NIEUW „BOEFJE” WERD MALLOTIG ALLEGAARTJE Vicky Leandros won Eurovisie Songfestival Triomf voor Fournet Frans programma in L I Radio dinsdag TV vanavond Loos bomalarm in Edinburgh Rapport onderwijs beeldende kunsten Totaal gebrek aan artistiek beleid bij Amsterdams Toneel Showprogramma met Diana Ross TV dinsdag Bob Hope in „road comedy” TV maandag 7 MAANDAG 27 MAART 1972 SANDRA EN ANDRES TEVREDEN MET HUN VIERDE PLAATS (Van onze RTV-redactie) Zaken VARA-MATINEE IN CONCERTGEBOUW Wilma naar Suriname AMSTERDAM Het Amsterdams Toneel is aan het einde van zijn eer ste seizoen nog altijd verstoken van een artistieke beleidslijn. Die droe vige conclusie moet men wel trekken uit de drie premières die het gezel schap de laatste weken heel kort na elkaar heeft gegeven: „Teresa” van Natalia Ginzburg, „De greep van de macht” van Eduardo Manet, en „Dag Boefje” van Eli Asser Co. Het zal nog niet dikwijls zijn voorgekomen dat een toneelgezelschap en dan nog wel het gezelschap van de Am sterdamse stadsschouwburg in één maand met drie stukken op drie ver schillende manieren zó duidelijk zijn onmacht en zijn totaal gebrek aan enige kunstzinnige richting of geeste lijke overtuiging heeft gedemon streerd. EDINBURGH Terwijl vech tende en schreeuwende fotografen zich op het podium in de meest on mogelijke bochten wrongen om een paar mooie plaatjes te kunnen schieten, de bijna 2.000 mensen de Usher Hall in Edinburgh al had den verlaten en Severine, de win nares van het Eurovisie Songfesti val van het vorig jaar, buiten in de druilerige regen helemaal al leen moest proberen nog een taxi te krijgen, zwaaide en lachte Vicky Leandros naar iedereen, die haar pad kruiste. Weg was haar arrogante houding, nadat de jury had uitgemaakt dat de 22-jarige Griekse zangeres, die Luxemburg vertegenwoordigde met het chan son „Après toi”, als enige in aan merking kwam voor de zege in het Eurovisie Songfestival 1972 met een puntentotaal van 128. Ondergangsmuziek Komend seizoen 'te'"' r» CHARLES BOOST SIMON KOSTER les VICKY LEANDROS (Van onze rtv-redactie) informatie 19.32 Kees Brusse en Qanci Geraedts in „Boefje”. 18.45 18.50 18.55 19.00 19.05 19.55 20.00 20.15 20.21 21.25 21.50 22.15 22.20 18.45 18.50 18.55 19.00 19.05 18.45 18.50 18.55 19.00 19.05 18.45 18.50 18.55 19 0(1 1905 19 30 19.55 20.00 20.15 20.21 21.10 AMSTERDAM. Het seizoen 1971/72 van de VARA matinee-concerten behoort weer tot het verleden. Zaterdagmiddag werd in de grote zaal van het Concertge bouw het laatste concert gegeven door het Radio Filharmonisch Orkest onder leiding van Jean Fournet met medewerking van het Groot Omroepkoor. Het programma vermeldde maar twee componistennamen Gabriël Pierné en Maurice Ravel en daaruit blijkt duidelijk de begrijpelijke voorkeur van de bij ons zo gewaardeerde Fransman voor de muziek van zijn land genoten. Hiermee treedt hij in de voetspo ren van zijn grote voorganger Pierre Monteux, die gedurende zijn tien jaren bij het Concertgebouworkest (1925-1934) zijn Franse stempel drukte op het muziekle ven in de hoofdstad. 19.55 èo.oo 20.15 20.21 21.05 21.55 22.35 22.40 22.45 22.50-23.20 (K) Beton (9). 