wereldkampioen honkbal Blokkeer droeg naarn van sponsor op shirts RUSSISCHE TURNSTERS VOOR HVS VIEL ER TEGEN SFC SUPERIEUR NAUWELIJKS EER TE BEHALEN Rohda geen probleem voor schietgrage Eibers HOC kansloos tegen The White Stars Ook Haarlem Cardinals door zege weer bij de eerste zes Pittsburgh Pirates nieuwe Dronkemansbende Zandvoortmeeuwen Joegoslavië in kwartfinales Van der Vlugt won badminton-titel klopte Telefonia Nederlaag Scylla tegen superieur Tempo Team MAANDAG 18 OKTOBER 1971 ft 14 I O O Dit is het beslissende punt dat een zevende wedstrijd tussen Pittsburgh 1 (Van onze badmintonmedewerkster) Het blok van SFC-Assen vangt de smash van de HVS-aanval goed op. (Van onze korfbalmedewerker) (Van onze basketbalmedewerker) De stand in groep 7 is nu: Een meisje danste geheel naakt op het dak van een auto, terwijl twintig jongens in adamscostuum stonden te „poedelen” onder de waterstralen van de brandweer. Volgens een opgave van de ziekenhuizen in Pittsburgh moesten meer dan honderd mensen worden geholpen wegens (over het algemeen niet ernstige) verwondingen. De politie die de wanordelijkheden bestreed met als voornaamste wapen de waterstraal uit een brandweerslang, deelde mede, dat zij verplicht was geweest een paar honderd arrestaties te verrichten. 1 1 1 Er was voor beide debutanten op deze eerste competitiedag dus weinig eer te behalen. US, de Amsterdamse studenten- ploeg, bracht het er relatief nog het beste Van de Haarlemse vertegenwoordigsters in de damestop van de basketbalcompeti- Stand: Rotterdam-Zuid 8-16, Levi’s 7-14, Punch 8-14, Fiat Stars 6-12, Mars Stars 7- 8, H Cardinals 8-6, Rac. Agon 7-4, DED 7-4, Landlust 6-2, Bona Stars 7-2. Donar 7-2, Suvrikri 8-2. tie vergaat het HOC veel minder goed dan stadgenote The White Stars. De resul taten van HOC kleine nederlagen te gen de sterkere ploegen EED en AMVJ rechtvaardigden het vermoeden, dat de derby een spannende aair elegenheid kon worden. Geheel anders verliep de wed strijd. Van meet af aan nam de Sterren- ploeg een kleine voorsprong, die halver wege echter reeds was uitgegroeid tot 21- 34. HOC had toen reeds Ria Metselaar met vijf persoonlijke fouten verloren. HAARLEM. Het afgelopen weekend werden in de nieuwe sporthal „Schalk wijk” de jeugddistricts-kampioenschappen gehouden. Guus van der Vlugt werd kam pioen in het herenenkel, na een grandio ze eindstrijd tegen clubgenoot Frits Hoog land. Marjan Luesken veroverde haar laat ste drie jeugdtitels. (Van een medewerker) HAARLEM. Zandvoortmeeuwen boek te in de eerste klas van het Haarlemse zaterdagvoetbal een 2-0 zege op het aan vankelijk met Energie aan de kop gaande Telefonia. Beide doelpunten werden reeds in het eerste kwartier van de strijd door Keiler en De Vries gescoord. 7- 2 11- 6 10- 6 1-15 n d s h d b v 1 t s c I t 1 1 1 De stand Energie 12. Z;"i>dvoortmeeu- wen 6-11; Telefonia 7-10; DSOV 7-10; DEM 6-8; Kennemers 6-6; SVJ 6-5; VVRA 7-4; NAS 6-2; VVB 6-1; TYBB 7-1. (Van onze tafeltennismedewerker) HAARLEM. Scylla 1 heeft in de ereklasse tafeltennis het contact met de twee leiders verloren. In de wedstrijd tegen Tempo Team moest het de tweede nederlaag incasseren. Alleen Wim Schoo- nemeyer was voor de Leidenaren te pak ken; hij verloor driemaal. Maar Bert van der Helm gaf geen game uit handen. Nico van Slobbe had drie games nodig tegen Gerard Bakker, maar Anton Will van Zoelen en Milan Stencel bezorgden hem geen problemen. De finale tussen Van der Vlugt en Hoog land begon in de eerste set met een voor sprong van 100 voor Hoogland. Maar daarna begon Van der Vlugt terrein terug te winnen. Hij haalde op tot 813, waar na Hoogland de eerste set won met 1511. De beide heren gingen in de