Hans Vultink bleef winnen Oud-oefenmeester van Belgische selectie Christ van der Smissen voelt zich nu helemaal Nederlander incasseerde harde tikken BONDSCOACH RENE MOL RIJDT ZELFS IN EEN ORANJE A UTO Breuk dreigt tussen NSF en NKS NSF bouwt trainingsbad op Papendal tegen wens KNZB René Pijnen verloor leiderstrui Heel Goudsmit-Hoff nu al in de achterhoede Schoonenberg uitverkocht duel tegen Ajax voor TELSTAR-AJAX Twee winnaars Okker tegen Ashe fer A 11 ZATERDAG 29 APRIL 1972 Helder beeld Weinig tijd administratie-meisje van circa 17,18 jaar cijfer je goeie humeur niet weg SPORTPARK SCHOONENBERG Radio NOORDZEE Int. - C.B.S. ARTONE Geschil yWWlAIVVVWVWVWVWVVWIAAAAAfl/VVVVVVVWVVVWVVVWVVVVWVVWWVVVVVVVVVVWVVVVVVVVl/l/IAA/WVVWVVVlAfWVIAIWVVVV%/VVWVVVVVVVVWWIAA<VVVVWVVVVWVlAIVVy (Van onze sportredactie) René Mol staat volgende week voor zijn eerste krachtproef. Nog een kans kreeg hij toen Steures, (Van onze sportredactie) (Van onze sportredactie) ADVERTENTIE ADVERTENTIE :ren i 2 3 'l 4 ian len fan wedstrijden: zaterdagavond tegen Bulga rije, zondagmiddag tegen dezelfde tegen stander en maandag tegen de Italianen. te bieden hebben. Alles wat zo’n beetje met administratie te maken heeft, ga je doen. In plezierig teamverband. Daarnaast heb je ook veel contact met andere afdelingen. Erg interessant bij een bedrijf, waar een keur van tijdschriften worden gedrukt Tegenover jouw MAVO-diploma en accu ratesse stellen wij een fijn salaris, winst- deling en studiekosten-vergoeding. Klikt ’t? Bel of schrijf dan naar de Neder landse Rotogravure Maatschappij N.V., afd. Personeelszaken, Nassaulaan 51, Haarlem, telefoon 023-319153, toestel 336. Je houdt van cijferwerk, van tel- en rekenmachines bedienen, van formulieren invullen. Maar dan wel: hoe gevarieerder ’twerk, hoe liever. En dat is nou precies wat wij een DEN HAAG. Tegen de wens van de Nederlandse Zwembond zal een nieuwe zwemaccommodatie, die moet voldoen aan de hoogste kwalitatieve eisen, verrijzen op het bij Arnhem gelegen sportcentrum Pa pendal. Dat werd vrijdagavond besloten door de verzamelde sportbonden, die akte de presence gaven op de jaarvergadering van de Nederlandse Sport Federatie. Koopt de Telstarbode. u kunt hierop de wedstrijdbal winnen met de handtekeningen van de spelers. Er zijn nog een beperkt aantal plaatskaarten verkrijgbaar. Haast u, de loketten zijn open vanaf 11.30 uur. VOETBAL. In de eerste divisie van het Engelse voetbal is vrijdagavond een wed strijd gespeeld: WolverhamptonSheffield United 1-2. a.s. zondagmiddag aanvang half 3 3 4 3 8 8 8 i 8 8 8 2 als voorwedstrijd aanvang 1 uur i- a- ie li- rfs •m .et o- V, m. in is es ■he e- «r- n- fi- lal ïr- let ar. Ki mt ers ide id. de >en fe- nln en tot vl oer ran aln 4,2 ge- ar- 372 er- De voorzitter van de KNZB, mr. W. van der Krol, bleek niet in staat zijn ideeën over te brengen. De zwembond prefereer de Zeist als plaats voor het nieuwe trai ningsbad, onder meer door de directe nabijheid van het wedstrijdbad den Hom mel in Utrecht. De KNVB had reeds grond afgestaan aan de zwembond, die de afstand naar Papendal als overwegend bezwaar zag te gen vestiging aldaar. Voor de vrijdag in Den Haag aanwezige bonden bleek van doorslaggevende betekenis, dat ook andere HAARLEM-IJMOND. Sportpark Schoonenberg is morgen voor het grote gebeuren tegen Ajax praktisch helemaal uitverkocht Er zijn alleen nog wat staan