atelier van rijksmuseum wacht Restaurateur L. Kuiper Vermeers „Liefdesbrief Belgische staatsprijs voor Hugo Claus pas ontdekt Er gaat een schatkamer open in Schalkwijk Kiss heeft het i 7* EEN VERANTWOORDELIJKE TAAK van Hitchcock met Tunesië Toerisme in snufje Dali protesteert tegen methode Rotterdam Obsessie” Acteursvereniging 1 TV vanavond TV woensdag TV donderdag A\ Fa. Jacq. Frank Radio donderdag I te WOENSDAG 24 NOVEMBER 1971 (Van onze correspondent) VOOR BUNDEL „HEER EVERZWIJN” over Nooit getwijfeld Vrijdag 26 november: Hans Croiset verlaat Haagse Comedie ANOUK oneens toelatingsbeleid buitenlandse musici Samenwerking HAAL UW CLIËNTENKAART leder die de moeite neemt ons voor het eind van het jaar te bezoeken, krijgt een persoonlijke cliënten- kaart. Die geeft u gedurende een jaar niet alleen recht op een hoogst interessante korting bij Perez - er kleven nog meer voorrechten aan! Deze kaart wordt op naam gesteld. U moet hem dus wel zélf even ko- men halen. AMSTERDAM Het schilderijen restaura tie-atelier van het Rijksmu seum moet te vinden zijn ergens bij één van de torens in dit reusachtige gebouw. Scherp noorderlicht schijnt er naar binnen, aldus hoofdrestaura tor L. Kuiper, en je moet hem maar op zijn woord geloven, want te zien krijg je het toch niet. „Het is niet dat wij iets te verbergen hebben of zo”, zegt Kuiper, „maar het kan gewoon niet. De doodeenvoudige reden is dat we te veel worden gestoord in ons werk. Bovendien zijn we nu bezig met de zeven panelen van de Werken van Barmhartigheid. Ze liggen kris kras door het hele atelier. We kunnen gewoon niet riskeren dat er iets mee gebeurt”. Straks wordt onder leiding van Kuiper in dit atelier begonnen met de restauratie van Vermeers Liefdesbrief. Is het een uitdaging voor hem om een schilderij dat zo ernstig is beschadigd weer te her stellen? DE BOVENZAAL Beslissing in beroep Artiesten geen zelfstandigen Wachtlijst EEN WERELDNAAM IN PERZEN HILVERSUM I Ziet u er tegenop? CHARLES BOOST Voelt u zich een artist? ADVERTENTIE over 20.21 Ver- .1 ADVERTENTIE „Iedere goede restaurator moet in staat zijn een perfecte Vermeer te maken. Hij mag het niet doen, maar hij moet het wel kunnen.” Schildert u wel eens iets uit liefheb berij? DEN HAAG Hans Croiset verlaat per 1 september 1972 op eigen verzoek de Haagse Comedie. Dit houdt in feite in, dat Hans Croiset zijn contract, dat op die da tum eindigt, niet verlengt. 20.35 20.40 20.15 20.21 21.40 21.50 19.00 19.05 18.55 19.00 19.05 „Nee”, zegt-hij, „ik zie dit helemaal niet als een uitdaging. Een uitdaging, dat is voor mij iets heel anders. Dat is voor mij een mooi schilderij dat gewoon door de tijd of door een verkeerde behandeling veel heeft geleden.” „Maar dit De Liefdesbrief daar ben ik helemaal niet gelukkig mee. Dat beschouw ik gewoon als een ellendige zaak. Dat wil natuurlijk niet zeggen dat ik er niet mijn best op zal doen. Meer dan dat zelfs.” LOENERSLOOT In het Mickery- theater werkt de komende twee weken de theatercommune „Kiss”, een groepje spelers van verschillende nationaliteit, dat elkaar vorig jaar in Londen gevonden heeft, maar nu in Aix en Provence zetelt. Ze hebben ontdekt hoe je samen theater kan