FERDINANDS BELEVENISSEN 3t/ml2 maart Het fleurige huishouden van 72 Haarlemse VoorjaarsbeursJ’TLenteflora ie» AGENDA VOOR HAARLEM EN L «r Amsterdam en Rotterdam niet bij milieuonderzoek Senaat akkoord met straat voor buisleidingen II W einig verandering YB KERKELIJK NIEUWS WOENSDAG 8 MAART 1972 Sacramento en Purmerend In en om Haarlem STAPELSTEIGERS Bollenstreek Haarlemmermeer Vergunning nodig voor walkie-talkies st sa gr\: is Kennemer Sporthal, Delftlaan, Haarlem, van 's middags 1 uur tofs avonds 11 uur. Entree f.3,50 I F f V WE besluipen hét LAAR5DIER EN VANGEN voor nou V85PE Ge- BEVERWIJK u.: WEERRAPPORTEN HEEMSKERK VELSEN-IJMUIDEN ADVERTENTIE 1 9 Vraag onze conc. offerte Verhuur Montage Demontage 2 7 Hoog water Laag water n w.st. n ono zzw zzo uur uur BIOSCOPEN Kennemer Theater (Zeestraat). 19 en 21.15 u.: „De bende van Ma Grissom”. Luxor Theater (Breestraat). „Diamonds are forever”. TENTOONSTELLINGEN Tentoonstellingsruimte (Const. Huijgensstraat). Expositie experimentele woon- en leefvormen; geopend tot en met 12 maart. Galerie Fuchs (Muilmanslaan 8a). Expositie werken van Ruud Cornelisse, Paul Baars, Victor Lindford, Ton de Rooij en Fuchs van Son; ge opend van 10 tot 21 uur. Amsterdam De Bilt Deelen Eelde Eindhoven Den Helder Rotterdam Twente Vlissingen Z.-Limburg no no nw nno no o zzw w wzw nnw nnw nno o z o ono ono wnw nno w.st. ozo ozo zo ozo ozo zzo ozo z o 13 12 -2 2 9 5 13 9 10 10 10 11 9 10 11 8 11 .5 7 4 6 3 1 -2 1 -14 1 6 1 3 6 17 16 12 11 10 10 7 -3 3 12 3 7 10 10 17 16 10 14 1 10 15 14 0 5 16 9 13 0.1 1 3 0 0 0 o 0.3 16 0 0 1 1 1 1 2 3 1 1 3 3 DEN HAAG. Het zonder machtiging aanwezig hebben van walkie-talkies moet naar het oordeel van de ministerraad verboden worden. In zijn maandag gehou den extra-vergadering is de raad akkoord gegaan met een desbetreffend voorstel tot wijziging van de Telegraaf- en Telefoon- wet 1904. DEN HAAG Inclusief kunstwerken zal de aanleg en inrichting van de buislei- dingenstraat van Pernis naar de Schelde 125 miljoen gulden vergen. In dit bedrag is mede begrepen de aankoop van gronden en de aanleg voor de buisleidingenstraat van een tunnel onder het Hollands Diep. Tot nu toe was uitgegaan van een totaalkostenbedrag van 75 tot 100 miljoen gulden voor de aanleg en inrichting, ex clusief de kunstwerken in het Hollands Diep. VOLKSUNIVERSITEIT Aula A. H. Gerhardschool (ingang Raaks). Donderdag 20.00 u.: Jan P. Strijbos over „Naar Ecuador en de Galapagoseilanden, een hof van Eden in de Stille Oceaan”. Maximum- en minimum temperaturen binnen- en buitenland Aberdeen Athene Barcelona Berlijn Bordeaux Brussel Frankfort Geneve Helsinki Kopenhagen Lissabon Locarno Londen Luxemburg Madrid Malaga Mallorca München Nice Oslo Parijs Rome Split Stockholm Zurich Casa Blanca Istanboel Las Palmas Aantal uren zon: 1 tot 7; minimum tempera tuur: omstreeks normaal; maximum tempera tuur: omstreeks normaal: kans op een droge periode van ten minste 12 uur: 95 percent; kans op een geheel droog etmaal: 80 percent. Normale temperaturen tot 11 maart: minimum 1, maximum 6 graden. 