Stefan Kovacs REMISE MET VRAAGTEKENS Bomalarm veroorzaakt Hulshoff een steeds groter organisator in Ajax-defensie Bulgaren te sterk voor fantasie-formatie Aparte ringen KAN paniek bij Borussia „Wij hadden hier met twee, drie-nul moeten winnen” Chemie Halle VOLLEYBAL KNHB overleden Quarles van Ufford oud-secretaris trekt zich terug Sporttoto negen >2 fred M 8| I DONDERDAG 30 SEPTEMBER 1971 Middenveld Zelfvertrouwen Uitslagen 1 juwelier horloges VOORSEIZOEN- AANBIEDINGEN VOORDELIG KOPEN TOT 15 OKTOBER ROSSKOPF METAALSKIES, compl. ƒ275.— incl. Salomon Sicherheitsbindung Hakautomaat en stokken HEAD SKIES 200, met 100.- VOORDEEL BARTEL JORISSTRAAT 2 - HAARLEM - TEL. 31.02.02 SKIES, -schoenen en SNEEUWKETTINGEN 9^ (Van onze sportredactie) Keizer komt te laat om één van Ajax’ vele kansen uit te buiten. Ausputzer Dömer kan alleen maar toekijken hoe de bal naast het doel zal verdwijnen. wist iedereen al dat het bekeken was. Ook ge- ADVERTENTIE MARC SERNé Olympique Marseille (Van onze sportredactie) VERKOOP INRUIL VERHUUR Frappant ADVERTENTIE met echte stenen, tegen redelijke prijzen. In uitwedstrijden in het toch al onna- i Jan van Goyenstraat 18, HEEMSTEDE Tel. 285309 - Ruime parkeergelegenh. tuurlijke Europa-cupcircus is een elftal dat voornamelijk spelers telt wiens grote kracht in de attaque ligt namelijk bijzon der kwetsbaar. Aan Kovacs ligt het niet. (Van onze sportredactie) Celtic - BK 1903 3—0. Ruststand 10. Doelpun ten van Wallace (2) en Callaghan. Toeschouwers 53.000. DEN HAAG. De cijfers van sporttoto negen zijn: 3-l-l-3-l-2-l-3-2-onbekend-2- 1-1. onder andere DRESDEN Ondanks het feit dat Ajax in Dresden een einde maakte aan de slechte traditie dat de Europa-cupwinnaar (achtereenvolgens Celtic, Manchester Uni ted, AC Milan en Fejjenoord) in het nieuwe seizoen een vroegtijdig einde beschoren is bleef na de doelpuntloze remise zonder glans de vraag onbeantwoord of men nu over het huidige Ajax tevreden moet zijn of niet. Enerzijds kapselden de Amsterdammers het opnieuw vrij armetierig voetballende Dynamo (wat natuurlijk ook de verdienste was van de in defensief opzicht sterk opererende Ajax-elf) voortreffelijk in, maar aan de andere kant deden zich bij het counteren (zonder dat Ajax echt intelligent uitverdedigde) zo’n arsenaal aan reële scoringskansen voor dat men zich steeds sterker ging afvragen of het klasseverschil niet met enkele doelpunten tot uitdrukking had moeten worden gebracht. strijd vooral de vaderlandse aanwijzing dat partij was voor aan balverlies bezondigde, kon met name alleen maar Neeskens het zelfvertrouwen van de Oostduitsers, die hun aanvals- kracht niet op de vleugels maar in het midden hadden geconcentreerd, ondermij nen. al omdat wij voor de wedstrijd tot de conclusie waren gekomen dat één doel punt van Ajax teveel zou zijn. Dan was het afgelopen. Ajax had alleen al in die eerste periode zoveel kansen laten liggen dat het een klein wonder mocht heten dat wij niet achterstonden” Dat kwam dan voornamelijk door het miljoenentrio Cruyff, Keizer, van Dijk Bijna iedere dieptepass, het middenveld werd negentig minuten overgeslagen, was goed voor een Ajacied die vrij voor de uitstekende doelman Meyer verscheen. Verdedigend manifesteerde de Dynamo- defensie zich als een zeef waar de handige Cruyff (die met de logge Sammer keer op keer dolde) maar niet doorheen kon ko men. Cruyff: „Waar die Sammer de lucht vandaan heeft gehaald begrijp ik nu nog niet. Hij was bij iedere Dynamo-aanval zoveel mogelijk in de spits te vinden maar was ook bijzonder vlot weer terug. Dan moest je eerst Sammer pakken, dan nog één of twee andere verdedigers en als ik dan voor het