Nederlands cabaret ook op Duitse beeldbuis Doorbraak Aad de Haas overleden F ■b ad 1 Particuliere video-produktie goedkoop, snel en handig Hl Paul van Vliet Pikanterie rond echte Parisienne Drie nachten jazz in Rotterdam TWEEMANSBEDRIJFJE PIONIERT MET NIEUWSTE BEELD-MEDIUM TV vanavond Het is voetbal sloeg kijker of Brigitte Ki:i I: Radio donderdag TV woensdag TV donderdag WOENSDAG 22 MAART 1972 NA DE VELE SUCCESSEN VAN RUDI CARRELL EN ANDEREN Voorzichtige NOS Veel mogelijkheden Technici nodig SCHILDER MET EIGEN GEZICHT Veertien groepen (Van onze correspondent) HILVERSUM. Holland Video- produkties is op 1 januari van dit jaar gaan werken. Dit tweemansbe- drijfje (de eerste particuliere tele- visieproduktiemaatschappij in Ne derland) drijft op twee mensen, die hun sporen al vele jaren in de vader landse TV hebben verdiend. Tom Poederbach was ongeveer vier jaar filmcutter bij de NOS, tot hij wegens ongeoorloofde kritiek op zijn werk gever, geuit in een krante-interview, op de keien werd gezet. Hans van der Busken heeft als free-lance-cineast aan vele televisieprogramma’s mede werking verleend. vooroordeelveroordelen? 23.00-23.05 NOS: (K) Journaal. (ArtAIVVVWVVVWWVWWWV (Van onze correspondent) een Kinderprogram- i (Van onze correspondent) 21.40 ADVERTENTIE SU 18.30 [*[ïj (Van onze correspondent) „De omroepen, met name de actualitei tenrubrieken, kijken een beetje de kat uit de boom, want we hebben wél de lont in het kruitvat van het NOS-monopolie ge stoken. Dat is ons probleem: geaccepteerd worden door de NOS, die natuurlijk rede neert, dat zij volgens de letter van de wet faciliteiten aan de zendgemachtigden moet leveren en dus in feite geen concurrent Maar een bedrijfje als Holland Video richt zich uiteraard niet alleen op Hilver sum. De mogelijkheden zijn legio. Zoals Holland video produkties aan het werk voor een reportage op beeld band. „Video is nu eenmaal direct: bij de film heb je achteraf altijd nog de montage. Bij video monteer je terwijl je de beelden maakt. Daarom is de voorbereiding veel belangrijker. En daarom is”, aldus Van der Busken, „zo fijn, dat ik de regiecursus van de NOS heb gevolgd. Hou Holland- Video als het goed gaat binnenkort ook opererend in kleur in het oog”. ENSCHEDE Na de Duits-talige te- levisie-successen van mensen als Rudi Carrell, de Mounties, Dorus en Johnny Kraaykamp en Rijk de Gooyer (van dit duo is onlangs de nieuwe serie shows „Spass durch zwei” van start gegaan op het tweede Duitse net) en na de uitzen ding „Ein Hit für Deutschland” door het Hadimassa-teatn is nu het Nederlandse cabaret aan de beurt. muz. muz. 18.45 18.50 18.55 19.00 19.05 19.25 20.15 20.25 21.15 21.20 21.35 21.40 21.45 22.35 22.40 22.45 18.45 18.50 18.55 19.00 19.05 19.55 20.00 20.15 20.21 18.45 18.50 18.55 19.00 19.05 19.18 19.48 19.55 20.00 20.15 20.21 20.35 20.50 19.55 20.00 20.15 20.21 21.15 21.55 22.40 18.45 18.50 18.55 19.00 19.05 19.10 19.35 als Libert Ramakers volkomen abstracte altaarstukken hebben kunnen plaatsen. Aad de Haas is vele anderen voorgegaan, die nu zonder kerkelijke censuur kunnen werken. De controverse met de kerk heeft lang de aard van het werk van Aad de Haas bepaald. In latere jaren kwam hij er weer los. Zijn stijl veranderde van poëtisch rea lisme naar sterker expressionistische ui tingen, waarin religieuze onderwerpen zijn aandacht gevangen bleven houden. Zijn dood betekent een grote verarming voor het Limburgse kunstleven. ROTTERDAM. Cabaretier Paul van Vliet heeft maandagavond in het Rotterdamse Hofpleintheater, waar in opdracht van de Westdeut- sche Rundfunk filmopnamen wer den gemaakt een man, die herhaal delijk „boe” tegen hem riep, klap in het gezicht gegeven. Toen Paul van Vliet na zijn op treden vroeg wie steeds „boe” had zitten roepen en bovendien had ge schreeuwd „Maak die hele opname maar over” stak een man in de zaal zijn vinger op. Aan het verzoek van de cabaretier om „dan eens bij hem te komen" voldeed de man waarna Paul van Vliet hem een forse klap in het gezicht gaf. De „boe”-roeper nam dat niet, wilde op het podium klimmen, maar werd snel gegrepen en uit de zaal verwijderd. Paul van Vliet bood later op de avond aan het publiek zijn veront schuldigingen aan voor zijn naar hij zei „overdreven driftig optreden". 