MEDISCHE VERZORGING Koninginnedag in Velsen-Noord MET HET WEEKEINDE I LUIDSPREKERS voor service: goed onder dak bij Oplichter weet 23 mille los te praten Arsenicum in grondwater bij Duisburg Rode cijfers voor KLM Hoger tarief havenloodsen in Rotterdam BIJZONDERE HERDENKINGSDIENST geding in zijn zak” „Stheeman had vonnis al vóór Uitgebreid programma van Oranjevereniging A NCRV-directeur n treedt af a Kringkaderavond NKV in Schouw 4 JURIST VAN CNV: In dit blad Beörijfspersoneel gevraagd Goede zorg kost tijd!! drogtrop velserbeek VRIJDAG 11 FEBRUARI 19 72 Met zielig verhaal Cabaret Adverteert s Divers personeel aangeboden Onroerende goeden» gevraagd Brink 7-9, Beverwijk. Tel. 27475 Groeneweg 69, IJmuiden. TeL 10271-15106 WOUTER DE GRAAF weduwnaar van Geertruida Nederlof in de ouderdom van 96 jaar. Miele dealer SERVICE 100 JAAR CHRISTELIJK 1872 ONDERWIJS 1972 Haardalie - Huisbrandolie - Gasolie Vetten -Benzines-Motoroliën Zodra een Renault is verkocht begint onze service. Want ook een ruime Renault met voor- wielaandrijving heeft af en toe een servicebeurt nodig. Door geschoolde Renaultmonteursen met moderne apparatuur. We werken met vaste repa- ratietijden. Een extra zekerheid voor u. Welkom Renaultrijders en... toekomstige Renaultrijders. I dir Zai leg dei en hel ^..noi de: liji kii „de me da wi na ge OLIESTOKERS ATTENTIE HUBRA Vrtrouwt dat nou, die goedkope huisbrand olie van hubra Hoe kan deze olie even goed zijn als de grote-merk-oliën (Dat kan omdat hubra olie een grote- merk-olie is. Maar....dat blijft onder ons) Adres: Jan Gijzenkade 184-186 Haarlem Tel: 267999 na 6 uur: 244009 (Van onze correspondent) VELSEN-NOORD Met grote voortvarendheid heeft de Oranjever eniging Velsen-Noord zich gezet aan de voorbereiding van een feestelijk programma ter gelegenheid van de Konmginnedagviering. Vooral heeft hieraan gewerkt de heer W. J. Nieuwenhuis, die naast zijn voor- zittersfunctie tevens tijdelijk als se cretaris van de Oranjevereniging fungeert. Moens- IJMUIDEN te Groene tel. SANTPOORT (Van onze correspondent) BEVERWIJK de (Van een onzer verslaggevers) Reparatie binnen 48 uur Geen bezoek aan huis. Wilt u dat wij JW advertentie zo goed mogelijk verzorgen 7 Renault 12 stationeer 9600,- Zorgt u er dan voor dat uw advertentie zo vroeg mogelijk in ons bezit is I op zondag 13 februari a.s. in de Sporthal te Beverwijk, aanvang 11.00 uur. Alle oud-leerlingen en -leerkrachten van de Bethel-, Coligny-, W. Hovy-, W. G. v. d Hulst-, M. Luther-, Spiegel- en Ireneschool alsmede de VGLO „De Poort” worden in deze dienst verwacht. Sprekers: Hr. C. M. van Driel, voorz. der vereniging Weleerw. heer ds. K. A. Zeefuik, predikant te Suriname. Muzikale medewerking van verschillende koren. Vervola Luidsprekers op pagina 10 Heden overleed, na een langdurig, doch geduldig ge dragen lijden onze lieve vader, groot- en overgroot vader IJmuiden, 10 februari 1972 Meeuwenlaan 20. Vader is opgebaard in een der rouwkamers van het Zeeweg Ziekenhuis te IJmuiden. Gelegenheid tot con doleren aldaar zondag a.s. van 18.30 tot 19.30 uur. De begrafenis zal plaatshebben op maandag 14 fe bruari a.s. om 14.00 uur op de begraafplaats „Duin hof” te IJmuiden Oost. In de eerste negen maanden (per 31 december j.l.) van het lopende boekjaar heeft de KLM een nettoverlies geleden van 100.000. Over dezelfde periode van het vorige boekjaar werd een winst geno ten, daalde van f 20.99 positief tot drie gewoon aandeel van f 100 