Regionale belangen spelen Afscheidsavond oud-raadsleden mee in vier amateurpartijen Telstar kan zich tegen Vitesse rehabiliteren Vlot verloop in bloemenhandel opgewassen tegen VCIJ Autocoureur Van der Sluis geschorst Ellington en Davis op jazzfestival GIOS niet r I E] PvdA-Velsen dankte J. v. Os v. d. Abdeelen en echtpaar Diemer GROTE PRIJS OP 18 JUNI Stoop heeft wielerploeg reeds rond Lastig duel Haarlem in Limburg 8 IN ROTTERDAMSE DOELEN ft# ZA ZATERDAG 30 OKTOBER 1971 J 1 ger de afh eui ste voc kle act sin (Van onze correspondent) ROTTERDAM. Een tot de laat ste plaats bezette Rotterdamse Doelen heeft vrijdagavond opnieuw kennis gemaakt met het onuitblusbare or kest van de 72-jarige Duke Ellington. Het enthousiasme, waarmee de be faamde bandleider zijn mensen niet kapot te krijgen toppers als „C-Jam Blues”, „Take the A-train”, „I am be ginning to see the light” en „In my solitude” liet uitvoeren, mocht dan niet zo groot zijn als enkele jaren ge leden (toen de Duke nog urenlang op eigen houtje doorging), toch kwa men ook ditmaal de Ellington-fans wel’ aan hun trekken. (Van een onzer verslaggevers) VELSEN. De Partij van de Ar beid in Velsen heeft vrijdagavond in gezellige famliliekring afscheid ge nomen van drie leden die zich voor die politieke partij bijzonder verdien stelijk hebben gemaakt. In de boven zaal van het Hervormd Jeugdhuis aan de Rembrandtlaan in IJmuiden- Oost waren oud-fractievoorzitter J. van Os van den Abeelen en zijn echt genote, mevrouw J. Diemer-Jeltema en de heer G. Diemer het middelpunt van een sfeervolle bijeenkomst van partijgenoten uit de afdelingen IJmuiden, Santpoort en Velsen- Noord. i HF '1' alle in KERKDIENSTEN (Van onze wielermedewerker) Helmstraat, en I gesteld. Bij de ingang van De Doelen 5 1 De prijzen waren vrijdag: anjers 18-50, trosanjers 180-230, asters 38-65, chrysanten 75-155, jaar rond 140-185, per stuk 28-75, fresia 90-380, gerbera 18-38, irissen 180-260, lely per tak 120-205, nerine 40-125, crispa 18, orchidee 25-180, roos 20-45, per tak 18- 34, baby roos 18-34, tulpen 32-36, witte pot chrysanten 90-180. Tijdens de wedstrijden van 10 oktober op het circuit van Zand voort heeft Van der Sluis, volgens het rapport van de com missie van onderzoek, mogelijk in samen werking met anderen, herhaaldelijk op zettelijk andere deelnemers gehinderd. De sportcommissie nam geen maatrege len ten aanzien van het kampioenschap van Van der Sluis, aangezien niet bewijs baar is dat het resultaat van het kam pioenschap door het rijden van Van der Sluis op 10 oktober is beïnvloed. De voorzitter van de Federatie Velsen van de P.v.d.A., de heer J. Harmsen, sprak zijn grote waardering uit voor de wijze waarop de Diemers het gedaan hebben, waarbij hij naar voren bracht dat hun huis, waar zovelen zo vaak hartelijk wel kom waren een voortreffelijk contactcen trum was. De heer Harmsen dankte het echtpaar Diemer namens de federatie en ook per soonlijk; hij wenste beiden het allerbeste in hun nieuwe woonplaats in het noorden en sprak de hoop uit, dat zij ook daar zich niet afzijdig zouden houden van het partiiwerk. Eerder had de federatievoorzitter zich tot