J. van Os van den Abeelen ere-burger van Velsen Massale afscheidsrceptie Feestelijke zangavond de Vredeskerk in De lieve droomwereld van Elly en Rikkert in „De Schouw” Dichterlijk sfeertje in Micro-theater Verzending zeepost Dagtochten voor abonnementhouders van spoorwegen „DAG JAN!” ZATERDAG 18 MAART 1972 (Van een onzer verslaggevers) ATTRACTIEF ERE-BURGER IJmuiden Driehuis Velsen-Zuid Velsen-Noord IJmuiden-Oost Uitgeest Santpoort Wijk aan Zee VELSEN. Wanneer de heer J. van Os van den Abeelen, oud-voorzitter van de Velser Gemeenschap binnenkort met zijn gezin naar Berkel Roden rijs gaat verhuizen, dan zal dit zijn als ere-burger van Velsen. Deze onder scheiding werd hem namelijk vrijdagavond door burgemeester W. M. B. Bosman verleend in het cultureel centrum „De Schouw” in Velsen-Noord, tijdens een receptie van .schier ongekende omvang en organisatie, welke de heer Van Os ter gelegenheid van dit afscheid werd aangeboden. Van daar ook het motto van deze avond: „Dag Jan!”. De vele aanwezigen, waar onder het bijna voltallige college van B. en W., enige hoofden van dienst, raadsleden en vertegenwoordigers van een groot aantal organisaties en ver enigingen op politiek en kerkelijk terrein, gaven al direct een goede indruk van de talrijke functies en activiteiten, waar de heer Van Os zich in Velsen jaren lang mee heeft willen bezighouden. Beverwijk Gastricum Heemskerk Bakkum DANKWOORD Is s L de een KEES MAAS. (Van een onzer verslaggevers) Helmstraat, het Gemeente, Ko- Wilgenhoflaan voorbereid en hij achtte het daarom een goede zaak dat de uiteindelijke vorm hier nu door anderen aan zal worden gegeven. Door dit alles is hij in staat gesteld met plezier en zonder enige nostalgie afscheid te nemen. „Het ga u allen goed,” besloot de heer Van Os zijn dankwoord. Deze receptie was door de organisatoren van een bijzonder attractief programma voorzien, zodat presentator Cor Gravema ker achtereenvolgens het optreden kon aankondigen van de drumband „Schul- R.-k. Kerk St. Engelmundus, Driehui- zerkerkweg, 8.15, 9.45, 11.30 en 18 u. R.-k. Kerk. O.L. Vrouw Geboorte, Lan- gebuurt 37, zaterdag 19 u. avondmis, zon dag H. Missen 8, 9.30, 11.30 en 18 u.; aula Vrijburgschool, zaterdag 19.3Ö u. avond mis, zondag H. Missen 9.30 u. R.-k. Kerk. H. Odulphus, Odulfusstraat, zaterdag 19.15 u. avondmis, zondag H. Missen 8.30, 10 en 11.30 u. Ned. Herv. Kerk, Julianaplein, 10 u. ds. A. Goudsmit-Aalbers (Bediening H. Doop). Van H. In de Beverwijkse Vredevorstkerk heb ben „Animo” en „Zanglust” gisteravond een concert gegeven, dat een feestelijk tintje had omdat Zanglust het 45-jarig bestaan vierde. Dit mannenkoor heeft aan dit festijn veel luister bijgezet door en thousiaste zang. Onder leiding van Piet de Reuver werd knap a cappella gezongen. Het was niet allemaal even gaaf, sommige haaltjes hield. Rikkert zat stoïcijns naast haar, terwijl hij haar somstijds verlegen lijkende handelingen met nauw verholen glimlach gadesloeg. Zo superlief gedroeg het Amsterdamse tweetal zich, dat de mensen die voor hen gekomen waren, na afloop niet naar huis wilden en toen waren Elly en Rikkert weer zo lief om nóg twee liedjes te doen. Met de volgende schepen kan zeepost worden verzonden. De data, waarop de correspondentie uiterlijk ter post moet zijn bezorgd, staan, tussen haakjes, achter de naam van het schip vermeld. Argentinië: ms „Alkes” (24-3); Austra lië: ms „ACT I” (21-3); Brazilië: ms „Al kes” (24-3); Canada: ms „CP Trader” (20-3); Chili: ms „Werrastein” (20-3); Japan: ms „Hirado” (22-3); Kenya, Oe ganda: ms „Lukuga” (24-3); Ned. Antil len: ms „Ulysses” (22 - 3)3; Nieuw-Zeeland: ms. „Despina” (23 - 3); Surinamems „Ma rathon” (22 - 3)Verenigde Staten van Amerika: ms „Atlantic Crown” (22-3); Z.