21.00 21.10 23.10-23 15 19.30 19.55 20.00 20.15 20.20 21.10....en te behalen, waardoor zij zich nogal eens aan overdrijving schuldig maakte. Vooral het Rotterdamse achterbuurtdia- lect zette zij zo zwaar aan, dat het juist des te onnatuurlijker werkte. En van het liedje, dat zij moest zingen, bracht zij al héél weinig terecht. Maar de grote inzet, waarmee zij speelde, was ongetwijfeld sympathiek en op verscheidene gevoelige en komische momenten was haar vertol king heel raak. Zij is stellig een actrice met toekomstmogelijkheden, maar om die te ontwikkelen, zal zij wel in betere stukken moeten spelen, en onder betere regie. Er zijn trouwens veel zaken afge handeld het afgelopen weekeinde. Ma ry Roos komt begin mei naar Neder land voor een eigen tv-show. The Mi lestones komen eveneens. En Sandra en Andres hebben van de manager van The New Seekers een toezegging ge kregen voor een tournee door Enge land. Verder staan er tv-shows op het programma in Zweden en Noorwegen. „Eigenlijk ben ik juist daarom wel blij met een vierde plaats en niet met een eerste”, aldus manager Nico Spring in ’t Veld. Het is natuurlijk wel leuk om te winnen, maar de kans dat je al gauw weer valt als een baksteen is erg groot. Nou hebben Sandra en Andres heel keurig een grote stap vouruitge- daan. En dat maakt het wel net zo prettig.” levert Carol van Herwjjnen, die een psy chiater ten beste geeft in *»en stijl die van een slecht variéténummer moet zijn af ge keken. Wat de regisseur Huib Broos bij deze grapjasserij heeft bezield, is een raadsel. Tegenover al dit hopeloze gedoe staan alleen behoorlijke prestaties van Lex Goudsmit en Canci Geraedts als vader en zoon Grovers. Goudsmit heeft zich geluk kig van de zotheden om hem heen niets aangetrokken en speelt de domme, maar fatsoenlijke werkman, die niet weet wat hij met zijn onhandelbaar zoontje moet beginnen, met een soms ontroerende een voud en gevoeligheid. Canci Geraedts als het boefje liet wel wat al te duidelijk merken dat zij alles op alles zette om in deze eerste hoofdrol een daverend succes Met deze ruime overwinning werden alle Britse verwachtingen resoluut de grond ingeboord. The New Seekers ein digden met 114 punten als tweede. Volkomen onverwacht, niet in het minst voor haarzelf, behaalde Mary Roos voor Duitsland de derde plaats met 107 punten waarmee de songfesti- valtraditie (Engeland eeuwig tweede, Duitsland al even vaak vlak daaron der) was voortgezet En de enige waar zegster, die Edinburgh rijk is kreeg ook al geen gelijk. Zij had een Neder landse zege voorspeld. Hoewel Sandra en Andres na de eerste jurypunten een eerste plaats binnen bereik hadden, DEN HAAG. De Studiecommissie onderwijs beeldende kunsten heeft in mei 1971 haar rapport aan de bewindslieden van cultuur, recreatie en maatschappelijk werk en van onderwijs en wetenschappen aangeboden. De publikatie van dit rapport is door allerlei omstandigheden vertraagd, maar ligt thans gereed. In een voorwoord stelt de commissie het volgende: „De studiecommissie heeft haar werkzaamheden beëindigd. Het is uitdrukkelijk de bedoeling van de com missie om door middel van deze slotpubli- katie inzicht te bieden in het proces van gedachtenvorming dat binnen de commis sie heeft plaatsgevonden. Gelijktijdig heeft ook buiten de commissie de me ningsvorming over kunstonderwijs zich verder ontwikkeld. De commissie hoopt dat haar werkzaamheden aan de discussie hebben kunnen bijdragen. Veel belangrijker dan de eindconclusies zijn de overwegingen die daaraan ten grondslag liggen. Juist die maken duide lijk dat het gaat om een proces in bewe ging, dat niet door de commissie kan of mag worden bevroren in finale regels. Dit proces gaat door. Een voortdurende bezin ning blijft daarom nodig. Welbewust richt de commissie zich daarom ook in haar eindverslag niet alleen tot