AFDELINGSHULPEN part-time diëtiste O ziekenhuis St Joannes de Deo haarlem Raiffeisenbank Q Boerenleenbank Twee Leerkrachten VERKOPER TUINARTIKELEN /iTTïififfl (ftoTFnr w<-. IB F ’WSE life- BBO - 7 Al L L 'lÉll wè KI»': 14 sint lacob in de hout Ferdinands belevenissen de bank voor iedereen v een geroutineerde typiste ZATERDAG 23 OKTOBER 1971 leeftijd vanaf 16 jaar. 2900 vestigingen 11026 Sparen is een meesterzet! Sparen, dat is stap voor stap bezit opbouwen, dat later goed van pas kan komen. Dat is vandaag al rekening houden met uw financiële behoeften van morgen. Zoals 51/2 miljoen spaarders dat al bij onze banken doen. Daar blijkt wel uit dat het goed sparen is bij onze bank. U kunt kiezen uit vele uitgekiende spaarvormen. Stuk voor stuk meesterzetten om de financiële toekomst van uzelf, uw kinderen, het hele gezin veilig te stellen. Spaarweek ’71 Om uw aandacht nog eens extra op het sparen te vestigen. Een goede gelegenheid, om eens te gaan ontdekken, welke meesterzet u het beste past... MACHINEFABRIEK C. MATERS II 5 AMSTERDAM AMSTELVEEN HAARLEM EL Spaarweek’71 25 t/m 29 oktober hebben wij HAARLEM t ,©PIB Het Bestuur van de Stichting „De Drie Klaveren” vraagt m.i.v. 1 januari 1972 voor de St. Bernardus- school (j. en m.) Richard Holkade 7, Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door mej. De Vries, diëtiste, tel. (023) 25 90 01, toestel 334. Sollicitaties te richten aan het hoofd Per soneelszaken M. v. Heemskerkstraat 2 te Haarlem. De werktijden kunnen in overleg worden geregeld (liefst in de ochtenduren). Wij vragen voor spoedige indiensttreding een In overleg met de reeds aanwezig zijnde diëtiste kan haar taak bestaan o.a. uit: het samenstellen van diëten voor poli klinische en/of klinische patiënten, het onderhouden van kontakten met artsen en hoofden van verpleegkundige afdelingen. Bel of schrijf naar: Bejaardentehuis St. Jacob in de Hout, Zuiderhoutlaan 1, Haarlem. Tel. 023-280250. Personeelsafd., Beverwijk, Havenstraat 22-28. Tel. 02510-2 69 91. i'Ej zoekt voor de verzorgingsafdelingen: voor de eerste en vierde klas. Ook gehuwde Onderwijzeressen komen in aanmerking. De gemeente verleent medemerking bij het verkrijgen van woonruimte. Sollicitaties met opgave van referentie-adressen z.s.m. te richten aan Voorzitter Schoolbestuur, p.a. Richard Holkade 7, Haarlem. Inlichtingen bij het hoofd der school, M. J. Kroon, Rijnlaan 121, Heemstede. Telefoon: thuis 023-282649. School: 023 - 332437. In verband met de opening van onze nieuwe filialen hebben wij enkele verkopers ‘nodig voor Natuurlijk geven wij de voorkeur aan ervaren verkopers met vakkennis, maar er is ook plaats voor jonge mensen, die een vak willen leren. Wij kunnen U een prettige werkkring aan bieden met een goed salaris. Voor nadere inlichtingen kunt U zich in verbinding stellen met de heer A. Wijs, Singel 508-510, A’dam, telefoon 020-22 12 61 (toestel 6. ook 's zaterdags). Regelmatig ontvangen wij brieven die reageren op een advertentie onder nummer, doch waarop dat nummer niet is vermeld. Dit vertraagt de door zending ervan of maakt deze ónmogelijk. Vermeldt daarom steeds duidelijk op de enveloppe het nummer van de advertentie waarop uw brief reageert Dit is in uw eigen beiang! Iftd. vanaf vanaf 19 jaar, met rede lijke kennis v/d Duitse taal. Mulo- opl. strekt tot aanbeveling. In voorkomende gevallen zal zij tevens onze telefoniste moeten ver vangen en onze telex bedienen. Wie prijs stelt om in teamverband op een kleine, maar prettige afde ling te werken, adviseren wij bij ons te solliciteren. ■imI De werkzaamheden zijn voornamelijk van huishoudelijke aard. Op onze typekamer een plaats vrij voor

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 14