3 0 0 '2 3 1 0 4 0 1 4 47 3 5 0 0.3 Ruïne van Brederode, Santpoort op werkda gen 9.30-12 uur en 13-17.45 uur. Stadhuis Velsen, Plein 1945, IJmuiden is op alle werkdagen van maandag tot en met vrijdag te bezichtigen van 10 tot 12 uur. Bedrijfsmuseum Hoogovens, permanente expo sitie van oudheidkundige bodemvondsten, Bes- semerstraat, Velsen-Noord, geopend dinsdag 12- 13.30 uur. donderdag 12-13.30 uur en 20-22 uur; op andere tijden op aanvraag tel. 02510-92590 of 02510-94159. TENTOON STELLINGEN Galerie Boumans (Breestraat 122). Expositie tekeningen van Leo Dooper; geopend tot en met 25 maart van dinsdag tot en met donderdag van 9 tot 18 uur. Kennemer Oudheidkamer (huize Scheybeeck, Velserweg 2). Geopend op dinsdag van 15.30 tot 17.30 uur en op donderdag van 19.00 tot 21.30 uur. Voor groepen op aanvraag bij P. Prins, Lijster beslaan 23, Beverwijk, tel. 02510-25120. Sociëteit Alpha (Moensplein 8a). Expositie te keningen van Jan van der Schoor; geopend tot en met 23 maart van dinsdag tot en met zondag van 18 tot 23 uur. AMSTERDAM. Aan een onderzoek, dat het Milieu-komitee Nederland het af gelopen jaar heeft ingesteld naar de mate van bodem-, lucht-, waterverontreiniging en geluidshinder in ons land, is door bijna 65 percent van alle gemeenten meege werkt. Amsterdam en Rotterdam hadden geweigerd. Amsterdam vond een dergeljjk onderzoek een taak van de rijksoverheid en Rotterdam had geantwoord zelfs niet bij machte te zijn de leden van de gemeenteraad de gewenste informatie te verschaffen, aldus het Milieu-komitee, dat binnenkort in een uitvoerig rapport de resultaten en conclusies van het onder zoek zal bekendmaken. Tentoonstelling schilderijen van Pohfra. opend dl. t.m. zo. 13-17 uur. T.m. 12 maart. Bij het onderzoek is tevens gepoogd een beeld te krijgen van de maatregelen die in de verschillende gemeenten worden genomen om de verontreiniging(en) en de geluidshinder tegen te gaan. Opmerkelijk hierbij was, aldus het Komitee, dat de gemeenten in ons land vierentwintig ver schillende normen noemen, op grond waarvan zij de hindierwetvergunningen afgeven. Van enige centrale coördinatie is nauwelijks sprake. zo DIVERSEN Treslong (Hillegom). Dagelijks behalve maan dag diner dansant. Linnaeushof (Bennebroek). In de tropenkas het kinderparadijs „In de zevende hemel” met o.a. spelen, film, poppenkast, puzzels enz. Dag. geopend 14-18 uur; za. en zo. 11-18 uur. Raadhuis Lisse: 20.00 u.: Gemeenteraadsver gadering. Raadhuis Hillegom: Donderdag 19.30 u.: Ge meenteraadsvergadering. DIVERSEN Raadhuis Hoofddorp: Donderdag 19.30 u.: Ge meenteraadsvergadering. u.: „Dinosau- jr. Donderdag BIOSCOPEN City Theater, donderdag 20 u.: „Mondo Ero tica”. 0 0 0 0 0 0 0 o o o DIVERSEN Stadhuis Haarlem: Donderdag 15.30 u.; Ver gadering commissie planologie over ontwerpen Amsterdamsebuurt en Rozenprieel. Kennemer Sporthal (Van Riebeecklaan). Voor- j aarsbeurs en Lenteflora. Geopend dag 13-23 u. zo. 12 maart 13-18 uur. Tot en met 12 maart. Waagtaveerne (hoek Spaarne-Damstraat). Ge opend ma., di. en do. 19.30-24 uur; vr. en zat. 18.30-01 uur; zo. 2-5 en 20-22.30 u. Om de 14 da gen donderdag 20.30 uur: literaire avond. Vrij dags en zaterdags 22 uur: zondag 21.30 