nominaal, bere kend over 3.1 miljoen uitstaande aande len daalde van f 20.99 positief tot drie cent negatief. HAARLEM 0 23 - 26 03 19 Renault 16 L10375,- Super Automatic 16445,- ROTTERDAM. Burgemeester en we thouders van Rotterdam willen de haven loodsgelden met ingang van 1 maart aan staande met ongeveer 35 percent verho gen. De tarieven worden, als de raad akkoord gaat, bebracht van f 22.50 en f 30 ■>p respectievelijk f 30 en f 40 Beiinesweg Tel. Volgens het hoofd van het gemeentelijk bureau voor chemisch onderzoek is deze hoeveelheid niet gevaarlijk voor het drink water. Vier arbeiders van een onderneming in Essen hebben vorige week via de West- duitse Communistische Partij de aandacht gevestigd op het storten van arsenicum-, zwavel- en loodhoudende afvalstoffen bij Duisburg. Een chemisch bedrijf in die stad zou daarvoor verantwoordelijk zijn. DUISBURG. (DPA) In boringen na bij vuilstortplaatsen van de Westduitse stad Duisburg is ontdekt, dat het grond water daar per liter één milligram arseni cum bevat. BEVERWIJK - HEEMSKERK 1 nis rij sti de do bil Stf Bc he gr Hij gaat ervan uit dat mr. Stheeman „een echt onafhankelijk rechter” is. Toch vraagt hij zich af of het wel juist is dat een man beslist over een zo belangrijk belangenverschil als dat tussen de FME en de industriebond NW. Hij acht het gewenst, dat bij een kort geding inzake een staking niet een rechter beslist, maar de rechtbank zelf, dat Wil zeggen drie rechters. UTRECHT. „Rechtbankpresident Stheeman wist al voordat hjj de pleidooi en had gehoord, hoe zijn beslissing zou luiden. Dit valt af te leiden uit zijn houding tijdens het geding en uit het feit dat hij de schorsing van de zitting niet benutte om zijn vonnis te formuleren, maar rustig naar een restaurant ging om de maaltijd te gebruiken”. Wii vragen meisje voor kas sa en andere werkzaamheden vanaf 15 jr. ‘s Zat. vrij. Aanm. J. van Veen, filiaal Albert Heijn. Hoofdstr. 195. Santpoort. Tel. 023-378287. Woning te k. gevr. in Haar lem of omg. Prijs van f50.000 tot ƒ120.000. Inlicht, tel. 023-327777. Privé 267700, Kennemerland VELSEN-NOORD. De kring Kenne merland van het NKV heeft alle be- stuurs- en kaderleden van de afdelingen Akersloot, Beverwijk, Castricum, Heems kerk, Limmen, Velsen en Wijk aan Zee uitgenodigd voor een informatieavond over de leefbaarheid van ons land in De Shouw. Deze kringkaderavond begint om acht uur. Het onderwerp zal worden inge leid door de hoofdbestuurder van de In dustriebond N.K.V.. de heer H. Bode. goochelen en sneltekenen de jeugd zal amuseren. Vorig jaar trad dit duo voor de hoogste klassen op en mocht veel succes oogstten. Op hetzelfde tijdstip om halftwee dus zullen op het sportpark Rooswijk schoolsportwedstrijden worden gehouden met voetbal, handbal en andere balspor- ten. Uiteraard zal ook nu weer de groot ste belangstelling uitgaan naar de voet balteams van de verschillende scholen, waarvan vorig jaar de Oranjewisselbokaal definitief in het bezit kwam van de r.k. jongensschool St. Joseph. Nu wordt voor deze wedstrijden een geheel nieuwe beker beschikbaar gesteld. De bedrijfsinkomsten stegen met der tien percent van 989,5 miljoen tot f 1,12 miljard en de bedrijfskosten (inclusief afschrijvingen met twintig percent) van f 920,4 miljoen tot 1,11 miljard. Het bedrijfsresultaat daalde van f 69.1 miljoen tot 17.5 miljoen. Het negatief saldo van de overige posten steeg van f 3.9 miljoen tot f 17 6 miljoen. Vader is opgebaard in het uitvaartcentrum Eemstraat 27 te IJmuiden. Gelegenheid tot condoleren aldaar: zon dag van 15 tot 16 uur. De begrafenis zal plaatshebben op maandag 14 febr. a.s. om 15 uur op de Westerbegraafplaats te IJmuiden. IJmuiden, 10 februari 1972. Platanenstraat 15. ADO schoenen vraagt vrién delijk hulpvaardige verkoop ster. Goed loon en gezellige werkkring. Soil. Lange Nieuwste. 