The Rake’s Progress: leven libertijn en dood van een SMALL PARADES RAADSELACHTIG Koninklijke subsidie kunstenaars stopt voorgoed Prijs voor Rembrandtstudie FIFAX zorg dat u 't in huis hebt verkrijgbaar bij de drogist „Kijktaarna Morgen tachtig STRAWINSKY BIJ NEDERLANDSE OPERA EEN GROOTSE MUZIKALE GEBEURTENIS TV vanavond Avond met vaste series Nederlands Danstheater Kunstverzamelaar beschuldigd van kunstsmokkel Radio woensdag HILVERSUM I TV dinsdag Nederland I 9 TV woensdag F* 1 DINSDAG 14 MAART 1972 Geen romantiek Duivelspact 55 Eigen taal Nieuwe directeur voor schouwburg Arnhem AMSTERDAM (ANP) De „De Jong van Beek en Donkprijs” is maandagmiddag door de Koninklijke Nederlandse Academie van Weten schappen in Amsterdam uitgereikt aan de Hamburgse dominee dr. Chris tian Tümpel (44 jaar) voor zijn publi- katies over Rembrandt. HAARLEM In verband met de komende voorstellingen van „The Rake’s Progress” door de Nederland se Operastichting, lijkt het mij niet ongewenst u aan de hand van ver schillende citaten nader in te lich ten omtrent de muziek en inhoud van deze opera van Strawinsky. De meeste werken van Strawinsky zijn in opdracht gecomponeerd. De opera „The Rake’s Progress” echter is ont staan door de innerlijke behoefte om een opera te componeren in de En gelse taal. Strawinsky verbleef in Amerika tijdens de tweede wereld oorlog en de omstandigheden (hij verloor zijn vrouw en zijn dochter kort na elkaar in 1939), hebben er toe geleid, dat hij zich definitief in de Verenigde Staten vestigde. In 1945 werd hij Amerikaans staatsbur ger en verkoos Hollywood als zijn woonplaats. IF" AFVOER VERSTOPT? (Van onze kunstredactie) J. H. MOOLENIJZER zo 19.28 FLORENCE. (UPI) De Justitie informatie ADVERTENTIE de in De inhoud komt in het kort hierop neer: Tom Rakewell is verloofd met Ann Trulove. De vader van Ann is bezorgd om de toekomst van zijn dochter en biedt Tom zijn bemiddeling aan om hem een Graziella Scutti (rechts) in de rol van Ann Trulove tijdens de opvoering van The Rake’s Progress” in het Holland Festival 1957. (Van onze redactie in Amsterdam) AMSTERDAM. De ziekte van Adèle Bloemendaal is theatermanager Joop van den Ende op een schadepost van twee ton komen te staan. De show „Kijktaarna”, waarin Adèle met Leen Jongewaard zou optreden in het hele land, is zo’n 16 keer vertoond en na dit kwakkelend begin nu voorgoed in de doofpot gestopt. (Van onze correspondent) ARNHEM. De heer K. Boon, adjunct- secretaris van de Arnhemse stadsschouw burg, is benoemd tot directeur bij deze in stelling. Htf volgt de heer Manningh op, die per 1 mei met pensioen gaat. 18.45 18.50 18.55 19.00 .19.05 19.30 19.55 20.00 20.15 20.20 21.10 19.55 20.00 20.15 20.21 20.50 22.00 22.40 22.45 22.50 20.30 20.35 22.25 22.50 22.35 19.55 20.00 20.15 20.20 18.45 18.50 18.55 19.00 19.05 19.55 20.00 20.15 20.21 21.25 21.55 22.00 22.25 22.55 18.45 18.50 18.55 19.00 19.05 18.45 18.50 18.55 19.00 19.05 19.50 Dit is alles goed en wel zult U zeggen, maar verloochent Strawinsky zichzelf niet met deze „nabootsing” van Mozart? U kunt daar gerust over zijn Strawinsky wist wat hij deed. Het verbazingwekkende is alleen dat hij zijn eigen taal zo goed wist aan te passen aan de vormen van vervlogen tijden. De Nederlandse Operastichting bereidt