POP-SHOW IN DE RAI Lion Russell wist geen ophouden van Herenleed ^A DAT LAWAAI, MOET DAT? s wJHh- 1 muziek- Melina Mercouri in Rob Touber- show Herenleed; een nieuwe serie Gert en Hermien Overleg omroep em CRM over i kijkbijdragen programma’s Protestactie tegen eenzijdig beleid Evang. Omroep ontvangen gasten TV zondag Kabel-TV TV zondag Radio maandag Radio zondag TV zaterdag TV maandag ZATERDAG 27 NOVEMBER 1971 Begrip bij minister Akkoord met NDP Fa. Jacq. Frank 11 i\\ HOFJUWELIER Grote Houtstr. 109 I Tel. 31 10 39 1 Vijfduizend fans Overtrokken Uit eigen kring 18.50 STER: (K) Reclame. LION RUSSELL dans wilde doen. FERRY TROMP 19.05 23.00-23.05 13.57 14.00 ADVERTENTIE 14.30 Wetensch. Engels en 18.55 De 19.30 Schooltelevi- van reikt over de wijze waarop de dagbladen de programmagegevens moeten publice ren. Beide besturen hebben de onderhan- delingsdelegaties gemachtigd de bespre kingen voort te zetten, waarna een schrif telijk contract aan de besturen van NDP en NOS zal worden vocrgelegd. In opdracht van de AVRO schreef Herman Pieter de Boer het blijspel „Dat lawaai, moet dat", dat zater dagavond in het AVRO-program- ma op Nederland II wordt uitge zonden. In het stuk spelen met Ton Lensink, Mariëlle Fiolet, Ar nold Gelderman en nog enige an deren. De foto toont Ton Lensink als vader Bart van Oosten. Rudy Falkenhagen als politie-agent en Mariëlle Fiolet als dochter van Van Oosten. 20.20 20.25 18.55 19.00 19.05 19.30 20.20 20.45 21.10 21.35 22.45 20.15 20.21 18.45 18.50 18.55 19.00 19.05 18.55 19.00 19.05 19.05 19.55 20.00 20.15 I. Snij- ran der nan; H. ten, 75 A. M. st met iar, ge- Vries, Vinden, at van: den; C. Berk- P. Y. lokker, mastel, Duin- Otter, l, Hya- i C. M. liet en rink en J. van d. v. Manen erts. 19.55 20.00 20.15 L Tienerrtngen, ook met granaten in verschil lende uitvoeringen 14 krts V.«. 42.50 Nederland 2. Ons aller held Catweazle loopt nog steeds tekens van de dierenriem te zoeken. Ook vanavond weer, na fabeltje en nieuws. Om half acht het eerste deel van Studio Sport. Deel nr. 2 is geplanned na Panoramiek en Dubbeldekkers. Filosofen zetten na Studio sport deel 2 wederom een flinke (en zeer interessante) boom op in het kader van het Internationale Filosofen Projekt. Vanavond debatteren Noam Chomsky uit Cambridge, Ver. Staten en Michel Foucault Parijs. Onderwerp van gesprek: de menselijke natuur en de ideale maatschappij. Wie na dat alles nog meer kennis wil vergaren, kijken na het laatste bulletin van de nieuwsdienst nog naar de Teleaccursus Studeren. an der 25; C. an Da- IJmui- lder-D. aat 19; erdam, asen-L. af 136; nuiden, Voor- Raad- 1; J. I nuiden, lultena, leysen- P. C. H. van M. R. I, Stra- AMSTERDAM. En toch was het weer de blues die het maakte. Te gek eigenlijk. Leon Russell had het zo mooi voor elkaar. Eerst de recht toe recht aan, paardenga lopachtige rock van The Grease Band, dan een lekker blues-intermezzo van „nieuw komer” Freddie King en tot slot als onver biddelijke uitsmijter The Master Himself, begeleid door zijn onovertroffen Shelter People. Het publiek besliste anders. De bijna ouderwetse maar razend