de overheid die de structurele kaders voor kunstonderwijs moet scheppen. Maar evenzeer wordt een beroep op de instituten zelf gedaan om er plaatse, waar het eigenlijke proces van vernieuwing van kunstonderwijs zich af speelt, de bezinning voort te zetten.” Het rapport is verkrijgbaar bij de Staatsuitgeverij, Christoff el Plantijnstraat 1. Den Haag en bij de boekhandel. Nederland 1. Om maar even in snel treinvaart het AVRO-menu door te nemen: de kijker naar het eerste net krijgt vanavond achtereenvolgens voorgeschoteld AVRO’s Toppop, het ra- ra-wie-is-het spelletje Wie van de drie met het vaste panel, de dubbele Peyton Place-aflevering, en een showprogram ma rond Diana Ross. Diana Ross zullen de meesten van ons zich herinneren als de lead-zange- res van de Supremes, drie uitzonderlijk goed zingende zangeressen, die uiteen gingen. In de show van vanavond doet Diana vocaal goed haar mondje open. Behalve dat zij songs als Don’t rain on my parade en I love you zingt, geeft ze ook enkele rake imitaties ten beste van onder meer Charley Chaplin en de bij ons minder bekende Harpo Marx. Na tuurlijk zijn er ook gasten. Het zijn de Jackson five en Bill Cosbey. Nederland 2. De KRO komt vana vond met de kijker aan te bevelen speelfilm Road to Singapore. De rol prent wordt op de buis gebracht na nieuwe belevenissen van het rare die renspul dat Daktari onder zijn hoede heeft, na een vraaggesprek met Julius Nyerere van Tanzania en na de aangrij pende documentaire Kinderen in ge vaar. Het gaat in deze door Joop Reinboud van Nederlands commentaar voorziene film over jongens en meisjes die aan cystic fibrosis lijden, een erfe lijke longziekte, die zich reeds tijdens de jeugdjaren openbaart. In het pro gramma wordt onder meer verteld hoe men genoemde ziekte bij kinderen kan ontdekken, gezegd ook wat men kan doen in het belang van het zieke kind. Wat president Nyerere betreft: tijdens hun duizenden kilometers lange reis door Afrika ‘(vorige week maandag kregen we daar beelden van) inter viewde Aad van den Heuvel Tanzania’s leidinggevende man. Het gesprek ging onder meer over ontwikkelingshulp. President Nyerere heeft daar zo zijn eigen ideeën over, die hij in het vraag gesprek zonder blad voor de mond uit. Bob Hope, Bing Crosby en Dorothy Lamour vermaken de kijker van even 9 tot 11 met de filmklucht Road to Singapore. eindigden ze tenslotte als vierde met 106 punten. Sandra en Andres waren bijzonder tevreden met hun vierde piaats. „Ik werd pas zenuwachtig toen het er even op leek, dat we zouden gaan winnen”, aldus Andres, die tijdens de jurering met alle andere artiesten achter het podium verbleef. „Ik heb maar een sigaretje opgestoken en ben toen weg gelopen. Maar zo is het ook goed, goed genoeg althans voor ons.” Zo dachten The Milestones uit Oostenrijk er ook over. De vier studenten uit Wenen behaalden met precies 100 punten een vijfde plaats en dat was meer dan ze in hun stoutste dromen hadden ver wacht. Gabriël Pierné’s „L’An Mil” (het jaar duizend) is een symfonisch gedicht dat is gebaseerd op de gevoelens van de in angst en vreze levende mensheid, die ervan overtuigd was dat in het jaar duizend de wereld zou vergaan. Het eerste deel „Miserere mei, Deus” (Erbarm U mijner, o God) schildert de doodsangst van de gelovigen, die in het laatste uur hun toevlucht zochten in de kerken om daar biddend om vergiffenis te smeken. Het tweede deel „Het feest van de dwazen en de ezel” laat ons horen hoe de ongelovigen (want die