MICHEL SIMON: OUDE FILMROT MET EEN HEEL EIGEN MENING Toneelwerk in ontwikkeling Sex, geweld, geld en revolutionair Boekenweek-acties het gehele land m „Ik ben altijd tegen de draad in geweest” HIEUW! E10 cassis speüaal CuraTe CuraTex de cassis uaar de slanke lijn ill Filmcomedie met Film en veel over Grote antiekmarkt Parijse Hallen De boekenkast de Winterspelen 1.22 Tony Curtis TV vanavond w Radio donderdag TV woensdag TV donderdag 8 9 WOENSDAG 9 FEBRUARI (Van onze correspondent) Geen regisseur SPEL VAN WAANZIN IN NOOR OERKERK in MELVIN VAN PEEBLES ALS SWEETBACK” STIJGING IN BOEKVERKOOP BIJ VORIG JAAR ACHTERGEBLEVEN (Van onze correspondent) „Filosoof' E1O, SPECIAAL I UTRECHT. „Je veux baiser une Hollandaise”, schijnen de eerste woorden van Michel Simon (77) op Nederlandse bodem te zijn geweest. Misschien wel de laatste oude filmrot die Europa rijk is, een levend brok historie, die een belangrijk aandeel had in een aantal films, dat nu klas siek is. Maar de meeste van de ruim 100 films waarin hij gespeeld heeft, wil hij maar liever vergeten, terwijl voor de andere de erkenning pas la ter komt. AMSTERDAM Het experimen terend theatergroepje La Mama Lon don brengt in de Noorderkerk voor Mickery het theaterwerkstuk „R. M. Renfield. age 29”. Men kan er de pest over in hebben, dat het niet helemaal te volgen is, want het is zeer intrige rend. Maar helaas on-af. Het excuus van de groep ligt voor de hand. De ondertitel zegt immers, dat het „een collectief werk in ontwikkeling” be treft”. i'*W' .'feVi Tegendraads UTRECHT „De mensen gaan naar mijn film kijken om de verkeer de reden, omdat ze sex willen zien, maar ze komen er met een boodschap uit. Mijn film is een aanklacht tegen onrechtvaardigheid en tegen on menselijkheid”. Er is een veilige deodorant voor uw kleding, uw gordijnen en uw meubelen. (Van onze redactie in Amsterdam) AMSTERDAM De organisa toren van het boekenfeest hebben goede hoop dat het boekencabaret van de groep „Don Quishocking”, in tegenstelling tot wat we eerder schreven, een onderdeel wordt van het tv-programma over de opening van de boekenweek, op 23 februari. Het boekenweekgeschenk is dit jaar een „poëzie-album”, waarin voor de helft echte oude en voor de andere helft voor deze gelegenheid ge schreven poëzie is opgenomen. F. 1972 de be- 06.15 06.45 J. HEIJER. ADVERTENTIE ADVERTENTIE 17.30 „Tk speelde in 1936 in de film „Drdle de drame” en die kreeg de slechtste kritieken die je je maar voor kunt stellen. De men sen voelden zich gewoon beledigd door die film. Tien jaar later hebben ze hem op nieuw in roulatie gebracht en toen heeft hij een half jaar achter elkaar gelopen en is hij overal waar hij vertoond werd een groot succes geworden. Maar ondertussen was de producent van die film failliet ge gaan en ui't het vak gestapt. Er zijn heel wat mensen in de cinema kapot". ..Belangrijk in mijn leven zijn geweest ontmoetingen met mensen als Jean Renoir die was een soort broer van me Sacha Guitry en Jean Figo. Ik heb Figo een ver haal verteld over een man die ik gekend had: eigenlijk een groot filosoof. De boeren hadden hem een haan gegeven, uit liefda digheid, want hij had niet bar veel geld. Maar hij kon het niet over zijn hart ver krijgen om het beest te slachten en op te eten. Dus hield hij die haan als huisdier en dat beest werd dikker en dikker. Tot de mensen tegen hem