maken. „Ik denk niet over mezelf in termen van „kunstenaar”. Maai je moet als res taurator wel artistiek gevoel hebben. En voor bepaalde dingen heb je echt inspira tie nodig. Ik weet bijvoorbeeld van tevo ren dat ik niet in staat ben om te retoucheren (retoucheren is het opvullen van lacunes met verf, het „bij schilderen” dus) als ik weinig geslapen heb en niet uitgerust ben.” „Als een restauratie in het stadium van het retoucheren is gekomen, dan vraag ik ’s avonds geen bezoek en ga ik op tijd naar bed.” 22.40 23.10-23.15 „Tegen iedere restauratie zit je aan te kijken en tegen deze natuurlijk in het bijzonder. Het telt natuurlijk mee dat Vermeer maar 37 tot 40 schilderijen heeft gemaakt. Ja, ik lig er wel eens wakker van. Je kunt het aan me merken. Vraag A het maar aan mijn vrouw, die heeft er wel een beetje van te lijden.” Kuiper vindt het uitermate prettig dat hij bij zijn werk terzijde zal worden gestaan door een commissie van andere deskundigen. „Natuurlijk moet je zo’n be- langrijke restauratie niet helemaal op ei gen houtje uitvoeren. Twee weten meer dan één. Drie of vier weten nog weer meer. Ik stel me zo voor dat ik een plan 1 de campagne maak en dat dan aan de commissie voorleg. Vanzelfsprekend blijft er ook daarna nog voortdurend contact.” Kunt u een Vermeer maken die niet van echt te onderscheiden is? Sn de bovenzaal. Uw vindt daar de hoogpolige, roomkleurige Noord- afrikaanse tapijten, die zo gewild zijn in het moderne interieur, en een uitgelezen kollektie oosters handwerk: zeer matig geprijsde snuisterijen, kleine tapijtjes, kus sens, tassen. Kortom veel pracht voor prettige prijsjes. HILVERSUM II 7.00 Nws. 7.11 Gym. 7.20 (S) Dag met een plaatje. 8.00 Nws. 8.11 Journaaal. 8.20 (S) Dag met een plaatje. 8.30 De groenteman. 8.50 Morgenwijding. 9.00 Toppers van toen. 9.35 Waterstanden. 9.40 Schoolradio. 10.00 Voor de kleu ters. 10.10 Arbeidsvitam. 11.30 Rond om 12. 11.55 Beursber. 12.30 Modern platteland. 12.35 Sportrevue. 13.00 Nws. 13.11 Journaal. 13.30 (S) Karakteristie ke combinaties. 14.00 De Notedop. 15.00 Voor de zieken. 16.00 Nws. 16.03 Aspec ten. 17.00 Mobiel. 17.55 Meded. 18.00 Nws. 18.11 Journaal. 18.20 Uitz. DS’70. 19.00 (S) Big Band Beat. 19.25 De gesproken brief. 19.30 Kleur. 20.00 Nws. 20.05 (S) Instrumentaal trio. In de pauze. 21.30 (S) Sopraan en piano. 22.00 Trefpunt. 22.30 Tout toi. 22.55 Med. 23.00 Nws. 23.10 Journaal. 23.10 (S) Muziek zonder podium. 23.55 Nws. Nederland I 10.45-12.00 en Nederland 2. Als de fabel uit het dierenbos en het nieuws uit de men senwereld gelezen is, brengt de NCRV vrolijke en droevige muziek in Eady Ready Go. Eddy Becker verzorgt de verzameling toppers, blijvertjes, smart lappen enzovoort en nodigde onder meer uit The Walkers, Tee Set, Mike Sedwick, Shocking Blue, George Baker Selection en Mause and McNeill. Aansluitend aan het nieuws een af levering van Doek Green, getiteld De Tipgever. Vijftig minuten vervolgens aandacht voor Tunesië. Namen Piet Pons en Han Baartmans in hun eerste documentaire vooral de toeristische aspecten van dit WVVVVVVWVVWVVVVVVVX/V\A/VWWVV\AA/\/VVV\AAA/VVVWVVVVWVV\/VVV\A/VV\AAAAAZ\AA/VWVVVVVVVWVVVVVVV UTRECHT. De bij het NVV aange