waren er ook) zich de tijd kortten met het bespotten van de religieuze waardigheid. In het koor wordt de stem van de priester geïmiteerd door het nabootsen van het balken van een ezel, die met bellen om zijn hals door de kerk wordt rondgeleid. Het derde deel „Te Deum Laudamus” geeft de dankbaarheid weer van de gelo- Uiterlijk heeft de stoere en onverzette lijke Jean Fournet niets gemeen met de zwierige en beminnelijke figuur van Pier re Monteux, maar in karakter en in opvatting zijn zij eikaars gelijken. Mon teux was er niet op uit om het publiek te imponeren met zijn macht over het or kest. Hij stond bijna bewegingloos op het podium, maar zijn slag was breed en duidelijk. Hij placht tegen het orkest te zeggen: „Ik vodg u niet er blijft u dus niets anders over dan mij te volgen”. Ook Fournet bekommert zich niet om uiter lijkheden, maar zijn slag is correct en precies. Zijn gezag is onweersprekelijk, maar hij regeert niet als een onvermurw bare despoot. Hij is een groot technicus, hij kan alles, behalve dirigeren met de „Frarse slag”, want daar heeft hij een broertje aan dood. werd vóór de draad weer werd opge vat. In ’62 kwam de laatste die „Road tot Hong Kong” heette tot stand. Het thema van de „Road”-films was heel simpel, al rondreizend, naar Sin gapore, naar Zanzibar, naar Marokko of naar Bali, wisten Bing en Bob, als twee elkaar dwarszittende Vrienden, eindeloos over eenzelfde meisje dat in allerlei exotische vermommingen hun pad kruist. Het eindresultaat is steeds dat Bob het meisje (Dorothy Lamour) wint.De films komen ons nu als vrij flauwe kluchten voor, met veel aan tijd en omstandigheden gebonden grap jes en toespelingen dje vooral in de oorlogsjaren het Amerikaanse publiek de nonsensikale ontspanning bracht waaraan het destijds kennelijk behoef te had. PARAMARIBO. Het Nederlandse zangeresje Wilma wordt op 31 maart in Suriname verwacht. Zij zal samen met de zes beste finalisten van het nationale Surinaamse scholenfestival in Paramaribo optreden. Daarna reist zij samen met de Surinaamse scholieren naar de Antillen. 21.50 22.40 22.45- 23.25 TELEAC: (14). Nederland II NOS (K) De Fabeltjeskrant. STER: (K) Reclame. NOS- (K) Journaal. STER- (K) Reclame. KRO' (K) Daktari. STER' (K) Reclame. NOS (K) Journaal. STER- (K) Reclame. KRO: (K) Julius Nyerere uit Tanzania (filmportret). (K) Kinderen in gevaar. Film. NOS- (K) Journaal. Nederland I 10.45- 11.10 en 14.00-14.25 NOS-NOT: Schooltelevisie. NOS: (K) De Fabeltjeskrant. STER(K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. VARA: De smokkelaars van Moonfleet (dl 1). (K) Koning Klant. STER: (K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. VARA: (K) Mannix. een zoen van de juf frouw. (K) Kom maar binnen (film). (K )De Ombudsman. NOS: (K) Journaal. Weekoverzicht en schooltelevisie. 22.23-22.53 TELEAC: (K) Graven naar het verleden (9). Nederland II NOS: (K) De Fabeltjeskrant. STER: (K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. NCRV Meer dan duizend jaar (doc. film). (K) De Jonkvrouw van Avig non. STER: (K) Reclame. NOS: (K) Journaal. STER: (K) Reclame. NCRV: (K) Hoofd en Hart (K) Christus is opgestaan. Hier en Nu. (K) Dagsluiting. NOS: (K) Journaal. Den Haag vandaag. Er wordt maar raak geïmproviseerd; lukt het op de ene manier niet, dan misschien wel op een andere. Het nieuw ste probeersel is een bewerking van „Boefje”, de sterk sociaal geëngageerde renortage die de bekwame journalist M. J. Brusse in 1903 schreef over het