Brand: „Dan vraag je om moeilijkheden HAARLEM VOETBALDE BIJ FSC MAAR VIJFENVEERTIG MINUTEN PSV kon nederlaag net ontlopen Den Haag en Sparta hielden elkaar goed in evenwicht Britse kranten weten het al wel Mee wil niets horen van JIMMY HAGAN mandekking Cruyff-Keizer MISTE BENFICA 1 Vier debutanten microhoofdklasse Cijfers eerste divisie Overtuigende zege Telstarresetves op Go Ahead E. IJshockeyteam versloeg China 13 MAANDAG 6 MAART 1972 99 Hockeytitel Hattem j fi (Van onze sportredactie) speelde (Van onze sportredactie) deden zelfs drie Stand: (Van onze microkorfbalmedewerker) FC Twente mocht dan voor het eerst van (Van onze sportredactie) van Bertie Mee zit weer volop in de Of 9 8 7 8 8 8 8 7 6 5 4 2 4 7 5 5 9 7 9 9 42 34 34 33 33 29 29 27 27 25 23 23 23 22 22 21 20 20 19 16 16 42—12 35—18 34—25 39—20 34—23 34—36 33—35 24— 23 28—32 33—33 28—28 27— 28 28— 33 30— 32 25— 36 31— 34 27—28 20— 30 18—28 21— 39 21—39 (Van een medewerker) Het was Bosveld die in de tweede helft het tij wat liet keren en met passes op maat Klijnjan en de wat teruggetrokken spelende Heijerman lanceerde. De laatste kwam drie keer in vrije schietpositie; doelman Thie trad hem evenvele malen vakkundig tegemoet en voorkwam daar mee een zekere achterstand. Die negatieve kant van de score zou FC Den Haag toch nog zien. ZEIST Gisteren speelden in de sport hal te Zeist de kampioenen van de over gangsklasse in de microkorfbalcompetitie beslissingswedstrijden voor een plaats in de hoofdklasse voor het komende micro- seizoen. Na zeer spannende wedstrijden zijn de vier nieuwe ploegen bekend ge worden en zullen DKOD, Swift, Nic en HKV het volgend seizoen gaan debuteren in de hoofdklasse. Het beslissende doelpunt van Haarlem. Nieuwenhuys heeft de bal naar Breg- man getrokken die de bal langs Nieling zou werken. Willem IIHeerenveen 2-2 (1-1). Prin sen 0-1, Van Riel 1-1, Brekelmans 2-1, Kist jr. 2-2. Scheidsrechter: Berrevoets. 3000 toeschouwers. Heerenveen kon een paar maal profiteren van fouten in de Tilburgse defensie. Doordat Willem II aan de andere kant enige kansen liet liggen, kwamen de Friezen alsnog aan een ge lijkspel. LONDEN. De Engelse kranten doorgaans toch al niet scheutig met hun informatie als het een sportevene ment betreft wat niet honderd percent Brits is hebben gisteren dan voor zichtig melding gemaakt van het grote gebeuren woensdagavond tussen Ajax en Arsenal. Het valt natuurlek allemaal niet te vergelijken met hun eigen cup, maar toch meender de sportredacties van de zondagsbladen er goed aan te doen om er een half kolommetje tegen aan te smijten. 26 18 25 13 26 15 26 12 26 12 25 13 26 10 25 11 26 10 26 26 26 26 28 26 25 25 26 25 25 25 PECWageningen 3-1 (2-1). Rorije 1-0, Hazelhekke 1-1, Hoogendoorn 2-1 en 3-1. Scheidsrechter: Geurens. 4500 toeschou wers. Een spannende en redelijk goede wedstrijd, waarin de betere techniek en het gevaarlijker aanvalsspel van PEC de doorslag gaven. 6 8 4 9 9 3 9 5 7 7 10 7 11 9 10 7 11 6 12 6 12 5 12 6 12 8 12 4 11 10 6 14 8 13 veld, knap jman kon bedienen, die na een half uur Nieling DEN HAAG Hattem heeft door twee overwinningen in het weekeinde op Union zaterdag 3-0, zondag 1-2 voor de ze vende maal -in successie het oostelijk hockeykampioenschap voor heren behaald. Hattem, dait lange tijd door een doelpunt van Guus Wigmans een 1-0 achterstand had gehad, werkte deze via Lagerwey weg. Het duurde daarna tot de laatste minuut alvorens Patty Mundt uit een strafcorner Hattem naar de overwinning en het kam pioenschap schoot. Kowalik ontving in een duidelijke bui- tenspelpositie de bal. Hij draaide nog wat en gaf de Haagse defensie