Twee niljoen dollar beter gaan studeren CASSIUS CLAY GEWELDIGE HOME RUN REDDE DE ORIOLES LEVI’S-FLAMINGO’S MOEITELOOS EN DED LANGS SUVRIKRI Rohda bracht Blauw Wit eerste verlies toe HET OOK LUBBERS MOGEN ZIJN” „Die jongens kunnen „VOOR MIJ HAD Routine White Stars schoot tekort (65-42) IQ 1 i Te voorzichtig Herstel dames van die Raeckse 13 r* MAANDAG 11 OKTOBER 1971 J 99 99 Goede tip bezien Serieus ft •’WVVWWWMMWVWWVVVWVV- r bMWWVIAMVWVWlAAAAA/WVWVWVVtfWWVVVWWMAfVWWVVVVWVMWVIAfWIAAAftftfVIMVIAAAAAAIIMIMVMAAfWWMWVIAAflMi J (Van onze sportredactie) ment (Van onze basketbalmedewerker) (Van onze korfbalmedewerker) het opnieuw opperbest. De heren klopten )or •st. al- >ch mond heb dichtgeslagen, ga ik me hele maal aan mijn gezin en aan de Black Muslims wijden. Mijn overwinning voor het hooggerechtshof (waardoor hij vrijge steld werd van dienstplicht, red.) was al een enorme overwinning. Niet alleen voor mij en mijn rasgenoten, maar ook voor de goedwillende blanken. Want ook zij de monstreren tenslotte tegen de oorlog in Vietnam. Maar er komt nog meer. Eens hoop ik al mijn broeders tot het Moham medaans geloof te bekeren”. Dat is dan inclusief Joe Frazier. „Want, vertelt Clay, „als ik die verslagen heb, dan bekeer ik hem nog tot moslim ook THEO KLEIN en in- <ste ach van het ip het I van tuatie keren lakte. ;n. dent- een sfoort ma- het an- een de- het van aan oor 16; 3. üller 13-5. leule- i het or de agen, a gen, ilijke 'ijker j de >men, lodig. kam- •acht. door eigde lei- kon ver- mans Ie hij or- eid ven die het van rdag onde :am- won ieide par- egin van naai ber en. :nd oor ter am ?im- 5, 5. De van ege- 0-1, d. Op het werpen van Dave McNally had den de Pirates stevig toegeslagen. De Pittsburghers, kampioen van de National League, scoorden drie punten, op een vrije ruim kon zegevieren met 90-55. Rudolf Mooy (9-3) en André Hoefakker (6-4) kwamen voor Cardinals in de dubbele cijfers. Fiat Stars zonder Mike Rowland heeft zich als enkele andere ploegen verkeken op Haarlem Cardinals. Met name in de eerste helft hadden de Amsterdammers moeite met het frank en vrij uit spelende Cardinals, dat tot aan de rust goed stand hield en slechts weinig bij Fiat Stars achter bleef, 43-55. Bram Vosse haalde het rustsignaal al niet meer. In de negen tiende minuut kon hij voortijdig vertrek ken met vijf persoonlijke fouten. In de tweede helft nam Fiat Stars wat meer afstand van Cardinals. Vooral Chestnut (8-18) en Kees Smit (4-17) waren er voor verantwoordelijk, dat Fiat Stars toch nog De hel van geluid en toejuichingen brak pas goed los, toen een slagbeurt later Rettemund een krakende slag gaf op het werpen van Dock Ellis. Er stonden twee man op de honken en men kan begrijpen, wat voor dolle taferelen zich op en rond de tribunes afspeelden. Het resultaat van deze schitterende homerun was niet al leen, dat de Orioles een voorsprong van 4- 3 namen, maar ook het zelfvertrouwen van de Pirates volkomen hadden wegge- HAARLEM. Met een duidelijke 3-0 zege op het Zaanse Molenwiek herstelde de damesploeg van die Raeckse zich van de nederlaag tegen het Dordtse Bouwlust, waardoor de aansluiting met de clubs die nog zonder puntenverlies zijn, behouden bleef. Molenwiek debuteert in de hoofd klasse met een jonge, onervaren maar enthousiaste ploeg, die daardoor verdedi gend tot bijzonder aardige dingen in staat is. Hun aanvallende capaciteiten zijn ech ter beduidend minder dan die van de Haarlemse dames, die bovendien konden profiteren van het feit, dat de Zaanse spelverdeelsters hun set-ups te scherp op de netrand gaven, een kolfje naar de handen van de lange die Raeckse blokke ring. Via de setstanden 15-11, 15-7 en nogmaals 15-11 kwam die Raeckse op een simpele wijze aan de 3-0 