Dubbele knockout Haarlem m de slotfase bij Helmond Sport rs OPNIEUW IMPONERENDE ZEGE VAN HERBOREN BARCELONA Is! Schwartz: „Heel erg dat wij punt cadeau gaven” I Pijucicaj osecam se bolje* A 4 4 I r 11^ 1 M Sportmensen geen druggebruikers Eerste divisie Johan Devrindt Newcombe verloor van amateur en veteraan Anderson Eén deelnemer met dertien goed Griekse arbiter in cijfers Standrecht door twee goals I 15 14 I ■Lj MAWTHO I r - MAANDAG 3 JANUARI 1972 PSV-Feyenoord NAC-FC Utrecht Willem H-SW Van thee knap ie weer op i Zegt Lazar Radovic over thee. Zoals alle voetballers drinkt ook Radovic, centrale verdediger van PSV en 12 maal Joegoslavisch International, thee in de rust van een wedstrijd. En niet alleen omdat hetJiou eenmaal gewoonte is in de voetballerij. Want een prof weet, dat thee het beste is voor de dorst. En een pittige opkikker als je bezweet en vermoeid in de kleedkamer zit. En dat je lichaam thee snel verwerkt, zodat je er geen last van hebt bij het verder spelen. En natuurlijk is thee ook gewoon heel erg lekker. Lazar Radovic vindt dat ook. Al zegt ie ’t wat moeilijk. i NEC-MW Groningen-Telslar Exc«lslor-Volefidam FC Den Haag-A| Graafschap'Roda JC Herac!e&-Wa«»nln. J PEC ZW.-AT87 Fortuna VL-HVC VMndam-WV r' MA* I 11 (Van onze sportredactie) MWVVVVVVVWinA/VVWt ADVERTENTIE r) i Setubal 22. 3. Sporting 20. Blauw Zaan- 5, Het Island i men (Van onze sportredactie) HELMOND. Drie doelpunten in een wedstrijd is voor Haarlem nog altijd veel meer uitzondering dan regel. Dat de laat ste drie wedstrijden acht treffers oplever den is wellicht een aanwijzing dat Haar lem over het dode punt wat de afwerking betreft heen raakt. Vooral als men in aanmerking neemt dat de nu royaal lei dende koploper zich tegen Helmond Sport niet zo gek veel kansen lieten liggen. Helmond Sport liet er aanzienlijk meer onbenut en dat geeft al aan dat de laagst geplaatste ploeg in het betaalde voetbal het Haarlem moeilijker maakte, dan de ruime zege aangeeft. Pas vijf minuten voor het einde kon Haarlem met twee goals in een minuut definitief afrekenen met het Helmondse verzet, dat tot dan toe vrij hevig was. De Helmondse oefenmees ter De Wit, verzuchtte dan ook wat mis moedig: „Als de mensen die uitslag horen, sta je toch weer voor schut. Dan zeggen ze toch dat we weggespeeld zijn, dat het een spelletje van kat en muis geweest is, en dat, terwijl we meer kansen gehad hebben dan Haarlem”. De periode waarin Helmond Sport uit zicht had op een verrassend eindresultaat, Pas in de slotfase kreeg Haarlem de met drie invallers spelende Helmondse verdediging de 34-jarige Voorjans was na enkele seizoenen uit armoede terugge keerd als vrije verdediger definitief op de knieën. Het uitvallen van Meeuwsen was daarop van grote invloed. De Hel mondse rechtsachter had Boszhard rede lijk in bedwang gehouden zoals De Goede het tegen de felle Peekmans uiterst lastig had maar zijn vervanger Far- naubun kreeg zo de schrik van de Haar lemse linksbuiten, dat hij bij een geslaag de combinatie tussen Wentink en De Goe de, wel Boszhard, maar niet de volkomen vrijstaande Van den Berg in de gaten hield. Doelman Scheepers was de harde volley, waarmee Van den Berg de voorzet van De Goede afrondde, te veel. Nog geen minuut later zette Boszhard niet alleen Farnaubun, maar ook Beekmans en Voor jans op het verkeerde been om de bal daarna uit een scherpe hoek tussen de benen van Scheepers door tussen de palen te drukken. De dubbele knock out van Haarlem kwam wel laat, maar was wel