de PEN PC in Klasse van Fiat Stars va te groot voor Cardinals TEXACO Zwaarbevochten zege TYBB Vliegende Vogels spaarde Bloemendaal niet: 9-0 Stornrvogels kan tegen HFC bedoeling duidelijk maken „Vogelvrienden" Schager pastoor houdt voet bij stuk voor1''1 - 6 VELSEN l BEVERWIJK I BK w ZATERDAG 27 NOVEMBER 1971 Z. i De Zieke en Nooddruftige Dieren zijn ermee akkoord gegaan dat men mij in grote getale verkoopt voor een kwartje. Men moet daarvoor wel even naar een Texaco Tankstation om 20 liter benzine of 2 liter mengsmering te tanken. Zo kom ik tenminste bij iedereen thuis. HolaDat is op de feiten vooruit hollen. Onder ons Natuurlijk <gaat u ind Onder ons Natuurlijk niet alleen voor Fabeltje^la poppetjes in-originele kleuren naar een Texaco Tankstation. U komt er ook voor de béste benzine en de grootste service. U weet wat we bedoelen als u er eenmaal getankt hebt. A (Van een medewerker) (Van onze basketbalmedewerker) ADVERTENTIE KERKDIENSTEN Kanaal- In de vierde klasse is de strijd tussen KIC en SVIJ een „publiektrekker.” SVIJ begint steeds beter te draaien en voetbalt nu zonder de aanvankelijke schroom van een debutant. KIC zit met allerlei nare problemen. Een geconcentreerd spelend KIC moet echter toch in staat zijn de overwinning veilig te stellen, al zal SVIJ zich bepaald niet zonder slag of stoot gewonnen geven. VSV staat nog steeds fier op kop in deze afdeling met vier punten voorsprong op DSOV. OVERLEDEN: J. Lopez Montes, 42 jr., echtgenoot van: V. Mongo Nunes, Arosa Sun, IJmuiden; C. J. Koks, 60 jr., echtgenote van: N. Berk hout, P. C. Hooftlaan 63, Driehuis; P. Y. Rol, 67 jr., echtgenoot van: C. Blokker, Beukenstraat 4, IJmuiden; P. Mahmastol, 68 jr., weduwe van: J. P. Alberding, Duin weg of Duivelslaan 16, Santpoort; H. Otter, 62 jr., echtgenote van: W. F. Knol, Hya- cinthenstraat 42, Santpoort. GEBOREN: Miriam, d. v. P. W. Witteman en C. M. Jonker; Simone, d. v. A. Blomvliet en A. J. Kok; Bianca A., d. v. T. N. Vink en A. J. van den Bunt; Sandra, d. v. J. van der Wiel en D. Kromhout; Astra, d. v. A. G. M. Schröduer en C. J. Vooren; Manon C., d. v. M. van Bragt en C. J. Heerts. ONDERTROUWD: G. M. Zonneveld en J. I. Lohn; R. Flier- man en J. P. Gijzen; S. P. R. Altena en E. G. M. de Jong; J. P. van Delft en G. Jaasrna; G. W. $chadé en M. Westgeest; AM de bh Leon Eerst lopacl een 1 kome bidde begeli Peopl bijna blues het d die e< Russf 1 t I 5 S 1 Zo’ nach RAI versi van teleu het a nuite uur He tig. hafti „Mai tot r wegt bove waai Fred voor op h Ki blee het maa Ook blee onbi wee „Ge blue tech podi W sias het Rus pen een mij ta goe zat. te 1 del en we, zie! bre dui eer kn „cl ha, ONDERTROUWD: J. Voulon, Busken Huetstraat 8, Haarlem en N. N. Voorhout, Tuindersstraat 130, IJ muiden; J. A. F. Oostrom, Van Beuningen- straat 32, Amsterdam, en M. Koster, Wil lem de Zwijgerlaan 8, Santpoort, t.a. Bijl mermeer, Groeneveen 389; C. D. Heems kerk, Raadhuisstraat 26, Heemstede, en D. M. van Schie, Hoofdstraat 126, Santpoort, t.a. Santpoort, Hoofdstraat 126; W. J. Bos man, Van