Al Veisen moet zich herstellen bij EDO in als het DTS verslaat, te ver weg voor concurrentie Tweede vlam TEXACO Felle brand legde schuur Heemskerk in as Prijzenregen op vogelexpositie UIT Moeizame overwinning van koploper Exercitia bij Mobil Oil JB. ■R fc t I IS, 2 dagen Brussel i///i Wwr O n I 'ff 1 VEI Ingebroken aan boord Arosa Sun A. Poelman was IN ff Okker verloor van Pasarell IS jubilaris bij VGP-Velsen Eigenaar koestert vermoeden Voorwedstrijd bij Telstar-Sparta Ni? „Kertjeswa* f3poP« Vioor 'nK'N Mi ‘i I j/ 7 4 l ZAT ZATERDAG 11 DECEMBER 1971 Vel. ie i f voordelig uit met NS PROTESTANTSE BEGRAFENIS VERENIGING ■r.V lil V - Maar nou staat ik bij de benzine te koop. Texaco benzine. Volgens plenning kenne jullie me voor een kwartje krijgen. Nadat jullie ouders 20 liter benzine of 2 liter mengsmering tankten. Over me waterpomptang hebben we 't later wel. i. Onder ons Natuurlijk gaat u niet alleen voor Fabeltjesland poppetjes in originele kleuren naar een Texaco Tankstation. U komt er ook voor de beste benzine en de grootste service. U weet wat we bedoelen als u er eenmaal getankt hebt. Ui» w !JI'' ■I ji'lljiil 'T- 'S ...u W 'X' a 1 A T h 'i 'T f If 'W - «L - vsv (Van een medewerker) ipn _-mfM.il! W ft 4 I' KERKDIENSTEN ADVERTENTIE (Van onze correspondent) Gemeente, Ko- Helmstraat, ADVERTENTIE veroorzaakt ADVERTENTIE I»' jmBB (Van onze sportredactie) VELSEN-NOORD. Vijfentwintig jaar bij Havenbedrijf Van Gelder Papier Velsen was gisteren de aanleiding tot een prettige jubileumviering van de heer A. A. Poel man, die met zijn echtgenote in het haven kantoor werd ontvangen door de heren P. Vons, hoofd grondstoffenvoorziening, M. J. Aldenkamp, chef, L. Steenmeijer en P. Snijders, respectievelijk chef bedrijfsbu reau en hoofdbaas. (Van onze correspondent) BEVERWIJK. Tijdens de vogelten- toonstelling, welke de volièrevereniging „Vogelvreugd” in verband met het zilve ren bestaansfeest tot en met zondag in het vrijetijdscentrum „De Slof” houdt, is een groot aantal eerste prijzen toegekend. De Jaap Timmer-wisselbokaal is gewon nen door de heer H. van Wijk met een waterslager in de afdeling zangkanaries. VELSEN De B-junioren van Storm vogels en VSV zuilen morgenmiddag een voorwedstrijd spelen voor het competitie duel tussen Telstar en Sparta. De wedstrijd begint om 13.00 uur. Van de schuur is niet veel meer over. Op het dak van een aangrenzende schuur met duiven wisten de brand weermannen het vuur een halt toe te roepen. In de inzet op deze foto een onderzoek door de brandweer naar de tank met LPG-gas. van elk station. Jan afsche leden val zo kunne: zo go< spreke herinn Spoi den, 1 Jeus centra Show. VE „Felif mede zodat lopigt den ti schen D. F( het k met houdt Spo den, 1 22 uui Jeu; centra Veis 13.15-1 uur V AANSPREKER J MEIJER Fazantenlaan 3. tel. 14576, IJmuiden-O. Begrafenissen en Transporten door het gehele land Stat vergat ting 1 Bru 9.30- 1 Bejaa 16.30- 9-11 gens nerssc tot 22 Velt zwem Cul 19.30 tinger voor Cul 19.45 Bok Wijk traint Vtr jeugd majoi SC Sche' ting, 1.100 25.001 zater 150 1 380 l 180 1 IJN den a kisten jauw, ring, I chard 78 ki stuks Prij 9.13— del tc 4,66, Per 135—' 57—51 36—2' 45—1 57—5’ harin lever pilch; Per bel j ai Per Bes f 8.01 KW 7.1f f 16.1 UK 1 EH 2 f 2.22 UK VD f 1.18 111! r it i Ook de prestaties