PANDA en de meester^onthechteir Arman en Uva Polle, Felle en Pingo Uw toeverlaat bij GRIEP ^lOereU e cute DE IJMQND 14 WOOR. II tl 1’ Dooi zet door Best verkochte boeken Protest tegen sexuele voor- if lichting in de klas 15 overwint alles Velsen-IJmuiden In en om Haarlem Beverwijk Bollenstreek Haarlemmermeer iedereen weet-Aspirine helpt t WOENSDAG 2 FEBRUARI 1972 De Gedachte i Kerkelijk nieuws STEUNZOLEN Kleuren stralend als de zon... Hou ’t mooi met Echfalon! Was je wol in Echfalon Dan kan je niets gebeuren s 1^-8 9 >^1 ADVERTENTIE tentoon- WEERRAPPORTEN Dr. E. P. millibar hedenmorgen 1008 ADVERTENTIE Vos, De Ajacieden (De Boekerij). ADVERTENTIE DIVERSEN B door Zon Maan motregen motregen geh. bew. ijzel geh. bew. geh. bew. mist ijzel mist geh. bew. sneeuw zw. bew. licht bew. mist zw. bew. geh. bew. ijzel 6.11 14.14 7 februari 15 februari 21 februari 29 februari 17.30 9.20 uur uur uui uur 10 5 uur uur uur uur uur uur uur uur zige Bij); 8. Grove, Liefde is (Teleboek); 9. Tolkien, Sprookjes (Spectrum); 10. de Amsterdam De Bilt Deelen Eelde Eindhoven Den Helder Rotterdam Twente Vlissingen Z.-Limburg Aberdeen Athene Barcelona Berlijn Bordeaux Brussel Frankfort Genève Helsinki Innsbruck Kopenhagen Lissabon Locarno Londen Luxemburg Madrid Malaga Mallorca München Nice Oslo Parijs Rome Split Stockholm Wenen Zürich o nnw nno z o nw no zo nnw zw nno w BAYER E r y 19 en 18 jr. volgens gipsmodel DUINOORDSTR. 22 - TEL. 25 77 35 HAARLEM-NOORD Zon Maan 3 12 5 8 1 6 0 3 1 6 3 —10 3 0 3 1 —10 2 7 11 2 1 4 2 9 7 4 4 5 3 3 2 4 3 X 0.3 1 0.4 0.3 1 0.1 1 0.1 0.4 1 9 0 1 0.2 14 0.5 0.2 7 0 0 1 18 1 1 3 10 1 0.1 0 6 5 1 0 0 1 0.2 0 0.1 1 0.5 zzo n n ozo zzo zzw no geh. bew. windstil ozo w o zw o zo z z nw licht bew. zw. bew. zw. bew. regen geh. bew. motregen mist regen geh. bew. licht bew. windstil geh. bew. regen sneeuw geh. bew. zw. bew. zw. bew. motsneeuw geh. bew. geh. bew. Casa Blanca motsneeuw sneeuw onbew. zw. bew. windstil Istanboel Las Palmas Tunis Maximum- en minimum» temperaturen binnen- en buitenland Galerie Boumans (Breestraat 122). Expositie van Pieter Zwaanswijk; geopend tot en met B februari van dinsdag tot en met zaterdag van 9 tot 18 uur. Kennemer Oudheidkamer (Huize Scheybeeck, Velserweg 2). Geopend op dinsdag van 15.30 tot 17.30 uur en op donderdag van 19.30 tot 21.36 u. Voor groepen op aanvraag bij P. Prins. Lijs terbeslaan 23. Beverwijk, tel. 02510-25120. AMSTERDAM. De best verkochte boeken in de maanden december en ja nuari zijn: 1. Bomans, De man met de witte das (Elsevier)2. Bomans, Een Hollander ont dekt Vlaanderen (Elsevier); 3. Van der Plas, Luns: „Ik herinner mij(Sijt- hoff4. Foudraine, Wie is van hout (Ambo); 5. Wolkers, Groeten van Rottu merplaat (Elsevier); 6. Lindgren, Pippi Langkous (Ploegsma); 7. Hermans, Herin neringen van een engelbewaarder (de Be- Treslong (Hillegom). Dagelijks behalve maan dag diner dansant. Linnaeushof (Bennebroek). In de tropenkas het kinderparadijs „In de zevende hemel”, met o.a. spelen, film, poppenkast, puzzels enz. Dag. ge opend 14-18 uur za. en zo. 11-18 uur. TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum (Groot Heiligland 63). Per manente