Dalenlaan 95, Santpoort, en H. de Lugt, Van Dalenlaan 260, Santpoort, t.a. Santpoort, Van Dalenlaan 95; J. P. F. Vogel, Oosterhoutlaan 3, Haarlem, en F. Kleefstra, Da Costalaan 45, Driehuis; A. M. Diemeer, Westerwijkstraat 2a, Velsen- BEVALLEN: M. M. Souverein-van Ankum, d., De Zandkuil 41, IJmuiden; M. L. Langbroek- Sieraad, d., De Noostraat 81, IJmuiden; A. van der Vaart-Ruiten, d., A. Bellstraat 57, IJmuiden; A. Bruning-Rom, z., Oranje straat 20, IJmuiden; A. Gankema-van Dijk, z., Eksterlaan 15, IJmuiden; A. Seyhran- Acar, z., Sirenestraat 7, IJmuiden. DRIEHUIS. Op het kruispunt Von- dellaan-P.C. Hooftlaan in Driehuis werd donderdagmiddag door een tachtigjarige inwoner van Driehuis, als bestuurder van een personenauto verzuimd voorrang te verlenen aan een op de Vondellaan rij dende bestelauto. Een aanrijding volgde, waardoor de personenauto zo zwaar werd beschadigd, dat deze door een kraanwagen moest worden weggesleept. De bestuurder van de bestelwagen liep een hoofdwond op, terwijl die van de personenauto klachten had over zijn been. Ook de beide Beverwijkse verenigingen De Kennemers en DEM spelen uitwed strijden. De Kennemers moeten proberen EDO twee punten afhandig te maken, terwijl DEM beslist niet kansloos is tegen HRC. Toch twee moeilijke uitwedstrijden voor de beide clubs, waarbij de kans op een gunstig resultaat groter is voor de Kennemers EDO stelt zijn aanhang tot nu toe danig teleur dan voor DEM. WB speelt in de derde klasse uit tegen AFC’34 en de wisselvallige Beverwijkers zouden erg veel baat hebben bij een zege, vooral omdat de positie op de ranglijst niet de juist weerspiegeling is van het GETROUWD: J. W. Schuurman en J. W. C. M. Snij ders; C. J. Ringeling en C. M. A. van der Zon; B. van Zijp en Y. M. M. Luisman; H. Raat en H J. Piantoni. als tegenpartij. Gelukkig bleven handtas telijkheden achterwege. In een matige eerste helft kon Azimma het hoger ge klasseerde Akrides nog bijhouden. De 28- 21 voorsprong bij de rust werd in de tweede helft snel door de thuisploeg opge voerd. Theo Hoytink en Jos Meyer be zorgden Akrides binnen tien minuten aan en 53-37 voorsprong, die tenslotte resul teerde in een 75-51 overwinning. Topsco rers: Jos Meyer 6-20, Theo Hoytink 0-10 en Cor Haver 11-0. De vogelvereniging „De Vogelvrien den” organiseert dit weekeinde een onderlinge tentoonstelling in haar ei gen clublokaal in het PEN-jeugdcen trum. Ruim tweehonderd vogels pie pen er in de kooitjes. De mooiste is van de heer R. Cornet, het is een zo genoemde „Bruine” en hij werd er Algemeen Kampioen mee. Hij heeft vijf vogels op de tentoonstelling en alle vijf werden ze bekroond. De trot se winnaar staat hier bij de kooi van zijn kampioenskanarie, naast hem achtereenvolgens de heren A. G. H. Staal, voorzitter, H. L. Hölzken, se cretaris en M. Looijen, penningmees ter. De laatste behaalde een eerste prijs met een van z’n parkieten. Jeugdkampioen werd de heer J. P. Dubbelaar, terwijl de Derbyprijs voor kanaries was voor de heer K. Krui- tenbosch. J. C. C. B. Levit-E. C. J. M. van