V ingeroef ening Stoelendans bij absurd toneel Franse omroep van Hellinga Griekse dichter overleden Bevat kaas uit 't vuistje kasulopipidu Seferis Utrecht krijgt rijksmuseum II NOBELPRIJSWINNAAR IN 1963 Kunstdiefstal in Denemarken Emmy Verhey in halve finale Jan de Hartog: Schipper naast God Commentaren op de troonrede Centrum speelt „Verschuivingen' in Toneelschuur I TV dinsdag TV woensdag TV vanavond Radio woensdag DINSDAG 21 SEPTEMBER 1971 musea P Olympiakos-Fei jenoord op de radio HAARLEM Een muzikaal to- neelkwartet voor vier sprekende kop pen. Dat is „Verschuivingen”, een vingeroefening in absurd toneel van Gerben Hellinga. Ze werd gisteren voor het eerst uitgevoerd door de toneelgroep „Centrum” in de Toneel schuur. We zijn omgeven door chemische snufjes. Maar het aardige van kaas is dat er alleen kaas in zit. Geen nieuw ontdekt melkulon of kazigan of weetikveel. Zo’n gouden brok is puur natuur en niets anders. Vreselijk ouderwets dat uw vuistje ’t zelfde bevat als de knuist van Karei de Stoute? Erg ouderwets, ja. Erg goed ook. ATHENE De Griekse dichter Giorgos Seferis, aan wie in 1963 de Nobelprijs voor letterkunde werd toegekend, is maandag op 71-jarige leeftijd in Athene overleden. Hij be vond zich in het ziekenhuis Evan- ghelismos, waar hij de laatste tijd enige maagoperaties had ondergaan. Hij ontving destijds de Nobelprijs voor „zijn voortreffelijke lyrische werk, geïnspireerd door een diep ge voel voor de Helleense beschaving”. Commentaar uit Haarlem Bisschoppelijke »/wwwwwwww%«z^w>n^ te HET EERSTE CONTACT van 12.25 13.25 is J. HEIJER. >raada- 22.50 ïraadt- 18.15 ■raadit- 20 u.: GIORGOS SEFERIS 11.10 NOS-NOT: Schooltelevi- .16 u.: SS- 15 u.i is De u.: gelijks lan de Noord. lepark, ks van De voorstelling is in de Toneelschuur, Smedestraat 23, te zien op 21. 22, 27. 28 en 29 september. 18.55 19.00 19 05 19.55 20.00 20.15 20.21 19.30 19 55 20.00 20.15 20.20 18.45 18.50 18.55 19.00 19.05 AVRO (K) Muzikale show Nei) Diamond STER (K) Reclame. NOS - (K) Journaal. STER: (K) Reclame. AVRO: Peyton Place. (K) Muzikale show Adamo NOS: (K) Journaal -23.25 TELE AC: Economie - 2 fherh.) t. 21 u. aplein, ■t). le st met •er in m uit bin- ekers vaar- mber egge- jzelf- dak- ;azijn s de positie terdag terdag beeck, Mieter en op Bever- Cultu- rs van straat, 30 uur ar. maan- ite. iraads- 20.35 20.40 19.55 20.00 20.15 20.21 21.10 22 50 22.55 18.45 18.50 18.55 19 00 19 05 19 12 19 55 20.00 20.15 20.21 Seferis, wiens werkelijke naam Giorgos Stylianos Seferiades was, is vele jaren in diplomatieke dienst geweest. In Beiroet, Damascus en Londen was hij ambassa deur. Hij was de zoon van een advocaat in Smyrna, die later hoogleraar in het vol kenrecht in Athene werd. In 1918 ver huisde het gezin naar Frankrijk, waar Giorgos zes jaar letteren en rechten stu deerde aan de Sorbonne. In 1926 ging hij als ambtenaar werken op het ministerie van Buitenlandse Zaken in Athene. enige invloed op de programma’s kunnen uitoefenen. Doordat de onderlinge concurrentie dus is uitgeschakeld, zou bij het pu- Nederland II NOS' (K) Opening Staten Gene raal - samenvatting. 