BESLISSINGSDUEL FIAT NOODZAKELIJK LEVI’S c titel toch door overwinning op EW Rohda in onsportief gevecht de meerdere van Luto: 7-6 Rijke landen moeten OS helpen financieren mee i Suvrikri met Landlust uit eredivisie basketbal Mars Stars duidelijk verslagen Ludo Dielis u MÜNCHENS WILLI DAUME: zijn TYSC Trappers dicht bij titel fc 12 MAANDAG 20 MAART 1972 MA Eenheid VI Produktief Fiat Stars i tij Hi he ag Si ht bl ta v< ft (Van onze sportredactie) (Van onze volleybalmedewerker) De eindstand 14 12, t (Van onze korfbalmedewerker) (Van onze sportredactie) tegen Dielis (62-200). Hij een onverschillige indruk, liet Vultink varen in zijn tegen Dufetelle, waarin de 12—20 12—20 12—18 12—14 12—13 17— 34 18— 34 17— 26 18— 22 17—16 17—14 17—14 17—12 17—12 17—10 17— 6 17— 6 Mars-coach Jan Boogaard: „Daar Is al voor gezorgd. Na afloop van de competitie gaan ze allebei met verlof naar de States. Voor 1 augustus zijn ze weer terug voor de nieuwe competitie. Er is geen sprake van dat zij met de reizende ploeg van McGregor meegaan, zoals hier en daar werd verondersteld”. Een pikant detail bij de wedstrijd van gisteren: Bissant arri veerde pas enkele ogenblikken voor acht in de sporthal omdat hij zich had versla pen. Het hinderde hem op het veld in ieder geval niet meer. Jan Janbroers beschikte echter over een grotere eenheid, waardoor de overwinning tenslotte toch terecht kwam bij de ploeg die het verdiende. Beide ploegen, die in de beginfase de zenuwen moeilijk de baas konden, kwamen naarmate de strijd vor derde, steeds beter in hun spel. Snel leek Levi’s toen ook afstand te gaan nemen. Een 22-12 voorsprong bleek echter niet voldoende. Zelfs slaagde Mars er in de zeventiende minuut in een 37-36 voor sprong te nemen. F P i i i 12—10 12— 9 12— 7 12— 6 12— 3 Stand: US 18-30, HAV 17-30, WOV 18- 30, Zeemacht 18-24, Exercitia 17-18 Wol ves 18-16, Racing Agon 18-14, FAC 17-8, KNSM 17-8, Akrides 16-6 en KVH 18-4. Luto De Dan. PKC W'kwartier Samos Heren: Mars Bl. D./AMVJ SFC Corbulo Robot/T Bouwlust Libanon EW Valuas US HVS NSH e xi d c 1 X I X I 1 I 1 16— 26 17— 24 17—22 17—20 17—18 17—16 17—14 17—12 17— 8 17— 8 16— 0 I) «tri ste ges er dot het He vel pai kls Ba gei ,,d GELEEN TYSC Trappers is zondag avond dicht bij het nationale kampioen schap ijshockey gekomen. De Tilburgse ploeg won in Geleen met 8-4 van de Smo ke Eaters, de tussenstanden waren 0-5, 3-3 en 1-0. TYSC Trappers heeft drie verliespunten minder dan de Smoke Eaters en heeft nog twee thuiswedstrijden, tegen de Smoke Eaters en Thialf, op het programma staan. te nemen, maar zelfs dat mislukte omdat hij toen gewoon op de kop van de bucket ging spelen”. Daume en zijn medeorganisatoren, in clusief de geldschieters ivoor 50 procent de bondsrepubliek, voor 25 procent de deelstaat Beieren en voor de rest de stad München), moeten dan maar afwachten wat er aan inkomsten terugkomt. De miljardenaffaire moet onder andere gefi nancierd worden uit tv (DM 70 miljoen), entrees (DM 30 miljoen), de zogenaamde tien-mark-actie (DM 730 miljoen), loterij en, verkoop van emblemen, posters etc. Willi Daume is er van overtuigd dat er (Van onze basketbalmedewerker) HAARLEM. Twee beslissingen vielen de afgelopen week reeds in de heren eredivisie. Landlust, dat onafgebroken in de hoogste klasse uitkwam, verloor thuis van het eveneens in degradatienood ver kerende Suvrikri en degradeerde naar de eerste divisie. De overwinning van Suvri kri baatte de Haagse ploeg echter niet. Zaterdagavond werd voor eigen publiek overtuigend verloren van het Groningse Donar. Donar stelde met een 70-46 zege het eredivisieschap veilig, terwijl Suvrikri de weg van Landlust moet volgen. Haarlem Cardinals verzekerde zich de finitief van de eerste plaats in de