uur. Toneelschuur (Bavo-gebouw, Smedestraat 23). Dinsdag 20 uur: Fllmschuur; woensdag 20 uur: Open Workshop; donderdag 20 uur: Mimework- shop; zaterdag 11 uur: kinder-workshop; 14 en 16 uur: jazzballet. Bowlingcentrum (t.o. Honkbalstadlon). Dage lijks 12-02 uur; za. en zo. 11-02 uur. Jeugd- bowlen iedere zaterdag 11-13 uur. Biologisch Centrum „De Duiventil” (Vogelen zang, Vogelenzangseweg bij „Oase”). Expositie .Het reewild in de duinen”. Hotel Bouwes (Zandvoort). Za. en zon. optre den van Tony Dispari en zijn orkest. Tevens zo. matinee. Dolfirama (Zandvoort naast Bouwes Palace). Wo., za. en zo. 12, 14 en 16 uur: voorstelling. Bowling Centre (Burgem. van Fenemaplein, Zandvoort). Dagelijks van 14-01 uur. Lou van Burg (Stationsplein, Zandvoort). Iedere avond beh maandag 20 uur: Internatio naal trefpunt in de Guide Slok. In de laatste jaren is het gebruik van walkie-talkies, officieel aangeduid als ra- dio-elektrische zendinrichtingen, sterk toegenomen. Over dat gebruik werden veel klachten vernomen, omdat storingen optraden in radio- en tv-uitzendingen en walkie-talkies vaak werkten op frequen ties die voor andere doeleinden bestemd zijn. hun auto’s. „Die vent met die rooie sportwagen”. „Die kerel met die gele Taunus”. De troon is uit de kroeg verdwenen, omdat er geen koninkrijk meer binnen die berookte muren is. Er zijn ook geen berookte muren meer, want het geluk van de mensen in het dranklokaal hangt af van de houtsoort waarmee de wanden betim merd zijn en van de koperen kitsch die tegen die muren hangt. ..Sacramento!” Misschien is Purmerend wel heel wat gezelliger dan Sacramento, maar daar gaat het niet om. Het gaat om die verdwenen troon, om het feit dat er geen eenvoudige mensen meer zijn, omdat ze allemaal andere tronen hebben beklommen. Alle mensen zit ten nu altijd op een troon. Dat ver mindert de waarde van een troon aanzienlijk. Eén koning in het land is mooi, maar een land van louter ko- ningen is een land met een waarde loos koningschap. Hoe kan men in zo’n land nog bevrijdende illusies putten uit een glas jenever? Vroeger zeiden de klan ten in een kroeg tegen elkaar: we nemen er nog een, dan weten we zeker dat we gezellig thuis komen. Nu zeggen ze: ik neem er geen meer, want ik moet nog rijden. Dat rijden! Dat rijden is niet meer een eenvoudige en snelle manier om thuis te komen, neen, het is een triomftocht van een koning, die het knalgeel van zijn Triumph aan den volke moet tonen om zich een vént te .voelen. Maar in een land van louter koningen is niemand meer onderda nig. En niemand bewondert hem, om dat iedereen zijn eigen auto mooier vindt. In een land van louter koningen wil iedere koning de andere passeren. Men kan dait afliezen aan de ver keersdodenlij st. En niemand wil meer lopen. Lopen is bewijs van onvermogen en minder waardigheid. De intense vreugde van de man die nét een beetje boven zijn theewater stijfjes naar huis schuifelt, is een verdwijnende vorm van recre atie. Soms doen goedwillende lieden een poging om dat allemaal te doen her rijzen. Verloren moeite! Men kan geen Brontosaurus houden op een flat van negen hoog. Het loopt