Bekerwedstrijd zonder duidelijke winnaar Bekerdroom Sparta is uit: 1-0 GOAL VAN ROGGEVEEN VOLDOENDE VOOR WINST Schwartz Nederlandse handbalploeg liet zich niet ‘verlaat 16-10 door de Bulgaren overbluffen Eén miljoen voor de sport TENNIS VOORSEIZOEN- AANBIEDINGEN Eddy Merckx heeft het peloton onder controle Sparta fred muschter Weer grote favoriet voor eindzege Jan Bols winnaar Laatste 500 meter van Erhard Keller Wageningen na penalty’s ronde verder Nog geen akkoord met tennisprofs Een bril „Elfstedentocht” Koersen Duindigt 9 DONDERDAG 16 MAART 1972 Misser Weinig lijn Zo denkt Stiens erover! Indoorrecord 400 m van zover was. (Van onze sportredactie) van Afgezien van de ruwheid klaarde de moet GIERSTRAAT 27 HAARLEM TELEFOON 311921 passen en volledig naar uw zin gaan kiezen. Dat de gelukkigste ploeg Wageningen werd, deed dan ook niets af aan de irestatie in de vorm van goed verweer en het nemen van initiatief, waarmee Fortuna SC zijn tegenstander bestreed. Aanvankelijk liep het allemaal niet zo vlot bij de thuisclub. Wageningen had ƒ19,50 27,50 39,50 47,50 62,50 van respectievelijk Driessen en Benen toch niet voor de nodige stootkracht konden zorgen. fit was en ook vanwege zijn matige resultaten in de laatste wedstrijden. kleine 6-5 voorsprong af. Een nog wanke le basis, al gaf het rustige spel dat de ploeg van Bertus Cras in die fase ver toonde al veel vertrouwen voor die zo belangrijke tweede helft. En die rust blééf in de nationale ploeg, die dan alleen de aanvallen afsloot wanneer er ook perspec tieven waren. Met nog een kwartier te spelen was in feite de beslissing gevallen. Nederland leidde op dat moment met 10- 6; een score die op dezelfde rustige, haast koele wijze verder tot 16-10 werd uitge bouwd. Jan Kleinjan (midden) doet vergeefse pogingen om tussen Mansveld (links) en doelman Thie door te komen. LE CA STELLET. Eddy Merckx gaat de laatste etappe van de wegwedstrijd Pargs-Nice, de eerste belangrijke confron tatie der vedetten van het seizoen, in met een voorsprong van zestien seconden op de eeuwig jonge Fransman Raymond Pouli- dor. De derde plaats in de algemene rang schikking is na de zesde en voorlaatste etappe van woensdag in handen van de Spanjaard Luis Ocana. Het duo kwam binnen met een voor sprong van 25 seconden op de hoofdmacht. Genet flitste als eerste over de finishlijn, het eerste Franse succes in deze „Koers naar de Zon”. De Belg Roger de Vlaeminck Is winnaar geworden van de etappewedstrijd Tyr- rhenico-Adriatico (dwars door Italië). Hij verdrong in het tweede gedeelte van de vijfde etappe (een tijdrit over 18 km) de Zwitser Joseph Fuchs van de eerste plaats in het algemeen klassement. Het eerste gedeelte van de laatste etappe leverde een overwinning op voor de Belg Rik van Linden. TAFELTENNIS. Het Nederlandse heren- tafeltennisteam heeft woensdagavond ook zijn derde wedstrijd tegen Engeland ver loren. De eindstand was nu 12-4 voor de jeugdige Engelsen, die eens te meer blijk gaven van hun geweldige superioriteit. Verlaagde prijzen tot 1 april (Van onze sportredactie) ROTTERDAM De bekerdroom voor Sparta is uit. In het Feyenoord- stadion zagen 28.000 mensen de Rot terdammers in een keihard beker duel met 10 verliezen van de FC Den Haag. Hulde aan de tactiek van trainer Jezek. Hij zag dat zijn ploeg voor rust wel stootkracht had, maar het extra duwtje miste. Hij haalde Hestad er uit en verving hem door Van Eeden. En dat was precies wat de FC Den Haag nodig had om te winnen, alhoewel er heel wat water door de Maas stroomde, voordat het Merckx bleek in de rit van Manosque naar Le