469, IJm. Tel. 11117. L. v. d. LINDEN-DE GRAAF C. J. v. d. LINDEN J. DE GRAAF A. DE GRAAF-VAN LEEUWEN W. DE GRAAF A. DE GRAAF-BUSSE klein- en achterkleinkinderen lijk ’s middags om twee uur wordt aange vuld met een optreden van een Joegosla vische volksdansgroep op de Breesaperhof, opgemerkt, dat in de afgelopen maanden heel wat voorbereidingswerk is verzet. Het zou ook van waardering voor de organisatoren getuigen als de inwoners van Velsen-Noord deze cabaretvoorstelling zouden komen bezoeken en daardoor het werk van de Oranjevereniging „Velsen- Noord” ook daadwerkelijk steunen. Dit is, gezien de hoge kosten die aan een derge lijk volledig feestprogramma zijn verbon den beslist noodzakelijk. Mochten nieuwe leden zich willen aan melden voor de Oranjevereniging, dan zullen zij volgaarne worden ontvangen door de heer H. Zuidema, Zeeuwstraat 12 in Velsen-Noord. (Van een onzer verslaggevers) HAARLEM. De Haarlemse politie heeft met de arrestatie van een 61-jarige door het land zwervende schipper een goede vangst gedaan. Het bleek de (be- roepsjopliehter met het „zielige verhaal” te zijn, die door tal van politiekorpsen werd gezocht en vorig jaar op deze ma nier een inkomen van 23 mille had opge- bouwd. Renault 6 L 850 7045,- Renault 6 TL850 7235,- Renault6TL11007790,- Uw luidspreker verschijnt dagelijks in meer dan 12.000 gezinnen. Bij afgifte aan ons loket èn contante betaling krijgt U ƒ0,50 korting per luidspreker. Wegens het aftreden van de heer ir. W. B. Rueb als voorzitter heeft het bestuur een andere samenstelling gekregen, waar bij de heer Nieuwenhuis de beide eerder genoemde functies op zich heeft genomen en de heer J. Diependaal als penning meester fungeert met aanvulling van de leden, de heren J. van der Zon en G. van Amersfoort. Óm een goed en gevarieerd programma voor de oranjedagviering voor de gehele bevolking van Velsen-Noord te bewerk stelligen is al vroeg met de organisatie begonnen, waarbij grote aandacht is be steed aan de jeugd van de basisscholen in Noord. De viering zal plaats vinden eerste mei. Op 1 mei zal ’s morgens op halfnegen een kinderoptocht beginnen waaraan vrij blijvend alle leerlingen al of niet ver kleed en leerlingen van de basisscho len zullen kunnen deelnemen. Uiteraard zal hier muzikale medewerking niet ont breken. Voor deze optocht zijn mooie prijzen beschikbaar. In De Schouw wordt om tien uur de eerste jeugdvoorstelling gegeven voor de leerlingen van de hoogste klassen. Hieraan werken mede „De Rifa’s met onder ande re clownerie, goochelen, muziek etc. De Rifa’s hebben een zekere bekendheid we gens hun regelmatig optreden in jeugd programma’s voor de televisie. Om halftwee ’s middags wordt in De Schouw een jeugdvoorstelling gegeven, nu echter voor de leerlingen van de lagere klasse met een optreden van Frans Berk hout en assistent, die met clownerie, De beide adjunct-directeuren van de NCRV, drs. M. Geerink-Bakker (radio) en Peter Koen (televisie) zullen vanaf 1 maart gezamenlijk de algemene leiding van het NCRV-omroepbedrijf waarnemen. 