- naar iing- Tina lerde door van <r de eria” n de An- )lay- LM 19 en zon- n 21.15 John )ecay maal 1971" chik- JMA, meel iimse P. Nederland 2. Na Pip en het journaal een programma van de Evangelische omroep. Om te beginnen een herdenking van de in 1937 overleden kerkorganist Jan Zwart. Zijn vier zoons, Dirk, Piet, Producer Herman Dijckmeester heeft tot de wijzigingen besloten omdat het bezoek aan de naaktshow de laatste tijd te wen sen overliet. Dijckmeester wil met de revue nog twee maanden in ons land blijven en er vervolgens mee op tournee gaan. Voor de drie vertrekkende medespelenden komt slechts één actrice (Nynce Prins) terug. Willeke van Ammelrooy verlaat „Oh Calcutta!” omdat ze in een Belgische speel film gaat optreden en daarna in een Ne- derlands-Joegoslavische produktie. Arnie Breeveld vertrekt binnenkort naar Duits land om een film te maken en Paula Ma joor gaat weer als hoorspelactrice voor de radio werken. Per 1 november verlaat ook acteur Jan van Royen de produktie om bi. Toneelgroep Theater te gaan spelen. (Van onze correspondent) AMSTERDAM. De Amerikaanse naaktrevue „Oh Calcutta!” die een paar maanden geleden in hei Amsterdamse theater Desmet in première ging, zal vanaf dinsdag in een sterk gewijzigde vorm wor den gespeeld. Het aantal medespelers wordt van tien tot acht teruggebracht, het orkest verdwijnt (er komt een trio voor in de plaats), de entreeprijzen gaan omlaag en de decors worden veranderd. Willeke van Ammelrooy, Paula Majoor en Arnie Breeveld spelen zondag voor het laatst mee. Nederland 2. Op het tweede net na Pip en Zip en het journaal opnieuw een herhaalde aflevering van Floris. Studio Sport krijgt twee afleveringen, die worden gescheiden door Op Loca tie. Deze aflevering komt uit Texel en omvat natuurlijk de vaste rubrieken Wat doe ik voor de kost en Ik vind dat.Bovendien treden amateurs uit de omgeving op. Sonja Barends zal hen allemaal ontvangen. Na de tweede af levering van Studio Sport volgt nog het laatste deel van In Vogelvlucht. Na Ierland en Schotland krijgen we nu Engeland vanuit de lucht te zien. Het is een fascinerend beeld, dat Engeland in vogelvlucht oplevert. Het hele land lijkt wel opgebouwd uit vestingen en kastelen. De bekende Engelse historicus John Terraine, die beter dan wie ook op de hoogte is met de vele oorlogen die Engeland heeft gevoerd, schreef de tekst voor deze documentaire. IKOR is nog steeds zoekende naar een nieuwe vorm voor de populaire tv- bijbelvertellingen. Voorlopig blijft de verhaalmonoloog met illustraties ge handhaafd. IKOR’s „Actualiteitenrubriek” Ken merk is voortaan niet meer op de woensdagvooravond half acht Neder land I te zien, maar woensdagavond laat (10 over 10) op Nederland II. Kenmerk kan zich daardoor meer op het eigen publiek richten, maar mist wel de „trekker” van een jeugdserie als „De Dubbeldekkertjes”. Mary Tyler Moore als de hoofd persoon in een nieuwe tv-serie, die zaterdag begint. Zij praat hier met haar baas. actualiteitenrubriek en de epiloog, waarvoor pater A. v.d. Weyer zorgt, sluiten het KRO pro gramma af. een zwakke figuur met een te zwakke stem. Halina Lukomska was een uitstekende Ot- tavia met een rijkgeschakeerd en bijzondei; expressief