MANAGER VAN F.C. DEN HAAG Winnaar Parijs-Nice Poulidor niet in Milaan Karstens gevaarlijke outsider in klassieker Milaan - San Remo Waf flard en Dielis op kop Vultink verbeterde partij -gemiddel de Handballers bogen het hoofd Oostenrijkers: 9-13 voor Merckx loert op zijn kans HAARLEM - D.F.C. FE YENOORD - ALS HET NIETS KvanVEEL Brand: „Nu spelen wij weer gelijk met EDO” KOOPT-HOORT BIJ SUB-TOP” MVV in zelfde positie als Telstar Toto 34 en 35 Mraz toch Maarse blijft bij besluit LEEUWARDEN. Wielertitelstrijd weer in Valkenburg Arsenal vanavond naar Spanje op de televisie 11 markie: ZATERDAG 18 MAART 1972 FABRIEK MARWEZI RPtLUIKEWy ZONDAG A.S. - HALF DRIE - AAN DE JAN GIJZENVAART ^/ZONNESCHERMEN JAL0UZI6EN l (Van onze sportredactie) Een duel tussen Van Hanegem en Van Veen (Van onze sportredactie) ADVERTENTIE THEO KLEIN (Van onze sportredactie) ADVERTENTIE Na zes weken eindelijk weer een thuiswedstrijd en daarmee een gelegenheid om onze roodbroeken, die in drie achtereenvolgende uitwedstrijden zes winstpunten vergaarden en niet minder dan tien goals scoorden, in eigen omgeving aan het werk te zien. Een gelegenheid óók om te tonen, dat sportminnend Haarlem wel degelijk geïnteresseerd is in topvoetbal en bereid om zijn oude plaatselijke club (sind 1889 still going strong!’1) bij haar hernieuwde opmars naar de Eredivisie enthousiast te begeleiden. MOL „Ben ik nou teruggekomen of niet?”. Hans Vultink, die vrijdagavond zijn Nederlands record partijgemiddelde van 16,66 op 18.18 had gebracht, stond opge wonden in de kleedkamer. „Ik heb nn toch getoond, dat ik me niet zomaar in een hoek laat drukken”, zei de Nederland se kampioen. „Eerlijk, ik schaamde me dood over dat algemeen gemiddelde van 4.78 na de eerste dag. Nu gaat het weer”. MILAAN. Het gesprek van de dag aan de vooravond van Milaan San Remo was natuurlijk de onverwachte iverwinning van Raymond Poulidor op Eddy Merckx in Parijs-Nice. De we reldkampioen klaagde na afloop over de last die hij nog steeds zou ondervin den van de valpartij met Gerben Kar stens en Eric Leman in St. Etienne. VALKENBURG. De sportcommissie van de Koninklijke Nederlandse Wielren Unie (KNWU) heeft gistermiddag besloten de wedstrijden om de nationale titels op de weg te laten verrijden in Valkenburg. De Nederlandse kampioenschappen zul len worden gehouden op 24 (dames en amateurs) en 25 maart (profs). De organi satie berust mede bij Ton Vissers, die daarvoor bij de KNWU 50.000 gulden heeft moeten investeren. Tót woensdag waren er twee kandida ten. Gulpen viel uiteindelijk af. Er zal worden gereden op een parcours van 7,5 kilometer, dat door d e amateurs 20 en door de profs 24 keer moet worden afge legd. In elke ronde dienen de renners de Cauberg te nemen. FC Pierre Het wekt geen verbazing dat Haarlem zijn basisopstelling niet veranderd heeft. Haarlem: Poldervaart - Wentink, De Haan, Hoeben, Peijs - Nieuwenhuys, Bur gers, Van den Berg - De Goede, Bregman PAMPLONA. Het Nederlandse zaal- handbalteam wacht zaterdag geen rustige dag. Stilletjes was er op gehoopt, dat de Bulgaren de Fransen zouden verslaan, en Nederland zelf Oostenrijk zou kloppen. Het eerste kwam uit: de Bulgaren her stelden zich van de nederlaag tegen Oran je door Frankrijk via een 12-10 nederlaag geheel uit te schakelen. Nederland miste echter die door de Bulgaren geboden kans. Tegen Oostenrijk