plaatsen beschikbaar. Dat betekent, dat 18000 toeschouwers er getuige van kunnen zijn dat de Amsterdammers bij een even tuele overwinning tegen Telstar hun zes tiende landstitel hebben behaald. Het elf tal van Ajax telt één mutatie. Dick van Dijk voetbalt in de plaats van de gebles seerde Johan Neeskens. Ajax: Stuy - Suurbier, Blankenburg, Hulshoff, Krol - Swart, Haan, Mühren - Van Dijk, Cruyff. Keizer. Telstar-trainer Rab gelooft niet erg in de mare dat Ajax morgen de punten zal laten liggen om volgende week in de Meer voor een vol huis de bekroning op het werk te zetten. Naast het feit dat ook Feyer oord morden weer punten kan ver liezen (waardoor Ajax ook bij een neder laag toch kampioen zou zijn) meent Rab. „Ajax strijdt nog steeds op drie fronten en dan is het psychologisch gezien gewoon het beste als er zo snel mogelijk één van die drie fronten afvalt. Dat zal men zich ook bij Ajax realiseren” Paul van Eg- mond is weer in zoverre hersteld dat hij morgen eventueel zou kunnen spelen. Kees van Kooten die deze week de training heeft hervat krijgt vanmiddag de kans om zich tijdens een halve wed strijd in het B-elftal, tegen Blauw Wit, te bewijzen. Aangezien Bond en De Vries zijn uitgeschakeld heeft Rab vijftien spe- Terwijl de biljarter uit St. Willebrord vergeefs trachtte te ontkomen aan de „wraak” van Willy Steures, die hij in het recente Europese jeugdkampioenschap zo wel in het 47/2 als libre had verslagen, gaf achter zijn rug Vultink een machtige demonstratie, die na een opening met 75 resulteerde in een door de volle tribunes terecht bejubelde tweede en slotserie van 325 caramboles. Het totaal van 400 was binnen het uur bereikt. DEN HAAG In toto 42, spelend op de wedstrijden uit het weekeinde van 22 en 23 april, zijn twee winnaars van de eerste prijs. Zij ontvangen ieder bruto 73.460 gul den. Wanneer er voor 31 mei geen reclames op de uitslag zijn binnen gekomen zal een van de twee winnaars, na loting, de extra- premie van 146.920 gulden ontvangen. De cijfers van toto 42 zijn: 597.546 deel nemers zorgden voor een inleg van 1.389.321 gulden. De prijzenpot bedroeg 587.682 gul den. De eerste, tweede, derde prijs en de extra premie zijn ieder 146.920 gulden groot. Eerste prijs: twee winnaars, uitke ring 73.460,tweede prijs 72 winnaars, uitkering 2.040,50, derde prijs 1225 win naars, uitkering 120, In deze korte tijdsspanne en in de maanden daarvoor, toen hij zich tot ob servatie tijdens belangrijke competitie wedstrijden moest beperken, heeft Mol een helder beeld van de mogelijkheden in Nederland gekregen. Hij zegt: „Toen ik tijdens de wereldkampioenschappen met bondsvoorzitter Piet Storm voor het eerst de mogelijkheid besprak om coach in Nederland te worden, wist ik natuurlijk wel welk materiaal ik ongeveer in handen zou krijgen. Ik wist dat die jongens niet gelijk van ploegen als Rusland zouden gaan winnen, zodra ik ze onder handen kreeg. Maar als ik alles reëel bezie en de mogelijkheden tegen elkaar afweeg, dan kom ik toch tot de conclusie dat wij hier met drie jaar keihard werken een enorme stap vooruit kunnen komen.” zich uitgeschakeld wetend en dus vrijuit spelend, daarna niet verder kwam dan zes. Maar 40 was niet voldoende, zoals bleek toen Steures met een fraaie reeks van 169 de finish bereikte. Van Osenbruggen, Van Meurs, Hazelhekke, De jongens moeten in hun vrije tijd basketballen. Daarom moest