PANDA en de meester^onthechter Arman en Ilva west nederland w Poll©, Peil© en Pingo cw 7^ bhhhh AGENDA VOOR HAARLEM EN Di Zolang er mensen zijn in Bloemendaal o In en om Haarlem Velsen-IJmuiden wachtlijst geen examen doen? Marcel van Dam Forestersprijs voor Ombudsman Mag student-op- □2 /o Aan majoor Miog geen overplaatsing toegezegd st 6» 31 -ZS Beverwijk 13 12 bovenstreek 4 KW dagelijkse renteberekening over onbeperkt tegoed 11 I iSS I (n WOENSDAG 29 DECEMBER 1971 - De Nutsspaarbank kent geen renteloze dagen. Laat dus uw salaris of pensioen uitbetalen via een spaargirorekening van de Nutsspaarbank, met alle voordelen van dien. W JULLIE KLEUEN HELE-, B MAAL VAN MIJN LIMONADE! '3? Kernvraag in kort geding: TERMIJN- SPAARBANKBOEKJES TERMIJN- SPAARBANKBOEKJES PERFECT- SPAARBANKBOEKJES zo goed als vrije rekening 1.000,por maand vrij. Vrij voor aankoop van een eigen huls en effecten voor modern geldverkeer en alle bank-, effecten- en assurar.uezaKe.. ook voor vakantiereizen. TERMIJN- SPAARBANKBOEKJES 12 maanden opzegging Vrij voor aankoop van een eigen huis HP" Vandaag gestort: morgen rente Vandaag opgenomen: rente t/m gisteren GEPREMIEERDE- SPAARBANKBOEKJES spaarregeling ,.De Zilvervloot", spaarregeling voor ambtenaren en bedrijfspaarregeling 5 EEN OGENBLIKJE! WE ZULLEN NÖ6 i EEN KEER BOREN! If ^/IW^v dé ^ZOiMOÖI HELDER WATER J, -OM DE BIGGETJES IN TE BADEN i',l F 1 Maar zo ge faaltvervolgde hij dreigend, „dan 7^ ©PIB cixxtua S3 379Z-F WERKRAPPORTEN 5 3 ADVERTENTIE (Van onze correspondent) 7 0 1.53 uur en 14.14 uur Laag water 10.05 uur en 22.25 uur 08.48 uur 14.50 uur O« Amsterdam De Bilt Deelen Eelde Eindhoven Den Helder Rotterdam Twente Vlisslngen Zuid-Limburg Aberdeen Athene Barcelona Berlijn Bordeaux Brussel Frankfort Genève Helsinki Kopenhagen Lissabon Londen Luxemburg Madrid Malaga Mallorca München Nice Oslo Parijs Rome Split Wenen Zürich Locarno Casablanca Las Palmas Tunis MUZIEK Concertgebouw (Lange Begijnestraat). Donder dag 20.00 u.Pop-concert. 1 2 6 2 1 14 6 4 6 14 14 4 10 3 4 14 10 5 4 16 14 16 6 maanden opzegging Vrij voor aankoop van een eigen huis 24 maanden opzegging Vrij voor aankoop van een eigen huis nutsspaarbank 3 6 6 0 6 1 0 10 2 —2 1 1 9 7 7 onbew. 1. bew. onbew. h. bew. h. iéw. sneeuwbui 1. bew. onbew. onbew. geh. bew. regenbui onbew. 1. bew. geh. bew. geh. bew. geh. bew. h. bew. regen zw. bew. zw. bew. zw. bew. onbew. onbew. regen regen 1. bew. sneeuw regen onbew. onbew. onweer geh. bew. mist sneeuw sneeuw zw. bew. TENTOONSTELLINGEN 't Klokgeveltje (Hoofdstraat 140, Hlllegom). Tentoonstelling tekeningen, gouaches en aqua rellen van Joke Aelberts. Geopend 14-17 uur. beh dl. en zon. Tot en met 15 januari. DIVERSEN Treslong (Hlllegom). Dagelijks behalve maan dag diner dansant. GRONINGEN. Mogen studenten die op een wachtlijst staan geen examens afleggen Dat was de kernvraag in het kort geding, dat negen medische studenten tegen het bestuur van de Groningse uni- versiteit hadden aangespannen. De negen studenten maken deel uit van de groep van 11 medische studenten die op de wachtlijst staan. Op dinsdag 4 januari zal de president van de rechtbank in Gronin gen, mr. G. F. de Sitter, uitspraak doen. rente (6%) extra voordeel: Maximum- en minimum temperaturen binnen- en buitenland hoge jg) DONDERDAG 30 DECEMBER Hoog water I- '2”’AmceFRpAeskèèuè?2131enen enen DEN HAAG. Aan majoor G. Miog, militair medewerker van Het Vrije Volk, zijn geen toezeggingen gedaan voor een plaatsing bij het Studiecentrum voor Mili tair Leiderschap. Dit heeft