werd mef 9-13 verloren. Een onverwacht resultaat want in de laatste drie interlands bleef Neder land de Oostenrijkers ruim de baas HAARLEM- IJMOND. Ondanks het feit dat Haarlem morgen voor eigen pu bliek tegen het op de laatste plaats ver toevende DFC voetbalt waakt Joop Brand voor een al te groot optimisme. Na de successenreeks van de afgelopen weken is een niet weg te cijferen superioriteitsge voel bij Haarlem allerminst denkbeeldig. Normaal gesproken moet een ruime uit slag tegen de equipe van Veg ook wel tot de mogelijkheden behoren. Brand: „Ik ben daarbij vooral benieuwd hoe het publiek reageert. Dat kan nu toch moeilijk Haar lem links 'aten liggen nu er de laatste weken zo sterk gevoetbald is. Alleen: nu voetballen wij weer gelijk thuis met EDO, dat 100 meter verder speelt. Dat lijkt toch nergens op” (Van onze sportredactie) MILAAN. Gerben Karstens heeft woord gehouden. De 30-jarige coureur uit het Brabantse Prinsenbeek beloofde zijn aanhang dit seizoen van meet af aan te zullen „vlammen”. Na een geslaagd sei zoen bij Goudsmit-Hoff (etappe-overwin- ningen in de ronde van Frankrijk, Spanje en Zwitserland, een tweede plaats in de Amstel Goldrace en derde plaatsen in ParijsTours en GentWevelgem) nam hij zich direct na de ondertekening van zijn nieuwe contract bij de Duitse firma Rokado voor een einde te maken aan de verhaaltjes dat een renner van 30 jaar „op” zou zijn. Het gevolg was opmerke lijk. Een overwinning in de vierde rit van de ronde van Sardinië en een vlammende week in ParijsNice, met tweede plaat sen in de ritten tot St. Etienne en redelijk uitzicht op de leiderstrui. (Van onze sportredactie) PAMPLONA. Jaroslav Mraz, de oud- bondstrainer van het Nederlandse Hand- balverbond. die in januari van dit jaar naar zijn geboorteland moest terugkeren, wordt zaterdagavond in Zaragosso ver wacht, waar Nederland aantreedt tegen Frankrijk. Dit verrassende nieuws bereikte vrijdagavond de Nederlandse ploeg twee uur na de wedstrijd tegen Oostenrijk. Mraz zal in de loop van vrijdag in Neder land arriveren, waar het bondsbureau van het Nederlandse Handbalverbond de reis naar Spanje voor de Tsjech zal verzorgen. Mraz, die van de Tsjechische autoritei ten dus toch een uitreisviseum heeft ge kregen, za' in Spanje optreden als advi seur van zjn opvolger Bertus Cras. Gerard Maarse blijft bij zijn besluit ontslag te nemen als trainer van de dames-schaatskernploeg. De voorzitter van de landelijke techni sche commissie (LTC), Wierd Wynia, heeft vrijdagavond in Leeuwarden met Maarse een drie uur durend gesprek gehad, waar bij alle dit seizoen gerezen moeilijkheden aan de orde zijn gekomen. Het onderhoud heeft Maarse niet de overtuiging gegeven dat zijn werk in de toekomst door de rijdsters meer gewaardeerd zou worden dan momenteel het geval is. „maandag ga ik weer aan de slag bij de Hoogovens in IJmuiden,” aldus de schaatscoach, „de da mes, met uitzondering van Elly van den Brom, hebben mij niet het vertrouwen gegeven dat ik nodig had. De sfeer waarin ik zou moeten werken kan daarom ook in de toekomst niet gunstig zijn.” ROTTERDAM. De manager van de FC Den Haag bracht de Feyenoord-crisis nog het best onder woorden. Eddy Hart man zei: „Als Feyenoord in de transferpe riode niet veel koopt, dan hebben we er een nieuwe club bij de sub-top bij. En dat is Feyenoord. Tussen het elftal, dat ik vanavond