18.45 (K) Pip en Zip. STER - (K) Reclame. NOS: (K) Journaal STER (K) Reclame NOS Den Haag Vandaag 18.50 18.55 19.00 19.05 19.10 (K) Vrij-uit. 19 30 Nederland 1. In de avond na Pip en het journaal van de KRO een afleve ring uit de serie Daktari. Na het twee de iournaal een extra lange aflevering van Vanavond in Nieuwspoort. Ad Langebent en Ed van Westerloo spre ken over de troonrede en de miljoe- Deze overeenkomst houdt in dat de col lectie van het Bisschoppelijk Museum Haarlem zal verlaten. Een actie om de kunstschatten voor Haarlem te behouden, zoals die geruime tijd geleden werd on dernomen, is als mislukt te beschouwen. Conservator J. Verspaandonk van het Bisschoppelijk Museum zei ons vanmor gen, dat het nog niet zeker is of helemaal niets van de collectie (schilderijen, beel den, kerkzilver) zal achterblijven, „Daar moet u me niet op vastpinnen,” zei hij. „Misschien dat een paar Haarlemse stuk ken hier blijven. Overleg met het Frans Halsmuseum daarover is te zijner tijd wel mogeltfk- Maar het duurt nog minstens vijf jaar, misschien langer, voor het museum in Utrecht klaar is. Wat gaan we ons dan zorgen maken over wat dan gebeurt?” Nederland 2. Op het tweede net een herhaling van de troonrede vooraf gaande aan het avondprogramma. De NOS blijft tot half acht in de lucht met Pip en Zip, Nieuws. Den Haag vandaag en de rubriek Vrij-uit. die steeds minder tips geeft en steeds meer kritisch de recreatiesector bekijkt. De AVRO vult de rest van de tijd tot acht uur met een optreden van de in Ame rika zeer bekende zanger, schrijver en componist Neil Diamond, die tijdens I zijn bezoek aan ons land al recht streeks op de beeldbuis kwam en van wiens optreden de AVRO later nog een samenvatting maakte. Na het tweede journaal voor het laatst op dinsdagavond Peyton Place. Vijftig minuten vervolgens voor Ada- mo. de Belgische zanger, die een aantal laren geleden ongekend populair was in ons land en die in augustus terug- I kwam. Hij bleek nog niet vergeten en I zijn optreden had een geweldig succes, j De AVRO maakte opnamen. Op het programma staan enkele successen van vroeger, zoals Vous permettez Mon- sieur en voorts nieuwe stukken voor veruit het grootste deel van de hand van Adamo zelf. Wibo v.d. Linde zal hierna zijn 50 minuten Televizier Ma gazine wel hard nodig hebben voor de Prinsjesdag-commentaren. Na het laat ste nieuws de tweede les in de cursus economie van Teleac. bliek evenmin alleen maar aan zijn geestelijke gemakzucht hoeven te wor den geappelleerd. Die programma’s kunnen goed of slecht zijn, het geld komt toch wel binnen. Helaas echter worden die programma’s duidelijk steeds slechter, omdat de opperste lei ding (en dus de regering) geen enkele aanvechting voelt om de televisie te hanteren als instrument om het pu bliek mondiger, geïnstrueerder, volwas sener te maken. Een doelstelling die ook in de kraam van het post-gaullis- me blijkbaar nog altijd niet past. Boven links: Wim van der Grijn; rechts: Frans Koppers. Onder links: Ben Hulsman; rechts: Ad van Kempen. harder aankomen als het bijvoorbeeld zou worden gespeeld in een kerk ter gelegen heid van een dienst in het kader van de vredesweek. Voor zo’n gelegenheid heeft Bond het ook geschreven. In 1931 werd de eerste gedichtenbundel van Seferis gepubliceerd onder de titel „Het keerpunt”. Behalve oorspronkelijk dichtwerk