Ajacied Arie Haan: Voetbalvereniging werd geboren we veel gemakkelijker maakt zich op j eugdui twisseling voor met buitenlandse clubs HVB-elftal overklaste Onze Gezellen volledig Niet Fiat Stars, maar Punch bekerfinale tegen Mars m Dikstaal en ja, TO Kamoen bij de selectie TENNIS Zege Guimard „Met één breker scoren uit de „werklozencompetitie” „Waterloo” Ril r igs w ®J0 ago ^nosoiood zzrfred muschter 1 J r Renova op dreef Utrechtse jeugd beter dan Haarlem Tennissters achter Delta Lloyd kampioen tegen Colombia Koersen Hilversum 21 fo fa OOI on Dqu goo Eoo OTO 000 tlDD 00 F WOENSDAG 22 MAART 1972 99 (Van een onzer verslaggevers) Tijd en geld Verzorger Verbouwing et. a VOORSEIZOEN- AANBIEDINGEN *“«•10 Q ‘Maannn.Hf- ’05DODO Li 1 AAAra^RWVWUVWWVtMAMMRIWVIIVVIMWIAMMIinWMWIiKllflAniUt^^^ (Van onze basketbaimedewerker) ADVERTENTIE (Van een medewerker) (Van een medewerker) HAARLEM. Het voorlopig Haarlem, af delingselftal speelde gisteravond ter voor bereiding op het Vierbondentoemooi een oefenwedstrijd tegen vierdeklasser Onze Gezellen en daarbij bleven de HVB-ers met een score van 60 duidelijk aan de winnende hand. Vooral in de tweede helft de eerste werd met een 20-voorsprong afgesloten had Onze Gezellen vrijwel niets meer in te brengen en gaf het Haar lems elftal volledig de toon aan. DEN HAAG De zes districts wedstrijden voor het samenstellen van de districts teams en de drie interdistrictsontmoetingen (Zuid I—Zuid II 2-3, Oost—Noord 2-1 en West IWest II 0-2) zjjn gespeeld. De be geleidingscommissie amateurelftal had eer der klaar willen z(jn met deze selectiewed strijden, maar er ontstond enige vertraging door ijs, sneeuw en mist in februari en begin maart. AMSTERDAM Door een 7-3 zege op TSF Schiedam is het herenteam van Delta Lloyd voor de derde maal in successie kampioen van Nederland geworden. Delta Lloyd heeft nu drie punten voorsprong HAARLEM. Op het veld van het KNVB-sportcentrum in Zeist speelde het Haarlems jeugdelftal van 14 en 15 jaar te gen de jeugd van de afdeling Utrecht en verloor daarvan kansloos met 31. De jon ge Stichtenaren hadden onbetwist het bes te van het spel. AMSTERDAM Waar in feite niemand rekening mee heeft gehouden, is gister avond in de Apollohal te Amsterdam toch gebeurd. Fiat Stars, dat onverwachts toch nog kansen op de dubbel in de basketbal- competitie scheen te heben, verloor tegen alle verwachtingen in van het op bezoek komende Factotum-Punch. Van groot be- 2 3 1 3 2 2 JOHANNESBURG Nederland kreeg voor de tweede ronde van het toernooi om de Federationcup tegen Colombia een on verwachte achterstand te incasseren door verlies van Marijke Schaar in het enkel spel tegen Isabel Fernandez de Soto met 2-6, 6-2. 3-6. Ook in het duel voor de eerste ronde te gen Nieuw-Zeeland kon Marijke Schaar haar partij niet tot winst brengen. Het en kelspel tussen Betty Stöve en Maria de Moggio en het dubbelspel staan voor van daag op het progamma. Nederland bereik te de tweede ronde door een zege op Verlaagde, prijzen tot 1 april Reeds na vijf minuten nam Utrecht door Diependaal (Veenendaal) een 10-voor- sprong en in de 25ste minuut voerde Van Houten (Dostoj de winst tot 20. Kort voor rust scoorde Abspoel (WB) tegen: 21. Het technisch beter spelend Utrecht liep ver in de tweede helft tot 31 uit. In het begin van de strijd was Onze Ge zellen het meest in het offensief en moest doelman Cupee (Alliance) een paar keer handelend optreden om het afdelingselftal voor een achterstand te behoeden. Het ging hem bekwaam af. De HVB-ers raakten al lengs beter op