van het Beverwijkse De Kennemers blijven beneden de ver wachtingen. Het blijft de laatste maanden meesukkelen in de staartgroep. De Kenne- mer voorhoede schept zich veel kansen door goed veldspel, maar het ontbreekt aan een goede afmaker. Alkmaarse Boys is zondag de gastheer van de Beverwij- kers. DEM bezorgde de Alkmaarders vori ge week een trieste Sinterklaas, door on verwacht met een-nul te zegevieren. Dat resultaat moet de Kennemers de nodige moed hebben gegeven voor de komende uitwedstrijd in Alkmaar. Een gelijkspel zit er voor de Beverwijkers zeker in. Het wisselvallige DEM trekt naar de Zaanstreek. Zaandijk is altijd een lastige tegenstander en een gelijkspel zou voor ,"r I,.‘ (Van een onzer verslaggevers) HEEMSKERK De bewoners van de Handelstraat zjjn vrijdagnacht omstreeks kwart over twaalf opgeschrikt door een felle uitslaande brand in de schuur achter de woning van de heer H. Tolsma. In min der dan geen tjjd stond de gehele schuur in lichterlaaie en sloegen de vlammen me tershoog. Ondanks het feit, dat de vrijwil lige brandweer van Heemskerk in de kortst mogelijke tijd aanwezig was. kon deze niet voorkomen, dat de gehele schuur in de as werd gelegd. Een aangrenzend bouwsel met duiven kon voor ondergang worden behoed. YAOENDA. Tom Okker heeft giste ren in Yaoenda in een demonstratiepartij met 6-4, 7-6 verloren van de Amerikaan Charlie Pasarell. Arthur Ashe had weinig moeite met Marty Riessen: 6-4, 6-1. Het viertal speelt zijn volgende demonstratie in Nairobi. IJMOND. Door de verrassende voet baluitslagen van de afgelopen zondag bij de amateurs is in de tweede klasse A de spanning weer volop teruggekerd. Er is een kopgroep ontstaan van acht clubs. Tussen nummer een, het Castricumse VI- tesse’22 en het als achtste geplaatste HRC bestaat een verschil van slechts vier pun ten. De kans, dat de kampioen evenals vorig jaar pas op de laatste speeldag bekend wordt, is dus weer volop aanwe zig. Velsen is door de slechte resultaten van de laatste weken uit de kopgroep gevallen. Zondag staat de uitwedstrijd te gen EDO op het programma. Opnieuw een zware opgave voor de Velsenaren. Bij een nederlaag lijken ze definitief uitgescha keld voor het kampioenschap. (Van onze basketbalmedewerker) HAARLEM-IJMOND. Nog niet eerder dit seizoen is koploper Exercitia in zo gro te moeilijkheden geweest als gisteravond voor eigen publiek tegen het laag geklas seerde Tor-Line-Mosquito’s. Pas in de laat ste twee minuten van de wedstrijd kon de thuisploeg doordrukken naar een kleine DEM helemaal geen slecht resultaat zijn. 54-51 overwinnig. Van meet af aan heeft Tor-Line-Mosqui- to’s geen moment de indruk gewekt zo laag geklasseerd te zijn. Hoewel Exercitia via Frits Borst en John de Graaff een vlot te start had, bleek alras, dat de IJmuidense aanval weinig in te brengen had tegen de stevig ingrijpende Amsterdamse defensie. Vooral Frits Borst, anders een van de top scorers, kwam er nauwelijks aan te pas. Steeds hadden de gasten een kleine voor sprong, doch vlak voor de rust kwam Exer citia toch weer naast Mosquito’s, 28-28. Halverwege de tweede helft bleek Mos- quito’s een beslissende voorsprong te gaan nemen, 41-35. Exercitia, dat tot op dat moment met afstandsschoten weinig suc ces had gehad, begon een wanhoopsoffen sief, dat ondanks