Rudi Lubbers winnaar door interventie JURGEN BLIN IN ZEVENDE RONDE KNOCK OUT DOOR CASSIUS CLAY p I Velsen wees Ripperda door rs le HBS-dames wonnen voor derde keer beker van Saxenburgers Jubileumzege Ruud de Vos NAS nieuwe leider in H VB-competitie in kerstloop drie goals in slotfase terug j 1*1 en Hanninen snel HFC oefent tegen Hoofddorp Blom en Van Dalen snel in wild ritten Geen maatregelen tegen Blok en Elek Schwartz Drie zeges van Van Dooyeweerd Schaatsdeelnemers B-kampioenschap J 1 r Ji 11 I H MAANDAG 27 DECEMBER 1971 Lubbers (Van onze hockeymedewerker) HAARLEM De Haarlemse hoc keyvereniging Saxenburgers heeft voor de achtste keer het traditionele kersttoernooi georganiseerd. Indien men nu weet, dat het district Noord- Holland dit jaar pas voor de derde maal zaalhockey in competitiever band organiseert, dan kan men hier uit rustig concluderen dat Saxen burgers wat het westen van ons land betreft een van de baanbrekers is ge weest voor het zaalhockey. Dit imago is door de jaren heen wat aan het ver vlakken, maar het jaarlijks terug kerend toernooi is altijd weer dusda- nig goed georganiseerd, dat de animo voor het zaalhockey daardoor weer wordt aangewakerd. - Mi - M iM i fc tt ff w ruim Jürgen Blin in moeilijkheden. De Ripperda-doelman plukt de bal (Van een medewerker) iko 12, et eindstand. e wed- Zama- >mstre- ploeg ■ond in le bas- abi Tel evierde dames tijdens Brus- en van ivoort- in Boot punten zoorde- iran de Jen de winst e helft HOCKEY. De hockeyvereniging Tilburg heeft het 29e internationale toernooi van Zwart-Wit (Breda) gewonnen. In de finale wonnen de Tilburgers met 10 van HTTC uit Eindhoven. Het toernooi zelf leverde vele interes sante wedstrijden op. Het spelpeil was nog niet optimaal, maar dit kan men toe schrijven aan het feit dat het zaalhockey- seizoen nog in een pril stadium verkeert. weg boven de hoofden van twee Vei ser aanvallers. (Van onze sportredactie) 13 14 14 15 26 22 16 15 15 13 16 16 15 15 15 13 13 15 14 15 15 15 12 11 11 10 9 11 8 8 i raak- hoofd- itaard- er hen oly, de de vei- oetbal- irlijkse le tjjd al een le stad emens- de rust 46-29, ibouwd jrboom schut- inkert LVV i ein- 1 bei- >laats, aagse Bellas i van ilaats. hier veede, rt en etera- Rapi- kos- vere- Jaagd Alliance DIOS Geel Wit TZB DSB Heemstede Spaarndam Sp.stad DIO Vl.vog. mooi n bij In de peeld lemse i niet uwen res- rood- eggen n de m de Zand- wam, I be- ïchter :ordia i ont- de Het <’qn Oo» -jarige wijze >n uit e pun- srna ti ts janki ian en twee Bij de heren was Roomburg in zijn poule ongeslagen geëindigd. Het team van Saxen burgers wist zich na Cartouche redelijk te handhaven In de andere poule toonde Kraaien zich het sterkst en met negen uit vijf bereikte de Zaandammers de finale. Castricum en Ever Swift reikten net niet ver genoeg. De finale leek een gemakke lijk zege voor Roomburg op te leveren. A- en B-klasse: 1. Ted Blom, 2. R Smit, 3. Ton Blom, 4 S. Aldershof, 5. P Nees- kens. Er waren negentien deelnemers C- klasse: 1. M. van Dellen, 2. F. de Veer. 3. P. Hoogland. De „wildrit” van de Haarlemse Race- club Excelsior werd zondag eveneens op de Zeeweg en boulevard verreden en leverde na een felle eindsprint winst op voor Ron van Dalen. De onderlinge ver schillen waren gering. A- en B-klasse: 1. R. van Dalen. 