Nijdam na zege op Nicolau M leider reserve-meestergroep b( ci cc Vanavond in IJ mondgemeenten tegen samenvoeging Langs sluizen en havens Alle favorieten in wielercross Kampioenscompetitie zondag van start „Farce majeure” protesten IB MC TIENKAMPEN HOOGOVENTOERNOOI IN WIJK AAN ZEE IN DE VISHAL Santos Bavao was op dreef Stoomtrawler Zilveren Engelhart bij havenbedrijf van VGPV „DE KAR VAN WIJNAND GRIJZEN” Midwinterloop Wijk aan Zee „Geziena Catharina” Gef M ill VRIJDAG 21 JANUARI 1972 VRIJ Zaalvoetbal WIJK AAN ZEE Hoogstwaar schijnlijk zullen er hedenavond in Beverwijk en Heemskerk slechts wei nig televisietoestellen worden inge schakeld, die niet zijn afgestemd op „Farce majeure”. Een deel van de op namen hiervoor en wel de beken de finale met „de kar van Wijnand Grijzen”, werd namelijk donderdag opgenomen met als achtergrond het vakantie- en conferentieoord „Ken- nemerduin” (thans schaakpaleis) in Wijk aan Zee. Van deze onverwachte gelegenheid tot grote publiciteit heb ben de beide actiecomités „Drie in één, neen!” uit Beverwijk en „Vrij IJMUIDEN Deze week kwam ik in het bezit van een foto van de stoomtrawler MM 50, toen nog Si mon genaamd en dat was een trawler die een bescheiden plaats ingenomen heeft in de geschiedenis van het Mmuidense stoomtrawlerbedrijf. BEV gaderii motie 1 binnen was al voegin die sai gewor de per met al dag in A. KIe lenen. Heemskerk” een dankbaar gebruik gemaakt om tegenover enige miljoe nen Nederlandse televisiekijkers blijk te geven van hun afwijzende houding tegenover een eventuele samenvoe ging van de drie IJmondgemeenten. --- =.-" lilliii d. iVz punt. (Van onze wielermedewerker) 1932 verkocht aan be- ARIE VAN DER VEER. (Van onze correspondent) VELSEN-NOORD. Voor de heer J. Engelhart, voorman bij het havenbedrijf van Van Gelder Papier Velsen, was het donderdag een feestdag wegens zfo'n vijf entwintigjarig dienstverband bij dit bedrjjf. Met een vlotte winstpartij tegen mevr, v. d. Klift bracht de Duitse Buchmüller haar score op 2 punten waarmee zij zich verzekerd weet van de eerste plaats in het klassement. In een moeilijk toreneindspel tegen de Duitse Demski bleef mej. de Graaf met een hangpartij achter. Bij goed spel van haar rivale mag ze zeker op niet meer dan remise hopen. Dit schip werd in 1904 opgeleverd door de Goole Shipbuilding in Goole aan Kel- sall Bros Beeching Ld in Huil. Deze rederij heeft zich ontwikkeld tot een der grootste trawlermaatschappijen van Huil. In 1911 had zij maar liefst 56 stoomtraw lers, waarvan nu niets meer is overgeble ven. Onder de naam Robin H.4 kwam het schip in 1904 in bedrijf en zoals zovele De IJM 50 „Geziena Catharina” (ex- „Simon”, ex-„Robin”) bij het IJmui- dense Fort-eiland. Joost Groen. De in bedrijf onder vente, Alexander Pola, Jan Fillekers en Henk van der Horst te worden geconfron teerd. E wa: spr. Hiel bestut minde „Beve gefrus ren ii op zi opgez lijk t het bi samei meen wat 1 San meen word tastin over! aanw dat c is en lijke Dil het k Aard heer De Klon en t sterk de n wore heid Da in 1 door tijde van derk brer Oi deel V.V. gem A. en behi had D veri stel doo de 1 Bijzonder sterk is tot nu toe in 4B het optreden van H H. van Nieuwenhuizen uit Driehuis. Nu weer liet hij de IJslander Sigurjonsson in de kou staan. Met twee winstpartijen speelt de Kijk Uit-speler uiteraard een vooraanstaande rol. Mist. Gisteren zijn door de Velser politie tien automobilisten bekeurd, omdat zij bij het mistige weer onvoldoende of defecte verlichting voerden. De politie wijst er nog eens op dat het bij mist een kwestie is van zelf zien, maar ook van gezien worden. In de