elkaar ingespeeld en namen het initiatief volledig over. Zij kwamen na een half uur spelen aan een 10-voor- sprong, toen Poecke (Heemstede) in het strafschopgebied een vrije trap doortikte naar Hirs (De Brug). De Uil (Waterloo) voerde nog voor rust de winst tot 20 op. Voor de tweede helft moesten Kruyff (TZB), De Uil en Poecke plaatsmaken voor respectievelijk Van Norden (THB), Smul ders (NAS) en Spoor (THB). Er kwam toen meteen meer vaart in de Haarlemse aanvallen en toen Bos (DSK) na twaalf minuten de voorsprong voor het Haarlemse elftal met een ver schot op 30 bracht, was het verweer van Onze Gezellen gebroken. Hirs, Vrouwe (Waterloo) en Spoor schroefden de winst nog tot 60 op. Onze Gezellen kwam zelfs niet aan het redden van de eer toe. Voor het voorlopig Haarlems afdelingselftal was het een heel nuttige oefenwedstrijd en temeer omdat naast de schotvaardigheid van de voor hoede, ook de achterhoede goed in elkaar bleek te steken. Zo’n honderd toeschou wers waren van dit treffen getuige. Vol gende week dinsdagavond speelt het HVB- elftal in het sportpark Adrichem te Bever wijk tegen De Kennemers. Doelman Dortmundt (Terrasvogels) wist een grotere nederlaag voor het Haarlems elftal te voorkomen. Ook Rutten (Concor dia) viel op als verdediger. In het Haar lems elftal werd spitsspeler Caljouw MAC «Apart 5 C .Ak» 6 TüNint* De leden van Waterloo oefenen hun favoriete sport uit op de gemeentevelden aan de Waterloolaan. De twee velden die zij tot hun beschikking hebben, worden samen gebruikt met de Voetbalvereniging IJmuiden, die er voor de zaterdagmiddag- competitie beslag op legt. Elk moment, zo verwacht men bij Waterloo, kan er trou- mij dat juist dit vanavond op High bury niet beslissend zal zijn? Dat is toch mogelijk. Het is maar waarvoor je kiest op een bepaald moment. Ik geloof namelijk niet dat Ajax er met een tweede aanvallende middenvelder zwakker op is geworden. Ook niet in verdedigend opzicht”. Toch is Haan er ook van overtuigd dat Ajax vanavond tijdens de stormlo pen van Arsenal enigszins om zal moe ten schakelen. Haan: „Dat is misschien een nadeel. Misschien ook niet. Het blijft allemaal theorie. Met een gelijk spel ben ik uiteraard dik tevreden. Daarom geef ik ons ook maar vijftig percent kans om het er vanavond goed vanaf te brengen”. Haan heeft onder Kovacs („niemand kan toch stellen dat dat ook het werk van Michels is; ik heb hem gebracht”) dit seizoen de belofte meer dan inge lost. Michels, die hem eerst niet in zijn elftal wilde hebben omdat hij vreesde dat Haan op grond van zijn algemene ontwikkeling zich niet ondergeschikt aan het elftal kon maken, zag Haan aanvankelijk niet zo zitten, iets wat dit jaar toch wel een misvatting is geble ken. Haan: „Daar komt nog bij dat ik nu nog steeds in militaire dienst zit. Ik heb natuurlijk wel alle medewerking maar dat blijft een handicap. De vol gende lichting zwaai ik af. Dat kan mijn spel alleen nog maar meer ten goede komen. De tototips van Arie Haan luiden: VitesseFC Utrecht TelstarFeyenoord VolendamMW Den BoschGo Ahead Eagles FC Twente—NEC Den HaagPSV SpartaNAC ExcelsiorGroningen Fortuna VI.Heerenveen EindhovenRoda JC FSCWageningen DFC—AZ ’67 HVC—Haarlem Arie de Vroet, bondscoach en verant woordelijk voor de selectie van het Neder lands amateurelftal en voor het B-team, heeft 32 spelers aangewezen, die met uit zondering van doelman Reitsma op dinsdag 28 maart op een der velden van het KNVB- sportcentrum te Zeist een oefenwedstrijd spelen (aanvang 16.30 uur), waarbij de spelers op hun capaciteiten