der Voorn, IJmuiden, Ruijsdaelstraat' 25; C. Stabij-E. M. Wentink, Santpoort, Van Da lenlaan 7; L. H. Bouwens-M. Sloot, IJmui den, Lekstraat 46; C. A. van Gelder-D. Mandemaker, IJmuiden, De Wetstraat 19; R. H. Hildenbrant-C. Dolfing, Amsterdam, Van Ostadestraat 421 II; R. Vermaasen-L. Stolk, Santpoort, Santpoorste Dreef 136; R. A. Engelhart-P. A. Janssen, IJmuiden, Stolstraat 8; M. J. R. Visser-H. M. C. Voor hout, Alkmaar, Weenixhof 3; M. de Raad- Y. Tilstra, IJmuiden, Elzenstraat 14; J. J. M. Smit-C. M. M. van Hooff, IJmuiden, Huijgensstraat 53; J. Visser-R. G. Buitena, IJmuiden, Oranjestraat 36; W. F. Geysen- dorpher-C. I. Dobbelaar, Driehuis, P. C. Hooftlaan 12; G. W. C. Snijders-R. H. van Dorp, Velsen-noord, Noorderlaan 30; M. H. Meijer-J. E. Rijnders, Velsen-noord, Stra- tingplantsoen 78 rd. De Velsennoorders zijn ongeslagen en hebben slechts twee doelpunten tegen. Tegenstander van VSV komende zondag is DCO, een ploeg die dit seizoen ietwat teleurstelt. Toch een zware wedstrijd voor VSV iedere tegenstander is er op gebrand de koploper zijn eerste nederlaag toe te brengen en een gelijkspel be hoort beslist bij de mogelijke uitslag van deze wedstrijd. SCHAGEN. De parochieraad van de Christophoruskerk in Schagen en een af gezant van het bisdom Haarlem hebben gisteren vergeefs geprobeerd tot een ver gelijk te komen met pastoor Rijkers van de Christophoruskerk, die weigert gehoor te geven aan het besluit van de bisschop van Haarlem, mgr. Zwartkruis hem naar een andere parochie over te plaatsen. De nieuwbenoemde pastoor-deken Fritschy zal nu noodgedwongen vanavond en zon dag de eucharistieviering in een schoolge bouw houden. Bisschop Zwartkruis was donderdag middag zelf naar Schagen gegaan om pastoor Rijkers te bewegen het pastoraat van een andere parochie te aanvaarden. De pastoor bleef echter bij zijn besluit zijn kerk in Schagen niet te verlaten. Zolang deze toestand voortduurt, kan de nieuwbenoemde deken-pastoor geen dien sten in de kerk houden. Bedieningen van doop, huwelijk en dergelijke door pastoor Rijkers zijn ongeldig, maar het voorgaan bij eucharistievieringen kan hem echter niet worden ontzegd zodat er vanavond en zondag waarschijnlijk twee eucharistievie ringen in de parochie zullen worden ge houden. Deze situatie zal pas eindigen als in Rome over het beroepschrift van pas toor Rijkers is beslist. door VVB vertoonde spel. AFC’34 zal echter de punten bepaald niet kado doen, zodat een aantrekkelijk duel verzekerd lijkt. ADO’20 ontvangt degradatie-kandi- daat QSC en kan tegen deze slecht voet ballende club de successenreeks van de laatste weken prolongeren. Beverwijk ontvangt Always Forward en moet in staat worden geacht tegen deze midden moter zijn leidende positie met succes te verdedigen. DSB 2-Kennemerland 3 3-1; EDO 2-SAC 2 2-1 en Vliegende Vogels 2-Assumburg 2 2-7. De A-junioren van EDO hadden niet veel moeite met Alliance en wonnen met 11-1. Vliegende Vogels was in de Treslonghal veel sterker dan Bloemendaal en zege vierde onbedreigd met 9-0. Jan