tweede divisie-dames ontvangt Akrides Wolves. Een geheel open strijd waarbij Akrides zaterdagavond wellicht de winst kan veroveren. Exercitia gaat naar Den Helder waar K V.H. de tegen standster i s. Normaal gesproken kan en mag Exercitia niet verliezen. Zegeviereh Vorig M. V. Kamer' lijk be zich ti sameni De geleger toe te bleek ben ge tig mi Het la bestuu „gehoo na zijr de hee aan ti; bestuu Daardi wat h als zij standp de fra de hee IJMUIDEN. Donderdag werden in IJmuiden aangevoerd: 1.270 kisten kabel jauw, 160 premiekisten schelvis, 25 kisten en 18 premiekisten wijting, 51 premiekis ten makreel, 46 kisten sprot, 220 kisten schol, 61 kisten diversen, 4.130 kilogram tong, 1.430 stijve kabeljauwen. Prijzen, per kilogram, in guldens: grote tong 5,28-5,04, grootmiddel tong 7,76-7,29, kleinmiddel tong 7,91-7,70. tong I 7,85-7,32, tong II 7,43-7,20, tarbot 9,69-9,48. Per 50 kilogram: tarbot 275-162, griet 150-119, kabeljauw I 168-98, kabeljauw II 200-112, kabeljauw III 120-66, kabeljauw IV 85-61, kabeljauw V 82-75. schar 87-50, wijting I 82-75, wijting II 85-72, makreel 40-28, lever 43-35, kuit 90-70, sprot 16-12, schelvis III 80-64, schol I 47-35, schol II 50-45, schol III 81-68. schol IV 82-75. Besomming (in guldens): KW: 66 38.400, 187 13.500, 214 15.600. 185 13.000; VL: 7 9.200; IJM: 37 6.490. 154 16.300; SCH: 11 5.600; UK: 15 7.300; HD: 56 2.700, 69 2.700; UK: 44 en 208 800. 56 en 200 2.600, 135 en 145 4.200; VD: 46 en 115 1.080, 53 en 180 2.730; HD: 14 en 68 6.900: WR: 34 en 137 780. SCHEVENINGEN. De aanvoer in Scheveningen bestond donderdag uit: 270 kisten kabeljauw, 14 premiekisten wijting en 23 kisten schar. (Van onze schaakmedewerker) WIJK AAN ZEE. Het klapstuk van de veiling was in het Hoogoventoernooi gisteren uiteraard het treffen tussen Browne en Portisch in de grootmeester- groep. Het merendeel dei tienkampers zal er niet veel van gemerkt hebben. Zij heb ben zo hun eigen problemen op te lossen en bovendien is er bij deze tienkampers ook een Portisch te bewonderen. In de reserve-meestergroep B komt een broer van de „grote” Hongaar uit Natuurlek staat hjj in de schaduw van zijn bewonderde broer maar het is na 2 ronden toch al wel duidelijk dat ook met hem terdege reke ning gehouden dient te worden. Remise- partjjen tegen de Bulgaar Radev en de Joegoslaaf Fucak spreken duideiyke taal. Aan de leiding in deze groep gaat de Roe meen Reicher. Eerst bond deze de winnaar van de vierkampen v. d. Weide aan de zegekar om vervolgens ook de Engelsman Eley te overtroeven. (Van een medewerker) WIJK AAN ZEE. De Beverwijkse atletiekvereniging DEM en de Beverwijk se rennersclub Kennemerland verzorgen zondag op het strand van Wijk aan Zee een midwinterstrandloop. Vrijwel alle lo pers uit eigen streek en velen van buiten af worden daarbij aan de start verwacht. Liefhebbers voor de loop kunnen zich zondagmorgen vanaf half tien aanmelden in hotel Rijckaerts. De start is om twaalf uur en dan zal tevens de te lopen richting kenbaar worden gemaakt. Voor de senio ren, veteranen en dames is de afstand ongeveer zeven kilometer en voor de jeugd tot vijftien jaar vier kilometer. De beloning vormt een medaille. Men mag daarvoor een uur over de loop doen. Er zijn bovendien in de verschillende catego rieën vijf extra prijzen te winnen voor de snelsten. HAARLEM. Santos Bavao zegevierde gisteravond in de Kennemer Sporthal met een monsterscore van 17-5 over Bloemen- daal in een partij voor de eerste klas van de Haarlemse zaalvoetbalcompetitie. Met zes doelpunten was Van Wissen topscorer. Van Berkel en Portegies deden met elk vier treffers weinig voor hem onder. Bronstring scoorde tweemaal en Kemp had een keer succes. IA: v. d. Broeck-Wilmink 0-1; Vlam- Orlov 0-1; Smout-Seewald rem.; Schüss- ler-Cederquist rem.: Donk-Dahlhaus 1-0; 1B: Rajagopal-Blech 1-0: Harding-Green rem.; Dekker-De Vries 1-0; Lundvall- Verholt rem.; Wjjker-Apking rem. 2A: Lodeweges Reiher 0-1; v. Eybergen- Rydberg 1-0; Boom-Vossen 0-1; van Ach- ter-Goy 0-1; Berlacki-Altena 1-0. 