Castellet, gereden onder bijzonder slechte weersomstandigheden, voldoende van zijn blessure hersteld om de koers als vanouds te controleren. Weliswaar vielen er in de 180 km talrijke ontsnappingspo gingen te noteren, maar steeds werden de vluchters door het peloton, met een ja gende Merckx in de voorste gelederen, te ruggepakt. Twintig kilometer voor het einde tolereerden de maestro en zijn knechts de demarrage van Genet en de Belg Janssens. Het leeuwenaandeel in deze score had die van zijn blessure herstelde Limburger Piet Kivit, die vier keer keihard raak schoot. Twee treffers van Henny Loeffen, Peter Muyres, Cantelberg en Kees Keijzer en doelpunten van Bob Sondaar, Ed Hiensch, Paul Schuurkes en Henk Deen tilden de score naar 16 treffers. Vanzelf sprekend was deze onverwachte ruime overwinning niet alleen de verdienste van de aanval, vooral verdedigend werd uit stekend gespeeld. De Bulgaren vonden weinig openingen. Ook niet in de hoeken, van waaruit ze in de regel bijzonder ge vaarlijk zijn. Bovendien stond daar achter de hechte Nederlandse defensie doelman George van Noesel, die de Bulgaarse aan vallen vaak ontmoedigend naar de hoofden deed grijpen. Slechts één keer heeft Nederland in dit duel dat volledig door de tactiek werd beheerst achtergestaan. Dat was in de beginfase, nadat Henny Loeffen al uit de eerste aanval van de wedstrijd de score had geopend. Door Christov en de gevaarlijke Jordanov, die één van de vijf strafworpen die de Bulgaren kregen benutte, Oranje tegen een 1-2 achterstand Sondaar en Muyres beantwoordden Bulgaarse tegentreffers: 3-2. Twee kwamen de Bulgaren nog op (Van onze sportreedactie ROTTERDAM.) ROTTERDAM Na de voor Sparta teleur stellend verlopen bekerfinale tegen Den Haag maakte Elek Schwartz bekend dat hij de Rotterdamse club aan het einde van het seizoen gaat verlaten. Als reden voor zjjn ontslag gaf Schwartz „moeilijk heden met het bestuur” op. Bovendien is hij erg teleurgesteld in zijn spelers, die de wedstrijd gisteravond min of meer ge woon uit handen hebben gegeven. Uitslag zesde etappe: 1. Genet (Fra.), 180 km in 5 uur 13 mln. 7 sec.; 2. Janssens (Bel.) z. t.; 3. Van Kyckeghem (Bel.) 5.13.52; 4. Merckx (Bel.) z. t.; 5. Abbeloos (Bel.) z. t.; 6. Wolfshohl (W.D1.) z. t.; 7. Perurena (Spa.) z. t.; 8. Claes (Bel.) z. t.; 9. Hezard (Fra.) z. t.; 10. Cadiou (Fra.) z. t. Vervolgens het peloton in dezelfde tijd als Van Kyckeghem. Algemeen klassement: 1. Merckx 27 uur 44 min. 38 sec.; 2. Poulidor (Fra.) 27.44.55 3. Ocana (Spa.) 27.45.03; 4. De Geest (Bel.) 27.45.18 5. Lasa (Spa.) 27.45.21; 6. Wolfshohl 27.45.22 7. Hezard 27.45.23; 8. Santy (Fra.) 27.45.24; 9. Mortensen (Den.) z. t.; 10. Pingeon (Fra.) 27.45.25 42. Sche pers op 54 min. 35 sec. van Merckx; 53. Karstem op 58.54. Over zijn toekomstplannen kon Schwartz nog niets bekendmaken. Hij geeft er de voorkeur aan om met zijn vrouw weer naar Straatsburg te vertrekken waar de familie nog een mooi huis heeft. Het Sparta-bestuur, in de persoon van voorzit ter Van Rhijn, heeft toegezegd om alles in het werk te stellen om zo spoedig moge lijk een adequate opvolger aan te stellen. LONDEN. Het is vrijwel uitgesloten dat binnen afzienbare tijd de controverse tussen de Internationale Lawn Tennis Fe deratie (ILTF) en de belangrijkste prof- groep „World Championship Tennis” (WCT) tot het verleden zal behoren. Jan v. Goyenstraat 18 Tel. 28 53 09 HEEMSTEDE Ruime parkeergelegenheid (Van onze sportredactie) SITTARD Soms is het triest dat een bekerwedstrijd een win naar en natuurlijk een verliezer moet hebben. Tot die gedachte zou men kunnen komen