tentoonstelling van Hals’ meesterwer ken en werken van de Haarlemse School van de 16e t.m. 19de eeuw. Prentenkabinet: Grafiek en BIOSCOPEN Kennemer Theater (Zeestraat), 19 en 21.15 u.: „Robin Hood van Sherwood Forest". Luxor Theater (Breestraat) 19 en 21.15 uur: ..Carol, de call-girl”. TENTOONSTELLINGEN zo zzo zo ozo zzo zzo z zo z z Maak ook eons een Echtalon-couplet. Opzenden aanEchfalon, Postbus 398, Dordrecht Winnaars ontvangen een jaarvoorraadje Echfalon. Raadhuis Hoofddorp. Donderdag 14.30 u.: Ge meenteraadsvergadering. Al spoedig bleek, wat hij bedoelde met zijn hulp. Want na enkele seconden verdween ook het onderstel van de auto, met de motor en de wielen en al. Panda en zijn pasagier vlogen nog een eindje door de lucht, en kwamen toen op de weg neer. De snelheid waarmee ze in het autootje hadden gereden was zó groot, dat ze nog een hele afstand doorgleden en daar kregen ze natuurlijk een heel warm zitvlak van. Meeluisteren. Bij het controleren van de technische kwaliteit van interlokale of internationale telefoonlijnen door mee te luisteren is var inbreuk op de pri vacy van hen die het gesprek voeren geen sprake Dat heeft minister Drees geantwoord op vragen van het WD- Kamerlid Zoutendijk De testapparatuur wordt willekeur ,g met internationale- en interlokale verbindingslijnen verbonden. Het betreft slechte 5 op de duizend ge sprekken. Geheimhouding is wettelijk verzekerd. anderen, levenslang te worden vast gezet. De Olympische Gedachte ontleent haar heiligheid aan de overweging, dat alle vetes en alle onvrindelijk- heden als bij toverslag uit de wereld wegijlen, zodra de naties de bloem van hun jeugd op sportieve wijze in het krijt sturen om te wedijveren in de Olympische kamp. Bij het rijzen van de Olympische vlag en het flak keren van het Olympisch vuur wor den de naties vrienden en zijn alle tegenstellingen en vijandschappen vergeten. Uit het Olympisch strijd perk zijn alle sporen van commer ciële en anderszins profijtelijke on zuiverheden geweerd. Daar vechten slechts athleten die hun sport als vrijetijds-besteding beoefenen met het uitsluitende doel om de waarde van een gezond lichaam voor de huis vesting van een gezonde ziel te de monstreren. Beroepssport is streng verboden. Die is ook helemaal niet nodig om de Gedachte tot gelding te brengen. Want het zou onzin zijn in het licht van de Gedachte om naar zo’n vriendschappelijke, vreed zame, verheffende wedkamp te gaan met spieren die ontwikkeld zijn om er geld mee te verdienen. Als de edele sportlieden hun zuive re liefhebberij in het Olympische strijdperk demonstreren, vaart een schok van ontroering door de wereld. Hoe kan er ooit nog sprake zijn van een wereldoorlog, als men die ver broedering aanschouwt van Sapporo en München? Men bemint elkaar met zuivere sportliefde. Men verheugt zich over het winnen van rivalen. Als een Amerikaan een tiende secon de eerder over een witte streep ijlt dan een Rus, is van afgunst geen sprake. De Rus koestert eerlijke be wondering voor de sterkere sport- broeder uit Amerika en in Moskou gloeit het gevoel van verbondenheid met de Nieuwe Wereld hevig op. En mocht het andersom zijn, dan van