zeiden: waarom neem je geen kippen, die leveren ten minste nog wat op. Maar hij antwoordde: je denkt toch zeker niet dat ik een dier ga exploiteren”. ..Figo zei: over die man gaan we een film maken en jij speelt de rol. En op een dag vertelde hij: over een week gaan we filmen. Heb je dan een scenario, vroeg ik. Nee, ik heb een producent. Nu vertrouwde Dit zegt de Amerikaanse filmmaker Mel vin van Peebles, in Utrecht bij de cine- manifestatie aanwezig omdat zijn film „Sweet Sweetback’s baadass song” in dit festival wordt vertoond. „M'n hele tekst heb ik zelf geïmprovi seerd. Ik vroeg altijd hoeveel minuten film er was voor een bepaalde scène, om te we ten binnen hoeveel tijd ik het moest op bouwen. Daarom keek ik nogal vreemd op, toen ik een paar jaar geleden in Cahier du Cinema las dat die film „l’Atalante” „Ik heb me nooit door een regisseur la ten regisseren. Vroeger had ik contractueel vastgelegd met handtekeningen van de regisseur en de producent dat er aan mijn tekst nooit iets veranderd mocht wor den. Dan heb je je intensief voorbereid en dan kom je bij de opnamen, maar dan wordt je tekst weer omgegooid en dan heb je voor niks gewerkt. Ik doe ook nooit een scène over”. „Sacha Guitry was een man naar mijn hart. Ik heb een film met hem gemaakt, „La Poison”, daar waren drie weken opna me voor gepland en dat was in elf dagen gebeurd. Maar er zijn ook regisseurs die een scène 60 keer overnieuw laten begin nen. Dat noem ik nou een meesterwerk van dirigisme.” Wat vindt hij van de tegenwoordige cinema? Nederland 1. Een samenvatting van de vandaag gehouden Olympische Win terspelen is om half zes te verwachten. Na de gebruikelijke woensdagavondru- brieken is de hoofdfilm die de NOS vanavond op het scherm brengt de rolprent Forty pounds of Troubles. Na de hoofdfilm volgt Studio Sport, die zeker ook nog aandacht zal schenken aan de Olympische Winterspelen. Het programma daarna is Interpellatie, dat is afgekeken van het veel beluisterde radioprogramma Praten met de minis ter. Gediscussieerd wordt tussen een groep genodigden in de studio en een figuur, die op dit moment in het cen trum van de belangstelling staat. Het laatste nieuws en Den Haag vandaag besluiten de NOS-avond. ecieldeodorart 17.00 17.30 18.45 18.50 18.55 19.00 19.05 19.18 19.48 19.55 20.00 20.15 20.21 20.35 20.50 22.20 22.50 18.45 18.50 18.55 19.00 19.05 20.55 21.45 22.25 22.40 23.05 22.20 22.40 23.10 10.45 18.45 18.50 18.55 19.00 19.05 19.50 19.55 20.00 20 15 20.20 20.30 20.35 20.40 22.20 22.45 23.15 23.20 19.10 19.35 19.55 20.00 20.15 20.21 18.45 18.50 18.55 19.00 19.05 19.55 20.00 20.15 20.21 22.05 22.30 „Dus daar ging ik: geweldig, fantastisch, geniaal. Meent u dat nou. vroeg die man. ik vind het ergens nogal banaal. Ja. maar u moet wel bedenken dat w(j van de film de beelden er meteen bij zien, dat is onze beroepsafwijking, en die beelden z(jn gran dioos. We hebben die film toen moeten ma ken met de restjes celluloid die bij andere films waren overgebleven, de laatste eind jes van een rol.” textieldeodorant UNICURA N.V.AMSTÊRDAM (1933) het schoolvoorbeeld is van hoe je filmdialoog moet schrijven. Die film is een totaal wansucces geworden, nu is hij het paradepaardje van alle cinema theken, maar destijd kwam niemand er naar kij ken. Figo is kort daarna verbitterd gestor ven. Uitgeput door wat die film van hem gevergd