21.30 22.30-23.00 als wij zijn kan aanvaarden. Als de om roepen ons opdrachten gaan geven, zou de NOS dat wel eens als een aantasting van het eigen bestaansrecht kunnen opvatten”. „Maar aan de andere kant: wat kost nu zo’n NOS-reportage? De NOS moet met minstens drie bussen uitrukken en zijn beelden via een straalzender naar de ampex doorseinen. Dat hoeven wij niet. Onze één-cameraketen in een tweetons- wagen kan de beelden ook zelf reoorden. Ik dacht, dat het voor kleine reportages, die óf veel haast hebben, óf op het laatste ogenblik gemaakt moeten worden, gemak kelijker en goedkoper is om van een kleine particuliere videomaatschappij gebruik te maken dan een dure NOS-reportagetrein in beweging te zetten. Tussen haakjes: wij hebben dat schaaktoernooi-item voor de AVRO kunnen maken, omdat de NOS niet op tijd faciliteiten kon leveren”. Nederland H NOS: (K) De Fabeltjeskrant. STER: (K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. AVRO: (K) Tarzan (film). STER: (K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. AVRO: (K) Een echte Parisien ne (film). (K) De Kon. Javaanse Hofdan- sers van het Sultanaat van Jog jakarta. IKOR-CVK-RKK: Kenmerk. NOS: (K) Journaal. Verwachten Poederbach en Van der Busken concurrenten op korte termijn? „Nee. Niet binnen afzienbare termijn. De investeringen zullen voorlopig een rem zijn. Er moet in Nederland trouwens eerst een generatie komen van video-getrainde beeldtechnici. Daaraan is op dit moment een enorm tekort. Deze technici zullen een volledig andere instelling moeten hebben dan de met film opgegroeide generatie van nu. Nederland 1. Vanavond staat het te levisiescherm weer bol van het voet- balgebeuren. De tweede ontmoeting tussen Ajax en Arsenal, eikaars tegen standers in de kwartfinale om de Euro- pacub I, wordt rechtstreeks uitgezon den. Dat van de wedstrijd Benfica Feyenoord niet. De NOS geeft morgen een samenvatting. De speelfilm van vanavond wordt vervangen door een aflevering van Theatre of the Stars. Het middagprogramma op deze woensdag wordt door de AVRO ver zorgd, die de jeugd een nieuw Bibele- bons-verhaal voorschótelt. In de voor avond zendt de NOS van Gewest tot Gewest, met een reportage over de ver dwijnende palingrokerij o.a. uit, alsme de de tips von het nationaal bureau voor toerisme. De politieke zendtijd is dit keer voor de CPN. De .uitzending op Nederland I vindt haar einde met Den Haag vandaag. Nederland 2. In de wetenschap dat het op het eerste net wel weer voetbal geblazen zal zijn heeft de AVRO, die op Nederland 2 uitzendt, voor vanavond maar een speelfilm geprogrammeerd. De boulevard-comedie „Een echte Pa risienne”, met Brigitte Bardot. De AVRO begint overigens haar uit zending om zeven uur met een nieuwe aflevering uit de Tarzan-serie. Na de film omstreeks kwart voor tien het 3e programma van een reportage die ge maakt werd van het optreden van de koninklijke Javaanse hofdansers van het sultanaat van Jogjakarta. Vervolgens presenteert CVK/IKOR/ RKK de wekelijkse informatierubriek Kenmerk over kerk en samenleving. Na het laatste nieuws wordt de herha ling van les 3 in de cursus Filosofie van Teleac uitgezonden. Samen maakten zij een jaar