2-ploegendienst. wisselend van tot vrijd. van 6-15, Aanm. B.z.a. aankomend werkstu dent voor uitsl. halve dagen. Enigszins techn. georiënt. Br. L 5684. Als gebruikelijk is ook aan de oudere inwoners van Velsen-Noord gedacht door voor hen, dus leden en belangstellenden een grote cabaretavond in gebouw De Schouw te arrangeren, die om acht uur begint. Bejaarden kunnen tegen een ge ring toegangsbedrag van deze ontspan ningsavond genieten. Voor deze bijzondere avond zijn verscheidene bekende artiesten gecontracteerd, bekend van radio en tele visieprogramma’s, die men nu in levenden lijye kan bewonderen. Daar is onder anderen Gonnie Baars, zeer bekend van de TV-programma „Met liedjes het land in,” Hans Borghardt ver zorgt de conférence, ook al iemand die veel aan programma’s meewerkt en be kendheid geniet. Het accordeonduo Car- selly, dat regelmatig met John Woodhouse samenwerkt behoort tot de musicma kers”. De Stefani’s geven een magicshow. Zij traden onder meer op in de Snip en Snap-revue en voor de Oostenrijkse, Duit se, Engelse en Zwitserse televisie. Zij werden tweemaal winnaar van het Goochel Grand Prix-concours. Het moet bij dit programma, dat moge- Uw luidspreker verschijnt dagelijks in meer dan 12.000 gezinnen. Bij afgifte aan ons loket èn contante betaling krijgt U ƒ0,50 korting per luidspreker. Koper. Door de bewakingsdienst van Hoogovens zijn twee werknemers van een aannemer betrapt, toen zij stukken kabels met een koperen kern over het hek gooi den. De kabels hadden zij ontvreemd bij Koudbandwalserii 2. i i ii Met droefheid geven wij kennis dat, na een kort stondige ziekte van ons is heengegaan onze lieve va der, groot- en overgrootvader JAN MAUSSEN weduwnaar van Christina Cornelia de Champs op de leeftijd van 74 jaar. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Mr. D. van de Kamp, juridisch mede werker van het Christelijk Nationaal Vakverbond, zegt dit in „Het Metaalbe drijf” van de Christelijke Metaal Bedrijfs- bond. Zoals bekend is behoort de CNV- metaalbond tot de tegenspelers van de NW-industriebond in het netaalconflict, waarin nu bemiddeld wordt. Het wetsontwerp stakingsrecht, geba seerd op een SER-advies van 1968 is volgens mr. Van de Kamp reëler dan het uit 1960 daterende Panhon-Libco-arrest waarop mr. Stheeman zijn vonnis heeft gebaseerd. Mr. Van de Kamp acht het niet onwaarschijnlijk, dat mr. Stheeman de staking op grond van het wetsontwerp ook verboden zou hebben. „De normen van het wetsontwerp, hoewel een belang rijke verbetering, zijn nog tamelijk ruim en bieden gelegenheid voor verschillende uitleg”. Zeeuw japonnenatelier vraagt stiksters. (huisnaai sters en strijkster voor dagen. Tussengang 12A (ach ter Hema), IJm. Tel. 17013. Gevr. broodbakker en nood- hulpbakker. Elke nacht van 2.30 tot ca. 7 uur. Bakkerij Visee. Rijksstr.weg 346. Haarlem. Tel. 023-370593. HILVERSUM. Mr. A. H. van Veen treedt met ingang van 1 maart af als directeur van de NCRV. Hij doet dit op medisch advies. Mr. Van de Veen (62 jaar) blijft wel na die datum aan de NCRV verbonden als adviseur. Hij is in het afgelopen jaar vrij ernstig en langdu rig ziek geweest en was het grootste deel van het jaar niet in staat om zijn functie te vervullen. Medewerker gevr. voor het bakken van frites etc., het bijvullen van de automaten en het verzorgen van de be stellingen. Hoog loon. 5-dgse w.w. Automatiek Dekkers. Marktplein 60. IJm. Tel. 12089 of 13500. CBS-Artone gramm.pl.bedr. vr. voor haar fabriek contro- leuses in Wekelijks maasd. 