de diskwalificatie van John de Graaff en Frits Borst twee minu ten voor tijd toch succes opleverde. De toen verkregen 54-50 voorsprong liet de thuisclub tegen een te gehaast spelende Amsterdammers niet meer schieten. Topscorers voor Excercitia: John de Graaff 13-2 en Ad Bak 2-8. De overige uit slagen zijn: Heren: The White Stars-Antilopen 66-46, Excercitia 2-The Typhoon 2 Typh. n.o., Hoofddorp 2-H. Cardinals 3 41-42, Exerci tia 3-SDO 48-45, Antilopen 2-The Typhoons 3 49-36, DSS 2-H. Cardinals 4 24-65, Exer citia 4-Akrides 4 29-31, Hoofddorp 3-Levi’s Flamingo’s 4 29-47, Hoofddorp 4-Akrides 5 21-52, Exercitia 5-Levi’s-Flamingo’s 5 35-65, The White Stars 3-DIOS 2 22-25, DSS 4- HOC 4 26-52. Dames: HOC 2-The White Stars 2 17-59, Spetters-DSS 29-8, The White Stars 4-Onze Gezellen 29-15, Exercitia 2-Akrides 3 59-10, Spetters 2-Hoofddorp 3 32-14. uitwedstrijd tegen Renova zegevierend af te sluiten. Het debuterende SVIJ doet het lang niet slecht in de vierde klas, maar of de IJmuidenaren in staat zullen zijn de jonge TYBB-ploeg een nederlaag te be zorgen, kan pas na zondagmiddag ontken nend of bevestigend worden beantwoord. (Van een onzer verslaggevers) IJMUIDEN. Uit een hut van het Hoogoven-hotelschip Arosa Sun is in de afgelopen nacht een bedrag van 4.500 gestolen uit een stalen geldkist. De hut- deur bleek geforceerd en de geldkist open gebroken te zijn. De inbraak moet tussen half elf en half een hebben plaatsgehad. In deze categorie zijn ook eerste prijzen behaald door de heren J. de Jong en D. Spek, terwijl de waterslager van de heer H. Butter het predikaat „meesterzanger” heeft gekregen. Bij de kleurkanaries zijn eerste prijzen toegekend aan R. Cornet, G. van Meurs en J. Schram. Ook D. Lede- gang heeft met één van zijn dieren een eerste prijs gewonnen. Een vogel van H.Rutten is met de kampioenstitel gaan strijken. Twee eerste prijzen in de categorie bastaarden zijn door de jury toegekend aan R. W. de Jong en één eerste prijs aan H. Peereboom. In deze afdeling is een vogel van P. J. van der Elzen kampioen geworden. De rubriek grote parkieten heeft eerste prijzen opgeleverd voor G. Grau en J. J. Bus. De vogels van de heren H. Luiken, J. H. Venrooij, T. Salm en C. Duin zijn in de categorie zebravinken voor een eerste prijs in aanmerking geko men. Bij de rubriek poppen uit de groepen 47 en 48 is een eerste prijs in de wacht gesleept door de heer J. A. Klaver. Een eerste prijs in de afdeling Japanse meeu wen is gegaan naar de heer J. J. Henke- ma, die ook een eerste prijs heeft gekre gen voor één van zijn tropische vogels. Een soortgelijke prijs in dezelfde catego rie is ook toegekend aan de heer J. H. Venrooij. (Van een onzer verslaggevers) IJMUIDEN/AMSTERDAM. Sinds eni ge dagen kan men tegen de nachteljjke he mel boven het westelijk deel van het Am sterdamse industriegebied, naast de wel bekende Mobil Oil vlam een tweede vlam ontwaren, welke door de wind op de top van de op die plaats verrezen schoor steen, alle richtingen heen bewogen wordt. De brand werd vrijwel tegelijkertijd ontdekt door de eigenaar van de schuur als door de buren, die in hun eerste slaap door een sterke rookontwikkeling werden i gewekt en daarna een vreemd lichtschijn sel buiten ontdekten, afkomstig van de ij plotseling fel brandende schuur. Terwijl