doel kwam dan liep ik op mijn tandvlees. Bij die dieptepasses moest je ontzettend veel sprintjes trekken. Dat kostte bijzonder veel kracht”. ford en Armstrong erna. Er waren 27.176 toe schouwers. Doelman Thun voorkwam dat Ar senal de dubbele cijfers haalde. BOLOGNA Het Nederlandse volley balteam heren heeft woensdag in de derde wedstrijd voor de kleine finale van het Europese kampioenschap in Bologna geen enkele poging gedaan de van te voren vaststaande nederlaag tegen Bulgarije te ontgaan. Integendeel: coach Van der Haar achtte het moment gekomen zijn basis spelers wat rust te gunnen en trad de sterke Oost europeanen tegemoet met een fantasie-formatie. Pas toen hij in de derde set bij gebrek aan succes terugviel op de oude vertrouwde krachten, begon er enig evenwicht in de krachtverhoudingen te komen. Niet voldoende echter om Bulga rije van een 3-0 (15-5 15-6 15-12) zege af te houden. Hoe fantasierijk Van Der Haar wel was geweest bij de samenstelling van zijn basis-team bleek wel uit het feit dat Jurrie Kooien spelverdeler bij uitnemend heid geacht werd als hoofdaanvaller op te treden. Hij werd gesecondeerd door Bert Aalbers, Jan Warns, jeugdinterland Onno Kalf, Hans Valkenburg en Wim Hoeboer. Toen de Bulgaren na 4-4 vlot doorliepen naar 15-5, en in de tweede set De Nederlandse dames verloren even eens in Bologna met 3-0 (13-5 11-5 11-5) van Italië, dat vooral in de verdediging superieur was. In de tweede set gaven de Nederlandse dames een voorsprong van 8- 2 uit handen. Dat gold dan niet altijd voor het mid denveld. Gerrie Mühren heeft een fabel achtige taalbehandeling, is als aanvallende middenvelder van enorme betekenis, maar kan als Ajax tegen een tegenstander van importantie komt te staan, in verdedigend opzicht wel eens tekort gaan schieten. Ditzelfde geldt echter nog veel meer voor Arie Haan, die Rijnders helemaal niet kan compenseren en als aanvallende midden velder dan weer de mindere blijft van Mühren. Tegen Dresden viel het allemaal nog wel mee maar naarmate de Europa- cupcompetitie vordert zal Ajax toch wel eens pijnlijk het gemis aan een tweede breker (naast Neeskens) op het midden veld gaan ervaren. Integendeel. Doordat hij de teugels na het strakke keurslijf van Michels wat heeft laten vieren lijken de spelers zelfs meer voor hem over te hebben dan zij voor de Spaanse avonturier hadden. Kovacs is naast zijn vriendelijke benadering van de spelers ook een vakman die tot nu toe zeer goed werkt binnen de mogelijkheden die hij heeft. Hij stelt terecht: „Ik moest op dat middenveld wel met Neeskens, Haan en Mühren voetballen. Schilcher is wellicht beter voor het „breekwerk” ge schikt dan een Haan, maar hij heeft niet die routine van 'Haan of Mühren. Die spelers hebben namelijk wel een Europa- cupfinale gespeeld. Dat kan vanavond was dat niet zo belangrijk, hoewel je dat van tevoren nooit kunt weten juist in zo’n uitwedstrijd in Oost-Duitsland van enorme waarde zijn. Het is tenslotte alle maal goed gegaan. Binnenkort komt Suurbier weer terug. Dan krijgen wij verdedigend weer meer mogelijkheden.” Celtic heeft voor 53000 toeschouwers alles gedaan om revanche te nemen voor de sensationele nederlaag van veertien da gen geleden (12) in de Deense hoofdstad tegen BK 1903. De Deense verdediging met de voortreffelijke doelman Jensen als uit blinker hield stand tot de 23e minuut, toen scoorde Willie Wallace uit een kleine hoek. 20 minuten voor tijd was het veel sterkere Celtic nog steeds niet verder gekomen dan de kleinst mogelijke voorsprong. Jensen stopte zelfs een strafschop van Hughes. In de laatste tien minuten werd Jensen nog gepasseerd door Callaghan en Wallace. Voor