had. Nu is er een straat in Nice naar hem genoemd.” In 3/4 literflessen tti tijdelijk voor A Michel Simon als de machinist die in de film „The Train” wegens sabotage door de Duitsers wordt gefusilleerd. Het fraaie boekenweekgeschenk is gra tis voor ieder die in de boekenweek 10 gulden of meer aan boeken besteedt. De versjes worden voorafgegaan d oor „een wijsgerige verhandeling omtrent het wel en wee van poëzie-albums door drs. P’, Heinz Polzer. De CPNB heeft er niet bij stilgestaan dat dit het 40ste boekenweek geschenk is, hoewel voor de 37ste keer een boekenweek wordt georganiseerd. „Bij de 50ste zullen we er om denken”, zo beloofde de heer J. Schouten. Curatex textieldeodorant Even spuiten en in een wip is uw kleding en woningtextiel weer heerlijk fris. deze avond, waarvan delen door de televi sie uitgezonden zullen worden. Op zondag 20 februari wordt het VARA-programma „Een groot uur U” geheel aan het boek gewijd. De cabaretgroep „Don Quishocking”, die voor de openingsavond een speciaal boe- kencabaret heeft geschreven, zal op 24 februari hetzelfde programma brengen in de stadsschouwburg in Groningen. In de schouwburg van Nijmegen komt de groep op 26 februari, in ’t Spant in Bussum op 29 februari in de stadsschouwburg van Maastricht op 4 maart. Er worden ook activiteiten ontwikkeld voor middelbare scholieren en werkende jongeren. Voor de eerste groep wordt via de leerkrachten- Nederlands een affiche-actie gehouden. Voor circa 1000 werkende jongeren wordt op zaterdag 26 februari een feestelijke manifestatie rond het boek georganiseerd in Paradiso in Amsterdam. Na afloop krijgen de bezoekers een boek mee. LONDEN (Reuter). De Beatles heb ben dinsdag in Londen bekendgemaakt dat him fanclub, die al 11 jaar bestaat, in maart zal worden opgeheven. De film is volgens Van Peebles de eerste volledig door negers gemaakte film. Na aanvankelijk vrijwel te zijn doodgezwegen, is de film nu een enorm succes in de Ver enigde Staten. Dit terwijl de film volgens de maker een duidelijke stellingname ver raadt tegen het geweld en de discriminatie, in dit geval toegepast door blanke politie mannen op negers. De Amerikaanse filmmaker, die ruim 15 jaar geleden figureerde in de opvoering Het bureau voor de Collectieve Propaganda van het Nederlandse Boek (CPNB) heeft op de parterre van haar kantoor aan de N.Z. Voorburgwal 44 in Amsterdam een informatiecentrum geopend, dat de naam „De boeken kast” heeft gekregen. De CPNB geeft daar informatie over het boek in het algemeen en met name aan hen, die daar uit hoofde van hun werk behoef te aan hebben. ik eigenlijk geen enkele producent, voor mij waren het allemaal oplichters. En deze was geen echte, hij was eigenlijk groente handelaar. Figo had wel een zogenaamd scenario geschreven van vier blaadjes tekst en die moest ik doorlezen waar die groen teboer bij was en dan heel enthousiast doen." „Ik zie bijna nooit iets. Maar ik vind het niet interessant. Al die erotiek. Let wel, ik heb niks tegen erotiek en ik ben tegen iedere moraal. Maar ik vind erotiek iets dat niet geacteerd kan worden. Dat is een kwestie van lijfelijke aanraking, er komt vaak geen tekst aan te pas. En dan zijn ze wel aan het mimen dat ze de liefde bedrijven, maar dat vind ik onzin, niet interessant om naar te kijken.” „Ik ben altijd tegen de draad in geweest. In een bepaalde periode heb ik erg