geleden in opdracht van de NOS een kleurenfilm over het televisie-opleddingsinstituut Sant bergen in Hilversum, babbelden wat over video, merkten dat hun beider opvattingen over video best eens kansen voor de toe komst konden geven en besloten toen een videoproduktiemaatschappij in het leven te roepen .Intussen werd er eind 1971 een maatschappij opgericht, Video Rental ge naamd, die video-apparatuur verhuurde, maar zich niet met de programmatische kant van video wilde bemoeien. Dat laatste nam Holland Video op zich. Na een korte experimentele periode bood Holland Video vanaf 1 januari zijn dien sten aan iedereen, die op bestelling video- produkties wilde hebben, aan. Daarmee schiepen ze wel een precedent, want in ons land bestaan er geen particuliere televisiemaatschappij tjes. In Londen wélr daar opereren zo’n drie vier kleine studio’s ten behoeve van BBC en ITV (commerciële TV). Om niet te spreken van het Duitse Intertel, maar dat is een hele grote Tom Poederbach: „We hebben al wat kunnen doen. Zo heeft Holland Video de twee dagen lokale televisie verzorgd, waar mee Dronten zijn inwijding als gemeente vierde. We hebben ook voor de AVRO een tien minuten-reportage verzorgd van het Hoogovenschaaktoernooi. Maar voorlopig is dat zo’n beetje alles. Ongeacht het feit of al dan niet Benfica-Feyenoord op het scherm zou komen heeft de AVRO als alternatieve mogelijkheid tijdens die spannende uren Brigitte Bardot in het strijdperk geworpen en wel als „Een echte Pari sienne”, een film van Michel Boisrond uit 1957, de periode dat Bardot’s popu lariteit snel begon te stijgen. Zij was toen 23 jaar oud (geboren 28 september 1934), had wat bijrolletjes op het to neel gespeeld, was covergirl geweest en begon na ’52 een heel voorzichtige filmcarrière die wel sensationeel be gonnen was in Roger Vadim’s „Et Dieu créa la femme”, maar daarna verzand de in onbetekenende blijspelletjes, tot drie films in ’55, „Cette sacrée gamine”, „La lumière en face” en „En effeuil- lant la marguerite” haar een blijvende reputatie bezorgden. Daarna volgde opnieuw een film met Vadim („Les bijoutiers du Clair de Lune”), waarna het luchtige vermaak weer opgezocht werd in Boisrond’s „Une Parissienne”. Brigitte is in deze huwelijksklucht de eigenzinnige dochter van een Franse minister-president (André Luguet) die verliefd wordt op de secretaris van haar vader (Henri Vidal) en hem in een huwelijk forceert dat door weder zijdse ontrouw bedreigd wordt. Zo be gint Brigitte (die ook zo in de film heet) een affaire met een bezoekende prins (Charles Boyer) en na veel mis verstanden en hofschandalen komt ze langs die omslachtige omweg tot de erkenning dat haar man toch wel van haar houdt. Geen opzienbarende intrige dus, maar een lichtelijk pikant boule vardstuk dat met de nodige vaart door de in dit genre geroutineerde Boisrond in beeld is gebracht. CHARLES BOOST. MAASTRICHT. Aad de Haas, de in Limburg zo bekende kunstschilder, is gis teravond zeer plotseling overleden. Hij is 51 jaar geworden na een leven, waarin hij een grote bekendheid kreeg door zjjn werk, maar 'niet minder door een controverse met de katholieke overheden in Limburg naar aanleiding van dat werk. Die be kendheid heeft geresulteerd in een groot aantal tentoonstellingen van zijn later heftig expressionistische werk, onder meer zijn grafiek in de Haarlemse Vlees hal, enige jaren geleden. Dank zij de bemiddeling van Pieter G. Alferink, leider van het kunstenaars secretariaat in Amsterdam, maakte de filmmaatschappij Bavaria uit München twee cabaret-programma’s voor de West-Deutsche Rundfunk (WDR). Aan deze twee programma’s, die be gin en eind september op Duitsland 1 zullen worden uitgezonden, wordt mee gewerkt door