zeer afdoende. De winnende getallen in de Duitse lotto zijn: 9, 12, 19, 21, 26, 47. Reservegetal: 24. Olympia-nummer: 5410. Er was maar één man die lof verdiende in de wedstrijd SpartaFC Den Bosch. Dat was de Brabantse keeper Hans van der Pluym. Hij redde enkele keren zijn club van schijnbaar zeker verlies. Samen met zijn verdedigers, die viermaal de bal van de doellijn wegwerkten, liet hij Den Bosch het ene puntje verdienen. Verder dient eigenlijk over de wedstrijd gezwe gen te worden. Trainer Remmers van de FC Den Bosch had met opzet Graaumans en Verhagen aan de kant gezet om, zoals hij vertelde „jong bloed en spirit uit het B-elftal naar het A-elftal te halen.” Na een half uur hielpen drie verdedigers de verslagen Van der Pluym zijn doel leeg te houden. In de 43ste minuut miste Kowa- lik een opgelegde kans. Schwartz over dit wel uiterst povere eredivisievoetbal: „We speelden diep onder ons normale peil. Zonder intelligentie. Het is heel erg dat we een punt cadeau hebben gegeven.” De Utrechtse supporters deden bij NAC FC Utrecht weer eens in negatieve zin De Goede tikt het eerste Haarlemse doelpunt achter keeper Scheepers, ondanks de pogingen van Beekmans. Naast de eerste paal Burgers, die de voorzet afleverde. 14 12 13 10 9 12 9 7 7 6 8 8 8 6 6 7 7 5 5 4 3 6 6 4 8 9 3 5 7 7 9 5 4 3 7 7 4 4 7 6 8 7 2 3 6 3 4 7 8 8 8 7 9 10 11 9 9 11 10 10 10 10 12 34 30 30 28 27 27 23 21 21 21 21 20 19 19 19 18 18 17 16 16 13 33-12 30- 13 29-21 26- 14 27- 15 31- 31 22-20 25- 22 27-25 26- 32 22- 30 23- 30 26-27 23- 25 24- 29 25- 26 25-28 18- 26 19- 29 16- 26 17- 35 22 21 22 21 22 22 22 22 22 22 22 22 22 22 22 Aden: 6-10, C 6-6, ’he 6- I swsèss le Tapi- tweede was de l Keto en aderlaag lok hier t grote vas van Tiidlust. I n bestg 2. More net 10-2 le Finse gebles- :ore van De gebruikelijke donderspeech van trai ner Barry Hughes heeft dit keer zijn uitwerking gemist. De Eagles bleven te apatisch voetballen om het DWS ook maar bij benadering moeilijk te maken. Nadat Gerrie Deijkers tegen de verwach ting in DWS na tien minuten aan een voorsprong had geholpen, was het een als voorzet bedoelde inzet van Koenders die Go Ahead tenslotte aan een roemloos 1-1 gelijk spel hielp. Scneidsrechter Corver. 4000 toeschouwers. zameld. Real Madrid staat nog altijd aan de leiding met 22 punten, gevolgd door Atletico Madrid en Valencia, beide met 19 punten. De uitslagen in de Spaanse competitie zijn: Real Sociedad-Sabadell 2-0, Burgos-Barce- lona 2-3, El Espanol-Celta 1-0, Sevilla-Grana- da 2-1, Malaga-Atletico Bilbao 1-0, Real Ma- drid-La Coruna-1-0, Gijon-Atletico Madrid 1-2, Las Palmas-Betis 2-0. Excelsior heeft aan het uitermate be langrijke duel tegen Volendam twee pun ten overgehouden. Vooral door het goede werk van de Portugese Ferreira, die over een uitstekende techniek beschikt, kreeg Volendam in het begin enkele kansen. Na een half uur was het echter Excelsior die een doelpunt maakte. Coenen was de grondlegger. Van Straaten van Volendam legde hem neer, waardoor Libregts de strafschop feilloos kon benutten. 4000 toe schouwers. HAARLEM. In de Spaanse competitie heeft gisteren Barcelona, de club van trainer Rinus Michels, opnieuw gewonnen. Werd veertien dagen geleden het hooggeplaatste Sevilla verslagen met 1-0, nu won Barcelona van het bescheidener genoteerde Burgos met 3-2. De herboren ploeg die voor de derde keer in successie won heeft nu zestien punten ver- NICOSIA. De reglementen van de Griekse voetbalbond laten de scheidsrech ter meer ruimte voor eigen initiatieven dan de Nederlandse. De arbiter bij de wedstrijd Olympiakos NicosiaOlympia- kos Piraeus staakte de ontmoeting vier minuten voor het einde, toen bij de stand 1-0 voor Piraeus toeschouwers het veld bestormden. De scheidsrechter verklaarde de gasten tot winnaar met 2-0. De GraafschapRoda JC 0-1 (0-0). Brassé 0-1. Scheidsrechter Geurens. 