Enthousiasme in Londen over NCRV denkt te stoppen met Spel zonder grenzen Heintje’s 37ste Bach-bewerkingen door Ned. Bachvereniging gouden plaat Jezus-rockmusical „Godspell” MATTHEUS-EVANGELIE VAN DE VROLIJKE KANT BEZIEN Radio Veronica Minister Schmelzer wil wat doen voor Boekovsky TV vanavond Musical Tehuis door Toneelgroep Centrum voorbijgestreefd „Max Havelaar” in Bahasa vertaald TV woensdag Radio woensdag TV dinsdag DINSDAG 25 JANUARI 1972 WEGENS NIEUWE EN MISSCHIEN GEVAARLIJKE REGLEMENTEN Indeling (Van onze correspondent) CONCERT VOOR MUSICOLOGEN NOS in brief aan Tweede Kamer: Hilversum 3 is AMSTERDAM De Nederlandse Bachvereniging heeft gisteravond in het Concertgebouw ter gelegenheid van haar vijftigjarig bestaan een concert gegeven onder leiding van Charles de Wolff. Het lag voor de hand dat hiervoor een bijzonder pro gramma was gezocht. Men wilde nu (Van onze RTV-redactie) HILVERSUM De NCRV overweegt om. in de zomer van 1973 niet meer deel te nemen aan het televisiespektakel „Spel zon der grenzen” (de internationale versie van Zeskamp). Directe aan leiding daarvoor zijn de onlangs in Brussel gewijzigde reglementen. Het lot zal voortaan bepalen aan welke onderdelen van het spel de leden van de diverse ploegen moe ten deelnemen. Volgens Dick van Bommel, chef amusement van de NCRV, kan deze procedure gevaar opleveren voor de deelnemers, omdat ze voor bepaalde krachttoe ren onvoldoende zijn getraind. De loting zal pas kort voor de uitzen ding plaats vinden. Minder aantrekkelijk De vertaling is gemaakt door H. B. Jasin, eens jaten horen hoe andere compo- nisten de muziek van Bach hebben bewerkt en aan het publiek overlaten om te oordelen of de bewerkingen in het voordeel of wel in het nadeel van Bach waren uitgevallen. De secreta ris van de Bachvereniging de heer C. G. van Oudenniel nodigde het pu bliek uit om in de twee pauzes van het uitgebreide programma deel te nemen aan de discussie over dit onderwerp, die geleid zou worden door enkele leden van het Residentie orkest, dat een zeer groot aandeel had in deze uitvoering. Clownesk LONDEN „Godspell’, één van de eerste Amerikaanse rock-musicals die op een bijbelse geschiedenis is ge baseerd, wordt sinds enige tijd in Londen gespeeld en is een even grote hit als „Hair” destijds. Met de mammoetproduktie Jesus Christ Superstar” in het vooruitzicht (de Londense première wordt in maart verwacht) is het een uitgemaakte zaak, dat godsdienstige musicals het niet alleen in New York doen, maar Talentenjacht van kunststichting Te lang WWWVUWW*W****W informatie en 21.45 Enkele van de tien medewerkers van Godspell: van links naar rechts: Neil Fitzwilliam, Tacquie Ann Car. Staan de: links Gay Soper, rechts Deryk Parkin. 18.50 18.55 18.45 18.50 18.55 19.00 19.05 19.30 19.55 20.00 20.15 20.20 20.50 21.15 18.45 18.50 18.55 19.00 19.05 19.55 20.00 20.15 20.21 Een scène uit de musical „Tehuis" van Toneelgroep Centrum, van avond op Nederland II, met v.l.n.r. Margreet Heemskerk als Johanna, Elisabeth Hoytink als Adriana, Frans Koppers als Arend, Els van Rooden als Charlotte, Jules Hamel als Bouke, Allard van der Scheer als Ank, Lettie Oost hoek als Maggeltje, Frans Vorst man (achter Lettie) als Triks en Henny Orri als Maria. De minister antwoordt dit op vragen van het Tweede-Kamerlid Pors (DS’70), die informeerde of de minister mogelijk heden ziet om, zo mogelijk in internatio naal verband, zodanige invloed uit te oefenen dat het lot van Boekovsky wordt verzacht. Drs. Schmelzer zegt genegen te zijn de mogelijkheid tot het ondernemen van een dergelijke humanitaire actie te „Kommï