2B: Lub- Holm 0-1; Beenhakker-Johansson 1-0; Ro- senblatt-Wahlbrink rem.; Carev-Faase 1-0. 2e Damesgroep: De Klerck-Jager (le ronde) 1-0; Kéményova-Scholz (le ronde) rem.; Scholz-Kramer rem.; Demski-de Graaf afgel.; v. d. Klift-Buchmüller 0-1; Jager-Haak 1-0: Kéményové-de Klerck afg. VOGELENZANG. Op de bospaden en hellingen van het landgoed Leyduin achter de waterleiding in Vogelenzang verzorgen de wielerclubs De Kampioen (Haarlem) en Olympia (Amsterdam) zon dag gezamenlijk een nationale wielerveld- rit. Aan het hoofdnummer van de ama teurs nemen vijftijg rijders deel en onder hen bevinden zich vrijwel alle favorieten uit de Bollenstreek. Voorts zijn er ver schillende kanshebbers van buitenaf van de partij. Het parcours in Leyduin is tweeduizend meter lang en uitermate geschikt voor een cycle-cross. Het wordt grotendeels gevormd door smalle bospaden en boven dien komen er twee fikse bulten in voor. Het is de eerste nationale veldrit die op Leyduin wordt gehouden. In het verleden heeft De Kampioen er enkele keren een cross gehouden als clubontmoeting met De Bollenstreek en Excelsior. Aan de strijd van de amateurs over 24 km. (twaalf ronden), waarvan de start om twaalf uur is, wordt onder meer deelge nomen door de streekfavorieten Rhett van Trigt uit Hillegom, de Lissers Herman Zuiderduin en Jan van Dijk, de steeds meer op de voorgrond tredende Hans Steekers en Fons v.d. Berg uit Noordwij- kerhout met van buitenaf kanshebbers als Cok v.d. Hulst uit Zoeterwoude, Albert Scheffer uit Zelhem, Gerrit Scheffer uit Hengelo, Hein v.d. Horst uit Stolwijk en „good old” Manus Brinkman uit Rotter dam. De nieuwelingen starten om kwart over elf voor een rit over 12 km (zes ronden). Onder de twintig ingeschrevenen bevinden zich de Hillegommer John v.d. Vossen, Klaas Duivenvoorden en Wim Looyestein uit Noordwijkerhout met de Haarlemmers Sybren Aldershof en Cor de Veer. Natio naal kampioen Gerard Looyestein uit Noordwijkerhout is favoriet in de rit voor aspiranten over 8 km (vier ronden), waar van de start al om half elf is. De Joegoslaven. altijd sterk vertegen woordigd hebben aan Orlov met twee gewonnen partijen ook een belangrijk ijzer in het vuur in groep IA. In deze afdeling zien we bekende namen als Donk, Smout, Wilmink en Seewald. Na zijn goede start in de eerste partij liet Th. de Vries zich in de tweede ronde lelijk beet nemen door de Zaanstreek- schaker K. Dekker. Een stuk-offer verraste De Vries al vroegtijdig hetgeen hem in on houdbare positie bracht. Spectaculair werk liet de Santpoorter Wijker zien tegen routinier Apking. Hij schroomde niet in de opening een pionoffer te brengen en daar mee aar te geven de strijd niet te schu wen. Welnu, het gevecht brandde dan ook in alle hevigheid los waarbij de kansen moeilijk te taxeren waren Tegen de tijd- controle leek Wijker met enkele ver op gerukte pionnen succes te zullen boeken maar zijn rivaal vond nog juist een red dende wending. De Westduitser Goy is met 2 punten alleenheerser in 2A waar de Heemskerker Lodeweges met een verliespartij tegen Reiher (Did) voorlopig moest afhaken. Geen enkele speler in 2B is er in geslaagd uit twee partijen evenzoveel punten te scoren. De Haarlemmer Faase werd na