sloten Algemene Nederlandse Organisatie van Uitvoerende Kunstenaars (ANOUK) heeft de minister van Sociale Zaken om een onderhoud gevraagd om de bezwaren tegen het toelatingsbeleid ten aanzien van buitenlandse musici en artiesten kenbaar te maken. De ANOUK wil de minister ver zoeken een beleid te voeren, dat is geba seerd op de bescherming van het arbeids terrein van diegenen, die in ons land hun bestaan hebben opgebouwd en daarvan af hankelijk zijn. Een sub-commissie van de Raad voor de Arbeidsmarkt heeft onlangs met de stemmen van de werknemersleden tegen geadviseerd het toelatingsbeleid ten aanzien van buitenlandse artiesten en mu sici te verruimen. De ANOUK miste bij dit advies een motivatie, maar heeft thans de indruk dat dit advies is toegespitst op de Horeca-sector. De ANOUK vreest dat de werkgelgenheid ernstig in gevaar kan ko men, vooral omdat geen sprake is van een krappe arbeidsmarkt. Nederland 1. De NCRV is in de middag op het scherm aanwezig met de Kijkkast, waarin Babar een plaatsje vindt, de Fluitertjes en Gompie. De Fabeltjeskrant, het journaal, van Gewest tot Gewest, Tips van het Nati onaal Bureau voor Toerisme, weer een bulletin van de journaaldienst, een uit zending van de politieke partijen (dit maal de Nederlandse Middenstandspar- tij), de trekking van de staatsloterij, een filmpje van Socutera over het werk van Nederlandse vrijwilligers in ontwikkelingslanden en vervolgens de hoofdfilm. In Studio Sport flitsen van de voet balwedstrijd tussen PSV en Lierse SK in het kader van het toernooi om de UEFA-cup. Zal het wispelturige Phi lips-team de ploeg van Frans de Munck de baas kunnen blijven, zoals ze het met Real Madrid deed? Als we het weten is het tijd voor het laatste nieuws, gevolgd nog door Den Haag vandaag en de nieuwe rubriek van Joop van Os, Interpellatie, waarin een man of vrouw, die op grond van functie, beroep of activiteit in het cen trum van de belangstelling staat het publiek ontmoet. Joop van Os leidt de discussie. Grote kollektie manchetknopen goud op zilver en zilver, 14 karaats goud 1 vanaf 65, HOFJUWELIER 1\\ Grote Houtstraat 106 1\\ Haarlem 1\\ Tel. 3110 38 //f Nederland II NOS: (K) De Fabeltjeskrant STER: (K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. NCRV: (K) Eddy Ready Go STER: (K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. NCRV: (K) Doek Green (film). (K) Filmreportage Tunesië (II). <K) Dagsluiting. IKOR-CVK-RKK: Kenmerk. E.O.(K) Wij stellen u voor. NOS- (K) Journaal. ■18.45 18.50 18.55 19.00 19.05 19.55 20.00 20.15 20.21 21.05 21.55 22.05 22.30 23 06-23.11 Gaat u de trap op bij het nieuwe Perez in Schalkwijk, dan komt u mooie Noordafrikaanse land onder de loep, nu bekijken ze vooral de econo mische en sociale problemen. In de Dagsluiting spreekt Ds. J. Rog geveen over „Over spanningsveld ge sproken”, daarna komt Kenmerk met de wekelijkse informatie over kerk en samenleving. Tenslotte ter afsluiting van de woensdagavond van de Evange lische Omroep het programma Wij stellen U voor, Franz Arnold spreekt onder meer met koordirigent Rijk van Dalfsen, met Hans le Poole van het EO-radioziekenprogramma en met 2 heren die evangelisatiewerk doen in de rosse