2. P. Leferink, 3. M. Mutsaers, 4. W. Koene, 5. W. Wagner. B-klasse: 1. B. van Gelderen, 2. W. Dolron. 3. Th. v.d. Aa. Veteranen: 1. A. v.d. Hulst, 2. B. Schouten, 3. J. Maer- ten. HAARLEM Op het veld langs de Zuiderhoutlaan speelt HFC donderdaga vond een oefenwedstrijd bij kunstlicht tegen Hoofddorp. Beide clubs spelen in de tweede klas. De reserves van HFC en Hoofddorp komen dinsdagavond op het zelfde veld tegen elkaar in actie Beide wedstrijden beginnen ’s avonds om zeven uur. ZURICH Cassius Clay heeft in het met zevenduizend toeschouwers maar matig bezette Züricher Hallen stadion laten zien, dat hij nog steeds een voortreffelijk bokser is. De Ame rikaan sloeg in de zevende van het op twaalf ronden afgesloten gevecht de Westduitser Jürgen Blin knock out. Voor Blin was het de eerste knock out nederlaag in 43 gevechten. Lubbers maakte op de 7000 toeschou wers in Zürich een voortreffelijke indruk. De Amsterdammer, die als sparring-part ner van Jürgen Blin is opgetreden, was in een uitstekende conditie. De in Berlijn wonende Keita was in geen enkel opzicht opgewassen tegen de Nederlandse kampi oen. Lubbers haalde zijn tegenstander met zuivere combinaties op hoofd en lichaam verscheidene malen neer en kort voor afloop van de tweede ronde staakte de scheidsrechter het ongelijke gevecht. Voor Rudi Lubbers was het de twintigste over winning in evenveel gevechten. 8, De t 6. nschap ernooi) neenk- KARSTÜLA. De Fin Seppo Hanni nen heeft zondag tijdens schaatswedstrij den in Karstula (Finland) de 500 meter gereden in 39.5 seconden. Zijn landgenoot Leo Linkovesi werd met een tijd van 39.6 seconden tweede. Hanninen won ook de 1500 meter <n 2.10.3. Kommo Koskinen kwam op de 10.000 meter tot 16 minuten en 1.1. seconden In het voorprogramma heeft Rudi Lub bers zijn ongeslagen record als prof ge handhaafd. De Nederlandse kampioen in het zwaargewicht won door interventie in de tweede ronde van de Guinees Macan Keita. 14 12 14 12 Vlak na Kraaien al snel op een 3-0 achterstand gezet. Een verwoed Kraaien- offensief in de laatste vijf minuten bracht de Roomburg-veste nog wel aan het wan kelen, maar verder dan 3-2 kwamen de Kraaien niet. Bij de dames behaalde HBS voor de derde maal de beker. Zelf werd de Bloemendaalse makkelijk poulewin- naar, het enige werkelijke verzet kwam nog van Ever Swift, dat de tweede plaats bemachtigde. In de andere poule was Cartouche oppermachtig. Met een maxi male score uit vijf wedstrijden werd de finale bereikt In de finale sebon' Voorburgse ploeg duidelijk tekort moest tegen het geroutineerde te=>,v HBS een 4-1 nederlaag incasseren dit resulaai voltooide HBS. wat toernooi succes betreft, zijn trilogie en kan nu in zijn prijzenkast een plaatsje inruimen voor de Saxenburgers-beker. Boer- 1-1. ■n 0-2, kwam in be st op eilijke ehaal- sterke egolev idspel, iswaar hoogst ts zijn winst 1 Faal it een n. De Tijden lise te Een spelmoment uit de finale tussen Kraaien en