na de woensdagmiddag gespeelde beker wedstrijd tussen Fortuna SC en Wageningen voor de kwartfinales van het toernooi om de KNVB- beker. Een duel tussen twee gelijk waardige ploegen dat alles van een bekerwedstrijd vermocht te heb ben: spanning, hardheid, bij vla gen goed voetbal, een verlenging en tot slot de strafschoppen die uiteindeliik de winnaar van dit 'Lwl moesten aan wij zen. In de tweede periode was het voor namelijk Fortuna SC dat mede door het terugvallen van Wageningen, het initiatief naar zich toetrok. Met uitste kend positiespel werd de verdediging van Wageningen constant onder druk gezet. Een verdediging die vooral wan kelde toen middenvelder Cebinac bij Fortuna vervangen werd door Geijse- laers. Geijselaers was door trainer Tennissen niet in de basisopstelling op genomen omdat hij nog niet helemaal De tweede helft begon met hetzelfde beeld als de eerste. In de tweede minuut schoot Roggeveen van vijf meter afstand hoog over. Sparta kroop opnieuw door het oog van de naald. Onmiddellijk daarna gingen de Rotterdammers zelfbewuster in de aanval, maar in tien minuten aanval len werd slechts één kans gecreëerd: Bos veld op Walbeek, die de bal over de lat tilde. Sparta’s roes werd in de dertiende mi nuut wreed verstoord. De uitval die op Thie’s uittrap volgde kwam bij Korevaar, die Roggeveen op maat bediende: 0-1. Eén minuut later probeerde Korevaar het zelf; Doesburg stopte het gevaar deze keer af. Sparta begon terug te knokken, steeds harder. Maar ook de Hagenaars lieten zich niet onbetuigd Van Ravens deelde vrije schoppen uit als waren het present jes. In de eerste helft kreeg een soepel spelend FC Den Haag kans op kans. Al in de tweede minuut van de wedstrijd miste Couperus een opgelegde mogelijkheid al leen voor Doesburg. Deze trapte verkeerd uit, maar ook Berg kon Sparta’s laatste man niet verschalken. Ondanks dat duide lijk was hoe gevaarlijk de vleugelaanval- len van de FC Den Haag waren, zocht men keer op keer door het midden naar een gat. Juist daar sloot de Sparta-ploeg hecht. Verder maakten de Rotterdammers weer de indruk te zoeken naar geloof in eigen kunnen. Een goede Kowalik en een excellerende Bosveld konden de ploeg niet op een zelfbewuster niveau tillen. Mis schien ook omdat elke Sparta-aanval in de goed kloppende FC Den Haag-defensie vastliep. INZELL Wereldrecordhouder Erhard Keiler heeft zijn absoluut allerlaatste 500 meter gereden. Tijdens de slotwedstrijd van het seizoen in Inzell kwam de twee voudige Olympische kampioen in de rit te gen zijn landgenoot Horst Freese tot een tijd van 39.7 seconden. Freese was slechts eentiende seconde langzamer. Keiler sluit zijn schaatsloopbaan af ais wereldrecordhouder op de 500 (38,0 met Linkovesi en Börjes), 1000 meter (1.18,5) en de sprintvierkamp. ARNHEM Atje Keulen-Deelstra, ’s werelds snelste vrouw op de schaats, ont ving woensdagmiddag op het sportcentrum Papendal van de NSF het eerste exem plaar van het boek Sportenspel, dat in een eerste oplage van 250.000 vanaf 16 maart verkrijgbaar is op alle verkooppunten van de Shell en in de vestigingen van Albert Hejjn. Van elk verkocht boek komt 2,50 ten bate van de totale sport in Nederland, doch ongeacht het aantal verkochte exemplaren hebben beide onder nemingen zich garant gesteld voor een bedrag van één miljoen gulden. Mocht de belangstelling voor het boek, dat een aantal verhalen bevat over Neder landse topsporters, verlucht met kleurenfoto’s en spelsituaties, alsmede een tiental sportvelden en banen, waarop met poppetjes de geschetste spelsituaties kunnen wor den nagespeeld en ook