minister De Koster van Defensie geantwoord op vra gen van de Kamerleden mr. Stemerdink en Wieldraaijer van de P.v.d.A. Zij wilden weten of het waar is dat een aan de majoor toegezegde overplaatsing naar het centrum niet doorgaat. In dat geval zou de minister zich volgens de Kamerleden bereid moeten tonen de ma joor alsnog over te plaatsen. In zijn antwoord zegt minister De Kos ter, dat majoor Miog een informeel en oriënterend gesprek heeft gevoerd met de directeur van het studiecentrum. Een der gelijk gesprek betekent niet, dat daaruit als vanzelfsprekend een plaatsing bij het centrum voortvloeit, aldus de minister. wereld komen altijd zonder mankeren uit de verf. Uit die mooie dingen zijn de mystiek, de romantiek en de sen timenten voortgekomen. Zij zouden niet kunnen bestaan als het décor niet in orde was. Er zouden nooit romantische en mystieke gemoedsbelevenissen moge lijk zijn geweest zonder de natuurlijke stoffering, waarin de mens zijn plaats in het heelal gekregen heeft. Zonder wuivende bomen, zonder wind, zon der bloemen, zonder rotsen, zonder bergstromen, zonder watervallen, zon der de blauwe diepten van de damp kring en de zeilende wolken, zonder de geur van dennehars, zonder het maanlicht en de schijngestalten van dit hemellichaam, zonder vogels en bronskleurig mos en dat zijn nu toevallig ook nog eens een keer alle maal dingen waaraan de mensen part noch deel hebben. Die dingen zijn er, zij waren er al voordat wij er waren. Zij hebben eigenlijk de wieg gevormd waarin de mens ontvangen werd, of het kraambed waarin hij werd gebo ren. Romantici en mystici hebben dat alles met liefde gestreeld en verheer lijkt als dierbare geschenken. En zo lang er één boom, een vogel op de we reld is, zal de romantiek hen bezingen en de mystiek hun bovenaardse af komst verkondigen. En wat wonder- lijker is: altijd zullen de mensen, hoe zakelijk of technisch zij ook zijn en hoe graag zij ook spotten met de sen timentaliteit, gevoelig blijven voor het besef dat veel dingen op deze wereld hun slechts geschonken zijn als ver siering van het leven. De mensen kunnen voor alles zor gen, maar voor de werkelijk belang rijke en werkelijk mooie dingen wordt buiten hen om gezorgd. Dat zal zo door gaan, tot het moment waarop de meerderheid der mensen geen be hoefte meer aan ontroeringen heeft. Op dat moment zullen de bomen ver dorren, de rotsen smelten, de bloemen verwelken en de wolken verdampen. Dan zal de wereld op een glazen bol lijken, die geen enkel geheim meer bergt en niets weerspiegelt dan de kaalheid van een betonnen gemoed. De werkelijk belangrijke dingen op deze wereld komen altijd in orde, en om hen heen staan de werkelijk mooie 6 6 4 4 6 7 8 3 7 6 4 14 10 4 9 6 5 4 —2 —14 Von* n.HHf ut 'M uur DONDERDAG 30 DECEMBER Zon op 08.48 uur onder 16.36 uur Maan op 14.50 uur onder 07.52 uur HU<>< vN Er is nog een andere overweging die ernstige twijfel doet rijzen aan de veronderstelling, dat natuurrampen door menselijke zonden worden af ge roepen. Het zou namelijk een uiterst ondoelmatige manier van straf uitde len zijn. Het rechtsgevoel zou danig in de knel komen als bijvoorbeeld iedere keer, wanneer een overigens rechtschapen huisvader een bezoek aan de walletjes zou brengen, een on bepaald aantal Perzen door een aard beving om het leven zou komen. Het is niet waarschijnlijk dat Billy Graham vatbaar zal zijn voor derge lijke simpele voorbeelden, maar dat verplicht ons nog niet om alles te ge loven wat hij zegt. Men moet nooit alles geloven wat mensen zeggen. Men moet