wederom zul len worden getest. Doel verdedigersGerardu (Caesar), Bezem (Gouda) en Warringa (Ellermark). rechtervleu- gelverdedigers: Van Dulleman (RVC), Onclin (ZFC) en de Jong (Xerxes), linkervleugelverde- dlgers: Van Kesteren (Noordwijk), neerland (OWO) en Dikstaal (Stormvogels), centrale ver dedigers: Van der Oever (RVC), Marijt (Noord wijk). Zwambom (Alblasserdam), Horsels (Cae- »ar) en Muller (Ede), middenvelders: Meertens (Emmen), Stroker (Ede), Lagendijk (UVS) H. Vreeburg (DOS ’01), G. Schoormans (Laura), J. Mijnster Xerxes) en Vosmaer (VUC), buitenspe lers: Jansen (Caesar), Verver (UVS). Meijerink (Emmen), Spaanderman (Noordwijk), Ensink (Heer en Wessels (WHC), spitsspelers: Gritter (AVC). Veeken Uithoorn), Van der Broek (Veer- se Boys) en Kamoen (EDO). HILVERSUM. In Hilversum zijn dinsdag avond draverijen gehouden. De uitslagen zijn: Okapi-prijs le afd. 2000 meter met autostart: 1. Jay Rodney J (M. v. d. Togt) 1.24.8 2.29.6, 2. Johanna H, 3. Io Hendrik. Winn 1.50. pl 1.50 2.50 1.50, koppel 2.50, trio 64.20. Quagga-prijs 2400 meter met autostart: 1. Indra Shadow (M. v. d. Togt) 1.23 3.19.3, 2. FriscoUne Mac, 3. Gyas. Winn 1.70, pl 1.40 2.20, koppel 5.50. Panda-prijs 2400 meter: 1. Idyl Hollandia (E. Schwarz) 1.24.1 2.15.5, 2. Illustre Mac. 3. Helm- Vogels S. Winn 5.90. pl 1.40 1.20 2,-, koppel 8.80, trio 125.20. Okapi-prijs (B. Leeuwenwamp) 1.25.6 2.51.2, 2. Joffer, 3. Idetonka. Winn 3,-, pl 2.10 3.40, koppel 13,-, trio 104.10. Grote Maart-prijs 1600 meter met autostart: 1. Loring Hanover (A. Siderius) 1.19.8 2.07.7, 2. Ca lumet Bulwark, 3. For Ever. Winn 3,-, pl 1.90 2,-. koppel 10.50, trio 42.50. Poema-prljs 2000 meter met autostart: 1. In Time (S. van Leeuwen) 1.33.3 2.44.5, 2. Inez, 3. Important D. Winn 5.10. pl 1.10 2.10 3.70. koppel 4.80. trio 314.50. Rinoceros-prijs 2040 meter: 1. Jacob Areta (C. Liefting) 1.25.7 2.56.5, 2. Jello. 3. Ida Polsbroek. Winn 7.10, pl 1.90 1.80 7,-, koppel 11.-. trio 672.60. Serval-prijs 2000 meter met autostart: 1. Flin stone V (C. Groenewegen) 1.21.5 2.42.9, 2. Helios Ch, 3. Herman. Winn 14.50, pl 2.60 1.30 2.40, kop pel 29.80, trio 401.40. Mustang-prijs 2440 meter: 1. Kasper Nac (M. Vergay) 1.31.4 3.39.4, 2. Komtesse D, 3. Jose Westlandia, Winn 8.-. pl 2.60 1.20, koppel 6.50. In de gezelligheid van de kantine, de clubvrienden bijeen. V.l.n.r. aan de bar: dé heren R. S. Verdikt, doelman eerste elftal, Wim Kok, veteranen doelman, J. Bruinsschaart, aanvoer der eerste elftal, „Japie” Bouwes, J. Kok, tweede secretaris, H. F. Broek, M. Middelkoop, algemeen voorzitter, G. Bralten en kantinebeheerder R. de Jong. verbouwing van de kantine. Daar moet een gedeelte bijkomen, dat in overeen stemming met het reeds bestaande ge bouw zal moeten zijn. De handen jeuken om er aan te begin nen, want de zelfwerkzaamheid in de club is van dien aand, dat men zijn mannetje wel staat als er iets groots verricht dient te worden. Het ligt in de bedoeling dat er vijf vierkante meter gezelliheidsruimte bij komt, want zo als het nu is, puilt de’ club er uit met de twintig competitiespe- lende elftallen, en helemaal als straks de uitwisseling tussen de internationale voet- baljeugd weer in volle gang is. VALLS De Fransman Cyrille Guimard heeft dinsdag de. tweede etappe van de profwielerronde van Catalonië, een rit over 184 kilometer van Sabadell naar Valls, ge wonnen in de tjjd van 5 uur, 7 minuten en 45 seconden. De Spanjaarden Lasa en José Gomez Lucas werden respectievelijk twee de en derde. De Fransman Raymond Pou- lidor behield de leiding in het klassement. Algemeen .klassement: 1. Poulidor (Fr) 8.50.43, 2. Manzaneque (Sp) 8.51.08 3. Lasa (Sp) 8.51.11, 4. Van Springel 'Bel) 8.51.11, 5. Deslisle (Fr) zt, 5. Santy (Fr) 8.51.19, 7. Tabak (Ned) 8.51.30, 8. Ponton (Sp) 8.51.35, 9. Santamaria (Sp) 8.51.37, 10. Van Schil (Bel) 8.51.42, 38. Vianen 8.52.48, 52. V. d. Vleuten 8.53.51, 54. Prinsen 8.54.34, 55. Del- noy 8.54.39, 67. Karstens 8.55.55, 75. Van Katwijk 9.01.17. 