Roomburg van het Saxen- HEERENVEEN. In Heerenveen zijn de namen bekendgemaakt van degenen, die mogen uitkomen bij de nationale B-schaats- kampioenschappen in Eindhoven. Het zijn 22 dames en 18 heren. Van hen plaatsen 12 rijdsters en 10 rijders zich voor de natio nale A-kampioenschappen op 8 en 9 janu ari a.s. in Deventer. Bij de heren worden de eerste tien van de 5000 meter gekozen, met dien verstande dat daarbij de eerste vijf van het eindklassement zich moeten bevinden. (Van een medewerker) VOGELENZANG. Op een nieuw parcours in de Amsterdamse waterleiding duinen nabij Vogelenzang verzorgde de Ijsclub voor Haarlem en omstreken zon dag voor de zesde keer een kerstloop en daarin toonde de 23-jarige Ruud de Vos uit Castricum zich onbetwist de beste. Hij ging er meteen na de start vandoor en hield zijn naaste belagers duidelijk op afstand. In deze kerstloop bracht Runs de Vos het tot zijn achtste overwinning van dit seizoen Hij boekte daarmee zijn vijf tigste triomf in totaal. DEN HAAG. De tuchtcommissie be taald voetbal heeft geen reden gezien maatregelen te nemen tegen de oefen meesters Schwartz (Sparta) en Blok (De Volewijckers) naar aanleiding van de klachten van de scheidsrechters Brouwer en Vervoert. De uitslagen: Hulsttak-prijs 2040 m: 1. Junkfrau W van Dooyeweerd 2.53.2 1.25.7; 2. Jerollmo; 3. James Hagheweijde Toto winn 42, pl 1.60 5.10 7.20 koppel 14.40, trio 2149.50. Grote Kerst I-prijs 2000 meter met autostart. 1. Hea Alkestxs VE (M Bouhuis) 2.44.2 1.22.1; 2. Hazelton B; 3. Gay Rodney Toto winn 3.50, pl 1 40 2.70 2.20. koppel 9.70. Grote Kerst II-prijs 2020 meter: 1. Quarteron II (M Lange) 2.43.7 12 21; 2 Eberdine Th; 3. Treize F Toto winn 6 70. pl 2.30 1.50 2.30. koppel 9.20, trio 210. Kerstman-prljs 2000 meter met autostart: 1. Gregor Hollyrood (L. Heyman) 2.44.4 1.22.2; 2. Iris van Buren; .3 H Bond. Toto winn 162.40, pl 25.70 1.90 3.60, koppel 50.20. Mistletoe-prljs 1600 meter met autostart, le af deling: 1. Hannibal (J. van Dooyeweerd) 2.09.4 1.20 9 2 Generique Belwin; 3. Hanneke D’Aster. Toto winn 2.70, pl 1 60 2 70 2.20. koppel 6.30. trio 212 60 2e afdeling: 1. Hans! Buitenzorg (J. v. Dooye weerd) 2.11.2 122; 2. Gieteling; 3. Hertogin v. Gelre. Toto winn 3 40, pl 1.60 1 90 1.50, koppel 7 90 trio 181.- Kerstklokken-prijs 2040 meter voor amateur- rijders: 1. Isnathan (G v. d. Berg) 2.57.6 1.26.2: 2 Hans Hollandia; 3. Hertog Cavaljos. Toto winn 3 70, pl 1.70 3,- 3.20 koppel 17.50 Grote Kerst-prtjs (finale) 2000 meter: 1. Eber dine Th (M Bouhuis) 2.43.6 1.21; 2 Treize F. dead head: Grand Geste en Hazelton B. Toto winn 4.30, pl 1.50 2,- 3.50 1.70 koppel 6.60. Kerstbout-prijs 2400 meter met autostart: 1. Goeam (E Leeman) 3 22.5 1 24 4 2. Hippocreen; 3. Guy Nathan H. Toto winn 35 20. pl 3.40 1.70 2.50. koppel 81.50. trio 1094.20 Kerstspar-prijs 2000 meter met autostart: 1. Jantine D (J. van Leeuwen) 2.53.9 1.27 2. Julia B; 3 Ingomar Toto winn 4.20, pl 1.60 2.70 4.60. koppel 3.50 Totalisatoromzet ƒ589.690. Blin was dapper begonnen en in de eerste ronde had Clay enkele treffers moeten incasseren die hem duidelijk ver rasten. De oud-wereldkamipoen