slechts geloven wat God zegt, maar dat is vaak niet zo gemakkelijk verstaanbaar. Denkend over veel dingen die fout lopen in de schepping terwijl niemand er met zijn vingers heeft aangezeten, kom ik tot de enigszins verbazing wekkende conclusie dat de werkelijk belangrijke dingen altijd goed gaan. De natuurlijke gang van zaken heeft een incidentele onfeilbaarheid als het om werkelijk elementaire, essentiële dingen gaat. En dan komt daar nog een indrukwekkende nevenconclusie bij: niet alleen de belangrijke dingen, maar ook de mooie dingen op deze BIOSCOPEN City Theater, woensdag en donderdag 29 u.! „Dokter Zjivago”. TENTOONSTELLINGEN Pieter Vermeulentnuseum, in gebouw Cultu reel Centrum Moerbergplantsoen, LTmuiden, dagelijks geopend van 9.30 tot 12 uur en 14 tot 16.30 uur; zaterdag en zondag gesloten. Beeckestijn, Velsen-Zuid. museum tentoon stelling, dagelijks 14-17 uur; Fellson exposeert tekeningen en gouaches van Henk Overduin. Ruïne van Brederode, Santpoort op werkda gen 9.30-12 uur en 13-17.45 uur HILVERSUM Tijdens de bijzondere Nieuwjaars-uitzending van het VARA-ra- dioprogramma z.o. zal op zaterdagmorgen 1 januari a.s. aan VARA’s Ombudsman, Marcel van Dam de Foresters Prijs wor den uitgereikt De Ancient Order of Foresters is een organisatie die zich ten doel stelt iedereen die steun, hulp of raad in dit maatschap pelijk leven nodig heeft daadwerkelijk te helpen. De bakermat van de Foresters ligt in Engeland, waar in de vorige eeuw een aantal middenstanders zich aaneenslo ten om elkaar in sociaal opzicht terzijde te staan. De beweegreden van de Foresters om deze prijs aan de Ombudsman toe te kennen is gelegen in het feit dat zijn handelwijze, zijn hulp en bijstand, de doelstellingen van de A.O.F. volledig onderschrijven Op zaterdag 1 januari 1972 zal de voor zitter van de Ancient Order of Foresters voor Nederland en België, de heer J. Kleerekoper, tijdens een directe uitzen ding van het radioprogramma Z O, de Foresters Prijs bestaande uit een bedrag van 1500 en een beeldje voorstellend een hertje (het zinnebeeld van de zacht moedigheid) aan Marcel van Dam over handigen. Van deze prijsuitreiking zal bo- /VV^VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV Wat meer winters Het KNMI deelt mee: Een hogedrukgebied dat zich al enkele dagen boven het zeegebied tussen Ijsland en Schotland ophield, heeft de afgelo pen 24 uur een sterke uitbreiding naar Scan dinavië ondergaan. Tussen dit druksysteem en een lagedrukgebied boven Noord-Polen heeft zich een krachtige noordoostelijke stroming ont wikkeld, die zich over geheel West-Europa heeft uitgebreid. Het ziet er daarom naar uit dat we een periode met wat meer winters weer tegemoet gaan, die verscheidene dagen zal kun nen aanhouden Barometerstand hedenmorgen 1024 millibar (768 mm). VOORUITZICHTEN voor vrijdag: Op de mees te plaatsen droog, perioden met zon en in de nacht lichte tot matige vorst. Aantal uren zon: 2 tot 6; minimum tempera turen: 2 tot 7 graden onder normaal; maximum temperatuur: 1 tot 6 graden onder normaal; kans op een droge periode van minstens 112 uur: 90 percent; kans op een geheel roog etmaal: 80 percent. dingen als bij toverslag. Daar behoeft geen ingenieur of programmeur zich voor te vermoeien, dat kost geen denkwerk en geen rekenliniaal. De echte romantici zullen altijd blijven voortleven en zich vermenigvuldigen, de echte mystici zullen altijd voor handen blijven om de mensen voor te gaan bij hun speurtocht naar wat vóór en achter dit leven ligt. Mr. A. T. Vos, die voor de