knappe blues van de 37-jarige Freddie King won het duidelijk van de Jagger-achtige show die een enigszins door de drank benevelde Russell tot diep in de nacht volhield. is voor een periodieke verhoging eenmaal in de vier jaar, terwijl de omroep blijft hameren op een jaarlijkse aanpassing van de bijdragen. Aan het overleg begin de cember zullen deelnemen dr. J. Verhoeve, de directeur-generaal van CRM, een aan tal van zijn medewerkers, regeringscom missaris mr. Van der Dussen en namens de omroep de heren Van der Ploeg (fi nancieel commissaris), Rengelink (tv-com- missaris), Landré (voorzitter TROS), Kloos (voorzitter VARA) en Van Overest (radio- directeur AVRO). ■rwijk- lakker, M. M ort; E en E n, t.a. I. van en M. tehuis, tiedijk, 1. Ho en, t.a. i Bern- IJmui- ■ebout- ?romp- estraat rtinius, ;.a. IJ- Wet- elburg, luiden, r. W. 'I en C en, t.a Pasma, en A n, t.a A. van en A at 13! raat 1 erwijl 1, Vel- straat- Half- •aat 38, 22. Tussen de NOS en de Nederlandse dag- bladpers is in principe een akkoord be- „te gek” losmaakten, maar die ook de vaart uit zijn optreden haalden en bovendien de aandacht af leidden van het voortreffelijke werk dat The Shelter People lieten horen. Delta Lady deed echter voor mij toch weeg veel van het „leed” vergeten en blijkbaar werd ook Russell door zijn grootste hit zó geïnspireerd, dat hij niet meer van op houden wist. Na zijn toegift verdween hij schielijk om drie minuten later weer grin nikend te verschijnen toen de halve zaal al leeggestroomd was. De Grote Meester kreeg wat hij hebben wilde: de meute drentelde ietwat vermoeid weer terug. Veel echte goeie muziek kre gen ze niet meer te horen; wel konden ze nog wat nagenieten van een Russell in alle staten, die met een fors beboezemde Hol- AMSTERDAM (ANP). De Griekse actrice Melina Mercouri, bekend door films als „Nooit op zondag” en „Phè- dre,” zal op uitnodiging van regisseur Rob Touber volgende week naar Ne derland komen om een TV-show van een half uur met hem te maken, voor de VARA. Met Rob Touber zal zij een tiental liedjes in het Grieks en Frans opnemen, waaronder composities van Mikis Theodorakis. Zij zal bovendien gaste zijn in een TV-show van Jenny Arean. De actrice, die vergezeld zal zijn van haar echtgenoot Jules Dassin, zal van haar bezoek aan ons land tevens se- Flier- ena en en G. stgeest; I. P. M. -an der sten en n C. A. r. e. c. n J. A. druks en seks, maar totaal zijn bekeerd en zich thans volledig houden aan de letter van de Bijbel. De beelden voor deze repoertage werden „geschoten”,-in Texas en San Francisco. De TROS stapt om half acht met Operatie Gorilla de beeldbuis op. Ope ratie Gorilla is een nieuwe natuurfilm- serie van Duitse makelij (cineast Heinz Sielman). Film nummer één werd ge maakt in het hartje van Centraal Afrika en toont o.m. aldaar levende volks stammen en dieren. Na het nieuws: En Publiek, een pro gramma rond Gert en Hermien. Het bij velen zo populaire duo zingt onder meer „Wij waren jong,” „Achter de wolken schijnt de zon” en „Vader van de Bruid.” Als speciale gasten ontvan gen de Timmermannen de gebroeders Brouwer, Annet