gelegenheid zich een weinig te herstellen. Het schot dat de Spartaan tenslotte afvuurde, ktste op het lichaam van de snel teruggelopen Mansveld en vervolgens rolde de bal over de doellijn. Een klein Haags drama dreig de. De Hagenaars waren te nerveus om zich te verenigen voor een gelijkmakende tegenstoot. Daarbij voegde zich dat Spar- tade aanvaller steeds koeler afsloeg. Vijf minuten voor tijd kwam FC Den Haag toch langszij. Een vrije trap, goed door Van Eeden genomen, daalde voor het doel van Doesburg neer, even werd geaarzeld en dat was voor Korevaar voldoende om raak te schieten: 1-1. „Hij heeft wel de stijl van Ajax veran derd, waardoor de Amsterdammers at tractiever voetballen dan vorig jaar, maar of ze daardoor ook sterker zijn geworden?”. Het stond allemaal wel in contrast met wat diie ene Engelse jour nalist, die wel de moeite had genomen om te komen kijken, na afloop van AjaxFC Groningen zei: „Als het zo moet, dan weet ik het niet. Wat ilk vanavond heb gezien, zie je maar eens in de tien jaar”. Boksen. De Zwitser Fritz Chervet heeft in Bern de Europese titel in het vlieggewicht veroverd door een zege op de titelverdediger, de Italiaan Femado Aztori, die in de elfde ronde de strijd staakte. Het heeft weinig gescheeld of PSV had bij Volendam hetzelfde lot ondergaan dat de Eindhovense ploeg drie weken geleden in de bekerwedstrijd trof. Tot dertien minuten voor het einde bleef de stand weer 1-0 in het voordeel van de Volen- dammers, die vooral in de eerste helft beter en agressiever speelden. De voor sprong kwam in de voorlaatste minuut tot stand door een schot van de Portugees Ferreira. PSV trachtte de achterstand middels krachtvoetbal in te lopen, wat een serie gespannen situaties opleverde. Van Stippent kreeg een waarschuwing wegens wangedrag. Toen de gemoederen enigszins bedaard waren zorgde Mulders uit een voorzet van Devrindt voor de gelijkmaker. zich wel verenigen met het resultaat, alhoewel hij de vrijheid die Harold Berg in de eerste helft kreeg, niet in het tactisch concept had opgenomen. verliep. Wit een De overwinning van Haarlem heeft echter wel aangetoond in welke positie de club sportief verkeert. Zeer weinig elf tallen slagen er tenslotte in om in Lim burg de volle winst mee naar huis te nemen. Wat dat betreft is de zege ook wel een graadmeter voor de kracht van het elftal. Brand: „Normaal gesproken kun je nu stellen: als je de resterende thuiswed strijden wint dat je er dan al bent. Maar dan moet je wel blijven voetballen.” DEN HAAG. Vergeefs heeft FC Den Haag in het Zuiderpark gepoogd zich te mengen in de strijd om de eerstvolgende plaats achter de grootmachten Ajax en Feyenoord. Het moest mede-kandidaat Sparta proberen op verlies te spelen. Dat- lukte niet 1-1. Grommend verklaarde trainer Jezek na afloop, dat hij niet tevreden was over de uitslag. „Sparta scoorde een buitenspeldoelpunt en” aldus Jezek, „wij vergaten ons overwicht in de eerste helft uit te drukken in een voor- HeraclesDe Volewjjckers 1-1 (0-0). Leijdekker 1-0, Waaijenberg 1-1. Scheids rechter: Wellinga. 1000 toeschouwers. Een slechte wedstrijd. Heracles was overwe gend sterker. De Sunday People ziet het allemaal nog niet zo scherp zitten, „want Engel se clubs hebben al zo vaak koeien met gouden hoorns beloofd om, als het erop aankwam af te gaan als een gieter. Het blad herinnert aan een kreet van Alli son: „Wij zullen Europa laten beven”, en daar ging Manchester City af tegen een paar eenvoudige Turken. Een ge lukkige omstandigheid noemt het blad het niet meedoen van Johan Neeskens, die de Noby Stiles van de Nederlandse velden wordt genoemd. Alles