studenten optrad, stelde zich op het standpunt dat de wachtlijstwet van 1 juli 1970 alleen de toelating regelt tot het volgen van onder wijs, maar niets bepaalt over de toelating tot examens. De studenten voldoen aan de toelatingseisen omdat zij de praktica heb ben gevolgd. Mr. N. Lofvers, die voor de universitelt optrad, noemde het recht om examen te doen geen onaantastbaar recht. „Het be staan van praktica houdt in, dat ze tot de exameneisen behoren”, zei mr. Lofvers, die echter geen desbetreffend faculteitsbe- sluit kon noemen. Hij beriep zich, althans wat eindvak betreft, op een gewoonte recht. Overigens was hij van mening, dat het de bedoeling van de wetgever geweest moet zijn, op de wachtlijst geplaatste studenten niet tot examens toe te laten. De raadsman van de sudenten gaf de faculteit het advies volgend jaar van het deelnemen aan de praktica een toelatings eis voor het examen te maken. Er gaan veel dingen verkeerd op deze wereld, veel dingen ook waar de mensen geen schuld aan hebben. Het is mode geworden de mensen van al les de schuld te geven, maar hoeveel dingen gaan niet verkeerd op deze wereld zonder dat wij, grote misluk kelingen en domoren, er iets aan kun nen doen? Aardbevingen, blikseminslag, mis geboorten, lawines, aangeboren blind heid, doofheid of zwakzinnigheid, epi demieën, migraine, wolkbreuken, hit tegolven, cyclonen, springvloeden, zonnevlekken het is onbegonnen werk om daar iemand de schuld van te geven. Nu zijn er slimmerds die dat alles verklaren als een straf voor menselijke zonden, maar dat lijkt een moeilijk houdbare stelling. En moei lijk houdbare stellingen kan men zon der veel risico dooddoeners noemen. Billy Graham, de Amerikaanse massaprediker, is de mening toege daan dat er enig verband bestaat tus sen onze zonden en de natuurrampen, maar zijn bewijsvoering is uiterst zwak. Niet dat hij daarmee verlegen zit, want hij heeft ook nog een andere stelling, namelijk dat alles wat hij verkondigt een kwestie van geloof is en geloof behoeft niet bewezen te worden. 9. Foey Mei keek misprijzend naar de huilende prins Wan, en maakte toen een kleine buiging voor Panda. „Ik zal zijne hoogheid thans aan uw zorgen toever trouwen”, sprak hij. „Als ge slaagt in uw wijze lessen, zal het hof u zekerlijk groots belonen Maar toen verstrakte hij plotseling, en er kwam iets duisters in zijn blik. zal de onthechting u zekerlijk treffen!” Daarna stapte hij heen, Panda ongerust achterlatend. „Hebben wij mijn koffer terug kunnen krijgen?" vroeg Jollipop dringend. „Eh n-nee, niet helemaalantwoordde Panda onzeker. „Maar ik zal het prins Wan vragen. Die heeft hem onthecht of zo, zie je s 1 2 5 4 0 5 0.4 1 0.6 0.1 3 0 4 0.6 10 0 0 6 0 2 22 0 0 6 4 4 14 43 0 0 35 0 0 16 5 0 0 o SCHOUWBURG Stadsschouwburg (Wilsonsplein). Woensdag 21 15 u.: „Twee is te veel” met Wil van Seist en Hetty Verhoogt. Concertgebouw (Lange Begijnestraat). Donder dag. 14.00 u.: „Jan Klaassen op het verjaardags partijtje van koning Bollebuik” door toneelgroep Toi Toi. BIOSCOPEN Luxor Theater (Breestraat). 