Got’t,’“schöpfêr' Heiliger Geist” doen onderzoeken, maar herinnert eraan, dat de Russische regering dergelijke inter ventie pleegt aan te merken als inmen ging in haar binnenlandse aangelegenhe den. Niet alleen slaat Godspell geweldig aan in Engeland, de eerste Europese produktie van Jesus Christ Superstar”, die enige tijd geleden in Kopenhagen van start ging, doet het ook waanzinnig goed. Schrijver Jaap van der Merwe wil met Tehuis, waarin 17 liedjes voorko men, zeggen, dat het bejaardenpro bleem niet door de ouden van dagen zelf, maar door de mensen die de 65- jarige leeftijd nog niet bereikt hebben, is geschapen. In het programma Signalement van Henk de By wordt de kinetische kunst belicht. Men ziet in een film van Bruce Parsons kunstenaars als Le Pare en Yvaral Agam aan het werk. Na het laatste nieuws volgen nog de rubriek Den Haag vandaag en een herhaling van een Teleac-uitzending over beton. 22.30 23.00 23.05 23.10-23.40 TELEAC: Beton (2). een vooraanstaande Indonesische littera tor. Professor dr. A. Teeuw. hoogleraar in het Bahasa Indonesia en de Maleise taal en letterkunde aan de universiteit van Leiden bestudeert op het ogenblik de ver taling. Het ministerie van Cultuur, Recreatie en Maatschappelijk Werk heeft in het kader van het cultureel verdrag een subsidie verstrekt voor de verspreiding van het boek. Men verwacht dat het boek in de zomer van de persen komt. Een Londense dominee vertelde dat hij niet snapte waarom „Godspell” door som migen zo werd misverstaan. Hij zei over de acteur die in een soort clownspak Jezus speelt: „De clown is beslist de meest geliefde figuur in de pantomime- en cir cuswereld. Als er iets in de piste of öp het toneel misgaat, is het de clown die redding brengt. Ik vind het een geweldige vondst om Jezus door een clownsfiguur te laten personifiëren”, aldus dominee W. W. Davidson, wiens uitspraak over de rock- musical met religieuze inslag in alle kran ten werd afgedrukt. Van de Amerikaanse versie is in Enge land al een langspeelplaat te koop. De Engelse opvoering wordt binnenkort op de plaat gezet en zal ook snel in Nederland te koop zijn. Het zal dan ook niet lang meer duren of „Day by day”, dat door alle Godspell-medewerkers wordt gezon gen, wordt hier ook een hit. Nederland 1. Naar het bejaardente huis. Voor velen een zware, heel zware gang. Afstand ook doen van de hond, de kat, soms zelfs van de kanariepiet. Heel veel directrices willen nl. geen dieren in huis. Het zijn problemen waarvoor Tanja Koen deze NCRV- avond in haar Dier en Vriend aandacht vraagt. Andere zaken op het programma- lijstje zijn: een aflevering van Little woman en het programma Mijn Idee. Ruim een uur lang wordt er vervol gens met Liedjes het land ingegaan om daarna nog aandacht te vragen voor Hier en Nu en de dagsluiting van ds. A. Boesak. Nemen we een kijkje in sporthal de Braak in Helmond, waar Ted de Braak het programma Met Liedjes het Land in aan elkaar praat, dan komen we daar o.m. de volgende sterren en ster retjes tegen- Ben Cramer, Ronnie To ber, Willy Alberti en Gonnie Baars. Dan zijn er the Tree Tackgons, die van alle muzikale markten thuis zijnde Marie Cecile Moerdijk en de familie Eeuwijk uit Kerkdriel, die meedoet aan de wedstrijd voor muzikale gezin nen. In de voorgaande jaren wisten de ploegen uit de diverse landen al lang van tevoren aan welke onderdelen ze moesten deelnemen. „Als er iets getild moest worden, nam je een sterke kerel”, aldus Dick van Dommel. „Nu kan het lot een zwakkere broeder aan wijzen. Op bepaalde nummers zijn de mensen gewoon niet voldoende inge speeld”. HILVERSUM. Hilversum is verre weg