Raad van Bestuur verspreidt aantal verantwoordelijkheden André Kaart munt uit als zingende kapelmeester ramtemi Springen en dressuur op ruiterfeest in Beverwijk Nieuwe taakverdeling bij Hoogovens 1 Ds. J. L. Bel deed intrede in de Petrakerk BOVEMA RECEPTIONISTE/ TELEXISTE Inbraken en insluipingen dit weekeinde in Velsen Bij botsing twee auto’s vernield LEEG TE AANVAARDEN IN DE VISHAL Ruitercentrum Groot aantal HAERLEMSCHE MUSYCKCAMER VIERDE ZILVEREN BESTAANSFEEST Verkeer sfiles in Velsen Instelling van bestuursniveaus diefstallen van of uit bepaalde wagens Jongen op zebra aangereden zorgde voor boeiend schouwspel Havenberichten verkoopmaatschappij van grammotoonplaten Goede zorg kost tijd!! Flinke bediende MAANDAG 25 OKTOBER 1971 4 zo vroeg In ons (Van een onzer verslaggevers) IJMUIDEN De leden van verantwoordelijkheid voor bepaalde taakgebieden op zich naast de ge zamenlijke taak welke zij hebben. IJMUIDEN Ds. J. L. Bel heeft gisteravond, na ’s morgens door ds. Koster te zijn bevestigd, zijn intrede gedaan ais predikant van de gerefor meerde kerk in IJmuiden. Hij zal de vorig jaar overleden ds. Tiemens op volgen. De intrededienst van ds. Bel, die de Bethelkerk als standplaats krijgt, vond plaats in de Petrakerk. t< Gevolgen de Raad van Bestuur van Hoogovens nemen in het kader van de wijziging der organisatiestructuur van de hoog ste leiding, elk ook een individuele BEVERWIJK Onder grote be- angstelling heeft het ruitercentrum Beverwijk aan de Creutzberglaan zaterdagavond en zondag voor haar leden spring- en dressuurwedstrijden gehouden. Zaterdag waren deze voor de beginnende en gevorderde ruiters. Twintig ruiters hadden zich voor de eerste rubriek met aanvangshoogte 60 centimeter ingeschreven en vijf tien voor de tweede rubriek, aan vangshoogte 110 centimeter. HAARLEM: Kenaupark, ruim kantoorpand met eigen parkeergelegenheid. IJMUIDEN: TE HUUR TE KOOP SANTPOORT W. Daniëlslaan, woonhuis met garage ind.suite, 3 slaapk., badkamer, zolder met kamer In ruil woning Amsterdam Oud Zuid, huur ca. 200.p. maand. BEVERWIJK: de V 1 G (Van een onzer verslaggevers) Wilt u suc- dat wij d uw advertentie zo goed mogelijk verzorgen Zorgt u er dan voor dat uw advertentie Bemiddeling mogelijk bezit is I P. ZWAANSWIJK. i t Bel zich af. i s 1 c Makelaar en Taxateur o.g. TROMPSTRAAT 29. IJMUIDEN - TEL. 02550 - 13746 Voor ons Centrale Magazijn vrager wij een (Van een onzer verslaggevers) voorts als vice-voorzitter zitting hebben in het staalbestuur. De heer J. D. Hooglandt wordt belast met het algemene perso neelsbeleid en met de ontwikkeling en de leiding van de administratieve en plan ningssystemen. IJMUIDEN. Maandagmorgen werden in IJmuiden door 38 vaartuigen aange voerd: 3733 kisten en 2580 kleine kisten vis, 13.100 kilogram tong en 110 stijve kabel jauwen. Bij de aan voer waren: 840 kisten en 799 kleine kisten schelvis, 123 kisten en 222 kleine kisten wijting, 780 kisten gul en kabeljauw, 720 kisten koolvis, 280 kis ten en 118 kleine kisten haring, 345 kisten en 441 kleine kisten makreel, 543 kisten schol, 24 kisten tarbot. 278 kisten varia. 100 kisten en 520 kleine kisten makreel, 200 kisten schol, 40 kisten haai, 30 stijve kabeljauwen, 3300 kilogram tong. Indien u meent aan de gestelde eisen te kunnen voldoen, wordt u verzocht ons voor het maken van een afspraak te bellen onder nr. 0 23-31 93 80, toestel 113. Per 125 kilogram: grote kabeljauw 292- 256, middel kabeljauw 270-252, grote zwar te koolvis 170-152, middel zwarte koolvis 148-126, grote witte koolvis 230, grote leng 148-132. Per tien stuks: grote kabeljauw 208, middel kabeljauw 116-82. Per hoep: vleet 182. 