schreef Seferis vertalingen van werken van André Gide en van T. S. Eliot. Hij was ook medewerker van het Franse tijdschrift „Les lettres nouvelles”. Tijdens zijn ambassadeurschap in Lon den van 1957 tot 1962 kreeg hij een eredoctoraat van Cambridge en een naar William Foyle genoemde prijs voor een bundel gedichten. Eerder, in 1947, had hij de Costis Palamasaprijs ontvangen. Seferis was de eerste Griek aan wie de Nobelprijs voor letterkunde werd uitge reikt. Na de staatsgreep van de Griekse kolo nels in april 1967 leefde Seferis zeer teruggetrokken in Athene. In maart 1969 verbrak hij zijn stilzwijgen met een ma nifest, waarin hij pleitte voor geestelijke vrijheid en waarschuwde, dat door de onderdrukking hiervan het land te gronde zou gaan. Van officiële Griekse zijde werd geen aandacht besteed aan zijn 70ste verjaar dag vorig jaar. In de buitenlandse pers werd bij die gelegenheid wel veel ge schreven over de dichter en zijn werk. Een Griekse regeringswoordvoerder noemde de overleden dichter een „buiten gewone persoonlijkheid”. Woensdag zal Seferis in Athene worden begraven. Alge meen wordt aangenomen, dat het een staatsbegrafenis wordt. Vrienden van de overledene, die voornamelijk tot de op positie behoren, hebben zich echter uitge sproken voor een particuliere plechtigheid. (Van onze correspondent in Parijs) PARIJS. Tijdens de afgelopen grote vakantie heeft bij de Franse televisie weer eens een kleine paleisre volutie plaatsgegrepen en de 30 mil joen kijkers, die elke week, volgens een recente opiniepeiling, niet minder I dan 19 uur naar hun kijkglaasjes tu ren, wachten de gevolgen nu maar weer gelaten af. In de intussen al weer lange historie van de Franse staatsra dio en -televisiebedrijven werd door regering of parlement al herhaaldelijk aan de organisatievorm en de toplei ding gedokterd, zonder dat in feite ooit erg veel veranderde. Onder Pompidou en vooral Cha- ban-Delmas is het nieuws journaal misschien iets liberaler en een tikkeltje onafhankelijker van de regering ge worden, maar in laatste instantie maakt niettemin de minister-president de dienst nog altijd uit. Een dienst die nu nog wat uniformer op de populaire I toer zal gaan draaien, ten koste, uiter- I aard, van alle educatieve of culturele I ambities. i De jongste paleisrevolutie komt neer op een stoelendans onder de directeu- ren van de radio en van het eerste en het tweede (kleuren)-televisienet. En aangezien het nog wel zes a acht maanden zal duren alvorens de vruch ten van die herverdeling van functies I bij het publiek in de schoot zullen vallen, kan men, op grond van de antecedenten van de directeuren, de kwaliteit en de tendenzen toch nu al wel voorspellen. Van de kant van de regering was de bedoeling van die benoemingen tweele dig. In de eerste plaats het publiek bewegen meer kleuren-tv-toestellen te kopen waarbij de Staat direct geïn teresseerd is door de kijkdichtheid van het tweede en exclusief gekleurde net te verhogen. Tot dusver richtte dat tweede net zich eerder tot de geesteliik en cultureel meer geëvolueerde krin- gen. Maar de tv-veteraan Pierre Sab- bagh, die de laatste jaren de populair- ste programma’s van massaspelen en driehoekskomedies op het eerste net lanceerde, is