de meest beluisterde zender in Nederland. Het station wordt ruim twee maal zo veel beluisterd als radio Veronica. Dit schrijft de NOS in een brief aan de leden van de Tweede Kamer, waar in een aantal gegevens wordt verstrekt met betrekking tot beluistering van programa’s van Hilversum 3 en Vero nica, die zijn ontleend aan het conti nu luister- en kijkonderzoek, dat in opdracht van de afdeling Studie en Onderzoek van de NOS wordt uitge voerd door de NV Intomart. Een gede tailleerd rapport over de radiobeluiste- ring in het vierde kwartaal van het vorig jaar zal binnenkort verschijnen. In de brief wordt erop gewezen, dat Radio Veronica tot 1969 vrijwel steeds meer werd beluisterd dan Hilversum 3. In 1969 was er bijna geen verschil meer in de beluistering. De doorbraak van Hilversum 3 deed zich voor in het vierde kwartaal van 1970, waarvoor ondermeer de volgende oorzaken wor den genoemd: 1. De activiteiten van de werkgroep Hilversum 3 met betrekking tot de programmering van Hilversum 3. 2. De plaatsing van het populaire zondagmiddag-sportprogramma „Langs de lijn” van de NOS-radio op Hilversum 3, waardoor veel luisteraars voor het eerst dit station op hun toestel leerden vinden. De meest recente gegevens betref fende het vierde kwartaal 1971 wijzen er volgens de brief aan de Tweede- Kamerleden op, dat de stijging van de beluistering van Hilversum 3 zich I minstens heeft geconsolideerd en dat I er sprake is van teruggang van de I beluistering van Radio Veronica. Is het in „Superstar” van het Engelse duo Tim Rice en Andrew Lloyd Webber Jezus waar de show om draait, in God spell (van de 23-jarige Amerikaan Step hen Schwartz) staat het evangelie naar Mattheus centraal. De tien gemiddeld 23 jaar oude meisjes en jongens, die acht maal per week enthousiasme kunnen op brengen in het Londense Roundhouse (een tot theater verbouwde fabriekshal), ma ken het de toeschouwer onmogelijk niet meegesleept te worden door de aansteke lijke vrolijkheid die hen bezielt. Met David Essex als Jezus-figuur in het midden geven ze een strikt genomen ver beelding van de bijbeltekst die ook als je haar letterlijk leest soms komisch werkt. Die teksten in scène gezet, leveren geweldig grappige situaties op, waarom heel hartelijk valt te lachen. Maar net als bij de bijbel kan iedereen in die niet letterlijk te nemen tekst diepere bedoelin gen leggen of vinden. De reactie van sommige mensen, die na de première zeiden dat „Godspell” het evangelie van Mattheus bespot, is dan ook pure kolder. Er wordt niets bespot, alleen maar opgevoerd. Als musical houdt Mat theus’ evangelie de zeggingskracht die het op papier voor velen heeft. Wie de bedoe ling van het bijbelverhaal tussen de regels kan lezen, haalt ook het zijne uit de musical „Godspell”. Van belachelijkma- king is geen sprake. Strawinsky was ongewoon ingetogen. De voor de hand liggende conclusie over de prestaties van deze drie modernen is, dat zij zo geïmponeerd waren door de geniali teit van Bach, dat zij hun eigen principes daaraan opofferden. De overbekende symfonische orkestratie van de Toccata en fuga in d klein van Leopold Stokovsky klinkt tegenwoordig in de oren van vele Bach-vereerders als een profanatie, maar Charles de Wolff die van huis uit organist is, deed dit werk alle eer aan. Hoewel Dick van Dommel namens de NCRV heftig heeft geprotesteerd tegen deze wijziging van de reglemen ten, werd de verandering toch aange nomen. Het waren vooral de zuidelijke landen (Frankrijk, België, Italië en Zwitserland) die zich een voorstander toonden van het nieuwe systeem. „Ze willen het op die manier komischer