overwinning, daarmee Molenwiek puntloos latend. HAARLEM Ook het afgelopen weekeinde hebben de basketbaltopploegen er geen twijfel over laten bestaan, dat zjj zich moeiteloos zullen kwalificeren voor de eindronde. Wie echter als zesde ploeg de finale zal binnenstappen is voorlopig nog niet te voorspellen. Welk team dit ook zal zijn, vrij zeker is, dat deze ploeg in de kampioensgroep moeilijk meer tot winst zal komen. Levi’s-Flamingo’s, dat twee keer binnen de lijnen kwam, kwam even zo vele malen tot winst. Suvrikri werd zaterdag avond met 11478 geklopt en zondag was DED met 11863 geen partij. Opmerkelijk was in dit duel, dat Gerhard Schreur weer voor Flamingo’s binnen de lijnen kwam. Vrijdag heeft de strafcommissie over de zaak-Schreur vergaderd en daarbij zijn aspecten naar voren gekomen, die de vrees doen rijzen, dat de twee wedstrijden schorsing van de vereniging in de ogen van de strafcommissie niet voldoende zijn voor het betreurenswaardige incident. (Van onze sportredactie) GENUA „Het kan mij weinig schelen tegen wie ik op tweede kerst dag in de ring kom. Wat mij betreft had het ook Rudi Lubbers mogen zijn”, gaf een doodvermoeide Cassius Clay zaterdag als commentaar op de beslis sing om Rudi Lubbers te passeren voor het gevecht in Zürich. Na een uit gebreide trip door Zuid-Amerika en Afrika kwam de oud-wereldkampioen zaterdagavond in Genua in de ring voor zes demonstratierondjes in het voorprogramma voor het gevecht om het wereldkampioenschap (WBC- versie) in het lichtweltergewicht tussen de titelhouder Bruno Arcadi en de Spanjaard Domingo Barrera Corpas. „Ik ken Lubbers niet persoonlijk”, vervolgde Clay, „maar als hij tegen mij in de ring was gekomen, had ’ie het zwaar gekregen. Ik kom alleen nog terug naar Europa voor een echt gevecht. In december heb ik geen tijd meer voor demonstratiepartijtjes”. Cassius Clay (midden) zorgde zaterdagavond in Genua vóór sensatie door een demonstratieronde tegen twee tegenstanders tegelijk, de Amerikaan Ray Adams (links) en de Italiaan Bambini (rechts) te boksen. Ondanks de extra-belasting door een loden buikriem bracht de oud-wereldkampioen het er knap vanaf. BALTIMORE. De gezichten stonden behoorlijk somber in het honkbal stadion van Baltimore, toen de Pittsburgh Pirates in de tweede innings al met 3-0 voorston den. De wereldkampioen van vorig jaar Baltimore Orioles keek er wel vreemd tegenaan in de eerste wedstrijd van de World Series, maar de fans hoefden niet te wanhopen, want de slagploeg was goed voor drie homeruns, waarvan er één ge slagen werd met twee man op de honken. De Orioles wonnen tenslotte met 5-3. De tweede wedstrijd kon niet doorgaan, om dat het enorm hard regende in Baltimore. Het duel is uitgesteld tot vandaag. wedstrijd geworden, waarin toch wel de betere ploeg is ge- Reeds m de derde minuut wist Poelstra het eerste doelpunt voor te scoren. Blauw Wit moest het van een strafworp hebben om naast Roh da te komen en Peter ten Wolde benutte deze kans zonder pardon. Direct hierna bezorgde Bob van Houten met een ver schot Rohda opnieuw de leiding. Blauw Wit kwam weer door Krul, (strafworp) naast Rohda. De derde aanval van Rohda En passant doet hij de Nederlandse boksliefhebbers nog een goeie tip aan de hand: „Waarom nemen ze bij jullie Fra zier niet? Die man krijgen ze voor slechts 100.000 dollar. Hij kan immers nergens terecht. Joe Frazier is wereldkampioen, maar ik verdien het geld. Wat heeft hij gedaan sinds 8 maart? Niets. Niemand wil hem hebben. Frazier is een kleurloze figuur, die lusten de mensen niet. Nee, dan geef ik meer waar voor hun geld. Het is dan ook geen toeval, dat de organisato ren voor mij drie maal zoveel neer moe ten tellen als voor mijnheer de wereld kampioen”. In Nigeria heeft