altijd op namaak en anachronismen uit, die nog belachelijker zijn dan de werke lijkheid. De stoel in de kroeg is geen troon meer van een eenvoudig mens, maar men kan wel proberen uit te leggen wat ervoor in de plaats is gekomen: de kruik in de bar is de drinkplaats van het opgejaagde bosdier, dat haas tig wat naar binnen slokt en voort vlucht in het woud, waar het zich vroeg of laat te pletter loopt tegen een boom. En dan kan de luidspreker wel beweren dat Sacramento de hemel is geloof me maar gerust, in Sacra mento is het precies hetzelfde. Minister Drees van Verkeer en Water staat heeft dit dinsdag in de Eerste Ka mer meegedeeld. De Kamer verenigde zich met het voorstel tot de aanleg van deze buisleidingenstraat door aanvaarding van een nutswet tot onteigening. Slechts de fractie van de C.P.N. verklaarde zich tegen het voorstel. onbew. licht bew. licht bew. zw. bew. zw. bew. half bew. licht bew. zw. bew. zw. bew. half bew. Als men op zeker ogenblik de be hoefte voelt om een zeer wijs woord dat in de gedachten is blijven han gen, te citeren, komt men bijna altijd tot de ontdekking dat degene, die het eens heeft uitgesproken, dood is. Ik wil niet beweren dat al te grote wijsheid een doodsoorzaak kan zijn, maar wel dat er vroeger wijzer woorden werden gesproken dan in heit huidiiige tijdsbestek. In onze dagen is het bijzonder moeilijk geworden, iets verstandigs te opperen. Zodra men het gezegd heeft, is het al ach terhaald door een turbulente ont wikkeling der dingen. Zo denk ik wel eens aan een afo risme, waarvan ik niet meer weet wie het uitgevonden heeft, noch hoe het precies luidde. Het was ongeveer dit: Een stoel in een kroeg is de troon van een eenvoudig man. Laat het even bezinken. Het is een milde, maar ook vierkante waarheid, zo mild en vierkant als goede jene ver. Een man in een kroeg, enigszins verlost van zijn privé-beslommerin- gen door zijn vlucht uit het dagelijk se burgermansmilieu, enigszins op vernauwde wijze verhelderd van geest door een welgeteld aantal alco- holscheuten, heerst over een klein rijk van illusies en vreugden, die rondom hem knielen en hem vereren. En op zijn beurt bemint hij zijn onderdanen als een goede koning, die in zijn gewonnen wijsheid en direct heid van geest eigenlijk korte tijd een werkelijk groot man is. Maar degene die het eens op die manier heeft uitgedrukt in een ver bluffend simpele formulering, is dood. De tijd waarin het gezegd werd is dood. De echte oude kroeg is dood. Het gaat allemaal niet meer op. Het is geen bruikbare wijsheid meer, het is een ouwemannetjesherinnering. Want er hoorde heel wat bij, dat van de aardbodem verdwenen is. Het woord „kroeg” alleen al betekent nu een soort museum waarin zelfs de vereiste sfeer niet meer te proeven zou zijn ook al haalde men alle onderdelen ervan terug uit hun gra ven. Er hoorden moegewerkte, afge stompte mannen met stoppelbaarden bij, die hun pas ontvangen honger loon in een linnen zakje hadden, en die inhoud daarvan uitvoerig gingen zitten tellen tussen kleintjes jenever door. Weet u, mensen met gironum mers en banksaldo’s van vandaag, hoe rijk men zich voelen