en spannender maken”, aldus Dick van Bommel. „Maar volgens mij wordt het niet alleen gevaarlijker voor deelne mers, maar zal het ook minder aan trekkelijk zijn voor het publiek”. Voorlopig wil de NCRV eerst de resultaten van „Spel zonder grenzen” van de komende zomer afwachten, ook al omdat de Nederlandse Zeskampploe gen was toegezegd, dat ze in het bui tenland in het strijdperk zouden ko men. Aan het einde van het seizoen zullen we ons definitief beraden of we volgend jaar weer meedoen. Maar vol gens mij komen ze wel terug op die nieuwe reglementen”, aldus Dick van Bommel. DEN HAAG. Minister Schmelzer (Buitenlandse Zaken) is bereid de in ons land levende gevoelens over de aan de Russische auteur Vladimir Boekovsky op gelegde straf onder de aandacht van de Sovjet-Russische autoriteiten te brengen. Hij zal dat doen „op een daartoe geëigend tijdstip en langs de daarvoor aangewezen kanalen”. In de Engelse produktie wordt de mu ziek bij de 16 liedjes door een kwartet verzorgd waarin een pianist-organist, so- logitarist, drummer en basgitarist spelen. „Godspell” duurt bijna twee uur en werd door een criticus een musical „voor de hele familie” genoemd en door een ander „de vrolijkste, ongewoonste musical sinds jaren.” Inmiddels is bekend geworden, dat „Godspell” van de buitenwijk Chalk Farm verhuist naar een theater in het hartje van Londen. Vanaf eind januari biedt het Wyndham’s Theatre op Charing Cross Road er onderdak aan. Het concert begon met het openings koer uit de „Matthaus Passion” volgens de uitvoeringswijze op 11 maart 1829 onder leiding van Felix Mendelssohn-Bartholdy te Berlijn de eerste uitvoering sinds Bachs dood. Het meest opvallende verschil tussen toen en nu was het ontbreken van het jongenskoor. De koraal-melodie van het jongenskoor werd in dit geval door een aantal sopranen gezongen ondersteund door vier clarinetten! (Het is zeer twijfel achtig of Bach op de hoogte was van het bestaan van de clarinet, maar in ieder geval heeft hij dit instrument nooit in zijn composities toegepast). Bovendien liet Charles de Wolff duidelijk uitkomen dat Mendelssohn op verschillende plaatsen sterke accenten had toegepast, die tegen woordig angstvallig worden vermeden. In het verloop van de avond na de eerste pauze werden bewerkingen van Schonberg, Anton Webern, Stravinsky en Leopold Stokovsky gespeeld. De bewerking van het koraal-voorspel MÜNCHEN (DPA) De 16-jarige Ne derlandse zanger Hein Simons, die be- kendheid geniet onder de naam „Heintje”, P heeft maandag in München twaalf gouden platen gekregen. Heintjes eerste plaat kwam uit op 27 november 1967 en thans spant hij in Europa waarschijnlijk de kroon met in to taal 37 gouden platen. De eerste tien verwierf hij reeds op 13 december 1968 in West-Duitsland. Daarbij komen 14 gouden platen in Nederland en een in Zwitserland Er bestaan thans plannen voor een Hein- tje-film met Maria Schell en Peter Ustinow onder de titel „Het avontuur van een schoenmakersleerling”. Later in het jaar staat een bijzondere tournee van Heintje door de Verenigde Staten op het program. DJAKARTA ANTARA. Multatuli’s „Max Havelaar" is in het Bahasa Indone sia vertaald en zal nog dit jaar in de Indo nesische boekhandels liggen, zo heeft de Indonesische uitgeversmaatschappij Djam- batan in Djakarta bekendgemaakt. HILVERSUM I 7.00 Nws. 7.02 (S) Ontbijt zo’s. 7.30 Nws. 7.41 en 8.41 Actualiteiten. 8.30 Nws. 10.00 Voor de vrouw. 10.30 Nws. 11.55 Meded. 12.00 (S) Van twaalf tot twee. 12.26 Meded. t.b.v. land- en tuin bouw. 12.41 Actualiteiten. 13.00 Raden maar... 14.00 Huisbezoek. 