19.30 u.: ,,’t I» een gekke, rare, dolle, dwaze wereld”. TENTOONSTELLINGEN Kennemer Oudheidkamer (huize Scheybeeck, Velserweg 2) Geopend op dinsdag en donderdag van 19.30 tot 21.30 uur. Voor groepen op aan vraag bij P. Prins. Histerbeslaan 23. Beverwijk, tel 02510 - 2 51 20 Dan moet ik weer denken aan dat vreemde, wonderlijke schouwspel in Bloemendaal: in de schemer van een vroeg vallende kerstavond werd God fried Bomans naar zijn graf gedragen, dat gedolven was aan de voet van de duinen onder hoge, zwarte bomen. Een flakkerend geel licht viel door gebrandschilderde ramen van een be jaard kapelletje over de oude graven, die in de duisternis onder verweerde monumenten in de rondte lagen. Op de graven stonden de stenen als breedgeschouderde mannen in het donker, de kruisen als uitgespreide armen, de bomen als herders en hoe ders. Ergens in het midden lag een bed van verse dennentakken, daarop rustte de geelhouten kist in een bijna vrolijk bed van veelkleurige bloemen. Een romanticus was gestorven en er was buiten hem en buiten allen om gezorgd voor het passende décor: kerstavond, duisternis, kaarslicht en stilte. De werkelijk mooie en werke lijk belangrijke dingen komen altijd in orde. En er waren duizenden men sen bij, om te getuigen van hun ge voel voor romantiek en mystiek in een oxyderende wereld. Er is eeuwen aan gewerkt om deze begrafenis onvergetelijk te maken. De bomen boven het graf zijn honderd jaren oud, de duinen zijn opgeworpen vóór onze jaartelling, de bloemen stammen uit tijden die teruggaan naar het paradijs. Wie heeft dit woonoord eens de lieflijke naam „Bloemendaal” gegeven? Hoe zijn er de sparren en de tuinen gekomen, de glooiende wegen, de smeedijzeren hekken, het kleine kapelletje? Wie heeft kerstavond uit gevonden? Het vloeit van de hellingen der tijden naar het dal van heden en in dat dal komen op een zeker uur duizenden mensen en één dode samen. Op kerstavond 1971, in een jaar dat ruimteschepen naar de maan en Mars en Venus gaan. Gezegend, donker Bloemendaal en uw oude kerkhof, uw oude kapel, uw oude grafstenen en bomen daarboven. Buiten ons mensen om in orde ge komen om dood en leven te overbrug gen, opdat romantiek en mystiek als geliefden hand in hand blijven wan delen tot zolang er mensen zijn. Frans Hals (Frans Halsplein) 14, 19 en 21.15 u.: „Campaneros, 18 jr. Donderdag 14, 19 en 21.15 u.: „Robin Hood van Sherwood Forest”. a.I. Lido (Houtplein) 14, 19 en 21.15 u.: „Geluk bij ’n ongeluk”, 18 jr. Luxor (Gr. Houtstraat 139) 14, 19 en 21.15 u.: „Aristo Cats”, a.l. Roxy (KI. Houtstraat 79) 14.30, 19 en 21.15 u.: „Tussen sex en zonde” 18 jr. Donderdag 14.30, 19 en 21.15 u.: „Opmars der paria’s”, 14 jr. Studio (Gr. Markt) 19 en 21.15 u.: „Le souffle au coeur”, 18 jr. Donderdag 14.15 u.: „Het zwaard van Zorro”, a.l. TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum (Groot Heiligland 63). Per manente tentoonstelling van Hals’ meesterwer ken en werken van de Haarlemse School van de 16e t.m. 19de eeuw. Prentenkabinet: Grafiek en moderne kunst o.a. Bendien Zoltin Peeter. Ger Danlëls. Geopend ma. t.m. zo. 10-17 u. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79): Foto reportage van de zlgeunerbedevaart naar Les Saintes Marles de La Mer van Els en Bert Pij pers. tevens tentoonstelling van oude kerstgroe pen. T.e.m. 20 februari. Geopend dl. te m. za. 10-12.30 u. en 14-17 u„ zo. 14-17 u. Teylers Museum (Spaarne 16). Tentoonstelling „Haarlemse stadsgezichten” (uit eigen bezit). Permanente tentoonstelling schilderijen uit de 19e en 20ste eeuw, tekeningen van Hollandse, Franse en Italiaanse school. Geopend dl. Lm. za. 10-16 uur, zo. 13-16 uur. Stichting Beeldende Kunst (Ged. Oude Gr. 121). Expositie ultleenkunst. Eigentijdse Nederl. schilderijen, grafiek, wandkleden en kleinplas tiek Geopend di.. wo., vr. 13-17 uur do. 8-10 uur. za. 11-17 uur. Stichting MACRO-centre KOSMOS (Amster- damstr. 