kan met een hongerloon, als men het telt onder het genot van jenever’ Neen, dat weet u niet meer. Er hoorden professionele kaarters bij, die aan een eigen tafeltje met beduimelde kaarten elkander zaten te overtroeven. Daar zaten werkelijk de koningen, zij leverden veldslagen en schoten met hun schoppenboer of hun almachtige harten negen het vij andelijke leger aan flarden. Over harten negen gesproken: Het Is belachelijk, maar ik herinner me Het KNMI deelt mee Een oude depressie bo ven Bretagne vult op en trekt langzaam zuid- waards. De zuidoostelijke stroming boven ons land neemt daardoor verder af. De aangevoerde lucht is vrij droog, zodat de zon zich veelvuldig laat zien, 's Nachts maakt de droge lucht een flinke uitstraling mogelijk. De afgelopen nacht werden minima tot min 2 graden gemeten. Ook in de ons omringende landen daalt de tempera tuur ’s nachts nog maar enkele graden onder het vriespunt. Alleen in grote delen van Rus land en Finland is het nog volop winter. Het weer wordt daar beheerst door een krachtig hogedrukgebied, er komen minima voor van min 20 graden. Verwacht wordt dat we ons morgen in een gebied met geringe luchtdrukverschillen zullen bevinden, waarbij er in het huidige weer type maar weinig verandering zal komen. Barometerstand hedenmorgen 1007 millibar (753 millimeter). VOORUITZICHTEN voor vrijdag: Overwegend droog met opklaringen en ongeveer normale temperaturen. TENTOONSTELLINGEN Frans Halsmuseum (Groot Heiligland 63). Per manente tentoonstelling van Hals’ meesterwer ken en werken van de Haarlemse school van de 16de t.m. 19de eeuw. Prentenkabinet. Geopend ma. t.m. za. 10-17 uur. zo. 13-17 uur. Bisschopelbk Museum (Jansstraat 79). Foto reportage van Els en Bert Pijpers over de zi- geunerbedevaart naar Les Saintes Marie de la Mer. T.e.m. 19 maart. Permanente tentoonstelling oude religieuze kunst. Geopend di. t.m. za. 10- 12.30 en 14-17 uur. Zo. 14-17 uur. Teylers Museum (Spaarne 16). Permanente tentoonstelling schilderijen uit de 19de en 20ste eeuw, tekeningen van Hollandse, Franse en Ita liaanse school. Geopend di. t.m. za. 10-17 u., 1ste zo. van de maand 13-17 uur. Stichting Beeldende Kunst (Ged. Oude Gr. 121). Expositie uitleenkunst. Eigentijdse Nederl. schilderijen, grafiek, wandkleden en klein plas tiek. In de kelder expositie van Koji Kondo met poëtische poppen. Geopend di. t.m. vrij. 13-17 u., za. 11-17 u., do.avond 20-22 uur. Stichting MACRO-centre KOSMOS (Amster- damst. 61). Expositie m.b.t. ruimtevaart, astro nomie. geologie etc. Dagelijks geopend 14-17 u. Elke avond beh. za. en zo. 19.30-22 uur. Vleeshal (Grote Markt). Expositie ..Versteende vormen”, een verzameling keramiek. T.e.m. 19 maart. Tentoonstelling drie Joegoslavische grafici met popartgrafiek. T.e.m. 19 maart. Geopend dag. 10-17 uur, zo. 13-17 uur. Galerie Kunst voor U (Warmoesstraat 16). Ex positie werken van J. J. Alberts, schilderijen uit Indonesië, Hongarije en batikwerk uit Bambang Oetro. Geopend di. t.m. za. 9-12.30 en 13.30-19 uur: ma. 13.30-18 uur. Galerie „T” (Bakenessergracht 67, Haarlem). Expositie ter gelegenheid van 5-jarig bestaan. Geopend dl. t.m. za. 