de heer Van Os van den Abeelen gericht. ..Achttien jaar in Velsens gemeenteraad, waarvan zeventien jaar als fractievoorzit ter: het is enorm!” Met de onlangs overleden, wethouder Verbeek en wethouder H. de Boer, laat stelijk loco-burgemeester, heeft Van Os van den Abeelen voortreffelijk werk ver se di zi c< De overige uitslagen uit de lagere klas sen luiden: Heren: Saltor 1VCIJ 6 0-3, Saltor 2—Serve 4 0-3, VCIJ 4—Major 2 3-0, SBIJ 2—Cazuz 2 3-0, SBIJ—VCIJ 5 3-0, Salter 1Fluor 2 2-2. Dames: VCIJ 3—Saltor 3-0, VCIJ—GIOS 3-0, VCIJ 2— OVRA 4 3-0, SBIJ 3—VCIJ 4 3-0, Saltor 2—JBS 3 0-3, Saltor—PSVH 2 3-0. kl M ni m w D m ui w V K e v I 1< a I c s 1 1 2 dor lan (afl re haa Hij sch sel’ ha: dat d'ei kni licl vei dr< br< de mi An cai eei 1 koi kr: VO' ter me en Na zie ecl lij: na 19i ee: no gii dr op VI lit ha w: VI W' Beverwijk tegen ADO’20 is in de derde klasse A een strijd tussen twee ploegen die alleen gemeen hebben dat ze uit dezelfde streek komen. Beverwijk voert in die afdeling nl. de boventoon, terwijl de Heemskerkers met een sterk onderge schikte positie genoegen moeten nemen. Beverwijk is dan ook sterk favoriet voor de overwinning, maar zal de twee punten bepaald niet cadeau krijgen. dag in de tweede klasse A van de ama- teurcompetitie is er enige tekening geko men in de strijd om de bovenste 'plaatsen van de ranglijst. Van de IJmonder vereni gingen horen Velsen en Stormvogels bij die kopgroep, terwijl de „Noorderlingen” De Kennemers en DEM enkele punten te kort komen voor een leidende positie, maar zeker nog niet uitgeschakeld zijn. DEM en Velsen kruisen dus evenals Stormvogels en De Kennemers zondag de degens. zondag H. Missen 10, 11.45 en 19.30 u.; Bethlehemkerk, Piet Heinlaan,^zaterdag 18 Twaalf Apostelen, Van Riemsdijklaan 132, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 8, 9.15, 11 en 17 u.; H Jozef, Laan der Nederlanden 68, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 9, 10.30 en 19 u.; St. Jozefrustoord en Lommerlust, Peperstraat 17, zaterdag 18.30 u. voorbereiding op de zondag, zondag H. Missen 7.30 en 10 u.; Pius X-college, Büllerlaan 2, zaterdag 19.30 u. eucharistieviering. Kritische Gemeente IJmond. H. Jozef kerk, Laan der Nederlanden 68, 11.45 u. themadienst. Zondagsdienst r.k. parochies. H. Agatha, Breestraat 101, Beverwijk. Tel. 23610. Ned. Herv. Kerk. Grote Kerk, Kerk straat, 10 u. ds. J. Bezemer; De Opgang, Florastraat, 10 u. ds. R. van ’t Linden hout; Vredvorstkerk, Laan der Nederlan den 152, 9 u. ds. S. Nijdam; Prinsesselaan- kerk, Prinsesselaan 10, 10 u. ds. A. Goud- smit - Aalbers. Geref. Kerk, Middelaarkerk, Moensplein 8, 9.30 u. ds. C. Meijer (H. Avondmaal - Kindemevendienst), 17 u. dr. B. Wentsel Avondmaal en Dankzegging); Vrede- vorstkerk Laan der Nederlanden 152, 10.30 u. ds. F. Strikwerda uit Santpoort (Kin- dernevendienst), 17 u. ds. C. Meijer Z. 5. Geref. Kerk (vrijgemaakt). Immanuel- kerk, Olieslagerslaan 20, 8.30 u. ds. J. Rijneveld uit IJmuiden, 17 u. Leesdienst. Van de oude ploeg gingen Nico Ver meulen (Frisol) en Louis Westrus (Mars) over naar een ander merk, terwijl Gerrit Leferink met fietsen is gestopt. Aangeble