15-24 uur. Aanm. Nijver- heidsweg 32. Haarlem. Tel. 023-327055. Er komt bij ons vooi direct een plaats vrij voor een leerling-verkoopster i v.m. overplaatsing van een verkoper. Zij krijgt bij ons 3 weken vakantie 8 snipperdagen. Hoog loon. Prettige werkkring Prima soc. voorz. Met vak.afsp. wordt rekening gehouden Gelieve te solliciteren aan Ivo van Haren, Gen. Cronjéstr. 72. Tel. tot 6 uur 25 78 30. Nu 8 uur 26 33 80 Een regelmatig - gezond en zelfstandig beroep: Wijk- Verkoper bij Vermaat/Carels Bakkerijen! Allééndit beroep kan slechts goed uitgeoefend worden door eerlijke - ijverige en wellevende mensen! Als u goede referenties bezit - als u prettig wilt werken en een goed loon wilt verdienen, kom dan eens praten, tussen 4 en 5 uur ’s mid dags is er altijd iemand aanwezig. Paul Krugerkade 8, Haarlem. Telefoon: (023 - 25 80 21) Artsen. Voor de groep artsen Fierstra, Lange, Plantinga, Reddingius, De Rui ter, Rolink, Versélewel de Witt Hamer, Visser en Vreeling wordt de dienst waargenomen van zaterdagmorgen 10 uur tot zondagmorgen 9 uur door K. K. Visser, Zeestraat 96. Beverwijk, tel. 23450. Voor dezelfde groep artsen wordt dienst gedaan van zondagmorgen 9 uur tot zondagavond 24 uur door G. K. Fier stra, Wijkerstraatweg 194. Velsen- Noord. tel. 24987. Voor de groep artsen Guldemond-Swaab, Ten Harmsen van de Beek, Hommes, Kester, Vos en Zeijl- mans wordt waargenomen op zaterdag en zondag door M. ten Harmsen van de Beek, Lessestraat 1, Heemskerk, tel. 33365. Tot zaterdagmorgen 10 uur in spoedge vallen de eigen huisarts waarschu wen. Apotheek. Voor de avond-, nacht- en zondagdienst in de periode van vrijdag 11 februari 17.30 uur tot vijrdag 18 februari 17.30 uur. apotheek Duinwijk, Populierenlaan 44, Beverwijk, tel. 23388. Dierenarts. Zie IJmuiden. Tandarts. Zie IJmuiden. Medisch Maatschappelijk Consultatiebu reau voor Alcoholisme. Spreekuur iede re vierde vrijdag van de maand van 19 tot 20 uur in het gebouw van de Soil. 469. IJm. CBS-Artone gramm.pl.bedr. tenbedrijf vraagt voor haar vr voor haar fabriek nog en- sers voor 3-ploegendienst Wekelijks wisselend van maand, tot vrijd. van 7-15. 15-23. 23-7 uur. Aanm. Nij- verheidsweg 32. Haarlem. Tel. 023-327055. tPtijswijzigingen voorbehouden - inclusief BTW ei importeur). Arts: Ph. J. Haselager, Hoofdstraat 135, Santpoort-Noord, tel. 023-378570. Apotheek: Apotheek De Wilde, Broek- bergenlaan 42, Santpoort-Noord, tel. 023-378284. Voor verloskundige. wijkverpleging, tandarts en dierenarts: zie onder IJmui den. Hoogovens IJmuiden vr. meisjes van 17 tot 25 jaar ter opleiding tot kwaliteitscon- troleuse bij het vertinnings- bedrijf. Geen lopende hand werk. Dagdienst: ’s zat. vrij. Goede sal.- en arbeidsvoor waarden. Vrij vervoer In lichtingen Personeelsvoorzie ning. Hoofdkantoor 2, Wen- ckebachstraat Velsen-Noord (maand t.m. vrijd. van 8.30 tot 17 uur): tel. 02510 - (Be verwijk) 94000. Geestelijke Volksgezondheid, plein 10, Beverwijk. Stichting Samenwerkende Groene I Kruisverenigingen. Weekenddienst: zus ter T. Dijk, Hogeweg 23, Wijk aan Zee. tel. 02517-343. Wit Geie-kruis. Weekenddienst: zuster I. J. Grootjes, Pelikaanhof 112, Beverwijk, tel. 34022. Gezinszorg en Gezinshulp. Spreekuur I van maandag tot en met vrijdag van 9 tot 10 uur in het gebouw Baanstraat 37. I Bejaardenzorg. Spreekuur op dinsdag, woensdag en donderdag van 9 tot 10 uur in het gebouw Baanstraat 37 Verloskundige. Waarnemend: Gevr. net winkelmeisje. Leeftijd pl.m 18 jaar. Ban ketbakkerij Van Breukelen. Plein 1945 nr 50 Tel. 15362. CBS-Artone grammofoonpla- vr. voor haar fabriek een stoker-olieman in 3-ploegen- dienst. Wekelijks wisselend van maand, tot vrijd. van 7- 15. 