de tweede ronde van het toernooi om de Europese beker voor landskam pioenen hebben de volgende clubs zich ge plaatst: CSKA Moskou, Standard Luik, Celtic, Dynamo Boekarest, Internazionale Milan, Ujpest Dosza, Borussia Mönchen Gladbach, Olympique Marseille, CSKA Sofia, Valencia, Arsenal, Grashoppers Zürich, Sliema Wanderers, Benfica, Ajax en Feij enoord. In het bijzonder die van Kreische die gisteravond nog dieper afzakte dan de afgelopen maanden het geval is geweest. Neeskens: „Ik vond hem vorig jaar hier toen wjj met het Nederlands elftal tegen Oost-Duitsland speelden veel beter. Toen stelde hij zich ook veel meer in dienst van het elftal. Nu liep hij maar te roepen naar zijn medespelers om de bal. Hij wilde zoveel mogelijk ballen om aan te tonen dat hij alleen het spel maar kon maken. En dat is nu juist niet zijn grote kracht geloof ik”. En Dynamo-trainer Walter Fritzsch: „Kreische is geen scha duw meer van vorig seizoen”. EINDHOVEN. Het bestuur van Chemie Halle zal de UEFA laten weten dat de Oostduitse club afziet van het spelen van de return tegen PSV voor het toernooi om de UAFA-cup. Deze wedstrijd ging woensdagavond in het stadion De Vliert in Den Bosch niet door als gevolg van de ramp in het Eindhovense hotel ,,’t Sllveren Seepaert”. Dit houdt in dat PSV nu automatisch geplaatst is voor de tweede ronde, waarvoor vrijdag in Bel grado de loting wordt verricht. De UEFA zal het besluit van Chemie Halle dan on getwijfeld bekrachtigen. Dat zou wel eens de plaats kunnen kosten van Dick van Dijk. De in blakende vorm stekende Sjaak Swart zou als rech terspits wei eens beduidend meer inhoud kunnen hebben dan Dick van Dijk, zoals hij gisteravond voetbalde. Maar ook Dick van Dijk is geen simpel geval. Afgelopen zaterdag stond hij tegen PSV toch maar weer op de goede plaats om Ajax met een ogenschijnlijk simpel doelpunt uit een impasse te halen. Gisteravond stond Van Dijk opnieuw feilloos opgesteld om uit een corner van Cruijff met een kopstoot volkomen buiten het bereik van Mei jer de lat te treffen. Het had voor hetzelfde geld Ajax’ dik verdiende over- winningstreffer kunnen zijn. Toen Neeskens werd vervangen door Schilcher was Kreische al zo murw dat hij nog nauwelijks voor gevaar kon zor gen. Fritzsch: „Het uitblijven van een doelpunt werkte erg deprimerend op mijn spelers. Toen het bij de rust nog 0-0 was Chemie Halle keert vandaag per LOT- lijntoestel van Schiphol via Oost-Berlijn naar Halle bij Leipzig terug. Mee gaan, gelegen op brancards, de speler Mosert, die bij een sprong tijdens de brand in het hotel een dubbel beenfractuur opliep, en masseur Schuttig, die wegens een rook vergiftiging in het ziekenhuis werd opge nomen. Ook het stoffelijk overschot van de speler Wolfgang Hoffmann gaat donderdag mee terug naar Halle. Ex-intemational Klaus Urbanczyk, die zeer veel bloed heeft verloren, blijft op medisch advies voorlopig in het Eind hovense binnenziekenhuis achter. DUSSELDORP. Een anoniem tele foontje naar een Dusseldorps dagblad heeft woensdagmiddag groot alarm veroorzaakt voor de ’s avonds in het Bökelberg-stadion plaatsvindende Europese-bekerontmoeting Borussia Mönchen Gladbach-Cork Hiber nians. Iemand, die zich voordeed ais een Engels soldaat en zei te bellen uit het NATO-hoofdkwartier in Rheindahlen, ver telde dat een aanslag was beraamd en dat „handgranaten op de Ierse spelers zouden worden geworpen”. De Duitse politie nam direct contact op met het hoofdkwartier en samen met Britse militairen zochten agen ten twee uur voor het begin van de wed strijd in het stadion naar explosieven. De bezoekers werden zorgvuldig, maar zo on opvallend mogeljjk gecontroleerd. Het