76. Pustjens 9.06.13. vrijdag op het programma. Ondanks de uitermate korte tijd van voorbereiding werd toch nog een uiterst acceptabele op lossing voor de speelruimte gevonden. Mars Energie Stars en Factotum-Punch zullen vrijdag om negen uur in de Kenne- mer Sporthal te Haarlem gaan uitmaken, welke ploeg zal gaan deelnemen aan de strjjd om de Europa-cup 2. Gezien het ge ringe krachtsverschil ongetwijfeld een duel, waarin de spanning te snijden zal zijn. De vaststelling van deze wedstrijd houdt voor de districtscompetitie in, dat een deel van het vrijdagavondprogranuna komt te vervallen. IJMUIDEN In het laatste deel van de competitie kwam voor de voetbalvereniging Waterloo plotse ling de spanning opzetten en waren er redelijke kam pioenskansen, die jongstleden zondag tot feesten aanlei ding hadden kun nen geven. Het is niet gelukt, Wijk aan Zee sleepte de titel binnen en Waterloo werd een goede tweede. Ze zijn er niet al te rouwig om, de }Vaterlooërs. Groot is het verdriet niet, al waren ze wel graag van de HVB naar de KNVB overgegaan, temeer daar het reserve- elftal, al enkele weken geleden, wèl kampioen werd en dan automatisch ook naar de KNVB zou zijn gepromo veerd. In een partij voor de eerste klas bleef Renova na een doelpuntenrijk duel met 12-6 de meerdere van Santos Bavao. Vis ser en Stoete scoorden elk viermaal, ter wijl Vogel (2), Ruiter en Koppen de overige treffers voor hun rekening namen. Voor Santos kwamen Bronstringjen Kemp alle bei tot een hattrick. In de reserve eerste klas werden drie wedstrijden gespeeld en daarvan waren de resultaten: EDO 2-Kennemerland 2 4-3; HFC 2-Geldermans 2 3-0 en Renova 2- Assumburg 2 4-2. Het tweede van SHS won in de reserve tweede klas met 4-2 van Vliegende Vogels 3. nu al voor de elfde maal en ze is vooral in IJmuiden uitgegroeid tot een uitgebreid internationaal jeugdtoernooi, waaraan ook voetbalclubs uit Zwitserland en België deelnemen en een aantal zusterverenigin gen uit deze gemeente, die daarvoor een speciale uitnodiging ontvangen. Vorig jaar Waren onder andere VSV en SVIJ van de partij. Elk jaar weer vereist zoiets een enorme organisatie. De spelers van de buitenlandse clubs moeten bij particulie ren worden ondergebracht. Maar daarvoor hebben we ook steeds erg veel medewer king gekregen van de andere clubs uit IJmuiden die aan het toernooi deelne men”. lang is dit duel was de vroegtijdige dis kwalificatie van topscorer Chestnut. Binnen twaalf minuten liep de lange Amerikaan drie persoonlijke fouten op. Fiat Stars bezat op dat moment een kleine 22-18 voorsprong. De Delftse ploeg met uti- blinker Eric van Woerkom kwam naar mate de wedstrijd vorderde steeds dichter bij en veroverde vlak voor de rust zelfs een 42-48 voorsprong. In dit bikkelharde duel slaagde Fiat Stars er na de rust in nog een keer bij te komen. Bij 62-64 werd echter het vonnis over de thuisclub ge veld. Chestnut kreeg zijn vijfde persoon lijke fout en toen bleek opnieuw, dat de Amsterdamse basis te smal was. Slechts Kees Smit bleef regelmatig scoren, doch ook hij kon niet verhinderen, dat Fiat Stars langzaam maar zeker