Jasperina de Jong, Paul van Vliet, Neerlands Hoop in Bange Da gen, Seth Gaaikema, Don Quishocking, Connie Stuart, het ensemble uit de mu sical „En nu naar bed” en Herman van Veen. Aanvankelijk wilde niemand aan de ze televisie-uitzendingen meewerken, omdat, zoals Pieter Alferink zegt, „ze het niet zo duidelijk zagen zitten, te meer omdat alle teksten in het Duits moesten worden vertaald. Onze tekst schrijver, Thomas Woitkewitsch, zag evenwel kans voor uitstekende verta lingen te zorgen, zoals bijvoorbeeld voor de nummers „Striptease” en „Oom Bas tiaan” van Jasperina de Jong”. Pieter Alferink had aanvankelijk ook moeite om Bavaria te overtuigen. ,;Maar toen ik de producent enkele keren had meegenomen naar shows van Jasperina en Herman van Veen en hem ervan overtuigd had dat het Nederlandse ca baret overal volle zalen trekt, zag hij ér wel iets in. Tenslotte heeft Neder land een breed scala aan cabaret, veel breder dan in Duitsland. Daar kennen ze alleen maar groepen als „Die Sta- chelschweine” en dat kun je eigenlijk alleen maar vergelijken met het soort cabaret dat Sieto Hoving brengt. Caba ret dat in de richting van entertainment of musical gaat, kennen ze in Duitsland nauwelijks”. Hoezeer Bavaria nu overtuigd is van de kwaliteit van het Nederlandse caba ret blijkt uit het eerste persbericht, dat deze maatschappij in Duitsland heeft verspreid. „Wie voor het eerst naar een Nederlands cabaretprogramma kijkt, weet niet wat hij ziet”, zo heet het. „Cabaretiers presenteren hun klein kunst in theaters, die zo groot zijn, dat in Duitsland alleen grote sterren uit de showbusiness er een optreden zouden durven riskeren”. Bavaria heeft een begin gemaakt met de opnamen, eerst van de show van Seth Gaaikema in het Amsterdamse Carré. In Rotterdam is maandagavond 1 voor de Duitse televisie-uiltzendfingen I een speciaal programma opgevoerd, I waaraan Paul van Vliet, Jasperina de Ijong, Don Quishocking, Neerlands i Hoop in Bange Dagen en Herman van Veen medewerkten. Nu al j heeft de West-Deutsche Rundfunk laten weten belangstelling te hebben voor een derde programma. Pieter Alferink is I nog bezig hiervoor andere cabaretiers I te interesseren. I Inmiddels zijn de eerste reacties bin- i nengekomen naar aanleiding van het I eerste Duitse tv-pnogramma dat het Hadimassa-team onder de titel „Ein Hit für Deutschland” maakte. Daaraan werd onder meer meegewerkt door Wim de Bie, Kees van Kooten, Ton van Duin- hoven en Dimitri Frenkel Frank. De reacties zijn weinig vleiend. In het Duitse televisie-blad „Hör zu” schrijft I een televisie-kijker over de „would-be- I intellectuelen”, die de arrogantie heb- I ben het Duitse publiek een dergelijke misser voor te schotelen, waaruit blijkt I hoe waanzinnig deze henen over ons I denken. En een ander schrijft: „Na deze „Hit für Deutschland” kan ik alleen nog maar zeggen: arm Duitsland, arme kij- I kers”. (Van onze correspondent) UTRECHT Veertien Nederlandse en buitenlandse muziekgroepen zijn uitgeno digd voor Doelen Jazz ’72, een uniek ge beuren, dat zich afspeelt in de nachten van vrijdag 24 en zaterdag 25 maart, ge volgd door een hele zondag jazz op 26 maart, die duurt van 's middags 12 uur tot middernacht of later. Dit jazzfestival, opgezet door De Doelen in Rotterdam in samenwerking met de Stichting Jazz in Nederland, is terdege voorbereid. De fi nanciering is in handen van de leiding van de Rotterdamse kunsttempel. Behalve al die groepen, die live te be luisteren zullen zijn, zullen films worden gedraaid van de groten van de jazz: Louis Armstrong, Duke Ellington, Count Basie, Nat King Cole en Charlie Barnett. Om de „happening” te vervolmaken zijn uitge nodigd dichters zoals: Jan Wolkers, John ny the Self kicker en Hans