nu naar het kleurenka- I naai overgeplaatst, terwijl zijn voor ganger die door de opperbaas een paar keer op de vingers moest worden ge tikt, gelijktijdig werd weggezuiverd. En het tweede doelwit dat met die eerste richtlijn parallel liep, was de pedagogische, culturele en „politiseren de” tendenzen en neigingen van de televisie af te remmen, ten behoeve van het vertier van de allerbreedste massa. En het parool luidt dan nu ook: meer chansons, voetbal, variété, boule- I vard-toneel en massaspelen. Minder I „high-brow”. „kunst” en ook minder politieke achtergrondinformatie, speci aal ten aanzien van de binnenlandse verhoudingen en toestanden. Programma’s of series die wat dieper I groeven en daarom toch al op de late avonduren werden uitgezonden maar die de vier percent van het publiek I niet haalden, worden nu zonder pardon gesnoeid. De grootste gemene deler dic teert de wet, waarbij ieder woord of beeld dat aanstoot zou kunnen geven, vermeden dient te worden. Zo heeft onlangs nog een censor die zijn eigen reputatie als toneelschrijver op de boulevard met zijn tot op de draad versleten dubbelzinnigheden had gevestigd, in de gedichten van grote surrealisten ais Rene Char, Hendrik Micheux of Robert Desnos systema- I tisch alle woorden geschrapt die de preutse oren van de televlsieschare zouden kunnen bezeren. Leve de „mo raal” en de hypocrisie van de fatsoens rakker en Eros mag hoogstens alleen met schuinse toespelingen worden be naderd. De Franse televisie die zich eens en niet ten onrechte, erop beroemde met haar culturele programma’s de spits in de wereld af te bijten, laat het er nu steeds openlijker bij zitten. En het jammerlijke van die ontwikkeling is. dat die algehele afgang zeker niet in de geest en de letter van haar consti- tutie is beschreven. Iedere kijker be- taalt zijn contributie van 120 francs per jaar immers toch wel, ook zonder nennota en daar zullen de dames en heren uit politiek Den Haag heel wat commentaar op hebben. Daarna een film uit de serie Jan de -t Hartog. Vanavond een van de bekend- ste verhalen namelijk Schipper naast God in een Franse verfilming. PRASTÖ (AP). Uit het landhuis van de Amerikaanse oliemagnaat Robert Young in Prastö in Denemarken is een schilderij gestolen dat door de eigenaar wordt toegeschreven aan Rubens en dat verzekerd is voor een bedrag van een mil joen Deense kronen (ongeveer 135.000 dol lar), zo heeft de politie vandaag bekend gemaakt. De diefstal van het schilderij een por tret van een jonge edelman werd zon dag door de butler ontdekt. De butler zei dat Young, na de zomer in rijn landhuis te hebben doorgebracht, eind augustus naar de Verenigde Staten was teruggekeerd. Sindsdien stond het huis leeg en er was geen speciale beveiliging tegen inbrekers. HILVERSUM III. 9.00 Nws. 9.02 Van met af aan. 10.00 Nws. 10.03 Journaal. 10.06 Arbeidsvita minen. 11.00 Nws. 12.00 Nws. 12.03 Zet ’m op. 13.00 Nws: 13.03 Journaal. 14.00 Nws. 14.03 Gimmick. 15.00 Nws. 15.03 Muz. Boetiek. 16.00 Nws. 16.03 Licht platenprogr. 