zal nu afhangen van Johan Cruyff en Piet Keizer, die de „explosif winger” wordt genoemd. De Sunday People ziet dan ook een gelijkspel voor Arsenal en zegt van Kovacs, „the jolly Rumanian”: BOEKAREST. Nederland heeft in het toernooi om het wereldkampioenschap groep C zondag in Boekarest China met 4-3 verslagen. De tussenstanden waren: 0-2, 2-0, 2-1. De Nederlandse doelpunten werden ge scoord door Jack de Heer (28ste minuut), Ron Krikke (37), Gerry Schaffer (41) en Rob Hagendoorn (51). In een andere wedstrijd versloeg Italië Bulgarije met 6-2 (1-1. 2-0, 3-1). zorgen na de nederlaag tegen Man chester City. Zijn team zal tenslotte met een redelijk resultaat uit Amster dam moeten terugkeren alhoewel Mee er wel vanuit gaat dat zowel Ajax als Arsenal niet meer dezelfde elftallen zijn als twee jaar geleden. Mee: „Bei den zijn veel sterker geworden. Daar komt bij dat Ajax vooral in de Euro- pa-cup behoorlijk doorkneed is. Wat Arsenal betreft: individueel hebben mijn spelers veel meer flair dan twee jaar terug. Wij zijn daardoor over de gehele linie een betere ploeg gewor den". ROTTERDAM. Op het moment dat de spelers van Benfica, die woens dagavond in fee eerste kwartfinalewed- strijd van het toernooi om de Europese beker voor landskampioenen tegen Fey enoord spelen, gistermiddag het Rotter damse Rijnhotel binnenstapten, stond Benfica’s Engelse coach Jimmy Hagan op Schiphol vergeefs op hun aankomst te wachten. De 52-jarige Hagan, die al enkele dagen in Rotterdam verblijft, was medegedeeld dat zijn ploeg op Schiphol zou aankomen. De zwijgzame Brit trok naar de nationale vlieghaven en merkte daar snel dat zijn spelers in elk geval niet op Schiphol zouden lan den. Vooraf gegaan door een chartervlieg- tuig vol supporters arriveerden de zes tien spelers, uit wie Hagan woensdaga vond zijn elftal zal samenstellen, aan het begin van de middag met een speciale vlucht uit Lissabon op Zes- tienhoven. Het deed manager Guus Brox van Feyenoord kennelijk goed dat de enthousiaste supporters en de spelers vrijwel allen een rood-witte das droegen.' „Het is allemaal rood-wit. Ze behoeven woensdagavond in elk geval hun dassen niet te verbergen”, was het commentaar van Brox. sinds lange tijd zijn publiek weer eens vergasten op het voor zijn doen imposante totaal van drie treffers, het nam niet weg dat de aanhangers nauwelijks voldaan het Diekman-stadion yerlieten. De Enschedese combinatie opereerde tegen het vrij pove re Excelsior zonder enige fantasie en inspiratie en daaraan doelpunten niets af. Trainer Kees Rijvers mocht zich dan beroepen op het niet beschikbaar zijn van drie basisspelers (Drost, Oranen en Huve stonden alle drie geblesseerd langs de kant), het was geen excuus voor het matige optreden tegen een team, dat wel degelijk probeerde tot aanvaardbaar te genspel te komen, maar te weinig initia tief toonde en geïmponeerd leek door de faam van zijn tegenstander. Twente ’eidde bij rust door een doel punt van Wildbret, waaraan in de tweede helft twee goals van Pahlplatz werden toegevoegd. Bij Excelsior kreeg Tettero een waarschuwing wegens kritiek op scheidsrechter Boosten. VeendamRoda JC 2-1 (1-0). Van der Weide 1-0, Zuidersma 1-1, Oldenburger 2-1. Scheidsrechter: Brouwer. 5000 toe schouwers. Een vooral in defensief op zicht zwak opererend Roda verloor ver diend van Veendam. SITTARD. Haarlem-trainer Joop Brand stapte na afloop van de wedstrijd tegen Fortuna Sittardia Combinatie op scheidsrechter Frans Derks af om hem te complimenteren met de manier waarop de Bredanaar tenslotte het duel kanaliseerde. Brand merkte op: „We hebben wel eens kritiek op de leiding maar jij hebt mijn spelers een lesje gegeven dat ik niet zou kunnen verbeteren.’ ’Waarop Derks repli ceerde: „Heb je het ook begrepen? Dan praten we nergens meer over”. De dialoog tussen de Haarlem-trainer en de arbiter was geënt op de tweede helft van het duel. Want nadat Haarlem in de eerste vijfenveertig minuten waarin ook de beslissende treffer viel als een verza digde kat met een balorige muis had gespeeld kwam het na de hervatting on nodig in moeilijkheden. Brand: „Het ging allemaal veel t e gemakkelijk. Sommige spelers dachten dat zij na die 1-0 voor sprong wel konden volstaan met gewoon een balletje te schuiven. Dan vraag je om moeilijkheden.” De grootste belangstelling op de Rot terdamse luchthaven gold uiteraard sterspeler Eusebio. Daags tevoren had Eusebio overigens niet meegespeeld in de bekerwedstrijd van Benfica tegen Unia Coimbra, die door de Portugese kampioen dankzij een doelpunt Jordao met 1-0 was gewonnen. Simoes, Benfica’s briljante midden velder over deze wedstrijd: „Het was een zeer matige ontmoeting. Maar wij speelden met een B-selectie. Wij wil den in verband met de wedstrijd tegen Feyenoord geen risico’s lopen en daar om hadden nogal wat topspelers een vrije dag gekregen”. De vlot Engels sprekende Simoes maakte er geen geheim van hoe hij dacht dat het elftal van Benfica er woensdagavond tegen Feyenoord uit zou zien. „Maar”, zo voegde hij er later, toen hij de elf namen had genoemd, aan toe, „niet ik maar piister Hagan stelt de ploeg samen”. Het elftal van Simoes luidde: Henri- que, Malta da Silva, Humberto, Messias en Artur, Toni, Eusebio en Simoes, Nene, Jorge en Jordao. Naast deze elf spelers maakten ook Fonseca, Zeca, Graca, Adolfo en Dia- mantino de reis naar Rotterdam mee. Reg Drudy durft zelfs in „News of the World” te voorspellen dat Charlie George, die tot Goal King van februari werd uitgeroepen, een stevige concur rent zal hebben aan Johan Cruyff, die de pin-up boy van iedere Nederlandse voetbalenthousiast wordt genoemd. Cruyff (je houdt het nauwelijks voor mogelijk) mag op één lijn worden gesteld met George. Peter Osgood en George Best. Hij moet daarom woens dagavond door de Gunners goed in de gaten worden gehouden volgens Drudy, die daarna geruststellend vervolgt: „Gelukkig is Cruyff geen onbekende voor Arsenal, dat trouwens Ajax twee seizoenen geleden al versloeg”. 11500 toeschouwers hebben zich in Utrecht zitten ergeren aan het anti-voet- bal van DWS, dat met tien man slechts doelpunten trachtte te voorkomen. Dat lukte niet helemaal, want nadat scheids rechter Hoppenbrouwer een goal van Van Veen had afgekeurd, zette dezelfde speler zijn team zeven minuten na de hervatting toch nog op 1-0. Ko Prins kreeg tegen z;jn oude vereniging MVV de kans te vlam men. Al na 6 minuten nam hij de ope ningstreffer voor zjjn rekening. Naarmate de tijd verstreek ging de betere conditie van de Limburgers meespreken. Halver wege de tweede helft zorgde Brokamp voor 1-1 en daar waren Knobel c.s. tevre den mee. Sparta heeft de stand op 10 ge bracht tegen FC Den Haag. Thie grijpt vertwijfeld naar het hoofd. Haarlem Heerenveen Roda JC AZ ’67 Eindhoven Wageningen Veendam Blauw Wit HVC PEC Zwolle FC VVV Willem II Fortuna SC Heracles SVV Cambuur De Graafschap Fortuna VI. Volewiickers DFC Helmond Sport Programma aanstaande zondag: Willem IIDe Graafschap, VeendamDe Vole- wijckers, PEC ZwolleHeerenveen, Hel mond Sp.Roda JC, Fortuna VI.Wage ningen, EindhovenSVV. Fortuna SC FC VVV. SC Cambuur—AZ ’67, Blauw Wit—Haarlem, DFC—HVC. HAARLEM. Het steeds beter mar cherende B-elftal van Telstar bleef op hef goede pad met een 3-0 overwinning op gastheer