sopraangeluid. In haar staatsie kleed was zij een majestueuze verschijning in de ware zin des woords. De overige rol len waren ook bijzonder goed bezet. Verreweg de beste zanger en acteur was natuurlijk weer de tenor Michel Sénéchal. Als dienares(!) van Poppea speelde hij iedereen van de planken. Hij alleen is een gang naar het Leidseplein waard. Het de cor was eenvoudig en stijlvol. De kostuums (ook van Filippo Sanjust) waren in één woord schitterend, het ene nog mooier dan het andere. Het clavecimbelspel van Curtis en Leonhardt sloot prachtig aan bij de stemmen. De moraal van deze opera deugt niet, want Nero was een slecht mens, maas' hij houdt U een hele avond aangenaam bezig en er wordt nergens gezegd dat U een voorbeeld aan hem moet nemen. Voorstellingen in Amsterdam: 19 (mid dag), 24 en 27 september, Stadsschouwburg. In Den Haag 21 en 22 september in de Koninklijke Schouwburg. J. H. MOOLENIJZER IKOR-CVK: Oecumenische kerkdienst Domkerk Utrecht. 18.20 TELEAC: EHBO (2). 18.55 NOS: (K) Pip en Zip. IKOR-CVK: (K) Vrede is meer dan een droomfilm. 19.30 NCRV: (K) Op Safari door Ethi opië (reportage). 20.20 NOS: (K) Journaal. NCRV: De Messias, oratorium van Handel. 23.20 NOS: (K) Journaal. Hilversum II 7.00 Nws, 7.11 Gymn., 7.20 Spitsuur Amsterdam., 7.33 Van de voorpagina., 7.54 Deze dag., 8.00 Nws., 8.11 Actuali teiten., 8.22 Spitsuur Amsterdam., 9.10 terdag :ondag uur: e mu- niging. De algehele leiding had Jack P. Loorij, voor de televisieregie tekende Jurriaan Andriessen. Jaap en Willem Hendrik gaven een concert op het orgel dat hun vader eens bespeelde en daarvan maakte de EO opnamen. Voorts de actualiteiten rubriek Nader bekeken en Tenslotte, waarin de activiteiten van de EO wor den belicht. Na het tweede journaal gaat de KRO op de volkse toer. Ze zendt nl. in de serie Zomertheater een volksstuk uit van de Duitse televisie met in de hoofdrol de populairste actrice uit ons buurland, Inge Meysel. Zij speelt voor een ijsverkoopster in een park van daar de titel Stadspark die zo’n beetje als geweten van de buurt op treedt. De „L’Incoronazione di Poppea” (De Kro ning van Poppea) van Claudio Monteverdi (1567-1643) werd in 1642 voor het eerst uitgevoerd in Venetië in het theater van de vermogende familie Grimani. pe oor spronkelijke partituur is verloren gegaan, maar er zijn twee bewerkingen terugge vonden, één in Venetië en één in Napels, die gebruikt zijn bij de heropvoeringen om streeks 1651. Deze bewerkingen wijken in veel opzichten af van het origineel en verschillen ook onderling. De Engelse mu sicoloog Alan Curtis heeft een partituur samengesteld aan de hand van gegevens die een recent bronnenonderzoek hebben op geleverd. Hij heeft tijdens deze arbeid voortdurend nauw contact onderhouden met Gustav Leonhardt. Hun streven was de muziek te laten klinken zoals die in 1642 geklonken zou kunnen hebben. Bij de opvoering van gisteravond is ge tracht de stijl van het zeventiende-eeuwse „dramma per musica” zoveel mogelijk te benaderen. Hiervoor was de hulp ingeroe pen van de Italiaanse regisseur Filippo Sanjust en het versterkte Leonhardt Con sort, dat in kostuum ten tonele verscheen. Alan Curtis en Gustav Leonhardt waren ieder