tweede set bijna gelijk op, totdat Hoogland ineens uithaalde tot 1410. Het laatste puntje kon hij echter niet maken. In de verlenging doorstond Van der Vlugt nog enige match points, en hij won tenslotte met 3—2 Van der Vlugt won ook de derde set en bracht hierdoor zijn eerste jeugdtitel in het herenenkelspel op zijn naam. Marjan Luesken versloeg haar clubge note Sylvia Robbé in de dames-single. waarin Sylvia duidelijk haar mindere bleek (113 112). Samen met haar won zij het damesdubbel van de Velsen-combinatie Joke de Boer en Inge Rozemeyer (15—5 155). Ook een Duinwijck-aangelegenheid was het mixed-dubbel. Guus van der Vlugt behaalde met Marjan Luesken de overwin ning tegen Sylvia Robbé en Frits Hoog land (15—10 15—8). BELGRADO Joegoslavië heeft zich zaterdag geplaatst voor de kwartfinales van het voetbaltoernooi om het Europees kampioenschap voor landenteams. De Joe- goslaven speelden in Belgrado hun voor laatste wedstrijd voor slechts 2500 toe schouwers tegen Oost-Duitsland gelijk zonder doelpunten. Joegoslavië, dat nu al leen nog tegen Luxemburg moet spelen, kan niet meer door Nederland worden in gehaald. Oost-Duitsland, dat een punt ach terstaat js uitgespeeld. genomen besloten de Orioles met al hun slaggeweld, de sterkste kant van de ploeg, te proberen alsnog de gelijkmaker te forceren. Zo werd ondermeer pinch-hitter Rettenmind nog ingezet maar Pittsburgh- pitcher Blass moest alleen maar een twee-honkslag van Dave Cash toestaan zodat de Pirates hun voorsprong betrek kelijk eenvoudig konden handhaven. De nederlaag was voor de Orioles een bitte re ontgoocheling. Nadat zij zaterdag voor eigen publiek ook hun derde wedstrijd hadden gewonnen waren zij zeker favoriet voor het laatste duel. Het fanatieke gehuil van de eigen supporters kon echter niet verhinderen dat Pittsburgh zich in het beslissende duel de sterkste toonde. Voor de supporters van de Pirates was Tempo Team bevindt zich nog in de onderste regionen, ondanks de 10-0 winst op Helmond. Maar dit Amsterdamse team zal snel orde op zaken stellen nu Aukje Colthof weer blessurevrij is en ook Con nie van Moorst weer voluit kan spelen. Stand: Ereklasse heren: Tempo Team 4- 8, Delta Lloyd 4-8, Scylla 1 5-6, St Hoger/TSB 4-4, Maasbree 4-0, Scylla 2 5- 0. Dames: REA 3-6, De Treffers 4-6, St. Vooruit 4-4, Maasbree 3-2, Tempo Team 4-2, Helmond ’57 4-2. Akrides leverde in Amsterdam een goe de prestatie door Wolves met 42-39 t.e kloppen na de gehele wedstrijd te hebben geleid. De dames van deze IJmuidense vereniging Meten het volledig afweten en werden kansloos gelaten door Wolves met 42-21. Kroop de score in de beginfase van de tweede helft slechts langzaam omhoog, toen coach Freek Witte The White Stars een pressing man-to-man liet spelen, werd HOC volledig onder de voet gelopen. De betere conditie van de jeugdige White Stars ploeg bleek doorslaggevend. Via 57- 27 kreeg HOC toch nog een zware 85-41 nederlaag te incasseren. Topscoorster werd Roos de Vries met 5-15, terwijl Joke de Leth voor HOC 10-1 scoorde. Bine van Zalm speelde bij The White Stars voorlo pig haar laatste wedstrijd. Dinsdag zal zij aan een meniscus geopereerd worden. de overwinning het sein om in Pittsburgh massaal de straat op te gaan en op zeer luidruchtige wijze feest te vieren. Liberty Avenue, de hoofdstraat van Pittsburgh, leek zondagavond meer op een slagveld. Verscheidene auto’s waren omgekeerd, tientallen etalageruiten ingegooid en het plaveisel was onzichtbaar door een dikke laag confetti. Hier en daar laaide een vreugdevuur op. In de westelijke hoofdklasse tenslotte stuitte het damesteam van die Raeckse bij Compri/Delta in Zwijndiecht op zeer wei nig tegenstand. Eindigde