zich zorgvuldig voor op de komende voor stellingen, 17 en 19 maart in Schevenin- De De Jong van Beek en Donk prijs werd in 1891 ingesteld en wordt eens in de twintig mar uitgereikt aan iemand die zich verdienstelijk maakt met een biogra fie over Willem van Oranje, Maarten Harpertszoon Tromp, Michiel de Ruyter, Hugo de Groot of Rembrandt. Bij een toevallig bezoek aan een ten toonstelling van Engelse schilderijen in Chicago in 1947 werd hij getroffen door een serie oude kopergravures van William Hogarth (1697-1764). Deze gravures hou den een felle critiek in op de maatschap pelijke toestanden in de 18e eeuw. Stra- winsky’s idee voor een Engelse opera begon vaste vormen aan te nemen en op aanraden van zijn buurman in Hollywood, Aldous Huxley, zocht hij contact met de Engelse auteur W. H. Auden en vroeg hem het libretto voor „The Rake’s Pro gress” te schrijven. Auden, die in New York woonde, antwoordde dat het de grootste eer in zijn leven betekende om met Strawinsky samen te werken en hij werd uitgenodigd om naar Hollywood te komen. Strawinsky werkte bijna drie jaar onaf gebroken aan zijn opera en in september 1951 kon de première plaats vinden in het Fenice Theater in Venetië, als pièce de résistance van het Internationale Festival van Hedendaagse Muziek. De mening van de critici over Strawinsky’s laatste schep ping was zeer verdeeld. Sommigen waren diep teleurgesteld anderen noemden het een meesterwerk. Tijdens de maandagavond gehouden raadsvergadering behaalde de heer Boon 21 van de 37 uitgebrachte stemmen. Hij stond als tweede op een voordracht van het Arnhemse gemeentebestuur. Nummer één op de lijst, drs. J. Knopper, directeur van de Twentse schouwburg in Enschede, werd door de raad weliswaar gelijkwaar dig in kwaliteit geacht, doch moest feite lijk af haken op grond van het ambtena renreglement, dat in dergelijke gevallen aan kandidaten uit eigen gemeentelijke kring de voorkeur geeft. DEN HAAG. Op muziek van Edgard Varèse dansten 5 danseressen en 5 dan sers van het Nederlands Danstheater in witte academigues met rode of groene biezen opzij, tegen een witte achtergrond met rechte zwarte lijnen een werk van choreograaf Glen Tetley, dat hij Small Parades noemt. Het is een fraai schouw spel in een betrekkelijk traag en aan de grond gebonden bewegingsscala dat nu eens put uit de klassieke danstechniek, AMSTERDAM. Eens per jaar geeft de koningin uit eigen portemonnee een geldbedrag aan enige jonge Nederlandse kunstschilders. Zij worden daartoe uitge kozen door een jury, die de laatste jaren ongeveer 100 inzendingen elk jaar te be oordelen krijgt. Het instituut van de „Ko ninklijke subsidie” bestaat thans 100 jaar. herhaling van de les in de TELEAC- curses over archeologie. gen 21, 23, 24 en 26 maart in Amsterdam. De hoofdrollen zijn toevertrouwd aan de jonge Amerikaanse sopraan Joanne Bruno (Ann Trulove), David Hillman van de Sadler’s Wells Opera in Londen (Tom Rakewell) en Peter van der Bilt (Nick Shadow). Elsa Lioni speelt de rol van Mother Goose en Cora Canne Meijer Ba ba de Turk. Zonder twijfel wordt dit een der belangrijkste voorstellingen in dit sei zoen. „The Rake’s Progress” is geen romanti sche opera geworden, hoewel de hoofd personen Tom Rakewell de losbol en Nick Shadow de duivel, heel