17 00 Nws: 17.03 Journaal. tot film waar Men ziet uit een steil oplopende zwarte schutting vier hoofden steken: Adolf Hit ler (Frans Koppers). Marlène Dietrich of Marilyn Monroe (Wim van der Grijn). een wielrenner (Ben Hulsman) en een langha rige snorremans (Ad van Kempen), die er uitziet als een kruising tussen Michiel de Ruyter en Molière. De vier hoofden spre ken teksten, maken allerhande blaasgelui den, zingen „Vader Jacob” en het beroem de duet uit „De Parelvissers”. De teksten hebben tot thema’s: vrou wen, boeken, kunst, sigaretten. Ze schij nen voor een deel ontleend te zijn aan „Tafelgesprekken” van Adolf Hitler en een astrologisch werkje uit de donkere middeleeuwen. Al pratend met allerlei overdreven stemmetjes al dan niet in dialect, trekken de vier acteurs hun ge zicht in de dolste mimiek, die ze maar kunnen verzinnen. Dit alles is door regisseur Christiaan Nortier op een knappe contrapunt-achtige manier tot een muzikaal geheel gediri geerd. Het is alsof het een thema met variaties is. of liever nog: een fuga. Het geheel heeft geen boodschap, heeft de regisseur gezegd. Ieder kan er dus uithalen wat hij wil. Misschien kun je bij nauwlettende analyse enige zin in de onzin ontdekken. Maar persoonlijk heb ik weinig dieps gevonden. Niet dat het nodig is. Ik heb me kostelijk geamuseerd met dit waanzinnig babbelende en bubbelende groepsportret. Een beetje misplaatst na deze absurde bekkentrekkerij doet daarna „Zwarte Mis” van Edward Bond aan. Niet vanwege de kwaliteit van het spel, maar om de in houd. „Zwarte Mis” is een pamflettistische aanklacht tegen de slappe houding van de officiële kerk tegenover een onchristelijk regime, in dit geval de Zuidafrikaanse regering, die in 1960 in Sharpeville een groot aantal haar onwelgevallige negers liet afslachten. Edward Bond (die onder andere „Gered” en „Smalle weg naar het verre noorden” schreef) zet in nog geen kwartier zijn visie bijzonder scherp en met enkele mooie theatermiddelen uiteen. Men ziet het staatshoofd te biecht gaan bij een pastoor, met op de achtergrond een Christusfiguur. Intussen worden bui ten de negers neergeknald. De Christus komt van het kruis af en doet gif in de kelk wijn, die het staatshoofd te drinken krijgt. Het staatshoofd sterft. Christus wordt gearresteerd en zijn plaats aan het kruis wordt ingenomen door een SS- achtige soldaat, die op zijn tijd met veel militair vertoon wordt afgelost. Het sarcasme van de tekst >s door regisseur Wim van der Grijn en zijn spelers even sarcastisch uitgebeeld, boodschap van dit korte werk zou echter EINDHOVEN.— Emmy Verhey maandag, tijdens het Benelux Tromp Mu ziekconcours voor jonge violisten in Eind hoven, in de voorronde eerste geworden. Zij zal met zeven anderen vandaag aan de demi-finale meedoen. Woensdag zal de finale worden gehouden. Aan het con cours hebben in totaal dertien jonge vio listen meegedaan. De jury bestond uit Eduard Flipse, Herman Krebbers en Ar thur Grumiaux. Nederland I 18.45 NOS: (K) Pip en Zip. 18.50 STER: (K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. (K) Daktari (serie). STER (K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. KRO Vanavond in Nieuws poort 21.10 Jan de Hartog-film: Schipper naast God. -22.55 NOS: (K) Journaal. DEN HAAG. Na samenvoeging van de collecties van het Aartsbisschoppelijk Museum, het Oud Katholiek Museum, bei de te Utrecht en het Bisschoppelijk Mu seum te Haarlem zal te Utrecht een