men vorige week het zelfvertrouwen van Mohammed Ali weer eens flink aangedikt. Vijf dagen lang werd hij er als een vorst rondgereden. De moslimpriester wil over het zwarte we relddeel dan ook geen kwaad woord ho ren. Hij zegt: „In Afrika voel ik me thuis. Ik zou er graag voor de rest van mijn leven willen wonen. Helaas kan dat niet omdat mijn rasgenoten me in Amerika nodig hebben in hun strijd om gelijkheid. Als ik Frazier volgend jaar voorgoed zijn Rohda—Blauw Wit is een spannende sportieve wedstrijd geworden, Rohda weest. Anton Rohda Om de fut er toch niet helemaal uit te halen valt hij nog wel even op zijn ouderwetse manier uit tegen wereldkam pioen Joe Frazier. „Dat is geen bokser. Die man kan alleen straatvechten. Ik had hem in mijn zak kunnen hebben als ik in de eerste ronden niet had staan spelen. Maar die fout maak ik volgend jaar goed. Op dat moment beseften de Haarlemse speelsters waarschijnlijk voor het eerst, dat een zege binnen het bereik lag. Het spel verkrampte en het geroutineerde Fiat Stars sloeg genadeloos toe en stond hal verwege onverwacht toch nog met 33-19 voor. In de tweede helft wogen beide ploegen goed tegen elkaar op. Weliswaar kon Fiat Stars nog iets verder uitlopen, doch de 65-42 nederlaag was zeker niet oneervol. In dit duel bleek overigens eens te meer welke belangrijke steun Els van der Heyden voor The White Stars had kunnen zijn. De kans bestaat, dat deze speelsters op korte termijn toch nog over schrijving van AMVJ verkrijgt. Topscoor- Gisteren vertrok de oud-wereldkampi oen naar Londen, waar hij tot 20 oktober blijft om zijn tournee vervolgens met demonstraties in Rome en Milaan af te sluiten. Aan het einde van de maand keert Clay terug naar Amerika, waar hij zich serieus gaat voorbereiden op zijn gevecht tegen Buster Mathis op 17 no vember in Houston. Dat gejaag over de halve aardbol is niet bepaald bevorderlijk voor de conditie van de man, die waar schijnlijk in maart van het volgend jaar voor de tweede maal met wereldkampioen Joe Frazier tussen de touwen moet. Het kan me niet schelen waar het ge beurt, als we maar voor de tweede keer tegen elkaar in de ring komen”. Clay wil het hier nog niet bij laten. Ook de mislukte tournee van Frazier als zanger grijpt hij met beide handen aan om de titelhouder in zijn hemd te zetten. „Hij was toch ook in Nederland met zijn „Knock Outs”? Hoeveel toeschouwers wa ren er? 300? (gierend van de lach). Wat een gein. Als ik kom zingen, trek in nog meer mensen. Vergeet niet, dat ik opge treden heb als de grote ster in een Broadway musical (wat een enorme flop werd, red.) Die show ging wel over de kop, maar dat kwam niet door mij. Ik was als acteur en zanger een enorm succes, alleen mijn medespelers deugden niet voor hun werk”. Waarmee hij maar wil zeggen, dat bescheidenheid voor hem nog steeds geen deugd is. Stand: R’dam-Zuid 6-12, Levi’s 5-10, Punch 5-10, Piat Stars 4-8, Mars Energie Stars 5-8, Racing Agon 5-4, H.Cardinals 6- 4, Bona Stars 5-2, DED 5-2, Donar 5-2, Landlust 5-0 en Suvrikri 5-0. Mohammed AH fronst de wenkbrauwen. Bij wijze van uitzondering is het hem ernst. Er volgen geen woeste uitspraken, geen wild geschreeuw. Ali: „Dat heb ik nu niet meer nodig. Vergelijk me maar met president Nixon. Die schreeuwde ook hard om in het Witte Huis te komen. Maar nu hij er eenmaal zit, na een geslaagde reclamecampagne, houdt hij zijn mond. Ik ben ook een gearriveerd man. Ik hoef zelf niet meer te schreeu wen dat ik de grootste ben. Dat komen de mensen mij nu zelf vertellen”. Voorzichtigheid is in de meeste ge vallen een goede eigenschap. Door te veel angst om risico’s te nemen kunnen echter enorme mogelijkheden om zeep worden geholpen. En dat is de Neder landse Boks Bond gelukt door