bom-alarm veroorzaakte niet alleen bij de politie grote activiteit: ook de plaatseljjke artsen bleven op hun post tot na het einde van de wedstrijd. In de om geving van het stadion werd een groot aantal ziekenauto’s gereed gehouden. Van 1928 tot 1966 was hij lid van het bestuur van de Fédération Internationale de Hockey (FIH), waarvan de laatste de cennia als president. Hij was coach van het Nederlands elftal van 1925 tot 1952, waarbij hij de oranjeploeg naar de zilve ren medaille leidde bij de Olympische Spelen van Helsinki. Hij was erepresident van de FIH sinds 1966, erelid van de KNHB, de Belgische en Spaanse hockey bond. Hij was tevens erelid van het T'ÏOC, waarvan hij vele jaren bestuurslid is geweest en was erevoorzitter van de ho- ckeyvereniging Hilversum. De heer Quar les van Ufford is dinsdagmiddag in alle stilte gecremeerd. een voorsprong namen van 10-5, werd er iets meer lijn in de formatie gebracht. Kooien werd uitgewisseld voor Lex Con- standse. In de pauze voor de derde set creëerde Van Der Haar ter plaatse onder de ogen van de verbaasd toekijkende Bulgaren, die steeds hun sterkste zestal binnen de lijnen lieten, een nieuwe ploeg rond Constandse: Kees Tinga, Jurrie Kooien, Geert Trom petter, en Hans Veldhuis. Alleen Hans Valkenburg bleef van begin tot eind ge handhaafd. In de nieuwe samenstelling kwam Nederland tot beter spel. Voor het eerst werd zelfs een voorsprong genomen: 12-10, maar geraffineerd serveren lever de de Bulgaren drie punten op. Enkele servicebeurten verder was de overwinning een feit. Het Nederlands team komt de komende dagen in de laatste twee wed strijden uit tegen Israël en België. Ook Fritzsch kon dat onderstrepen. Hij zou terecht bedenken: „Vooral Blanken burg speelde erg goed als laatste man” Waarom had Fritzsch de fysiek sterke maar logge Sammer bij zo’n beweeglijk haasje als Cruyff geposteerd? Fritzsch. „Hij is de geschikte man daarvoor. De andere verdedigers zijn toch iets te lang zaam om een spits als Cruyff negentig minuten lang onder de duim te houden. Aangezien ik van Keizei minder gevaar lijke aanvalsdaden verwachtte dan van Cruyff heb ik Sammer bij hem gezet”. Enkele briljante soli van Keizer, die in samenwerking met Cruyff in de afwer- king enkele keren evident faalde, moeten zelfs wat deze beslissing betreft bij Dyna mo-trainer Fritzsch die evenals het opvallend rustige Oostduitse publiek wat gelaten zijn verlies onderging de nodi ge twijfels hebben opgeroepen. vertoont met de Oostduitse international. Sparta’s Hans Eijkenbroek is ook zo’n speler, die, hoewel veel minder veelvuldig, vanwege zijn fysieke kracht en lengte in de spits bij verschillende aanvallen de nodige pressie probeert uit te oefenen. Hulshoff elimineerde Sammer even vak kundig als hij Eijkenbroek de laatste seizoenen heeft gedaan. Bij een corner of vrije trap stelde hij zich enkele meters van Sammer op, sprintte in als de bal genomen werd, waardoor hij door zijn aanzet tot de sprong altijd enkele centi meters hoger reikte dan Sammer, die na een botsing met Krol (wiens hoofd licht is gehecht) met een bebloed gelaat na afloop de kleedkamers opzocht. Hulshoff: „Hij is wel enigszins te vergelijken met Eijken broek. Hoewel Eijkenbroek toch veel ster ker is. Die heeft veel meer voetbalintel- lect dan die Sammer”. Hulshoff ontpopte zich ook gisteravond zoals hij zich vooral dit seizoen en het afgelopen jaar naast Vasovic heeft gepre senteerd. Als een grote organisator die steeds meer aan voetbalpersoonlijkheid lijkt te winnen. Zeker nu de toch niet slecht voetballende Blankenburg toch (nog) niet die inbreng van Vasovic heeft en Schilcher zeker als hij in de