1! ti e 1 V P n Z s I 0 ti u g s ll 1 c g z 1 1 s ri c r I i 1' c: b SI P 3 C ti h P I. C P G ’t c B In de Velserbroekstraat in Santpoort- Noord is bij twee naast elkaar gelegen woningen ingebroken. Diverse vertrekken werden overhoop gehaald. Voor zover men kan nagaan, wordt er niets vermist. Een van de drie arbiters van de wed strijd TelstarFC Utrecht miste na af loop van de voetbalmatch veertien gulden uit zijn portemonnee, welke onbeheerd in een kleedlokaal lag. Dan zijn er dit weekeinde de nodige verwikkelingen geweest rond een groot aantal personenauto’s van het merk Opel Rekord. Zaterdagnacht is in de IJmuider Straat weg een Opel gestolen. Het kenteken is JU 65-90. De kleur is wit. De eigenaar trof zondagmorgen zijn wagen niet meer voor zijn deur aan. Overigens vond hij in 4 (Van een onzer verslaggevers) IJMUIDEN. Een jongetje dat zondag over de zebra bij de hoek Lange Nieuw- straatScheldestraat overstak; werd aan gereden door een personenauto. Hij liep daarbij vermoedelijk een gebroken linker- onderbeen op en is voor onderzoek naar het Zeeweg Ziekenhuis vervoerd. Mejuffrouw L. Roozendaal op Ba bette tijdens de dressuurp/roef in het Ruitercentrum Beverwijk. Per 50 kilogram: grote schelvis 114-102, grootmiddel schelvis 80-78. kleinmiddel schelvis 78-65, schelvis I 88-52, wijting 88- 57, schar 79-55, grote schol 115-86, schol I 113-89, schol II 103-87, schol III 104-86, gul I 24-80, gul II 1Q4-76, gul III 67-50, tarbot 457-198, griet 258-135. tongschar 125, haring 60-36, makreel 60-19.60, kleine leng 61, kleine lom 46, zwarte koolvis I 56-46, zwarte koolvis II 45-38, witte koolvis I 76- 67, haai 80-62, poon 60-57, rode poon 77- 66, krab 31-25. harder 140-123, steen bolk 61. Scheveningen De aanvoer (Van een onzer verslaggevers) VELSEN. Als gevolg van een ket tingbotsing, welke zondag op de Amster damse Straatweg buiten de gemeente plaats vond, ontstond op deze weg een verkeersfile van zes kilometer lengte. Het ongeluk gebeurde omstreeks half vijf ’s middags, het verkeer kon tegen achten ’s avonds weer normaal doorrijden. Daarnaast trof de Rijkspolitie van Koog aan de Zaan een in deze plaats gestolen Opel Rekord aan in Heemskerk. In deze wagen werd een van de portefeuilles ge vonden. die in de IJmuider Straatweg gestolen waren en verder vond de rijkspo litie nog een rijbewijs van een inwoner van de Berkenstraat in IJmuiden. De man had dit document, gestolen uit zijn (U raadt het al!) Opel Rekord, nog niet gemist. Verder werd in dezelfde straat een tochtraampje van een Rekord geforceerd. Uit de wagen verdwenen twee portefeuil les met autopapieren. Een van de mapjes werd later in dezelfde straat weer terug gevonden. Dezelfde nacht forceerde men nog een tochtraampje van eenzelfde soort wagen, welke op het parkeerterrein van de Zoutmanstraat stond geparkeerd. Men heeft getracht een autoradio te demonte ren. hetgeen niet is gelukt. nUNIISH. de Ruyterstraat, woonhuis Ind. Engelse kamer, 3 slaapkamers. Kompasstraat, geheel gemoderniseerd Ind.: Engelse kamer, 3 slaapk., badkam. en vliering. Aridromedastraat Autobox. De heer P. L. Justman Jacob blijft belast met het voorzitterschap van de Raad van Bestuur en met de leiding van de concemstrategie. De heer E. van Vee- len wordt voorzitter van het staalbestuur; de heer W. H. Schoenmaker krijgt de leiding over de diversificatie. De heer W. Bakker houdt de leiding van ontwikkeling en beheer van technische kennis en zal Zoals gezegd was er dit weekeind bij zonder veel recherchewerk. In een woning aan de Stuyvesantstraat is vrijdagnacht ingebroken. Via een keu