de Kok, de zusjes de Roo, John van Kesteren en het kinder koor Jacob Hamel. Eenmaal uitgezongen Gert en Hermien krijgen een klein uur de tijd schakelt de TROS over op Noel Cowards trilogie, een serie van drie TV spelen gebaseerd op verhalen van de Britse auteur Noel Coward. Van avond aflevering nr. 1, getiteld Bon Voaye. In het spel ziet men onder meer Constance Cummings, Richard Vernon en Rachel Kempson. Om tien voor half elf Vervreemding, een programma van het Humanistisch verbond en hande lend over religie en mystiek. Het nieuws is te beluisteren om tien voor elf. (Van onze rtv-redactie)- HILVERSUM. Als eerste resultaat j van het onlangs gehouden gesprek tussen 2 minister Engels van CRM en vertegen- 2 woordigers van de omroep is er nu voOr 2 begin december een bijeenkomst gepland, s waarin tussen CRM en omroep zal wor- s den overlegd hoe de omroepbijdragen die- 5 nen te worden verhoogd s In het gesprek van 17 november heeft 5 de bewindsman zich al wat genuanceerder over de moeilijkheden van de omroep uitgelaten dan hij laatst in het parlement 2 deed. Toch blijkt hij er een andere trend 2 voor verhoging van de luister- en kijkgel- den op na te houden dan de omroep. Hij (Van onze rtv-redactie) HILVERSUM. Zoals Leonard Bernstein zijn „Young peoples con certs” in de Carnegie Hal gestalte gaf, daarbij geassisteerd door het New York Philharmonic Orchester, zal Ber nard Haitink met zijn eigen Concertge bouworkest drie concerten geven, waar bij hij voor een jong publiek de oor sprong en de opbouw van het uit te voeren werk zal toelichten. Onder de titel „Zo wordt een concert gebouwd” gaat de AVRO-tv maandag 29 november (van 21.10 tot 22.00 uur via Ned 1) het eerste van deze drie programma’s uitzenden. Fragment na fragment speelt het Concergebouwor- kest de ouverture-fantasie „Romeo en Tulia” van Tschaikowsky. Na Haitinks toelichting zal het werk tot slot in zijn geheel worden gespeeld. De tweede uitzending (22 januari) □ehandelt Strawinsky’s „Vuurvogel,” de derde (15 april) „Don Juan” van Ri chard Strauss. i Mede door de toegift die het enthou siast geworden publiek King afdwong, was het half twaalf geworden voordat Leon Russell achter zijn vleugel klom. Gewa pend met pils en sigaretten begon hij aan een ruim anderhalf uur durende show die mij ondanks het nog altijd geweldige „Del ta Lady” aan het slot en diverse andere goede momenten toch niet helemaal lekker zat. Het was allemaal net iets te veel en te lang. Russell speculeerde iets al te dui delijk op de „aanbidding” van zijn gehoor en gokte verkeerd. Hij joeg de fotografen weg, vroeg óók al voortdurend of iedereen zich wel „allright” voelde, lurkte uitge breid aan diverse pilsflessen, keek lang durig vorsend de zaal in en besloot met een „pas de deux” annex vrijpartij op de kruk van zijn piano met een roodharige „chick” die, zich daartoe zonder veel om haal liet verleiden. Gedragingen, die overal de opmerking Het NOS-bestuur benoemde vrijdag nog een commissie uit haar midden, namelijk de heren Rengelink, Wagenaar (radio- commissaris), Dittrich (regio-commissaris), Keyzer (voorzitter