Uitendaal en Ab Eynsbergen kwamen allebei tot een hattrick. Aad Eynsbergen scoorde twee keer en Mienis eenmaal. De „whites” kwamen zelfs niet aan het redden van de eer toe. In de derde klas kwam SIZO tot een 7-3 overwinning op de Tweede Jeugd door goals van Nederpelt (3), Rikkers (2). Branderhorst en Bot. Voor de Haarlem mers scoorden Heyligers (2) en Montel- ban. Ook voor de derde klas won Gelder- mans met 7-2 van SMS. Oud-Tour de France-renner Ab Geldermans kwam zelf tot een hattrick, terwijl Looman en Ger rits elk tweemaal de roos troffen. De broers A. en C. Arendsman zorgden voor de Venneper treffers. g OVERLEDEN H, Klerks, 73 jaar; J. W. Joosten, 75 jaar, gehuwd met W. H. Duijn; M. A. M. Schaper, 59 jaar, gehuwd geweest met B. J. Riteco; G van der Kolk, 73 jaar, ge huwd geweest met M. Kleijn; N. de Vries, 44 jaar, gehuwd met G. van der Winden, IJMOND. Als de terreinomstandighe- den het toelaten, zal er aanstaande zondag weer volop gevoetbald worden. Stormvo gels trekt naar Heemstede om tegen het roemruchte HFC te bewijzen, dat het serieuze pogingen onderneemt zo spoedig mogelijk weer eerste klasser te worden. Als de Zeewijkers goed „overwinterd” hebben, pakken zij tenminste één punt. Het Edamse EVC doet zich in deze kom petitie gelden als een harde, onberekenba re tegenstander. Velsen gaat bij de Edam mers proberen het juiste wedstrijdritme terug te vinden, dat door blessures en enkele niet fortuinlijke duels, enigszins verstoord was. Een Velser overwinning lijkt niet erg waarschijnlijk, maar ook een puntenverdeling is een resultaat, waarvoor hard gewerkt zal moeten wor den door de mannen van Fons de Rijck. De dames van Akrides stelden ernstig teleur door een veilig lijkende voorsprong in de slotfase geheel onnodig te laten schieten en daardoor met 30-32 van KNSM te verliezen. Halverwege leidde de thuis club nog met 21-17. Tot aan drie minuten voor afloop leek de thuisclub de overwin ning te zullen behalen. Een zwak schot 'deed de winst op de valreep toch nog naar KNSM gaan. TopscoorstersJoske Haver 4-3 en José van Bruggen 6-1. In de districts eerste klasse resulteerde het duel tussen de ongeslagen herenploe- gen van DSS en The White Stars in een 66-54 overwinning voor DSS. Tot ver in de tweede helft was de strijd geheel open, maar de grotere eenheid aan DSS- zijde bracht deze ploeg de verdiende winst. The White Stars, dat in deze wed strijd de beschikking had over Freek Witte had in Henk Snel met 17-4 zijn topscorer. Hans van der Meyden (11-4) zorgde voor de meeste DSS-punten. De resterende uitslagen van deze avond waren Heren: Antilopen 2Sea Devils 2 57-35., SDODIOS 44-18, The Typhoons 3Le vi’s—Flam. 3 41-81; DSS 3—HOC 3 49-28, Onze GezellenExercitia 5 50-38, Levi’s- Flam. 5—H.Cardinals 5 48-59., DIOS 2—H. Cardinals 6 DIOS 2 n.o., Akrides 3Mars Energie Stars 3 52-38, Akrides 5Hoofd dorp 4 21-13, Akrides 4Levfs-Flam. 4 23-44. Dames: Akrides 2White Stars 2 31-40, Akrides 3—White Stars 6 36-22. noord, en E. Mandemaker, Westerwijk- straat 2a, Velsen-noord; R. H. Bakker, Rijksstraatweg 