eigen situaties kunnen worden gecreëerd, dermate groot zijn, dat een tweede druk moet verschijnen en uit de opbrengst meer dan een miljoen komt, dan zullen beide firma’s dit bedrag nog eens met tien percent verhogen. De opbrengst van deze grootscheepse actie voor de sport is in de eerste plaats be doeld om de Nederlandse afvaardiging op de Olympische Spelen in München en Kiel zo goed mogelijk voorbereid aan de start te brengen. Echter ook voor de opleiding van veelbelovende jonge topsporters, uitzending naar wedstrijden en trainingskampen, het aantrekken van goede trainers, medische en maatschappelijke begeleiding en an dere taken. In de 35ste minuut t rok verdediger Wijngaarde schitterend voor. Couperus miste weer in vrije positie. Vijf minuten erna had FC Den Haag alle geluk van de wereld. Doelman Thie viel op de grond, toevallig precies in de baan van het zoevende schot van Klijnjan. Een bril kunnen gekozen voor een straffe mandekking, waaraan zelfs de spitsspelers Meurs en Hazelhekke meededen. Fortuna werd daardoor dusdanig beperkt in haar ruimte, dat er van combinerend spel en een gevaarlijke doorbraak nauwe lijks iets kwam. Wageningen manifesteerde zich in die eerste helft als de kwalitatief bete re ploeg, hetgeen zich ook openbaarde in de persoonlijke duels. Wanneer Wa geningen dan ook de wedstrijd in zijn voordeel had willen beslissen, had dat ook zeker in die eerste helft moeten gebeuren, ofschoon topscorer Hazel hekke en Meurs door de goede dekking HEERENVEEN. Kernploeglid Jan Bols is woensdagavond op de kunstijsbaan Thialf in Heerenveen winnaar geworden van een wedstrijd over 100 ronden, een afstand van 40 kilometer. Deze wedstrijd, bijgenaamd de „alternatieve elfsteden tocht”, had 90 superlangebaancracks naar het lenteachtige Friesland gelokt, voor wie het een slag was dat zij werden verslagen door twee mannen van de in hun ogen korte adem. Vooral de twee de plaats van de specifieke sprinter Mar ten Hoekstra moet een slag in het gezicht van Jeen van der Berg c.s. zijn geweest. Kmderrackets compl. Beginnersrackets compl. v.a. DUNLOP-rackets compl. met cross spiral met eternyl met darm GEHELE SEIZOEN GARANTIE Rep. en bespanningen in 1 dag gereed Zéér uitgebreide kollektie tennis- kleding van eenv. tot heel exclusief. tiende treffer, opnieuw bij 11-7, 12-8 en 13-8. De Bulgaren waren verslagen. Er waren nog maar tien minuten te spelen. Twee keer slaagden ze er nog in George van Noesel te verrassen. Nederland plaatste hier drie treffers tegenover. Eén van de hand van Paul Schuurkes, twee van de ook nu weer voortreffelijk spelende aan voerder Guus Cantelberg. Een bijzonder belangrijke zege dus voor het Nederlandse team. Belangrijk, ook al omdat de strijd in groep B bijzonder vreemd blijkt te verlopen. In de tweede wedstrijd in deze groep won Oostenrijk namelijk verrassend met 20 tegen 19 van de favoriete Fransen. Vrijdagavond ont moet Nederland de Oostenrijkers. Een dag later volgt het duel tegen Frankrijk. Dit alles na een verdiende rustdag. De uitslagen van de wedstrijden: Groep A: IjslandFinland 10-10, Noorwegen— België 29-1. Groep B: Frankrijk—Oosten rijk 19-20, NederlandBulgarije 16-10. Groep C: ZwitserlandLuxemburg 17-16, SpanjeEngeland 40-5. Groep D: Rus landPortugal 23-5, PolenItalië 39-14. GENUA. De Italiaanse atleet Marcello Fiaseonaro heeft het wereld indoorrecord op de 400 meter gebracht op 46,1 seconden. Het oude record stond op naam van de Amerikaan Tommy Smith met 46,2 sec. maker, waarna Kees Keijzer met de lin kerhand vanuit de rechterhoek de 6-5 ruststand verder uitbouwde. Zwaarge