tegen de FC Utrecht heb zien falen (0-0) en Ajax zit een enorm groot verschil. „De trainer van de FC Utrecht Bertus Jacobs kon de mening van de Haagse manager slechts bevestigen: „Al leen al qua spelopvatting slaat Ajax Fey enoord met straatlengten”. laatste 34 416.674 Vultink had gelijk. Hij had zijn gemid delde op de tweede dag van het Europees kampioenschap bandstoten in Mol door overwinningen opgeschroefd tot 7.11 en had bovendien voorlopig beslag gelegd op de vierde plaats achter Dufetelle. Verge ten waren de toestanden rond de extra verlichting voor de Belgische televisie, waarover vrijdagmiddag heel wat te doen was geweest .Met liefst 26 schijnwerpers hadden de Belgen geëxperimenteerd voor hun eerste kleurenuitzending betreffende biljarten, een zee van licht, waarover Vultink zich via de Nederlandse bondsbe- stuurder Smit had beklaagd. De Nederlandse kolonie, teleurgesteld door de zeer matige resultaten van de kampioen op de eerste dag, had somber tegen het verloop van de partijen van vrijdag opgezien. Maar het viel enorm mee. Tegen de Zwitserse debutant Robert Guyot raakte Vultink achter, maar scoor de in zijn eindsprint veertig caramboles: 166-200 in 21 beurten. De keiharde Nederlander leek de ver rassing van de „koers naar de zon” te zullen worden, totdat een noodlottige val partij in de sprint van de derde rit hieraan een einde maakte. Karstens: „Ik zait in die eindspurt aan het wiel van Leman. Toen die ging slingeren raakte ik zijn wiel”. Die valpartij werd ook wereld kampioen Eddy Merckx noodlottig. Hij kon Karstens niet meer ontwijken en ging op zijn beurt onderuit. „Er wordt nu wel zoveel gepraat over de hinder die Merckx daarvan heeft on dervonden”, aldus Karstens bij de in schrijving voor de Italiaanse klassieker MilaanSan Remo (die zaterdag wordt gereden), „maar dan moet je eens kijken hoe ik eruit zie”. Om zijn woorden te staven toont hij de al weer beterende wonden aan zijn linkerzij. „Daar heb ik de laatste dagen mee moeten rijden. Het was erg jammer, want ik verkeerde in een uitstekende conditie. Mijn vorm heeft nu door die val erg te lijden gehad”. Donderdag was hij echter al weer zover hersteld, dat hij zich opnieuw als tweede achter de Belg Peelman kon plaatsen, wat velen in het reizende wielercircus ertoe bracht hem als de gevaarlijkste outsider voor de eindzege van MilaanSan Remo aan te merken. Karstens, die twee jaar geleden door een misrekening in de eind sprint de overwinning van dit Italiaanse spektakel aan Dancelli moest laten, vult aan: „Op papier zijn Merckx, Verbeeck en Roger de Vlaeminck (ondermeer winnaar van Tirreno—Adriatico, de Italiaanse te genhanger van ParijsNice red.) na tuurlijk de grootste kanshebbers. Maar ik (Smit), Boszhard. DFC kon nog geen op stelling bekend maken. De trainer van MVV Georg Knobel reali seert zich dat er in het duel tegen Telstar in Maastricht niets meer op het spel staat dan een overwinningspremie voor de spe lers. Beide elftallen zijn veilig, terwijl één van de bovenste plaatsen van beide teams ook onbereikbaar is. Veel publiek ver wacht Knobel dan ook niet in stadion De Geuselt. Körver is geblesseerd (knieband- blessure), terwijl ook het meespelen van Redel nog niet zeker is. Bij Telstar is Dick Bond nog steeds niet fit. Paul van Egmond voetbalt vanmiddag met het B- elftal tegen de Feyenoord-reserves. Wim