hetzelfde laken een omgekeerd pak. Uit medemenselijkheid uit Me demenselijkheid doet eigenlijk nie mand in dat Olympische gewoel echt helemaal zijn best om te winnen. Men beseft namelijk dat de Olympische Gedachte daardoor schade zou lijden en houdt zich ten bate van de mede mens in de buurt van de finish een weinig in. Aangezien alle naties door deze edele impuls bezield zijn, liggen de Olympische tijden meestal iets lager dan die van de verbitterde, or dinaire touwtrekkerij om wereld kampioenschappen, die worden uit gevochten zonder Gedachte. Ook over het Olympisch vuur valt nog iets interessants te vertellen. Het is geen gewoon vuur, maar Grieks vuur dat gewonnen wordt op de Olympus en vandaar in één adem te voet wordt overgebracht naar de plek BIOSCOPEN City Theater, woensdag 20 uur: „In opdracht van de marine”; donderdag 20 uur: „Blue Mo vie’ De Olympische Gedachte is een zeer eigenaardige gedachte. Zij be hoort tot de Gedachten die door lie den met speciaal eerbiedige inborsten niet anders worden geschreven dan met een hoofdletter. Zelfs als zij er over praten, hóórt men de hóófdlet ter. Zij vinden dat er een groot ver schil is tussen gewone, dagelijkse ge dachten en Gedachten. Men onder scheidt naast de Olympische Gedach te ook de Europese Gedachte, de Atlantische Gedachte, de Democrati sche Gedachte, de Roomse Gedachte, de Lutherse Gedachte, de Oecumeni sche Gedachte en de Marxistische Ge dachte. Misschien zijn er nog wel meer, maar dit zijn wel de voornaam ste omdat zij tesamen de wereld en de mensen regeren. Het zonderlinge van deze Gedach ten is, dat zij eigenlijk een voorbe hoedmiddel willen zijn tegen gewone gedachten. Zij schrijven voor dat men over het onderhavige onderwerp geen eigen mening moet proberen te vormen en er niet teveel over moet nadenken, maar dat men de Gedachten moet accepteren en ver eren als een dierbare verworvenheid. Deze Gedachten zijn net als heili gen. Zij zijn heilig verklaard en bo ven alle discussie verheven, zij staan op een voetstuk en wee degene die aan hun heilige tenen wil peuteren. Met heiligen is dat eeuwenlang goed gegaan. Terwijl gewone mensen vaak in bedroefde onzekerheid lopen te piekeren over de vraag waar hun afgestorven dierbaren zijn heenge gaan en of zij hen nog ooit zullen terugzien, kan een familielid van een heilige er volstrekt zeker van zijn dat het met die figuur aan gene zijde helemaal snor zit. Men behoeft er niet aan te twijfelen dat hij op een uitstekend plaatsje gezeten is hij zit niet, maar hij is gezeten en goedgunstig op zijn vereerders neer blikt. Niemand komt op het idee om de veronderstelling te opperen dat de heillliigverklatring wel eens op een menselijke vergissing zou kunnen berusten en dat de betrokkene niét □p een pilaar thuishoort. Zo is het ook met de Gedachten. Wie eraan durft te twijfelen, zondigt. Wie erover nadenkt, zondigt al een klein beetje. En wie er lak aan heeft, is een verworpene. Er zit een aardige dosis schijnheiligheid in de wijze, waarop men over de Gedachten praat en waarop men ze vereert. Wanneer men met gelijkgezinden rondom het standbeeld van een Gedachte staat opgesteld, behoort men