464, Santpoort, en M. M, Jacques, Rijksstraatweg 310, Santpoort; E Freijer, Tuinderstraat 99, IJmuiden, en E Weber, Tuindersstraat 99, IJmuiden, t.a. IJmuiden, Tuindersstraat 99; J. H. van Heteren, Sabastraat 21, Santpoort, en M. P. Oudendijk, Valeriuslaan 39, Driehuis, t.a. Driehuis, Valeriuslaan 64; C. Riedijk, Piet Heinstraat 68, IJmuiden, en G. Ho gendoorn, Kompasstraat 78, IJmuiden, t.a. IJmuiden, Verbrande Vlak 74; C. van Bern- melen, Frans Naereboutstraat 38, IJmui den, en M. A. Veldman, Frans Naerebout straat 38, IJmuiden, t.a. IJmuiden, Tromp straat 30; J. F. de Greef, de Tiendestraat 14, Velsen-noord, en W. C. J. Martinius, Wijkeroogstraat 46, Velsen-noord, t.a. IJ muiden, Verbrande Vlak 86; D. P. J. Wet- selaar, J. H. Huyssenstraat 12, Middelburg, en C. A. Blok, Radarstraat 134, IJmuiden, t.a. Koudekerke, Banckertstraat 7J. W. 't Hart, Torricellistraat 22, IJmuiden, en C Dekker, Spilbergenstraat 17, IJmuiden, t.a, IJmuiden, Tasmanstraat 8; G. A. J. Pasma, Geelvinckstraat 97, Velsen-noord, en A Rem, Kennemerlaan 147, IJmuiden, t.a IJmuiden, Kennemerlaan 147; A. A. vail der Pijl, Spaarnestraat 6, IJmuiden, en Al E. F. van Straten, J. P. Coenstraat 13M IJmuiden, t.a. IJmuiden, Hadleystraat 11 J. Geldermans, Bankenlaan 95, Beverwijk! en R. T. Suijk, Wijkerstraatweg 261, Veil sen-noord, t.a. Velsen-noord, Wijkerstraat-l weg 261; A. P. Vos, Irenestraat 22, Half weg en N. Dobber, M. K. Hofstedestraat 38, IJmuiden, t.a. Halfweg, Irenestraat 22. GETROUWD: HAARLEM. Op niet mis te verstane wijze heeft titelpretendent Fiat Stars vrij dagavond in Haarlem tegen Cardinals zijn visitekaartje afgegeven. De Amsterdam mers die er erg op gebrand zijn de titel weer terug te brengen in Amsterdam, versloegen in een aantrekkelijke wedstrijd Cardinals met 128-86. Ondanks het aan wezige krachtsverschil droeg de positieve spelopvatting van Cardinals er toe bij, dat de wedstrijd als kijkspel het aanzien ten volle waard was. Cardinals, dat zich bfj voorbaat kansloos wist, schuwde geen ogenblik Fiat Stars met open vizier tege moet te treden. Van vertragend spel was geen sprake en hoewel de uitslag dus bij voorbaat vaststond toch een duel, dat als propaganda voor topbasketbail kon wor den beschouwd. De start van Fiat Stars was overdon derend en voor Cardinals goed en wel besefte wat er aan de hand was, had het basisvijftal bestaande uit: Emanuelson, Boot, Chestnut, Smit en Van der Molen Fiat Stars naar een 25-12 voorsprong ge speeld in een tijdsbestek van nauwelijks acht minuten. Aanvallend waren het in deze eerste helft vooral Boot en Chestnut, die de Haarlemse verdediging wanhopig maakten, dankzij André Hoefakker kon Cardinals nog iets terugdoen, maar stond desondanks bij de rust met 68-34 achter. Na de basketverwi'sseling slaagde Cardi nals er lange tijd in de score van Fiat Stars bij te houden. De inmiddels binnen de lijnen gekomen Kees Amama en op nieuw André Hoefakker bleken moeilijk af te stoppen voor de Amsterdamse ver dediging. Pas in de laatste twee minuten kon