10.000 toeschouwers. Pas acht minuten voor tijd greep Roda JC de winst door het doelpunt van Brassé. Dat was te recht, omdat de ploeg goed profijt trok van de grotere fysieke kracht waarover het beschikte. De Graafschap speelde sterk op handhaving van het gelijke spel hetgeen soms aanleiding gaf tot chaotisch voetbal. Harris-Gourlay (Rus.-Fr.) (Austr.) Goolagong-Wade (Austr.-G.-Br.) 2-6, 6-4, 6-4. De Fransman Chanfreau en de Neder landse Marijke Schaar zijn winnaars ge worden van het internationale tennistoer nooi in Tilburg. De Fransman versloeg in de eindstrijd de Belg Drossart, die daar voor in de halve finale van de als eerste geplaatste Tsjech Kukal met 6-2, 7-5 had gewonnen, op vrij gemakkelijke wijze: 6- 2, 6-4. Marijke Schaar heeft geen enkele moeite gehad als winnares te eindigen. In de halve finale rekende zij af met Elly Simons (6-1, 2-2). Elly Simons gaf op wegens een enkelblessure. In de eindstrijd ontmoette zij de Duitse Lidy Bielefeld en won gemakkelijk met 6-4, 6-2. van zich spreken. Met scharen knipten zij gaten in de omrasteringen en bestormden het veld toen een toegekende strafschop in tweede instantie door Pogrzeba werd ingeschoten, nadat Van Gorp in eerste instantie de paal had getroffen. Een grote politiemacht moest ingrijpen om de wed strijd te kunnen laten voortgaan. Er werd voor 2000 gulden schade aangericht Utrecht zou toch nog aan de zege komen. Het doelpunt van Hildebrand kreeg nog een vervolg toen Olsen vlak voor tijd het strafschopgebied van NAC binnenrende, Schrijvers hem onderuit haalde en Ver voert opnieuw naar de penaltystip wees. Seemann maakte geen fout 1-2, 7000 toe schouwers. Fz7. - s naar l is kort och de doen eerste lan el- t trage tsender sg, die achter- jn slag j minuut. t (6-14) rs had 34 was n. Honka sevaara I 1 even- Aker- gaande pioenen t-20. De :ekomen ;it dus- I basket- 48-35 Uitslagen in de Portugese competitie: Be- lenenses-Atletico 3-1, Leixoes-Barreirense 2-0, Academica-Boavista 3-1, Guimaraes-Tomar 2-0, Benfica-Sporting 3-0, Farense-Tirsense 2-0, Porto-Beira Mar 1-0, Cuf-Setubal 2-2. Stand na 14 wedstrijden: 1. Benfica 26 pnt., 2. I w 1 zich, maar aarzelde te lang met schieten. Het waren deze momenten, waaraan de Helmondse trainer De Wit met afgrijzen terug dacht. „Natuurlijk was Haarlem be ter. In dat elftal zit veel meer kwaliteit. Ze spelen veel zelfbewuster. Dat heb ik wel gezien toen ze tegen Feijenoord speel den. Die spelers kennen het klappen van de zweep. Maar met al hun kwaliteit is het dan toch onze verdienste dat we een handvol goede kansen wetente scheppen. En dat is meer dan Feyenoord in die wedstrijd voor elkaar kreeg”. Vooral na rust ontsnapte Haarlem aan een achterstand. Eerst knalde Van Berlo luttele meters voor de doellijn hoog over en daarna moest Poldervaart zijn fraaiste redding van de middag verrichten door een achterwaartse omhaal van Melis over de lat te tikken. Uit een vrije trap van opnieuw Manders verprutste Van der Kerkhof een mogelijkheid door tegen Pol dervaart op te schieten en Manders zelf miste de beste kans. Uit volkomen vrije positie, vlak voor doel, kopte hij zó zacht in, dat Poldervaart