kenraam kon men binnensluipen. Op de bovenverdieping werd een slaapkamer volledig overhoop gehaald. Er verdwenen twee zilveren armbanden. Een woning aan de Velserhooftlaan in Santpoort-Noord heeft eveneens ongevraagd bezoek gekre gen. Er wordt niets vermist. den. Ook nu werden zeer goede prestaties verricht. Mejuffrouw Minke met Sirocco reed de voorgeschreven rijproef met op vallende zekerheid, doch evenzeer mejuf frouw M. Wethmar, die een tweede en derde plaats innam. Een van de ruiters faalde echter in deze goede dressuur door zijn paard niet te kunnen weerhouden van de galop in het laatste deel van de rijproef. Ondanks zijn korte rijervaring zorgde de heer Chr. Bakker met Jabeloe voor de grootste verrassing door ex equo de derde plaats te delen met mejuffrouw Wethmar. Het publiek was geweldig en thousiast en bracht de prijswinnaars een hartelijke ovatie. De verdere uitslagen waren: 1. mej. Minke met Sirocco 150 p.; 2. mej. M. Wethmar met Janau 148 p.; 3. mej. M. Wethmar met Babette en de heer Chr. Bakker met Jabeloe 145 p.; 4. mej. J. Visser met Brutus 143 p.; 5. mevr. M. Wokke met Diana en de heer D. Philips met Attho 141 p.; 6. mej. Kochs met Pasta 138 p.; 7. mej. L. Roozendaal met Capriol 136 p. en 8. mevr. Van der Putten met Sirocco 134 p. Als gevolg van het mooie weer was ook In de gemeente Velsen bijzonder veel verkeer op de weg. De politie regelde op veel drukke punten het verkeer, maai kon niet voorkomen daar hier en daar lange rijen wachtende voertuigen ontston den, zoals op de afvoerweg van de tunnel naar Santpoort. VELSEN. De rechercheurs van Velser politie hadden dit weekend hun handen vol. afgezien van het vele W’erk dat wordt verricht om de moord in de Kennemerlaan op te lossen. Commissaris W. Sepp vertelde maandagmorgen bij het doornemen van het politienieuws dat een „relatief” grote groep rechercheurs nog steeds allerlei tips en aanwijzingen na trekt. Op de vraag of de politiecomman- dant nog hoop had de dader te arresteren, antwoordde hij glimlachend: „Altijd". De grammofoonplatenmarkt in Nederland breidt zich ge stadig uit. Wij dus ook, in alle sectoren. Voor de gecombineerde functie van receptioniste/telexiste denken wij aan een representatieve verschijning, niet jonger dan 25 jaar en in staat om onze bezoekers een goede eerste indruk van ons bedrijf te geven; onze telex vlot en bekwaam te bedienen. zielde uitvoering van het veeleisende Con certo grosso opus 6 No 10 van Georg Friedrich Handel, een van de schoonste concerten, die ooit door deze componist geschreven zijn. De ouverture op zich is al een meester lijk stuk, de Allegri mede door polyfone structuur levenskrachtig het Air een klei nood, dat bijzonder mooi gespeeld werd met fraaigenuanceerde klank en uitne mende melodische declamatie. Deze uitvoering kon niet meer overtrof fen worden door die van het Concert voor sopraan-blokfluit, strijkorkest en clave- cymbel van G. B. Sammartini, niettegen staande toch de befaamde Frans Brüggen de blokfluit-solo-partij voor zijn rekening genomen had. Frans Brüggen demonstreerde bij de vertolking hiervan zijn meesterlijke tech niek, met tegenwoordigheid van geest zijn op deze techniek afgestemde vindingrijk heid en een op verfijnde klank en intimi- De eerste rubriek werd direct spectacu lair aangezien onverwacht drie ruiters foutloos eindigden en barrage nodig was. Dit moest tot viermaal toe worden her haald. waarbij het publiek zichtbaar ge noot. De jeugdige Josien Brünnings op Palmira bleek een verrassing, terwijl de heer C. Wokke met Diana een zeer snel parkoers aflegde. De ruiters van de tweede rubriek