Mevr. Van der Scheer (Aalsmeer) voorzitster Amsterdam bij bruidsparen CHAOTISCHE VERKIEZING niet in trek en CHJO KVPJG OP CONGRES VAN D ’66 federatie vormen Ketjen moet zwavel-emissie halveren Auto tegen boom twee doden 1 Vier eisen voor eenvoudige spelling Nóg een bel onder bel in Groningen? i SbiISI Nukken van elektronische Breda wil centrale tv-antenne voor de hele stad Marokkaan berooft Zwitser Caféhouder in raadhuis bouwen i Belangrijke vondst VIER ORGANISATIES ZIJN HET EENS Clingendael wil hotel Des Indes Jongeren willen politiek geweten van moederpartijen zijn Kraak bij juwelier: buit 30 mille Bussum mag niet verder aan exploiteren Voor ton geroofd aan sigaretten in Groningen been geschoten „Votometer” 2 1 PORTIER VAN BAR NEERGESTOKEN GEEN TIJD L MAANDAG 8 NOVEMBER 1971 Felle discussies Nederlands protest bij Belgische justitie V tl (Van onze Haagse redactie) De kandidaat voor het vice-voorzitter- schap, het Noordhollandse Statenlid H. J. Walboomers uit Bussum trok zich uit de verkiezing terug, omdat hij zich niet kon verenigen met de gang van zaken. Voor hem was er geen tegen-kandidaat, zodat er geen vice-voorzitter werd benoemd. (Van onze redactie economie) Re eil So St; tij< hu on be: ge ho be ui; DEN HAAG. In de nacht van zondag op maandag is de portier van de Rotter damse bar „Het praathuis” aan de 's Gra- vendijkwal door een onbekende neerge stoken. Hij is met een ernstige steekwond in de borststreek in eeu ziekenhuis opge nomen. Zijn toestand is zorgwekkend In de afgelopen nacht heeft in Loil (ge meente Didam) de 22-jarige J. Meurs uit Didam het leven verloren toen hij Dr. I. van der Velde, die promoveerde op een onderzoek naar het taalonderwijs in ons land nam het initiatief tot de vorming van de Actiegroep. Hij gelooft dat als de vier minimumeisen worden De Zwitser liep op het Rembrandtplein, toen de Marokkaan hem de weg vroeg. De Zwitser vertelde hem hoe hij moest lopen. Daarna vroeg de man om geld. De-Zwit ser trok zijn portemonnee, die daarop uit zijn handen werd gegrist. Het pas benoemde Tweede-Kamerlid drs. G. Nooteboom wil met een tiental leden een klachtbrief sturen naar de geschillen commissie, die volgens de heer Nooteboom vroeger al enkele opmerkelijke uitspraken heeft gedaan, gericht tegen besluiten van’ het hoofdbestuur. met zijn auto frontaal in botsing kwam met een tegenligger. ingewilligd, aan het einde van de vierde klas elk kind de spelling kan beheersen. Een eenvoudig rekensommetje leert dat daardoor ongeveer 300 extra uur beschik baar zouden komen voor echte oefening in taalvaardigheid. Conclusie: Van de overheden is voorlo pig geen enkel initiatief te verwachten. Minister De Brauw heeft niet alleen geen geld, maar ook geen tijd: hij is druk doende de behandeling van zjjn begroting (half december) voor te bereiden en moet zich trouwens nog in veel zaken verder inwerken. En België zit in een politieke leegte: de verkiezingen zijn juist afgelo pen zondag gehouden, maar of minister Van Mechelen er straks weer zal zijn is nog niet duidelijk. kabinet-Biesheuvel lijkt dat geld liever ergens anders aan te besteden. De inbrekers moeten volgens de politie een bestelauto gebruikt hebben om de in grote dozen verpakte rookwaar te kunnen vervoeren. De inbrekers verschaften zich via een dakraam toegang tot de magazij nen. HILVERSUM. Inbrekers hebben in de nacht van zaterdag op zondag uit een groothandel in sigaren en sigaretten in Hilversum voor ongeveer 100.000 gulden aan sigaretten gestolen. DRIEBERGEN. De jongerenorganisa ties van K.V.P. en C.H.U. hebben zaterdag de Federatie van Christendemocratische Jongerenorganisaties gevormd. Het besluit hiertoe werd genomen op het congres van beide organisaties, dat het afgelopen week einde in Driebergen is gehouden. nu