gaf na afloop van de partij, die hij ongetekend beëindigde, toe dat Blin hem in de eerste ronde verrast had. „Na die treffers wist ik dat de partij niet over de volle twaalf ronden zou gaan”. Clay is tegen de 28-jarige slachter uit Hamburg vrijwel geen moment in gevaar geweest. De Amerikaan, die niet alleen in lengte maar ook in gewicht (100 tegen 80 kilogram) in het voordeel was. hield Blin, die met wilde aanvallen een beslissing trachtte te forceren, moeiteloos met zijn linkse directe van zich af. Clay liet slechts zelden zijn flitsende voetenwerk zien maar uit alles bleek toch dat hij veel te sterk was voor zijn tegen stander. Voor het gevecht was er nog onenigheid geweest over de scheidsrechter. Blin’s hel- Voor de kerstloop van de Ijsclub voor Haarlem en omstreken verschenen 550 lopers en loopsters aan de start. Een aantal dat de organisatoren best meeviel. Sommige lopers waren door een misver stand eerst naar de Kleine Bekslaan geto gen, omdat zij meenden dat DSM een loop zou organiseren, maar de meesten van hen waren op tijd bij de Oase om aan de loop van de Ijsclub mee te doen. In het nieuw uitgezette parcours kwamen vier duintoppen voor en die eisten veel van het uithoudingsvermogen van de deelne mers. Om de lopers in het goede spoor te houden, ging voorzitter Harry Falke van de IJsclub hen op de racefiets vooraf. Hij moest soms flink aanpoten om de driftig stappende en fel op winst beluste Ruud de Vos achter zich te kunnen houden. Al meteen na de start was de favoriete Castricummer in het offensief gegaan, moest slechts even het gezelschap dulden van streekmakker Nico Baart uit Heems kerk die vorig jaar zegevierde maar ging toen alleen door en stevende onbe dreigd op de zege af. De uitslag: 1. R. de Vos, Castricum, de 7,5 km. in 22.40; 2. N. Baart, Heemskerk; 8. H. de Rijk, Haarlem; 4. Van Marwijk, Wateringen; 5. M. Zuiderduin, 6. W van Gijlswijk, beiden Noordwijkerhout; 7. F. Rozing, Egmond; 8. P. v.d. Poel, 9. N. v.d. Poel, beiden Noordwijkerhout 10. H. Twisk, Bakkum. Dames: 1 Mevr. Kossen, Heemskerk; 2. mevr. Scheringa, Beverwijk; 3. Corinne Kalbfleisch. Haarlem: 4. Meddie Holland, Haarlem. Meisjes (4 km): 1. Marike Zethof, Aals meer ;2 Diana Rusman, Bennebroek: 3. Lenie v.d. Poel, Noordwijkerhout. Jongens (4 km.): 1. A. v.d. Niet, Noordwijk: 2. A. van Vliet, 3. P. Thoen, beiden Wateringen. Meisjes (2 km.): 1. Lyke Zethof, Aals meer; 2. Jolanda Zandvoort, Vogelenzang; 3. Christa Zethof, Aalsmeer Jongens (2 km.): 1. Jan Zethof, Aalsmeer; 2. Adrie Martin, Heemstede; 3. Sander van Trigt, Hillegom. HILVERSUM Jan van Dooyeweerd boekte tijdens de gisteren in Hilversum gehouden draverijen drie zeges. Met Junk- frau W. won hij de Hulsttakprjjs en met Hannibal en Hansi Buitenzorg eindigde hij als eerste in beide afdelingen van de Mistletoe-prijs. Twee oude bekenden, Velsen en Ripper da, speelden voor zo’n driehonderd toe schouwers een aantrekkelijke oefenpartij. Voor rust waren beide ploegen aan elkaar gewaagd. Het veldspel was aan Velsenzij- de iets beter verzorgd, maar behalve een Ripperda doelpunt van Munk, dat werd afgekeurd, kwamen