Delta vorig jaar nog als tweede, tot nu toe is de ploeg nog puntloos, mede door het vertrek van en kele prominente speelsters. Het werd een eenzijdig treffen, waarbij de Haarlemse speelsters nauwelijks geïnspireerd werden door de voortdurend fouten makende Zwijndrechtsen, die met 9-15 en tweemaal 10-15 hun vierde nederlaag incasseerden. Die Raeckse klom door dit resultaat naar de derde plaats, een positie, die zaterdag tegen het Haagse Advendo in de HTS-hal zeker gehandhaafd moet kunnen worden. maar direct daarop wist Theo van Zee van ver raak te schieten en vlak voor de rust werd het zelfs 5-2 door Renee van Zee. In de tweede helft leek Ons Eibernest op een grote zege af te stevenen, vooral nadat Jan Gijzen 6-2 liet aantekenen. Jelle Stuurman, die aan Theo van Zee geen kind had, omdat Van Zee op ruime afstand stond te verdedigen, wist twee maal achter elkaar raak te schieten en bracht hiermee de stand op 6-4. Maar weer liep Ons Eibernest verder uit, weer door Theo van Zee. Rohda begon een fel offensief dat de achterstand verkleinde tot 7-6. Ron Regeer vergrootte echter de voorsprong tot 8-6. Weer was het Stuur man die voor Rohda raak wist te schieten, maar in dezelfde minuut was het alweer 9-7. In de allerlaatste minuut schoot Theo van Zee van zeer grote afstand raak en voordat iedereen bekomen was van dit geweldige schot, bepaalde Koper de eind stand op 10-8. Bij de dames viel nu reeds de beslissing over de bezetting van de eerste plaats in de ereklasse. De meisjes van REA (de clubnaam zal worden gewijzigd in Mars Stars) sleepten de volle winst weg bij De Treffers. Deze teams die nog geen punten verlies moesten incasseren, ontliepen el kaar weinig in kracht. Voor REA was Sonja Heltzel weer goed voor drie zeges Annemiek van Moorst moest buigen voor Veronique van der Laan, terwijl Juli Nitisusanta alleen Nellie Elstgeest klopte. Voor Mary van Ruiten van De Treffers dus één overwinning. BALTIMORE. De Pittsburgh Pirates zijn voor het eerst sinds elf jaar weer wereldkampioen honkbal. In de laatste wedstrijd van „the best of seven” versloe gen zij de Baltimore Orioles voor eigen publiek met 2-1. De eindstand kwam hier bij op 4-3 voor Pittsburgh, dat zich voor treffelijk heeft hersteld na een aanvanke lijke 0-2 achterstand. De vrolijk sigaar kauwende manager van de Pirates, Danny Murtaugh, vertelde na afloop wel dat hij nauwelijks in zijn rats had gezeten maar tijdens de beslissende wedstrijd tegen de Orioles heeft hij het toch enkele keren bijzonder moeilijk gehad. Bij de dames werd het belangrijkste treffen tussen DVC Dokkum en Bekker- veld uitgesteld. Beide ploegen, voornaam ste leveranciers van speelsters voor het nationale zestal, achtten de voorbereidings tijd, hun na de Europese kampioenschap pen gelaten, te kort. Beide andere kans hebber Haag ’68 en Vredestein kwamen respectievelijk tegen Amsterdam/Boeme- rang en AMVJ/RLVC niet voor problemen te staan. Van de debutanten verloor Valuas met 3-1 van Octopus, terwijl Corbulo na een 3-2 nederlaag de punten aan mede- nieuwkomer Dynamo Apeldoorn moest laten. Deltalloyd deed er het beste aan de overwinning op de Hengelose Spoorweg- ploeg NSH te beschouwen als een ruimere verkenning van hun nieuwe home, de Amstelveense sporthal Bankras en als een oefening voor de wedstrijd tegen het Ja panse clubteam „Fuji”, die de Amster dammers daar zondag spelen. Van de twee clubs, die het op de derde plaats gemunt hebben, Bouwlust/Orawi en SFC, zijn de Dordtenaren niet erg overtuigend gestart. Zonder setwinst verspeelden zij voor eigen publiek de punten aan de nieuwe Voorburgse combinatie Corbulo, een ploeg die uiteindelijk nog wel eens op die derde plaats beslag