ven zijn Ron Smit (Haarlem), Theo Smit (Halfweg), Trinco Buurmeijer (Zaandam), die reeds aan zijn vierde seizoen onder de hoede van Stoop begint, Laurent Didderen (St. Geertruid), Henk Hulleman (Opmeer), Jaoob Langen (Hoensbroek), Wim Luppers (Purmerend), Gijs Nederlof (Maarssen) en Peter Nijssen (Eindhoven). De vijf nieu welingen zijn Jan Adriaans (Hasp), Jo de Boer (Westergeest), Harry Crijns (Hoens broek), Jan Langen (Hoensbroek), Wim Nooren (Tollebeek). Jan Langen en Crijns maken hun debuut als amateur. De eerste set was verreweg het aan trekkelijkst. Hierin nam GIOS zelfs een voorsprong, die uitliep tot 12-8. Daarna nam VCIJ het initiatief over en met 15-12 werd de eerste set binnengehaald. Toen reeds was de Giosploeg mentaal onge slagen en zakte het wedstrijdpeil ziender ogen, VCIJ was op alle onderdelen beter en met 15-6 en 15-5 werd de 3-0 zege in deze technisch matige wedstrijd, die te soepel werd geleid, een feit. Federatie-voorzitter Harmsen tussen de heer en mevrouw Van Os van den Abeelen en rechts het echtpaar Die mer. werd een stencil verspreid, waarin de groep werd verweten in het geheel geen jazz te kunnen voortbrengen. De vier man sterke formatie bleek met de nodige microfoons een oorverdovend lawaai te produceren. Velen in de zaal werd het luisteren naar het drie kwartier durende nummer „Interruption” te machtig: ze verlieten voortijdig en duidelijk teleurge steld de zaal. Egmond, Jonker, Bond, Stout en Stanic. Van Vitesse slechts een vermoedelijke op stelling omdat ook Cor Brom in de voor hem zo moeilijke tijden zijn opstelling niet voor morgen prijsgeeft. Vi tesse: Bals Veenstra Van Kerkhoff, Melchers, Kunst Bosma, Dekker, Ger ritsen Hofs, Stovers en Van Toledo. WB gaat op bezoek bij HSV dat even veel punten heeft als Beverwijk. Een zware opgave voor de VVB’ers, die echter zelf veel baat zullen hebben bij een overwinning, terwijl ze daarmee plaatsge noot Beverwijk ook een groot plezier zouden doen. VSV heeft in de zes tot nu toe gespeel de wedstrijden slechts één punt verspeeld en voert met een comfortabele voorsprong van drie punten op achtervolger DTS de ranglijst aan. Het ziet er dan ook naar uit dat VSV’s tegenstander SVIJ komende zondag zijn eerste overwinning gaat beha len in de vierde klasse C. KIC speelt thuis tegen DSOV en als het zelfvertrouwen bij de Velsennoorders na een aantal ongeluk kige duels in de beginfase van de compe titie weer wat Is opgepoetst, blijven de punten in de IJmond. Een interessant amateurprogramma komende zondag, niet alleen voor de verenigingen maar waar schijnlijk ook voor de penningmeesters. Na afloop van de slechte vertoning tegen FC Utrecht werd er bij Telstar door de spelers nogal wat bedekte kritiek ge ventileerd op trainer Rab. De Velsense oefenmeester heeft daar deze week weinig van gemerkt en hij begint morgen tegen Vitesse dan ook vol goede moed aan de wedstrijd die wel eens een rehabilitatie voor de magere resultaten van de afgelo pen weken zou kunnen inluiden. Hoewel de Arnhemmers wel niet met al te veel aanvallende aspiraties van start zullen gaan is Vitesse daar ook een dankbare tegenstander voor. De vraag