degra- datiegroep. Racing Agon werd voor de derde keer in dit seizoen geklopt. De winst bleef met 94-84 voor de thuisclub. Frits BreetveM, diie lange tijd door een rugblessure was uitgeschakeld zorgde voor de meeste Haarlemse treffers met 10-10. Een te zelfzuchtig spelende Els van der Heyden en een op beslissende momenten falende Carol van Zalm brachten DED toch nog met 53-51 de winsit. Stand: Haarlem Cardinals 30-26, Bona Stars 32-24, Racing Agon 32-22, Donar 31- 20, Landlust 32-16 en Suvrikri 31-14. In de dames eredivisie waren er voor de Haarlemse ploegen geen winstpunten weggelegd. HOC stond bij het rustsignaal reeds in verloren positie, getuige de 29-16 achterstand. BOB wist het juiste ritme in de tweede helft vast te houden en zege vierde met 71-40. Tegenover de 14-17 van Carla de Liefde kon geen van de Haar lemse dames in de dubbele cijfers komen. The White Stars-DED werd een wed strijd van een heel slechte kwaliteit. Zo mogelijk nog slechter dan het spel was de leiding. Stand: Fiat Stars 17-32, BOB 17-26, The White Stars 17-24, DED 17-22, AMVJ 17- 22, BV Amstelveen 17-16, Wilskracht 17- 10, Landlust 17-8. Juventus 17-6, HOC L7- 4. In de tweede divisie bij de heren werd het vonnis over The Typhoons geveld na een 83-54 nederlaag tegen Black and Whi te. Volgend seizoen zullen de mannen van coach Hooyveld dus weer in de districts- competitie moeten uitkomen. Kampioen Exercitia had het tegen Hoofddorp bijzon der moeilijk en zegevierde slechts met 63- 56, dankzij voornamelijk John de Graaf (9- 10). Akrides tenslotte bleef ruim de meer dere van APGS. Cor Haver (6-15) en Jos Meyer (8-10) zorgden er voor, dat de tweede plaats voorlopig in het bezit van Akrides bleef. Stand: Exercitia 19-38, Akrides 20-30, BV Amstelveen 17-24, Azimma 19-20, Hoofddorp 18-18, Wolves 20-18, EBOH 19- 16, Tor-Mosquito’s 20-16, Black and White 20-16, HAV 19-12, The Typhoons 19-6. Bij de dames leverde Akrides een knap pe prestatie door lang dichtbij koploopster WOV te blijven. Het werd 45-58. Stand eredivisie: Dames: Detry Haag 1734 B’veld Vredestein DVC Dynamo Valuas Octopus SFC Corbula Valbovol AMVJ/RL A’dam/B De stand: Hoofdklasse: BI. Wit Ons Eibern. Rohda Archipel Die Haghe HAARLEM De meest in het oog lo pende gebeurtenis van het afgelopen vol- leybalweekeinde vormde de onverwachte 3-2 overwinning, die HVS op de EVV-Gel- drop-combinatie behaalde, waardoor de Eindhovenaren dan voor de tweede keer door de Haarlemmers werden teruggewe zen. Hoewel praktisch gesproken HVS zich niet meer in veiligheid kan stellen, is dat toch eigenlijk nooit van invloed ge weest op de inzet waarmee steeds ge tracht is een redelijk resultaat te behalen en zaterdag werden daarvan dan de vruchten geplukt. De basisopstelling van de Haarlemmers had een kleine wijziging ondergaan, zodat Jaap Faber de spelver- delersplaats van Hans Bunjes innam en Anton Klaassen op de plaats van Jan v.d. Kuip aantrad, maar het blijft de vraag of de winst tot deze mutaties herleid mag worden. Er is in die tweede helft wel het één en ander gebeurd. Eerst een afgekeurd doel punt van Reuter, daarna het missen van enkele strafworpen en het plotseling falen van Luto, dat zeer slecht plaatste waar van Rohda maar ten dele kon profiteren. Wim de Vries wist Rohda naar 7-5 te schieten, Luto kon dit slecht verwerken en begon zeer ruw te spelen. Jelle Stuur man van Rohda werd het slachtoffer van dit ruwe spel. Maar een trapbeweging van hem naar zijn tegenstander, had als resul taat dat hij werd weggestuurd. Een schor sing zit zeker in het vat. Direct na het wegzenden van Stuurman kon Bruintjes de stand op 7-6 brengen, hetgeen tevens de eindstand betekende. Het duel in Amsterdam tussen Fiat Stars en Transol R/Z beantwoordde in het