enkelen de brandweer alarmeerden, be- i gonnen anderen met een geïmproviseerde 1 brandblussing en wel met behulp van tuin slangen en emmers water. Naar later bleek nog niet eens ongevaarlijk, daar zich in de schuur een LPG-gastank voor een auto bevond. Nagenoeg leeg, doch daarom toch niet zonder gevaar. De brandweer was snel ter plaatse, doch kon weinig meer uitrichten. Zij slaagde er wel in het aan grenzende schuurtje met duiven voor on dergang te behoeden. Een deel van de wand werd echter verkoold. In de bran dende schuur gingen een deugdelijk groot dekzeil een een konijntje verloren, alsme de wat materialen, eens gebruikt voor de boot, welke de familie Tolsma heeft beze ten. T; Ook Stormvogels drie punten achter stand op leider Vitesse speelt een uit wedstrijd. Tegenstander HRC behoort nog tot de kopgroep en zal de punten bepaald niet cadeau doen. Een moeilijke wedstrijd dus voor Stormvogels en evenals bij DEM is een gelijkspel een goed resultaat. De meest in het oog springende wed strijd in de derde klasse is die tussen HSV en Beverwijk. Beide clubs hebben al maanden lang de leiding en de „titanen strijd” van komende zondag bepaalt, wie van de beide clubs voorlopig naar het tweede plan teruggewezen wordt. De Be verwijkers hebben de vervelende gewoon te, tijdens de wintermaanden in vorm terug te lopen. Een zege zou, nu de winter voor de deur staat, dus uiterst welkom zijn, omdat er dan een gat geslagen is tussen de leider en de concurrenten. WB ontvangt het zwakke De Foresters en moet in staat worden geacht zonder al te veel problemen twee punten aan het nog ietwat schamele totaal toe te voegen. West Frisia tegen ADO’20 is een strijd tussen twee gelijkwaardige ploegen met De heer Tolsma is er overigens van overtuigd, dat er met deze brand iets vreemds aan de hand is. „Het vuur kan niet zomaar ontstaan zijn. Wij hebben hier al meer vreemde dingen ontdekt zo lang wij hier wonen. De ene keer is een boom half afgezaagd een andere keer was de schuurdeur opengebroken en nu dit weer” verzuchte de gedupeerde eige naar, van wie verwacht werd, dat hij met zjjn gezin het weekeinde in een caravan elders zou doorbrengen naar hij ons meedeelde. i' De heer Poelman kwam op zesendertig- jarige leeftijd bij het havenbedrijf, eerst in de buitendienst en vervolgens teller, bootwerker en trekker-chauffeur, in welke functie hij thans nog werkzaam is. De beginperiode was, volgende heer Vons, een tijd van pionieren omdat de meest nood zakelijke hulpmiddelen ontbraken voor het zware werk van palen en balen lossen. Dank zij sterke mechanisatie is het lossen thans heel wat plezieriger in het bedrijf met een kadelengte van 400 meter, goed voor schepen van 25.000 ton. Met hartelijke dank voor de bewezen diensten en de hulp bij de ontwikkeling van het bedrijf kon de heer Vons namens de Raad van Bestuur van het Van Gelder- concern schriftelijke gelukwensen en een geschenk onder couvert aanreiken. Me vrouw Poelman, die vanuit de woonplaats Alkmaar een wakend oog op de tijden houdt, ontving een handboeket en een werkfoto van haar man. Uitgebreid werd de heer Poelman in de kantine gehuldigd door het vrijwel vol tallige havenpersoneel. De heren P. de Groot en A. de Ruijter vertolkten de geluk wensen van alle collega’s en boden een cadeau in couvert