Go Ahead Eagles. Deze zege was door een betere spelopvatting volkomen verdiend. Het B-elftal van Haarlem bood de reserves van Ajax met Johan Nees kens in de gelederen knap partij, maar had niet veel geluk en moest het tenslotte met een 2-0 nederlaag stellen. wenhuys, d e beste man van het wachtte bij de achterlijn bijzonder tot hij de aanstormende Kees Bregi j sx «M «la-. «mm t-„1£ T^T« kansloos passeerde. Ook hierna leek het nog een kwestie van tijd voordat Haarlem opnieuw genadeloos uit zou pakken. Dit bleek een misvatting. Want na de hervat ting toonde FSC aan waarom het bijvoor beeld erin was geslaagd om FC Twente uit de beker te gooien. Het trok het initiatief tot zich en Haarlem bleef aanvallend (De Goede: „het leek wel of ik Bison Kit onder mijn schoenen h ad zitten”) onder de maat. Maar toch speelde het elftal veel te kien, te professioneel om FSC, waar al leen de uiterst handige Titalaij en links buiten Bohnen enkele kleine mogelijkhe den kregeh, de gelijkmaker toe te staan. Wat dat betreft is er toch wel heel wat veranderd met het begin van deze compe titie toen Haarlem in de slotfase de winst vaaik nog uit handen moest geven (Brand: vergelijk dit eens met een uitwedstrijd als tegen DFC”) omdat het te gehaast een kostbare voorsprong verdedigde. FSC had nu tot Kerstmis kunnen doorspelen maar dan had het nog zijn tanden stuk gebe- tern op het Haarlemse verdedigingsblok. Theunissen interpreteerde Haarlems laks heid echter verkeerd. „Wij hadden toch op zijn minst een gelijkspel verdiend. Haar lem was in die slotfase helemaal uitge speeld. Het had geen conditie meer. Als ik zag met welke noodmaatregelen Haarlem zich rnoest verdedigen dan zie ik het grote verschil op de ranglijst niet”. Om zichzelf even later weer tegen te spreken. „Zo’n Hoeben is toch ook een linke jongen. Als hij aan de zijlijn valt dan valt hij wel geblesseerd binnen de lijnen. Ook al zet Derks dan zijn klokje stil, dan zijn dat toch uiterst kostbare seconden, die Haar lem wint.” De neutrale waarnemer en wellicht ook de clubaanhangers zullen het er tenslotte over eens kunnen worden dat die 1-1 score een juiste afspiegeling was. FC Den Haag was vooral in het laatste deel van de eerste helft de sterkere ploeg. Harold Berg zoals gezegd niet te stoppen frustreerde de Sparta-defensie herhaal- sprong”. Elek Schwartz daarentegen kon delijk met zijn snelle soli. Helaas voor de aanhang van F CDenHaag ondervond de Noor weinig steun in de spits Roggeveen en soms moedeloos zocht hij naar zijn landgenoot Hesad op de rechter vleugel. In het begin van de strijd met Go Ahead kon Telstar, waarin Paul van Eg- mond, Frans van Essen en Ronald Man ders meespeelden, aanvallend niet veel potten breken. Daarna ging het beter en nadat Kluyskens al eens een goede kans gemist had, wist Dacus na een half uur met een kopbal de score te openen: 0-1. In de tweede helft lieten de Velsenaren hun gastheren komen en probeerden met snelle counters hun slag te slaan. Een taktiek die het volle rendement opleverde door goals van Van Egmond en Manders: 0-3. Haarlem gaf het sterke Ajax heel goed partij. Helaas zat het de thuisclub niet erg mee. Zo schoot Reuser een keer tegen de lat. Drie minuten voor rust raakte Van Ingen de bal kwijt aan Neeskens en die bood Cleton een niet te missen scorings kans: 0-1. In de tweede helft raakte Haarlem achtereenvolgens Verheuvel, De Poorter en Van Ingen met blessures kwijt en moest net tien man uitspelen. Deson danks kwam Ajax niet verder dan een doelpunt van Rep (0-2). De stand: Sparta 19-29; FC Den Haag 19-26; Feyenoord 20-23; Ajax 19-22; Vo lendam 19-21; Go Ahead Eag. 19-20: Tel star 19-20; AZ ’67 19-20; FC Utrecht 20- 20; SC Cambuur 18-18; NEC 18-18: Blauw Wit 19-18; PSV 19-18; FC Den Bosch 19- 17; Haarlem 19-15: DWS 18-13; Fortuna SC 18-4. Helmond SportSVV 0-0. Scheidsrech ter: Bentvelzen. 