Fiat Stars nog iets verder weglopen en de eindstand op 128-86 bepalen. Chest nut was opnieuw de grote man bij Fiat Stars met 18-21. Ton Boot met 18-12 overtroefde de Haarlemse schutters André Hoefakker 12-14 en Kees Amama 2-21 nog net. In de tweede divisie speelden zich in de Sporthal te IJmuiden bij AkridesAzim ma weer wildwest-tonelen af. De Suri naamse ploeg misdroeg zich de gehele wedstrijd en bedreigde zowêl de arbiters gemeester Enschedélaan, 10u. ds. G. J. Rijks; De Hoeksteen, Willem de Zwijger laan hoek Duinweg, 10 u. ds. D. J. Spij kerboer; Adventskerk (Prov. Ziekenhuis) 19 u. ds. K. J. F. Keuning. Chr. Gereformeerde Kerk, Pniëlkapel, Pastorieweg, 10 u. ds. J. C. Maris, 19 u. ds. K. Boersma. Gereformeerde Kerk Burgemeester En schedélaan hoek Frans Netscherlaan, 10 en 17 u. Ch. C. Smitskamp. Volle Evangelie Gemeente, gebouw Cu- sa, Hoofdstraat 133, Santpoort-Noord, 10 u. W. H. de Leeuw van Weenen, met gelijktijdig een kindersamenkomst en op pasdienst; 19.30 u. J. E. van den Brink. R.k. Kerk, LV-kerk, 8, 9.30 en 11.30 uur. VELSEN-ZUID Hervormde Gemeente, Kerkplein, 10 u. jeugddienst o.l.v. de heer v.d. Bom, 17 u. avondgebed, ds. L. Brink. VELSEN-NOORD R.-k. Kerk. H. Joseph, Wijkerstraatweg 55, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 9, 10.30 en 12 u. Ned. Herv. Kerk. Noorderkerk, Stra- tingplantsoen, 10 u. ds. A. J. -v.d. Linden (Viering H. Avondmaal). BEVERWIJK R.-k. Kerk. H. Agatha, Breestraat 101, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 8.30, 10, 11.30 en 18 u.; O. L. Vrouw van Goede Raad, Arendsweg 57, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 9, 10.30 en 19 u.; Regina Caeli, Hilbersplein 1, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 10, 11.45 en 19.30 u.; Twaalf Apostelen, Van Riemsdijklaan -.32, zaterdag 19 u. avond mis, zondag H. Missen 8, 9.15, 11 en 17 u.; H. Jozef, Laan der Nederlanden 68, zater dag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 9, 10.30 en 19 u.; St. Jozefrustoord en Lom- merlust, Peperstraat 17, zaterdag 18.30 u. voorbereiding op de zondag, zondag H. Missen, 7.30 en 10 u.; Pius X-college, Büllerlaan 2, zaterdag 19.30 u. eucharis tieviering. Kritische Gemeente IJmond. Jozefkerk, Laan der Nederlanden 68, zondag 11.45 u. themadienst. Zondagsdienst r.k. parochies. H. Joseph, Wijkerstraatweg 55, Velsen-Noord, tel. 23932. Ned. Herv. Kerk. Grote Kerk, Kerk straat, 10 u. ds. H. L. Lieve (Castricum); De Opgang, Florastraat, 10 u. ds. M. de Jong (Velsen-Noord); Vredevorstkerk, Laan der Nederlanden 152, 9 u. ds. J. Bezemer; Prinsesselaankerk, Prinsesselaan 10, 10 u. ds. D. Verhoef. Geref. Kerk. Middelaarkerk, Moensplein 8, 9.30 u. ds. A. van Leeuwen (Kinderne- vendienst), 17 u. ds. C. Meijer Z 8; Vredevorstkerk, Laan der Nederlanden 152, 10.30 u. dr. B. Wentsel (Kinderneven- dienst), 17 u. ds. A. van Leeuwen Z. 7. Geref. Kerk (vrijgemaakt). Immanuel- kerk, Olieslagerslaan 20, 8.30 u. ds. J. Rijneveld uit IJmuiden, 17 u. Leesdienst. Geref. Kerk (vrijgemaakt buiten ver band), Prinsesselaan 10, 