laatste vier speelt een verschrikkelij ke risicofactor blijft. Hulshoff was overal. Als de Oostduitsers dan eens een spora disch geslaagde één-twee combinatie op het middenveld opzetten dan was daar onmiddellijk het duo Hulshoff-Blanken- burg om ieder gevaar in de kiem te smoren. Hulshoff: „Ik vond Dresden daar bij toch niet intelligent voetballen. Zij speelden met drie spitsen en kwamen daardoor steeds één man tekort. De speler die de gaten zou hebben moeten trekken ontbrak volledig. Door dat drie spitsen voetbal kon je al lang van tevoren zien aankomen wat er ging gebeuren. Het was in feite voor ons erg simpel voetballen allemaal.” Toch bleef het feit dat dit wellicht niet nodig was geweest als Ajax zich sterker had getoond op het middenveld waar te weinig impulsen vanuit gingen. Als naast Neeskens ook nog een voetballer ais Nico Rijnders bij Ajax had rondgelopen dan was Dresden waarschijnlijk niet verder dan de middenlijn gekomen. Kovacs: „Op het middenveld gaat het inderdaad nog steeds niet zoals ik had verwacht. Daar begint ook de crisis in de produktie van doelpunten waarin wij ons nu bevinden Verdedigend echter gaat het wel als ver wacht. Dynamo heeft nauwelijks een reële kans gehad” Linfield - Standard Luik 23. Ruststand 0—1. Magee en Larmour scoorden voor Linfield, Van Moer, Takac en Piot (strafschop) voor Standard. Toeschouwers 5000. Hajduk Split - Valencia 11, ruststand 10. Nodoveza (Hajduk) en Claramunt scoorden. CSKA Moskou - Galatasaray 30. Ruststand 10. Dorofejev (twee) en Oglobin maakten de doelpunten voor de Russische legerploeg. Borussia Mönchen Gladbach - Cork 21. Rust stand 01. 30. Dennehy 01, 60. Sleloff 11, 80. Wimmer 21. Toeschouwers: 10.000. Scheids rechter Kmavek. Spartak Trnava - Dynamo Boekarest (Roe.) 22. eerste wedstrijd 00, Dynamo Boekarest naar tweede ronde, in uitwedstrijd meer doel punten gemaakt. Gornik Zabrze - Olympique Marseille 1—1 (10). Anczok 10, Skoblar 11. Toeschouwers: 60.000 Sliema Wanderers - Akranes 00, eerste wed strijd 40, Sliema Wanderers naar tweede ronde. Paritzan Tirana - CSKA Sofia 0—1, ruststand 00. Stanassov scoorde voor CSKA. Toeschou wers: 30.500. Arsenal - Strömgodset 40. Ruststand 20. Kennedy en Radford scoorden voor rust, Rad- Grasshoppers - Reipas 80. Ruststand 40. Müller (4), Grobeli, Schneeberger, Meier en Meyer. Toeschouwers 5500. AEK Athene - Internazionale 32. Ruststand 21. Voor EAK scoorden Ventouris en Papaio- annou (twee), Mazzola en Boninsegna maakten de doelpunten van Inter. Er waren 37.000 toe schouwers. Ruud Krol klimt hier op de rug van Sammer, terwijl Heinz Stuy de bal weg stompt. Hulshoff (4) houdt de situatie goed in de gaten. Frappant was dat Sammer er voor die tijd niet was aan geweest. Hulshoff heeft ook in de competitie namelijk een tegen stander die verrassend veel overeenkomst 8PORTHUI9 I muschter Malmö - Ujpest Dosza 10. Ruststand 00. Tapper maakte het enige doelpunt uit een straf schop. Er waren 8300 toeschouwers. De drie Dynamo-spitsen Rau, Riedel en Heidler werden meedogenloos geëlimineerd door respectievelijk Hulshoff, Krol en Sjaak Swart, waarbij de eerste Ajacied de opkomende centrale verdediger Sammer (vooral bij hoekschoppen) in de lucht op een indrukwekkende wijze geen schijn van kans gaf. Voeg daarbij het feit dat Dresden’s Spielmacher, Hans Jürgen Kreische, in Johan Neeskens op alle fron ten. zijn meerdere vond en Dynamo’s summiere aanvalskracht is afdoende verklaard. Kreische werd er zo kriegel van dat hij Neeskens in de tweede helft zo erg natrapte (dokter Rolink: „Neeskens heeft een bloeduitstorting op de testikels, het was te pijnlijk om verder te spelen, maar hij zal zondag