AVRO), Luecker en Remes, om de kwestie van de kabeltelevi sie te bekijken. De NOS kwam tot de conclusie, dat er over die kabel-tv geen lacune in de omroepwet bestaat, maar wel sanctiemogelijkheden ontbreken. Een al gemene maatregel van bestuur zou aan dat laatste richting moeten geven. De NOS vindt in elk geval de kabel-tv een uiterst belangrijke en spoedeisende zaak, waarover de bovenstaande commissie op korte termijn adviezen moet geven. Ronnie Bierman, Ton Lensink, Eris van Ingen, Onno Molenkamp en John Soer spelen zondagavond in het AVRO-programtna op Ne derland II een aantal korte scènes in „Herenleed", die door Hank On rust worden geregisseerd. Het is een programma met een weemoe dige sfeer, voor de kleuren-tv- kijkers nog geaccentueerd, door dat slechts geel, rood en bruin worden gebruikt. Hiermede hoopt men de poëtische stemming van de uitzending te onderstrepen. De foto toont Ton Lensink in zijn rol. Zo’n vijfduizend lieden waren .vrijdag nacht in de Zuidhal van de Amsterdamse RAI op komen draven om de Europese versie van „Mag Dogs and Englishmen” van nabij te aanschouwen. Ze zullen niet teleurgesteld naar huis zijn gegaan, al was het alleen maar omdat Russell en zijn kor- nuiten hen maar liefst vier-en-een-half uur met de billen op de vloer hielden. Het spektakel begon overigens maar ma tig. The Grease Band bleek ondanks held haftige pogingen onder mper in de „Mandoline Song” niet in staat de zaal tot meer dan een beleefd applausje te be wegen. Het klonk allemaal even hard en bovendien erg rommelig. Dat bleek merk waardig genoeg vooral toen de reusachtige Freddie King met zijn „Baby” (gitaar) en voortreffelijk op elkaar afgestemde groep op het podium aan het werk ging. King volgde de oude methode maar die bleek er nog in te gaan als koek. Hij liet het publiek honderd keer „yeah” roepen, maar kreeg toch voortdurend antwoord. Ook zijn herhaalde „Do you feel allrigHï** bleek niet aan dovemansoren gezegd. Niet onbegrijpelijk overigens, want King be wees onder meer met zijn versie van „Georgia” een meer dan voortreffelijk bluesgitarist te zijn met een fabelachtigé techniek en een meer dan voldoende dosis podiumervaring. landse meid nog best even een Schotse (Van onze rtv-redactie) LEEUWARDEN. Ds. Ketelaar, leider van de Blauwe Revolutie, was vrijdag avond met een groep van 20 medestanders present bij de Leeuwarder Pelikaankerk, waar om half acht een provinciale pre- sentatie-avond begon van de Evangelische Omroep. In een pamflet, dat door de leden van de groep werd uitgedeeld, toon de men zich geenszins een tegenstander van de EO, integendeel maar vroeg men wel een meer militante opstelling van de EO ten aanzien van de huidige, grote maatschappelijke problemen en het on recht dat men in de huidige samenleving meent te kunnen aanwijzen. Ook verweet men de top van de EO niet te reageren op brieven van leden, die acties houden en meent men, dat bij de Evangelische Om roep de helft van het evangelie achterwe ge blijft, omdat men van de EO niet hoort dat het evangelie ook consequenties op economisch, sociaal en politiek gebied heeft. Er