14.10 Van Ta-ta tot totale taal. 14.20 (S) Aspekten van de kamermüz. 14.50 Meer over minder. 15.30 Nws. 16.45 (S) Hoorspel. 17.00 (S) NCRV-Vocaal Ensemble. Overheidsvoorl. 17.20 Samenwerking met ontwikkelingslanden. 17.30 Nws. 17.32 Hier en Nu. 18.00 (S) Aperitief. 18.30 Nws. 18.41 Veel gevraagde gewij de muz. 19.00 De Kerk vandaag. 19.10 Progr. voor blinden en slechtzienden. 19.20 Openbaar Kunstbezit. 19.30 (S) Woensdagavond Muziekmagazine Bond zonder Naam. 22.25 Met elkaar meer mans. 22.30 Nws. 22.40 Den Haag van daag. 22.50 (S) Zin-tuig. Nr. 61. 23.20 (S) Signaal. 23.55 Nws. HILVERSUM II 7.00 Nws. 7.11 Gymn. 7.20 (S) Dag woensdag! 7.33 Van de voorpagina. 7.54 Deze dag. 8.00 Nws. 8.11 Actualiteiten. 8.22 (S) Dag woensdag. 8.35 Van alle markten thuis. 9.00 Radioweekblad. 9.35 Waterstanden. 9.40 Schoolradio. 10.45 Voor de kleuters. 11.00 Nws. 11.03 Op de koffie. 12.00 Maastricht-Cen- traal. 13.00 Nws. 13.11 Actualiteiten. 13.25 (S) Licht ensemble. 13.45 Gespro ken portret. 14.00 Speelruimte. 16.00 Nws. 16.03 Speelruimte. 17.00 (S) Geef me de vijf. 17.55 Meded. 18.00 Nws. 18.11 Actualiteiten. 18.20 Uitz. P.v.d.A. 18.30 (S) Klink Klaar, zonder nonsens. 19.30 (S) Licht orkest met zangsolisten. 20.00 Nws. 20.05 (S) VARA-Dansorkest met solisten. 20.35 (S) Popsmuk. 21.45 (S) Koloriet. 22.30 (S) Alt-mezzo en piano. 22.55 Meded. 23.00 Nws. 23.10 Actualiteiten. 23.20 (S) Radio Jazz Ma gazine. 23.55 Nws. HILVERSUM III 7.00 Nws. 7.02 Steevast. 8.00 Nws. 8.02 Journaal. 9.00 Nws. 9.03 De negen- uur-show. 10.00 Nws. 10.03 Arbeidsvita minen. 11.00 Nws. 12.00 Nws. 12.03 Journaal. 12.06 Zet ’m op. 13.00 Nws. 14.00 Nws. 14.03 Superclean dreamma chine. 15.00 Nws. 15.03 Licht platen- progr. 16.00 Nws. 17.00 Nws. 17.03 Journaal. 17.06 Postbus 700. Nederland 2. In het voorprogramma brengt de VARA, die vanavond uit zendt, alweer de laatste aflevering van de Zwarte Tulp. Daarna Tik tak tor, dat de VARA ook nog voor 8 uur op het scherm brengt. Ruud Jans presen teert weer dit spelletje, waaraan de hele huiskamer kan meedoen. Na het nieuws volgt een nieuwe aflevering van de serie Mijn tante Victoria. Gebruikelijk op de dinsdagavond is de uitzending van Achter het Nieuws. Vanavond ook een musical op het scherm: Tehuis van Jaap van der Mer we. In dit vijf kwartier durende pro gramma wordt het bejaardenprobleem aangesneden. De toneelgroep Centrum heeft dit stuk vorig seizoen in de theaters gespeeld. Acteurs als Piet Römer, Henny Orri, Allard van der Scheer, Jules Hamel en Ben Hulsman spelen, zonder dat zij gegrimeerd zijn als oudjes, een groep bejaarden. i, van Schonberg was ongewoon welluidend. Het arrangement van Anton Webem uit het „Musikalisches Opfer” was ongewoon langdurig en de zetting van de koraal- variaties over het Weinachtslied „Vom Inmiddels heeft de NCRV het sche ma voor „Spel zonder grenzen” vastge steld. Op 24 mei zal Franeker de spits afbijten in het Belgische Spa. IJssel- stein zal 7 juni uitkomen in het Zwit serse Bern. De ploeg van Ridderkerk reist 21 juni naar Duitsland. De Duitse ploegen van Zilt en Bad Neuenahr moeten nog uitmaken in welkè plaats deze uitzending zal plaats vinden. Ven- ray moet 5 juli aantreden in Italië. Waarschijnlijk wordt het Florence of Venetië. Zelhem, dat zich via een beslissings wedstrijd tegen Bladel alsnog wist te plaatsen, moet 19 juli naar Frankrijk. Waarschijnlijk gaat de reis naar Nan cy, maar dat hangt, merkwaardig ge noeg, nog af van de burgemeestersver- kiezingen in Frankrijk. Lisse treedt 2 augustus aan in het Engelse Sheffield. Bladel kreeg ook nog een kans om mee te doen en komt 16 augustus in Gouda aan de beurt. Op 13 