en een bloemstuk aan. I J 'rViuii"'1"""' 'Jiii' evenveel punten. Bij een zege kan ADO’20 definitief afstand nemen van de gevaarlij ke laatste plaats. VSV is in de vierde klasse nog steeds ongeslagen lijstaanvoerder, maar de over winningen van de laatste weken zijn niet erg overtuigend. De Velseroorders krijgen zondag bezoek van het op de tweede plaats staande DTS en hebben dan de kans te bewijzen dat ze inderdaad de sterkste in deze afdeling zijn. Een Velser overwinning zou overigens fnuikend zijn voor de spanning, want een voorsprong van zes punten lijkt voor de concurrentie onoverbrugbaar, vooral ook omdat VSV over een ijzersterke defensie beschikt. KIC boekte zondag een mooie overwin ning op Alcmaria Victrix en dat zal de voetballers uit Velsen-Noord een flinke stimulans hebben gegeven om ook de kerboer, 19 u. jeugddienst, ds. D. J. Spij kerboer; Adventskerk (Prov. Ziekenhuis), 19 u. ds. K. J. F. Keuning. Chr. Gereformeerde Kerk, Pniëlkapel, Pastorieweg, 10 u. ds. J. Prins, 17 u. ds. J. C. Maris. Gereformeerde Kerk, 10 u. ds. C. Mei jer; in Jeugdhuis kinderdienst; 17 u. ds. F. Strikwerda; om 19 u. is een jeugddienst in De Hoeksteen. Volle Evangelie Gemeente, gebouw Cu- sa, Hoofdstraat 133, Santpoort-Noord, 10 en 19.30 uur. R.k.-Kerk, OLV-kerk, Terrasweg, 8, 9.30 en 11.30 uur. VELSEN-ZUID Hervormde Gemeente, Engelmundus- kerk, Kerkplein, 10 en 17 u. ds. L. Brink. VELSEN-NOORD R.-k. Kerk. H. Joseph, Wijkerstraatweg 55, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 9, 10.30 en 12 u. Ned. Herv. Kerk. Noorderkerk, Stra- tingplantsoen, 10 u. ds. A. J. v.d. Linden. BEVERWIJK R.-k. Kerk. H. Agatha, Breestraat 101, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 8.30, 10, 11.30 en 18 u.; O.L. Vrouw van Goede Raad, Arendsweg 57, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 9, 10.30 en 19 u.; Regina Caeli, Hilbersplein 1, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 10, 11.45 en 19.30 u.; Twaalf Apostelen, Van Riemsdijklaan 132, zaterdag 19 u. avond mis, zondag H. Missen 9.15, 11 en 17 u.; H. Jozef, Laan der Nederlanden 68, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 9, 10.30 en 19 u.; St. Jozefrustoord en Lommer- lust, Peperstraat 17, zaterdag 18.30 u. voorbereiding op de zondag, zondag H. Missen 7.30 en 10 u.; Pius X-college, Büllerlaan 2, zaterdag 19.30 u. eucharis tieviering. Kritische Gemeente IJmond. Jozefkerk, Laan der Nederlanden 68, zondag 11.45 u. themadienst in het kader van de aktie „Heemskerk voor Vietnam.” Voor directe bediening (H. Oliesel) in Beverwijk, Wijk aan Zee en Velsen-Noord op zondag en werkdagen bellen 02510- 28041 (telefoonnummer van St. Jozefrust oord). Ned. Herv. Kerk. Grote Kerk, Kerk straat, 10 u. ds. J. Bezemer (met mede werking van Bejaardenkoor); De Opgang, Florastraat, 10 u. ds. G. van Schuppen; Vredevorstkerk, Laan der Nederlanden 152, 9 u. ds. R. van ’t Lindenhout (Viering H. Avondmaal); Prinsesselaankerk, Prin- sesselaan 10, 10 u. ds. R. Boonstra (Alk maar). Geref. Kerk. Middelaarkerk, Moensplein 8, 9.30 u. ds. A. van Leeuwen (Kinderne- vendienst), 17 u. dr. B. Wentsel; Vrede vorstkerk, Laan der Nederlanden 152, 10.30 u. dr. B. Wentsel (H. Avondmaal- Uitgaan, winkelen, eten en drinken in het Parijs van België. Volledig verzorgd, dus incl. hotel, maaltijd en reis: f49 Vertrek dagelijks van 1 oktober 1971 tot 15 mei 1972. Alle informatie in de NS-reiskrant op de stations. .