veel moordenaars gespeeld, maar na die film van Catmé Qua! des Brumes (1938) heb ik die rollen steeds geweigerd. Hele reeksen films zijn daarom mijn neus voor bij gegaan. Maar ik begon me toch af te vragen of je de mensen in de bioscoop overgevoelige naturen niet op de één of andere manier zou beïnvloeden. Die ver antwoordelijkheid wil ik niet aan." Vanavond kan men op Ned I Tony Curtis, ook als acteur uit een op windende TV-serie geen onbekende in meer huiselijker moeilijkheden te genkomen in de film „Forty pounds of trouble” of, zoals de Nederlandse ver taling ervan maakte, „Liever lusten dan lasten.” Tony is de manager van een luxueuze speeltent in Nevada die onverwacht op gezadeld wordt met een zesjarig meisje dat door haar speelzieke vader, op de vlucht voor zijn schulden, achtergela- laten is. Een zeer onaangename situa tie, vooral waar Tony die in de film Steven McClusky heet, al moeilijkhe den genoeg heeft met zijn gescheiden vrouw aan wie hij iedere vorm van ali mentatie geweigerd heeft. Dit houdt in dat hij niet in Califomië kan komen zonder het risico te lopen gegijzeld te worden. En laat nu de kleine Penny Piper, met wie hij gauw op goede voet komt, maar één wens blijken te heb ben: een bezoek aan Disneyland, dat, zoals iedere filmliefhebber moet weten, in Californië ligt. Een tijdlang weet Steven de boot af te houden, maar als Penny’s vader bij een auto-ongeluk ge dood wordt, kan hij de wens van het weesje niet langer onvervuld laten en tarnen met zijn nieuwe vriendin, Chris Lockwood (Suzanne Pleshette) en na tuurlijk met Penny waagt hij zich aan een grensoverschrijding die hem nood lottig kan worden. Wat dan ook gebeurt want tijdens het bezoek aan Disney’s Efteling wordt Steven ontdekt door zijn vijanden en er volgt een komische ach tervolging langs de vele attracties die de uitspanning te bieden heeft, hoewel „Maar ze bleven me hardnekkig vragen. Voor één van de eerste kleurenfilms had ook iemand een aardig idee. Daar moest ik ook weer iemand vermoorden, door hem in een wijnpers te duwen. Dat deed het zo goed in kleur, zeiden ze, het rode bloed dat eruit zou stromen. Die rol heb ik ook geweigerd. Daarom heb ik nooit naam ge maakt (het klinkt ironisch, maar dat krijg je als je zo je eigen ideeën hebt).” Maar zijn rol in de film „Blanche", waar voor hij naar Utrecht is gekomen een 13de-eeuwse edelman met een veel jongere beeldschone vrouw op wie iedereen ver liefd wordt met gruwelijke consequenties heeft toch ook z’n wrede kanten. Waar ligt dan zijn verwantschap met die rol? „Kijk, ik ben 77. Ik heb van erg veel vrouwen gehouden en veel vrouwen heb ben me de hoorntjes opgezet, maar ik heb nog nooit iemand vermoord. Het is ook niet zo vreselijk om de cocu (bedrogen minnaar, red.) te zijn, dat is iets wat je in de loop der jaren gewoon leert.” alles natuurlijk op z’n pootjes terecht komt. Achter deze lieve film zou niemand regisseur Norman Jewison vermoeden wiens debuut dit was jn 1963, waarna hij met „The Cincinnati Kid”, „In the heat of the night” en onlangs nog met „Anatevka” grotere bekendheid zou krijgen. door de Nederlandse Comedie van „De Gij zelaar” en een tijdje in ons land woonde, schreef, produceerde, regisseerde en mon teerde deze film en speelde zelf de titelrol. Hij schreef ook de muziek, die in de vorm van een stereo-album een groot succes is geworden. Het