zal voorna melijk hieruit bestaan in hoeverre de Velsenaren in staat zijn om Bals morgen de nodige keren te passeren. Trainer Rab moet het zonder Monne de Wit stellen die nog veertien dagen in het gips zit voordat hij weer aan trainen kan gaan denken. Bovendien is het ook zeker dat Cees de Vries morgen zeker nog niet zijn rentree zal maken. De selectie waaruit Rab mor gen het elftal selecteert bestaat uit: Van der Meeren, Blaauw Van Essen, Drie sen, Zwaan, André, Bischot Fens, Van DEN HAAG. De sportcommissie van de KNAC heeft Bob van der Sluis, natio naal kampioen in de toerwagens groep II (1150-1300 cc), tot 1 augustus 1972 ge schorst. Eerder had hij al een boete van 1000 gehad. Rob Dijkstra, die eveneens werd beschuldigd van onregelmentair rij den op het circuit van Zandvoort, zal voor het volgende seizoen zijn licentie voor- waardeljjk krijgen. Met zijn ploeg gaat Joop Stoop in het nieuwe seizoen weer aan vrijwel alle belangrijke vaderlandse wegkoersen deel nemen met als hoogtepunt de Tour door Nederland. De Santpoorter gaat ook weer enkele keren met zijn knapen de grens over. In het verleden hebben een Tiemen Groen, Ben Janbroers, Piet de Wit, Cees Stam, Harm Ottenbros, Jan Serpenti, Aad Duijker en Daan Holst als amateur onder de hoede van Stoop in de Peugeotploeg gereden. Zij vestigden nadien vrijwel alle maal als beroepsrenner de aandacht op zich. De nieuwe Peugeot-Michelin-BP- ploeg zal op een nader te bepalen datum officieel worden voorgesteld. (Van een medewerker) IJMOND. Het amateurprogramma voor zondag vermeldt maar liefst vier wedstrijden voor clubs uit de IJmond, waarbij de onderlinge regionale rivaliteit als onzichtbare, maar wel duidelijk merk bare mee- of tegenstander fungeert. Dat betreft dan de ontmoetingen tussen Vel sen en DEM en StormvogelsDe Kenne mers in de tweede klasse A, in de derde klasse BeverwijkADO’20, terwijl in de vierde klasse VSV en SVIJ als plaatsge noten tegen elkaar in het strijdperk tre den. SANTPOORT. De Santpoorter Joop Stoop begint in 1972 aan zijn tiende seizoen als ploegleider van de extra spor tieve groepering Peugeot-Michelin-BP en hij heeft zijn wielerploeg voor het nieuwe seizoen reeds helemaal rond. Het team is veertien man sterk en opgebouwd rond de oude kern van het voorbije seizoen. Er zijn vijf nieuwkomers ih opgenomen. en 19 u. avondmissen, zondag H. Missen 8, 9.30 en 11 uur. HEEMSKERK R.k. Kerk. H. Maagd Maria, Spoellaan 1, zaterdag 19.30 u. avondmis, zondag H. Missen 8.45, 10, 11, 12 en 17 u.; H. Laurentius, A. Verherentstraat 2, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 8, 9.15, 10.45, 12, 17.15 en 19 uur. Ned. Herv. Kerk. De Vrij burcht, Vrij- burglaan, 9.30 u. ds. D. Verhoef (Viering H. Avondmaal), 19 u. ds. D. Verhoef (Viering H. Avondmaal). PARIJS. De Grote Prijs van Neder land, geldend voor het wereldkampioen schap der coureurs (formule 1-renwagens), zal volgend jaar op zondag 18 juni op het circuit van Zandvoort worden gehouden. De internationale sportcommissie van de FIA heeft besloten dat de competitie om de wereldtitel zal bestaan uit vijftien ra ces. Van de eerste acht wedstrijden tellen de