Schepers, die Karstens naar Roka do volgde om hem als voornaamste knecht te kunnen dienen, kan die woor den onderstrepen Hij vult aan: „Het loont altijd de moeite om voor Gerben te rijden. Ik weet dat hij onder alle omstan digheden zijn uiterste best doet om er De ontmoedigende machteloosheid van de Feyenoord-aanval die vrijdagavond nog weer eens onthutsend aan het licht kwam in de competitiewedstrijd tegen FC Utrecht (0-0) moet trainer Ernst Happel wel verontrust hebben zo vlak voor de return-match tegen Benfica in Lissabon. Verontrustend vooral, omdat de Rotter dammers in een thuiswedstrijd nu eens niet moesten strijden tegen de verdedi- gingsmuur van acht a tien man, maar van een zelf vaak ook onstuimig aanvallend Utrecht alle ruimte kregen om offensieve acties op te bouwen. Desondanks slaagden zij er niet in ook maar één doelpunt te scoren. De uitzichtloosheid van de problemen die Happel heeft met zijn aanvalslinie werd duidelijk geïllustreerd door de bijna wanhopige manier waarop hij in deze laatste wedstrijd voor de krachtmeting met Benfica met zijn aanvallers experi menteerde. Voor de rust deden Maiwald en Boskamp verwoede pogingen om zich van een plaats in het team voor Lissabon te verzekeren. Maar deze formatie kon zich nauwelijks kansen scheppen. De weer herstelde Hans Posthumus mocht het in de tweede helft proberen in plaats van Boskamp, maar ook hij slaagde er niet in de vijandelijke verdediging te verontrus ten. En tenslotte haalde Happel zelfs een verdediger uit de ploeg (Laseroms wiens plaats in de defensie werd ingenomen door Jansen) om nog een extra aanvaller, Lex Schoenmaker, in de vuurlinie te brengen. Schoenmaker wierp zich in dat laatste kwartier verbeten in de strijd, stichtte inderdaad meer gevaar, maar de tijd was op de knieën te krijgen. te kort om het moreel sterke FC Utrecht op de knieën te krijgen. Het was tenslotte zelfs nog verwonder- heeft. Een ongemeen spannende finale dus zaterdag in Zaragoza, waar Nederland speelt, en in Pamplona waar Oostenrijk en Bulgarije aantreden Opvallend in de eerste helft van Neder landOostenrijk, die de Oostenrijkers met een 5-4 voorsprong afsloten was dat niet die Oostenrijkers voor de doelpunten zorgden die dit woensdagavond tegen de Fransen in zo grote getale deden Toen waren het Karg, Wesinger en de voor het Westduitse Goeppingen spelende Patzer, die 14 van de 20 treffers voor hun reke ning namen. Van dit trio scoorde alleen Wesinger, die daarvoor nog een strafworp nodig had. Peissl (twee keer), de reus Bogenhuber en Hojdelewicz namen echter de taak van het goed afgeschermde, an ders zo produktieve Oostenrijkse drietal over. Toch had Nederland in het begin van dat eerste half uur Se beste kansen, die ook werden benut Guus Cantelberg was de eerste, die op de cirkel vrij kwam, waarna Kivit attent ingreep bij een Oostenrijkse vrije worp en zijn break-out afrondde: 2-0. Via Wesin ger en Peissl kwamen de Oostenriikers op gelijke voet. Tot 4-4 ging de score gelijk op. Piet Kivit was voor beide Nederlandse doelpunten verantwoordelijk. Eerst onder hands en even later voor de verandering hoog in de bovenhoek. Toch sloten de Oostenrijkers de eerste helft met een belangrijke 5-4 voorsprong af. Vanuit de tweede rij vuurde Bogenhuber keihard raak. Nee, in die eerste helft lag het zeker niet aan de Nederlandse defensie. Vijf