geheel niet aan de verwachtingen. Geen moment leek het erop, dat Transol het Fiat Stars moeilijk wilde maken. Slechts vlak na de rust verraste Transol Fiat Stars met een press. Mede door balverlies konden de Rotterdammers toen tot 52-50 naderen. Tommy Chestnut (10-16) deed het getij echter snel keren. Toen pivot Jan Loorbach (10-5) en Hugo Harre wijn (14-8) bovendien de juiste richting niet meer konden vinden, was de uitslag een vaststaand feit. Moeiteloos won Fiat Stars met 92-74. periode was een kopie van de tweede want in tien minuten finishte Die Raeckse op 6-15, waarbij de netformatie Enny Dijkman, Mathilde van Halderen en Greet Klaassen (aanvallend soms bijzonder sterk) het meeste aan de. score bij droeg. In de beslissende set verliep tot 4-8 alles naar wens, maar toen brak er een periode aan, waarin Zaan alles kon en met 15-12 de winst veroverde. ranglijst wat kleiner is geworden. US liet tegen Valuas de mogelijkheid om hogerop te komen ongebruikt. De Amsterdamse studenten hadden in een vijfsetter in de beslissende periode riante uitzichten op de winst, maar onbegrijpelijke dieptepunten in de laatste fase speelden de punten toch nog in de handen van een Valuas. Mars Blokkeer en Deltalloyd/AMVJ ontmoeten maar weinig obstakels in hun nek aan nek race naar de beslissende ontmoeting op tweede paasdag. In Am stelveen boekten de landskampioenen hun meest uitgesproken overwinning van het seizoen, door Robot/Tornado, dat aan een onttakeling ten prooi is gevallen, met 15- 2, 15-3 en 15-1 in te blikken. Mars Blokkeer bleef daar iets bij ten achter, want tegenstander Bouwlust scoorde 15 tegenpunten. SFC bleef bij al dit machts vertoon nauwelijks de mindere, getuige de opvallend ruime 3-0 zege op Libanon (15- 9, 4 en 3). Heel wat spannender verloopt de strijd in de damesafdeling, de uitzonderingsposi tie van Detry Haag even daargelaten, want de Haagse ploeg stevent recht op de titel af, daarbij nog een handje geholpen door Bekkerveld, dat geen kans zag het laaggeplaatste SFC te verslaan. In Assen werd het 3-2, waarmee SFC wel aantoon de, dat de goede resultaten van de afgelo pen weken geen uitschieters zijn geweest. Een tweede surprise vormde de 3-2 over winning van AMVJ/RLVC op DVC, waar door de strijd om de tweede degradatie- plaats weer geheel open is omdat Valbo vol (1-3 nederlaag bij Octopus) de Rotter damse dames op gelijke hoogte zag ko men. In de hoofdklasse zag een sterker Die Raeckse kans toch van Zaan te verliezen in een aantrekkelijk duel. Die Raeckse moest in de eerste set even inspelen op de gelergeniheidsspelverdeelsiters Mathilde van Halderen en Ineke Renes, zodat Zaan via 15-7 de beste start had. Door een opper machtige netverdediging bracht Die Raeckse met 6-15 de stand weer in even wicht. De derde set nam meer dan een half uur in beslag en het was jammer voor de Haarlemse dames, dat een arbi trale misser op 13-14 itn Zaans voordeel oorzaak werd van setverlies. De vierde Rohda heeft het gemakkelijk gehad te gen stadgenoot Luto. Maar ondanks de 7-6 overwinning houden de Rohdianen toch een bittere herinnering over aan deze wedstrijd, omdat in de tweede helft Jelle Stuurman door de scheidsrechter van het veld werd gestuurd. Het zal voor Rohda zonder Schuurman bijzonder moeilijk worden in de komende wedstrijden. En catie van de deze avond uiterst nuttig opererende Harry Kip, haalde de rust uit Levi’s. Steeds weer speelde Bissant zich vrij en tot op vier punten kon Mars naderen, 84-80. De spanning steeg ten top. Beide ploe gen, die constant een man-verdediging hanteerden, wisten van geen opgeven. De kleine voorsprong van Levi’s bleek echter bepalend voor de uiteindelijke zege. De ploeg van de weeruitblinkende Kales bracht meer rust in haar