1500 toeschouwers. Een matige wedstrijd, waarin SVV de beste kansen kreeg. Fortuna VlaardingenFC VVV 1-0 (1-0). C. Bouwman 1-0. Scheidsrechter: Van Eijk. 1500 toeschouwers. Een min of meer gelukkige zege van Fortuna Eindhoven—AZ ’67 4-3 (2-3). Vonk 0-1, Schaafstra 0-2. Van der Ban 0-3, Weber 1-3, Senders 2-3, Bloemers 3-3 en 4-3. Scheidsrechter: Van Ravens. 4000 toe- schouwers. Een verdiende zege van een mentaal sterk Eindhoven, dat in het eer ste half uur werd weggetikt door AZ, maar later schitterend terugkwam. Vooral na rust, toen AZ nerveus ging spelen, was de thuisclub heer en meester SC Cambuur—HVC 1-1 (0-0). Zuidema 1-0, Van Maurik 1-1. Scheidsrechter: Beek. 4000 toeschouwers Een aantrekke lijke wedstrijd, waarvan het resultaat de spelverhoudingen redelijk weergeeft. Blauw Wit—DFC 1-0 (0-0). Kramer 1-0. Scheidsrechter: Van Dijken. 1500 toe schouwers. Een matige wedstrijd, die in de tweede helft sensationeel Cornwall miste voor Blauw strafschop. Voor 10.000 toeschouwers haalde Den Bosch een felbevochten overwinning op NAC, De Bredanaren namen door Progze- ba de leiding, maar Beek, Ad Graaumans en Van den Bergh bogen de achterstand om in een comfortabele 3-1 voorsprong, die Bouman 8 minuten voor tijd tot 3-2 verkleinde. Juist dat teamverband vormt de re den dat Mee nog steeds niets over mandekking van Cruyff en Keizer wenst te horen. „Ajax heeft zo’n zes internationals. Het zou toch een beetje vreemd zijn om er twee van uit te schakelen en de rest te negeren’” Een merkwaardige voetbalfilosofie als het wel twee van ’s werelds grootste voet ballers betreft maar Mee laat zich (nog) niet van zijn stuk brengen en speelt de grote diplomaat als hij op merkt: Arsenal moet winnen. Het maakt daarbij niet uit tegen wie wij voetballen. Dankzij die mentaliteit gooien we ook dit jaar hoge ogen in alle competities”. Vooral dan met scheidsrechter Derks. De Haarlem-spelers raakten enkele keren geïrriteerd door de autoritaire manier van fluiten, maar Derks voelde wel aan waar om de Haarlemmers (hij had het werke lijke kwaliteitsverschil ook wel juist ge taxeerd) zo reageerden en was niet van plan om Haarlem de winst uit handen te nemen. Hij hief wel enkele keren verma nend de vinger maar gaf bijvoorbeeld geen penalty bij een dubieus geval in het Haarlem-strafschopgebied. Wel werd de FSC’er Roemgens genoteerd na een duide lijk natrapgeval tegen Piet van den Berg. FSC-trainer Theunissen: „Dat is dan weer het professionalisme van Haarlem. Roemgens doet geen vlieg kwaad, maar noem ze maar op bij Haarlem, ze zijn allemaal even uitgekookt. Een Nieuwen huys, een Boszhard. Hoeben, De Haan, Van den Berg, De Goede enfin eigenlijk allemaal hebben ze ere-divisie ervaring. Daarom is dit elftal niet meer te stuiten in zijn opmars naar de ere-divisie. Dit team is veel te professioneel en nou denk ik nog niet eens aan die enorme puntenvoorsprong voor de eerste divi sie.” Dit professionalisme was volgens Theu nissen ook de oorzaak van Haarlems doel punt. Theunissen: „Peijs maakte een over treding tegen Plum. Wat doen mijn spe lers dan: ze gaan staan wachten tot Derks fluit. Maar als dat niet gebeurt is zo’n Nieuwenhuys er intussen al vandoor. Die reageert veel uitgekookter.” Theunissen kon er echter niet omheen dat dit doelpunt in die periode meer dan verdiend was. Overtreding of niet. Nieu- «Sc* 4^ Ad

IJmuider Courant | 1972 | | pagina 13