zou kunnen leg gen. Luto heeft in de derby tegen Blauw Wit een zeer goede wedstrijd gespeeld en had toch zeker de overwinning verdiend. Het is een sportieve wedstrijd geworden met een hoog tempo, waarin vooral van Luto- zijde het spel van Jan Souverein opviel. Luto nam een 1-0 voorsprong door Wil Reuter, maar Cort van Dijk wist gelijk te maken. Helaas voor Luto faalde de twee de aanval en vooral Kool en Strobos vielen tegen. Frits de Jong deed het aan de andere kant beter en dat betekende 2-1 voor Blauw Wit. Toch was het Kool die 2-2 kon maken en dit was tevens de ruststand. (Van onze volleybalmedewerker) HAARLEM. Meteen na de eerste competitiezaterdag van de volleybaleredi- visie is al komen vast te staan, dat dit seizoen voor wat de top betreft, een nauwkeurige afspiegeling wordt van het vorige. Vooralsnog blijft het machtsver toon van Deltalloyd/AMVJ en Mars/Blok- keer de competitie volledig beheersen en eigenlijk is dat voor alle betrokkenen een verdrietige zaak. Niet het minst voor deze beide topteams. die hun aantal wed strijden, waar werkelijk op het scherp van de snede moet worden gevochten, teruggebracht zien tot hun onderlinge ontmoetingen. In deze situatie komt zeker geen verandering, zolang clubs met een dergelijke ruime financiële armslag in staat zullen blijven het beste Nederlandse materiaal aan zich te binden. Mars/Blok- keer is daarbij zaterdag al zover gegaan, dat de naam van de sponsor op de shirts werd gevoerd, een nieuw precedent, waar bij de NeVoBo zich weer eens over de houdbaarheid van zijn principes zal moe ten buigen. Baltimore noodzakelijk maakte. In de tiende (verlengde) inning van de zesde partij scoort Frank Robinson met een sliding 32 voor Baltimore. Pirates- pitcher Manny Sanguïllen heeft wel met een razendsnelle reactie de bal ver overd maar hij is te laat om de Orioles-speler nog uit te tikken. Een dag later zouden hij en zijn teamgenoten echter wraak nemen en een respectabel aantal dollars (65.000 gulden de man) toucheren. Alle bronzen medailles werden veroverd door Oost-Duitsland, de grote verliezer van deze titelwedstrijden. Twee jaar gele den had Oost-Duitsland door Karin Janz beslag gelegd op vier gouden medailles. Maar Karin Janz verdedigde haar titel in Minsk niet. Haar landgenote Erika Zu- chold eindigde in de vierkamp, evenals twee jaar geleden in Landskrona op de derde plaats en behaalde voorts bronzen medailles op de evenwichtsbalk, bij de vrije oefening en bij het paardspringen. Evenals bij het wereldkampioenschap, verleden jaar in Ljubljana kreeg wereld kampioene Loedmilla Toerstsjeva de hoogste notering van de dag bij het grondtumen met 9.90 punten. De 19-jarige Toerstsjeva verzekerde zich verder van de gouden medaille bij het paardspringen en de vrije oefening en van zilveren medail les aan het rek en op de balk. Lasako- witsj, de huidige Russische kampioene, behaalde de Europese titel op de even wichtsbalk en aan het rek. De Nederland se deelneemsters Ans Dekker en Ans van Gerwen eindigden respectievelijk op de 21e en 26e plaats met 35.05 en 34.45 punten. MINSK. Alle titels bij het achtste Europese kampioenschap turnen, dit week einde in Minsk, zijn door Russische deel neemsters gewonnen. Op de vijf onderde len werden in totaal zes gouden medailles uitgereikt, aangezien in de vierkamp we reldkampioene Loedmilla Toerisjtsjeva ge lijk eindigde met Tamara Lasakowitsj (beiden 38,85 pnt*.). De zevende inning bracht tenslotte de beslissing toen catcher Miller niet in staat bleek om een aangooi goed te verwerken en Vic Davalillo van de Pirates 2-1 kon scoren. Tot die tijd hadden de beide negentallen niet voor elkaar onder gedaan zodat de 44000 