aan een cembalo gezeten en met de instrumenten: violen, flauto (alt-blokfluit), pifarro (hobo), twee chitaronnes en cello verzorgden zij de begeleiding. De zangers bepaalden zich naar de ge woonte van die dagen tot het reciteren van de tekst en zij mochten zich niet laten ver leiden tot al te veel dramatische uitbeel ding. Het zichtbare orkest verlevendigde de beheerste actie op het toneel op aan gename wijze. Zonder er doekjes om te winden wordt in deze opera de echtelijke ontrouw als iets verhevens bezongen. De enige doekjes die bij dit minnespel gebruikt worden, waren gewonden om het lenige jongenslijf van Hein Franssen (jongenssopraan). Zijn verdere bekleding bestond uit een pijl en boog en „echte” vleugels, zodat wij zonder moeite begrepen dat hij Amor voorstelde. Hij had echter een nogal vreemde opvat ting van zijn taak, want aan de echtelijke liefde liet hij zich niet veel gelegen liggen. Integendeel, hij bewees een grote dienst aan de ontrouwe Keizer Nero door diens minnares Poppea te beschermen tegen de boze plannen van de ongelukkige moorde naar Ottone. Met Ottavia, de trouwe gade van Nero, had hij niet het minste mede lijden toen ze diep bedroefd het echtelijke bed en Rome moest verlaten. Ik wil U niet van een bezoek aan deze voorstelling afhouden, integendeel, maar ik moet U wel berichten dat U ruim drie en een half uur in de schouwburg moet zitten voordat U de zekerheid hebt dat Poppea haar vriend Nero aan de haak slaat en tot keizerin werd gekroond. POPPEA WORDT gezongen door de Amerikaanse Carole Bogard, zij heeft een verleidelijke stem en die stem is ook zeer verleidelijk verpakt. (Overigens is zij een echte sloerie, want zij loopt de hele avond rond in hetzelfde nachthemd). De Engelse tenor Nigel Rogers was een goedmoedige Nero, zeker geen geweldenaar, maar eerder Het is alleen jammer dat de inhoud van het stuk een tikkelte gekunsteld aandoet. Ischa van de titel is een vrije vogel, een pacifist. Hij beleeft het leven zoals dat op hem afkomt, maar gaat dat heel nadruk kelijk uit zitten leggen. Eerst in een lift, waar hij een wat tuttig meisje, dat Ischa’s levenskunst nog niet ontdekt heeft, tracht te bekeren. Daarna in een cel, waar Ischa via een wonderlijk televisiesysteem zijn eigen dood aanschouwt op de beeldbuis, maar ook in verbinding staat met een meisje, dat in een cel naast hem is op gesloten. Een beetje vreemd, maar als theater gezien een heel aardige vondst. De cel is de moderne technische maatschappij waar de mens alleen maar kan communi ceren via bandjes, film en televisie camera’s. Hoe vrij en tolerant de opvat tingen ook mogen zijn, toch krijgt Ischa’s boodschapje, geschreven door de Ameri kaanse Gretchen Cryer en op muziek gezet door Nancy Ford, een moralistisch bij smaakje. Maar alia, dat vergeet je wel naarmate het stuk vordert. Er wordt met plezier gespeeld en uitstekend gezongen door Gees Linnebank (als Ischa), Etha Coster, Josine van Dalsum (een opmerkelijk fris rolletje) en Wik Jongsma. Bij de musici valt vooral het zangeresje Marjol Flore op, die jammer genoeg maar een nummer heeft waar ze volledig tot haar aanstekelijke recht komt. Dat mens heeft ziel. Roger Simon, een Newyorker, die in