verder achter op raakte. Hoewel Factotum in de slotfase achtereenvolgens Sikking, topscorer Van Woerkom (17-23) en Jan Bruin verspeelde, hielden de gasten de winst stevig vast en zegevierden opmerkelijk ruim met 88-97. Voor Fiat Stars, dat in Kees Smit zijn voornaamste troef had met een bijdrage van 6-17, ongetwijfeld een enorme teleur stelling. Mocht Fiat Stars volgende week woensdag de beslissingswedstrijd om de landstitel tegen Levi’s eveneens verliezen, dan zijn de Amsterdammers in één klap van internationaal contact verstoken. Deze laatste wedstrijd zal vrijwel zeker in het Sportpaleis in Rotterdam verspeeld wor den. De bekerfinale staat reeds voor komende Een andere niet weg te denken figuur noemt de heer Kok de oud-scheidsrechter Wim Bralten. Deze zet zich met tomeloze energie in als verzorger-met-spons voor het tweede elftal, het eerste interesseert hem nauwelijks. De heer Kok: „Hij voelt zich gewoon een soort vader voor die jongens en is het er dikwijls helemaal niet mee eens, wanneer één van „zijn” spelers plotseling in het eerste moet uit komen”. Dan heeft hij dit seizoen nogal wat te verwerken gekregen, want wat blijkt: om dit reserve elftal in stand té houden, zijn er maar liefst tweeëndertig spelers nodig geweest. Men wijt het dan ook aan het enorme doorzettingsvermogen en de wil tot vechten van die jongens, dat dit elftal ondanks de steeds wisselende samenstel ling toch kampioen geworden is. In december van het afgelopen jaar bestond de voetbalvereniging vijfendertig jaar. Waterloo is namelijk geboren in de crisistijd. In 1936 werd de vereniging op gericht en zij is werkelijk ontstaan uit de zogenoemde „Werklozencompetitie” en be gonnen met een dubbeltje contributie in de week, want meer kon bruin in die donkere dagen voor de arbeider, niet trekken. Een der medeoprichters was des tijds de voormalige loco-burgemeester H. de Boer. (Van onze sportredactie) LONDEN. Toen Nico Rijnders aan het einde van het afgelopen seizoen naar de Belgische kampioenpretendent Club Brugge vertrok voorzag Ajax niet in het aantrekken van een tweede specifieke breker naast Johan Nees kens. Stefan Kovacs was bij zijn aan komst in De Meer eigenlijk ook meer geporteerd van aanvallend voetbal en daarom was Arie Haan, die pas in de nadagen van het Michels-regime kans zag zijn vaste kandidatuur voor Ajax- topelf te stellen, de logische opvolger van Rijnders. Het was een ingreep van de kleine Roemeen die de prestatie- curve van de Amsterdammers mede uiteindelijk spectaculair heeft doen stijgen. De lokroep om een tweede breker verstomde met het behalen van de gladde competitie- en Europa-cup- resultaten van de Amsterdammers. Alleen in speciale gevallen, zoals de uitwedstrijd tegen Dynamo Dresden en de duels tegen Arsenal, was het meestal Neeskens die opperde dat Ajax best nog zo’n tweede breker zou kun nen gebruiken. Lijkt een tandem Nees- kens-Rijnders op het eerste gezicht voor slijtageslagen zoals vanavond op Highbury een degelijker afweergeschut dan bijvoorbeeld een duo Neeskens- Haan, de laatste vindt dit erg betrek kelijk. Arie Haan: „Ik zie dat niet zo. Dat er juist nu weer over een tweede breker wordt gesproken komt na tuurlijk dor die wedstrijd tegen Arse nal. Misschien dat het op Highbury ook wel gunstig zou zijn geweest. Mis schien ook niet. Ik weet het niet”. En Haan heeft de volgende theorie om deze stelling te staven. Haan: „Ajax heeft nog nooit zoveel punten verza meld als juist dit seizoen. Een tweede breker op je middenveld houdt toch in dat je gewoon minder