van de Waar- senburg. Echt voor elk wat wils, een uniek initiatief. Welgeteld zullen er zes Nederlandse groepen optreden, die eigentijdse, ge- improvisieerde muziek spelen. In dit in ternationale gezelschap mag zoiets bijna een evenredige vertegenwoordiging heten. Bijna, want de man die de enige jazzprijs heeft gewonnen die Nederland jaarlijks uitreikt de Wessel Ilckenprijs is niet gevraagd. Hij werd genegeerd, vergeten, overgeslagen. Dit jaar is de doorbraak te verwach ten naar een nieuwe vorm van massa communicatie: video heeft ongekende mogelijkheden op het gebied van amu- sement-in-de-huiskamer (u zet uw geliefkoosde film op als een discofiel een grammofoonplaatje) op het gebied van onderwijs (videoprogramma’s op scholen, universiteiten, kaderopleidin- gen), op het gebied van de lokale tele visie, op het gebied van de informatie (video als gehele of gedeeltelijke ver vanging van boek, krant of tijdschrift) De zogenaamde hardware (technische apparatuur) heeft inmiddels zijn in trede in Nederland gedaan; Nu komt het op de ’software aan, ofwel de pro gramma’s. Wij hebben twee van de vele moge lijkheden die video kan hebben, onder de loep genomen: wij spraken met Tom Poederbach en Hans van der Bus ken, de mensen die Holland Video- produkties (een professioneel opere rende videoproduktiemaatschappij) leiden. Verder spraken we met de heer R. M. Schoots, directeur van de uit geverij Videocom in Baarn, een uit geverij, die zich geheel heeft gespe cialiseerd in het leveren van video programma’s voor educatieve doelein den. Daarover in een vervolgartikel. het maken van videotapes voor toneel groepen. Zo maakten Poederbach en Van der Busken voor Centrum een inleiding, alsmede een trailer van een kwartier van het stuk „Kwartet”, dat daarna nog in première zou gaan. Van der Busken: „Zo’n tape zou je op scholen kunnen laten zien en daarmee de jeugd naar de schouwburg kunnen halen; je kan zo’n trailer ook vooruitsturen naar de theaters, die er via monitoren in de foyers de bezoekers mee kunnen confron teren. Dus óók in de schouwburg: Bin nenkort in dit theater!” De lokale televisie is zeker gebaat met de diensten van maatschappijtjes als Hol land Video. Omdat Holland Video com plete reportages kan maken en door zijn mobiele unit ook niet gebonden is aan één lokatie. Wil lokale televisie zélf program ma’s maken, dan kost dat tonnen, terwijl een unit als Holland Video huren veel goedkoper is: de twee dagen operationeel zijn in Dronten bijvoorbeeld kwam op zes a zevenduizend gulden. Nóg meer mogelijkheden zijn: presen teren van reclamespots. Even vlug een voorlopig STER-filmpje aan de klanten la ten zien. En dan de platenpromotie: de grammofoonplaten kunnen niet alleen ge hoord worden, maar eventueel ook verge zeld gaan met een tape, waarop de artiest te zien is. Aad de Haas was een Rotterdammer, die tijdens de oorlog in Zuid-Limburg terecht kwam. Hij nam er deel aan het verzet en kreeg in 1949 de prijs voor het kunste naarsverzet. Kort daarna is zijn strijd met som mige kerkelijke overheden ontbrand, ter wijl anderen hem juist de hand boven het hoofd hielden. Hij schilderde namelijk een kruiswegstatie voor de kerk van Wahlwiller in Zuid-Limburg. Hii week, door een grote dichterlijkheid in dat werk, sterk af van de traditionele stijl. Het werk is uit de kerk verwijderd en bevindt zich thans in het Maastrichtse Bonnefantenmuseum. Het nieuwe in de stijl is inmiddels allang achterhaald nu er kerken zijn waar Limburgse kunstenaars HILVERSUM I 7.00 Nws. 7.02 Het levende woord. 7.08 (S) Preludium I. 7.30 Nws. 7.41 Hier en Nu. 7.55 (S) Preludium II. 8.10 Te Deum laudamus. 8.30 Nws. 8.41 (S) j Podium voor de vrouw. 9.10 (S) Klass. muz. 10.00 Zondagsbed bij de schoolra dio. 10.04 Schoolradio. 