september wordt tenslotte de finale gehouden in Zwit serland. Vermoedelijk in Lausanne. Aanvankelijk was Geneve voorgesteld, maar het stadion zou daar te klein zijn. Overigens hebben zich al weer tal van plaatsen aangemeld voor de vol gende zeskamp, komende winter. „Het kan wel augustus worden voordat we weten of we definitief doorgaan”, zegt Dick van Bommel. „Maar dat zit er wel in”. (Van onze correspondent) ROTTERDAM Tot 1 maart kan iedere jonge Nederlandse muzikant een poging doen te mogen optreden in een openbaar concert in de Rotterdamse Doelen. De Rot terdamse Kunststichting beoogt met het organiseren van deze concerten jonge so listen of ensembles van jonge musici (uit Nederland) na voorafgaande auditie een kans te geven op erkenning. Het gaat om klassieke en moderne muziek, geen jazz of pop. De leeftijdsgrens voor deelname voor in strumentalisten is gesteld op 30 jaar, voor Nederland 1 18.45 NOS: (K) De Fabeltjeskrant. STER: (K) Reclame. NOS: (K) Journaal. 19.00 STER: (K) Reclame. 19.05 NCRV: (K) Dier en Vriend. 19.30 (K) Little women. 19.55 STER: (K) Reclame. 20.00 NOS: (K) Journaal. 20.15 STER: (K) Reclame. 20.21 NCRV: (K) Mijn idee. 20.50 (K) Met liedjes het land in. 22.05 Hier en Nu. 22.45 (K) Dagsluiting. 22.50 NOS: (K) Journaal. 22.055 Weekoverzicht schooltelevisie. 22.58-23.28 TELEAC: Economie (15). Nederland II NOS: (K) De Fabeltjeskrant. STER: (K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. VARA: (K) De zwarte tulp. (K) Tik Tak Tor. STER: (K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. VARA: (K) Mijn tante Victoria (4). Achter het Nieuws. (K) Tehuis, toneelspel door Jaap van de Merwe. (K) Kunst is Beweging. NOS: (K) Journaal. Den Haag vandaag. Door het vergevorderde uur en het gebrek aan nachttreinen kon ik het laatste deel van het concert niet meer horen. Hierdoor miste ik zeer tot mijn spijt de fantasie-producten van Gounod, Busoni, Mozart, Gijsbert Bastiaans en Fritz Kreis- ler. Het programma was in zijn geheel veel te lang. Er waren namelijk ook nog drie „onvervalste” werken in opgenomen, met name: het Brandenburgs Concert no. 2 in F, de Cantate „Mer hahn en neue Oberkeet” (met Agnes Giebel en Max van Egmond) en het Clavecimbelconcert nr. 4 in A gespeeld door Ton Koopman met het Amsterdamse Barokensemble „Musica da Camera”. De uitvoering in Den Haag j.l. zaterdag avond trok 1800 bezoekers in Amster dam waren het er nog geen achthonderd. De oorzaak van dit verschil na te gaan is „Voer voor (muzikale) psychologen”. Mijn indruk is, dat de overbelaste Amsterdam mers geen oren hadden naar een „Concert voor musicologen”. J. H. MOOLENIJZER Nederland I 10.45-12.00 NOS-NOT: Schooltelevisie. 17.00-17.30 AVRO: Kinderprogr. 18.45 NOS: (K) De Fabeltjeskrant. 18.50 STER: (K) Reclame. 18.55 NOS: (K) Journaal. 19.00 STER: (K) Reclame. 19.05 NOS: (K) Van Gewest tot Ge west. 19.30 (K) Internat. Agrarisch Nws. 19.50 (K) Nat. Bureau voor Toeris me. 19.55 STER: (K) Reclame. 20.00 NOS: (K) Journaal. 20.15 STER: (K) Reclame. 20.20 Pol. Partijen: PvdA. 20.30 NOS: Last days of Pompeii. (film). 22.00 Uitz. Stichting Socutera. 22.15 Studio Sport. 22.40 (K) Stroming. 23.20 (K) Journaal. 23.25-23.30 Den Haag vandaag. Nederland II NOS: (K) De Fabeltjeskrant. STER: (K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER(K) Reclame. AVRO: (K) Tarzan. STER: (K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. AVRO: (K) Elizabeth R: Deel I. (K) Sex in wording (serie). 22.20 Hoogoven - Schaaktoernooi. 22.25 IKOR-CVK-RKK: Kenmerk. 22.50-22.55 NOS: (K) Journaal. Himmel hoch van

IJmuider Courant | 1972 | | pagina 9