Rudi Lubbers definitief de toestemming voor een gevecht tegen Clay te onthouden. Lubbers had de wedstrijd tegen de Amerikaan, normaal gesproken, nooit kunnen winnen. Maar alleen al door tegen hem tussen de touwen te komen was zijn naam, en wellicht die van de Nederlandse bokssport in het algemeen, over de hele wereld in aanzien geste gen. Door het getreuzel en de overdre ven voorzichtigheid van de NBB is die enorme kans nu verkeken. In het on doorzichtige wereldje van bokspromo- tors kan een gevecht In een tijdsbestek van 24 uur staan of vallen. Het was zaak om de kandidaatstelling van Lub bers snel door te drukken, om de Euro pese concurrenten voor te zijn. Dat is door de terughoudende opstelling van de NBB mislukt. Wellicht krijgt nu Jürgen Blin de kans om tegen Clay naam te maken. Lubbers hoeft voor de Duitser nauwelijks onder te doen, zo als hij nu trouwens tegen geen enkele Europese bokser op hoeft te kijken. Clay is een enorm goede bokser, dat staat vast. Maar ook al zou hij Lubbers een pak slaag hebben willen geven dan zijn er altijd nog voldoende mogelijkheden, ook in de profbokserij (b.v. opgave), om een „moordpartij” te voorkomen. hoog zij bi Frits L beide vei kaar gewaag bouwde 28-18 voorsprong bleek echter voldoende voor de 46-42 overwinning. Topscoorster was Joke Druyf met 14-6. The Typhoons heren zijn nog zonder winst. Van het sterke Amstelveen werd met 76-63 verloren. hadden de Haarlemmers toen al naar een 50-35 voorsprong geschoten. Een produk- tieve Wim Franke droeg er toe bij, dat na de eerste helft Levi’s reeds met 60-45 leidde. Aan beide zijden was het balverlies groot, terwijl fraaie combinaties tot de schaarse acties behoorden. In het wel produktieve Haarlemse spel ontbrak het raffinement, waarmee de ploeg het vorige seizoen zoveel succes oogstte. In de twee de helft vielen de diskwalificaties bij DED als rijpe appelen uit de boom. De scorings drift van DED was volledig verdwenen en tussen de vierde en elfde minuut liep Levi’s van 68-54 naar 89-54. Nadat in de slotfase achtereenvolgens: Paul Hoeksema, Jessurun, Sluik en Rengers de aftocht hadden geblazen, kwam bij 118-63 voor DED het verlossende einde. In de produktie hadden Bill Moore (15- 4), Kees Akerboom (4-15) en Jan Schap- pert (6-14) een belangrijk aandeel. Tegen Suvrikri was Levi’s in de eerste helft zo oppermachtig, dat de Hagenaars geen antwoord hadden op de vloedgolf van Haarlemse aanvallen. Met de regel maat van een klok werd de vijandelijke basket doorboord, hoewel ook hier niet het briljante spel van weleer voor nodig was. De vraag rijst dan ook wat voor scores wel bereikt zouden zijn als de kampioenen in topvorm zouden hebben verkeerd. De schotvaardige Wim Franke (18-4) en Bill Moore (14-3) waren mede verantwoordelijk voor de 71-32 voor sprong bij de rust. Draaide de doelpuntenmachine ook in de openingsminuten van de tweede helft nog, toen de coaching van Levi’s de basis- ploeg wat rust gunde, liep het minder vlot. Suvrikri kwam zelfs terug en kon de nederlaag tot 114-78 beperkt houden. Er win Muntslag met 8-16 was voor de Levi’s-verdediging de gevaarlijkste man. Donderdagavond speelt Levi’s thuis in de Kennemer Sporthal (half negen) tegen Bona Stars, dat een voorsprong van vijf tien punten tegen Racing Agon liet schie ten en met 65-66 verloor. Voor het eerst dit seizoen draaide Mars •ergie Stars volledig. Het met Amerika an versterkte Landlust werd volledig erklast door de Zandvoorters, die kon- 'en bogen op een goed draaiende Roel Tuinstra (32 punten), een excellerende Roy Leysner en een weer opvallend spe lende Michael Childress, die eveneens tot tweeëndertig punten kwam, maar daar naast weer zo veel reboundwerk verricht- bleek gevaarlijker en Wim de Vries