-Afrika (Rep.) m.i.v. Z.-W.-Afrika: ms „Talana” (22 - 3). R.-k. Kerk. H. Agatha, Breestraat 101, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 8.30, 10, 11.30 en 18 u.; O.L. Vrouw van Goede Raad, Arendsweg 57, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 9, 10.30 en 19 u.; Regina Caeli, Hilbersplein 1, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 10, 11.45 en 19.30 u.; Twaalf Apostelen, Van Riemsdijk aan 132, zaterdag 19 u. avond- stemmen braken de eenheid wat door al te grote gretigheid, de inzetten waren soms ongelijk, en vaak was het wat te zoetelijk, maar men kon toch vaak spre ken van waarachtige muzikale vertolkin gen, met begrip voor het detail maar bovenal met inzicht in de grote lijn Geheel onverwacht kwam ook burge meester W. M. B. Bosman zich als spreker melden, om aldus te kunnen meedelen dat de gemeenteraad van Velsen de vorige avond had besloten de heer Van Os van den Abeelen tot ere-burger te benoemen. En wel op grond van het feit dat hij de gemeenschap van Velsen in onderscheide ne functies heeft gediend, waaronder het raadslidmaatschap en als voorzitter van de Velser Gemeenschap. Ook is hierbij gelet op de omvang en de verscheidenheid van de gedurende vele jaren in het alge meen belang verrichte activiteiten. Na het voorlezen van dit raadsbesluit overhandigde de burgemeester de heer Van Os de bij deze onderscheiding beho rende gouden ere-penning van de ge meente, bij welke geste de aanwezigen door een spontaan applaus van instem ming getuigden. Christen Gemeenschap. Cultureel Cen trum, Moerbergplantsoen 10 u. ds. J. Gra vendeel. Een grote verrassing was tenslotte opmars van de complete showband van de IJmuider Harmonie, in gezelschap van het pittige majorettenpeloton „Dandy,” die ge zamenlijk een spectaculaire en welluidende slotapotheose voor hun rekening kwamen nemen. R.-k. Kerk. H. Joseph, Wijkerstraatweg 55, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 9, 10.30 en 12 u. Ned. Herv. Kerk. Noorderkerk, Stra- tingplantsoen, 10 u. ds. G. J. Rijks (Sant poort); Del Court van Krimpenschool, Stratingplantsoen, 10 u. zondagschool. des Broods; donderdag 19.30 u. Bijbelbe- spreking. R.-k. Kerk. O.L. Vrouw Hemelvaart, Brederodestraat, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 8, 9.30 en 11 u. Voor hun afscheidswoorden was door de organisatoren een originele formule bedacht, waarbij voor elke spreker precies vijf minuten was gereserveerd. Deze tijd werd door een zandloper nauwkeurig ge controleerd en bij het overschrijden daar van moest de speech onverbiddelijk wor den beëindigd. Een methode welke voor vele vergaderingen en bijeenkomsten van harte kan worden aanbevolen. Deze sprekers waren: dr. H. Voorzanger, voormalig bestuurslid en oprichter van de Velser Gemeenschap; ds. L. Brink, her vormd predikant van de Engelmundus- kerk; de heer Jac. Nuyens, oud-raadslid van Velsen; pastoor J. Freriks, praeses van de Raad van Kerken; de heer Th. Mooy, voormalig medewerker van de heer Van Os; de heer G. W. F. de Man, ambtenaar voor culturele zaken en admi nistrateur van de Velser Gemeenschap; aalmoezenier C. F. A. Geraets van het Bedrijfsapostelaat; ds. M. de Jong van de stichting „Evangelie en Industrie”, pater P. H. J. Erftemeyer van de International Christian Leadership en ir. G.A. Schoon- kind, vice-voorzitter van de Velser Ge meenschap en opvolger van de heer Van Os. Gereformeerde Kerk. Bethelkerk, Zee weg, 9.30 u. ds. L. Dorst, 17 u. ds. S. E. Wesbonk. Zeewegziekenhuis. In de aula-kerkzaal, 9.30 u. ds. G E. Bakker. Pinkstergemeente, Velserduinweg. 