beste zeven resultaten van elke cou reur, van de laatste zeven de beste zes. Behalve, aan de „grote meester” zelf, nog steeds in staat de benen van het houten podium te torsen, viel weer veel eer te beurt aan growl-specialist Cootie Williams, fluitist Norris Turney, tenorist Paul Gonsalves en vooral ook bariton- saxofonist Harry Carney. Maar de ware geestdrift was er niet, ondanks de onnavolgbare piano-introduc- ties van Ellington, die nog niets aan inventiviteit hebben ingeboet. Misschien was de matheid enigszins te wijten aan de lange reis, die leider plus orkestleden juist achter de rug hadden. Het optreden van het Ellington-orkest werd vooraf gegaan door een concert van de Preservation Hall Band onder leiding van de 72-jarige trompettist Kid Thomas. De zevenmansband speelt New Orleans- muziek, zoals het in de jaren twintig in die stad ten gehore werd gebracht. Veel van de echtheid bleek in hun muziek overigens verloren te zijn gegaan. Thomas zelf deed de dolste dingen, klom op stoelen en blies, gekleed als meisje, vanuit de zaal tot plezier van het publiek tegen zijn eigen orkest in. De bewonderaars van het beroemde sextet van trompettist Miles Davis zijn er vrijdagnacht in de Rotterdamse Doelen getuige van geweest: Davis is geleidelijk aan in een nieuwe fase van zijn muzikale carrière terechtgekomen. En dat betekent een volledig ontbreken van zijn vroegere jazzrepertoire. Daarvoor in de plaats wordt nu een progressief, bijna popachtige muziek voortgebracht, nog extra versterkt door enkele indrukwekkende geluidsin stallaties. Overigens konden niet alle jazzliefheb bers de „ommezwaai” van Miles Davis waarderen. Het sextet trad een uur lang op, waarbij behalve Davis zelf ook alt saxofonist Gary Bartz en pianist en orga nist Keith Jarrett succes oogstten. Na dit optreden was het de beurt aan de Nederlandse groep Focus, hetgeen door De anjers gingen tegen vrij hoge prijzen weg. De aanvoer was redelijk te noemen en werd' tot 48 cent per stuk betaald. Zelfs de „plakkers” lagen alle nog boven de 20 cent per stuk. De rozen waren ook duur en kwamen tot 61 cent per stuk. Voor de baby roosjes werd tot 30 cent per stuk betaald. Duur zijn de fresia’s die in prijs opliepen tot 380 cent per bosje, gerbera’s noteerden van 24 tot 40 cent per stuk. De buiten tros chrysanten, die nog het predikaat goed mee kregen lagen tegen de twee gulden per bos, terwijl er ook nog wel iets daarbóven betaald werd. De steeds grotere aan voer van jaar rond chry santen noteerde van 160 tot 280 cent per bos. De geplozen chrysanten varieerden van 35 tot 95 cent per stuk. Tros anjers waren deze week heel goed te verkopen met prijzen die tot 270 cent per bosje kwa men. Bij de bolbloemen waren het de iris prof. Blaauw, die tot 290 cent per bos kwam. Tulpen, in de soorten Oxford en Jac Fath kwamen tot 42 cent per stuk. De steeds kleiner wordende aanvoer van Lely’s ging betrekkelijk vlot weg voor eep prijs tot 190 cent per tak. Bij de potplanten kwamen deze week weer de witte pot chrysanten aan de markt voor de herdenking op Allerheiligen. Hier voor is wel eens meer belangstelling ge weest. De cyclamens en