de bal nog voor de lijn te pakken kon krijgen. was met name de tweede helft De Bra banders hadden Haarlem toen langdurig in de tang en onder die zware druk moest de verdedigingslinie voor de foutloos spe lende Poldervaart kansen weggeven. In het centrum werd een dominerende fi guur als Hoeben, die nu geblesseerd aan de kant bleef, gemist. Zijn vervanger Van Breevoort hield zich weliswaar knap staande tegen de lange Helmondse spitsen Van der Kerkhof en Manders, maar de talloze hoge voorzetten die de uiterst simpel aanvallende Brabantse ploeg met de regelmaat van de klok in het Haar lemse strafschopgebied liet neerkomen, le verden toch meer benauwde momenten op dan had gemogen. Verbazingwekkender in deze periode was nog meer dat Helmond Sport Haarlem zo lang in de omknelling kon houden. „Er werd te weinig gestoord in de voorhoede”, merkte Günther de Haan daar terecht over op. Er was alleen De Goede, die de opbouw van de Hel mondse aanvallen al in het prilste stadi um probeerde te ontregelen. Brand: „Dit zijn altijd hele lastige wedstrijden. Zij moeten blijven komen, dat zijn ze aan hun aanhang verplicht. Eindhoven is hier niet voor niets met 3-1 de boot ingegaan. Het winstpunt voor ons is, dat we het er ondanks de geblesseerde spelers zo goed van afgebracht hebben”. Haarlem begon het duel inderdaad ij zersterk. Het wat timide gestarte Helmond Sport keek al na een kwartier tegen een achterstand aan na een periode waarin het sterk bezette Haarlemse middenveld de wedstrijd helemaal onder controle had. Burgers speelde zich fraai vrij en vond bij de eerste paal De Goede om zijn scherpe voorzet tegen het net te tikken. Kort voor rust had De Goede uit een indentieke positie bijna weer succes, maar nu werkte doelman Scheepers zijn inzet over de lat. Toch mocht Haarlem met de ruststand niet mopperen, want voor rust al was het Brabantse herstel een feit. Ondanks het surplus aan techniek en spelinzicht kon Helmond Sport de koplo pers zijn wil opleggen. Wentink: „We hebben het al meer gehad dit seizoen. Het lijkt wel of ze bij een 1-0 voorsprong er al zijn”. Twee goede mogelijkheden van Kornuyt en Van Mels waren het resul taat. Kornuyt had zelfs een leeg doel voor ENSCHEDE. Na het doelpuntloze ge lijk spel tegen FC Den Bosch van drie weken geleden heeft FC Twente nu ook gefaald tegen de „andere” degradatiekan didaat Vitesse. Toch was het klassever- schil zo groot dat Twente ruime mogelijk heden heeft gehad om Vitesse op afstand te zetten. Binnen vijf minuten verschenen zowel Pahlplatz als Jeuring alleen voor Bals, maar beiden waren te nerveus om te kunnen scoren. Toen Pahlplatz na rust eindelijk een keertje raak schoot, had scheidsrechter Boosten buitenspel gecon stateerd. Er waren 11.500 toeschouwers. DEN HAAG De kop van de top- scorerslijst heeft op de eerste voetbal zondag van het nieuwe jaar vrijwel geen wijziging ondergaan. Ruud Geels (Go Ahead Eagles) bleef alleen aan de leiding met 13 doelpunten. Een forse sprong maakte PSV- er Johan Devrindt. De stand is: 1. Geels (Go Ahead Eagles) 13. 2/3. Schoenmaker (Feye noord) en Groenendijk (FC Utrecht) 11. 4/5. Kowalik (Sparta) en Devrindt (PSV) 10. 6. Cruyff (Ajax) 9. 7/10. Koudijzer, Bosveld (beiden Sparta), Van Veen (FC Utrecht), Bish (NAC)8. 11/17. Coenen (Excelsior), Couperus, Berg (beiden FC Den Haag), Van Dijk, Keizer (beiden Ajax), Brokamp (MVV) en Wery (Feyenoord) 7. 