goed in een romantische opera zouden passen. Strawinsky presenteert ons een klassie ke uitvoering van een min of meer mo dern gegeven. Bij het bestuderen van de partituur wordt men onmiidideltijk getroffen door Strawinsky’s devotie voor de 18e eeuwse levensstijl. De gehele opzet van dit werk is Mozartiaans. Overal komt men termen tegen zoals aria, arioso, duetti- no, recitativo, cavatine, finale enz. De recitatieven worden afwisselend begeleid door het clavecimbel en door het strijkor kest. De aria’s zijn geschreven voor virtu oos stemgebruik en er komen coleraturen in voor, die zo overgenomen schijnen te zijn uit „Cosi fan tutte.” Morgen wordt een van de belang rijkste actrices van Nederland, Charlotte Kohier, 80 jaar. Meer dan vijftig jaar heeft zij in talloze creaties op de Nederlandse plan ken staan. Mevrouw Kohier werd op 15 maart 1892 geboren in Am sterdam als kind van een kelner en een Zwolse boerendochter. Als meisje van 16 wilde zij bij het to neel. Geld verdienend bij een mo diste, mocht ze figureren bij het gezelschap van Willem Royaards. Tenslotte kon ze naar de Toneel school, waar ze het diploma haal de en vervolgens bij Èduard Ver- kade haar definitieve carrière be gon. Ze heeft vele rollen gespeeld in gezelschappen zowel in het solo- toneel, dat zij tot grote artistieke hoogte bracht. Vooral als voor- drachtskunstenares is zij bij gene raties Nederlanders geliefd. 21.25 21.50 22.30 22.35 22.40-22 in Kort na het begin er waren onder andere slechte recensies stortte Adèle Bloemendaal in. Uitvoeringen werden ver zet naar de maanden november en de cember. Adèle kwam terug, maar werd na enkele malen optreden opnieuw ziek. Het theaterbureau van Van den Ende had nog hoop en verzette de uitvoeringen naar maart en april. Inmiddels heeft men alle hoop op deze „Kijktaama”-produktie la ten varen. Joop van den Ende: „De voorbereidin gen, de contracten, de planning, en nu weer de enorme administratie vanwege het niet doorgaan, kosten me minstens 200.000 gulden. Dat krijg ik er nooit meer uit.” vaste positie te bezorgen. Tom echter is belust op rijkdom en avontuur en hij is onmiddellijk bereid in te gaan op de verleidelijke aanbiedingen van Nick Sha dow, die in zijn dienst treedt. Onder bepaalde voorwendsels weet Shadow Tom te bewegen mee te gaan naar Londen en daar begint „The Rake’s Progress”. Hij brengt Tom eerst in aanraking met de bordeelhoudster Mother Goose en nader hand met Baba „de Turk” de vrouw met de baard. Om te bewijzen dat hij werkelijk vrij is treedt Tom in het huwelijk met Baba en om een groot fortuin te vergaren werkt Tom aan een uitvinding om uit scherven brood te maken. Hij raakt verstrikt in een totale financiële catastrofe en Shadow slaat toe. Hij voert Tom naar het kerkhof en aan de rand van een open graf eist hij als beloning voor zijn diensten de ziel van Tom. Het kaartspel moet de beslissing bren gen maar door de mystieke tussen komst van Ann verliest Shadow en valt dood neer als de klok twaalf slaat. Tom wordt door waanzinnigheid overmeesterd en opgenomen in een krankzinnigenge sticht. Hij voelt zijn einde naderen Ann verschijnt voor zijn geestesoog en zingt hem met een ontroerend lied in slaap. Strawinsky volgt het voorbeeld van de klassieken en besluit zijn opera