rijksmuseum tot stand komen onder de naam Rijksmuseum Het Catharijnecon- vent. In het Ministerie van C.R.M. te Rijs wijk werd een dezer dagen de overeen komst hiervoor ondertekend door de staatssecretaris Vonhoff, en bestuursleden van de nieuwe Stichting waarin de ge noemde musea samen werken Het nieuwe rijksmuseum zal straks in formatie geven over de christelijke cul tuur en haar invloed op de Nederlandse samenleving in de ruimste zin van het woord. Ter verkrijging van een zo breed mogelijke samenwerking ligt het in het voornemen om ook voor het museaal bezit van de reformatorische kerken in de nieuwe opzet een plaats in te ruimen. Het nieuwe rijksmuseum zal worden gevestigd in het bekende Catharijnecom- plex. De restauratie van de gebouwen en de inrichting van het museum, waarvoor wordt gezorgd door de gemeente Utrecht, zal echter nog wel enige tijd in beslag nemen. Verwacht wordt, dat het nieuwe rijksmuseum in 1975 voor het publiek kan worden geopend. de schrijver Jan de Hartog met de film was in ’39 toen hij een oorspronkelijk scenario schreef voor een Nederlandse speelfilm dat hij „Ergens in Neder land” noemde. Het mobilisatie-verhaal werd door Ludwig Berger in de Cine- tone-studio verfilmd en enkele weken voor de Duitse invasie, op 12 april 1940 in première gebracht. Het succes was van korte duur, want na de dramati sche meidagen moest de film uit de roulatie worden genomen Kort na de oorlog werd opnieuw een geesteskind van de auteur verwerkt, ditmaal in Frankrijk Louis Daquin in 1951 van het toneel stuk „Schipper naast God” een melo dramatisch geheel maakte We tadden toen hier een jaar eerder al kennis kunnen nemen van de toneelschrij - verskwaliteiten van Jan de Hartog in een voorstelling van het stuk met Cor van der Lugt Melsert in de -ol die Pierre Brasseur in de verfilming zou spelen. Bij .Schipper naast God,” vanavond te zien in de KRO-serie „Jan de Har tog en de film” gaat het om een wat ruwe, atheïstische vrachtvaarder die na zijn lading in Hamburg gelost te heb ben. op zoek is naar een profitiitelfike thuisreis. Het is 1938 en Joris Kuiper die zich niet met de politiek bemoeit ontdekt de mogelijkheid om met Joden die uit Duitsland weg willen vanwege het Hitlerregiem. goede zaken te ma ken. Met 150 vluchtelingen verlaat hij Hamburg op weg naar Alexandrië. waar de Egyptische autoriteiten echter niet van plan blijken zijn ongevraagde „vracht” te accepteren. Inmiddels is kapitein Kuiper zich voor zijn passa giers gaan interesseren, een rabbi on der hen heeft hem bovendien attent gemaakt op de bijbel en een humanis tisch getinte eerste stuurman indoctri neert hem met menselijke opvattingen. Zodat de ogenschijnlijk ongevoelige godloochenaar een man wordt die zich gaat inspannen om de vluchtelingen hoe dan ook ergens veilig onder te brengen. Het doet allemaal wat gecon strueerd aan en Daquin is ook niet de sterke regisseur om een dergeliik emo tioneel geladen onderwerp binnen de perken te houden. Maar zeker voor de tijd van zijn ontstaan, toen Is-aël on der veel tegenwerking een zelfstandige staat trachtte op te bouwen, had de film actuele kanten die misschien ook au nog hun waarde hebben behouden. CHARLES BOOST. HILVERSUM. De NOS-radio zendt 1 woensdag 22 september van 22.10 totI 22.30 uur via Hilversum 2 de laatste I tien minuten en een nabeschouwing uit I van de voetbalwedstrijd Olympiakos I NicosiaFeijenoord, die in het kader van het toernooi om de Europa Cup I voor Landskampioenen in het Feijen- oord Stadion in Rotterdam wordt ge- i speeld. Verslaggever is Theo Koomen. HILVERSUM I 7.00 Nws. 7.11 Ht levende woord I 7.16 (S) Op het eerste gehoor. 