beide clubs niet tot scoren. Dat lukte in de tweede helft beter. Velsen was sterk aanvallend van start gegaan, maar een uitval van de Haarlem mers was via Munk, na een scrimmage, Bij wedstrijden in het Noorse Gol be reikte Wim Beukers twee vierde plaatsen. Op de 500 meter noteerde de Nederlander 45.0 seconden, op de 5000 meter noteerde hij 8.09.2. Björn Tveter was de snelste op de 500 meter met 41.5 seconden. Sten Stensen won de vijf kilometer in 7.41.1. De uitslagen van Gol zijn: 500 m: 1. Tveter 41.5 2. Stensen 42.0, 3. Guttormsen 42.8, 4. Beukers 45.0 buiten mededinging: Eriksrud 43.5. 5000 meter: 1. Stensen 7.41.1, 2. Tveter 7.51.2. 3. Guttormsen 7.51.4., 4. Beukers 8.09.2. goed voor een doelpunt. 0-1. Dat gaf Velsen de nodige inspiratie en na een half uur zorgde Jos Koks voor de gelijkmaker. In de vijfendertigste minuut werd Jos Koks bij een corner gehinderd in het strafschopgebied en de daaruit ontstane vrije trap, kwam via de Ripperda-muur terecht bij de meeopgekomen Loek Kra mer, die hard raak schoot. Een mooie solo van Bertus d. Vries gaf de zege van Velsen wat meer glans. In de slotfase ving de Velser-defensie zonder moeite het Ripper- da-offensief op. De arbiters hadden zich beklaagd over uitlatingen van de beide trainers in diver se kranten Scheidsrechter Brouwer had zich beklaagd over uitlatingen van Schwartz betreffende de leiding in de ontmoeting Go Ahead Eagles-Sparta, die op 14 november werd gespeeld. Na het horen van de heer Schwartz meende de tuchtcommissie met nadruk er op te moe ten wijzen dat hij als leidinggevende fi guur bij interviews zijn woorden zo dui delijk moet kiezen dat van enig misver stand geen sprake kan zijn. Scheidsrechter Vervoort had zich tot de commissie ge- wend over uitlatingen van Volewijckers- op 3UU meter trainer Blok m een interview. (Van een medewerker) HAARLEM. De eerste klas van de HVB competitie heeft een nieuwe leider gekregen. Door een 2-1 zege over DIOS kwam het Halfwegse NAS aan de kop van de ranglijst, ook al omdat Wijk aan Zee een vrije dag had. DSK was tegen Water loo niet opgewassen en verloor dan ook met 3-1. De drie overige wedstrijden ein digden alle in een gelijkspel waardoor in de onderlinge verhouding onder aan de ranglijst geen wijziging kwam. Een kostbaar puntje veroverde Vliegende Vogels in de strijd met Alliance door een 2-2 gelijkspel. Tot tweemaal toe namen de Vogels de leiding, eerst door Uitendaal, daarna door Liefhebber. Kuhlman scoorde de beide goals voor Alliance uit een vrije schop en een penalty. Bij de De Brug-Ter- rasvogels gaf de ruststand 0-0 aan. In de tweede helft scoorde eerst Nieman voor De Brug, daarna Voorting voor de Vogels zo dat met 1-1 het einde aanbrak. Het derde gelijke spel kwam bij Spaamestad-DIO, ook al na een 0-0 ruststand. Van Weel scoorde voor DIO maar een prachtige kop bal van Bogaard stelde de balans weer in evenwicht 1-1. Voor een 2-1 zege zorgde NAS dat bij DIOS op bezoek was. Franken scoorde voor rust voor NAS en Van Rooy- en na rust, 0-2. Schreurs kon daarna de eer voor DIOS redden. Waterloo legde de basis voor zijn 3-1 zege over