spel, terwijl Mars moest forceren. Verder dan 94-88 kon Mars niet komen. Onbetwiste topsco rer werd Bobby Bissant met 21-23. More (9-16), Kales (6-11) en Schreur (9-8) zorg den echter voor de belangrijke winst. SCHAATSEN. De oud-wereldkampioene schaatsen Nina Statkevi'tsj heeft dliit week einde iln Sverdlovsk haar nationale titel van Rusland in de aJtroundklasse gepro longeerd. Zij kwam tot een totaal van 193.260 punten (45,96, 1.35,5, 2.24,83 en 5.07,79). Tatjana Sjelekova werd tweede en Loedmilila Savroeliina eindigde ails derde. MOL. Ludo Dielis had zijn gezonde gelaatskleur weer terug. „Ik ben content”, sprak de 27-jarige caféhouder uit Deurne, nadat hij in een uitermate spannende finale de 44-jarige Emiel Wafflard met een verschil van slechts zeven punten had geklopt en daardoor zijn bijna een jaar geleden in Eupen veroverde Europese titel in het bandstoten had geprolongeerd. DEN HAAG. Willi Daume, voorzitter van het organisatiecomité van de Olympi sche Spelen in München, was zaterdag even in Nederland om wat berichten uit zjjn samenleving te melden. „Het gaat uitstekend met de voorbereidingen. Dank zij de milde winter liggen we vier weken voor op het geplande schema. In juni, twee maanden voor de opening van de Spelen, zal alles helemaal klaar zijn”. Bissant: „Het grote verschil van vana vond was inderdaad, dat er bij Levi’s door bijna alle spelers regelmatig gescoord werd, terwijl het bij ons te veel van mij moest komen. Anders is dat meestal an dersom. Dan moet het bij Levi’s van More en Schreur komen, terwijl wij onze score over de hele equipe verdelen”. Bissant bevestigde 'in deze streekderby zijn repu tatie als een onhoudbare aanvaller. Het is in ieder geval duidelijk dat Mars Stars, dat een redelijke kans maakt volgend seizoen in het toernooi om de Europa Cup II uit te mogen komen, hem en Childress moeten houden wil het niet aan kracht inboeten. De eerste set bracht al meteen de nodige spanning, want hoewel HVS steeds een achterstand had, was op 13-13 toch weer alles mogelijk. Drie keer kwamen beide ploegen op setpoint en het werd uiteindelijk EVV dat met 18-20 de eerste winst binnenhaalde. In snel tempo won HVS echter de tweede en de derde set met tweemaal 15-8, doordat de eigen aan val herhaaldelijk goed doorkwam, maar vooral geholpen door het ontstellend grote aantal net- en voetfouten van de Eindho venaren. Bovendien sloot de Haarlemse netverdediging goed op de hoge aanval van EVV, dat door een slechte eerste bal maar zelden kans kreeg een snelle combi natie op te zetten. Alle goede verwachtin gen ten spijt werd de vierde set voor HVS een deceptie, want geruisloos kon EW tot 3-10 uitlopen, voor HVS tot 9-10 kon terugkomen. Met 11-15 forceerde EW een beslissende set. Van enig krachtsverschil was daarin tot 11-11 geen sprake. Op de service van Jaap Faber sloegen Joop Schultz en Anton Klaassen HVS echter op koelbloedige wijze naar 14-11 en uiteinde lijk was het Bob de Poel, die een van zijn betere wedstrijden speelde, die het karwei op 15-12 afrondde. Met deze overwinning tilden de Haarlemmers zichzelf weer naast NSH, zodat de afstand tot US op de Waar het treffen plaats vindt is nog niet bekend. Dat geldt ook voor de beslis singswedstrijd om het Nederlandse kam pioenschap tussen Levi’s en Fiat Stars. Officieel kan van bondswege pas een oordeel geveld worden nadat de protesten van Fiat Stars en Transol tegen Levi’s zijn behandeld, wat waarschijnlijk mor gen gaat gebéuren De dubs trachten inmiddels onderling tot een akkoord te komen over een trefplaats voor dwt belang rijke duel, wat zo goed als zeker op 31 maart, Goede Vrijdag, wordt afgewikkeld. Zoals de zaken er nu voorstaan ligt de Catharijne Sporthal in Utrecht het'beste in de