toeschouwers zich al be gonnen op te maken voor een verlenging van het titanenduel. Nadat de Pirates echter verrassend een voorsprong hadden "■■■■■■■■■»iniiiinniiiiiniiniiiinmiaiiiiiniainiiinniiiiiiiiiiiiniiiiaiiiiBiaiiiiiiBB||Baniaaiiininininiiiiiiininnniii The Typhoons liet het lelijk liggen. Na een gelijke stand, 27-27, bij de rust nam de ploeg in de tweede helft een duidelijke voorsprong. Toen viel de ploeg ten prooi aan een volledige inzinking en kon APGS met 55-50 de winst grijpen. Hoofddorp bleef koploper, doch had veel meer moei te met Black and White dan verwacht werd. In dit door vele incidenten ontsier de duel, liep Boudewijn Maat halverwege de tweede helft een enkelblessure op. Hoofddorp raakte hierdoor volledig van de kook. Slechts met de allergrootste moeite kon de winst vastgehouden wor den. Met 46-44. Boudewijn Maat was met 12-7 opnieuw topscorer. af tegen Mars/Blokkeer. Aanvankelijk leek het er zelfs op, dat het Haagse publiek een onaangename verrassing zou beleven, want US kwam al in de eerste set op 8-14, natuurlijk een zeer fraai uitgangspunt voor setwinst. Dat de Hage naars uiteindelijk toch met 16-14 baas in eigen huis bleven, pleit voor hun koel bloedigheid. De twee volgende sets vorm den geen probleem: 15-9 en 15-5. HAARLEM. Opnieuw heeft de derde vertegenwoordiger uit het basketdistrict Haarlem, Cardinals, zich op de belangrij ke zesde plaats genesteld. De uiterst be langrijke wedstrijd tegen Donar in Gro ningen werd zondag winnend afgesloten. Vrijwel de gehele wedstrijd stonden de Haarlemmers achter. Pas bij 23-10 kwam de ploeg van Dick de Liefde in haar spel. Na een achterstand van 37-29 bij de rust kwam Cardinals pas in de tiende minuut naast Donar, 49-49. Hoewel Donar steeds iets voorbleef, bracht de normale speeltijd geen beslissing, 65-65. De Haarlemmers, die gedurende de gehele wedstrijd over hoop lagen met de slechte arbiters, druk ten in de verlenging definitief door. De subliem spelende André Hoefakker (14-16- 4) gaf zijn ploeg door zijn spel een mentale injectie, die Cardinals tenslotte met 81-74 deed zegevieren. De stand: Blauw Wit 8-13, Ons Eiber nest 8-13, Rohda 8-11, Luto 8-10, Die Haghe 8-9, De Danaïden 8-7, Archipel 8-6, PKC 8-6, Westerkwartier 8-4, Samos 8-1. Ons Eibernest heeft in de wedstrijd tegen Rohda een gemakkelijke overwin ning behaald. Rohda, dat beslist zonder inzet speelde, had de kans om in het eerste kwartier met 4-0 voor te komen. Het kon echter niet alle kansen benutten en het werd door Anton Poelstra 0-1. Ons Eibernest mocht blij zijn, dat Ron Regeer eindelijk de korf kon vinden en dat betekende 1-1. De Hagenaars drukten toen door en kwamen op 3-1. Rohda ging steeds slordiger spelen. Toch was het Bob van Houten die de achterstand verkleinde, Tegen Rotterdam-Zuid dolf Cardinals zaterdag het onderspit. Evenals tegen de andere topploegen, moest Rotterdam-Zuid alles in het werk stellen om de winst te veroveren. Beslissend waren de eerste tien minuten van de tweede helft toen Rotter dam-Zuid van 32-34 wegliep naar 38-55. Overtuigend was de Rotterdamse zege echter niet. (61-76). Naast Andre Hoefak ker (12-9) excelleerde Jan Dekker ex- Cardinals, bij Rotterdam-Zuid met de cij fers 13-12. HAARLEM. De grote verrassing van het afgelopen korfbalweekend is wel de overwinning van Westerkwartier op Die Haghe, dat met een 12-6 nederlaag naar Den Haag werd teruggezonden. Ons Ei bernest won verdiend met 10-8 van een Rohda dat zonder inzet speelde. Archipel had geen moeite met PKC en won met 9- 6, terwijl De Danaïden gemakkelijk langs Samos kwam en met een 8-1 overwinning in het spoor van de koplopers bleef. De wedstrijd met de meeste publieke belang stelling