is het verhaal van een neger, die als een zwervertje van 12 jaar in een bordeel aan zijn bijnaam Sweetback komt. Na een sexy inleiding volgt Sweetback’s arrestatie en vervolgens een lange vlucht voor de po litie. „Het is een revolutionaire film”, zegt Melvin van Peebles, „want Sweetback wint”. Hij zegt ook: „Een van de aspecten van mijn film is dat het een scherp beeld geeft van de bestaande situatie. En dat geldt dan niet alleen voor het geweld maar ook voor de sex.” Die sex heeft hij welbewust in vrij grote doses in zijn film gestopt. „Ik hou van sex”, zegt de Amerikaan. „Ik had ook een vrachtwagenchauffeur dit kunnen laten overkomen, of wie dan ook. Met sex trek je tegenwoordig de mensen nou eenmaal.” Van Peebles is even ondubbelzinnig als het gaat om de grote hoeveelheid geld die hij uiteindelijk met deze film heeft ver diend. „Ik wilde de film een beeld laten geven hoe het in werkelijkheid is, maar ik moest er ook geld mee verdienen”, ver klaart hij. Het enige punt, waarop geld hem niet kan schelen is de filmkeuring. „Ik sta geen coupures toe, dan verkoop ik de film maar niet”, zegt hij. Bij de organisatoren van de Cinemani- festatie in Utrecht is enige verbazing ont staan over een beslissing van de Centrale Filmkeuring in Den Haag. „Sweet Sweet back’s baad ass song” voor dit festival weliswaar toe te staan voor personen boven 18 jaar. maar een nadere keuring te eisen wanneer deze film in de normale roulatie zal worden gebracht. Dit is volgens de or ganisatoren nog niet eerder gebeurd. De heer G. Schuller, voorzitter van de Centrale Filmkeuringscommissie zegt ech ter, dat er niets bijzonders aan de hand is met „Sweet Sweetback”. De vertaling van de tekst, die dan als ondertitel wordt gepro jecteerd, was nog niet voorhanden en al leen om die reden kan de film nog niet worden vrijgegeven voor openbare verto ning in normale roulatie. De centrale com missie voor de filmkeuring moet krachtens de wet (artikel 16 van de Bioscoopwet) el ke film inclusief de vertaling toetsen op wettelijke bepalingen omtrent de openbare orde en de goede zeden. Volgens de heer Schuller is het wel eens meer voorgekomen dat in de ondertitels een coupure werd aan gebracht. (Onze filmcriticus zal de film nog be spreken. Red.). De Collectieve Propagandisten van het Nederlandse Boek (CPNB) hebben de in druk dat de stijging in de boekverkoop vorig jaar is achtergebleven bij de ver koop van zaken in dezelfde behoeftensfeer. Het jaarlijkse onderzoek naar de boeken- aankopen. dat het NIPO vorig jaar onder 9000 Nederlandse gezinnen heeft verricht, heeft aangetoond, dat er een sterke relatie was t ussen opleiding en boekenkoopfre- quentie. Van de academisch gevormden, 5 percent van de totale bevolking, koopt 71 percent regelmatig tot vaak boeken en 6 percent koopt nooit een boek. In gezinnen van drie en meer personen, waarvan het gezinshoofd een opleiding op lo-niveau heeft, 40 percent van de totale bevolking, koopt 32 percent regelmatig to vaak boe ken en 34 percent koopt nooit. Nederland 2. De KRO begint zijn uitzending op het tweede net op de vrolijke toer. Vanuit Den Helder komt het programma Mik, dat kan bogen op een grote kijkersdichtheid. De zendtijd die resteert na het journaal wordt helemaal opgesoupeerd door het pro gramma Studio Vrij. Vanavond o.m. hierin: de laatste schaatsles van Huis- kes, plantenvoorlichting. tips