doelpunten maakt. Dat scheelt ook punten. Een gedeelte van die goede resultaten van dit seizoen valt mijns inziens toch terug te voeren tot het feit dat wij nu met één breker, Johan Neeskens, voetbal len. Doordat juist die middenlinie van ons zo aanvallend is ingesteld vallen er gemakkelijker treffers. En wie zegt De organisatie van dit jaarlijkse toer nooi kost de voetbalvereniging Waterloo veel tijd, maar nog meer geld. Voor de leiders van de buitenlandse clubs is men dikwijls toch wel op hotels aangewezen en die kosten zijn voor Waterloo. Maar de heer Kok vertelt er bij, dat de jeugd van zijn vereniging altijd erg actief is om door middel van allerlei acties, de beno digde gelden in te zamelen. Zoals elke vereniging kent ook Water loo wel een aantal van die typisch met de club vergroeide leden. Zo vertelt de heer Kok van een zekere „Japie” Bouwes, de oudste nog steeds op de groene mat actieve voetballer, die nog steeds zijn mannetje staat in het veteranenelftal en telkens wanneer Waterloo ter sprake komt, als slotopmerking lanceert: „Ik wil begraven worden op het Waterloo terrein”. De oudste speler in het eerste elftal is Jan Bruis- schaart, een speler waaraan de jongens zich nog steeds optrekken. Een voetballer ook, volgens de heer Kok, die kwaliteiten bezit waardoor hij in het verleden gemak kelijk een plaats bij het betaalde voetbal zou kunnen hebben veroveren. Hij deed het niet, want zijn clubliefde ging hem bovenal. Dan is er Nico de Boer, bestuurs lid, en van hem gaat het praatje dat hij zich omdraait wanneer de tegenpartij in de aanval gaat en pas weer kijkt als zijn metgezellen hem waarschuwen dat Water loo weer aan de bal is. De heer Kok: „Hij ziet alleen maar rood-wit vertikaal” (de kleuren van Waterloo, red.) „Deze interessante uitwisseling is spon taan zo gegroeid”, vertelt de heer Kok. „Het liep lekker en toen zijn we maar gewoon doorgegaan. Op het ogenblik zijn we zelfs met een club uit Engeland in onderhandeling. Die heet toevallig ook Waterloo, dus als het even meezit krijgen we dit jaaar met Pinksteren de twee Waterloo’s tegen elkaar in het strijdperk”. Het blijft voorlopig nog een jaartje bij het oude voor Waterloo, dat rustig kan uitblazen. Trainer Henk Bakkenes, oud- Stormvogelsspeler, die met zijn eerste elf tal de promotie zeer dicht genaderd was, mag hopen het volgend jaar gelukkiger te zijn. Bestuurslid J. Kok meent nog even dat het eerste elftal wellicht wat vecht lust te kort gekomen is om werkelijk door te dringen naar een hogere klasse, maar dan laten we het onderwerp verder rusten. Er staan namelijk al weer belangrijker activiteiten voor de deur. Want met Pasen gaat een groot deel van de club per luxe reisbus naar de Duitse plaats Harburg, een voorstadje van Hamburg, waar een sportieve jeugduitwisseling plaats vindt tussen de voetbalclub HTB Harburg en Waterloo. Met de Pinksterdagen komen de Duitsers dan voor een tegenbezoek in IJmuiden. De heer Kok: ..Die uitwisseling gebeurt Kinderrackets compl. ƒ19.50 Beginnersrackets compl. v.a. 27.50 DUNLOP-rackets compl. met cross spiral 39.50 met eternyf47.50 met darm62.50 GEHELE SEIZOEN GARANTIE Rep. en bespanningen in 1 dag gereed Zéér uitgebreide kollektie tennis- kleding van eenv. tot heel exclusief Jan v. Goyenstr. 18 - Tel. 28 53 09 HEEMSTEDE (Van een medewerker) HAARLEM. In de zaalvoetbalcom- petitie werden gisteren naast het belang rijke duel Kennemerland-SAC nog enkele wedstrijden gespeeld. ff-. v wens genomen op Tempo Team. 1 1 1 1 1 2 2

IJmuider Courant | 1972 | | pagina 21