zorg den evenzeer voor een goede strijd. Me juffrouw L. Roozendaal en de heer W. van Dijk kwamen tot barrage respectieve lijk met de paarden Palmiro en Algon. Na de hindernissen met 20 centimeter te hebben verhoogd werd de heer Van Dijk uiteindelijk winnaar. De uitslag van deze springwedstrijd werd: 1. de heer C. Wokke met Diana; 2. mej. M. Wethmar met Babette; 3. mej. J. Brünnings met Palmiro; 4. mevr. M. Wokke met Diana; 5. mevr. A. Brünnings met Palmiro en 6. de heer Chr. Bakker met Jabeloe. In de tweede rubriek (110 cm) werd 1. de heer W. van Dijk met Algon; 2. mej. L. Roozendaal met Palmi ro; 3. de heer M. Pilanen met Jasco; 4. mej. C. Visser met Babette en 5. mej. J. Visser met Brutus. De eerste proef van de dressuurcompe- titie om de Schröderwisselbeker, bestaan de uit zes wedstrijden, werd zondag gere- Als onafscheidelijke talisman heeft de lessenaar André Kaart opnieuw ter zijde gestaan en hem met de „camerleden” geïnspireerd tot een fraai klinkende, be- in Scheveningen bestond maandagmorgen uit: 550 kleine kisten schelvis, 80 kleine kisten wijting, 200 kis- ge gemeente van ds. Bel, Hoek van Hol land, hem het beste had gewenst, wees collega ds. Dorst erop dat ds. Bel een man opvolgt, die met grote werkkracht en liefde de gemeente heeft gediend. Hij dankte onder meer de beroepingscommis- sie, die vier jaar heeft gezwoegd en de heer De Boer, die wijkraad 3 zo voortref felijk heeft geleid. Deze laatste wees ten slotte op de modernisering van de pastorie. Hij hoopte dat deze een zegenrijke plaats in de gemeente zou innemen. In zijn dankwoord ging ds. Bel zeer uitvoerig op al het gesprokene in. Hij toonde zich met name zeer dankbaar voor de wijze waarop hij in IJmuiden is ont vangen, waarbij hij een speciaal dank woord richtte tot allen, dié de pastorie zo hebben verfraaid. teit gerichte muzikaliteit, die subliem aan de dag trad in de subtiel vertolkte Sicilia no. >-ndré Kaart en het orkest waren op hun hoede bij het begeleiden van de volstiekt solistische spelende Brüggen en zo werd een prijzenswaardige vertolkings- eenheid verkregen. Na de pauze kwam het feestnummer: het intermezzo burlesco „II maestro di cappella” van Domenicc Cimarosa. Deze kostelijke éénakter werd tegen het jaar 1800 geschreven, in een tijd blijkbaar, dat dirigenten niet behoefden te vrezen van autoritair-optreden beschuldigd te zullen worden, wanneer zij tegen orkestleden gingen opspelen. Het gaat in het „operaatje” van Cima rosa om een dirigent, een kapelmeester, die eens wil laten horen hoe goed hij de zangkunst machtig is. Hij brengt de kunst van de oude school „maar niet als prima donna” voegt hij er in zijn toespraak tot zijn orkest bescheidenlijk aan toe. Dit hebben de toehoorders op het con cert inderdaad gehoord en ook gezien! André Kaart speelde de kapselmeester. Hij ging te keer tegen zijn ondergeschik ten, in groter getale dan anders aanwezig door de versterking met blazers en een paukenist, dat het een lieve lust was. Hij uitte echter ook zijn grote voldoening met de woorden: het klinkt te zalig om waar te zijn! Toch was het echt waar! Het orkest speelde de lang niet eenvoudige muziek vaak bijzonder goed, ook als het mis moest gaan volgens voorschrift. En kapel meester André Kaart kreeg de kans van zijn leven om te laten horen hoe goed hij kan zingen en hoe fraai zijn stem eigen lijk is! Het was een plezierig slot van een gedenkwaardig jubileumconcert, dat blij kens de zeer langdurige geestdriftige bij val door de toehoorders in alle opzichten gewaardeerd werd. In het grote succes werd door de dirigent zangen uitdruk kelijk Carel