vochtige ogen te krijgen en van binnen week te worden. Is dat met een buitennissig individu bij hoge uitzondering niet het geval, dan schort er iets aan zijn medemenselijkheid. Pardon, ook dat woord is heilig-verklaard. en dien tengevolge moet het een hoofdletter krijgen. Medemenselijkheid is wel haast wettelijk voorgeschreven en confessioneel bindend verklaard. Men komt er niet meer onderuit. Wie niet medemenselijk is, verdient slechts te worden gevierendeeld of, vanwege de medemenselijkheid van waar de Gedachte dat jaar is gehuis vest. Niemand weet wat voor vuur het eigenlijk precies is. Het brandt, maar het verbrandt niets. De ketterij die beweert dat het aardgas is heeft al tot ernstige en onbarmhartige ver oordelingen geleid. Iemand die onder weg aan de vuurdragende athleet een vuurtje voor zijn sigaar zou vragen zou uit Medemenselijkheid ter plaatse worden doodgeslagen. Tot dusver is dit in de geschiedenis van de Olym pische Spelen echter nog nooit voor gekomen en deskundigen betogen dat het ook onmogelijk zou zijn. Een ge wone sigaar brandt niet door Olym pisch vuur. Een sigaar heeft meer ge voel voor heiligheid dan men zou verwachten. Als Sapporo en München achter de rug zijn, treedt de wereldvrede aan zienlijk versterkt en verfrist ten to nele en kunnen we er weer jaren tegen. Franse kranten schrijven nog maandenlang juichend over het feit dat de Duitsers zoveel gouden me dailles hebben veroverd en Itialaans» jongeren zingen lang daarna nog de lof van de Nederlandse triomfen. Men verheugt zich dermate over elkan ders successen dat men beleefd rede twist over de vraag wie zich zal mo gen opofferen om de volgende Spelen te organiseren. In Sapporo, waar het spel nog niet eens begonnen is, heeft de Olympi sche Gedachte haar verheffende in vloed reeds buiten het sportstadion verspreid. De mensen in Sapporo zijn aangestoken door een epidemische Medemenselijkheid die alle perken te buiten gaat. Zo verscheen dezer dagen een krantebericht uit die stad dat alle eigenaren van nachtclubs voor de duur van de Spelen hebben besloten hun striptease- kunstenares sen bekleed te houden. De vreemde lingen die als sportslieden of toe schouwers zich aan het heilige vuur komen warmen zullen, als zij per on geluk een nachtgelegenheid binnen dwalen, de kuisheid van de Gedachte bespeuren in de zonderlinge demon stratie van een naaktdanseres die zich niét uitkleedt. Het spreekt vanzelf dat het voor de meisjes een beetje wennen zal zijn. Zij zijn al weken ijverig bezig met zich te oefenen in het niet-uit- kleden. Een enkel vergissinkje is mo gelijk en zal niet zwaar worden op genomen. Men beseft dat ook strip- tease-meisjes maar mensen zijn. In Sapporo overheerst het ideaal dat aan de Gedachte geen geld mag worden verdiend. Een Oostenrijkse skiër heeft dat al ondervonden. De hotel-, restaurant- en amusements- sxploitanten van Sapporo piekeren iedere dag ijverig hoe zij, ten bate van de wereldvrede, hun prijzen nóg lager kunnen stellen. Het valt niet mee, zei een van hen. De wereldvrede bewaren valt ook niet mee en alle mensen tot vrienden maken valt al evenmin mee. Maar als men slechte zonder nadenken denkt aan