7.25 I Horen en zien; 7.30 Nws; 7.32 Hier en i Nu. 8.00 Nws. 8.11 Verzoekplatenprogr. voor de militairen. (8.30-8.32 Nws; 9.00- 9.10 Gymnastiek voor de huisvrouw). 9.30 Voor de kleuters. 9.45 (S) Ge- i schikt.voor U! 10.15 Voor de vrouw. 11.00 Nws. 11.03 Aktua-Magazine. 11.55 Meded. 12.00 (S) Van twaalf tot twee. 12.22 Wij van het land; 12.26 Meded.; t.b.v. land- en tuinbouw; 12.30 Nws:; 12.41 Actualiteiten: 13.00-13.05 Raden ]l maar.14.00 Huisbezoek. 14.10 (S) I Russisch Staats Symfonie Orkest. 15.00 i In ’t zilver. 16.00 Nws. 16.03 Voor de kleuters. 16.15 Radiostrip. 16.30 (S) Jeugdland. 17.30 En Bloc. 17.50 Over- i| heidsvoorl. Ontwikkelingslanden; 18.30 I Nws. 19.00 Openbaar Kunstbezit. 19.10 Lezing. 19.20 (S) SNIF. 19.50 Progr voor blinden, slechtzienden. 20.00 (S) Woensdagavond-muziekmagazine. 22.30 Nws. 22.38 (S) Mensen, ontmoetingen, I meningen. 23.55 Nws. HILVERSUM II. 7.00 Nws. 7.11 Gymn. 7.20 (S) Dag woensdag!7.33 Van de voorpagina. 7.54 Deze dag. 8.00 Nws. 8.11 Actualiteiten. 8.22 (S) Dag woensdag. 8.35 Van alle I markten thuis. 9.00 Radioweekblad. I 9.00 Ons nummer is 9 35 Waterstan- I den; 9.40 Schoolradio; 10.15 Koning I Klant; 10.30 De Weekbladen; 10.45 I Voor de kleuters: 11.00 Nws; 11.03 Op de koff’e. 12.00 (S) Licht strijkorkest.]; Openluchtconcert. 13.00 Nws. 1 13.11 Actualiteiten. 13.25 Speelruimte. Kennismaking buurtbewoners 14.00 Operettewereld14.35 Kinderkoor: l| 14.50 Voordracht. 15.10 Buurtbewoners;! en hun favoriete muziek: 15 40 Profiel I in muz. 16.00 Nws; 16.03 Speelruimte 'I 16.25 De Toonzaal. 17.00 Ned. volksver- j halen en gebruiken. 17.20 (S) Metropole Orkest. 17.40 Toerismo. 17.55 Meded 18.00 Nws. 18.11 Actualiteiten. 18.20 Uitz. P.v.d.A 18.30 (S) Klink Klaar zonder nonsens. 19.30 Nws. 19.35 Met I de muziek mee. 20.30 Confrontatie. 21.05 (S) Lichte grammofoonmuz. 21.20;] Ned. componisten 22.10 Voetbalwed- I strijd Olympiakos NicosiaFeijenoord. I 22.30 Nws. 22.38 Meded. 22.43 Actuali- I teiten. 22.50 (S) Radio Jazz Magazine. 2315 (S) Stereo-Pop. 23.55 Nws. -12.00 sie. 17.00 KRO: (K) Kinderprogramma. NOS: (K) Pip en Zip. STER: (K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. NOS' Den Haag vandaag. 19.10 (K) De Dubbeldekkertjes. IKOR-CVK-RKK' Kenmerk. STER: (K) Reclame. NOS' (K) Journaal. STER' (K) Reclame. Pol Partijen: C.P.N 20.30 Staatsloterij. Socutera. NOS: (K) Uit de wereld der insekten. 20.55 (K) Film (18 jaar). 22.45 Studio Sport. 23.20 -23.25 (K) Journaal. Nederland II NOS: (K) Pip en Zip. STER: (K) Reclame. NOS' (K) Journaal STER (K) Reclame. KRO (K) Felix de kat 'Ki Liedies uit Wenen. STER *K) Reclame. NOS' (K) Journaal. STER: (K) Reclame. KRO: (K) De kleine wereld van Shari Lewis. 21.10 (K) Siberië (doe.). 22.10 -22.15 NOS: (K) Journaal. 9 ,\o’

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 9