boring Rijsbergen in Brabant, waar diepte van 4.644 meter werd bereikt. FEERWERD. In het Groninger dorp Ferwerd, ongeveer 10 km van de stad Groningen, is een zeer belangrijke mun- tenschat gevonden. Zij bestaat uit ruim 600 zogenoemde „gouden guldens” uit de 15de eeuw, in omloop gebracht tijdens het be wind van Philips de Schone. De vondst werd gedaan onder de vloer van een oude boerderij, die moest worden afgebroken. De totale waarde wordt op 50.060 gulden geschat. ten worden ''echter op alle niveaus ge ïntegreerd,' een enkele uitzondering daar gelaten. Volgens’ de statuten kan de ARJOS te allen tijde tot de federatie toetreden. De kans daarop is echter op dit ogenblik niet groot. Want de zaterdag in Zwolle gehou den ARJOS-raad aanvaardde een resolutie van het ARJOS-bestuur, waarin iedere organisatorische binding met K.V.P.J.G. en C.H.J.O. werd afgewezen. BUSSUM Een vlugge inbreker heeft in de nacht van vrijdag op zaterdag uit een juwelierszaak in Bussum voor een waarde van 30.000 gestolen. De juwelier werd wakker door de alarmsirene. De in breker was al verdwenen toen de juwe lier beneden kwam. w< zu sii de de Fi de aa In za al oc vc vi sc er gr je pi cc al k< tl e< z: ti t< (Van onze correspondent) •v I r 1 c rei W In av w< Pi d< in C vi e 1< n d k k t e x 1 c I zae de loe we de gei v s d s« eer eer epi la£ De pr< ve: wa 1 ke: ge< va kil pr ro M; ee se Hoofdbestuurslid H. Geelen, namens de regio Zuid-Holland benoemd, deelde mee niet langer in het hoofdbestuur te willen DEN HAAG. De Nederlandse Aard olie Maatschappij acht de mogelijkheid niet uitgesloten, dat er onder de grote gas bel in Groningen nog een gasbel of olie zit. Gegevens, verkregen bij een seismisch onderzoek, wijzen op die mogelijkheid. De NAM is daarom begonnen met een diepe boring bjj Tjuchem, waar onlangs een gasvoerende formatie is aangetoond op een diepte van 3 000 meter. De boring zal gaan tot ongeveer 6.000 meter. DEN HAAG De kring van Neder landse Theatercritici heeft bij de procu reur des konings in Gent per telegram ge protesteerd tegen het justitieel optreden tegen „Theater Arena”, inzake de voor stellingen van Arabal’s „En zelfs de bloe men werden geboeid”. De kring dringt er in het telegram bij de procureur des ko nings op aan zijn beleid te herzien. Tege lijk hebben de Nederlandse Theatercritici hun internationale organisaties gevraagd ook bij de Gentse procureur des konings te protesteren. BUSSUM. Bussum mag van Gedepu teerde Staten van Noord-Holland niet verder werken aan het nieuwe raadhuis, omdat de gemeente ondanks herhaalde verzoeken geen volledig plan, inclusief financiering, heeft gemaakt. Gedeputeer den hebben om die reden hun goedkeuring onthouden aan het besluit van de raad van Bussum om 5,5 miljoen voor de vol tooiing van het raadhuis te bestemmen. AMSTERDAM. De bij het nieuwe burgerlijk wetboek geopende mogelijkheid om een huwelijk in een gemeente naar keuze te laten voltrekken heeft voor Am sterdam haar uitwerking niet gemist. Meer dan 900 bruidsparen van de ruim 8500, die vorig jaar in Amsterdam onder trouwden, lieten hun huwelijk elders vol trekken. Her stond slechts een toeloop van 115 paren uit andere gemeenten tege- over. De Actiegroep Spellingvereenvoudiging wil bereiken dat het parlement in de eerste helft van 1972 een principiële uit spraak doet over de nieuwe spelling. Over de datum van invoering hoeft men dan nog geen beslissing te nemen. Dat kan uitgesteld worden tot er geld voor is. Dr. Kohnstamm: „Als we maar weten: daar gaat het naar toe, dan staat voor het onderwijs het sein op groen om alle ellendige dictee-oefeningen met d, t, dt, tt, dd, ij en ei, ou en au enz. enz. in de prullenbak te gooien. Hoe is het tot de actie voor een vereen voudigde spelling gekomen? De onmiddel