15-23. 23-7 uur. Aanm. Nijverheidsweg 32. Haarlem. Tel. 023-327055. Gevr. met spoed ervaren constructiebankwerkers we gens uitbr. van onze werkpl. Goed loon. Wuring appara tenbouw. Beiinesweg 3. Haarlem. Tel. 023-322519. b.g.g. 023-284194 of 02550- 14834. Gevr. zelfst. adm. kracht voor de totale administratie van ons constr.bedrijf. Würing apparatenbouw, Beiinesweg 3. Haarlem. Tel. 023-322519. b.g.g. 023-284194 of 02550-14834 De politie kon hier achter komen, om dat de schipper een perfecte boekhouding van de oplichtingsgevallen had bij gehou den. Doorgaans diste hij het verhaal op, dat zijn moeder ziek was en hij geen geld had om haar te bezoeken. Hij wist dit zo geloofwaardig te brengen dat de meeste slachtoffers ook in Haarlem er in trapten. Uit de aantekeningen van de schipper, die wegens oplichting zeventien jaar van zijn leven in de gevangenis heeft doorge bracht, bleek dat hij een gemiddelde dag opbrengst had van 300 tot 500 gulden. De man kon maandag worden aange houden, nadat de politie een tip had gekregen van een bewoner van de Bak kerstraat. mejuf frouw J. M. H. van Saase, J. W van I Veenstraat 2, Heemskerk, tel. 32327; eigen praktijk: mevrouw I. A. M. Sko- tarezak - Van der Klaauw, Plantage i 154, Beverwijk, tel. 23976; vrij: mejuf frouw A. M. Bot HEEMSKERK Artsen. Van zaterdagmorgen 10 uur tot zondagmorgen 9 uur: F. B. Naber, Jan van Kuikweg 78. Heemskerk, tel. 32475; van zondagmorgen 9 uur tot zondag avond 24 uur: J. J. van Monsjou, Rijks- straatweg 16, Heemskerk, tel. 32240. Tot zaterdagmorgen 10 uur in spoedge vallen de eigen huisarts waarschu wen. Dierenarts. Zie IJmuiden. Apotheek. Zie Beverwijk. Tandarts. Zie IJmuiden. Verloskundige. Zie Beverwijk. Wit Gele- en Groene Kruis. Weekend dienst: zuster Poeze, Kleine Houtweg 26a, Heemskerk, tel. 32745. CBS-Artone gr. voor haar fabriek een onderhoudsman- corveeër in 3-ploegendienst. Wekelijks wisselend van maand, tot vrijd. van 7-15. 15-23, 23-7 uur. Aanm. Nij- verheldsweg 32. Haarlem. Tel. 023-327055. Franssen schoenenmag.. Gr. Houtstr. 114, tel. 312531 vr. verkoopster, liefst met het vak bekend en aank. ver koopster. op de Artsen: van zaterdagmorgen tien uur tot zondag 24 uur H. Bel, Venusstraat 5, tel. 15675; J. H. van Ginkel, Kennemer- laan 141, tel. 14058; F. M. van Stekelen- burg. Leeuweriklaan 52, tel. 14290. Apotheek: Apotheek Kuijlman, Lange Nieuwstraat 403, tel. 14204. Verloskundige. Voor verloskundige hulp wende men zich tot de eigen verloskundige. Bij geen gehoor belle men 008 (boodschappendienst) om vernemen wie de dienst waarneemt. Wijkverpleegster Het Wit-Gele Kruis Voor dienst in het weekeinde bellen: 02550-15645. Wijkverpleegster Het Groene Kruis: zuster C. den Uijl, Bramen vlak 39, IJ muiden, tel. 10191; zuster M.van der Meulen, Bramenvlak 32, IJmuiden 14378. Tandarts: zaterdag en zondag van 17 tot 17.30 u. W. M. L. Bleeker, Celciusstraat 58, IJmuiden, tel. 02550-16404. Dierenarts: de dienst voor zieke huisdie ren wordt waargenomen door de dieren arts J. P. Westerman, Hartenlustlaan 7, Bloemendaal, tel. 023-251555. NAPO n.v. importrice Hano- mag-Henschel bedrijfswa gens zoekt met spoed enkele le dieselmonteurs. Soil. Nii- verheidsweg 15. Haarlem. Tel. 323240.

IJmuider Courant | 1972 | | pagina 4