tegentreffers zijn zonder meer acceptabel. En had trainer-coach Bertus Cras voor de wedstrijd nog niet gezegd: „Tien tegen treffers moeten door onze aanval gecom penseerd kunnen worden”. In die eerste helft kwam de aanval echter niet los van ben ervan overtuigd dat geen van deze drie hier gaat winnen. Zij zullen teveel aandacht aan elkaar verspelen en daar kan ik misschien gebruik van maken. MilaanSan Remo is een koers die me ligt. Bovendien moeten er 288 kilometers afgelegd worden, wat mij de kans geeft mijn door de valpartij nog wat stijve spieren eens flink los te rijden”. DEN HAAG. Sporttoto 34 spelend op wedstrijden van 4 tot 9 maart (voorname lijk om de Europese beker) heeft drie winnaars, die ieder ruim 28.000 gulden zullen ontvangen. Veel minder groot is de eerste prijs in toto 35 van het afgelopen weekeind. De meer dan van de Nummer lijk, dat de Rotterdammers met een gelijk spel van de grasmat stapten want in die tweede helft waren de beste kansen dui delijk voor de FC Utrecht. Zelfs verdedi gend klopte het bij Feyenoord in het laatste half uur niet meer. Met name Bonsink en Groenendijk kregen daardoor voortreffelijke kansen. Enkele minuten voor het einde nog sprintte Groenendijk in de vrije ruimte naar Treijtel maar zijn schot sloeg naast. Een geschokt moreel bij Feyenoord ook omdat aanvoerder Rinus Israel vijf minu ten na rust de meest simpele kans om te scoren liet liggen. In die minuut had Van Veen een doorgebroken Van Hanegem ge stopt door hem zwaar te attaqueren. Een strafschop leek echter een veel te zware straf, maar niettemin wees arbiter Jan Keizer onverbiddelijk naar de witte stip. De furieuze protesten van heel FC Utrecht hielpen niet, maar doelman Jürgen Hendriksen redde zijn team. Israel mikte de penalty in de rechterhoek en in een reflex dook de Deense doelman naar de voor hem goede kant en ranselde de bal naast het doel. De wedstrijd gaf wel ongeveer een indicatie voor de opstelling waarmee Fey enoord tegen Benfica in het veld zal komen. Moulijn was er (vanzelfsprekend bijna) niet bij en Wery opereerde nu op links in de aanval. Maiwald en Boskamp stonden in eerste instantie naast hem. Na een licht onvoordelige ruststand van 4-5 moest de ploeg van Bertus Cras ver terug. Kort voor het einde bedroeg de achterstand zelfs zes treffers: 7-13 Daar mee was ook het voordelige doelsaldo verspeeld. Gelukkig vielen er nog twee Nederlandse treffers, zodat er nog altijd een voordelig saldo van twee treffers overblijft. Nederland zal zaterdag dus in Zaragoza van Frankrijk moeten winnen en dan kan dat doelsaldo wel eens van enorme betekenis zijn Het voordeel voor Oranje is wellicht dat de Fransen reeds uitgeschakeld zijn. Bij een Nederlandse zege op Frankrijk gaat de ploeg over naar de volgende ronde, wanneer Oostenrijk kans ziet de Bulgaren achter zich te houden. Ook bij een gelijkspel tussen Oostenrijk en Bulga rije is Nederland dan geplaatst bij de laatste acht. Wint Bulgarije van Oosten rijk dan komen zowel Nederland, Oosten rijk als Bulgarije op vier punten en dan is het doelsaldo beslissend. Nederland heeft nu twee voordeelpunten. Oostenrijk vijf, terwijl Bulgarije vier min punten zoveel mogelijk uit te halen en dan zijn mijn inspanningen ook niet voor niets geweest”. Zaterdag staat Schepers zijn baas terzij de in het klassieke Italiaanse avontuur, waaraan zich verder