was Luto-Blauw Wit. Het werd een 5-5 gelijkspel, hetgeen een juiste uit slag was. De andere lijstaanvoerder Delta Lloyd ruimde het obstakel Scylla 2 zonder al te veel inspanning op. Peter van Schie was het die de eer redde. Hij versloeg Carel Deken. Deken heeft de goede vorm van vorig seizoen nog niet te pakken. Frans en Bert Schoofs bleven ongeslagen. Steeds Hoger/TSB heeft zich op een veilige vierde plaats genesteld. Bij Maas bree behaalde het een ruime zesge, vooral sdoor toedoen van Bert Onnes, de „oude meester”, en Peter Joëls. Na de thee trachtte Luto met een hoog tempo Blauw Wit conditioneel op de knie ën te krijgen, maar de blauw-witten stre den moedig mee in deze slijtageslag. Via 3-2 voor Blauw Wit wist Andrea Scheida met een prachtige doorloopbal gelijk te maken maar in dezelfde minuut wist Corrie Spitze op dezelfde wijze voor Blauw Wit de korf te vinden. De goed spelende Wil Reuter trok de stand weer gelijk en het was de vijftienjarige Trudy v.d. Berg die Luto voor de tweede maal een voorsprong bezorgde. In de laatste minuut kon Peter ten Wolde toch nog voor Blauw Wit scoren en de eindstand op 5-5 brengen. énergie won met 1-0 van De Kennemers door een doelpunt van Angelone na rust. Het was slechts een flauwe afspiegeling van het grote veldoverwicht. Momenteel staat Energie alleen aan de leiding. SVJ zegevierde met 4-0 over gastheer VVB door goals van Drogtrop (2), Bellaart en Van Krimpen, terwijl DSOV door treffers van Bommels (2) en Cordes tot een 3-1 zege op NAS kwam. Met negen man spe lend, waarvan er een door een blessure spoedig uitviel, wist VVRA toch met 5-2 van het zwakke TYBB te winnen Pas na dat Bulterman. Ulehaken. Gaus, Beuken kamp en Speelman voor een 5-0 voor sprong hadden gezorgd konden de gasten iets terugdoen SFC deed het beter, maar had het wel aanzienlijk gemakkelijker. HVS had het ongeluk tegen deze sterke noordelijke for matie te moeten starten, en veel eer viel er dan ook niet te behalen. Naast Piet Swieter staan nog drie spelers met inter nationale ervaring; Smit, Koster en Van Sliedrecht, een zeer betrouwbare kern, aangevuld met nog vijf gelijkwaardige krachten. Al snel keken de Haarlemmers, die nerveus, gespannen opereerden via 6- 15 tegen de eerste achterstand op, maar toen Jan van de Kuip zijn plaats verruil de met Jaap Faber en SFC zich bovendien te buiten ging aan allerlei onmogelijke voortzettingen, wist HVS niet alleen steeds bij te blijven, maar zelfs nog met 13-11 voor te komen. Op 14-14 echter gaf HVS tot grote teleurstelling van de bezet te tribunes de set uit handen. Het geva rieerd aanvalsspel van SFC in de derde set was voor HVS niet te volgen; d» blokkering was slecht geregeld, te laat of op de verkeerde plaats en ook de achter spelers grepen steeds mis: 3-15 en voor HVS nogal ontluisterend, het einde van een niet te hoopvol begin. Toch kan de inzet bij de Haarlemse formatie misschien nog wel eens voor een aangename verras sing zorgen. Voor SFC vormde de wed strijd duidelijk een aanloop naar moeilij- ker karweien. Swieter, die zich in zijn nieuwe milieu al sterk op zijn gemak voelt: „In het noorden zijn in principe de omstandigheden niet ongunstiger dan el ders in het land. Het is een goede voe dingsbodem voor jongere talenten, die niet noodzakelijkerwijs naar het westen hoe ven te trekken. Dit jaar worden we derde, maar daar houdt het niet mee op”. Ten slotte verloor EVV nog ongedacht gedeci deerd van het gehavende Valuas met 3-0 en behaalde Libanon een kostbare 3-1 zege op Robots/Tornado. 2 5 6 5 4 3 3 2 0 1 0 0 2 2 4 8 7 5 0 1. Joegoslavië 2. O.-Duitsland 3. Nederland 4. Luxemburg T

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 14