voor de automobilist, Raden maar, aandacht voor de komende Karwei-beurs in Utrecht en een rechtstreeks verslag van de schaakwedstrijd tussen de Ne derlandse schaakkampioen en een computer. Voordat de zender de lucht uitgaat kan men nog kijken naar de informatierubriek over kerk en samen leving Kenmerk en het laatste nieuws. PARIJS (Reuter) Op de plaats van de oude Parijse hallen komt een groot centrum voor de handel in antiquiteiten, dat ongeveer 200 winkels zal omvatten. Dit heeft Christian de la Malene bekend ge maakt, het hoofd van de maatschappij die voor het vrijkomende terrein een be stemming moet vilnden. Van de twaalf hallen in het centrum van de Franse hoofdstad, zijn er al vijf afge broken. Zes gebouwen gaan tegen de grond als na de markt voor groenten en fruit ook de vleeshandel wordt verplaatst naar het nieuwe marktterrein bij Rungis, ten zuiden van Parijs. Het twaalfde ge bouw wil de regeling laten verplaatsen naar een nog nader te bepalen punt. Op het vrijkomende terrein in Parijs zijn al twee ondergrondse stations voor snel treinen, een museum voor hedendaagse kunst en een openbare leeszaal, die de grootste van Europa moet worden, gepro jecteerd De uit vier spelers en twee musici be staande groep wil niets minder dan een reis tonen door de waanzin van een krankzinnige, de 29-jarige heer Ren field. Deze Renfield is een van de figuren uit „Dracula”, de Victoriaanse roman van de Ierse schrijver Bram Stoker. Een boek, waarnaar de veel beroemdere griezelfilms zijn gemaakt. Nu kan men het overbeken de vampierenthema van dat boek, vrij wel vergeten als men het toneelstuk gaat zien. Het gaat hier om het ziektebeeld van een krankzinnige, die weliswaar gekweld wordt door waanbeelden, maar juist daar door kwesties als leven en dood veel be ter doorziet. Hij heeft een veel dieper in zicht in ons bestaan dan de niet-krankzin- nige. Om dit laatste duidelijk te maken ge bruikt La Mama London citaten van vele andere schrijvers; volgens het program- mablaadje onder anderen van Blake, Jung en de bijbel. Het ellendige is, dat deze manier van werken wel erg veel kennis vereist bij de toeschouwer, temeer omdat de vorm van toneelspel niet altijd veel verduidelijkt. Maar in de scènes, waarin dat wel het geval is en waarvan de dia logen helder en interessant zijn (God mag weten uit welk boek ze geciteerd worden), gebeuren geweldige dingen. Ze tonen bo vendien aan, dat de groep op een eerlij ke manier „in ontwikkeling” is. De groep is tot en met 19 februari in de Noorder kerk te zien. In de boekenweek, 23 februari tot en met 4 maart, zullen in verscheidene plaat sen activiteiten worden ontwikkeld om het boek onder zo groot mogelijke aan dacht te brengen. De openingsavond is in Krasnapolski in Amsterdam. Circa 800 mensen zullen worden uitgenodigd voor CHARLES BOOST. HILVERSUM I 00.00-07.00 Sapporo ’72: Reportages Winterspelen. 7.00 Nws. 7.02 Het leven de woord. 7.08 Preludium. 7.30 Nws. 7.41 Hier en Nu. 7.50 Sapporo ’72 :Olympisch Journaal. 8.10 Te Deum Laudamus. 8.30 Nws. 8.41 Podium voor de vrouw. 9.10 Klass, muz. 10.00 Gees telijke liederen. 10.04 Schoolradio. 10.30 Nws. 10.33 Voor zieken. 11.05 Geestelij ke liederen. 11.30 Hier en Nu. 11.32 Populaire klass. muz. 11.55 Meded. 12.00 Los-Vast. 12.10 Kunst- en vlieg werk. 12.26 Meded. t.b.v. land- en tuin bouw. 12.30 Nws. 12.41 Hier en Nu: actualiteiten. 