met een epiloog, waarbij alle spelers voor het voetlicht treden en hun zienswijze geven op de moraal van het stuk. De orkestbezetting is gelijk aan Mo- zart’s „Le nozze di Figaro”: strijkers, cla vecimbel, twaalf blazers en pauken. Dit betekent een grote beperking voor Stra winsky, die immers gewend is aan de kleurschakering van een uitgebreid in strumentarium. Weliswaar schrijft hij voor het clavecimbel en voor de instru mentalisten virtuoze passages, die in de 18e eeuw te riskant waren, maar over het algemeen houdt hij zich aan de klassieke voorschriften. ontmythologisering leert ons dat de kwa liteit van schilders als Rembrandt en Rubens niet berust op het wilde gebaren en het breken met de traditie, maar veeleer op het uitbouwen van oude schat ten en verworvenheden”, aldus prof. Ger- zon. Dr. Tümpel voegde er in zijn dan kwoord aan toe dat Rembrandt de traditie op zijn eigen manier verwerkte en aan vulde. Het verschil met zijn voorgangers uit zich in het invoeren van het verhalen de element in de bijbelse taferelen. Dr. Tümpel verwees naar de „honderd gulden prent” waar Rembrandt het hele hoofd stuk Mattheus 19 in één ets heeft weerge geven. Ook metaforen en symbolen, die door 15en en 16e eeuwse schilders altijd onverkort werden weergegeven, zijn bij Rembrandt nog slechts verhuld of gezichtsuitdrukkingen terug te vinden. Momenteel bestudeert dr. Tümpel de Nachtwacht in het Rijksmuseum en hij bereidt een boek over Rembrandt voor. Nederland 1. Het spelletje „Zo moe- I der, zo zoon” luidt de NCRV-avond op het eerste net in. Voor acht uur kan I men vervolgens nog kijken naar de zesde aflevering van „De jonkvrouw van Avignon”. De NCRV zendt vervolgens een pro gramma uit ter introductie van het I morgenavond op Nederland te verto- nen toneelspel „Woyzzeck” dat vertolkt I wordt door het Amerikaanse doven- toneel „The National Theatre of Deaf.” Deze acteurs drukken zich uit in han- den-, gebaren-, en vingertaal. Ter ken nismaking met dit toneel vanavond een I documentaire over dove kinderen in de I lagere-schoolleeftijd en scènes uit i stukken die het Amerikaanse doven- j theater vorig jaar in ons land tijdens het Holland Festival speelde. Om tien uur is het tijd voor actuali teiten in de rubriek „Hier en Nu.” Na de dagsluiting kan men nog kijken naar het laatste journaal, de voorlich- I tingsspot over schooltelevisie en de AAAAMUVWUVVVMAIWVVWUWVVWVVVVVUVVWVVVVVVVIMVV De Tümpel heeft vier publicaties over Rembrandts oeuvre op zijn naam staan. Zijn onderzoekingen zijn vooral gericht op de bijbelse taferelen. Uit het feit dat Rembrandt ruim drieduizend bijbelse dan weer uit de moderne dans en ook wel eens uit allerlei wijzen van paraderend lopen, waaraan de titel misschien wel ontleend is. Ook leidden zijn studies tot correctie in interpretaties en naamgevingen van schil derijen van Rembrandt. Het beroemde „Joodse Bruidje” (in het Rijksmuseum) stelt volgens dr. Tümpel eigenlijk Isaac en Rebecca voor. Jurylid en Rambrandt- kenner prof. H. Gerzon zei bij de prijsui treiking dat Tümpels benadering niet di rect bij hem was aangeslagen maar dat hij er zeer veel waadering voor had dat Tümpel veel verkeerd of onzeker geïnter preteerde werken op hun juiste plaats heeft teruggebracht. „Omdat wij moeten