buurt van Amsterdam.De groep Shar Hasj Sjaloom zorgt voor muziek. Vanavond is er weer een Hitchcock op uw scherm, niet zijn beste misschien, maar toch nog altijd goed voor een paar uur van ongewone spanning. „Spell bound”, ook wel „Obsessie” geheten, is de titel van de film die in 1945 werd gemaakt en de eerste na-oorlogse pro- duktie was, waarvan de „master of suspence”, net terug uit Engeland, in Hollywood de regie op zich nam. „Spelbound” is vooral in de herinne ring gebleven door de medewerking van de schilder Salvador Dali die ont werpen maakte voor de droom of beter de nachtmerrie-scènes van Gregory Peck. Deze speelt n.l. een psychopaat die uit een inrichting is ontsnapt en zich uitgeeft voor dr. Edwardes, de directeur van die inrichting. Als zo danig wordt hij ontvangen in een ande re psychiatrische kliniek, waar men hem verwacht als opvolger van de af tredende directeur, dr. Muchison (Leo G. Carroll). Muchisons assistente dr. Constance Peterson (Ingrid Bergman) wordt op het eerste gezicht verliefd op de nieuwe „directeur”, maar zij ontdekt al gauw te doen te hebben met een geestelijk ge stoorde die op z'n minst aan ernstige geheugenstoornis lijdt. Als de ware dr. Edwards als vermoord wordt gemeld, verdenkt zij hem zelfs de moordenaar te zijn. Om de zaak goed te kunnen uitzoeken, verbergt zij haar patiënt die eigenlijk John Ballantine heet, voor de politie en brengt hem onder bij een vroegere docent van haar die via psy- cho-analyse achter de waarheid tracht te komen. Daarbij spelen de door Dali verzorgde droombeelden van Ballantine een belangrijke rol. Hoe de zaak verder verloopt en wie de ware moordenaar van dr. Edwardes blijkt te zijn, blijven hier onbeantwoor de vragen. Anders houdt de toch al vrij koel gemaakte film helemaal geen span ning meer over. Ze brengen in het programma „Balls of Venus” een visie op de consumptiemaat schappij in beeld volgens de beproefde methode: concentratie, improvisatie en een veelvuldige toepassing van het spelletje „Alles doen wat vadertje doet”. Het is be slist niet origineel meer, maar Kiss heeft het allemaal pas ontdekt. Opnieuw gedane ontdekkingen kunnen best hun charme hebben als ze gevoed worden door thea traal en technisch talent. En dat is weinig opvallend aanwezig in Kiss, dat in een toe lichting schrijft: „We willen graag ons zoeken naar het essentiële theater voort zetten. Daarvoor vragen we slechts één ding niet meer dan andere researchers het recht om te mislukken”. Ik vrees dat het daar op uit zal draaien. De groep toont vanaf 30 nov. 6 dagen de stuk ken „Salome” en „Perceval”. Een van de meis jes van de groep, Eva Sigsgaard, speelt in het cafétheater Zodiac in Amsterdam een solopro- gramma „French Gray" dat over Marie Antoi nette gaat, op 25. 