lijke aanleiding is te vinden in de aarze ling van de regering te komen met een nieuw wetsontwerp tot herziening van de spelling. De vorige minister van Onder wijs, dr. Veringa, heeft dat ontwerp we liswaar opgesteld en zelfs heeft de Raad van State al geadviseerd het ontwerp bij de Staten Generaal in te dienen, maar ondanks dat blijft het nog in een of andere departementale la liggen. Bij congressen van D’66 wordt bij stem mingen gebruik gemaakt van een elektro nische Votometer. Er ging echter iets mis want tot grote consternatie bleek dat bij de verkiezing van de voorzitter vijftig per cent vóór en vijftig percent tegen had gestemd. De vergadering werd geschorst en daarna deelde congresvoorzitter Van Lockeren Campagne mee: „Het zou kun nen zijn dat er een elektronisch apparaat bij de Votometer heeft gelegen, waardoor de uitslag op vijftig-vijftig gaat staan. Als er mensen zijn met portofoons of mobilo foons laten zij die dan afzetten!” D’66-oprichter Gruijters kwam daarop met het voorstel „te besluiten opnieuw te stemmen”. Ondanks protesten werd daar toe besloten. Bij de tweede stemming kreeg mevrouw Van der Scheer 65 per cent van de stemmen 36 percent tegen. Hoewel het totaal aantal niet klopte, ap- plaudiseerde de zaal. Mevrouw Van der Scheer: „De uitslag is voor mij niet overweldigend. Het is een bijzonder onplezierige zaak. Ik ben echter bereid tot het volgende congres het waar nemend voorzitterschap te accepteren”. De zaal applaudiseerde. In Varsseveld is zondag de 31-jarige H. Haverkamp uit die plaats omgekomen. Hij kwam met zijn bromfiets, met op de duo zijn echtgenote, op de linker- weghelft. Hij botste op een tegemoetko mende personenauto. Zijn echtgenote bleeft ongedeerd. DEN HAAG. Vier organisaties met samen 100.000 leden hebben elkaar on langs gevonden in hun strijd voor een eenvoudiger spelling: de Algemene Neder landse Onderwijzers Federatie (ANOF), de Vereniging voor Onderwijs in het Neder lands (VON), de Vereniging voor Weten schappelijke Spelling (VWS) en de afde ling Nederlands van de Vereniging voor Levende Talen. De gezamenlijk gefor meerde Actiegroep Spellingvereenvoudi ging 19T2 heeft een programma van vier minimumeisen: waar men aan het einde van een woord een t hoort moet een t ge schreven worden: hont, hij wort, geaar- zelt, Nederlant; ei wordt altijd ij: mijsje, trijn; ou wordt altijd au: faut, mauw; in open lettergrepen wordt ie steeds i: giter, knilen. dag op zondag Zwitser beroofd van zijn portemonnee waarin een paar honderd gulden zit. De Zwitser heeft aangifte gedaan bij de poli tie, die inmiddels een 22-jarige Mraokkaan heeft aangehouden. Hij is de vermoedelij ke dader. partijgenoten mej. mr. Goudsmit en mr. Van Mierlo het niet helemaal met elkaar eens waren. Over ongeveer een half jaar zal de NAM weten of haar veronderstellingen en theo rieën, gemaakt aan de hand van verkregen seismische gegevens, juist zijn geweest. Het bewijs kan dan tevens geleverd zijn, dat succesvolle seismische verkenningen tot diepten van 6.000 a 7.000 meter in de geo logisch gezien zo ingewikkelde ondergrond van Nederland tot de mogelijkheden gaan behoren. Het is de eerste keer dat in Nederland tot een zo grote diepte wordt geboord. Tot toe stond het record op naam van de een POORTVLIET. Zaterdag zijn op de provinciale weg in Poortvliet (Tholen) de bestuurder van een personenauto en zijn passagier om het leven gekomen. Hun auto, waaraan een boottrailer met boot was bevestigd, slipte tijdens een regenbui en kwam met de zijkant tegen een boom. Beide inzittenden overleden ter plaatse. Het waren de 33-jarige diamantklover A. A. Depaep uit Kalmt- hout (België) en de 46-jarige diamant bewerker F. B. Vandermuere uit Sta broek (België). Dit kwam Amsterdam op een verlies van rond 800 