afstappen van ons naïef geloof in Rem brandts oorspronkelijkheid, komen we misschien toe aan een beter begrip van de artistieke waarde van de schilder. Deze prenten van oudere schilders bezat heeft Tümpel afgeleid dat Rembrandts eigen weergaven van bijbelse gebeurtenissen veel meer aansluiten op de traditionele bij bel visie van zijn tijd dan tot dusver door kunsthistorici is aangenomen. Niet zozeer om dit jubileum, alswel om wat meer belangstelling onder jonge kun stenaars te bevorderen, wordt voor het eerst een tentoonstelling georganiseerd, waarop alle inzendingen ook de niet bekroonde te zien zullen zijn. Deze tentoonstelling, die van 25 april tot 23 mei in Venlo te zien is, wordt door de konin gin geopend. Koning Willem III stelde de Koninklijke Subsidie in, niet voor jonge kunstschil ders, maar voor veelbelovende acteurs en actrices. De koning had hier een zwak voor .Toen over de toekenning eens one nigheid ontstond, besloot de vorst niet langer acteurs te belonen, maar de beel dende kunst te bevorderen. Elke Nederlandse kunstschilder of schilderes, die op 1 januari van dit jaar nog geen 30 jaar was, kan meedoen, ook als men in het buitenland woont. Deelna me is ook mogelijk voor degenen die tussen de 30 en de 35 jaar zijn, maar alleen als zij voorheen geen Koninklijke Subsidie hebben ontvangen. De subsidie die voor elke onderscheide ne 2.500 gulden bedraagt is belastingvrij en wordt niet „afgetrokken” als de kun stenaars van de contra-prestatieregellng leven. Werk (schilderijen of objecten) moet men dit jaar inzenden tussen 10 en 15 april aan het Cultureel Centrum, Be- gijnegang 4 te Venlo. Het ingezonden werk wordt deels in dit centrum tentoon gesteld en deels in het museum Van Bommel-Van Dam. De jury, die regelmatig van leden wis selt, heeft met opzet een plaats buiten de randstad gekozen om belangstelling te kweken onder schilders in de buitenpro vincies. De jury bestaat dit jaar uit de heren Mark Kolthoff, Jan Dijker, Hannes Postma, Jan Gregoor, Aat Verhoog, Pierre van Soest en Abe Kuipers. 7.00 Nws. 7.02 (S) Ontbijt zo’s. 7.30 Nws. 7.41 Actualiteiten. 8.30 Nws. 8.41 Actualiteiten. 10.00 voor de vrouw. 10.30 Nws. 11.55 Meded. 12.00 (S) Van twaalf tot twee. 12.26 Meded. t.b.v. land- en tuinbouw. 12 30 Nws. 12.41 Raden 14.10 Van Er komen veel canon-effecten in voor, veel pirouetten en veel ronds des jambs (beweging zan het been waarbij de voet een cirkel in de lucht beschrijft). Meestal geven de dansers er geen enkele bliik van dat ze elkaar zien op het toneel maar ondanks dat doen ze toch vaak allemaal hetzelfde. Veel relatie tot de muziek, die via een band door luidsprekers ten gehore werd gebracht heb ik niet kunnen ontdekken. Die muziek moest mechanisch uitgevoerd worden omdat er veel fragmenten voor klein ensemble in voorkomen (ook fluit solo) en voor ieder ensemble van minder dan 12 musici moeten die musici van het Nederlands Begeleidingsorkest als solisten betaald worden, wat erg duur wordt. (Deze verklaring gaf Jaap Flier artistiek directeur van het ballet). Aan het slot was er een dansfragment dat van verschillende kanten door ver schillende kleuren licht werd beschenen, wat erg fraai was maar waarvan de zin me ook al ontging. Er werd zeer zorgvul dig en kundig gedanst en er