Mickery al enigemalen uitblonk in schit terend spel, heeft in vier weken tijd een knap stuk werk geleverd als regisseur. Het aantrekkelijke toneelbeeld, waarbij de pop groep boeven het speelplan staat te spelen, is van Massimo Gotz. Vandaar ook dat er in het IKOR- programma plaats is voor een moderne televisiemusicalbewerking van het bij belboek Jona. De tekst is van Karei Eykman, de muziek van Ger van Leeuwen en de hoofdrollen worden gespeeld en gezongen door Luc Lutz als de „wegwerpprofeet” Jona, Thérèse Steinmetz en Coen Flink. De musical wordt in twee delen uitgezonden op 26 september en 3 oktober. Er verschijnt tevens een grammofoonplaat met tekstboek. Aart Staartjes keert terug als de bijbelverteller voor kinderen. Zijn pro gramma „Woord voor woord” is na 300 uitzendingen verhuisd van de zondag avond 7 uur naar de zondagmiddag 5 uur en is vijf minuten langer. Het Nws., 11.03 informatie, radio, 14.50 15.20 Eurolight, 17.00 ARNHEM Met de film „Veneziano Animo” van Enrico Mario Salerno wordt op donderdag 7 oktober de achtste inter nationale filmweek Arnhem geopend. <-■ muziek te horen in het musicalletje „De laatste dagen van Ischa”, waarmee de nieuwbakken Piccologroep in oprichting van het Nieuw Rotterdams Toneel het seizoen opent. De jonge spelers, de zan gers en de popgroep Zeitgeist werken met enthousiasme, dat wanneer de zaal maar vol zit met jong publiek, bijzonder goed over komt. HILVERSUM III 9.00 Nws. 9.02 Drruit. 10.00 Nws. 10.02 Juist op zondag. 11.00 Nws. 11.02 Muziek Mozaïek. 12.00 Nws. 12.02 Ver zoekplaten. 13.00 Nws. 13.02 NAR. 14.00 Nws. 14.02 Langs de lijn. 15.00, 16.00 en 17.00 Nws. „Dit programmabeleid zal ons niet direct voor iedereen herkenbaar maken als een kerkelijke omroep en impopu lariteit in de hand werken. Dat kan ons overigens weinig schelen. Wel wil ik duidelijk stellen, dat het niet waar is dat de Evangelische Omroep het evangelie voor radio en televisie in pacht heeft. Het gaat bij ons om het zelfde boek, om dezelfde zaak. Alleen trekken wij er andere consequenties uit en we willen daarin niet misver staan worden. Door het evangelie be wogen zijn betekent voor IKOR-Con- vent van Kerken een zo groot mogelijk engagement met het maatschappelijk en het wereldgebeuren”. Dominee Koole zei er zich van be wust te zijn, dat de kerken het IKOR een te grote mate van progressiviteit verwijten. „De kerken zouden ons niet vanwege incidenten een steen rond de nek moeten hangen, maar moeten pro beren ons programmabeleid analytisch door te lichten. Wij zijn mentaal ge bonden aan die kerken, we zijn ook voortdurend met hen in gesprek. Het is absoluut niet waar dat het IKOR zijn eigen weg gaat. Maar het is wel zo, dat als we ons zouden conformeren aan een kerkelijke behoeftenbevrediging er een ongelooflijk vervelend programma zou ontstaan”. BRUSSEL 324 12.00 Nws. 12.03 Da Capo. 13.00 Nws, toneelagenda, meded, SOS-ber. 13.20 Opera- en Belcanto. 14.00 Nws. 15.00 Sport en muziek. 17.00, 18.00 Nws. Tussen 15.00, 23.45 Verkeersinformatie. 18.30 R.K. Godsdienstige uitz. 19.00 Nws, weerbericht. 19.30 Lichte muz. 22.00-22.15 en 23.00-23.05 Nws. 23.40 Nws. HILVERSUM I 8.00 Nws. 8.10 Het levende woord. 8.15 (S) Badinerie. 