wicht Angelov bracht nog één keer hoop in de Bulgaarse harten (7-6), maar daarna begon de periode waarin Nederland kei hard toeslag. Opnieuw was het Kees Keij zer, die een aanval waaraan de hele ploeg deelnam vanuit de hoek a.'rondde. Piet Kivit, een van de weinige spelers die de Bulgaren nog niet kenden van het in december in Rusland gehouden internatio nale toernooi, liet zich toen zien. Eerst bij 9-6 en na Muyres’ tweede en Nederlands DUINDIGT. De uitslagen van de woensdag gehouden draverijen op Duindigt zijn: Openings prijs, afstand 2000 m.: 1. Jongleur D (E. Schwarz) 2.54.6 1.27.3, 2. Jilles Hanover, 3. Junoschka II. Winn 1.80, pl 1.50, 2.50, 10.90, kop pel 14.80, trio 587.60 Davos prijs (afstand 2040 m.); 1. Kaptien Six (A. Suykerbuyk) 2.59.- 1.27.7, 2. Jazon Buitenzorg, 3. Janny v. Alkestis. Winn 1.50, pl 1.10, 1.30, 2.60, koppel 3.50. trio 183.20. Bislet prijs (afstand 2000 m.): 1. Ibis Buiten zorg (P. Koppejan) 2.49.5 1.24.8, 2. Intreplde, 3. Ilona Carbonari. Winn 2.60, pl 1.60, 2.10, 4.70, koppel 4.90, trio 170.30. Abgars Votary prijs (afstand ca. 1800 na.): 1. Be My Love (J. Smith) 2.05.5 2. Sir Alfred, 3. Sir Wessel. Winn 2.50, pl 1.20, 1.30, koppel 3.30. trio 33.20. Sapporo prijs (afstand 2000 m.): 1. Jury (W. v. Overeem) 2.48.9 1.24.5, 2. Irresistible 3. Idyl H. Winn 3.30, pl 1.50, 2.10, 1.30, koppel 14.10, trio 189.40. Gotenburg prijs (afstand 2000 m.): 1. Immer Treu (L. Schoonhoven jr) 2.48.2 1.24.1, 2. Iltls Hollandia, 3. John Areta. Winn 4.40, pl 1.70, 1.10, 1.20, koppel 21.50, trio 30.60. Alma Ata prijs (afstand 2100 m.): 1. Gudo van Bonni (L. Schoonhoven jr) 2.57.5 1.24.5, 2. Haz leton B 3. Faith Hollandia. Winn 12.40, pl 3.30, 1.30, 1.40, koppel 18.50, trio 106.—. Inzell prijs (afstand 2000 m.) voor leerling- plkeurs en rijders B-vergunning: 1. Enterprise Hollandia (F. Janssen) 2.48.6 1.24.3, 2. Helios Ch, 3 Freule. Winn 5.40, pl 1.40, 1.50, 2.10, koppel 9.90, trio 55.10. Deventer prijs (afstand 2000 m.): 1. Igor M (P. Zandt) 2.51.- 1.25.5, 2. Icecream, 3. Irona Buiten zorg. Winn 6.50, pl 2.10, 1.90 2.90, koppel 20.30. trio 368.80. keek aan. deze keer de Bulgaren nog op gelijke hoogte: bij 3-3 en na een doelpunt van Ed Hiensch bij 4-4. Daarna keken ze gedurende de hele wedstrijd tegen een achterstand op. Bij rust dus nog een draaglijke achterstand van 6-5; dit na doelpunten uit de tweede rij van Henny Loeffen en Henk Deen. Maar het moet wel gezegd worden dat het spel van Fortuna met Geijse laers nog meer inhoud kreeg dan het in de tweede helft al had. De kansen die Fortuna in die laatste spelperiode kreeg, waren om van te watertanden. De onvermijdelijke verlenging kwam er en in die verlenging met twee totaal moe-gestreden ploegen, kon niemand meer de kracht opbrengen met succes een doorbraak te forceren. Teunissen: „Wij hadden het in de wedstrijd moe ten maken. In de tweede helft hadden we het duel zeker in ons voordeel kunnen beslissen, maar ook ditmaal kwam ons zwakke punt naar voren ie afwerking. Toch ben ik beslist niet ontevreden.” Trainer Maarten Vink van Wagenin gen: „Ik geloof dat de gelukkigste gewonnen heeft. Ik vond het een duel tussen twee gelijkwaardige ploegen. Ook wij hadden speciaal getraind op het nemen van strafschoppen, omdat ik dat wel zag aankomen. Ik moet toege ven dat Fortuna SC vooral in de tweede helft zeer goed speelde en dat wij toen enkele malen zeer goed weg zijn gekomen.” Haagse defensie het gemakkelijk. Er zat te weinig lijn in de Rotterdamse aanval len. Ook toen Bosveld vervangen werd door Koudijzer veranderde het beeld nau welijks. Schwartz* extra