poisettia werden deze week grif verkocht. Kijken in het koffiedik is altijd een hachelijke onderneming, maar z eker is dat Stormvogels de goede resultaten van de laatste weken zal willen continueren IJMUIDEN Ned. Hervormde Kerk, Nieuwe Kerk, Kanaalstraat, 10 u. ds. J. M. D. van den Berg, 19 u. ds. Alma, jr.; Bethlehemkerk, Radarstraat, 10 en 19 u. ds. J. van den Berg. Gereformeerde Kerk, Ichthuskerk, Snel- liusstraat, 9.30 u. dr. A. Wind, kinderne- vendienst, en 17 u. ds. L. Dorst; Petra- kerk, Spaarnestraat, 9.30 u. ds. P. C. Koster, kindemevendienst, en 17 u. dr. A. Wind. Baptistengemeente IJmond, J. P. Coen- straat, ds. A. Agtereek, 19 u. ds. G. van ’t Wout; 10 u. zondagschool; 20.15 u. jeugd bij eenkomst. Oud-Katholieke" Kerk, Engelmundus- kerk, Koningin Wilhelminakade, 8.30 u. vroegmis, 10 u. hoogmis, 1-8.30 u. vesper; woensdag 9 u. misviering. Doopsgezinde Gemeente, 10.30 u. ds. G. van de Kooi. Chr. Gereformeerde Kerk, Marconi straat, 10.30 u. en 17 u. ds. R. van Beek. Leger des Heils, Edisonstraat, 10 u. heiligingssamenkomst; 19.30 u. verlos- singssamenkomst, div.off.-brigadier mevr. J. Hijnsdijk. R.-k. Kerk, Gregoriuskerk, Kanaalstraat 8.30 en 10.45 uur; St. Petruskerk, Venus- straat 9.30 uur hoogmis; 12 uur jongeren mis. Gemeente Gods, Cultureel Centrum 10 uur kerkdienst. Geref. Kerk (vrijgemaakt), Rambonnet- laan 10 en 17i uur ds. J. Rijneveld. IJMUIDEN-oÓST Gereformeerde Kerk, Bethelkerk, Zee weg, 9.30 u. ds. L. Brink (Ned. Herv. predikant) en 17 u. ds. P. C. Koster. Zeewegziekenhuis, in kapel, Zeeweg 168, 10 u. ds. G. E. Bakker. Christian Scientistsgroep in ’t Braam bos, Zeeweg, zondag 17 uur; woensdag 20 u. getuigenisavond. Ver. Vrijzinnig Hervormden, ’t Braam bos, Zeeweg, 10.30 u. ds. S. Nijdam. Oud-Katholieke Kerk, Adelbertuskerk, Sparrenstraat, 10 u. hoogmis. R.-k. Kerk. H. Laurentius van Brindisi, Willemsbeekweg. 9.30 u. hoogmis; 10.45 u. jongerenmis, 12 en 18 u. Jehova’s Getuigen, Koninkrijkzaal, Vel serduinweg 248, zondag 18.30 u. openbare lezing. Wachttorenstudie; vrijdag 19.30 u. theocratische school; 20.30 u. dienstverga- dering. Vergadering van Gelovigen, Gemeente lijk Vergaderlokaal, Abeelenstraat, 10 u. Breking des Broods. Onafhankel. Baptistengemeente, Abee lenstraat 1, 10 u. N. van ’t Hoenderdaal. 10 u. B. Beeftink, 19 u. ds. Gravendeel. Hervormde Gemeente, Goedeherderkerk, Velserduinweg, 10 u. ds. S. de Boer, Juli- anaschool 10 u. kinderdiensten. Pinkstergemeente, Velserduinweg. 10 u. N. Malmström, 19 u. N. Doornbos; maan dag, dinsdag en woensdag telkens om 20 u. N. Malmström. DRIEHUIS R.-k. Kerk. Sint Engelmundus, Driehui- zerkerkweg 8.15, 9.45, 11.30 en 18 u. Vooral in het begin van de week toonde de bloemen-handel een vlot verloop, waar bij de prijzen van de anjers aan de hoge kant lagen. Er was deze week een groot aanbod. De buiten tros chrysanten laten het langzaam aan afweten. De kwaliteit wordt minder, maar de handel kan nu „overschakelen” op de kas chrysanten. richt. Zij bepaalden het gezicht van de partij. De verschillen tussen deze drie mannen waren groter dan de overeen komsten. Zij deden het elk op hun eigen wijze en heel