diefachti ge schooiertje Jan Grovers, dat in een Rotterdamse achterbuurt opgroeide en met behulp van „Pro Juventute” en van Brusse zelf tenslotte zijn plaats in de samenleving vond. In 1923 maakte de acteur-auteur Jaap van der Poll, samen met Brusse een toneelbewerking van „Boefje”, die, met Annie van Ees in de titelrol, ongeveer 1500 keer is gespeeld. Ondanks dat enorme succes viel er op dat stuk heel wat aan te merken en het is dus begrijpelijk dat een hedendaags gezel schap, als het „Boefje” weer op het toneel wil brengen, daar een nieuwe dramatise ring voor nodig heeft. Maar als men die taak dan toevertrouwt aan een heel col lectief, met de humorist Eli Asser aan het hoofd en met de regisseur Huib Broos, de hoofdrolspelers Canci Geraedts en Kees Brusse, de decorontwerper Wim Vesseur en de componist Ruud Bos als leden, is het geen wonder dat het op een vreemd mengelmoes uitdraait en er niets over blijft van de sociale en menslievende bedoelingen waarmee M. J. Brusse zijn reportage over het Rotterdamse schooier tje heeft geschreven. „Dag Boefje”, zoals het produkt van dat collectief heet, bleek zaterdagavond bij de première in de Stadsschouwburg dan ook een stijlloos allegaartje te zijn geworden van humoristische bedenkseltjes, senti mentele tafereeltjes en parodistische of clowneske soloscènetjes. Ook het bij Eli Asser gebruikelijke liedje, dat altijd wel als grammofoonplaatje voor extra-inkom- sten zorgt, ontbreekt natuurlijk niet. Maar wat wel ontbreekt, is een echt en hecht toneelstuk, waarin de maatschappelijke betrokkenheid en de menselijke inzet van de oorspronkelijke schrijver ook maar voor een klein deeltje tot uiting zouden zijn gekomen. Zelfs die schrijver in eigen persoon die nota bene in het programma van de voorstelling terecht is geschetst als een sterk geëngageerd journalist die de ellen de van de laatste klasse leerde kennen door zich als zwerver onder de zwervers, als schooier onder de schooiers te begeven die man wordt door zijn zoon, Kees Brusse, in d it stuk uitgebeeld als een slappe, goedige en nogal mallotige figuur, met een nog veel mallotiger dienstmeisje dat niet alleen in de huishouding, maar ook bij zijn pacifistische lezingen de hel pende hand biedt. Het mallotige geeft in deze hele opvoe ring trouwens zo zeer de toon aan, dat men zich afvraagt of het geheel misschien bedoeld is a Is een persiflage. Zo wordt Pietje Puk, het ongeveer even oud vriend je van de 12-jarige Jan Grovers, gespeeld door de 57-jarige Wim Poncia en de moeder van Jan door de 70-jarige Elly van Stekelenburg, die wij dan ook nog een baby van enige maanden de borst mogen zien geven. Een ander soort onzin Op haar niet te stuiten speurtocht naar filmseries (Fernandel-films, Rühmann-films) is de KRO voor haar maandagavondprogramma gestuit op de reeks „Road comedies” die tussen 1940 en 1962 ontstond uit de vrolijke samenwerking tussen Bing rosby, Bob Hope en Dorothy Lamour. Het lag nooit in de bedoeling van Paramount om een serie te gaan ma ken toen in 1940 Victor Schertzinger met genoemd drietal „The road to Singapore” maakte. Noch Bing, noch Dorothy Lamour waren uitgesproken komische krachten en Bob Hope die twee jaar tevoren zijn filmdebuut in „The big Broadcast of 1938” had ge maakt, moest nog naam maken als improviserend gooochelaar met woord grappen en snedige reacties. Wat de regisseur betrof, die had zijn reputatie voornamelijk te danken aan composities voor de film en aan de regie van operettefilms