markt, met eventuele uitwijkmoge lijkheden naar Rotterdam, Voorburg of Delft. De Haarlemse ploeg verdiende gisteren in een uitverkochte Kennemer Sporthal een plaats in dit „duel van de waarheid” door een vrij regelmatige overwinning op Mars Stars. Desondanks moest de uitblin ker van de avond, de man die met kop en schouders boven de anderen uitstak, bij de Zandvoorters gezocht worden. Zijn naam: Bobby Bissant, ongrijpbaar voor iedere Levi-speler en op z’n eentje goed voor niet minder dan 44 punten. Levi- coach Jan Janbroers, die zich toch nog voor deze wedstrijd vrij had kunnen ma ken, over deze levensgevaarlijke tegen stander: „Bissant was vanavond onhoud baar. We hébben er in de rust nog over gesproken hoe we hem het beste aan zouden kunnen pakken. Ombre en Kales Lijkbleek was Dielis aan het slot van de finale begonnen. Dat was nadat Waf- flard met een zo goed als foutloze serie van 67 een reeks van 59, waarmee Dielis in de 18de beurt een voorsprong (126-187) had genomen, had beantwoord. Dielis wist dat hij nu geen enkele fout meer mocht maken. Asgrauw zag hij tot de op twee- na-laatste carambole. De ballen rolden toen naar een hoek en Dielis wist dat de aanval van de twee jaar geleden uit een isolement van tien jaar beroepsspeler-zijn teruggekeerde Wafflard was afgeslagen. Hans Vultink eindigde op de voor hem teleurstellende zesde plaats met een ge middelde van 5.97. Vultink had in dit toernooi een uitschieter: vrijdagavond een nieuw Nederlands recordpartij gemiddelde van 181.18. Maar evenals tevoren was hij ook daarna weer kansloos tegen Wafflard (133-200) en maakte toen Die houding laatste partij Nederlandse kampioen een grote achter stand (127-184) bijna wegwerkte. Met zes tien in de nabeurt gaf hij het verlies tegen Dufetelle een redelijk aanzien: 188- 200. een schorsing zit zeker in het vat voor deze speler. Het zag er in het begin niet naar uit, dat de strijd in de tweede helft zou ontaarden in bijzonder ruw en onsportief spel. In de tweede minuut wist Anton Poelstra van ver 1-0 te scoren, maar direct hierop kon Frits Bruintjes voor Luto gelijkmaken. Rohda werd nu ster ker, maar Luto wist goed bij te blijven, zelfs zo goed, dat een 4-2 achterstand geheel werd weggewerkt. Maar weer drukte Rohda door en wist op 6-4 te komen. Wil Reuter bepaalde de ruststand echter op 6-5. Ons Eibernest heeft het niet gemakke lijk gehad tegen Westerkwartier. Met de rust leidden de Amsterdammers zelfs met 4-2 en dat verontrustte Ons Eibernest toch wel. Met verwoede pogingen tracht ten de Hagenaars in de tweede helft de achterstand om te buigen in een voor sprong, maar voorlopig wist men alleen maar naast Westerkwartier te komen. Toen Westerkwartier opnieuw een voor sprong nam, zag het er zeer somber uit voor de Eibers, maar bij een 6-6 stand kwam de ommekeer. Gij zen en Emmerik drukten door en bepaalden de eindstand op 10-6. Ook Blauw Wit heeft het niet eenvoudig gehad tegen degradatie-kandi- daat Samos. De oorzaak ligt toch wel in het feit, dat de Amsterdammers zowel Arnold Krul als Cort van Dijk door blessures moesten missen. De routine heeft echter de doorslag gegeven, maar de verwachting blijft, dat Blauw Wit het in de komende wedstrijden toch wel moei lijk zal krijgen. •Een voor zijn laatste kans vechtend Levi’s sloeg in de slotminuten genadeloos toe en hernam met 47-40 de leiding. Deze marge, die aanvankelijk nog vergroot werd tot tien punten, bleef lang in de probeerden hem samen „in een sandwich” tweede helft gehandhaafd. De diskwalifi- in de toekomst een andere oplossing voor de financiering getroffen moet worden wil men ook „jonge” sportlanden (zoals in Afrika) de gelegenheid kunnen geven Olympische Spelen te organiseren. „Er zal een internationale