waren nogal wat ouderen die de volgelingen van de baptistenpredikant ij zig negeerden of probeerden hem de sta pel papieren uit de handen te slaan. Een dame wilde zo’n pakje maar meteen ver scheuren. Ds. Ketelaar toonde zich, nadat de kerkdeuren secuur waren gesloten en zijn club aan de afmars kon beginnen, vooral gefrappeerd door deze, wat hij noemde, „communistenhaat”. De EO had zijn be trouwen ook wel op het politiebureau gesteld, want desgevraagd was een aantal Nederland 1. Vandaag een door de KRO te verzorgen middagprogramma, af gestemd op de jongeren onder ons. Allereerst is er Klassewerk, de quiz voor scholen. In de ronde van vandaag komen tegen elkaar uit de Eloysschool uit Apeldoorn, de Hervormde school uit Bilthoven en de Jozefschool uit Vinkeveen. Opdrachten zijn ditmaal onder andere het maken van een mo deshow en het afnemen van een inter view aan een bekend Nederlander. Die bekende Nederlander is Koen Verhoef, Leen Jongewaard of Ted de Braak. Andere opdracht: fietsen op home-trai- ners. Een ter zake kundige jury deelt punten uit. In de eerste serie herhalingen van vroegere liedjes worden onder de titel „Oebele’s VVV” dit maal herinneringen opgehaald aan uitzendingen van Oebele over het circus, de vakantie en de dierentuin. Het avondprogramma gaat na het Fabeltje en het korte nieuws van start met een Daktari-af Ie vering. Na het nieuws van acht uur de Berend Boude- wijn-kwis. In verband met de in de eerste aflevering opgedane ervaring zullen de vragen in deze quiz moeilij- ker zijn dan de voorgaande maal, hoe- wel de opzet, een spel te maken voor iedereen, gehandhaafd is gebleven. Be- rend Boudewijn wordt bijgestaan door secondant Pierre van Ostade. Verder werken mee Hugo Heinen en Fred van Doorn. Ook nu zijn er weer heel mooie prijzen te winnen. Zulke mooie zelfs, I dat men er in omroepkringen niet I allemaal even gelukkig mee is. Waar I ligt de grens, zo vraagt men zich in radiostad af, wel of niet bij de vroeger afgesproken duizend gulden? Aap de quiz gaat de bekendmaking van de zesde trekking van de staatslo- terij vooraf. Na Berend KRO’s Brand- punt, ook nu weer met publiek erbij I en na de actualiteiten een reportage 1 van Ben Mettrop van de in Maastricht i te houden slotbijeenkomst in het kader van de actie „Een miljoen voor het universiteitsfonds Limburg.” Met de actie hoopt men te komen tot een universiteit in deze meest zuidelijke provincie. Even voor half twaalf is er het laatste journaal. breide reportage. 9.35 Waterstanden. 9.40 Wat heeft dat kind? 9.55 (S) Muz. uit de Middeleeuwen en Renaissance. 10.15 (S) Repertorium. 11.00 Nws. 11.03 Spiegel van België. 11.30 Intern, spec trum. 12.10 Den Haag deze week. VPRO: 12.15 VPRO-Maandag. 13.00 Nws. 14.30 Schoolradio. AVRO: 14.50 Journaal. 14.55 AVRO.... deze week! 15.00 ’t Is historisch. 15.25 (S) Lichte grammofoonmuz. 15.35 Biels Co. 16.00 Nws. 16.03 Mikadoo. 17.00 (S) O: jongerenprogr. 17.40 Overheidsvoorl. Den Haag aan de lijn. 17.55 Meded. 18.00 Nws. 18.11 Journaal. 18.25 (S) Newport Jazzfestival 1971. 