61). Expositie m.b.t. ruimtevaart, astro nomie, geologie etc. Dagelijks geopend 14-17 uur Elke avond beh. za. en zo. 19.30-22.00 uur. De Hallen (Gr. Markt). Tentoonstelling beeld houwwerken van prof. Bronner en zijn leerlin gen. Geopend dag. 10-17 u. zo. 13-17 u. Nieuw jaarsdag gesloten. Tot en met“6 februari. Galerie „Kunst voor U" (Warmoesstraat 18, Haarlem). Expositie olieschilderijen en gouaches van Jos Rovers en batikwerk van de Javaanse batikschool. Geopend do. t.m. za. 9-12 en 13.30- 18 uur, ma. 13.30-18 u. T.m. 30 december. Feest dagen gesloten. Galerie ’t Spaarne (Donkere Spaarne 48). Ten toonstelling schilderijen van Hansèl, schilderijen van Han Koning, keramiek van Klaas de Boer en tekeningen van Johfra Bosschart. Geopend di. t.m. za. 11-17 u. don.avond 20-22 u. Tot en met 30 december. Gemeentehuis (Bloemendaalseweg, Overveen). Tentoonstelling "Vondsten van het huls Ael- bertsberg”. Geopend dag. 2-5 uur. Tot en met 31 december. Kleedkamers Openluchttheater (Bloemendaal). Tentoonstelling „Zo leeft het bos”. Geopend za., zo. 11-15 uur. Tot en met eind december. Galerie Blokker (Bronsteeweg 4a, Heemstede) Permanente expositie handgeweven wandkleden van Bodll Blokker-Veggerby, keramiek en gra fiek. Geopend 9-17.45 uur behalve zo. en ma. Feestdagen gesloten. Galerie Eijlders (Haltestraat 77, Zandvoort). Expositie van werken van twee Haarlemse sur realisten, Ben Andréa en André Gouw, tevens plastieken, keramiek en beeldhouwwerk van Marianne Souwerbren. Geopend dag. 13-17 u„ beh. maandag. T.m. 9 januari. DIVERSEN Poppentheater MerlUn (Hasselaerspleln 35). Donderdag 14.30 u.: „Het sprookje van de zon”. Waagtaveeme (hoek Spaarne-Damstraat)Ge opend ma., di. en don 19.30-24 u.; vrij, en zat. 19.30-01 u.; zon 2-5 en 20-22.30 u. Om de 14 da gen donderdag 20.30 u.: literaire avond vr en zat. 22 u.; zon. 21.30 u.; folk. Toneelschuur (Bavogebouw Smedestraat 23) Dinsdag 20.00 u.; Filmschuur, woensdag 20.00 u.: Open workshop; donderdag 20 00 u.: Mimework- shop Zaterdag 11 u.Kinder-workshop 14 en 16 u Jazzballet Bowlingcentrum (t.o HonkbalstadlonDage lijks 11-02 uur, za. en zon. 11-02 uur Jeugd- bowlen iedere zaterdag 11-13 uur. Biologisch Centrum „De Duyvetll” (Vogelen zang, Vogelenzangseweg bij Oase”) Expositie „Waterwinning in Nederland” Hotel Bouwes (Zandvoort). Za en zon. op treden orkest Cor Halle. Tevens zon matinee. Dolftrama (Zandvoort, naast Bouwes Palace). Woens., za en zon. 12, 14 en 16 u.: voorstelling Bowling Centre (Burgem. Van Fenemaplein. Zandvoort) Dagelijks van 14-01 uur Lon van Burg (Stationsplein, Zandvoort). Ie dere avond beh maand. 20.00 u.i internationaal trefpunt in de Gulden Slok. vendien een televisieopname worden ge maakt, welke ’s avonds om 22.30 uur via Nederland 2 door de V AR A-tele visie wordt uitgezonden. BIOSCOPEN Cinema Palace (Gr. Houtstraat 111) 15.30, 19 en 21.30 u.: „Diamonds are forever”, 14 jr. Donder dag 13.30 u.: „Laurel en Hardy in zeebonken” a.l. ono nno no ono ono nno nno nno nno nno nno no nw wnw no ono ono nno no n w nno no w.stil z w no nnw nnw nno zo nno 7.0 ono w.stil zzw onbew. w.stil zw. bew. zzw hfWVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVWVVVVVVVVVI AVW...? 28-8 GOEC^GA MAAR VERDER. WAT DOE Y IK STAP INDE HOPPER... ARMAN ROEPT ME OP... HdJWL DAT IK NAAR HUIS KOM. /AAAR.^ 'N HYPNOTISCH BLOK. HAAR herinnering IS doelbewust UITGEWIST J DIE MAN DIE NAAR UE KLIKT - HOE ZIET H^ERUTT? Y 'n donkere uas... EN...EN...MEER WEET IK NIET. KKANZJJN GEZICHT NIET ZIEN. Hd BLUFT ACHTER X. MU IK KAN NIETS MEER ZIEN...HET WORDT DONKERDIK ZIE... NIETS MEER... 'fel KViS 11

IJmuider Courant | 1971 | | pagina 13