solidariteit r oeten ko men op financieel vlak. De rijke landen zullen moeten inspringen. Wellicht kan er in de toekomst een grote internationale loterij komen om de Spelen mee te hel pen financieren”. Daume wilde niet al te veel ingaan op demonstraties tegen de Spelen in München. We hebben een eigen orde dienst, dat is voldoende m orde op zaken te houden De overheid heeft trouwens terwille van de gedachte van de Olympi sche vrede binnen een grote kring rond het Olympisch gebied een demonstratie- verbod afgekondigd. Bij de oud-Olympische kampioenen zo als Nurmi, Owens, Zatopec en Caslavska, die in München als eregasten zijn uitge nodigd, is ook de Nederlandse Fanny Blankers-Koen. De Levi-coach besloot daarom geen man aan de waarschijnlijk toch tot mis lukken gedoemde dekking van de 23- jarige Amerikaan op te offeren. „Hij kreeg daardoor kans om veel punten te scoren, maar wij gingen er vanuit dat die punten anders toch van de andere spelers gekomen zouden zijn”, aldus Janbroers. Dat kwam wel uit, want alle andere spelers samen maakten precies evenveel punten als Bissant, waardoor Mars uitein delijk toch te kort kwam. HAARLEM. De overgang van de zaal naar het veld was duidelijk merk baar bij de in het weekend gespeelde korfbal wedstrijden. Van het gehele front kwamen minder goede berichten betref fende het vertoonde spel. Mogelijk dat men voor het komende weekend het juis te ritme heeft gevonden, zodat de korfbal- liefhebber weer van hoogstaand korfbal kan gaan genieten. In de hoofdklasse kwamen geen verras sende uitslagen voor. Koplopers Blauw Wit en Ons Eibernest wisten beide te winnen. De Amsterdammers versloegen Samos met 8-6 en de Hagenaars wonnen met 10-6 van Westerkwartier. Achtervol ger Rohda versloeg met 7-6 stadgenoot Luto en Archipel bleef met 8-6 de baas over Die Haghe. PKC wist De Danaiden een puntje af te snoepen. Ondanks de nederlaag grepen de Rot terdammers toch de derdep laats via een overwinning op DED. Mars verspeelde een gedeelde derde plaats door een 80-84 ne derlaag in eigen huis tegen Factotum/ Punch. Halverwege leidde Mars nog met 44-40. In de tweede helft wogen de per soonlijke fouten zwaar. In de ogen van niet overtuigende arbiters kon Mars geen goed doen. Tegenover zestien Delftse persoonlijke fouten, stonden zevenendertig Zandvoortse fouten. Bissant (14-6) en Stiphout (8-12) waren de uitblinkers. Stand: Levi’s 32-58, Fiat Stars 32-58, Transol R/Z 32-44, Mars Stars 32-42, Fac- totum/Punch 32-38, DED 32-18. HAARLEM Na de overwin ningen van Levi’s (9488 tegen Mars Stars) en Fiat Stars (9274 tegen Transol RZ) staan er nog drie wed strijden op het programma voordat bondscoach René Mol zich in alle rust met de kernploeg op het pre-OIym- pisch toernooi kan gaan voorberei den. Bij al deze ontmoetingen is (waarschijnlijk) het Amsterdamse Fiat Stars betrokken. Morgen treden de hoofdstedelingen eerst aan in de halve finale van het toernooi om de Nederlandse beker tegen Factotum- Punch, wat de ploeg van coach Per rier vrijwel zeker een plaats in de eindstrijd op zal leveren. Die beslis sende ontmoetingen vinden vervol gens plaats aanstaande vrijdag, om dat daarna het eerste nationale trainingsweekeinde gepland staat. Als beide betrokken clubs ermee ak koord gaan, dan kan de cupfinale eventueel nog naar zondagavond verschoven worden. is: 1. Dielis (Belg) punten, hoogste serie 61, algemeen gemid delde 11.38; 2. Wafflard (Belg) 12, 79, 13.65; 3. Dufetelle (Fra) 8, 54, 7 51; 4. Munoz (Spa) 6, 42, 6.30; 5. Guyot IZwi) 4, 51, 7.58; 6. Vultink (Ned) 4, 63, 6.91; 7. Muller (W.Dld) 4, 58, 5.96; 8. Weingartner (Oost) 4, 39, 5.82. Childress en Schreur (rechts) vechten om de bal in het duel Levi’sMars. j i -.é F

IJmuider Courant | 1972 | | pagina 12