19.10 Sex tant. RVU: 19.20 Onderzoek in de cul tuur. NOS: 20.00 Nws. 20.05 Komt u maar.22.00 (S) Jazz in Aktie. 22.55 Meded. 23.00 Nws. AVRO: 23.10 Jour naal. NOS: 23.20 Gesprek met Marnix Gijsen (II). 23.55 Nws. HILVERSUM III. ■KRO: 7.00 Nws. 7.02 KRO-op-Drie. 8.00, 9.00, 10.00 en 11.00 Nws. 12.00 Nws. 12.03 Van twaalf tot twee. 13.03 Raden maar.1300 Nws TROS: 1400 Nws. 14.03 Jam on Radio. 15.00 Nws. 16.00 Nws. 16.03 De Hugo van Gelderen Show. 17.00 Nws. 17.03 De Hugo van Gelderen Show. HILVERSUM III 7.00 Nws. 7.02 Journaal. 7.05 Luk raak. 8.00 Nws. 9.00 Nws. 9.02 Van negen tot tien. 10.00 Nws. 10.02 Juist op zondag. 11.00 Nws. 11.02 Muziek Mozaiek. 12.00 Nws. 12.02 Met vriende lijke groeten.13.00 Nws. 13.02 NAR. 14.00 Nws. 14.02 Langs de lijn. 15.00, 16.00 en 17.00 Nws. Nederland 2. De wind blaast waar heen hij wil, dat is de toitel van het na fabeltje en nieuws door de Evange lische Omroep uit te zenden program ma voor jonge mensen. Dirk Jan Bij- ker tekent voor zowel produktie als regie. Andere ingrediënten van het E.O. program: Explosie, een film van Ken Andersen, waarin de geweldige bevol kingstoename aan de orde wordt gesteld en de rubriek Tenslotte. Na dat alles is het inmiddels acht uur geworden, tijd voor de nieuwsman en de eerste bijdrage van het AVRO- avondje op het tweede net. Die bijdra ge: de al jaren populaire familiequiz Wie van de drie? Het panel bestaat uit Martine Bijl, Herman Emmink, Tonny Huurdeman en Guus Oster. Een half uur later de eerste afleve ring van Herenleed, een serie program ma’s waarin Ton Lensink een belang rijke rol speelt en dat door de samen stellers vooral een programma voor mensen is met een sterke sensibiliteit voor woord en beeld wordt genoemd. Het is overigens moeilijk te omschrij ven, omdat het en dat dan weer volgens die samenstellers met niets te vergelijken is, totaal nieuw van opzet. Hoe of wat dan ook, in ieder geval is het geen schuddebuiken van het lachen geblazen, want er wordt weemoed en 1 verlangen opgeroepen. Naast Ton Len- sink ziet men Eric van Ingen, Ronny i Bierman, Onno Molenkamp, Frans de Hond, John Soer en het ensemble van Jules de Jong. Ze blijven actief tot tien voor half tien, het moment waarop AVRO’s Sportpanorama de aandacht vraagt. In 1 dit wekelijkse sporgtmagazine onder I meer de bekendmaking van „het doel- punt van de maand.” ;l Dat lawaai, moet dat?!!, dat de sport opvolgt, is een blijspel van Herman Pieter de Boer met onder meer Jan I; Blaaser, Rudy Falkenhagen, Henny Al- I; ma en John Leddy. De belangrijkste rollen zijn weggelegd voor Ton Lensink, Mariëlle Fiolet en Arnold Gelderman. 2 De pret duur tot 11 uur precies. Het 2 laatste woord is dan aan de nieuwslezfer 5 van NOS. HILVERSUM I. NCRV: 7.00 Nws. 7.02 Het levende woord. 7.07 (S) Preludium I. 7.30 Nws. 7.41 Hier en Nu. 7.55 (S) Preludium II. 8.10 (S) Te Deum laudamus. 8.30 Nws. 8.41 (S) Podium voor de vrouw. 9.10 (S) Limburgs Symfonie orkest. 10.00 Theo logische etherleergang. 10.30 Nws. 10.33 Voor de zieken. 11.30 Hier en Nu. 11.32 Hoorspel (dl. 8). 11.55 Meded. 