winst in de eerste partij door de Joego slaaf Carev tot de orde geroepen. Been hakker maakte zijn verlies van de eerste dag weer goed. De IJmuidenaar versloeg de Zweed Johansson. De doelpunten voor Bloemendaal kwa men op naam van Mul (2), IJlstra (2) en Snoek. Meer spanning bood de strijd tus sen EDO en DSB voor de eerste klas. De eerste helft werd met een 1-1 score afge sloten. Na de doelwisseling drukte EDO door en won met 5-2 door treffers van Fransen (2), Serné (2) en Jager. Beide tegenpunten waren van Meerveld. Titel houder Vliegende Vogels won met 7-5 van TYBB en daarin had Jan Uitendaal met vijf goals een belangrijk aandeel. Frans en Ab Eynsbergen schoten eenmaal raak Voor TYBB scoorden Pebesma (2), Nun- nink. Beaufort en Rietvink. De strijd tussen WH en Figee werd in de tweede helft door de scheidsrechter gestaakt, om dat de doelman van Figee voor twee strafminuten naar de kant werd verwezen en weigerde daaraan gevolg te geven Toen men zich ook langs de kant met het geval ging bemoeien, vond de arbiter het welletjes. In de reserve eerste klas won Vliegende Vogels 2 met 9-3 van Wilms Floet 2, terwijl SAC 2 en Renova 2 elkaar met een 2-2 gelijkspel in evenwicht hiel den. De uitslagen Reserve meestergr. A: Süsz-Krabbé 1-0; Omstein-Vogel afg.: Aitken-Böhm rem.; Nijdam-Nicolau 1-0; Ugrlnovic-v. d. Berg 1-0. B: v. d. Weide-Reicher (le ronde) 0-1; Eley-Eslon (le ’-onde) 1-0; Radev-Witt afge.; Eslon-van Baarle rem.; Reicher-Eley 1-0; Crabbendam-v. d. Weide 0-1; Por- tisch-Fucak rem. De populaire televisieploeg van „Farce majeure” in Wijk aan Zee. Het raadslid Henk Boeree uit Heemskerk was uitverkoren het forum een vraag ter beantwoording voor te leggen, waarbij deze vanzelfsprekend prompt het oordeel wilde vernemen over de voorgenomen opheffing van de gemeenten Beverwijk en Heems kerk, teneinde tot één IJmuiden te komen. Door een woordvoerder van het forum werd hem hierop geantwoord dat het wel licht eerder aanbeveling verdient de ge meente ’s-Gravenhage op te heffen. „Maar deze regering legt de prioriteit wel meer verkeerd”, werd er door hem aan toe gevoegd. In ieder geval kan deze gehele toestand vanavond rustig op het televisiescherm worden bekeken. Een tientje. In de nacht van woens dag op donderdag is de Sint Jozefschool aan de Corverslaan in Velsen-Noord ge heel doorzocht. Er verdween een tientje. Men kon binnenkomen door een ruit aan de achterzijde te vernielen, waarna men een deur kon openen. Britse trawlers kwam het naar IJmuiden; dat was in 1926, na te zijn aangekocht door de Visscherij Maatschappij Tarbot- bank, die onder directie stond van de heer C. J. Hof. Het vaartuig kreeg de naam Simon IJM.50 en was groot 164 bruto reg.ton, de lengte bedroeg 33.62 m, de breedte 6.43 en de holte 3.41 m. De 3 cil. triple expansie machine had een vermo gen van 300 pk en was van het fabrikaat Charles D. Holmes in Huil. De maatschappij Tarbotbank kwam daarmee in het bezit van haar tweede stoomtrawler. In 1924 was de stoomtraw ler Elf H.362 gekocht van The Hesketh Steam Trawlers Ld in Fleetwood; als Johanna IJM. 12 kwam het schip in de vaart onder schipper Simon IJM.50 kwam schipper G. Zwaan. De Johanna werd in de N.V. Visscherij Maatschappij Wester- licht, waarvan de heren G. P. Wijker en P. van Duijn de directie vormden. Naamsverandering had niet plaats, maar van varen is niet veel meer gekomen. De gróte staking in 1933 hield het schip binnen en kort daarna, in 1934, werd de Johanna IJM.12 voor de sloop verkocht. De Simon IJM.50 ging in 1930 over naar de N.V. Visscherij Maatschappij Geziena Catharina, directeuren N. Hol A. Stuur