goed. Kenmerkend voor Van Os van den Abeelen was zijn redelijkheid ten aanzien van de overtuiging van een ander. Zelf wist hij, altijd goed gefundeerd en rustig beschouwend, te overtuigen. Voor hem was de politiek niet alles overheersend: zijn belangstelling is altijd wel veelzijdig geweest. In die lange reeks van jaren heeft hij zich volledig ingezet, strevend naar har monie. „Onder zijn leiding hebben wij een bijzondere plaats in deze gemeente inge nomen”. - De heer Harmsen dankte de heer Van Os van den Abeelen voor dit alles en zei met groot genoegen te hebben gecon~ta- teerd, dat de oud-fractievoorzitter nu ge heel fit is. Voor de toekomst wenste hij het gezin Van Os van den Abeelen het allerbeste toe. Met conference en voordracht droegen mevrouw A. Hoeben en de heren C. Meijerink, J. H. Porck en C. Gravenmaker bij tot een welgeslaagd samenzijn. met een overwinning. Bij een zege van de Zeewijkers zal het voor De Kennemers nog moeilijker worden aansluiting te vin den bij de leiders. Hetzelfde geldt voor DEM. Velsen verspeelde de laatste twee competitiedagen onverwacht enkele pun ten en komt met een gehandicapte ploeg in het veld. Velsen start thuis als favoriet, maar misschien zorgt DEM zondag voor een daverende verrassing. Het zou een spannend competitiieverloop zeker ten goede komen. Geref. Kerk. Mórgensterkerk, Vrijburg- laan 2, 9.30 u. dr. B. Wentsel (Kinderne- vendienst), 17 u. ds. F. Strikwerda uit Santpoort, Z. 4. Baptistengemeente IJmond, Maerten v. Heemskerckstr. 41, 10 u. ds. G. van ’t Wout, 10 u. zondagsschool. UITGEEST R.k. Kerk. O. L. Vrouw Geboorte, Lan- gebuurt 37, zaterdag 19 u. avondmis, zon dag H. Missen 8, 9.30, 11.30 en 18 u.; aula Vrijburgschool, zaterdag 19.30 u. avond mis, zondag H. Mis 9.30 uur. WIJK AAN ZEE R.k. Kerk. H. Odulphus, Odulphusstraat, zaterdag 19.15 u. avondmis, zondag H. Missen 8, 10 en 11.30 uur. Ned. Herv. Kerk, Julianaplein 10 u. ds. een aantal jongeren niet op. prijs werd G. van Schuppen. (Van onze sportredactie) HAARLEM-IJMOND. Tegen verwachtingen in draait Roda JC uitste kend in de eerste-divisie. Daarom wacht Haarlem morgen in Kerkrade een allesbe halve eenvoudige wedstrijd. De Limbur gers zijn in een slopende concurrentieslag gewikkeld met hun streekconcurrent VVV, dat zelfs zij het met een wed strijd minder gespeeld nog onder het als zwakker geachte Roda staat. Trainer Brand zal het in de lastige uitwedstrijd moeten stellen zonder de geblesseerde (enkel) Lelieveld, terwijl ook de zieke René van Breevoort niet van de partij zal zijn. De selectie waaruit Brand het elftal, selecteert bestaat uit: Poldervaart, Schutz, Wentink, Peijs, Hoeben, De Haan-Van Duffelen, Nieuwenhuys. Smit De Goe de, Van den Berg, Bregman, Boszhard. De (vermoedelijke) opstelling van Roda: Da nen Fischer, Pfeiffer, Spronk, Koosen Zuidersma, Meuser, Offermans Brassé, Kooien, Van Rooy. Geref. Kerk (vrijgemaakt buiten ver band), Prinsesselaan 10, 8.30 en 17 u. ds. L. E. Oosterhoff. Vrije Evangelische Gemeente, Van Riemsdijklaan 1, 10 en 17 u. ds. D. W. Veldkamp. Evangelische Lutherse Gemeente, Ko ningstraat 119, 19 U; ds. J. Mostert. Pinkstergemeente