9.00 Nws, waterstan den. 9.15 (S) Laudate. 10.00 Eucharistie viering. 11.00 Nws. 11.02 (S) Intern. Vocalisten Concours Den Bosch. 11.55 Meded. 12.00 (S) Kerkorgelconcert. 12.40 Tussenbeide. 13.00 Nws. 13.10 (S) Klass, kamermuz. 13.55 Roemeense poëzie. 14.15 (S) Nederlands Kameror kest. 14.53 Adempauze. 16.15 Polifonie. 17.00 Leger des Heils. 18.00 Klankbeeld. 18.30 Het Geladen Schip. 18.58 Wilde Ganzen. 19.00 Nws. 19.07 Gewijde muz. 19.35 Geweldloze weerbaarheid. 19.50 (S) Londens Symfonie Orkest. 20.30 (S) Uit de lucht gegrepen. 22.00 Kruispunt. 22.25 Overweging. 22.30 Nws. 22.40 De zingende kerk. 23.00 Verzoekprogr. klass., mod. muz. 23.55 Nws. HILVERSUM II 8.00 Nws. 8.10 Voor het platteland. Postduivenber. 8.17 Weer of geen weer. 9.00 Sportmeded. 9.45 Humanistisch Verbond. 10.00 Korte dienst. 10.32 Dis- cussieprogr. 12.00 (S) Muzikaal onthaal. 13.00 Nws. 13.10 De toestand in de wereld. 13.19 Journaal. 13.35 Klank beeld. 14.00 Country and Western Mu sic. 14.30 Voor buitenl. werknemers. 17.00 (S) Latijns-Amer. Muz.show. 17.55 Meded. 18.00 Nws. 18.15 Cabaretprogr. 18.50 Discussieprogr. 19.30 Nws. 19.35 Radio Blazers Ensemble. 20.00 Klank beeld. 20.30 Verzoekplaten. 22.30 Nws. 22.40 Meded. 22.45 Journaal. 22.55 (S) Late platen. 23.55 Nws. Het hoofdprogramma van de filmweek zal worden vertoond in het „Rembrandt- theater” met louter Nederlandse premières. De Nederlandse beroepsvereniging van fil mers presenteert in dit theater televisie programma’s waaraan eigen leden hebben meegewerkt. De vereniging heeft ook een scenarioprijsvraag uitgeschreven. Alle the aters in Arnhem zijn ditmaal ingeschakeld bij de filmweek. De Cinéclub Amsterdam brengt in het Saskia-theater op 8, 9 en 10 oktober een aantal maatschappijkritische films. Op 12 oktober wordt een „dag van het open doek” gehouden met korte Ne derlandse films. De bedrijfsafdeling film- produktie van de Nederlandse Bioscoop bond houdt op 13 oktober een dag van de Nederlandse opdrachtfilm. In het Luxor theater wordt een selectie van familiefilms vertoond op 11, 12 en 13 oktober. In het Palace theater zullen actiefilms worden vertoond en in de Korenbeurs een aantal 8 mm-films van amateurs. In Studio A is een keuze gemaakt uit „Art-house films”. Nederland I. In het middagprogram ma van de AVRO eerst Rikkie en Slinger'en vervolgens een speciaal voor Nederland bewerkt Amerikaans programma getiteld Hotdog, waarin al lerlei wetenswaardigheden uit de doe ken worden gedaan. De lieve jeugd zal het goed doen, dat op deze zaterdag ook de populaire rubriek Stuif-es-in van Ria Bremer terugkomt. Voorname lijk aandacht voor het 10-jarig bestaan van het Wereldnatuurfonds in deze uit Beverwijk komende aflevering. Het avondprogramma vermeldt na Pip en Zip en het journaal de première van de Mary Tyler Moore show. Mary is in ons land vooral bekendgeworden door de rol van Laura in de Dick van Dyke-show. In haar eigen show is ze een 30-jarige ongetrouwde dame, die zich door alle moeilijkheden met verve heen slaat. Na deze première een hernieuwde kennismaking met de schertsrubriek Poets, waarvoor Fred Oster tekent. Nieuwe gezichten dus. Aansluitend aan het tweede journaal een Drieluik-Extra. Pim Jacobs brengt