eerst de com petitie afgewerkt worden.” topsporters in Papendal gebruik zullen kunnen maken van het toekomstige zwembad, waarvoor de NSF anderhalf miljoen gulden beschikbaar heeft gesteld. Belangrijker nog dan de financiële peri kelen bleek vrijdagavond in Den Haag het beleid, dat de overheid voert ten aanzien van de georganiseerde Nederlandse sport. Over geruchten als zou de minister voor cultuur, recreatie en maatschappelijk werk de subsidiekraan voor de sport wil len dichtdraaien en daarmee een bedrag van rond de 13 miljoen intrekken, konden niet bevestigd worden door algemeen se cretaris Wim van Zijll. Wel zei hij: „We willen natuurlijk niet aan het beleid van de overheid overgele verd zijn, maar dat beleid wordt nu wel erg onevenwichtig. Als ik het zwart af schilder, krijgt de sport geen cent meer en daarmee wordt de sport ondergewaar deerd. Ik voorzie voor in 1973 een ramp jaar. Er zal altijd evenwicht moeten zijn tussen overheid en particulier initiatief. Lijkt Vultink dus niets meer in de weg te staan om zondagmiddag in de slotpartij een gooi te doen naar de kaderkroon 47-2, op de plaats van de tegenstander staat nog een vraagteken. Bessems, Wijnen of toch nog Van der Smissen? Titelverdedi ger Bessems repareerde in de eerste avondpartij zijn wellicht ietwat geschon den zelfvertrouwen door een zes beurten zege op Rijvers. Na met 54 van acquit te zijn gegaan, stond hij na vier beurten weliswaar achter op Rijvers (61-63) maar in de zesde beurt was het ritme er volledig. Vrijwel onafgebroken aan de korte kant van het biljart opererend, vloeide een reeks van 306 over de tafel. Rijvers bleef via de nastoot achter op 76. Donderdag zal Mol, nu met zijn Neder landse keurtroep, een einde aan de onon derbroken zegereeks van zijn vroegere pupillen moeten maken. Zelf maakt hij daar geen probleem van: „Het maakt voor mij geen verschil of wij nu tegen België, Albanië of Tsiecho-Slowakije moeten aantreden. Mijn enige doel is: winnen. En dan bedenk ik dat ik tot nu toe altijd aan de goeie kant heb gestaan Voor René Mol, in het dagelijks leven directeur van de Vlaamse federatie voor vrijetijdsbesteding, vormt ’t voor-Olympi- sche gebeuren een eerste serieuze test case als nationale bondscoach, al zal men succes of tegenslag, gezien de korte tijd dat hij pas aan het bewind is, moeilijk nu al in zijn schoenen kunnen schuiven. Weliswaar werd de Belgische trainer vo rig jaar reeds benoemd als opvolger van de Tsjech Egon Steuer, maar in de prak tijk heeft hij er bij de start van het toernooi in Haarlem pas een ruime maand als actief bondscoach opzitten. In die korte periode heeft hij in ieder geval niet stilgezeten. Er werden weke lijks lange trainingsweekeinden op Papen dal afgewerkt, terwijl de geselecteerde spelers ruimschoots gelegenheid kregen om aan elkaar te wennen in trainings- wedstrijden tegen Denain (Frankrijk), in een internationaal toernooi in Sofia (waar opzienbarende resultaten uitbleven) en een tweetal oefenpartijtjes tegen de Duit se kampioen TUS’04 (verlies met 47-67 en winst met 86-77). Resteren nog drie oefen- Wijnen bleef in punten met Bessems op gelijke hoogte door winst op Vet die slechts in zijn achtste en laatste beurt een redelijke produktie van 89 haalde. Wijnen maakte toen met eveneens zijn hoogste reeks (121) de partij uit. Stand: 1. Vultink 8 nnt. 325 (hoogste serie), 69.56 (alg. gemiddelde), 2. Bessems 6-385-67.45, Wijnen 6-195-44.19, 4. v. d. Smissen 5-24C-33.52, 5. Steures 4-169-35.73. 