en musicals. Hij stierf kort na zijn tweede „Road”- film, „Road to Zanzibar” in 1941. Want de min of meer terloops en zeer goed koop gemaakte „Road to Singapore” bleek zo’n geweldig publiek succes dat er snel na elkaar (in ’41 en ’42) nog twee volgden, waarna tot ’46 gewacht vigen om het aanbreken van een nieuwe dag en het behoud van de wereld. De muziek van Pierné mag ons wat ouderwets in de oren klinken, maar wij mogen niet vergeten dat hij nu eenmaal een neiging had tot de mystiek van de religieuze wereld en dat hij volkomen buiten de werkelijkheid leefde in tegen stelling tot Ravel, (zij stierven beiden in 1937) in wiens „Daphnis et Chloé” wel degelijk de invloed van zijn tijd te beluis teren is. Ravel schreef deze „ballet-symfonie” voor de Compagnie des Ballets Russes van Serge de Diaghilew. Later heeft hij deze balletmuziek omgewerkt tot twee orkest- suites, die tot de mooiste repertoirestuk- ken zijn gaan behoren van de orkestlite- ratuur. Monteux heeft deze muziek inder tijd in ons land geïntroduceerd en aan Fournet hebben wij te danken dat deze partituur andermaal weerklonk in een smetteloze uitvoering. De rijke kleurschakeringen van het Franse impressionisme hebben nog niets aan originaliteit en levenskracht ingeboet. In het seizoen 1972-1973 worden de symfonie-concerten op zaterdagmiddag in drie series verdeeld. In de eerste serie treedt het Concertgebouworkest op onder leiding van Bernard Haitink, het Orche stra de Paris onder Georg Solti, het Lon don Philharmonic Orchestra eveneens on der Bernard Haitink en het Leningrad Filharmonisch Orkest onder Yoeri Temir- kanof. De tweede serie vermeldt het Ra dio Filharmonisch Orkest onder leiding van Hans Vonk, Sergiu Commissions, Jean Fournet en Robert Benzi. Het Prome nade Orkest onder leiding van Hubert Soudant en het Omroeporkest onder lei ding van Edo de Waart. De derde serie wordt verzorgd door het Omroeporkest onder leiding van Leo Drie- huys, het Radio Filharmonisch Orkest on der leiding van Hiroyuki Iwaki, David Atherton, Willem van Otterloo en Roberto Benzi en het Amsterdams Philharmonisch Orkest onder leiding van Anton Kersjes. Het seizoen loopt van 14 oktober 1972 tot 14 april 1973. Solisten zijn onder anderen Elly Ame ling en Robert Holl (zang), Abbie de Quant (fluit), Han de Vries (hobo), Tho mas Christian, Herman Krebbers (viool). Michel Béroff, Cor de Groot, Deszö Ranki (piano) en Edward Witsenburg (harn). De na druk valt weer, zowel bij dirigenten als solisten, op ionge talenten van buitenge wone begaafdheid, zonder de ouderen te verwaarlozen. Ook aan de opera zal weer bijzondere aandacht worden geschonken met een se rie van vier concerten. Op 28 oktober Faust van Gounod in concertvorm on der leiding van Roberto Benzi. Op 6 januari ’73 Eugen Onegin van Tsjaikowski onder leiding van David Atherton. Op 24 februari komt Shirley Verrett met een groot ariapfogramma en op 31 maart de opera Mosé van Rossini onder leiding van Lamberto Gardelli. De programmering van dit twaalfde seizoen van de matinee- concerten ziet er veelbelovend uit. J. H. MOOLENIJZER. EDINBURGH. Grote onrust heer ste er zaterdagavond in de Usher Hall in Edinburgh, toen tijdens de uitzen ding van het Eurovisie Songfestival plotseling lichte knallen weerklonken. Even leek het erop dat het al enige dagen bestaande bomalarm geen loos alarm zou zijn. Het waren evenwel geen bommen, die ontploften, maar fosforiserende snippers die de zaal werden ingegooid op het moment