26, 27 nov. en 2, 3, 4 dec. J. HEIJER BRUSSEL. De Vlaamse schrijver Hu go Claus heeft dinsdag de driejaarlijkse Staatsprijs voor poëzie gekregen voor zijn bundels „Heer Everzwijn”. De prijs ten bedrage van 125.00 fr. (on geveer 9.000 gulden) werd hem toegekend door een jury onder voorzitterschap van de schrijver Marnix Gijsen. De bundel kreeg drie stemmen tegen twee voor het werk „Ook de nacht is een zon” van Albert Bontridder. Het bekroonde werk bestaat uit twee delen, „Heer Everzwijn” en „De ziekte van Van der Goes” en heeft geboorte en dood als hoofdthema. Centraal staat de histori sche figuur hertog Jan de Derde van Bra bant, die verandert in een everzwijn, een prooi die zelf aanvalt. De bundel bevat gedichten die tot de mooiste uit Claus’ oeuvre worden gerekend. De in 1929 in Brussel geboren schrijver heeft vele werken romans, gedichten, toneelstukken op zijn naam staan. Hij schreef ook talrijke scenario’s voor films, televisie- en luisterspelen en eenacters. Hij vond bovendien tijd om zich aan de schil derkunst te wijden. Zijn toneelstukken beleefden ook vele uitvoeringen in Nederland. Enige van zijn toneelwerken zijn „Bruid in de morgen” dat hem de driejaarlijkse prijs voor toneel kunst opleverde, „Suiker”, „De dans van de reiger”, „Het lied van de moordenaar”, „Mama, kijk zonder handen”, „De Spaanse hoer” en „Tand om tand”. Claus is medewerker of mede-oprichter van verscheidene litteraire tijdschriften. Restaurator Kuiper, bezig aan „De slag bij Waterloo”. AMSTERDAM. De verenigingsraad van de Nederlandse Vereniging van To neelkunstenaars heeft in een telegram aan wethouder De Vos van Rotterdam fel geprotesteerd tegen de wijze waarop thans in Rotterdam naar een oplossing wordt gezocht voor de bestaande impasse in de Rotterdamse Toneelsituatie. Het NVT staat er op alsnog in het overleg betrokken te worden. Met name het aantrekken van een bui tenlander wordt gezien als een middel dat bij herhaling heeft bewezen de ontwikke ling van het Nederlands toneel te blok keren in plaats van te stimuleren. Zeer veel toneelkunstenaars voelen zich voor een voldongen feit gesteld. Zij zijn onvol doende of te laat geïnformeerd en kunnen niet accepteren, dat het structuurplan van het gezelschap niet in bredere kring ter discussie is gesteld. De consequenties van deze zaak beperken zich niet tot Rotter dam alleen, aldus het telegram. De NVT betuigt haar adhesie met het besluit van de leden van het Nieuw Rotterdams Toneel het plan van de com missie ad hoe niet te accepteren. De NVT, zo deelt ze in een communiqué mee, is er van overtuigd dat de voorstellen van deze commissie, evenals b.v. eerder deze maand de besluiten van de Tweede Kamer inzake Studio, symptomatisch zijn voor een ramp zalig, toekomstig cultuurbeleid van cen trale en lagere overheden. De NVT beraadt zich over de gevolgen van deze tendens ten aanzien van de Nederlandse toneelsituatie. Achter de deuren van de nieuwe Perez vestiging in Haarlem, Perez Schalkwijk, vindt u een ware schat kamer. Het knopen van werkelijk mooie tapijten is een uitstervende kunst. Ieder jaar wordt het moei- lijker een werkelijk voortreffelijke kollektie samen te stellen. Voor Perez was dit geen beletsel. Lief hebbers van deze eeuwenoude kunst vinden bij Perez Schalkwijk een kollektie moderne, oude en antieke tapijten die zeldzaam is vandaag de dag. En u kunt in alle rust kijken, want een parkeerpro bleem kennen wij in Schalkwijk niet. UTRECHT. Artiesten zijn voor de sociale wetgeving werknemers als zij voor een theaterbureau optreden en geen zelf standigen. De premies ingevolge de sociale