als enige Nederlan ders bij Flandria Joop Zoetemelk en Eef Dolman wagen. Kees Pellenaars gaf de voorkeur aan de Catalaanse Week boven een combinatie van ParijsNice met Mi laanSan Remo, om zijn coureurs na de succesvolle opening van het seizoen in Spanje wat rust te kunnen geven. Bij Rokado let men wat minder scherp op de snipperdagen. Vanuit San Remo reizen Karstens c.s. door naar Barcelona, waar zij ook aan de start komen van de Catalaanse week. Karstens: „Maar daar ga ik alleen maar naar toe om mee te rijden. Er moeten maar liefst 15 cols in vijf dagen worden genomen. Ik zie die wed strijd alleen als een training voor de resterende voorjaarsklassiekers, te begin nen met de Amstel Goldrace (die hij vorig jaar aan Frans Verbeeck verspeelde red.), want daar moet ik het toch in de eerste plaats van hebben. Al is een etap- pe-overwinning in een rittenkoers natuur lijk ook nooit weg”. Desondanks wordt er in het wieler- kamp ernstig rekening mee gehouden dat Merckx MilaanSan Remo (die hij al vier keer won) zal gebruiken om het van leedvermaak gnuivende peloton te rug te pakken. Roger de Vlaeminck, met Frans Verbeeck in theorie de voornaamste tegenstanders van Merckx, is ook niet helemaal onge schonden uit Tirreno-Adriatico geko men. Hij kreeg last van zijn rechter knie. Na een zorgvuldig onderzoek kwam vast te staan dat een belangrij ke spier in zijn knieholte nog slechts voor 20 percent werkt. De Vlaeminck: „In de ééndiagskoer- sen heb ik daar geen last van, maar moet ik verscheidene dagen achtereen rijden, dan wordt het pijnlijk. Aan het einde van het seizoen moet ik me eraan laten opereren, anders zou het over een jaar of drie met me gedaan zijn.” die gemiddeld 1.90 meter lange granieten Oostenrijkse defensie. En dit zou zich in de tweede helft herhalen. Nog sterker zelfs, waarbij dan de ontreddering kwam in de anders zo goed sluitende Nederland se defensie. De tweede helft begon voor Oranje nog hoopvol. Piet Kivit benutte al meteen een break-out, waarmee de stand weer in evenwicht kwam (5-5). Bogenhuber plaat ste hier onmiddellijk twee tegentreffers tegenover. Aanleiding voor doelman Geor ge van Noesel om zijn verdediging aan te manen meer uit te stappen. Het hielp allemaal niet. Record-international Goll toonde dit aan, waarna Wesinger het uit het veld zenden van Hiensch afstrafte. Vijf tegen negen dus En het werd nog erger, want dezelfde Wesinger benutte even later feilloos een strafworp. Na tien minuten lag Nederland in een verloren positie: 5-10. Twee keer achter een werd toen Piet Kivit tegen de grond gelopen in de nu harder wordende strijd. Henny Loeften benutte de kansen, voort vloeiend uit die twee strafworpen feilloos. Oostenrijk bleef echter duidelijk in de winningmood. Nederland moest nu op doelpunten iagen. Altijd een kritieke situ atie, hetgeen de nu enorm gevaarlijke Wesinger (twee keer) en Patzer aantoon de: 7 tegen 13. Er waren toen nog acht minuten te spelen. Nederland leek zelfs zijn voordelig doelsaldo van zes, opge bouwd tegen de Bulgaren kwijt te raken. Toch kwam de Oranje-ploeg nog goed uit die grimmige laatste slotminuten, waarin binnen enkele seconden twee Oos- tenrijkers naar de strafbank moesten. Kees Keijzer vanuit de hoek en weer Henny Loeffen bepaalden de eindstand op 9-13. De grote afwezige in Milaan is Ray mond Poulidor, de verrassende winnaar van