dat de Spaanse zanger Jaime Morey zijn lied zong. De snippers, die genoeg lawaai pro duceerden om paniek te zaaien, kwa men terecht tussen de vele Ierse tele- visie-officials in de zaal. Enkele tien tallen mensen verlieten haastig hun plaatsen, niet wetende wat er precies aan de hand was. Een groot contingent politie-agenten kon even later kort voordat The New Seekers moesten op treden, de rust herstellen. De extra versterkte politie had al rekening gehouden met ongeregeldhe den. Gezien de vele Ierse aanwezigen in Edinburgh werd het niet voor on mogelijk gehouden, dat er een aanslag zou worden gepleegd. Zaterdagmiddag werd ook bomalarm gegeven op het Edinburgh Castle, waar de jury ver bleef. In camouflagepakken gestoken en met stenguns bewapende soldaten fouilleerden iedereen, die het kasteel wilde betreden. Kort voor de uitzending van het songfestival heerste er al onrust in de zaal. Toen alle aanwezigen welkom waren geheten, stond een onderwijzer uit Edinburgh op luidkeels te proteste ren tegen het feit, dat zijn schoolkin deren geen toegangskaarten hadden ge kregen. Nadat de man de direct aan wezige politie had verzekerd dat hij zich verder rustig zou houden, mocht hij blijven zitten. HILVERSUM I. KRO: 7.00 Nws. 7.02 Het levende woord. 707 (S) Badinerie. 7.30 Nws.; 7.41 Actualiteiten. 8.24 Overweging. 8.30 Nws. 8.41 Voor de vrouw. ’0 00 (S) Aubade. 10.30-Nws. 11.00 Voor de zie ken. 11.30 Bejaardenprogr. 11.55 Meded. 12.00 (S) Van twaalf tot twee. 12.22 Wij van het land 12.26 Meded. t.b.v land en tuinbouw; 12.30 Nws. 12.41 Actuali teiten; 13.00 Raden maar.14.05 Schoolradio. 14.30 (S) Interlokaal op dinsdag. 15.30 Nws. Overheidsvoorl. 17.00 Nws uit de Ned Antillen. KRO: 17.10 (S) Meropole Orkest. 17 25 Voor de kinderen. 17.30 Nws. 17.32 (S> Actu aliteiten. 18.00 <S) Licht ensemble met zangsolisten. 18.19 Pol. Partijen: C.H.U. KRO: 18.30 Nws. 18.41 Actualiteiten. 18.50 Voorbesch. over komende KRO- progr. 19.00 (S) Kapel van de Koninkl. Luchtmacht. 19.30 Dood doet leven. 19.45 De zingende kerk. 20.00 (S) Radio Filh. Orkest.: mod muz. 20.45 Waar maak je ie druk over? 21.00 Hoorspel. 22.05 Klass, muz. 22.25 Overweging. 22.30 Nws 22.38 Den Haag vandaag. 22.50 Actualiteiten. 23.15 Voer voor vo gels. 23.55 Nws. HILVERSUM II. AVRO: 7.00 Nws. 7.11 Gymn. 7.20 (S) Dag met een plaatje 8.00 Nws. 8.11 Journaal. 8.20 (S) Dag met een plaatje. 8.30 De Groenteman. 8.50 Morgenwij ding. 9.00 Promenade Orkest. 9 35 Wa terstanden 9.40 Oude en nieuwe koor liederen. 10.00 Voor de kleuters 10.10 Arbeidsvitaminen. 11.00 Nws 11.30 Rondom 12. 11.55 Beursber. 12.30 Over heidsvoorl. Uitz. voor de landbouw. 12.40 Knipperlicht 13.00 Nws. 13.11 Journaal. 13.30 (Stereo) De wereld van de opera. 14.35 Alert! NOS: 15.00 Zoeklicht op Ned. 16.00 Nws. AVRO 17.00 Mobiel. 17.55 Meded. 18 00 Nws. 18.11 Journaal. 19.00 (S) Big Band Beat. 19.25 Paris vous parle. 19.30 Van avond. 20.00 Nws 22.00 Trefpunt. 22.20 (S) Vanavond laat. 22.55 Meded. 23.00 Nws. 23 10 Journaal. 23.55 Nws. HILVERSUM III 13.00 Nws 13.03 De Eddy Becker Show. 14.00 Nws 15.00 Nws. 15.03 Drie-draai. 16.00 Nws 16.03 Mix 17.00 Nws. Nederland I NOS (K) De Fabeltjeskrant. STER (K) Reclame. NOS- (K) Journaal STER: (K) Reclame. AVRO (K) AVRO’s Toppop. Wie van de Drie. STER: (K) Reclame. NOS (K (Journaal. STER: (K) Reclame. AVRO (K) Peyton Place. (K) Muzikale show rond Diana Ross. AVRO’s Televizier Magazine. NOS- (K) Journaal. Spaanse ÉL j

IJmuider Courant | 1972 | | pagina 7