11-17 uur; zo. 14-18 uur. Tot en met 8 maart. Galerie Zijlstraat (Zijlstraat 31). Expositie schilderijen van Nora Stroink en plastieken van Eva Mendlik. Geopend ma. t.m. za. 12-17 uur, zo. 15-17 uur; ma., woe. en vrij.avond 20-21.30 uur. Tot en met 19 maart. Galerie Bloemendaal (Bloemendaalseweg, Over- veen). Expositie schilderijen en schetsen van Margaretha van de Colk-Verheus en schilderijen en tekeningen van Theo Groeneveld. Dag. ge opend 14-17 uur. Tot en met 18 maart. Kleedkamers Openluchttheater (Wilhelmlna- park, Bloemendaal). Tentoonstelling „Het leven In de Noordzee”. Geopend za. en zo. 13-15 uur. Galerie Blokker (Bronsteeweg 4a, Heemstede). Permanente expositie handgeweven wandkleden van Bodil Blokker Veggerby. keramiek en gra fiek. Geopend 9-17.45 uur, behalve zo. en ma. Galerie Eylders (Haltestraat 77, Zandvoort). SCHOUWBURG Stadsschouwburg (Wllsonsplein) Donderdag 20.15 u.Toneelgroep Centrum met „Bloesem van seringen brengt herinneringen" Nederlandse Hervormde kerk, beroepen te Warmond toezegging A. J. den Tonke- laar te Bussum; te Putten J. Vos te IJssel- stein; te Putten, G. Biesbroek te Oudewa- ter; te Kethel en Spaland bij de gemeente Groenoord toezegging dr L. A. Hoedema- ker, zendingspredikant te Djakarta; te Zuidwolde D. Driebergen te Sellingen, aan genomen naar Houten in Utrecht J. van der Haar te Achterberg. Aangenomen naar Beetsterzwaag wijk- gejneente Nijbeets toezegging J. Huitema, kandidaat te Nijbeets, die dit beroep heeft aangenomen (verbeterd bericht). Bedankt voor IJsselmuiden A. J. van Brummelen te Hierden; voor Wapenveld J. Kooien te Werkendam; voor Katwijk aan Zee toezegging C. Jongeboer te El- burg; voor Krabbendijke toezegging D. Driebergen te Sellingen; voor Nieuwer- kerk aan de IJssel J. Vos te IJsselstein. Gereformeerde Kerken: Beroepen te Apeldoorn B. Fidder te Appingedam. Aangenomen naar Beekbergen A. A. Swaal te Westmaas; naar Sliedrecht G. D. Hanemaayer te Burgum; naar Beekber gen A. A. Swaal te Westmaas. TENTOONSTELLINGEN Felison, Beeckestijn, Velsen-Zuid. Expositie linoleumsneden en pentekeningen van Geert Mulken; dagelijks van 14 tot 17 uur. Tot en met 26 maart. Pieter Vermeulenmuseum. in gebouw Cultu reel Centrum, Moerbergplantsoen, IJmuiden. dagelijks geopend van 9.30 tot 12 uur en 14 tot 16.30 uur; zaterdags en zondags gesloten. BeeckestUn, Velsen-Zuid, museum, tentoon stelling, dagelijks 14-17 uur. WETERING’S STAPELSTEIGERBOUW JAN HARINGSTRAAT 60 HAARLEM Telefoon 023-25 34 56: b.g.g. 32 67 92 nog woordelijk een kaartgesprekje van misschien wel veertig jaar gele den, als een stukje ceramiek uit een collectie van oudheden. Een gesprek je, waarbij men tussen de woorden door de zware tik van de kroegklok kon horen, omdat het een langzame tik was en omdat ook de woorden zonder haast werden uitgesproken. „Nou zou ik, verdomme, wel eens willen weten waarom je die harten negen niet hebt uitgespeeld toen ik met de twéé kwam!” „Nou zal ik je, verdomme, eens precies vertellen waarom ik de harten negen niet heb uitgespeeld toen jij met je twéé kwam. Ik heb de harten negen niet uitgespeeld toen jij met die verdomde