DSK al in de eerste helft die met een 2-0 voorsprong werd afgesloten dank zij doelpunten van Grauwe en Van der Pol Wel scoorde Burg- stra na rust tegen maar Van der Linden zorgde voor een 3-1 Stand: NAS Wijk/Zee 14 20 13 19 14 15 15 14 Een forse zege boekten van Schalkwijk in de derde klasse, nl. 10-0 tegen EDO 5 terwijl CBS met concurrent Spaarndam 3 afrekende, 0-2. Ook WD zegevierde, nl. met 2-1 over Velsen 6 en behield daarmee z’n nog behoorlijke kampioenskans. (Van een medewerker) IJMOND. Het voor de KNVB-ama- teurs voetballoze kerstweekend werd door enkele verenigingen aangegrepen om een vriendschappelijke wedstrijd te spelen. Velsen zegevierde met 3-1 over het in de derde klasse hoog op de ranglijst prijken de Ripperda, terwijl het Beverwijkse DEM in SDZ uit Amsterdam bovenaan in de eerste klas AVB een goede sparringpartner meende te hebben gevon den. SDZ bleek inderdaad een pittige, goed verdedigende ploeg te zijn, die over een uitstekende keeper beschikte. In de eerste helft namen de Amster dammers na twintig minuten een verdien de voorsprong. DEM kwam vlak voor de rust langszij door een kopbal van Ver meulen. De Beverwijkers zochten na de hervatting volop de aanval, maar een van de lat terugspringende vrije schop, werd door de Amsterdamse aanval alsnog in een doelpunt omgezet. Na een half uur in de tweede helft was het opnieuw Gerard Vermeulen die met een prachtig schot DEM op gelijke hoogte bracht. De Bever wijkers drongen daarna nog sterk aan, maar door uitstekend werk van de SDZ- goalie onderging de gelijke stand geen wijzigingen meer. HAARLEM. Op de Zeeweg en Boule- vard hield de Haarlemse wielerclub De Kampioen zondag zjjn traditionele „wild rit” en die werd na een fel betwiste eindsprint net aan gewonnen door Ted Blom. Aanvankelijk scheen Ran Smit het te gaan halen, maar hij werd op de streep met banddikte verschil geklopt door Ted Blom. Sprinters (8 van wie 3 zich jlaatsei» voox <1e A kampioenschappen): Johnny Olof (Westzaan) Gerard Demkes (Bredevooit) Anne Blouwei (Oudehorne) Jan Pasman (Deventer) Hans Kunz (Den Haag). Plet de Boer (Jellum). Tin! van den Berk (Haarsteeg) en Henk Boer (Scheemda). pers waren het niet eens met de aanwij zing van de Engelsman Teddy Waltham als arbiter en kort voor het gevecht werd de Brit dan ook vervangen door de Zwit ser Sepp Sutter. Vanaf de vijfde ronde beheerste Clay het gevecht volkomen. Blin liep in die fase van de strijd een verwonding onder het linkeroog op. Eerder had de Duitser zijn elleboog opengehaald aan de ringtou- wen toen hij uitgleed. Clay deed het daarna even kalmer aan maar bleef voortdurend op zijn hoede voor de wilde aanvallen van de duidelijk vermoeide Duitser. Blin manoeuvreerde zijn tegenstander nog wel twee maal in een hoek van de ring maar werd beide keren feilloos gecounterd. De vermoeid heid en de voortdurende linkse directen van Clay hadden Blin toen echter al zover gesloopt dat hij zich soms vast moest grijpen aan de ringtouwen. Clay maakte echter niet de indruk het gevecht snel te willen beslissen. In het begin van de zevende ronde probeerde Blin nog eenmaal alles