10 en 19 u. E. v.d. Meulen. Hervormde Gemeente. Goede Herder kerk, 10 u. ds. Joh. Brezet, 19 u. experi mentele dienst, ds. Joh. Brezet. Jeugdge- bouw, 10 u. jeugdkapel. Julianaschool, 10 u. kinderdiensten. R.-k. Kerk, H. Laurentius v. Brindisië- kerk, Willemsbeekweg, 9.30 u. hoogmis, 10.45 u. jongerenmis, 12 u en 18 u. (Van onze correspondent) UTRECHT. Bij het begin van NS-vakantiedagtochtenseizoen op 1 april voeren de spoorwegen een regeling in waardoor dit jaar ook reizigers met een abonnement :achtdaagse kris-kris-kaart of tienertourkaart) en reizigers met een 65- pluskaart kunnen deelnemen aan de dag tochten. In zijn dankwoord moest de heer Van Os even de opmerking van het hart, deze avond „onredelijk in de hoogte te zijn gestoken.” Toch kon hij niet anders dan de drieëntwintig jaar in Velsen als voor hem buitengewoon belangrijk beschou wen, evenals spreker bijzonder dankbaar was voor de hem geschonken vriendschap. Hij concludeerde hieruit dat men zijn hebbelijkheden en onhebbelijkheden dus goed heeft kunnen verdragen. De heer Van Os bracht ook nog even de reconstructie van de Velser Gemeenschap ter sprake. Deze was door hem reeds Gemeente, en 17 u. ds. BEVERWIJK. Wat waren Elly Nie man en Rikkert Zuiderveld weer ontzet tend lief, vrijdagavond in het Micro-thea ter. Vooral Elly, die het bomvolle zaaltje de gehele avond in de ban van haar sprookjeswijsjes met aanverwante ver- Op vertoon van hun abonnement of kaart kunnen deze reizigers bij het aan- komststation van de meeste dagtochten voordelige dagtochtkaarten aanschaffen. In deze zogenoemde koppelingskaartjes is niet de treinreis berekend. Het volledige vakantiedagtochtenpro- gramma van NS omvat dit jaar 30 moge lijkheden; een groot aantal ervan kan van 1 april af worden gerealiseerd, de overige dagtochten beginnen in mei of juni. R.-k. Kerk. H. Pancratius, Dorpsstraat, zaterdag 18 en 19 u. avondmissen, zondag H. Missen 7.30, 9, 10.45, 12 en 18 u.; Bethlehemkerk, Piet Heinlaan, zaterdag 18 en 19 u. avondmissen, zondag H. Missen 9.30, 11 en 12.15 u. Doopsgezinde Gemeente. Tweede open bare lagere school, Kleibroek hoek Oran- jelaan, 10 u. Westhill-Castricum. Misschien zijn we niet veel liefs meer gewend, en was het daardoor wat te overdadig, maar in elk geval hebben deze twee zachtmoedige artiesten vrijdagavond rijkelijk uit hun brede repertoire geput en het publiek meer gegeven, dan het had kunnen dromen. Vroeger werkte Job Pannekoek in het programma mee en hij zong daarin enkele krachtige ballades. Dat die toen zo welko me afwisseling nu ontbrak, omdat hij al lange tijd niet meer met ze optreedt, is wellicht de oorzaak dat het geheel wat verzoet is. Wel dient te worden aangetekend dat Elly en Rikkert zich bedienen van vaak bijzonder dichterlijke teksten, zelf ge schreven, en in wonderlijke sfeer in het programma aangedragen. Zij bespelen daarbij een schat aan interessante en veelal zeer mooi klinkende instrumenten, afkomstig