18/20. Klijnjan (Sparta), Roggeveen (FC Den Haag) en Swart (Ajax) 6 21/26. Steen Olsen (FC Utrecht), Vrauwdeunt (DWS), Janssens (NEC), Ter Mors (Go Ahead Eagles), Gerritsen (Vitesse) en Mraz (MVV) 5. MELBOURNE. De finale herenen kelspel van de open Australische tennis kampioenschappen in Melbourne zal gaan tussen de Australiërs Ken Rosewall en Mal Anderson, respectievelijk 36 en 37 jaar oud. Dat Anderson, een amateur, tot deze finale is doorgedrongen is een grotere verrassing dan Rosewall, tenslotte de we reldkampioen der beroepsspelers Ander son versloeg in de kwartfinales niemand minder dan Wimbledonkampioen John Newcombe, die evenwel nog hinder on dervindt van een blessure, en vervolgens de Russische kampioen Aleksander Metre- veli. Rosewall ontdeed zich achtereenvol gens van zijn landgenoten Crealy en Sto ne. De uitslagen zijn verder:_ damesdubbel- spel, halve finales: (Austr.)Morozova-Chanfreau 6-2, 6-2, Krantzcke-Coleman ll NEC en MW kwamen niet aan het maken van doelpunten toe. MVV niet omdat het verdedigend speelde, NEC niet omdat verschillende spelers niet helemaal fit waren. Toch kreeg NEC nog de fraai ste kans op de winst. Cas Janssen miste een strafschop. Het moment waarom bij NACFC Utrecht de ongeregeldheden uitbraken. Uit een gemiste strafschop weet de Pool Pogrzeba de gelijkmaker te scoren, nadat Van Gorp in eerste instantie de paal had getroffen. .rs als an het le bui- s ver- op de eg, die i in de :en ui tat het sseerde F <- V De leider in de eerste divisie van de Engelse league, Manchester United, is het nieuwe jaar slecht begonnen. In de uitwedstrijd tegen middenmoter West Ham United leed de ploeg van George Best een gevoelige nederlaag van 0-3. Een uitverkocht huis zag Bryan Robson, Clyde Best en Geoff Hurst (strafschop) sco ren. Stadgenoot en tweede op de ranglijst Manchester City wist van deze misstap slechts gedeeltelijk te profiteren door tegen Notting ham Forest 2-2 te spelen. Forest had twee maal de leiding, eerst door Paul Richardson en daarna door Neil Martin. Francis Lee en Wyn Davies tekenden de gelijkmakers aan. Lee scoorde voor de elfde maal dit seizoen uit een strafschop. Uitslagen Engelse competitie: Arsenal-Ever- ton 1-1, Coventry City-Southampton 1-0, Crys tal Palace-Tottenham Hotspur 1-1, Hudders field Town-Stoke City 0-0, Ipswich Town- West Bromwich Albion 2-3, Manchester City- Nottingham Forest 2-2, Sheffield United-Lei- cester City 1-1, West Ham United-Manchester United 3-0, Wolverhampton Wanderers-New- castle United 2-0, Liverpool-Leeds United 0-2, Derby Country-Chelsea 1-0. De stand aan de kop is: 1. Manchester United 35 punten, 2. Manchester City 33, 3. Leeds United 33, 4. Derby County 31. Uitslagen in de Italiaanse competitie: Bo logna-Catanzaro 2-1, Inter Milan-Juventus 0-0, Mantua-Fiorentina 1-2, AS Roma-Atalanta Bergamo 1-0, Sampdoria Genua-Lanerossi Vicenza 1-1, AC Torino- AC Milan 0-0, Va rese-Cagliari 0-2. Stand na 12 wedstrijden: 1. Juventus 20 pnt, 2. AC Milaan 18, 3. Fioren tina 16. DEN HAAG. Bij het kantoor van de stichting de nationale sporttotalisator had zich zondagavond een deelnemer van toto 24 aangemeld met dertien juist voorspelde resultaten. De toto van het afgelopen weekeinde trok 607.713 deelnemers, die voor een inleg van 1.437.603 gulden zorg den. Voor de prijzenpot was 608.106,00 gulden beschikbaar, de eerste, tweede, derde prijs en de extra premie zijn 152.026,50 gulden groot. HAARLEM. „Ook uit het oogpunt van de volksgezondheid is het belang rijk de HFC Haarlem te steunen. Sportmensen zijn geen druggebrui kers", aldus een circulaire van het Haarlem-bestuur aan de