13.00 De tafel van drie. 13.30 Volksmuz. 13.50 Sapporo ’72: Re port. en besch. Olymp. W. 14.00 Muz. 14.05 Schoolradio. 14.25 Klass. en mod. kamermuz. 15.00 Protest, dienst. 15.30 Nws. 15.33 Meisjeskoor. 16.00 Jeugd land. 17.00 Popmuz. 17.30 Nws. 17.32 Hier en Nu. 18.00 Licht ensemble. 18.24 Op de man af, praatje. 18.30 Nws 18.41 Wereldpanorama. 18.50 Leger des Heils. 19.05 Kerkorgelconcert. 19.35 Muz. in de vrije tijd. 20.05 De kleine wereld (vervolg). 20.30 Radio Actief. Avondoverdenking. 22.30 Nws. Den Haag vandaag. 22.50 Lezing. Metropole orkest. 23.55 Nws. HILVERSUM II 7.00 Nws. 7.11 Ochtendgymn. 7.20 Dag met een plaatje. 8.00 Nws. 8.11 Radiojournaal. 8.20 Dag met een plaat- je. 8.30 De groenteman. 8.50 Morgen- wijding. 9.00 Toppers van toen. 9.35 Waterstanden. 9.40 Schoolradio. 10.00 Voor kleuters. 10.10 Arbeidsvitaminen. 11.00 Nws. 11.30 Rondom 12. 11.55 Beursber. 12.30 Sportrevue. 13.00 Nws. 13.11 Radiojournaal. 13.30 Weens Phil- harmonie Kwintet. 14.30 Licht ensem ble. 15.00 Voor zieken. 16.00 Nws. 16.03 Aspecten. 17.00 Mobiel. 17.55 Meded. 18.00 Nws. 18.11 Radiojournaal. 18.20 Uitz. G.P.V. 19.00 Johan Willem Friso 1 Kapel. 19.25 De gesproken brief. 19.30 Kleur. 20.00 Nws. 22.05 Ulsamer Colle gium. Pauze: discussie publiek en mu sici. 21.30 Hoorspel. 22.30 Dichter bij de muz. 22.55 Meded. 23.00 Nws* 23.10 Radiojournaal. 23.20 Pianorecital. 23.55 Nws. 1 HILVERSUM III 7.00 Nws. 7.02 Hugo van Gelderen I Show. 8.00 Nws. 9.00 Nws. 9.03 Take (Nine. 10.00 Nws. 10.03 Robbie Dale on i Radio. 11.00 Nws. 11.03 Gospelsound. i 12.00 Nws. 12.03 Van twaalf tot twee. 13.03 Raden maar. 13.00 Nws. 14.00 Nws. 14.03 Discjockeysshow. 15.00. 16.00 en 17.00 Nws. Nederland I KRO: Kinderprogramma. NOS: (K) O.W. Sapporo 1972: Samenvatting wedstrijden. (K) De Fabeltjeskrant. STER: (K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. NOS: (K) Van gewest tot ge west. <K) Tips Nat. Bur. Toerisme. STER: (K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. Pol. Partijen: C.H.U. Staatsloterij. Socutera. NOS: (K) 40 Pounds of Trouble (film, a.l.). Studio Sport. Interpellatie. (K) Journaal. Den Haag vandaag. Nederland II NOS: (K) De Fabeltjeskrant. STER: (K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. KRO: MIK. STER: (K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. KRO: (K) Studio Vrij. IKOR-CVK-RKK: Kenmerk. NOS: (K) Journaal. Nederland I NOS: (K) O.W. Sapporo ’72 da mes - 500 meter. (K) O.W. Sapporo ’72: Samen vatting reuzenslalom heren. NOS-NOT: Schooltelevisie. NOS: (K )De Fabeltjeskrant. STER: (K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. VPRO: (K) Beertje Colargol (poppenfilm) Amerikaanse Popgroep POCO. Popeye (tekenfilm). STER: (K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. VPRO: Berichten uit de samen leving. Film Laurel en Hardy. Rotmord (doe.). IKOR-CVK: (K) Leerhuis. NOS: (K) Journaal. Nederland II NOS: (K) O.W. Sapporo ’72: sa menvatting wedstrijden. (K) De Fabeltjeskrant. STER: (K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. TROS: (K) Calimero (teken film). Zorro (serie). (K) Omnibus. STER: (K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. TROS: (K) Dubbel en dwar» (spel). (K) Mission Impossible (film). (K) TROS - Sport. Instrumentaal trio. NOS: (K) Ter Visie. (K) Journaal.

IJmuider Courant | 1972 | | pagina 9