de Gedachte, zal alles in arde komen. Het goede overwint altijd. Vooruitzichten voor vrijdag. Verdere tempe ratuurstijging tot ongeveer normale waarden met tijdelijk regen. Aantal uren zon: 0 tot 4; minimum tempera tuur: van ongeveer normaal tot 3 graden boven normaal; maximum temperatuur: omstreeks normaal; kans op een droge periode van min stens 12 uur: 70 percent; kans op een geheel droog etmaal: 40 percent. Normale temperaturen tot 4 februari: mini mum 1 graad, maximum 5 graden. 12.11 1.29 18.20 4.12 HOOG EN LAAG WATER TE 1JMUIDEN WOENSDAG 2 FEBRUARI water 5.35 uur water 13.44 uur Het KjN.M.1. deelt mee: Nadat dinsdagmiddag in het zuiden van het land de temperatuur al even boven nul waren gekomen, trok in de afgelopen nacht een dooi- iront ons land binnen. Dat veroorzaakte niet alleen temperatuurstijging, maar op veel plaat sen ook ijzel. Het noorden van het land bleef nog in de koude lucht. Intussen trekt een nieuw frontensysteem van de oceaan via Frankrijk naar ons land. Het zal het komende etmaal op nieuw regen brengen, maar morgen overdag kunnen aan de achterzijde van het front enkele opklaringen voorkomen. De temperaturen zul len ook in het noorden van het land verder stijgen. Barometerstand (756 mm). Nederlands Hervormde Kerk Beroepen te Zoutelande P. Bergkotte te Oosterbeek. Benoemd tot ziekenhuispredi kant van het Academisch Ziekenhuis te Groningen mej. ds. D. van Lynden te Helium. Gereformeerde kerken Beroepen te Gent (België) J. A. Koole te Wezep; te Utrecht G. J. Brinkman te Sneek. Aangenomen naar Zutphen G. O. N. Veenhuizen te Alphen aan den Rijn. Bedankt voor Rotterdam-Zuid (Katen- drecht) J. Tiersma te Sexbierum. Beroepen te Ter Aar B. J. W. Schelhaas te Amstelveen. Gereformeerde gemeenten Beroepen te Capelle aan de IJssel J. van Haaren te Amersfoort. Baptistengemeente Aangenomen naar Drachten P. Brongers te Bilthoven. Beroepen te Enschede Jac. Schouten te Eindhoven. Remonstrantse broederschap Aangenomen naar Leiden Meijering te Amersfoort. Gereformeerde Kerken (vrijgemaakt). Beroepen te Schildwoide G. Zomer te Groningen. Aangenomen naar Hoogkerk S. Cnossen te Vollenhoven. Hoog water 5.35 uur en 6.11 Laag water 13.44 uur en 1.59 DONDERDAG 3 FEBRUARI Hoog water 6.11 uur en 18.22 Laag water 14.14 uur en 2.27 TENTOONSTELLINGEN Felison, in noordelijk koetshuis Beeckestljn, Velsen-Zuid. dagelijks 14-17 u. tentoonstelling van de Stichting Beeldende Kunst (huur, koop en huurkoop kunst uit Kennemerland). Pleter Vermeulenmuseum, In gebouw Cultu reel Centrum, Moerbergplantsoen. IJmulden. Dagelijks geopend van 9.30 tot 12 uur en 14 tot 16.30 uur; zaterdag en zondag gesloten. Beeckestijn, Velsen-Zuid, museum stelling, dagelijks 14-17 uur. Ruïne van Brederode, Santpoort op werkda gen 9.30-12 uur en 13-17.45 uur. Stadhuis Velsen, Plein 1945, IJmulden Is op alle werkdagen van maandag tot en met vrijdag te bezichtigen van 10 tot 12 uur. Bedrijfsmuseum Hoogovens, permanente expo sitie van oudheidkundige bodemvondsten. Bes- semerstraat. Velsen-Noord, geopend dinsdag 12- 13.30 uur, donderdag 12-13.30 uur en 20.22 uur; op andere tijden op aanvraag tel. 02510-92590 of 02510-94159. DEN HAAG. Negen groeperingen hebben de minister-president, de ministers van Onderwijs, van Volksgezondheid en van Cultuur en de r.