huwelijksvoltrekkingen te staan, hetgeen overeenkomt met een ge derfde inkomstenpost van 60.000 terwijl bovendien de meest tijdrovende werk zaamheden door Amsterdam moesten worden verricht. Dit staat in het jaarver slag over 1970 van de gemeentelijke dienst voor de burgerlijke stand, bevol kingsregister, verkiezingen en militaire za ken. De grootste aanwijsbare oorzaak ligt volgens het verslag hierin dat het nog steeds de wens van vooral de bruid is om van haar ouders uit te trouwen, waarbij het opviel hoeveel ouders van in Amster dam wonende en werkende trouwlustigen in Den Haag, Haarlem en Heemstede wonen. Daarnaast viel echter een grote neiging te constateren om de grote stad te ontvluchten waaraan de gebrekkige ac commodatie in het stadhuis en misschien nog meer de vaak chaotische verkeerssi tuatie en de daarmee gepaard gaande parkeerproblemen niet vreemd zijn. Bij zonder in trek hierbij waren de buurge meenten Amstelveen en Diemen. Het drama speelde zich omstreeks twee uur af. In „Het Praathuis” waar gewoon lijk geen kleurlingen worden toegelaten, hadden twee kleur1 ingen zich bij een groepje bezoekers gevo°gd, waarna zij er in slaagden bónnen te komen. De por tier verkeerde in de veronderstelling, dat zij bij het groepje hoorden en liet hen binnen. Later trachtte hij hen echter de deur uit te zetten. Tijdens de vechtpartij die daarop ontstond, is de portier neerge stoken. De politie heeft een man aangehouden. Het is echter niet zeke- of deze iets met de steekpartij te maken heeft. Even uitwaaien in de pastorale lan- dauwen van de Flevopolder tijdens het congres van D’66, waarin de ROTTERDAM In een café aan de Prins Hendrikkade in Rotterdam heeft zich in de nacht van vrijdag op zaterdag een schietpartij voorgedaan, waarbij de 51-jarige caféhouder A. Zoutewelle werd gewond tijdens een ruzie met een 39-jarige classificeerder. Deze trok een pistool en schoot de caféhouder in zijn been. De N.V. Clingendael, kantoorhoudend aan de Haagse Van Alemadelaan, heeft tot heden voornamelijk in huizen en bedrijfs gebouwen belegd. De minimumeisen van de actiegroep zijn weliswaar niet in het gereedliggende ontwerp opgenomen, maar minister Ve ringa had de vier organisaties beloofd bij indiening ervan in de Memorie van Toe lichting ook hun actiepunten aan de volksvertegenwoordiging voor te leggen. DEN HAAG. Nog deze week wordt overeenstemming verwacht tussen de Haagse exploitatiemaatschappij N.V. Clin gendael en de directie var het voorname Haagse hotel Des Indes over overname en voortzetting van dit hotel. Directeur Jean Rey van Des Indes is al enkele dagen in onderhandeling met directeur J. Verwoert van de Haagse beleggingsmaatschappij die onder meer in Scheveningen het Europa Hotel in eigendom heeft. DEN HAAG. In de nacht van zater- is in Amsterdam een EINDHOVEN. Philips gaat voor de nieuwbouwwijken Hanevoet (1600 wonin gen) en Geestenberg (980 woningen) in Eindhoven een centrale antenne bouwen, waardoor het in de toekomst mogelijk zal zijn met een gewoon TV-apparaat 14 pro gramma’s te ontvangen. De wijk Geesten berg komt in de loop van volgend jaar gereed, Hanevoet begin 1973. Elke wijk krijgt één centrale antenne. Philips zal een zogenoemd VHF/UHF- systeem toepassen. Wanneer de Eindhove naren, die nu al niet alleen beide Neder landse zenders, maar ook drie Duitse (straks vier) en twee Belgische zenders kunnen ontvangen, over de keuze van veertien netten zullen beschikken is even wel nog niet bekend. BREDA. De gemeenteraad van Breda zal op 18 november beslissen of de stad Breda één centraal-antennesysteem zal aanleggen geschikt voor ontvangst van twee Nederlandse, twee Duitse en twee Belgische tv-programma’s. B. en W. van Breda willen daartoe in zee gaan met de N.V. Casema, waarin de PTT en de