was een redelijk applaus aan het slot, waarin cho reograaf Glen Tteley deelde. Misschien geef ik mijn gedachten over dit werk het beste weer als ik het verge lijk met een grote platte witte steen vol hiëroglyfen, waarvan ik weet, dat ze iets betekenen, maar waarvan ik toch niets begrijp. Dit begrip schijnt ook absoluut niet noodzakelijk te zijn. De artistiek directeur zegt dat het gewoon een dans- ballet is. Daar ik er geen touw aan vast kan knopen beloof ik op dit werk terug te komen, als ik er na herhaald zien mis schien opeens iets in ontdek. CONRAD VAN DE WEETERING Nederland 2. In de vooravond brengt VARA twee vertrouwde programma’s op de buis. Allereerst „De Volgende patiënt.” In „De Ombudsman” stelt Marcel van Dam vervolgens weer pro blemen van kijkers aan de orde. De detective Mannix kan men na het journaal van acht uur weer aan het werk zien. Kinderen, ouders en onderwijsperso neel praten vervolgens over de school in de zevende aflevering van „Een zoen van de juffrouw.” Een klein half uur schateren betekent het programma „Kom maar binnen” met William Win dom als de cartoonist Monroe. Een ander soort amusement brengt „Het oproer kraait” van Jaap van der Merwe. Vanavond staat centraal de trieste levensgeschiedenis van de Am sterdamse socialistische dichter Pieter de Ruij ter. Bob de Lange en Henny Orri onder anderen werken aan dit programma, waarin een aantal liedjes van De Ruijter, mee. Het laatste aieuws wordt om half elf verwacht. Daarna komen op het scherm de ru briek „Den Haag vandaag” en de her haling van les 7 in de cursus Beton van Teleac. WWVWWVWWWWWWWMMHMMfWUVWVWWVWWI van het Italiaanse Florence heeft maandag een van Zwitserlands bekendste zakenlui en vier andere personen in staat van beschuldiging gesteld wegens smokkel van kunstschatten ter waarde van 3,25 miljoen gulden. De Zwitser is de 51-jarige baron Hans Heinrich Thyssen-Bornemisza de Kaszon, een internationaal vermaard kunstbeschermer en -verzamelaar en di recteur van tientallen banken en Bedrij ven. Hij woont in Lugano. Zij worden verdacht van een samen zwering voor de onwettige uitvoer uit Italië van kunstvoorwerpen en schilderij en, die zich nu bevinden in collecties in Zwitserland, Frankrijk, West-Duitsland en Amerika. Sommige objecten zijn op vei lingen in Londen van de hand gegaan. De zaak is al aan het rollen gekomen in 1969, toen de politie meedeelde een eind te hebben gemaakt aan de activiteiten van een internationale kunstsmokkelbende. Actualiteiten. 13.00 maar 14.00 Huisbezoek. Ta-ta tot totale taal. 14.20 (S) Aspec ten van de kamermuz. 14.50 Meer over minder. 15.30 Nws. 16.45 (S) Journaal anno Nul. 17.00 (S) Mod. gewijde koor zang. Overheidsvoorl. 17.20 Tekst en uitleg. 17.30 Nws. 17.32 Hier en Nu. 18.00 (S) Aperitief. 18.30 Nws. 18.41 Gewijde muz. (S) 19.00 De kerk van daag. Pol. Partijen. 19.10 K.V.P. 19.20 Openbaar Kunstbezit. 19.30 (S) Woens dagavond. Bond zonder Naam. 22.25 Noten kraak je, mensen niet. 22.30 Nws. 22.40 Den Haag vandaag. 22.50 (S) Zin - Tuig. (66). 23.20 (S) Horizon. 23.55 Nws. HILVERSUM II 7.00 Nws. 7.11 Gymnast. 7.20 (S) Dag woensdag. 7.33 Van de voorpagina. 7.54 Deze dag. 8.00 Nws. 8.11 Actualiteiten. 8.23 (S) Dag woensdag. 8.35 Van alle markten thuis. 9.00 (S) Radioweekblad. 