10.30 Nws. 10.33 (S) Voor de zieken. 11.05 Geest, liede ren met toelichting. 11.30 Hier en Nu. 11.32 (S) Pop. klass. muz. 11.55 Meded. 12.00 Los-vast. 12.10 Kunst- en vlieg werk. 12.26 Meded. t.b.v. land- en tuin bouw. 12.30 Nws. 12.41 Hier en Nu. 13.00 De tafel van drie. 13.30 Zingen met Cecilia. 13.45 Buiten de taalgrens. 14.05 Schoolradio. 14.25 (S) Klassieke kamermuz. 15.00 Geref. dienst. 15.391 Nws. 15,33 (S) Vocaal ensemble met I solisten. 16.00 (S) Jeugdland. 17.00 (S) I Popmuz. 17.30 Nws. 17.32 Hier en Nu. I 18.00 (S) Licht ensemble. 18.24 Op de I man af. 18.30 Nws. 18.41 Wereldpano- rama. 18.50 (S) Muz. van het Leger des Heils. 19.05 (S) Kerkorgelconcert. 19.35 (S) Vrij voor muz. in vrije tijd. 20.05 Pleisterplaats. 20.30 (S) Radio Actief. 22.20 Avondoverdenking. 22.30 Nws. 22.40 Den Haag vandaag. 22.50 Jong zijn na de Tweede Wereldoorlog. 23.10 (S) Amusementsmuz. 23.55 Nws. HILVERSUM II 7.00 Nws. 7.11 Gymn. 7.20 (S) Dag met een plaatje. 8.00 Nws. 8.11 Jour naal. 8.20 (S) Dag met een plaatje. B.30 De Groenteman. 8.50 Morgenwij ding. 9.00 Toppers van toen. 9.35 Wa terstanden. 9.40 Schoolradio. 10.00 Voor de kleuters. 10.1C Arbeidsvitaminen. 11.00 Nws. 1130 Rondom 12 11.55 Beursber. 12.30 Sportrevue. 13.00 Nws. 13.11 Journaal. 13.30 (S) Klass. kamer- 14.05 (S) Klass. en mod. piano- 14.30 (S) Kon. Militaire kapel. 15.00 Plate. 16.00 Nws 16.03 Aspecten. 17.00 Mobiel. 17.55 Meded. 18.00 Nws. 18.11 Journaal. 18.20 Uitz. van het G.P.V. 19.00 (S) Lichte grammofoonmu- ziek. 19.25 De gesproken brief. 19.30 Kleur. 20.00 Nws. 20.05 Klass. muz. 21.52 Uit welk boek is dat? 22.30 (S) Dichter bij de muz. 22.55 Meded. 23.00 Nws. 23.10 Journaal. 23.20 Ik hoor, ik hoor wat u niet hoort. 23.55 Nws. HILVERSUM III 7.00 Nws. 7.02 De Hugo van Geld eren Show. 8 00 Nws. 9.00 Nws. 9.03 Take nine. 10.00 Nws. 10.03 Robbie Dale on Radio. 11.00 Nws. 11.03 Gospelsounds. 12.00 Nws. 12.03 KRO-op-drie. 13.00 Nws. 13.03 Raden maar. 14.00 Nws. 14.03 KRO-op-drie. 15.00, 16.00 en 17.00 Nws. BRUSSEL 324 18.05 Voor de soldaten. 18.28 Paarde- sportuitslagen. 18.30 Verkeerstips. 18.45 Sport. 18.55 Taalwenken. 18.57 Lichte muz. 19.00 Nws. actualiteiten en Ever greens. 19.45 Pol. uitz. 19.55 Orkestmuz. 20.00 Operettefragmenten. 22.00 Nws., De Zeven Kunsten. 22.20 Jazzmagazine. 23.00 Kamermuz. 23.40 Nws. Nederland I 17.00-17.30 AVRO: ma. NOS: (K) De Fabeltjeskrant. STER: (K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. NOS: Van gewest tot gewest. NOS: (K) Reportage eerste helft ArsenalAjax. Politieke partijen: C.P.N. NOS: (K) Reportage tweede helft ArsenalAjax. STER: (K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. Stichting Socutera. NOS: Murder in the first. NOS: (K) JoumaaL Den Haag vandaag. Studio Sport. 22.10 22.35 22.40-23.10 TELEAC: Filosofie (3). Nederland I 10.45-11.35 en 14.00-14.25 NOS-NOT: Schooltelevisie. NOS: (K) De Fabeltjeskrant. STER: (K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. VPRO: (K) Beertje Colargol. Trio Milton Buckner. Popeye. STER: (K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. VPROBerichten uit de Samen leving. Laurel en Hardy. (K) Vijf routebeschrijvingen naar het Witte Huis (rep.). (K) De Fred Haché-Show. IKOR-CVK: Oordeel; Nederland II NOS: Samenvatting Benfica Feyenoord. NOS: (K) De Fabeltjeskrant. STER: (K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. TROS: (K) Calimero. TROS: Zorro (film) Kleine mensen hebben grote wensen. STER: (K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. TROS: (K) Mission Impossible. (K) Wereld op water (rep.). (K) Ballet van Strawinsky. NOS: (K)Ter Visie. 23.05-23.10 (K) Journaal. ./MW"

IJmuider Courant | 1972 | | pagina 13