-k. bisschoppen van Nederland geschreven klassikale seksuele voorlichting af te wijzen, evenals het verplicht stellen ervan en het indirect geven van seksuele voorlichting op school. De groeperingen zijn: „Confrontatie”, „Waarheid en Leven”, de uitgave „Signa lement”, de Stichting tot Behoud van het r.-k. leven in Nederland, de r.-k. gebeds groep Limburg, het Michaellegioen, „(Gebedsoffensief Noord-Hoülaind”, het maandblad „De Rots” en de actie „School agenda”. Deze groepen vrezen van de klassikale voorlichting „wilde copulatie en vele buitenechtelijke kinderen van onrijpe ouders.” moderne kunst o.a. Bendien Zlltin Peeter. Ger Daniels. Geopend ma. t.m. zo. 10-17 u. Bisschoppelijk Museum (Jansstraat 79). Foto reportage van de zigeunerbedevaart naar Les Salntes Marles de La Mer van Els en Bert Pij pers tevens tentoonstelling van oude kerstgroe pen. T.e.m. 20 februari. Geopend dl. t.m. za. 10- 12.30 u. en 14-17 u. zo. 14-17 u. Teyler’s Museum (Spaarne 16). Permanente tentoonstelling schilderijen uit de 19e en 20ste eeuw, tekeningen van Hollandse. Franse en Ita liaanse school. Geopend di. t.m. za. 10-16 u„ 1ste zo v. d. maand 13-14 u. Stichting Beeldende Kunst (Ged. Oude Gr. 121). Expositie uitleenkunst Eigentijdse Nederl. schilderijen, grafiek wandkleden en kleinplas tiek. Geopend dl„ wo.. vr. 13-17 u. do. 8-10 u„ za. 11-17 u. Stichting MACRO-centre KOSMOS (Amster- damstr. 61). Expositie m.b.t. ruimtevaart, astro nomie geologie etc. Dagelijks geopend 14-17 u. Elke avond beh. za. en zo. 19.30-22.00 u. De Hallen (Gr. Markt). Tentoonstelling beeld houwwerken van prof. Bronner en zijn leerlin gen. Geopend dag. 10-17 u. zo. 13-17 u. Tot en met 6 februari. Galerie ’t Spaarne (Donkere Spaarne 48). Schilderijen, keramiek en tekeningen. Geopend di. t.m. za. 11-17 u.; do.avond 20-22 u. Galerie Kunst voor U (Warmoesstraat 16). Ex positie werken van J. J. Albers, schilderijen uit Indonesië, Hongarije en batikwerk uit Bambang Oetoro. Geopend di. t.m. za. 9-12.30 en 13.30-18 u. ma. 13.30-18 u. Galerie „T” (Bakenessergracht 67, Haarlem) Expositie ter gelegenheid van 5-jarig bestaan. Geopend dl. t.m. za. 11-17 uur. zo. 14-18 uur Tot en met 27 februari Kleedkamers Openluchttheater. (Bloemendaal). Tentoonstelling ,Zo leeft het bos”. Geopend za zo. 11-15 u. Tot en met 29 februari. Galerie Eijlders (Haltestraat 77, Zand voort). Expositie van de surrealist Johan Hermsen en de beeldhouwer Trevor Nicholsen. Geopend dag 13-17 u. Tot en met 6 februari. Galerie Blokker (Bronsteeweg 4a, Heemstede) Permanente expositie handgeweven wandkleden van Bodll Blokker-Veggerby, keramiek en gra fiek. Geopend 9-17.45 u. behalve zo. en ma. DIVERSEN Stadhuis Haarlem 20 uur: Installatie Haarlem se Raad voor jeugd en jongeren. Donderdag 14 uur: Raadsvergadering commissie Volkshuisves ting. Coornhertlyceum (Chrysanthemumlaan, Haar lem). Donderdag 20.15 uur: Bob Tadema Sporry over „Japan” (Heemsteedse Kunstkring). Electric Centre (Bakenessergracht lu. Haar lem). Fototentoonstelling „Slaaf of dood". Ge opend wo., do. 