■iiv Gelukkig voor hem, waren slechts en kele gezinsleden dit weekeinde weg, zodat hij zelf nog kon ingrijpen, althans een po ging in het werk stelde om het konijntje uit de vlammenzee te redden. Door omwo nenden werd hij hiervan echter weerhou den. De politie heeft de zaak thans in on derzoek. Vrt dia, werp Golir Baie dam; Rijns steriï Thelf Neut nior, Vri muid Lenij IJmu tolan Ham' Worr Hoeg der; koe; Bren ver; Zaï Lond Gent ham; Tor IJ mi Za Ham Rein muic tast; ball; IJmi (A ■chi] Dit houdt verband met de uitbreiding der produktiecapaciteit van vier miljoen ton brandstofprodukten per jaar tot zes en-een-half miljoen per jaar. Deze produktieverhoging uiteraard ook meer eindgas, dat uit vei ligheidsoverwegingen van meet af wordt verbrand. Daarvoor bood de aanvankelijk ge bouwde schoorsteen, wanneer zich onver hoopt een extreme situatie zou voordoen, onvoldoende capaciteit, zodat tot de bouw van een tweede schoorsteen met aanslui tingen werd besloten. Deze zal bij nood situaties ingeschakeld worden. Op dit mo ment worden daarmee proeven genomen. Van enige noodtoestand is dus geen sprake. i-ii' 1„ 'I! -il'p" ""k IJMUIDEN Ned. Hervormde Kerk, Nieuwe kerk, Kanaalstraat, 10 u. ds. G. van Doorn, 19 u. ds. J. M. D. van den Berg; Bethlehem- kerk, Radarstraat, 10 u. ds. Kuiper, 19 u. jeugddienst ds. W. Glashouwer; jeugdka- pel 10 u. C. Verburg. Gereformeerde Kerk, Ichthuskerk, Snel- liusstraat, 9.30 u. ds. J. L. Bel kinderne- vendienst en 17 u. kandidaat W. H. Du- ker; Petrakerk, Spaarnestraat, 9.30 u. ds. P. C. Koster, kindemevendienst en 17 u. ds. L. Dorst. Baptistengemeente IJmond, J. P. Coen- straat, 10 u. W. J. Blanken, 19 u. ds. G. van ’t Wout; 10 u. zondagschool; 20.15 u. j eugdbij eenkomst. Oud-Katholieke Kerk, Engelmundus- kerk, Koningin Wilhelminakade, 10 u. hoogmis, 18.30 u. vesper.; woensdag 9.30 u. misviering. Doopsgezinde Gemeente, 10.30 u. ds. C. A. Schipper. Chr. Gereformeerde Kerk, Marconi straat, 10.30 u en 17 u. ds. R. van Beek. Leger des Heils, Edisonstraat, 10 u. heiligingssamenkomstopwekkingssamen- komst om 10.30 u. R.-k. Kerk, Gregoriuskerk, Kanaalstraat 8.30 u. en 10.45 u.; St. Petruskerk, Venus- straat, 9.30 u. hoogmis: 12 u. jongerenmis. Gemeente Gods, Cultureel Centrum, 10 u. kerkdienst. Geref. Kerk (vrijgemaakt), Rambonnet- laan 10 en 17 u. ds. J. Rijneveld. IJMUIDEN-OOST Gereformeerde Kerk, Bethelkerk, Zee weg, 10 u. ds. L. Dorst, 17 u. ds. P. C. Koster. Zeewegziekenhuis, in de aula 10 u. ds. G. Bakker. Vrijzinnig Hervormden, in ’t Braambos, Zeeweg, 10.30 u. prof. J. de Graaf. Christian Scientistengroep, ’t Braambos, 17 uur. Oud-Katholieke Kerk, Adelbertuskerk, Sparrenstraat, 10 u. hoogmis. R.-k. Kerk, H. Laurentius van Brindisi, Willemsbeekweg, 9.30 u. hoogmis; 10.45 u. jongerenmis, 12 en 18 u. Jehova’s Getuigen, Koninkrijkzaal Vel- serduinweg 248, zondag 18.30 u. openbare lezing. Wachttorenstudie; vrijdag 19.30 u. theocratische school; 20.30 u dienstverga- dering. Vergadering van Gelovigen, Gemeente lijk Vergaderlokaal, Abeelenstraat, 10 u. Breking des Broods. Onafhankel. Baptistengemeente, Abee lenstraat, 10 u. B. van ’t Hoenderdaal, 19 u. ds. Gravendeel. Hervormde Gemeente, Goedeherderkerk Velserduinweg, 10 u. ds. Joh. Brezet; Jeugdgebouw 18.30 u. ds. Joh. Brezet, jeugddienst; 10 u. jeugdkapel; Juliana- school 10 u. kinderdiensten. Pinkstergemeente, Velserduinweg, 10 u. D. P. Hartendorp, 19 u. B. Graham „His Land” (film); woensdag 20 u. B. M. Piet, bidstond. DRIEHUIS R.