man; de naam veranderde in Geziena Catharina IJM.50. Het is een „één-schips- rederij gebleven; de trawler nam onge regeld aan de visserij deel. In de meidagen van 1940 bevond de Geziena Catharina zich in IJmuiden en bleef daar tot 1941 toen de bezetter toe stemming gaf om enkele stoomtrawlers van IJmuiden uit aan de visserij te laten deelnemen. Dit ging niet zonder ongelukken ge paard. De schepen werden vaak beschoten. Toch maakte de Geziena Catharina in 1941 nog 14 reizen en wel van 18 septem ber tot de kerstdagen en besomde 68.690,39. Schipper was J. Prins. Maar dat was het laatste als visserij schip. In 1942 werd de trawler gevorderd en kwam onder Duitse bemanning in dienst van de Kriegsmarine. In maart 1944 was het schip in IJmui den en daar voltrok zich het einde. Bij een bombardement op 26 maart werd de Geziena Catharina (ex-Simon, ex-Robin) tot zinken gebracht en moest als verloren worden beschouwd. Voor Mars Stars staat een dubbel op het programma tegen Transol R/Z. Zater dag wordt in Rotterdam gespeeld, zondag avond in Zandvoort. Vermoedelijk zal de winst wel gedeeld worden. Haarlem Car dinals gaat naar Den Haag om Suvrikri te ontmoeten. De ploeg zal er verstandig aan doen Suvrikri niet te onderschatten en de winst veilig te stellen. Gebeurt dit niet dan komt Cardinals langzamerhand in moeilijkheden. HAARLEM. Komend weekend gint in de heren-eredivisie de beslissende fase van de kampioenscompetitie. Met nog tien wedstrijden voor de boeg heeft Le- vi’sFlamingo’s de beste uitzichten op de titel. Zaterdagavond komt Factotum- Punch naar de Spaarnestad. Hoewel de Delftenaren over een goede ploeg beschik ken, twijfelt niemand er aan of Levi’s Flamingo’s zal de winst in eigen huis houden. In de reserve-meestergroep A heeft nie mand minder dan Wytze Nijdam de lei ding genomen Hij triomfeerde in een fraaie aanvalspartij over de Roemeense Nicolau een speelster die in dit gezel schap altijd uitstekend kan meekomen. Daar niemand in deze afdeling eveneens twee partijen achtereen wist te winnen staat Nijdam dus aan het hoofd van de ranglijst. Vandaag moet hij het opnemen tegen de oud jeugdkampioen van Neder land, de Rotterdammer Böhm die met IV2 punt ook uitstekend in de markt ligt. Bijzonder sterk lijkt ook de Joegoslaaf Ugrinovic. Hij bezorgde v. d. Berg de tweede nederlaag en kwam eveneens op in Den Helder blijft echter altijd een moeilijke zaak. De Exercitia-heren gaan naar Amstel veen om de club van die naam te bestrij den. Een duel, waaraan Exercitia de der tiende zege moet kunnen overhouden. Hoofddorp gaat vanavond naar Black and White. Het eerstte duel leverde Hoofddorp na een bikkelhard duel de winst op. Het valt te betwijfelen of deze prestatie her haald kan worden. The Typhoons gaat eveneens naar de hoofdstad, maar lijkt tegen A.P.G.S. kansloos. De Akrides heren tenslotte ontvangen Wolves en moeten de winst in eigen huis kunnen houden. In de strijd om de N.B.B. beker gaat H.O.C naar Jumpers en zal ongetwijfeld zegevieren. The White Stars deed dit don derdagavond al in Utrecht. In de ijskoude Veilinghal bewees White Stars andermaal haar klasse. Tegen het toch bepaald niet zwakke U.V.V. werd een monsterscore van 146-41 geboekt Het pleit voor de thuisclub, dat het de Sterren met basket ball bleef bestrijden. Via een ruststand van 72-18 bracht Nel van der Burg haar ploeg in de tiende minuut al over de honderd. De grote schotvaardigheid van: Roos de Vries 24-22 Carol van Zalm 14- 13 en Stien Kraay 12-6 deed White Stars tenslotte op 146-41 uitmonden. De jubilaris werd bij de ontvangst in het havenkantoor vergezeld door zijn