20-22 u„ vr„ za„ zo. 15-17 u. Tot en met 13 februari. Waagtaveerne (hoek Spaarne Damstraat). Ge opend ma., dl. en don. 19.30-24 u.: vr. en zat. 19.30-01 u.; zon. 2-5 en 20-22.30 u. Om de 14 dagen donderdag 20.30 u.: literaire avond. Vrijdags en zaterdag 22 u.zondag 21.30 u. Toneelschuur (Bavogebouw. Smedestraat 23) Dinsdag 20.00 u.: Fllmschuur. woensdag 20.00 u.: Open workshop, donderdag 20.00 u.: Mimework- shop zaterdag 11 u.kinder-workshop 14 en 16 u.: jazzballet. Bowlingcentrum (t.o. Honkbalstadlon). Dage lijks 12-02 uur, za. en zon. 11-02 uur. Jeugd- bowlen iedere zaterdag 11-13 uur. Biologisch Centrum „De Duyvetil”, (Vogelen zang Vogelenzangseweg bij „Oase”). Expositie „Waterwinning in Nederland”. Hotel Bouwes (Zandvoort). Za. en zon. op treden orkest Cor Halle. Tevens zon. matinee. Dolfirama (Zandvoort, naast Bouwes Palace). Woens., za. en zon. 12, 14 en 16 u.: voorstelling. Bowling Centre (Burgem. Van Fenemapleln. Zandvoort). Dagelijks van 10-01 uur. Lou van Burg (Stationsplein Zandvoort). Ie dere avond beh. maand. 20.00 u.: Internationaal trefpunt in de Gulden Slok. 38. Panda was erg boos dat Wan het bovenstel van zijn auto onthecht had. „Alles tocht en regent in!” riep hij. „Die wegmakerij van jou is misselijk. Ik schaam me dood om hierin rond te rijden!” „Als hij zich zo schaamt, zal ik hem wel helpen,” mompelde Wan bitter in zichzelf. En hij kruiste zijn armen en sloot de ogen. 1 4 0—3 1 3 1 1 5 0—3 2 1 0 3 14 9 4 8 1 2 1 9 3 4 15 5 3 2 8 17 13 3 9 3 4 14 14 2 1 2 16 5—1 17 15 WOENSDAG 2 FEBRUARI op 8.20 uur; onder 17.28 op 21.03 uur; onder 9.08 DONDERDAG 3 FEBRUARI op 8.18 uur; onder op 22.33 uur; onder MAANSTANDEN Laatste Kwartier Nieuwe maan Eerste kwartier Volle maan SCHOUWBURG Stadsschouwburg (Wilsonsplein) 20.16 uur: Haagse Comedie met „Maak mevrouw niet wak ker”. Donderdag 20.15 uur: Toneelgroep Cen trum met „Kwartet”. MUZIEK Concertgebouw (Lange Begij nest raat). Don derdag 20.15 uur: Concert door het Müncher Nonett. St. Jozefkerk (Kerklaan, Bennebroek). Donder dag 20.15 uiur: Oratoriumkoor Bennebroek o.l.v. Richard Heidema m.m.v. Noordhollands Phil- harmonisch Orkest. BIOSCOPEN Cinema Palace (Gr. Houtstr. 111), 15.30. 19 en 21.30 uur: „Diamonds are forever”, 14 jr. Frans Hals (Frans Halsplein) 19 en 21.15 u.: „Nog meer dollars voor Mcgregor”, 18 jr. Don derdag 10 en 21:15 uur: „De bende van ma Gris som”, 18 jr. Lido (Houtplein), 14 19 en 21.15 u.: ..King Kong ontsnapt”, 14 jr. Donderdag 14, 19 en 21.15 uur: „De zaak Anderson”, 14 jr. Luxor (Gr. Houtstr. 139). 14 19 en 21.15 u.: „The Aristocats”, a.l. Roxy (KI. Houtstr. 79) 14.30 19 en 21.15 „School voor sex”, 18 jr. Donderdag 14.30, 21.15 u.: „Django, de man zonder genade”, Studio (Gr Markt) 14.15 19 en 21.15 u donderdag 14.15, 19 en 21.15 uur: „Flesh”, 18 jr. - 58-11*4 KOM binnen! /K BEN IW UB GEKOMEN BENT hoe Heer je? y r ZJ GAAT NAAR. N DE ACADÉMIE VAN DE BBNU ZAL T GEZICHT VAN DEGENE, DE HAAR DAAR OPWCHT7E, IN HAAR HERINNERING BOVEN KOMEN! .iinmi IUUIIH JE KAARTJE, ALSJEBUEFT.1 DAT-PFFF-^ HAAI IK-PFFF -NOOIT MEER' KAN DAT NIET EVEN WACHTEN? IK HEBHETINM'N ANDERE BROEK ZITTEN'

IJmuider Courant | 1972 | | pagina 15