12.00 Los-Vast. 12.10 Boekbespreking; 12.21 Voor boer en tuinder; 12.26 Meded. t.b.v. land- en tuinbouw; 12.30 Nws; 12.41 Hier en Nu. 13.00 De tafel van drie. 13.30 Aria’s uit Madame Butterfly, 14.05 Schoolradio. 14.30 (S) Tenor en piano. 15.00 Geref. dienst. 15.30 Nws. 15.33 In 't zilver: 16.30 Voor de kleu ters. 17.00 (S) Licht ensemble met zang. Overheidsvoorl. 17.20 Suriname Journ. NCRV: 17.30 Nws. 17.32 Hier en Nu. 18.00 (S) Hot Club 69. Pol. Partijen. 18.19 V.V.D. NCRV: 18.30 Nws. 18.41 Toel. bij het nws. 18.47 (S) Bandstand. E.O.: 19.00 Wij hebben een woord voor de wereld. 19.04 Reform, en Reveil; 19.20 Vragenbeantwoording. 19.40 Bij belstudie. NCRV: 20.00 Bij de tijd: 20.20 (S) Oude "wijn. 21.30 Doc. over leven en werk van Pablo Neruda. 22.20 Avondoverdenking. 22.30 Nws. 22.40 Li- terama. 23.00 (S) NCRV Vocaal ensem ble. 23.30(S) Deze tijd, deze muziek. 23.55 Nws. HILVERSUM II. VARA: 7.00 Nws. 7.11 Gymn. 7.20 (S) Spitsuur Amsterdam. 7.33 Van de voor pagina. VPRO: 7.54 Deze dag. VARA: Nederland 1. In het middagprogram ma na het journaal, het weekoverzicht en de verkeersinformatie traditiege trouw éen aflevering van Yankee Doodle, de serie waarin nog maar steeds om de onafhanekelijkheid wordt geknokt. Na Yankee Doodle het tweede deel uit de serie Kunstenaars en leef milieu van Openbaar Kunstbezit. Aan de voetbal- en tototuitslagen gaat een aflevering uit de natuurfilmserie „The last Stand” vooraf. Die aflevering is gewijd aan de Sonoran woestijn in Canada, een tot natuurgebied ver klaard terrein, waar plant en dier op groeien onder de meest natuurlijke omstandigheden. De EHBO-les maakt het middagpro gramma vol, nadat men eerst nog heeft kunnen luisteren naar de Woord voor Woord-vertolking van Aart Staartjes. Het avondprogramma begint met de gebruikelijke fabel. Eenmaal op de hoogte van de gebeurtenissen in het die renbos zenden CVK en IKOR een door een BBC-team gemaakte reportage uit over een tweetal Amerikaanse jonge- HILVERSUM I 8.00 Nws. 8.10 Overweging. 8.15 Badi- nerie. 9.00 Nws. en waterstanden. 9.15 Laudate. 10.00 Eucharistieveiring. 11.00 Nws. 11.02 Promenade-orkest. 11.55 Meded. 12.00 Kruispunt. 12.30 Nws. 12.40 Actualiteiten. 12.50 Buitenl. com mentaar. 13.00 Verknipt. 14.00 In de volksmond. 14.15 Concertgebouworkest. 15.10 Adempauze. 16.30 Gastcollege. 17.00 Geref. kerkdienst. 18.00 De kerk in de krant. 18.30 Gerechtigheid. 18.58 Wilde ganzen. 19.00 Nws. 19.07. Klass, strijkkwartetten. 19.45 Lezing. 20.00 Klass, muz. 20.10 Psalmen. 20.30 Boek bespreking. 20.35 Promenadeconcert. 21.00 Com nu met sangh. 21.25 Tussen beide. 21.53 Kerkorgelconcert. 22.30 Nws. 22.40 Om voor op te blijven In de pauze: gesprek over muz. 23.55 Nws. Hilversum II. 8.00 Nws. 8.10 Voor het platteland. 8.17 Weer of geen weer. 9.00 Sportme- ded. 9.45 Uitz. van het Human. Ver bond. 10.00 Onderweg. 10.30 Remon strantse kerkdienst. 11.25 Wilde Gan zen. 11.30 De Open Deur. 11.50 Waar blijft het Wilde Ganzen-geld? 12.00 Muzikaal onthaal. 13.00 Nws. 13.10 Le zing. 13.19 Journaal. 13.35 Delta. 14.30 Progr. voor buitenl. werknemers. 16.30 Gevolmachtigd. 17.00 Viool en piano. 17.55 Meded. 18.00 Nws. 18.15 Lichte gramm.muz. 18.25 Kwartiermaker Drs. P. 1Ö.40 Boeketje Romantiek. 