uit alle delen van de wereld. Prachtig vol klonk Elly’s spel op de autoharp, om maar even een voorbeeld te noemen, evenals haar luitspel. Het tweetal schroomt geenszins om de instrumenten in de meest vreemdsoortige combinaties naast elkaar te gebruiken, waardoor ze steeds weer op elkaar, dus anders gestemd dienen te worden. Het hele optreden kenmerkt zich overi gens door een tolerante sfeer. Een fijn samenzijn, als één grote vriendenfamilie, daar had het veel van weg. Lieve vrien den dan natuurlijk. En toch krijg je bij Rikkert wel eens het gevoel dat hij best eens de keerzijde van al dat goeiige zou willen tonen, alleen vanavond niet. Het publiek waardeerde dat in hoge mate en liet ze node vertrekken, om hun droomwereld weer mee terug te nemen, weg uit Beverwijk. Een fijn en kunstig programma met dromerige teksten, waar je voor die paar uurtjes het beste maar even in kunt geloven. KO VAN LEEUWEN Hervormde Gemeente, Dorpskerk, Bur gemeester Schedélaan, ds. K. J. F. Keu- ning; de Hoeksteen, hoek Duinweg-Willem de Zwijgerlaan, 10 u. prof. dr. H. Berkhof. Chr. Gereformeerde Kerk, Pnielkapel, Pastorieweg, 10 u. ds. K. Boersma, 17 u. ds. K. Boersma (voortzetting HA en dank zegging). Gereformeerde Kerk, Burgemeester En- schedélaan hoek Fr. Netscherlaan, 10 u. ds. F. Strikwerda, 19 u. ds. K. J. F. Keuning. Volle Evangelie Gemeente, Gebouw Cu- sa, Hoofdstraat 133, Santpoort-Noord, 10 u. G. A. Goldschmeding, met gelijktijdig kindersamenkomst en oppasdienst; 19.30 u. G. van Rooy. R.-k. Kerk O.L. Vrouwekerk, 8, 9.30 en 11.30 uur. Als laatste spreker meende ir. G. A. Schoonkind eveneens met een korte speech te kunnen volstaan, omdat zijn tien voorgangers de indrukwekkende kwaliteiten van de heer Van Os reeds voldoende hadden belicht. Maar hij wilde toch niet nalaten op zijn beurt de schei dende voorzitter te bedanken voor zijn vele activiteiten en initiatieven als organi sator en „stimulator,” waar geheel Velsen hem erkentelijk voor kan zijn. Hervormde Gemeente. Engelmundis- kerk, Kerkplein, 9 en 10 u. ds. L. Brink. Dit was tevens het sein voor het beëin digen van de receptie, waarna alle aanwe zigen nog met een handdruk persoonlijk van de heer Van Os van den Abeelen afscheid hebben genomen. Burgemeester W. M. B. Bosman van Velsen stelt de heer J. van Os van den Abeelen in kennis van zijn be noeming tot ere-burger. Dat een wals als „Rosen aus dem Süden” wat minder kon overtuigen lag niet aan het koor, dat er alles aan deed. Zo’n wals is echter vleugellam als men de sopranen mist. Het operettekoor Animo moet het met wat minder goed materiaal stellen dan Zanglust. De sopranen zijn in de hoogte vaak schril en onzuiver, en ook de teno ren missen wel wat „body.” In de operet- tefragmenten voor de pauze was het koor dan ook niet altijd overtuigend, al was er wel steeds sprake van grote musi- ceervreugde. Na de pauze, toen operafrag- menten aan de beurt kwamen, klonk het beter. Doordat nu de twee koren samen zongen was het mannelijk aandeel sterk verbeterd hetgeen blijkbaar ook de vrou wenstemmen ten goede kwam. Drie solisten luisterden dit concert op, pen-Meerweiden”; het Engelmunduskoor uit Velsen-Zuid, onder leiding van Joop Huizinga; de arbeiderszangvereniging „De Stem des Volks” uit Santpoort, met de zelfde dirigent en Nolda en Jan Wij kers, die als Kniertje en reder Bos een frag ment opvoerden uit Herman Heijermans „Op Hoop van Zegen.” De muzikale