aanvaller kon niet die stootkracht aan de ploeg geven die van hem werd verlangd. Klijnjan schoot zes minuten voor tijd voor het FC Den Haag-doel langs. Buiten bereik van Thie, maar aan de verkeerde kant van de paal. Sparta greep het laatste middel: af standschoten. De combinaties waren ver geten. Maar het was tevergeefs. Alles klopte bij de FC Den Haag. De verdedi ging sloot als een bus. Vaclav Jezek, de Tsjechische trainer FC Den Haag, die overigens nog steeds niet weet of hij het komende seizoen in Nederland mag blijven werken, was met de overwinning van zijn ploeg uitermate tevreden. „De harde training van de laatste weken heeft zijn vruchten afgeworpen.” De Tsjech was aanvankelijk verbaasd geweest over het hoge tempo van zijn ploeg. „Dat was te danken aan het jaagwerk van Aadije Kila”. Jezek was uiteraard ook content met het spel van Roggeveen. De Tsjech vertelde dat hij na de competitiewedstrijd tegen Sparta van enkele weken geleden een anoniem tele foontje had gekregen, dat hij Roggeveen bij terugkeer naar Tsjecho-Slowakije maar mee moest nemen. „Sjaiak wordt nu gewaardeerd door zijn medespelers en dat geeft hem zelfvertrouwen. Misschien dat nu ook het Zuiderparkpubliek hem accepteert.” Eelek Schwartz, Sparta’s teleurgestelde coach, wilde niets afdingen op de over winning van FC Den Haag. „De ploeg heeft gewoon beter gespeeld. Men toonde de juiste mentaliteit voor een bekerwed strijd. Wij werden pas wakker na het doelpunt, maar toen was het te laat.” De onderhandelingen tussen beide par tijen hebben het afgelopen weekeinde in Londen geen resultaten opgeleverd en de WCT-groep, onder leiding van de Ameri kaan Lamar Hunt, maakte gisteren be kend dat er van 26 juni tot 2 juli in St. Louis één der toernooien om het wereld kampioenschap zal worden gehomVn, dus tijdens de eerste week van Wimbledon. Dit wijst erop dat de schorsing van WCT- spelers voor evenementen onder auspiciën van de ILTF, die tijdens het Wimbledon- toernooi van 1971 een feit werd, van kracht blijft. Als er niet toch nog een oplossing wordt gevonden voor de moeilijkheden tussen de ILTF en de WCT, die voorna melijk voortkomen uit kwesties van fi nanciële aard, zullen spelers als Rosewall, Laver, Newcombe, Okker enz. dit jaar ontbreken in Parijs, op Wimbledon en andere „klassieke” toernooien. PAMPLONA. Juichend sprong alles wat Nederlands was omhoog, toen woens dagavond in Pamplona de zoemer het sein gaf, dat de eerste wedstrijd in het Olym pisch kwalificatietoernooi zaalhandbal was beëindigd. Trainer-coach Bertus Cras werd van alle kanten besprongen door zijn spelers en daarvoor was alle aanlei ding. De met zoveel zorgen tegemoet ge ziene wedstrijd tegen de Bulgaren was in een complete Nederlandse triomf geëin digd. Een triomf met de sprekende cijfers van 16 tegen 10, die tot stand kwam in een van Nederlandse zijde tactisch heel knap gespeelde wedstrijd waarin de Bul garen er geen enkel moment in slaagden met hun anders zo temporijke aanvallen de voortreffelijk sluitende Nederlandse defensie te overbluffen. Niet Nederland liet zich het Bulgaarse spel opdringen, maar de Nederlanders drongen de Bal- kan-bewoners het eigen flitsende spel op. Vooral na rust moesten de Bulgaren ver terug. Nederland sloot die eerste helft met een Arequipa prijs (afstand ca. 2000 m.): 1. Padre Bramo (J. Webb) 2.15.- 2. Sans Culotte, 3. Johan. Winn 6.90, pl 3.20, 2.20, koppel 11.50. Totalisator-omzet 336.205.-. Maar na de hervatting groeide die ach terstand al gauw. George van Noesel voorkwam onmiddellijk na rust de gelijk-

IJmuider Courant | 1972 | | pagina 23