-k. Kerk, Sint Engelmundus, Driehui- zerkerkweg, 8.15, 9.45, 11.30 en 18 u. SANTPOORT Hervormde Gemeente, Dorpskerk, Bur gemeester Enschedélaan, ds. K. J. F. Keu ning; de Hoeksteen, Willem de Zwijger- laan hoek Duinweg, 10 u. ds. D. J. Spij- Kindemevendienst), 17 u. ds. C. Meijer (H. Avondmaal). Geref. Kerk (vrijgemaakt). Immanuel- kerk, Olieslagerslaan 20, 8.30 u. ds. J. Rijneveld (IJmuiden), 17 u. Leesdienst. Geref. Kerk (vrijgemaakt buiten ver band), Prinsesselaan 10, 8.30 u. Dienst, 17 u. ds. J. D. Janse (Haarlemmermeer O.Z.). Vrije Evangelische Gemeente, Van Riemsdijklaan 1, 10 en 17 u. ds. D. W. Veldkamp. Evengeiisch Lutherse ningstraat 119, 10.30 u. ds. J. Mostert. Pinkstergemeente Beverwijk-Heems- kerk. Verenigingsgebouw Meerestein, Parmentierstraat hoek Plesmanweg, 10 u. de heer J. W. de Cock. Hersteld Apostolische Zendinggemeente. Gebouw Jeugd en Vreugd, Merwedestraat hoek Belgiëlaan, 10 en 17.15 u. kerkdien sten, 11.30 u. zondagsschool. Doopsgezinde Gemeente, Meerstraat 62, 10 u. ds. H. Luikinga, 11.30 u. zondags school. Chr. Geref. Kerk. Evangelisch Lutherse kerk, Koningstraat 119, 9 u. ds. R. van Beek (Voorbereiding H. Avondmaal), 14.30 u. ds. K. Boersma. Leger des Heils, Geijsendorfferlaan 4, 10 en 19.30 u. samenkomsten, 11.30 u. zon dagsschool. Jehovah’s Getuigen. Speel tuingebouw De Snip, Geijsendorfferlaan, 15 u. openba re lezing, 16 u. wachttorenstudie, dinsdag 14 december 19.15 u. theocratische school, 20.15 u. dienstvergadering. BAKKUM R.-k. Kerk, O.L. Vrouw Hemelvaart, Brederodestraat, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 8, 9.30 en 11 u. CASTRICUM R.-k. Kerk. H. Pancratius, Dorpsstraat, zaterdag 18 en 19 u. avondmissen, zondag H. Missen 7.30, 9, 10.45, 12 en 18 u Bethlehemkerk, Piet Heinlaan, zaterdag 18 en 19 u. avondmissen, zondag H. Missen 9.30, 11 en 12.15 u. HEEMSKERK R.-k. Kerk. H. Maagd Maria, Spoellaan I, zaterdag 19.30 u. avondmis, zondag H. Missen 8.45, 10, 11, 12 en 17 u.; H. Laurentius, A. Verherentstraat 2, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 8, 9.15, 10.45, 12, 17.15 en 19 u. Ned. Herv. Kerk. De Vrijburcht, Vrij- burglaan, 9.30 u. ds. D. Verhoef, 19 u. open Deurgastdienst; De Magneet, Ten Katestraat, 19 u. jeugdkapel. Geref. Kerk. Morgensterkerk, Vrijburg- laan, 9.30 u. dr. F. Strikwerda uit Sant poort (Kindemevendienst), 19 u. drs. B. Boelens uit Castricum (Open Deurgast dienst). Baptistengemeente IJmond, Maerten van Heemskerckstraat 41, 10 u. ds. G. van ’t Wout, 10 u. zondagsschool, 19.30 u. jeugddienst. UITGEEST R.-k. Kerk. O.L. Vrouw Geboorte, Lan- gebuurt 37, zaterdag 19 u. avondmis, zon dag H. Missen 8, 9.30, 11.30 en 18 u.; aula Vrijburgschool, zaterdag 19.30 u. avond mis, zondag H. Mis 9.30 u. WIJK AAN ZEE R.-k. Kerk. H. Odulphus, Odulfusstraat, zaterdag 19.15 u. avondmis, zondag H. Missen 8.30, 10 en 11.30 u. Ned. Herv. Kerk, Julianaplein, 10 u. de heer F. Geursen (Haarlem). i: i - f z?v.

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 4