bracht met een machtig afstandschot de stand op 3-2. Cort van Dijk bracht Blauw Wit weer op gelijke voet (3-3). Maar Piet van Beugen schoot met scherp en dat betekende 5-3. Am. Krul verschalkte even later zijn tegenstander Stuurman, 5-4. De tweede helft bood een gelijk op gaande strijd. De Rohda-aanhang kon na 5 minuten juichen, gezien Rick Koper met een mooie doorloopbal de stand op 6-4 bracht. Vijf minuten later wist Cort van Dijk deze achterstand te verkleinen maar Wim de Vries maakte er één minuut later alweer 7-5 van. Nu waren er twee gelijk waardige ploegen aan het werk. Frits de Jong liet alles wat Blauw Wit was jui chen door op wel zeer prachtige wijze een doorbraak af te ronden en het was 7-6. Nadat Blauw Wit weer eens een straf worp had gemist, kon Anton Poelstra wel een dergelijke kans benutten 8-6. Enkele minuten later mocht Am. Krul opnieuw een strafworp voor Blauw Wit nemen, maar hij faalde weer. Blauw Wit was kennelijk aangeslagen door het missen van zoveel strafworpen. Rohda dat de overwinning begon te ruiken, ging het spel bevriezen en het had veel geluk, dat arbiter Hopster het doelpunt van Rick Koper toekende. In ieder geval betekende dit 9-6 en Blauw Wit was verslagen. Onbegrijpelijk was het van coach Balkho- ven van Blauw Wit, dat hij de twee toegekende strafworpen weer liet nemen door Arn. Krul. Hij faalde opnieuw. timmerd. Met name voor pitcher Ellis kwam dit wel erg hard aan. De Orioles waren nu niet meer te stui ten. In de vijfde innings zorgde verre velder Don Buford nog eens voor het spektakel van een home run. Baltimore kon toen (5-3) niets meer gebeuren. Ver dedigend groeide de American-league- ploeg ook. Werper McNally zette na een onzekere start negentien man achter al- kaar aan de kant. Pas in de negende innings, met één man uit, slaagde catcher Manny Sanguillen er in om door de tweede fout van korte stop Belanger op de honken te komen. Het leverde echter geen punt op. Winnende werper McNally gooide negen maal drie slag, twee maal vier wijd en kreeg maar drie honkslagen tegen. Zijn veld maakte drie fouten. Baltimore sloeg tien honkslagen op drie werpers. De Pira tes maakten geen fouten. ster aan Haarlemse kant werd Roos de Vries met 10-9. In de tweede divisie kwamen het jubi lerende Akrides en Hoofddorp niet binnen de lijnen. De ploegen van Exercitia deden het opnieuw opperbest. De heren klopten zonder al te veel moeite het vorig jaar z.o - Wolves met 66-47. cnr an Bop Opdam 2-12 en De damesploegen ya en bleken beter aan el- )e in de eerste helft opge- voorsprong de „Maar”, voegt hij er aan toe, „ik ben zo lang in Amerika moeten blijven (tijdens het proces over zijn dienstweigering, red.) dat ik nu weer graag alle nieuwe landen en de landen waar ik nog nooit geweest ben, wil zien. Dat is echter”, vult hij eerlijkheidshalve aan, „niet de voornaam ste reden. Nee, het gaat me ook om het geld. Ik ben net als ieder ander. Ik heb twee miljoen dollar, maar toch vind ik dat nog niet genoeg. Er moet meer bij, daarom jaag ik nu van het ene land naar het andere. Ik moet hard werken om iets over te kunnen houden, want de belasting houdt maar liefst 60 procent van mijn ontvangsten in”. Nederland is één van de landen waar de 29-jarige Black Moslimleider nog nooit geweest is. Ook daar zou hij nog graag eens zijn kunsten willen tonen. „Maar”, zegt hij, „de promotors kunnen daar het geld niet bij elkaar krijgen. Er moet een bankgarantie van 300.000 dollar komen voor ik over een gevecht ga praten. Als dat op tafel ligt zou ik zelfs in Nederland tegen Rudi Lubbers willen vechten”. Hoe wel hij Rudi Lubbers niet met name noemt, laat de meest gevraagde bokser ter wereld toch duidelijk merken dat hij de mislukte poging van de Nederlandse