Ne derlandse omroepen samenwerken. De kosten van een aansluiting op de Bredase centrale antenne zullen ongeveer f 7,40 per maand bedragen. De voordelen zijn het ontbreken van een antennewoud op de daken en een betere ontvangst. Ook menen B. en W. dat een aansluiting op de centrale antenne uiteindelijk goedkoper is dan een privé- antenne. hoofdbestuur, één aftredend hoofdbe stuurslid bedankte zelfs voor het lidmaat schap en een tiental leden stelde onmid dellijk gezamenlijk een klachtbrief op voor de geschillencommissie uit protest tegen de stemmingsprocedure. Tien jaar geleden kwam het eerste deel het administratieve deel gereed. De bouw van het representatieve gedeelte met burgerzaal, trouwzaal, kamers voor burgemeester en wethouders, moest op de lange baan worden geschoven. Begin dit jaar nam de Bussumse raad het besluit de 5,5 miljoen ter beschikking te stellen. Contact tussen Gedeputeerde Staten en B. en W. van Bussum heeft se dertdien niet tot overeenstemming geleid. Bussum is van plan het volgend jaar een volledig uitgewerkt plan aan Gedeputeer de Staten van Noord-Holland te sturen. In politieke aangelegenheden zal zij stelling nemen. Bij de politieke stand puntbepaling is het evangelie mede oriën tatiepunt, maar de federatie staat open voor ieder die de politieke filosofie en haar program kan onderschrijven. Uitgangspunt van de federatie is een bepaalde visie op mens en maatschappij, zoals deze tot uitdrukking kont in univer sele solidariteit, menselijke gelijkwaardig heid, verdraagzaamheid, democratie, socia le gerechtigheid en vrede. K.V.PJ.G. en C.H.J.O. blijven als zelf standige organisaties bestaan. De activitei- GRAVE Door de rijkspolitie te water is in de Maas bij Grave zondag tegen het middaguur het stoffelijk overschot opge dregd van de 39-jarige schipper Jan Rui tenberg, die sinds zaterdagavond werd vermist. Uit het onderzoek van de rijks politie in Grave is komen vast te staan, dat het slachtoffer zaterdagavond tussen acht en negen uur te water moet zijn ge raakt. Op een kruising in Rotterdam is in de nacht van vrijdag op zaterdag een in woonster uit de Maasstad met haar auto geslipt en tegen een lichtmast gebotst. Eén van de inzittenden, de 24- jarige fabrieksarbeider F. G. Hoek uit Rotterdam, liep hierbij een schadelba- sisfractuur op en overleed op weg naar het het ziekenhuis. (Vervolg van pagina 1) BIDDINGHUIZEN. Op het congres van D’66 is de verkiezing van leden van het dagelijks bestuur nogal chaotisch ver lopen. Bij de stemming over het voorzit terschap met elektronische apparatuur kwam de uitslag op 50-50 uit. Bij een tweede stemming behaalde mevrouw Van der Scheer uit Aalsmeer weliswaar de meerderheid, maar toen trokken twee kandidaten voor het dagelijks bestuur zich terug, één lid bedankte voor het De federatie heeft, blijkens de goedge keurde statuten, tot doel, een bijdrage te levereiv aan de maatschappelijke en poli tieke bewustwording en meningsvorming van de Nederlandse jongeren. Zij zal moeten bevorderen, dat de C.H.U. en de K.V.P., zo mogelijk met A.R.P. en ande re, o vergaan tot de vorming van een vooruitstrevende christen-democratische volkspartij. De federatie zal ernaar stre ven, te fungeren als het politieke geweten van de moederpartijen. Deze doelstellingen zullen onder meer worden nagestreefd door het op gang brgen, begeleiden en beïnvloeden van de discussie over de ohristen-democrati- sche volkspartij in K.V.P. en C.H.U. Dit heeft de afdeling Hinderwet van Amsterdam bepaald, naar aanleiding van metingen, die hebben aangetoond dat de hoeveelheden zwave’dioxyde die uit de fabriek komen het aanvaardbare hebben overschreden. Men heeft de directie van het bedrijf gemaand vóór het eind van het jaar mee te delen of maatregelen zullen worden getroffen