plaatselijke industrie. Het zou interessant zijn te vernemen uit welk sociaal-wetenschap- pelijke bron de HFC Haarlem deze opzienbarende conclusie put. Tot dus ver is uit geen enkel onderzoek geble ken dat het verschil tussen sportmen sen en hun niet-sportieve leeftijdsge noten net zo groot is als dat tussen monniken en kasteleins. Maar goed, industriëlen, verontrust over het drug gebruik van het niet-sportieve deel der natie, kunnen helpen die jeugd om te turnen in frisse gezonde, blozende, liefst kortgeknipte en vooral sportieve jongelui door hun bijdrage te storten op het gironummer van deHFC Haarlem. De VolewijekersHeerenveen 1-1 (0-1). Kist jr. 0-1, Verweij 1-1. Scheids rechter Pijper. 4.000 toeschouwers. Êen verrassend maar verdiend gelijk spel van De Volewijekers in een stevige wedstrijd. Heerenveen nam na het felle Amsterdamse openingsoffensief het ini tiatief over. Na rust speelde het agres siever De Volewijekers echter steeds meer op de aanval hetgeen een kwartier voor tijd resulteerde in de verdiende gelijkmaker. HeraclesWageningen 1-2 (0-2). Van Ossenbrugge 0-1, Van Ginkel 0-2, Bron- kers 1-2. Scheidsrechter Weerink. 3.000 toeschouwers. Een vrij povere wedstrijd, waarin Heracles ondanks een verwoed offensief in de tweede helft geen gelijk spel meer kon bereiken. De ploeg kreeg wel veel kansen maar schoot slecht. Wageningen verdiende de zege doordat het voor rust het beste voetbal had laten zien. Willem II—SVV 1-0 (0-0). Helverts 1-0. Scheidsrechter Klopper. 2.000 toe schouwers. Een kleine maar verdiende zege van een actief en snel spelend Wil lem II. Vooral toen de Tilburgers een maal op 1-0 stonden hadden zij het spel in handen. De enkele kansen die SW zich schiep werden veelal uitstekend in de kiem gesmoord door doelman Bra venboer. Veendam—FC VVV 3-2 (1-1). Van de Klerk 1-2. Van der Weide 2-2, Olden- burger 3-2. Scheidsrechter Elsinga 3.500 toeschouwers. Een verdiende zege van Veendam op WV dat behoudend voet bal speelde maar niettemin bij snelle uitvallen twee keer een voorsprong nam. Veendam, en vooral Pascal, kreeg erg veel kansen. Halverwege de tweede helft werd de strijd tenslotte beslist toen Veendam binnen één minuut twee keer scoorde. Fortuna VI.—H.V.C. 0-1 (0-0). Middel koop 0-1. Scheidsrechter Wellinga 2.500 toeschouwers. Drie minuten voor tijd besliste HVC de strijd in zijn voordeel. Dat was niet geheel en al verdiend om dat Fortuna zeker niet zwakker was dan zijn tegenstander. De thuiscub kreeg zelfs na rust enkele fraaie kansen; met name Huijer faalde echter. Helmond SportHaarlem 0-3 (0-1). De Goede 0-1. Van den Berg 0-2, Bosz hard 0-3. Scheidsrechter Keizer. 2.000 PEC Zwolle—AZ ’67 0-1 (0-1). Schaaf- stra 0-1. Scheidsrechter Beek. 4.000 toe schouwers. Een zeer matige wedstrijd waarin de minst slechte ploeg, AZ, won. PEC speelde slordig en schoot slecht. EindhovenDFC uitgesteld. Fortuna SC—Blauw Wit 1-1 (1-0). Ce- binac 1-0. Muller 1-1. Scheidsrechter Hoppenbrouwer. 6.000 toeschouwers. Een aantrekkelijke wedstrijd waarin van beide kanten de defensies domi neerden. FSC was iets meer in de aan val maar het was desondanks verdiend dat Bennie Muller na rust met een ver schot het gelijke spel voor Blauw Wit veilig stelde. Stand: Haarlem Heerenveen Roda JC Eindhoven AZ ’67 Wageningen Blauw Wit FC WV Fortuna SC Veendam HVC SVV Heracles Willem II PEC Zwolle De Graafsch. 22 SC Cambuur 21 Fortuna VI. 22 DFC 21 Volewijekers 22 Helmond Sp. 22 ,,.v Ml» ssss;?<-S?S;,:

IJmuider Courant | 1972 | | pagina 15