om lijsting voor dit alles werd verzorgd door Non Verschoor, Piet van Eerden en Gerrit Kamkes, terwijl Ben van der Kolk onder wijl bijzonder fraaie dia’s op een groot doek projecteerde. Een geestig intermezzo vormde ook het optreden van Mar ja Schaf stall, die op teksten van Cor Gravemaker en Gert Schoonkind de aanwezigen spontaan tot meezingen wist te stimuleren. Speciale liedjes als: „Jan van Os vertrekt naar elders. Doet zijn baantjes aan de kant, En nu komt zijn naam voortaan Niet meer in de IJmuider Courant.” Oud Kath. Kerk, Adelbertuskerk. Spar- renstraat, 10 u. hoogmis. Jehova’s Getuigen Kroninkrijkzaal, Vel serduinweg 248, zondag 18.30 u. openbare lezing, wachttorenstudie; vrijdag 19.30 u. theocratische school. 20.30 dienstvergade- ring. en 19.30 u. samenkomsten, 11.30 u. zon dagschool. Jehovah’s Getuigen. Speeltuingebouw De Snip, Geijsendorfferlaan, zondag 15 u. openbare lezing: „Uw kinderen voorbe reiden op de problemen van het leven,” 16 u. wachttorenstudie; dinsdag 21 maart 19.30 u. dienstlezing. Animo en Zanglust in actie in een operakoor. van wie de IJmuidense bariton Henk Beuneman een goede indruk maakte. Hij heeft een gemakkelijk aansprekende lich te bariton, die hij vakkundig weet te gebruiken. De sopraan Mieke Westra leek niet zo gedisponeerd. Zij had wat moeite met haar ademtechniek, was in de hoogte niet altijd zuiver en muntte ook niet uit door een duidelijke uitspraak. De show werd gestolen door de tenor Robert Bruins. Niet alleen beschikt deze over een goe de stem, die hij uitstekend gebruikt, waarbij ieder woord te verstaan is, maar ook weet hij dankzij een frappante voor dracht uit elk lied te halen wat er inzit. Dit viel vooral op in selectie uit de Vogelhandler, waar hij van zijn aandeel een kluchtig geheel maakte, dat stormen van ovaties ontketende. Zoals altijd toon de Hans Broekman zich weer een voor treffelijke begeleider, en was Piet de Reu ver een slagvaardig dirigent. Een nieuwtje was dat Annie Jansen de nummers aan elkaar praatte. Zij wist zodoende de talrijke aanwezigen heel wat interessante dingen te vertellen over de operettes en opera’s, die aan de orde waren. Dat het ook wel eens tot kortsluiting leidde als zij de dirigent op riep, terwijl hij helemaal niet nodig was bij een solistisch optreden deed niets aan de indruk af dat haar keuze een gelukki ge vondst is geweest. R.-k. Kerk. H. Maagd Maria, Spoellaan 1, zaterdag 19.30 u. avondmis, zondag H. Missen 8.45, 10, 11, 12 en 17 u.; H. Laurentius, A. Verherentstraat, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 8, 9.15, 10.45, 12, 17.15 en 19 u. Ned. Herv. Kerk, Kerkplein, 10 u. ds. H. Lieve (Castricum), 19 u. wika J. Th. Pietersen (Jeugddienst). Geref. Kerk. Morgensterkerk, Vrijburg- laan, 9.30 u. ds. A. van Leeuwen (Kinder- nevendienst), 17 u. drs. Joh. Pasveer. Baptistengemeente IJmond, Maerten van Heemskerckstraat 41, 10 u. ds. G. Liebe, 10 u. zondagschool, 19.30 u. jeugd dienst. Het was ir. Schoonkind dan ook een genoegen de heer Van Os namens allen die hem goed zijn gezind als afscheidsge schenk een cheque van vijftienhonderd gulden te mogen aanbieden, welk bedrag is bestemd voor het inrichten van de tuin rond de nieuwe woning in Berkel Roden rijs. Hier werd reeds nu een bloemstuk voor mevrouw Van Os aan toegevoegd, die wegens ziekte was verhinderd op deze receptie aanwezig te zijn. mis, zondag H. Missen 9.15, 11, 12 en 17 u.; H. Jozef, Laan