twéé kwam, omdat ik die verdomde harten negen niet héd!” 19 en 21.15 De mensen van tegenwoordig be grijpen misschien niet meer, dat vier kaarters na afloop nog uren ernstig konden discussiëren over de vraag wat er wel gebeurd zou zijn, als Jan bij dat derde spelletje in de zevende slag niet de schoppen aas op tafel had gegooid maar met de tien was gekomen. Onzin! Wat heeft dat nut? Het had geen nut. Het had even veel en even weinig nut als het urenlang naleuteren over de vraag wat er wel gebeurd zou zijn als Rinus Israels in die wedstrijd tegen Benfica de bal niet aan La.seroms zou hebben doorgetikt maar een direct schot op doel zou hebben afgevuurd. Wat dat betreft zijn de mensen niet veranderd. Zij spelen en doen alsof het spelletje van belang is voor het voortbestaan van de wereld. Zij pra ten. Waarom zouden zij niet praten, vermits zij een mond hebben en een alfabet? Alleen die onderwerpen zijn veranderd en versneld. Men hoort in de „kroeg” van vandaag geen zware klok meer tikken tussen de woorden, maar men verneemt uit een schorre luidspreker dat „Sacramento” zo’n verdraaid gezellige stad moet zijn. Men slaat elkaar eerder op de her sens, omdat men zo’n haast heeft om tot conclusies te komen. Vroeger heette een man Jan en zijn zoon heette Jan Janssen. Een andere man heette Piet, maar om hem te onderscheiden van een andere Pilei werd hij Piet van Trui genoemd. Trui was zijn vrouw. En Piet van Trui had thuis geen donder te vertel len, vandaar dat hij Piet van Trui heette. Hoe duidt men in een café tegen woordig zijn medemensen aan? Men kent hen niet, men treft hen alleen en men moet hen benoemen. Welnu, de mensen worden genoemd naar BIOSCOPEN Cinema Palace (Gr. Houtstraat 111) 15.30, 19 en 21.30 u.„The decameron”. 18 jr. Donderdag 15.30, 19 en 21.15 u.: „Sunday, bloody, Sunday”. 18 jr. Frans Hals (Frans Halsplein) 19 en 21.15 u.: „De bloedbrulden”, 14 jr. Donderdag 19 en 21.15 u.„De laatste kogel", 14 jr. Lido (Houtplein) 14, 19 en 21.15 u.: russen regeerden de wereld”. 14 14, 19 en 21.15 u.„Le Mans”, aj. Luxor (Gr. Houtstraat 139) 14, 19 en 21.15 u.: „Daniël”, 18 jr. Roxy (KI. Houtstraat 79) 14.30, 19 en 21.15 u.: „Vreemd liefdesspel”, 18 jr. Donderdag 14.30, 19 en 21.15 u.„Volgelingen van Dracula”, 14 jr. Studio (Gr. Markt) 14.15. 19 en 21.15 u.: ,.Tris- tana”. 14 jr. Donderdag 14.15, 19 en 21.15 u.: „The hired hand”, 18 jr. DONDERDAG 9 MAART Zon op 7.08 uur; onder 18.34 uur Maan op 4.04 uur; onder 11.02 uur geh. bew. onbew. licht bew. geh. bew. regen onbew. mist geh. bew. onbew. i regen zw. bew. regen half bew. licht bew. zw. bew. regen zw. bew. regen zw. bew. sneeuw onbew. zw. bew. zw. bew. half bew. zw. bew. i regenbui mist geh. bew. DONDERDAG 9 MAART 9.40 uur en 22.24 4.48 uur en 17.28 OWARMAN..I DITHEEFT IN EDER GEW.WëLEEN BETEKENISl S HET IN DIT (NET!. (KKêEKWNSPE6ÊL-..HET!aASER NO64L DONKER... AR/WW, UE MOET W TOÊ6ÊVEN DAT Al. PEZE P/N6EV (ETS NOKTEN -BETEKENEN l YeM AAE NIET KWALIJK, ZEEROB! WE DACHTEN DAT JOUW LAARSEN EEN j KWAAD LAARSDlÊR WAREN! /Yk DAAR'. HET HEEFT ZICHAL) Y VéRMENIG- J\\{i VULDIGD! y H

IJmuider Courant | 1972 | | pagina 11