8.30 en 17 u. ds. L. E. Oosterhoff. P. J. Verwoerd en M. V. Bakker; S. P. M. Benning en A. P. M. Mulder; A. van der Dussen en A. Vlietstra; E. J. Joosten en M. H. Steenbakker; N M. Jonker en C. A M. de Boer; G. H. Bolder en M. J. E. C. Wissenburg; R. C. van der Linde en J. A. Zandvliet. IJMUIDEN Ned. Hervormde Kerk, Nieuwe Kerk, Kanaalstraat, 10 u. ds. J. M. D. van den Berg, 19 u. ds. Spruyt; Bethlehemkerk, Radarstraat, 10 en 19 u. ds. J. van den Berg; in de jeugdkapel om tien uur dienst. Gereformeerde Kerk, Ichthuskerk, Snel- liusstraat, 9.30 u. kandidaat W. H. Duker (kindernevendienst) en 17 u. ds. P. C. Koster; Petrakerk, Spaarnestraat, 9.30 u. ds. L. Dorst, 17 u. kandidaat W. H. Duker. Baptistengemeente IJmond, J. P. Coen straat, 10 u. ds. G. W. Tijman, 19 u. ds. Th. v. d. Laan 10 u. zondagsschool; 20.15 u. j eugdbijeenkomst. Oud-Katholieke Kerk, Engelmundus- kerk, Koningin Wilhelminakade, 8.30 uur vroegmis, 10 u. hoogmis, 18.30 u. zang- dienst; woensdag 9.30 u misviering. Doopsgezinde Gemeente, Helmstraat, 10.30 u. J. P. Jacobszoon. Chr. Gereformeerde Kerk, Marconi straat, 10.30 u. en 17 u. ds. R. van Beek. Leger des Hells, Edisonstraat, 10 u. heiligingssamenkomst; opwekkingssamen- komst om 19.30 u. R.-k. Kerk, Gregoriuskerk, straat, 8.30 en 10.45 u.; St. Petruskerk, Venusstraat, 9.30 u. hoogmis; 12 u. jonge renmis. Gemeente Gods, Cultureel Centrum, 10 u. kerkdienst. Geref. Kerk (vrijgemaakt), Rambonnet- laan 10 en 17 u. ds. J. Rijneveld. IJMUIDEN-OOST Gereformeerde Kerk, Bethelkerk, Zee weg, 9.30 u. ds. P. C. Koster, 17 u. ds'. L. Dorst. Zeewegziekenhuis, kapel Zeeweg 168, 10 u. ds. G. E. Bakker. Christian Scientistengroep, 17 u. in ’t Braambos, Zeeweg; woensdag 20 u. getui genisbij eenkomst. Vrijzinnig Hervormden, ’t Braambos, Zeeweg, 10.30 u. ds. S. Nijdam. Oud-Katholieke Kerk, Adelbertuskerk, Sparrenstraat, 10 u. hoogmis. R.-k. Kerk, H. Laurentius van Brindisi, Willemsbeekweg, 9.30 u. hoogmis; 10.45 u. jongerenmis, 12 en 18 u. Jehova’s Getuigen, K oninkrijkzaal Vel- serduinweg 248, zondag 18.30 u. openbare lezing. Wachttorenstudie; vrijdag 19.30 u. theocratische school; 20.30 u. dienstverga- dering. Vergadering van Gelovigen, Gemeente lijk Vergaderlokaal, Abeelenstraat, 10 u. Breking des Broods. Onafhankel. Baptistengemeente, Abee lenstraat, 10 en 19 u. ds. Gravendeel. Hervormde Gemeente, Goedeherderkerk, Velserduinweg, 10 uur ds. Joh. Bre- zet; Jeugdgebouw 10 u. jeugdkapel; Julia- naschool, 10 u. kinderdiensten. Pinkstergemeente, Velserduinweg, 10 en 19 u. D. P. Hartendorp; woensdag 20 u. bidstond, D. P. Hartendorp. DRIEHUIS R.