der Nederlanden 68, zaterdag 19 u. avondmis, zondag H. Missen 9, 10.30, 11.45 en 19 u.; St. Jozefrustoord en Lommerlust, Peperstraat 17, zaterdag 18.30 u. voorbereiding op de zondag, zon dag H. Missen 7.30 en 10 u.; Pius X- college, Büllerlaan 2, zaterdag 19.30 u. eucharistieviering. Voor directe bediening (H. Oliesel) voor Beverwijk, Wijk aan Zee en Velsen-Noord op zondag en werkdagen bellen 28041 (telefoonnummer St. Jozefrustoord). Ned. Herv. Kerk. Grote Kerk, Kerk straat, 9 u. ds. J. Bezemer (Bediening H. Doop); De Opgang, Florastraat, 10 u. ds. G. van Schuppen (Wereldwinkel en jeugd dienst); Vredevorstkerk, Laan der Neder landen 152, 10.30 u. ds. J. Bezemer; Prin- sesselaankerk, Prinsesselaan 10, 10 u. ds. R. van ’t Lindenhout. Kritische Gemeente IJmond. Jozefkerk, Laan der Nederlanden 68, 11.45 u. dienst voor geestelijk gehandicapte kinderen met hun ouders. Oud-katholieke Kerk. Pius X-college, Büllerlaan 2, 10 u. Hoogmis. Geref. Kerk. Middelaarkerk, Moensplein 8, 9.30 u. drs. Joh. Pasveer (Kinderneven- dienst), 17 u. ds. A. C. van Nood (Velsen- Noord); Vredevorstkerk, Laan der Neder landen 152, 9 u. ds. C. Meijer (Kinderne- vendienst), 19 u. ds. G. H. N. Germans uit Haarlem (Herv.-geref. contactdienst). Geref. Kerk (vrijgemaakt). Immanuel- kerk, Olieslagerslaan 20, 8.30 u. Lees- dienst, 15 u. ds. H. J. de Vries uit Amsterdam. Geref. Kerk (vrijgemaakt buiten ver band), Prinsesselaan 10, 8.30 u. ds. A. Koers uit Wormer, 15 u. ds. J. H. Veef- kind uit Krommenie. Vrije Evangelische Riemsdijklaan 1, 10 Postma uit Hilversum. Evangelisch Lutherse ningsbraat 119, 10.30 u. ds. H. W. Bloem- hoff. Pinkstergemeente Beverwijk-Heems- kerk. Verenigingsgebouw Meerestein, Par- mentierstraat hoek Plesmanweg, 10 u. de heer J. W. de Cock. Chr. Geref. Kerk. Evangelisch Lutherse kerk, Koningstraat 119, 9 u. ds. R. van Beek, 14.30 u. ds. D. H. Biesma. Maranatha-kapel Wilgenhoflaan 82, kerkdiensten 10 en 17.15 u., 11.30 u. zon dagschool. Doopsgezinde Gemeente, Meerstraat 62, 10 u. dr. A. F. de Jong uit Purmerend. Leger des Heils, Geijsendorfferlaan 4, 10 Ned. Hervomde Kerk. Nieuwe Kerk, Kanaalstraat, 10 u. ds. J. M. D. van den Berg, 19 u. ds. Kalff. Bethlehemkerk, Radarstraat, 10 en 19 u. ds. J. van den Berg; jeugdkapel, 10 u. C. Verburg. Gereformeerde Kerk. Ichthuskerk, Snel- liusstraat, 9.30 u. ds. P. C. Koster, kinder- nevendienst; 17 u. ds. L. Dorst. Petrakerk, Spaarnestraat, 9.30 u. ds. S. E. Wesbonk, kindernevendienst; 19 u. ds. P. C. Koster, Chr. Mannenkoor. Baptistengemeente IJmond, J. P. Coen- straat, 10 u L. J. Pasman en ds. G. Liebe; 10 u. zondagschool; 20.15 u. jeugdbijeen- komst. Doopsgezinde Gemeente, 10.30 u. mej. Luikinga. Chr. Gereformeerde Kerk, Marconi straat, 10.30 en 17 u. ds. R. van Beek. Leger des Heils, Edisonstraat, 10 u. heiligingssamenkomst; 12 u. zondagschool; 19.30 u. opwekkingssamenkomst, majoor en mevrouw R. A. Berkenbosch-DJS. R.K.-kerk Gregoriuskerk, Kanaalstraat, 8.30 u. en 10.45 u. St. Petruskerk, Venus- straat, 9.30 u. hoogmis, 12 u. jongerenmis. Oud. Kath. Kerk Engelmunduskerk, Koningin Wilhelminakade, 8.30 u. vroeg mis, 10 u. hoogmis; woensdag 9.30 u. misviering. Gemeente Gods, Cultureel Centrum, Moerbergplantsoen, 10 u. kerkdienst. Geref. Kerk Vrijgemaakt, Rabonnetlaan 5, 10 en 17 uur ds. J. Rijnveld. Vergadering Gelovigen, Cultureel Cen trum, Moerbergplatsoen, 10 uur Breking

IJmuider Courant | 1972 | | pagina 7