verzekeringswetten moeten dus door de werkgevers, te weten de theaterproducen ten, aan de bedrijfsvereniging worden betaald. Dit heeft de Raad van Beroep in Utrecht dinsdag beslist naar aanleiding van door de theaterproducenten Benny Vreden en Tony Schifferstein tegen de Nieuwe Alge mene Bedrijfsvereniging aangespannen procedures, waarbij zij verzet aantekenden tegen het in rekening brengen van achter stallige sociale lasten. Het ging in deze hoger-beroepszaak om een proefprocedure. aangespannen door theaterproducent Joop de Knegt, dié in eerste instantie gelijk kreeg van de rech ter. De uitspraak in hoger beroep van de Centrale Raad van Beroep veroorzaakte veel beroering in de wereld van de thea terbureaus, die voor ruim een miljoen gulden bij de bedrijfsvereniging in het krijt staan. De Raad van Beroep in Utrecht heeft de beroepschriften van Benny Vreden en Tonny Schifferstein ongegrond verklaard en in de overwegingen goeddeels de uit spraak van de Centrale Raad van Beroep in de zaak-Joop de Knegt gevolgd. De VECTA, de organisatie van theaterprodu centen, zal ook in deze uitspraak niet be rusten en evenals in de zaak-Joop de Kneg cassatie aantekenen bij de Hoge Raad. „Daar heb Ik helaas geen tijd voor. Mijn werk neemt al mijn tijd in beslag. Buiten het eigenlijke restaureren moet je allerlei dingen doen. De documentatie bij voorbeeld vergt erg veel tijd. Dat doe ik meestal ’s avonds thuis en in het weekend. In dit vak van mij moet je je niet laten opjagen, at je vooral nodig hebt, is namelijk rust. Je moet de tijd nemen om lang naar een schilderij te kijken. Je moet het helemaal in je opnemen. Als dat lukt is de restauratie al voor de helft klaar. En natuurlijk moet je ook reizen. Je kunt geen Italiaans landschap restau reren als je het Italiaans landschap nog nooit gezien hebt.” „Wat mij betreft, ik ga pas tot restau ratie over als ik de hele weg die ik moet afleggen mentaal al overbrugd heb. Ik begin pas als ik voor mijzelf weet hoe het schilderij eruit zal zien als het gerestau reerd is.” Op het schilderijenrestaura tie-atelier van het Rijksmuseum werken vijf man: de heer Kuiper, een tweede ervaren res taurator en drie assistenten. Ze houden zich uitsluitend bezig met het herstellen van werk uit eigen bezit en daaraan hebben ze de handen al volledig vol. Er is zelfs een niet onaanzienlijke wachtlijst. Een veelomvattend karwei als de res tauratie van de zeven panelen van de Werken van Barmhartigheid vergt onge veer twee jaar. Uitputtend was ook de restauratie van de Slag bij Waterloo, een Kuiper (35) zag op zijn veertiende een restaurator aan het werk en wist toen wat hij worden wilde „Ik heb daarna nooit meer getwijfeld, eigenlijk. Soms dacht je natuurlijk wel eens iets in de geest van „ik wil dat nu wel, maar kan ik het ook”, maar verder toch ook niet.” Hij volgde een teken- en schilderoplei- ding, ging zich daarna specialiseren in Parijs en Rome en werd kort na zijn terugkeer restaurator bij het Mauritshuis. Hij bleef daar van 1962 tot 1970, toen hij hoofdrestaurator voor schilderijen in het Rijksmuseum werd. Wat moet je kunnen als restaurator? „Het belangrijkste is dat je goed kunt kopiëren. Ik hecht er niet