te ge ven. Hij werd echter opgevangen met counters en wankelde toen door de ring. De Brug Waterloo DSK Terrasvog. In de tweede klasse noteerden we een verrassende 1-0 zege van DSB over BSM. Den Braber scoorde het enige doelpunt in de eerste helft. Martin liet de rust ingaan bij Geel Wit-EHS met 1-0 maar Van der Meeren en Branderhorst zorgden voor een 1-2 zege voor EHS. Het winnende doelpunt scoorde Branderhorst in z’n honderdste wedstrijd voor EHS. THB klopte Heem stede royaal met 4-1 dank zij drie goals van Spoor en één van Kuipers. Coole redde voor Heemstede de eer. Nieuw Vennep had tegen Spaarndam in de rust al een con- fortabele 0-4 voorsprong dank zij Groot- veld (3x) en Daalman. Na rust kreeg Spaarndam een doelpunt van Nieuw Ven nep cadeau (Van der Loo in eigen doel) en Polderman zorgde voor de 2-4 eind stand. 4-2 werd het ook bij Spaarne- vogels-TZB in het voordeel van de Vogels bij wie Baars tweemaal scoorde terwijl Oosterbaan en Van Drunen de beide ove rige doelpunten voor hun rekening namen, laarman, de ontdekking bij TZB, scoorde de beide Zandvoortse goals. Stand: SHS 14 Nw Vennep 14 BSM Sp.vog THB EHS Clay gunde zijn tegenstander nu echter geen rust meer en met tweehandig gesla gen series joeg hij de Duitser door de ring. Blin ging neer, kwam weliswaar weer overeind maar werd door de scheidsrechter uitgeteld. Na afloop werd Clay door het publiek dat „Ali, Ali” riep, stormachtig toege juicht. Blin, wiens gezwollen gezicht met ijszakken werd gekoeld, zat glazig in zijn hoek. Als enig commentaar kon hij uit brengen: „Wat kan hij stoten...” Blin verdiende met de partij 150.000 gulden. Voor de B-kampioenschappen zijn gese lecteerd: De kernploeg bestaande uit: Stlen Baas-Kalser (Deventer), Atje Keulen-Deelstra (Irnssum), Trij- nie Rep (Oostzaan), Elly van der Brom (Amstel veen), Wil Schenk-Burgmeyer (Deventer). Rlene- ke Demmlng (Twello). Akke Falkena (Woud- send) en Sippy Tichelaar (Tollebeek). Regio noord: Annie van Dalsen (Harlingen). Truus Dijkstra (Buitenpost), Evelien Hoekstra (Leeuwarden), Annemarie Hoogkamp (Oranje woud). Froukje Jongsma (Rottum). Sijtje van de Lende (Sonnega), Marrie Willems (Peize) en Sophie Westenbroek (Steggerda). Regio oost: Sonja Paans (Deventer) en Christa Jaarsma (Almelo). Regio west: Nel Köhler (Amsterdam), Marianne van der Berg (Oudekerk) en Betty Westerveld- van Rijn (Hilversum. Regio zuid: Rla van der Hoeve (Eindhoven) Reserve: Hanneke de Jong (Grave). Heren: Jan Derksen (Amsterdam), Gerard van Gelder (Diepenveen). Co Glllng (Berkhout), Jan Palsma (Gorredljk), Sjaak de Koning (Purmer- end). Klaas Vriend (Grotebroek) Harm Kuipers (Norg), Hans van Helden (Heerenveen). Jan Werner Pol (Ruinerwold) Wim Beukers (Bergen) Gerrit Woudenberg (Alkmaar) Jos Pronk (’t Zand), Arend Klos (Zoetermeer) Piet Meyer 'Katwoude), Plet den Dungen (Eindhoven), Karei te Winkel (Eerbeek) Henk Waanders (Twello). Rien de Rhoon (Rozenburg) Reserve H 1 Hadders (Schoonlo) burgerstoernooi. De doelman van Kraaien komt bij een aanval van Roomburg met succes tussenbeide. <7 -

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 11