ParijsNice. Zijn ploeg, GAN-Mer- cier, werd in zijn geheel niet voor de klassieker Ingeschreven. Karstens heeft zich voorgenomen om de rol van de 37 jaar oude Fransman als onberekenbare outsider over te nemen. Hij verzekert: „Poulidor heeft in ParijsNice bewezen dat een coureur van 30 nog helemaal niet oud hoeft te zijn, als hij maar voor zijn sport leeft en zich goed soigneert”. Later op de avond, toen de televisielam pen waren gedoofd, groeide hij naar zijn allerbeste vorm. Heinrich Weingartner, die verrast had met een zege tegen Roland Dufetelle werd tot een figurant naast Vultink, die na in de negende beurt op drieënzestig naar zijn mening ten onrechte te zijn onderbroken, in de elfde beurt van de vierentwintig resterende caramboles benodigd voor een nieuw nationaal re cord partijgemiddelde, er vlot drieëntwin tig scoorde. De vierentwintigste, een trek sloot, ging mis. Dait dacht Vultink ten minste. Hij liep teleurgesteld terug naar zijn stoel en zag niet dat zijn speelbal van de andere lange band nog terugkwam en toch caramboleerde. Het record was ge broken. Vultink had weer hoop voor zaterdag, wanneer hij achtereenvolgens tegen Dielis en Waf flard moet uitkomen „Als die rotliichten maar niet weer aan gaan”, zo sprak hij hoopvol. Leiders in het klassement bleven Emiel Waf flard en Ludo Dielis, die ongetwijfeld zondag ook in de finale komen, vooral omdat Dufetelle nogal verrassend van Weingartner verloor. Waf flard won in veertien beurten van Munoz en in elf beurten van Muller en staat in gemiddel de ver voor op Dielis, die tegen Muller zesentwintig en tegen Munoz twintig beurten verbruikte: Wafflard 17.39, Dielis 11.26. twee (4 maart deelnemers, HILVERSUM. De AVRO-televisie zal zaterdagavond 18 maart een samenvatting geven van de voetbalwedstrijd In de kwartfinale om de Engelse FA-cup tussen Arsenal, tegenstander van Ajax op 22 maart in de strijd om een plaats bij de laatste vier voor de Europa-cup voor landskaspioenen, en Leyton Orient. De samenvatting wordt uitgezonden in het veertiendaagse sportprogramma van de AVRO van 21.35 tot 22.15 uur via Nederland II. In hetzelfde programma zal een reportage worden uitgezonden van de wielerklassieker MilaanSan Remo. Te vens kan men televisieportretten zien van Gerrie de Goede, spitsspeler van Haarlem en van motorcrosser Karsmaker. krijgen 863 gulden. De cijfers toto’s zijn: tot 9 maart): inleg 813,959 gulden, prijzenbedrag 344.304 gulden. Eerste-, tweede- en derde prijs en de extra premie bedragen 86.076 gulden. Eerste prijs: 3 aanmeldingen, per winnaar 28.692 gulden, tweede prijs: 191 aanmel dingen, per kolom 450, derde prijs 2440 aanmeldingen, per kolom 35,20. De extra premie zal na het verstrijken van de reclametermijn op 12 april bij loting wor den toeegwezen aan een van de drie winnaars van de eerste prijs. Nummer 35 (11 en 12 maart): 610.697 deelnemers, inleg 1.411.853 gulden, prij zenbedrag 597.213 gulden. Eerste-, tweede- en derde prijs en de extra premie bedra gen 149.303 gulden. Eerste prijs 173 aan meldingen, per winnaar 863, tweede prijs 2830 aanmeldingen, per winnaar ƒ52,75, derde prijs: 22210 aanmeldingen, per kolom 6,70. De extra premie zal na het verstrijken van de reclametermijn op 12 april door het lot worden toegewezen aan een van de winnaars van de eerste prijs. 170 winnaars

IJmuider Courant | 1972 | | pagina 11