vanuit de Firato-studio nog eenmaal zijn Drieluik met Nieuwe Oogst een gastoptreden van de winnares Loeki Knol de quiz Wie van de Drie met Tonny Huurdeman, Albert Mol, Marti ne Bijl en Guus Oster als panel en in de rubriek Goed geoogst een optreden van de bijzonder populaire zangeres Vicky Leandros. Vijftig minuten vervolgens voor de eerste aflevering van the Persuaders (de versierders), een serie, die een van de toppers van het komende AVRO- seizoen moet worden. De hoofdrollen worden vertolkt door Roger Moore ex-Saint en Tony Curtis. Tot slot van het AVRO-programma een aflevering van Sportpanorama. Eenmaal in de maand 50 minuten na de klok van tienen. Nederland II NOS: (K) Pip en Zip. STER: (K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. 19.05 NOS: (K) Kunstsignalering VARA: (K) Coronation Street. STER: (K) Reclame. 20.00 NOS: (K) Journaal. 20.15 STER: (K) Reclame. 20.20 VARA: De sombere feuill.: 3. 21.20 (K) Tour de chant met Serge Reggiani. 21.50 (K) Achter het nieuws. 22.30 NOS: (K) Journaal. 22.35 TELEAC: EHBO (2). WWWWHVWWWWWVVVVVVMWVWWWVWVWVWW 11 v T een spannen toneel te zien en goede pop- Nederland I 15.15 NOS: Journaal. 15.17 Weekjournaal (voor slechthoren den). 15.37 Verkeersinformatie. 15.40 (K) Egberts sleepless night (te kenfilm). 15.50 (K) Avontuur in Regenboogland (serie). 16.15 Sport: Finale Europese Kampi oenschappen Basketbal heren te Essen. 16.55 Toto-uitslagen. 17.00 Het avondprogramma vermeldt na Pip en Zip in de uitzending van CVK en IKOR ook een vredesprogramma. Het is een film, getiteld Vrede is meer dan een droom, waarin aandacht wordt besteed aan de kinderen van Palestijn se vluchtelingen. Een ploeg van IKOR- CVK ging naar kampen in Jordanië en liet daar de kinderen aan het woord. Mat van Hensbergen bediende de ca mera en voorts werkten mee Aart Staartjes, Karei Eykman, Marty Win ter en Trudy van Keulen. Half acht neemt de NCRV de dienst over met een kleurenfilm van 50 mi nuten, getiteld Op safari door Ethiopië en maakte er prachtige opnamen van mensen en dieren. Er komen verschil lende afleveringen. Aansluitend aan het tweede journaal volgt een drie uur durende (integrale) opvoering van de Messias van George Friedrich Handel. Het oratorium, dat alleen bestaat uit bijbelteksten en dat het lijden, de dood, de opstanding en de verlossing van de wereld door Christus uitbeeldt, werd in december vorig jaar uigevoerd in het Amster damse Concertgebouw. De NCRV maakte toen opnamen. Uitvoerenden zijn Nelly v.d. Spek, sopraan, Helgn Watts, alt, Alexander Young, tenor, Henk Smit, bas, Janny van Wering, klavecimbel, Simon C. Jansen, orgel, het Nederlands Kamerorkest en het koor van de Nederlandse Handelvere- Terwijl de was draait., 9.35 Waterstan den., 10.00 Terwijl de was droogt., 11.00 Repertorium, 12.15 Nws., muziek, 14.30 School- Mijn leren is spelen, 16.00 Nieuws, 17.03 Mikadoo., 17.00 Jeugdprogr., 17.40 Overheidsvoorl., De politie nu., 17.55 Mededel., 18.00 Nws, 18.11 Journaal, 18.30 Rendez-vous op Madeira., 19.15 Calypso’s. 19.30 Nws., 19.35 Verschenen is.... 20.15 Komt u maar.... 22.20 Bond zonder Naam., 22.30 Nws., 22.40 Mededel., 22.45 Journaal, 22.55 Jazz in Aktie., 23.55 Journaal., 22.55 Jazz in Aktie, 23.55 Nws. HILVERSUM III 9.00 Nws., 9.03 Popstation., 10.00 Nws., 11.00 Nws., 11.03 Suzie Cream Sheese, 12.00 Nws, 12.03 Jam on radio, 13.00 Nws, 13.03 Pop-mixture, elk uur nws. Brussel 324 12.00 Nws., meded., SOS-berichten., 12.08 Landbouwkroniek., 12.15 Lichte muz., 12.55 Buitenl. persoverzicht., 13.00 Nws., meded., 13.20 Radiodansorkest.. 