-k. Kerk, Sint Engelmundus, Driehui- zerkerkweg, 8.15, 9.45, 11.30 en 18 u. SANTPOORT Hervormde Gemeente, Dorpskerk, Bur- Vrije Evangelische Gemeente, Van Riemsdijklaan 1, 10 en 17 u. ds. D. W. Veldkamp. Evangelisch Lutherse Gemeente, Ko ningstraat 119, 10.30 u. ds. H. W. Bloem- hoff. Pinkstergemeente Beverwijk-Heems- kerk. Verenigingsgebouw Meerestein, Par- mentierstraat hoek Plesmanweg, 10 u. de heer J. W. de Cock. Chr. Geref. Kerk, Evangelisch Lutherse Kerk, Koningstraat 119, 9 u. ds. R. van Beek, 14.30 u. ds. J. van Amstel. Hersteld Apostolische Zendingsgemeen- te, Gebouw Jeugd en Vreugd, Merwede- straat hoek Belgiëlaan, 10 en 17.15 u. kerk diensten, 11.30 u. zondagsschool. Doopsgezinde Gemeente, Meerstraat 62, 10 u. ds. H. Luikinga, 11.30 u. zondags school. Leger des Heils, Geijsendorfferlaan 4, 10 en 19.30 u. samenkomsten, 11.30 u. zon dagsschool. Jehova’s Getuigen. Cultureel Centru De Schouw, Bleijenhoevelaan 2, 15 u. openba re lezing: „Wie is uw God?”, 16 u. wacht torenstudie; dinsdag 30 november 19.15 u. theocratische school, 20.15 u. dienstverga- dering. BAKKUM R.-k. Kerk. O. L. Vrouw Hemelvaart, Brederodestraat, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 8, 9.30 en 11 u. CASTRICUM R.-k. Kerk, H.’ PaMrratius, Dorpsstraat, zaterds.g 18 en 19 u. avondmissen, zondag H. Missen 7.30, 9, 10.45, 12 en 18 u.; Bethlehemkerk, Piet Heinlaan, zaterdag 18 en 19 u. avondmissen, zondag H. Missen 8, 9.30 en 11 u. HEEMSKERK R.-k. Kerk, H. Maagd Maria, Spoellaan I, zaterdag 19.30 u. avondmis, zondag H. Missen 8.45, 10, 11, 12 en 17 u.; H. Laurentius, A. Verherentstraat 2, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 8, 9.15, 10.45, 12,(17.15 en 19 u. Ned. Herv. Kerk. De Vrijburcht, Vrij- burglaan, 9.30 u. ds. R. van ’t Lindenhout, 19 u. ds. J. Bezemer: de Magneet. Ten Katestraat, 19 u. Jeugdkapel. Gerf. Kerk. Morgensterkerk, Vrijburg- laan 2, 9.30 u. ds. C. Meijer (Kinderneven dienst), 17 u. dr. B. Wentsel Z. 7. Doopsgezinde Gemeente. 11.30 u. zon dagsschool on kerkgebouw aan de Meer straat 62. Baptistengemeente IJmond, Maerten van Heemskerckstraat 41, 10 u. ds. G. van ’t Wout, 10 u. zondagsschool. UITGEEST R.-k. Kerk. O. L. Vrouw Geboorte, Lan- gebuurt 37, zaterdag 19 u. avondmis, zon dag H. Missen 8, 9.30 11.30 en 18 u.; aula Vrijburgschool, zaterdag 19.30 u. avond mis, zondag H. Mis 9.30 u. WIJK AAN ZEE R.-k. Kerk. H. Odulphus, Odulfusstraat, zaterdag 19.15 u. avondmis, zondag H. Missen 8, 10 en 11.30 u. Ned. Herv. Kerk, Julianaplein, 10 u. ds. A. Goudsmit-Aalbers. (Van een mederwerker) HAARLEM/HILLEGOM. Op twee fronten zijn de zaalvoetballers gisteravond weer voor de competitie in actie geweest. In de Kennemer sporthal te Haarlem zegevierde TYBB in een partij voor de eerste klas na veel spanning met 3-2 over Kennemerland en in de Hillegomse Tres longhal kende titelhouder Vliegende Vo gels geen pardon met Bloemendaal: 9-0. TYBB en Kennemerland, dat het zonder Roel Hopman moest stellen, bleken aardig aan elkaar gewaagd. Pas kort voor tijd wist Beaufort voor de Yellows het win nende doelpunt te scoren. Eerder hadden Pebesma en Veldhujzen al raak geschoten. Beide tegenpunten waren van Aldershof. De strijd tussen Renova en Terrasvogels kon in de Kennemer sporthal geen door gang vinden, omdat de „vogels” uit Sant poort verstek lieten gaan. Voor de reserve eerste klas werden drie wedstrijden ge speeld en daarvan waren de resultaten: ïss&:3

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 6