ter halvering. Kan Ketjen hieraan niet tegemoetkomen dan zal gelast worden de zwavelfabriek te sluiten. De directie van de fabriek is echter wel van plan zich bij de eisen van de afdeling Hinderwet van de gemeente Amsterdam neer te leggen. De apparatuur die hiervoor nodig is moet worden geïm porteerd uit de Verenigde Staten en kost circa vier miljoen gulden. Deze appara tuur, waarvan de geschiktheid voor de Amsterdamse fabriek onderzocht wordt, kan echter pas over ongeveer twee jaar klaar zijn. De bouw begint in januari en vergt ongeveer achttien maanden, zo deel de de directeur van Ketjen, de heer Hartman mee. AMSTERDAM. De zwavelzuurfa- briek Ketjen in Amsterdam-Noord krijgt geen hindei wetvergunning meer als de hoeveelheid zwaveldioxyde, die het bedrijf uitstoot, niet tot de helft wordt terugge bracht. Dat wetsontwerp neemt de voorstellen over van de Belgisch-Nederlandse spel lingcommissie Pee-Wesselings, die zich met de schrijfwijze van de vreemde woorden heeft beziggehouden. Invoering van een nieuwe spellingwet zou een slor dige honderd miljoen gulden kosten. Het Het congresbesluit om de politieke sa menwerking vooralsnog te beperken tot de P.v.d.A. en de politieke Partij Radica len werd genomen na een nieuw, langdu rig debat op zondag, nadat over deze pro bleemstelling zaterdag al was gediscussi eerd. De discussie4 laaide zo nu en dan dusda nig fel op, dat de fractievoorzitter Van Mierlo tot de verzuchting kwam, dat „het erop zou kunnen lijken, alsof we slaande ruzie hebben”. Hij wees erop dat het ver schil van mening slechts een procedure- kwestie betrof en niet het doel. Volgens hem betekende de motie-Goudsmid tot een geheel open samenwerking een stap terug. Hij meende er een reserve aan wantrouwen in te zien jegens de P.v.d.A. en de P.P.R. In zijn zeer emotionele toespraak waar schuwde mr. Van Mierlo er voor dat als de motie-Goudsmit zou worden aangeno men, naar buiten toe de indruk wordt gewekt dat D’66 de zaak wil terugdraaien. Het Eerste Kamerlid mevrouw Wassen- Van Staveren diende een amendement in op de motie van prof. Brinkhorst, waar mee mej. Goudsmid zich wel kon vereni gen, maar prof. Brinkhorst en het hoofd bestuur niet. Toen het er naar uitzag dat het congres wel zou voelep voor dit amendement, waarbij aan de fracties nog ruimte wordt gelaten voor een eigen op stelling, kwam drs. Gruyters het hoofdbe stuur en Van Mierlo te hulp. Het amen dement vond hij een verdoezeling van het probleem waarom het draait. „Wat we nu doen” zei hij, „is de dronkeman, die juist is overgehaald een nacht bij de „Anti-Alcoholics” door te brengen, de vol gende dag om brood sturen in de straat waar drie kroegen staan en waarbij ook juist zijn stamkroeg is”. Daarbij was dui delijk dat hij met de „dronkeman” de P.v.d.A. bedoelde. Ofschoon nog uit de zaal werd opge merkt dat drs. Gruyters de gedachte van de polarisatie aandroeg, besloot de meer derheid (61 percent) de motie-Goudsmit te verwerpen en de motie-Brinkhorst aan te nemen. blijven. Het aftredende hoofdbestuurslid L. A. van Montfoort deelde zelfs mee om principiële redenen zijn lidmaatschap op te zeggen. „We moeten nu maar door de zure appel heenbijten”, zo meent dr. G. A. Kohnstamm in Amsterdam, die het secre tariaat voert voor de Actiegroep. „Het doel is het waard. Als de regering geen geld heeft, moet het onderwijs zelf het heft in handen nemen. De tijd die voor taalonderwijs vrijkomt door onze spel lingvereenvoudiging verruimt de moge lijkheden in een klas zeker zo veel als wanneer er een paar kinderen minder in zouden zitten.” De 23-jarige T. Schellekens uit Dongen is zondagavond bij een botsing tussen twee personenauto’s in Tilburg om het leven gekomen. - f’j '"33^ 'fy'

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 2