zeker weer kunnen voetballen”) dat deze vervangen moest worden door Schilcher. Het vormde de inleiding tot het zoveelste incident van de afgelopen weken waarbij Piet Keizer zich vergat. Hij gooide Sammer (Keizer: ,dac liegt hij”) omver toen deze de geblesseer de Neeskens over de zijlijn wilde trekken om het spel zo snel mogelijk te laten hervatten. De reactie was begrijpelijk want Neeskens vormde in feite in zijn eentje het Ajax-middenveld. Van de voet van Gerrie Mühren (die bovendien zijn directe opponent Ziegler teveel vrijheid liet) vertrokken teveel onnauwkeurige passes en Arie Haan tastte te vaak mis tegen Hafner. Aangezien ook Keizer, net als Van Hanegem op het middenveld, door zich tussen drie, vier spelers in allerlei bochten te wringen, zich te vaak DEN HAAG. Naar eerst thans be kend is geworden is in de nacht van zaterdag op zondag overleden jonkheer L. 3. Quarles van Ufford. De heer Quarles van Ufford was van 1925 tot 1959 secreta- ris-penningmeester en tevens competitie- leider van de Koninklijke Nederlandse Hockey Bond. DRESDEN. Wat voor eminente par tij Barry Hulshoff ook in Dresden bij Ajax ais stopper vertolkte werd pas goed duidelijk na het uitvallen van Johan Neeskens. Hulshoff nam onmiddellijk de op papier gevaarlijkste tegenstander, Neeskens’ opponent Kreische, over, wat impliceerde dat Schilcher naast Blanken burg in het hart van de centrale verdedi ging ging spelen. Het was het sein voor Sammer, die plotseling zijn kans schoon zag, om alle remmen les te gooien en bij de eerste de beste Dresden-aanval was het bijna raak. Sammer klopte Schilcher met zijn specialiteit, het kopduel. De attente Stuij („ik ben geen vedette, maar ik geloof toch wel dat ik steeds beter ga spelen”) voorkwam erger. Natuurlijk valt er niet zoveel tegen Cruyffs argumentatie zeker in de con stellatie waarin het Europa-cupvoetbal zich bevindt aan te voeren als hij opmerkt: „Wat maakt het eigenlijk uit dat wij hier geen doelpunten hebben maakt. Thuis kun je je het misschien niet permitteren om bij zoveel kansen niet te scoren. Hier is alleen het resultaat be langrijk en dat bestaat hieruit dat wij de tweede ronde hebben gehaald”. Maar Ajax-coach Stefan Kovacs had even zeer het gelijk aan zijn kant toen hij bedacht „De mogelijkheden die zich hebben voor gedaan in aanmerking genomen moet je achteraf tot de conclusie komen dat wij met twee, drie-nul hadden moeten win nen. Maar moet je met 0-0 ontevreden zijn wat bovendien ruim voldoende is ais je ziet dat het hele elftal van Stuy tot Cruyff enorm hard gewerkt heeft?” Ook een opmerking van Piet Keizer spreekt in dit verband boekdelen. „Er worden over het algemeen iets minder gemakkelijk doelpunten gemaakt bij Ajax dan het vorig jaar. Daarom zou het met het oog op het zelfvertrouwen voor de komende weken wel aardig zijn geweest als wij er hier een paar hadden inge schopt”. Het feit dat de Ajax-aanvoerder („Dresden was niet half zo fanatiek als ik had verwacht”) Dynamo meer zag als een ideale sparring-partner voor de moeilijke met Feij enoord voor competitie was al een Dynamo in feite geen Ajax. Slechts drie keer kregen de achteraf als te fameus voorge stelde stormlopen van de Oostduitsers met afstandschoten (waarvan er één van de opgekomen Ganzera buiten bereik van Stuy op de lat ontplofte) enige gestalte De Ajax-doelman kon door voortreffelijk optreden groeien. Stuy: „Er was niemand van Dynamo in staat om een opening te maken. Daarom probeerde men het maar met afstandschoten waarbij je als keeper steeds gemakkelijker gaat spelen. Alleen dat schot van Ganzera was buiten bereik”

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 23