Beverwijk-Heems- kerk. Verenigingsgebouw Meerestein, Par- mentierstraat hoek Plesmanweg, 10 u. de heer J. W. de Cock. Chr. Geref. Kerk. Evangelische Luther se Kerk, Koningstraat 119, 9yu. ds. R. van Beek, 14.30 u. ds. G. Bilkes. Hersteld Apostolische Zendinggemeente. Gebouw Jeugd en Vreugd, Merwedestraat hoek Belgiëlaan, 10 en 17.15 u. kerkdien sten, 11.30 u. zondagsschool. Doopsgezinde Gemeente, Meerstraat 62, 10 u. Herfstdienst Zondagsscholen onder leiding van ds. H. Luikinga. Leger des Heils, Geijsendorfferlaan 4, 10 en 19.30 u. samenkomsten, 11.30 u. zon dagsschool. Jehovah’s Getuigen. Speel tuingebouw De Snip, Geijsendorfferlaan, zondag 18.30 u. openbare lezing: „Het geloof van de patriarchen - Een voorbeeld voor ons”, 19.30 u. wachttorenstudie; dinsdag 2 no vember 19.15 u. theocratische school, 20.15 u. dienstvergadering. BAKKUM R.k.-Kerk. O.L. Vrouw Hemelvaart, Brederodestraat, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 8. 9.30 en 11 uur. CASTRICUM R.k. Kerk. H. Pancratius, Dorpsstraat, zaterdag 18 en 19 u. avondmissen, zondag H. Missen 7.30, 9, 10.45, 12 en 18 u.; Na de wedstrijden van afgelopen zon- - SANTPOORT Hervormde Gemeente, Dorpskerk, Bur gemeester Enschedélaan,10 u. ds. K. J. F. Keuning; De Hoeksteen, Willem de Zwij- gerlaan hoek Duinweg, 10 u. ds. D. J. Spijkerboer; Adventskerk (Prov. Zieken huis) 19 u. ds. K. J. F. Keuning. Chd. Gereformeerde Kerk, Pniëlkapel, Pastorieweg,-10 u. ds. J. C. Maris, 19 u. ds. K. Boersma. Gereformeerde Kerk, Burgemeester En schedélaan hoek Fr. Netscherlaan, 10 u. ds. A. van Leeuwen met kinderneven- dienst en 17 u. ds. A. van Leeuwen. Volle Evangelie Gemeente, gebouw Cu- sa, Hoofdstraat 133, Santpoort-Noord, 10 u. W. M. de Leéuw van Weenen, 10 u. J. J. Bronsveld, met gelijktijdig een kinder- samenkomst en oppasdienst; 19.30 u. G. A. Goldschmeding. R.-k. Kerk, O.L. Vrouw van Altijddu rende Bijstand, 8, 9.30 en 11.30 u. VELSEN-ZUID Hervormde Gemeente, Engelmundus- kerk, Kerkplein, 10 u. ds. J. L. Bel (Gereformeerd predikant) en 17 u. ds. L. Brink. VELSEN-NOORD R.-k. Kerk. H. Joseph, Wijkerstraatweg 55, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 9, 10.30 en 12 u. Ned. Herv. Kerk, Noorderkerk, Stra- tingsplantsoen, 10 u. ds. A. J. v.d. Linden. BEVERWIJK R.-k. Kerk. H. Agatha, Breestraat 101, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 8.30, 10, 11.30 en 18 u. avondmis, zondag H. Missen 9, 10.30 en 19 u.; Regina Caeli, Hilbersplein 1, zaterdag 19 u. avondmis, (Van onze volleybalmedewerker) IJMOND. In sporthal Zeewijk IJmuiden werd gisteravond de wedstrijd in de districtsklasse tussen VCIJ en GIOS gespeeld. Beide damesploegen waren onge slagen en verwacht mocht worden dat het een spannende partjj zou worden. Dit is er echter niet van gekomen. De IJmuidense formatie was daarvoor te sterk, en mentaal bleek GIOS niet tegen een opgelopen achterstand op te kunnen. Mevrouw Diemer was vijf jaar in Vel- sens gemeenteraad; na een vierjarige peri ode eerder, keerde zij vorig jaar in de raad terug. Haar echtgenoot was op ande re wijze actief voor de P.v.d.A.. ■TV' W

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 8