zo veel waarde aan als een restaurator zelf ook een aardig landschapje kan schilderen.” gigantisch doek van 5,76 bij 8,36 meter, in 1824 in Utrecht geschilderd door Jan Wil lem Pieneman. Veel tijd kostte destiids ook de opknap beurt van de Nachtwacht en het herstel van vijf Italiaanse en Spaanse meesters, die met een spijker waren bekrast. „Maar nu moet u ook weer niet denken dat ik de komende maanden nergens an ders mee bezig ben dan met De Liefdes brief. Er zullen straks dagen voorbijgaan dat ik hem helemaal niet zie. Om techni sche redenen en om inspiratie op te doen.” 7.00 Nws. 7.02 Het levende woord. 7.07 (S) Preludium. 7.30 Nws. 7.41 Hier en Nu. 7.55 (S) Preludium II. 8.10 Te Deum laudamus. 8.30 Nws. 8.41 (S) Podium voor de vrouw. 9.10 Klassieke, semi-klass. orkestwerken. 9.50 Mod muz. 10.00 Geest, liederen. 10.04 Schoolradio. 10.30 Nws. 10.33 (S) Samen leven. 11.05 Gewijde muz. 11.30 Hier en Nu. 11.32 (S) Popul. klass. muz. 11.55 Meded. 12.00 Los-Vast. 12.10 Kunst- en vliegwerk. 12.26 Meded. t.b.v. land- en tuinbouw. 12.30 Nws. 12.41 Hier en Nu. 13.00 De tafel van drie. 13.10 Middag pauze. 13.30 Volksmuz. 13.45 65 MIN. 14.05 Schoolradio. 14.24 (S) Tenor en piano. 15.00 Herv. dienst. 15.30 Nieuws. 15.33 (S) Kinderkoor met orgel. 16.00 (S) Jeugdland. 17.00 (S) Popmuz. 17.32 Hier en Nu. 18.00 (S) Lichte muz. 18.24 Op de man af. 18.30 Nws. 18.41 We- reldpanorama. 18.50 (S) Leger des Heils. 19.505 (S) Kerkorgelconcert. 19.35 (S) Tijd vrij voor muziek in vrije tijd. 20.05 Hoorspel. 20.30 (S) Radio-Actief. 22.20 Avondoverdenking. 22.30 Nws. 22.40 Den Haag vandaag. 22.50 Syno daal, Synodaad. 23.10 (S) Omroeporkest. 23.55 Nws. perez Rivièradreef 13 - Schalkwijk - 023 - 33 01 09 Nederland I 17.00-17.35 NCRV: Kinderprogr. 18.45 NOS: (K) De Fabeltjeskrant. 18.50 STER: (K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. NOS: (K) Van gewest tot ge west. 19.50 (K) Nat. Bur. voor Toerisme. 19.55 STER: (K) Reclame. 20.00 NOS: (K) Journaal. 20.15 STER: (K) Reclame. 20.20 Pol. Partijen: NMP. 20.30 Staatsloterij. Socutera. NOS: Film (18 jaar) 22.25 Studio Sport. 22.50 (K) Journaal. 22.55 Den Haag vandaag. 23.00 Interpellatie. 23.30 Einde. Nederland II 18.45 NOS: (K) De Fabeltjeskrant. 18.50 STER: (K) Reclame. 18.55 NOS: (K) Journaal. 19.00 STER: (K) Reclame. 19.05 E.O.:Tekenfilm. 19.10 (K) The Burning Candles. 19.30 Kritische beschouwing NCS V-zomerkampen. 19.55 STER: (K) Reclame. 20.00 NOS: (K) Journaal. 20.15 STER: (K) Reclame. VPRO: Berichten uit de Samen leving. 20.35 Finishing Touch 21.00 (K) Namens. kerk. 21.35 (K) Acupunctuur e 22.15 Deze week. 22.25 NOS(K) Journaal. 2 22.30-22.55 (K) Ter Visie. 14.25-14.50 NOS-NOT: Schooltelevisie. 18.45 NOS: (K) De Fabeltjeskrant. 18.50 STER: (K) Reclame. 18.55 NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. TROS: (K) Wat een familie! (se rie). 19.30 (K) ’t Stokpaard. 19.55 STER: (K) Reclame. 20.00 NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. TROS: (K) Dubbel en dwars. 20.50 (K) Woodhouse Souvenirs. (K) De mens en de zee. (K) De Onverschrokkenen (se rie). IKOR-CVK: (K) Leerhuis. NOS: (K) Journaal. i 1

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 15