19.00 Zin en tegenzin. 19.30 Nws. 19.35 Sex op zondag (II). 20.30 In de kaart gespeeld. 22.30 Synthese. 22.55 Meded. 23.00 Nws. 23.10 Journaal. 23.55 Nws. Nederland I NOS: Weekoverzicht schooltele visie. TELE AC: Het kan verkeren (8) . Techn. (9) . 15.00 NOS: Journaal. 15.02 Weekjournaal slechthorenden. 15.22 Verkeersinformatie. 15.25 (K) Yankee Doodle (serie). 16.15 (K) Openbaar Kunstbezit. 16.30 (K) De Sonoran Woestijn, doe. natuurfilm. 16.55 Toto-uitslagen. 17.00-17.10 IKOR-CVK-RKK: (K) Bij- belvertelling. 18.20-18.50 TELEAC: EHBO (12). NOS: (K) De Fabeltjeskrant. 19.00 IKOR-CVK: De Jezus-Trip, filmrep. i TROS: (K) Operatie Gorilla, na tuurfilm. NOS: (K) Journaal. TROS: (K) En Public.Gert en Hermien. 21.10 Bon Voyage, tv-spel. 22.20 Vervreemding. 22.50-22.55 NOS: (K) Journaal. Nederland II 18.45 NOS: (K) De Fabeltjeskrant. 18.50 STER: (K) Reclame. 18.55 NOS: (K) Journaal. 19.00 STER: (K) Reclame. E.O.De wind blaast waarheen hij wil. 19.25 <K' Explosie, film over wereld bevolking. 19.50 Tenslotte. STER: (K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. 20.50 AVRO: (K) Herenleed (spel). 21.20 AVRO’s Sportpanorama. 21.50 (K) Dat lawaai moet dat? (blij spel). NOS: (K) Journaal.’ Nederland I 16.00 NOS: Journaal. 16.02 KRO: (K) Klassewerk. 17.00-17.30 (K) Kinderprogramma. 18.45 NOS: K) De Fabeltjeskrant. 18.55 NOS: (K) Journaal. 19.00 STER: (K) Reclame. KRO: (K) Daktari. STER(K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. 20.21. KRO: (K) Alg. Loterij Nederl. 20.25 IK) De Berend Boudewijn Kwis. 22.05 Brandpunt. 22.55 Universiteit voor Limburg, rep 23.20 Epiloog. 23.25-23 30 NOS: (K) Journaal. Nederland II NOS: (K) De Fabeltjeskrant. (K) Journaal. (K) Catweazle (serie). (K) Studio Sport I. (K) Panoramiek. (K) De Dubbeldekkers (serie). (K) Studio Sport II. (K) Intern. Filosofen Project. (K) Journaal. 22.50-23.30 Studeren (8). Nederland I 10.45-12.00 NOS-NOT: sie. NOS: (K) De Fabeltjeskrant. STER: (K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. AVRO: (K) AVRO’s Toppop. 19.30 (K) Boekje open. 19.55 STER: (K) Reclame. 20.00 NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. AVRO: (K) Peyton Place. 21.10 (K) Zo wordt een concert ge bouwd. 22.00 AVRO’s Televizier Magazine. 22.50 NOS: (K) Journaal. 22.55-23.35 TELEAC: Spaanse (2). Nederland II 18.45 NOS: (K) De Fabeltjeskrant. 18.50 STER: (K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. KRO(K) Lippy de leeuw. 19.10 (K) Pebbles en Bamm-Bamm. 19.30 (K) Op blote voeten in het park (serie), 19.55 STER: (K) Reclame. 20.00 NOS: (K) Journaal. 20.15 STER: (K) Reclame. 20.21 KRO: K) Gamma. 21.10 Herinneringen aan Fernandel, film. -z. 8.00 Nws. 8.11 Actualiteiten. 8.23 (S) de „Jezus-mensen.” Het zijn jongens en les rengroepen waarvan de aanhangers zich „De kinderen van God” noemen of wel te kunnen ingrijpen indien de actie van ds. Ketelaar niet bij pamfletten en borden met opschriften zou zijn gebleven. bruik maken om haar memoires, die in het Nederlands werden vertaald, te presenteren.

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 7