13.55 Beursber., 14.00 Nws., 14.03 Top- radio. 15.00 Nws., 16.00 Nws., beurs ber., 16.05 Lichte muz., 17.00 Nws.,me ded., 17.15 Lichte muz., 17.55 Weeg schaal., 18.00 Nws., 18.03 Voor de sol daten., 18.30 Prot. uitz., 18.45 Sportma gazine., 18.55 Taalwenken., 19.00 Nws., actualiteiten., 19.40 Keurig Frans, 19.45 Openbaar Kunstbezit., 20.00 Opera-mu- ziek., 22.00 18e trekking Nat. Loterij., 22.25 Stemmige muz., 23.00 Nws., 23.10 Lichte muz., 23.40 Nws. Hilversum I 7.00 Nws., 7.11 Het levende woord., 7.16 Badinerie., 7.30 Nws., 7.32 Actuali teiten., 8.00 Nws., 8.25 Overweging., 8.30 Nws., 8.32 Voor de vrouw., 9.00 Gymn. voor de vrouw., 10.00 Muziek op maan dagmorgen., 10.15 De komende week., Nederl. muziekleven., 11.00 Nws., 11.03 Voor de zieken.,11.30 Bejaardenprogr., 11.55 Meded., 12.00 Los-Vast., 12.21 Voor boer en tuinder., 12.26 Meded. t.b.v. land- en tuinbouw., 12.30 Nws., 12.41 Hier en Nu., 12.58 Rebus., 14.05 Schoolradio., 14.30 Pianorecital., 15.00 Hervormde dienst., 15.30 Zoeklicht op Nederl. 16.00 Nws., 17.30 En Bloc., 17.20 Overheidsvoorl., 18.19 Uitz. V.V.D., 18.30 Nws., 19.00 Gewijde Muziek, 19.25 Reformatie en reveil., 19.35 Klass. muz., 19.40 Het woord aan het woord., 19.55 Meded., 20.00 Ned. componist Jan Mul, 21.35 Nederland-Waterland, 21.55 Jazz-Time., 22.20 Avondoverdenking. 22.30 Nws., 22.40 Literama., 23.00 Pia norecital., 23.30 Voordracht gedichten., 23.55 Nws. 18.55 (NOS: (K) Pip en Zip. 19.00 (K) Journaal. 19.05 Floris (serie). 19.35 (K) Studio Sport I. 20.25 (K) Op lokatie inTexel. 21.25 (K) Studio Sport II. 21.50 (K) In vogelvlucht.... Enge land. 22.40 (K) Journaal. 16.00 NOS: (K) Journaal. -17.30 AVRO: Kinderprogram ma. NOS: (K) Pip en Zip. STER - (K) Reclame. 18.55 NOS: (K) Journaal. STER - (K) Reclame. AVRO- (K) De Mary Tyler Moore Show. 19.30 Poets. 19.55 STER: (K) Reclame. 20.00 NOS- (K) Journaal. 20.15 STER: (K) Reclame. 20.21 AVRO: (K) Drieluik - extra. 21.10 (K) De Versierders (serie). 22.00 (K) AVRO’s Sportpanorama. 22.50 -22.55 NOS: (K) Journaal. Nederland I 10.45 -12.00 sie. 18.45 NOS: (K) Pip en Zip. 18.50 STER: (K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. NCRV: (K) De Flaxton Boys, serie. 19.30 (K) Dier en vriend. 19.55 STER: (K) Reclame. 20.00 NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. NCRV: Hier en Nu. 20.45 (K) Dock Green (film). 21.30 (K) Koor: de Urker Zangers. 22.20 Ander Nieuws. 22.30 NOS: (K) Journaal. 18.45 NOS: (K) Pip en Zip. 18.50 STER: (K) Reclame. 18.55 NOS: (K) Journaal. 19.00 STER: (K) Reclame. EO: (K) Jan Zwart herden king. 19.25 Nader bekeken. 19.50 Tenslotte. 91.55 STER: (K) Reclame. 20.00 NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. KRO: KRO-Zomertheater: Stadtpark. 21.45 Brandpunt. 22.15 Epiloog. 22 20 -22.25 NOS: (K) Journaal w-

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 7