echtgenote en schoonmoeder. De heer P. Vons, hoofd grondstoffentransport van het concern, ontving zijn gasten in aanwezig heid van de heren M. J. Aldenkamp, hoofd havenbedrijf Velsen, L. B. Steen mei j er, chef bedrijfsbureau, P. Snijders, hoofdbaas en directe chef alsmede de oud-chef de heer H. A. van Diggelen. De heer Vons bepaalde zich, ofschoon de jubilaris een uitgebreid exposé van zijn loopbaan toeliet, tot de bijzondere capaci teiten van de heer Engelhart als mens tegenover mens in zijn hoedanigheid van baas bij het havenbedrijf, dat zeker niet het gemakkelijkste is wegens het toch vrij zware werk onder vaak moeilijke omstan digheden. Voor de uitstekende samenwerking kreeg de heer Engelhart veel dank. De plichtsbetrachting van de jubilaris kon de heer Vons samenvatten in: Als Co een karwei moet opknappen hoeft niemand meer te gaan kijken of na te vragen; het komt zonder meer voor elkaar”. Namens de Raad van Bestuur van het concern mocht de heer Vons de jubilaris schriftelijke gelukwensen overhandigen en de gebruikelijke jubileumgratificatie. Me vrouw Engelhart kreeg een fleurig hand- boeket. In de druk bezochte kantine onderging de jubilaris een tweede huldiging waarbij de heer P. de Groot als vertegenwoordiger van collega’s en staffunctionarissen de heer Engelhart in het zonnetje zette. Hij bood daarbij een aantal geschenken aan als aanvulling voor zijn hobby-set. Me vrouw Engelhart kreeg een mooie plant aangeboden. Heemskerkers tegen samenvoeging”. Ook de prille leerlingetjes van de kleuterschool „De Zeekleuters” gaven hier kleumend en wel acte de présence. In dit gezel schap bevond zich ook de dappere Nico Betjes uit Velsen, die het waagde een bord met een simpel „Ja” omhoog te houden. En het pleit voor de verdraagzaamheid van de anti-IJmuidenaren dat deze demon strant niet in het minst werd gemolesteerd. De vele honderden aanwezigen kregen hierbij wel een goede indruk van de in gewikkelde voorbereidingen, welke aan een dergelijke uitzending zijn verbonden. Er moest langdurig worden gerepeteerd voor de samenhang van het beroemde lied „Dat is uit het leven gegrepen”, alvorens met de definitieve opname kon worden be gonnen. In ieder geval kan Leo van Kuijk, die volgens Fred Bonavente „had gebeden en gesmeekt” om deze ploeg in W(jk aan Zee te krygen, over het resultaat tevreden z(jn. Er werd geanimeerd en vroiyk door de toeschouwers meegezongen, die het ken- neiyk büzonder op prijs stelden nu eens persooniyk met Ted de Braak, Fred Bena- Teneinde dit standpunt duidelijk te ma ken had men talrijke medestrijders voor dit evenement gemobiliseerd, onder meer be staande uit ongeveer tachtig leerlingen van de katholieke m.av.o.-school uit Heemskerk, gemeente-ambtenaren en raedsleden, in welk gezelschap burgemees ter J. G. S. Bruinsma van Beverwijk uiter aard evenmin ontbrak als de actieve leden van de protesterende comités. „Het wordt hoog tijd dat jullie eens worden samengevoegd!”, werd hun door Fred Benavente van „Farce majeure” tar tend toegevoegd, hoewel deze provocatie later door hem met enige kritiek op het wetsontwerp weer werd goedgemaakt. Al deze demonstranten hadden zich voor zien van borden en spandoeken met op schriften als „Drie in één, nee” en „30.000 4A: v. d. Akker-Kolbert afg.; van Oppen-Spoden 0-1. 4B: Grachul-v. Nieu wenhuizen Sr. (le ronde) 0-1: v. Nieuwen huizen Sr.-Sigurjonsson 1-0. 5A: Rose-W Stek rem.; v. Zwieten- Bührs 0-1; v d. Berg-Kmjic afg.. 5B: Lips-Munningbof (le ronde) rem.; Foley- Coomer-Steeman (le ronde) afg.; O’Broin- Steeman afg.: Hansson-Lips afg. u.I;:g F’

IJmuider Courant | 1972 | | pagina 6