kam pioen om nu tegen hem uit te komen geen lovenswaardig initiatief vindt. Hij zegt: „Ik zou het niemand aanraden om zo zijn geluk te beproeven. Er zijn maar weinig prof-boksers die er echt bovenuit groeien, het overgrote deel komt er nooit. Ik kan die jongens maar één goede raad geven en dat is: hou op met prof-boksen, gebruik je hersens en ga studeren. Leer een goed vak, piloot, diplo maat, zakenman of manager, want die strijken tenslotte toch het meeste geld op, maar ga niet tussen de touwen met het risico dat je in elkaar geslagen wordt. Als ik opnieuw zou moeten beginnen dan wist ik het wel. Ik deed geen stap meer in de ring, maar besteedde al mijn tijd aan studie. Nu ben ik bekend en rijk, maar als ik me straks, nadat ik Joe Frazier verslagen heb, uit de wedstrijdsport te rugtrek, ben ik nog maar een onderont wikkeld mannetje. Dat moeten de jongens die na mij komen voorkomen”. te, dat Landlust er moedeloos van werd. Ook Lex Kroder bleek zich beter te hebben aangepast. Dankzij een speciaal dieet verloor Kroder de afgelopen week zeven kilo aan gewicht. Pech had Mars overigens opnieuw. Na de blessures voor Pastor en Boogaard kreeg Dick Visser weer ’ast van een oude knieblessure. Mars Stars, dat kon gaan rusten met 53-24, bereikte in de vijftiende minuut reeds de honderdpunten-grens via Roel Tuinstra en sloot de wedstrijd winnend af met 110-55. Ook met Amerikanen bleek Landlust een ploeg, die het moeilijk zal krijgen om zich in de eredivisie te hand haven. loop, een wilde worp en twee veldfouten van het anders toch zo soliede Oriolesbin- nenveld. In de gelijkmakende slagbeurt liet Frank Robinson weten, dat hij niet ten onrechte een van Amerika’s beste slag mensen is. Hij priemde de bal buiten het veld en kon zodoende feestelijk onthaald worden, omdat hij de achterstand tot 3-1 had gereduceerd. Nodig was de aanwezigheid van Schreur bepaald niet. DED, dat de wedstrijd met tien man begon, haalde het laatste fluit signaal met slechts drie spelers. Nog voor de rust aanbrak hadden Muntenaar en De Block het in verband met blessures laten afweten, terwijl De Liefde in de zeven tiende minuut met vijf persoonlijke fou ten kon vertrekken. Schreur en Moore Childres van Mars Energie Stars speelde weer een belangrijke rol. Spaan en Kenter van Landlust komen hier niet aan de bal. (Van onze basketbalmedewerker) HAARLEM. De dames van The Whi te Stars zijn er in Amsterdam niet in geslaagd Fiat Stars van zijn voetstuk te stoten. Op de moeilijk te bespelen vloer van het Frans Otten-Sportcentrum moest de jeugdige ploeg van coach Freek Witte met 65-42 de meerdere erkennen in de huidige titelhoudsters. Vooral in de eerste helft echter was het niet alleen een boeiend, maar ook een spannend duel. Niets wees toen op een Amsterdamse zege. Zonder schroom en vlot combine rend werd de Amsterdamse verdediging vakkundig overtroefd en na elf minuten leidden de Sterren met 17-9. HAARLEM.Rohda heeft een knappe prestatie geleverd, door koploper Blauw Wit de eerste nederlaag van het korfbal- seizoen te bezorgen. Ondanks deze 9-6 nederlaag behoudt Blauw Wit zijn leiders positie, al wordt het belaagd door Rohda en Ons Eibernest. De Hagenaars versloe gen zelf Archipel in een nerveuze wed strijd en danken deze overwinning toch wel aan het feit, dat Archipel met vijf invallers moest aantreden. De Danaiden zorgden weer eens voor een verrassing, door Die Haghe met 8-7 te verslaan. LUTO won moeizaam van Westerkwar- tier, dat na deze nederlaag van 4-3 wel in een zeer gevaarlijke hoek terecht is geko men. PKC wist niet te voorkomen, dat Samos aan zijn eerst punt kwam, gezien beide ploegen met een 8-8 gelijkspel ge noegen namen.

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 13