9.15 Koning Klant. 9.35 Waterstanden. 9.40 Schoolradio. 10.45 Voor de kleu ters. 11.00 Nws. 11.03 Op de Koffie. 12.00 Raalte-Centraal. 13.00 Nws. 13.11 Actualiteiten. 13.25 (S) Melodieën Ex pres. 13.45 Gesproken portret. 14.00 (S) Speelruimte. 16.00 Nws. 17.00 (S) Geef me de vijf. 17.55 Meded. 18.00 Nws. 18.11 Actualiteiten. Pol. Partijen. 18.20 P.P.R. 18.30 (S) Klink Klaar - zonder nonsens. 19.30 (S) Licht orkest met zangsolisten. 20.00 Nws. 20.05 (S) Dans- orkest met solisten. 20.35 Hoorspel. 21.05 (S) Popsmuk. 21.45 (S) Koloriet. 22.30 (S) Mod. pianomuz. 22.55 Meded. 23.00 Nws. 23.10 Actualiteiten. 23.20 (S) Radio Jazz Magazine. 23.55 Nws. HILVERSUM IH 7.00 Nws. 7.02 Steevast. 8.00 Nws. 8.02 Journaal. 9.00 Nws. 9.03 De negen uur show. 10.00 Nws. 10.03 Arbeidsvita minen. 11.00 Nws. 12.00 Nws. 12.03 Journaal. 12.06 Zet ’m op. 13.00 Nws. 14.00 Nws. 14.03 Superclean Dreamma chine. 15.00 Nws. 15.03 Licht platen- progr. 16.00 Nws. 17.00 Nws. 17.03 Journaal. 17.06 Postbus 700. BRUSSEL 324 M. 12.00 Nws. meded. en SOS-ber. 12.08 Gevarieerde lichte muz. 12.50 Buitenl. persoverz. 13.00 Nws., weerber. en to neelagenda. 13.20 Lichte muz. 13.55 Beursber. 14.00 Nws. 14.03 Schoolradio. 14.30 Jeugduitz. 14.50 Schoolkoren. 15.00 Nws. 15.15. Voor de kinderen. 16.00 Nws., beursber. 16.10 Lichte muz. en sport. 17.00 Nws. en meded. 17.10 Lichte muz. 17.55 Weegschaal. 18.00 Nws. 18.05 Voor de soldaten. 18.15 Le- kenmoraal en -filosofie. 18.45 Sport. 18.55 Taalwenken. 18.57 Lichte muz. 19.00 Nws., actualiteiten en lichte muz. 19.40 Keurig Engels. 20.00 Promenade concert. 22.00 Nws. en De Zeven Kun sten. 22.20 Kamermuz. 23.00 Zangcy- clussen. 23.40 Nws. NOS: (K) De Fabeltjeskrant. STER: (K) Reclame. NOS(K Journaal. STER: (K) Reclame. NCRV: (K) Zo Moeder, zoon. (K) De Jonkvrouw van Avignon (feuill.). STER: (K) Reclame. NOS: (K Journaal. STER: (K )Reclame. NCRV: (K) Please Sir! Hands Up. Hier en Nu. (K) Dagsluiting. NOS: (K) Journaal. Weekoverzicht en schooltelevisie. 22.53-23.33 TELEAC: (K) Graven naar het verleden (7). Nederland II NOS: (K) De Fabeltjeskrant. STER: (K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. VARA: (K) Volgende patiënt. (K) De Ombudsman. STER: (K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. VARA: (K) Mannix. En een zoen van de juf frouw. (K) Kom maar binnen. (K) Het Oproer kraait. NOS: (K) Journaal. Den Haag vandaag. TET.FAC- IK) Beton (7). Nederland I 10.45-12 00 NOS-NOT: Schooltelevisie, sie. 17.00-17.35 NCRV: Kinderpr. NOS: (K) De Fabeltjeskrant. STER(K Re)clame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. NOS: Van gewest tot gewest. (K) Nat. Bureau voor Toeris me. STER: (K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. Pol. Partijen: Geref. Pol. Ver bond. Stichting Socutera. NOS: (K) Film (18 jr.). Studio Sport. (K) Eigentijds. (K) Journaal. 23.50-23.45 Den Haag vandaag. Nederland II NOS: (K) De Fabeltjeskrant. STER: (K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. NCRV: (K) Eddy Ready Go. STER(K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. NCRVWoyzeck, toneelstuk. Alles goed thuis? Spelenderwijs (1). IKOR-CVK-RKK: Kenmerk. HIRO: Geestelijk Reveil 1972. NOS: (K) Journaal. 23.00-23.30 TELEAC: Filosofie (2). I

IJmuider Courant | 1972 | | pagina 9