Alphenaai betrokken, die voor de Nederlandse vertaling en de regie had zorg gedragen. Na schriftlezing van 2 Cor 5:11-21 pre dikte ds. Bel over 2 Cor 6:1. „Maar als medewerkers Gods vermanen wij u de genade Gods niet tevergeefs te ontvan gen.” Hij wees er op dat de komst van een nieuwe predikant niet mag afleiden van wat de gemeente is: de taak van de dominee is het toerusten van de heiligen tet dienstbetoon. Wat maakt de kerk tot kerk? vroeg ds. „De kerk is het werk van God zelf, zij bestaat bij de gratie Gods.” Hij zei dat tegenwoordig altijd wordt gevraagd: moet je vooral naar boven zien of om je heen? „Het een is niet van het ander los te maken. Het is genade: God zal het moeten doen, die genade moet ons tot handelen brengen.” Als taak van de gemeente noemde hij het laten zien en waarmaken dat de wereld niet van ons zelf is maar van God. Verschillende sprekers voerden na af loop van de dienst het woord. Wethouder H. de Boer, die vergezeld was van wet houder Ockeloen, weer erop dat de ge meente IJmuiden een veelkleurig palet vormt. Hij hoopte dat de nieuwe predi kant weer een nieuwe kleur aan dat palet zal toevoegen. Ds. De Ruig voerde het woord namens de classis Haarlem. Hij vond de drie namen van de gereformeerde predikanten symbolisch: Koster omdat de naam van dienstbetoon spreekt, Dorst, omdat de pre dikant hen die dorst hebben het water des levens moet tonen en Rel omdat de domi nee aan de bel moet trekken. Nadat een vertegenwoordiger van de vori- Zaterdag aangekomen In IJmuiden: Minch- bank. Buenos Aires; Elisa Johanna, Leningrad: Coueron. Antwerpen, IJmuiden; Ganymedes, West Indië; Athenian Victory, Beira; Rolf Behr- rnan, Londen; Ruestringen. Londen, IJmuiden; Finrose, Keml, Velsen: Martha Friseke, Londen, Umuiden; Fairplay XI, Rotterdam; Hondsbosch, Landen, Zaandam; British Swift, Antwerpen; Marmora, Vlissingen: Astyanak. Hamburg; Hen riette R, Skoghal. Zaandam; Frenholz, Emden; Arya Man. Bremen: Tor Anglia, Gothenburg: Fjordaas, Tabarao, Umuiden: Reginald Kearon, Sw 3 n sea Zaterdag vertrokken van IJmuiden: Baltque, Oslo: Dintelborg, IJmuiden, Kolding; Camilla Weston, Whitby; Temy HI, Umuiden Noordzee; Oemberg IJmuiden, Hamburg Noblesse Umui den, Whitby; Worthing, Umuiden. Rolien; Mi chael N, River Tees; Martina, Norwich; Edina, Hamburg: Kahlesand, Hamburg; World Sea, Donques; Marjan, Shelby; Gasselte, Whitstable; Westerkerk, Singapore; Pial, Wisbeck; Centri- city, River Thames; Ability, Belfast; Rebena, Hamburg; Norderstedt, Flixborough; Jean E, Londen; Diana Kingslynn; Riet, Tynemouth; Osterland, Hammina; Styrsö, Kotha: Tor Mercia, Immingham: Rltan, Umuiden, Aberdeen; Gerlen, Selby; Labatos, Hamburg; Meteoor. Bilbao: Isarstein, Dakar: Kemoa, Umuiden. Nantesk, Otto Leonard, Umuiden, Lulea; Ruestringen, Umuiden. Londen; Martha Frieseke. Umuiden, Londen. Zondag aangekomen in Umuiden: Timca, Kot- ka, Velsen; Neptun D, Las Palmas; Magula, Kopmanholmen; Frans van Seumeren, Ham burg; Diana, Kopenhagen; Basalt, Bayonne; Nerlandia, Kopenhagen; Helmsdale, Leith. U- muiden; Gazelle, Greenwich, Umuiden; Oste- sand, Cuxhaven: Capacity, Upmor; Baabe, Brunsbuttel; Oduduwa, Lagos; Jgnition, Green wich; Helga S, Kopenhagen; George. Antwer pen; Findon. Birkenhead, Umuiden; Prins der Nederlanden, Paramaribo; Humel, Swlnemunde; Herman Helene; Kolding; Gillian Everard, Sharpness. Zondag vertrokken van IJmuiden: Rijnstroom, Hull; Tor Anglia, Immingham; Continental Shipper, Newport; Dolny Slask, Gdynia, IJmui den; Winjona. Rotterdam; Bernhard Schepers. Hamburg; Amstelstroom, Hull: Dmitry Zhloba, Rotterdam; Zaanstroom, Felixtowe: Ondine, To ledo; Georg, Esbjerg. Maandag aangekomen in IJmuiden: Santiago, Hamburg: Spaamestroom, Liverpool; Dunvegan Head, Ipswich: Dart Atlantic, Antwerpen. Zondag vertrokken van Umuiden: Frances B, Liverpool (Als geen nadere aanduiding volgt, is het ■chip van of naar Amsterdam gegaan). De nieuwe taakverdeling binnen de Raad van Bestuur heeft ook gevolgen voor de opstelling van de concern-stafaf- deling. Deze zullen in de eerste plaats duidelijker dan voorheen de Raad van Bestuur gaan assisteren bij de leiding van de gehele onderneming. Voorts zullen ze diensten verlenen aan het staalbestuur, het diversifcatiebestuur en aan de direc ties van de dochterondernemingen en hun stafafdelingen. De concemstiafafdelingen gaan ressorte ren onder de heren W. Bakker en J. D. Hooglandt. Onder de heer W. Bakker vallen de stafafdelingen: Nieuwbouw on der leiding van ir. D. Nijman en Speur werk en Ontwikkeling (ir. G. W. Stein Callenfels). Onder de heer J. D. Hooglandt ressorte ren: Ondernemingsplanning (ir. J. J. Side- nius); Personeel en Organisatie (dr. M. guï’en kateijaüw7i2o” kisten toolvis’ Albrecht); Administratie (drs. P. J. M. Linnenbrink); Financiën (drs. B. A. IJijl); Jurische Zaken (drs. I. van Vuuren) en Interne Accountantsdienst (drs. J. Broer tjes). enkele struiken tegenover zijn huis een autoradio. Prijzen, per kilogram, in guldens: heilbot 8.51, tarbot 11.34-8.79, grote tong 10.05- 8.59, grootmiddel tong 11.01-8.76, klein middel tong 10.31-8.76. tong I 8.97-7.92, tong II 8.86-7.69. HAARLEM. „Die Haerletnsche My- syckamer” heeft haar zilveren jubileum en dat van André Kaart als dirigent van de „earner” opgewekt gevierd met een feestconcert, dat zaterdagavond onder zeer grote belangstelling in de Nieuwe Kerk gegeven werd. Vrijwel geen plaats in de kerk was onbezet gebleven toen de jubile rende dirigent zich na een welkomstwoord van de voorzitter van de „musyckcamer”, dr. T. Ferwerda onder fortissimo-ap- plaus naar de dirigenten-lessenaar begaf, het van toverkracht vervulde „camermeu- bel”, dat evenals André Kaart al een kwarteeuw het wel en wee van het orkest heeft medebeleefd en vele myste rieuze bijdragen tot onvoorstelbare cessen heeft geleverd. VELSEN. Zondagavond vond op Rijksweg 9 nabij de afrit naar Santpoort een botsing tussen twee personenauto’s plaats. Een 51-jarige automobilist uit Haarlemmerliede week uit voor een aan gereden kat en remde daarbij sterk af. Een achter hem rijdende automobiliste uit Haarlem merkte dit te laat en klapte boven op de andere wagen. Daarbij wer den beide voertuigen geheel vernield. Een inzittende moest voor het hechten van een oogwond naar het Zeeweg Ziekenhuis worden vervoerd. Kerkerinklaan, woonhuis geheel gemoder niseerd Ind. Engelse kamer, grote tuin op het zuiden, 3 slaapk., badkamer, zolder met kamer. Heemskerkerweg, woonhuis Ind. sluite, 3 slaapk., gegadigde dient over woon ruimte te beschikken. Hoog loon Prettige werkkrin en zaterdags vrij. Aanmelden: Loggerstraat 7, Umui den, tel. 02550-14696 of ’s avond tussen 19.00 en 20.00 uur telefo 4- 093-263920. De Ondernemingsraad is van de nieuwe opzet op de hoogte gesteld. De nieuwe organisatie zal in grote lijnen op 1 decem ber van dit jaar in werking treden en per 1 maart 1972 geheel zijn ingevoerd. Met de nieuwe taakverdeling wordt niet vooruitgelopen op een mogelijke fusie met Hoesch. Wanneer een fusie met deze on derneming tot stand zal komen, dient de bestaande organisatie opnieuw te worden bezien. Verwacht wordt, dat dit dan niet zal leiden tot ingrijpende veranderingen.

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 4