6. V. Nijnatten 2-158-29.33, 7.Rijvers 1-107-17.39. 8. Vet 0-166-29.13. CABRA. Rene Pijnen heeft de lei derstrui van de ronde van Spanje niet lang om de schouders gehad. Nadat hij donderdag de rapste was geweest in de zes kilometer lange proloog in Fuengirola, bleek de eerste van de 17 echte etappes hem al te zwaar. Als 44e arriveerde de Brabander in Cabra, de dichtbij Cordoba gelegen eerste finishplaats. Bijna een kwartier eerder was de Spanjaard Miguel Maria Lasa daar zegevierend over de eindstreep gegaan. Hij toonde zich de snelste sprinter van een kopgroep van 34 coureurs en veroverde dankzij de bonifi catie de eerste plaats in het algemeen klassement. Deze groep formeerde zich 40 kilometer van de finish. De eerste 80 km. hadden vier renners aan de leiding gereden: Fu ente, Oliva (beiden Spanje), Letort (Frankrijk) en Agostinho (Portugal). Kort na de start ontsnapten zij met als doel de bonificaties en premies, welke dit jaar voor het eerst worden gegeven voor het als eerste, tweede of derde bereiken van een controle-post of bergtop. Na 119 km. had de definitieve scheuring plaats in het peloton. Geen van de Neder landers was in staat het tempo te volgen. Gerard Vianen toonde zich nog de beste. Samen met de Belg Willy van Malder- ghem hield hij de schade beperkt tot acht minuten. Alle anderen van Goudsmit-Hoff liepen een achterstand op van tenminste dertien minuten. Opvallend was het slechte rijden van Rini Wagtmans, die ondanks zijn ervaring als etappe-renner (Tour de France) op bijna 24 minuten werd ge fietst. Etappeuitslag1. Miguel Maria Lasa (Spa.), 159 km in 4 uur 36 min. 32 sec., in dezelfde tijd: 2. Domingo Perurena (Spa.), 3. Gonzalo Aja (Spa.), 4. Jose Uribezubia (Spa.), 5. Joaquin Agostinho (Port.), 6. Jose Gomez Lucas (Spa.), 7. Santiago Lazcano (Spa.), 8. Juan Zurano (Spa.), 9. Bernard Labourdette (Fra.), 10. Abilleira (Spa.) 4.36.32, 37. Vianen 4.44.27, 53. Van der Vleuten z.t., 54. Pijnen z. t., 74. Prinsen 4.50.22, 76. Wagtmans 5.00.01, 77. Koeken 5.00.47, 85. Krekels z. t„ 91. Harings 5.03.11, 88. Jan van Katwijk z. t. Algemeen klassement: 1. Lasa (Spa.) 4.44.4, 2. Linares (Spa.) 4.44.09, 3. Agosthino (Port.) 4.44.12, 4. Manzaneque (Spa.) 4.44.18, 5. Pesarrodona (Spa.) 4.44.22, 6. Martensen (Den.) z. t„ 7. La bourdette (Fra.) 4.44.24 8. Galdos (Spa.) 4.44.25, 9. Letort (Fra.) 4.44.26, 10. Aja (Spa.) 4.44.27, 36. Vianen (Ned.) 4.52.19, 38. Pijnen (Ned.) 4.57.35, 42. Van der Vleuten Ned.) 4.58.00, 72. Prinsen Ook’s middags tegen Piet Vet had Bes sems zo’n knappe serie geproduceerd: 288 in eveneens de zesde beurt nadat hij opmerkelijk matig met twee „poedels” van start was gegaan. Na düe 288 (door vechtjas Vet met 166 totaal toen 218 beantwoord) had de kampioen uit Cadier en Keer voor de resterende 16 punten nog liefst vier beurten nodig en vooral toen Vet in de achtste beurt ook al tot 304 reikte, begon het er, gezien Vets kansen in de nabeurt nog even donker uit te zien, maar verder dan 354 kwam de Noordhol- lander toch niet, zodat Bessems opgelucht kon gaan wandelen. „Ik mag natuurlijk geen partij meer verliezen, maar ik ben nog volop in de slag”, zei hij opgewekt. De oefenmeester is wel zóveel realist dat hij een plaats bij de beste vier voor het eindtoernooi, of zelfs een eerste plaats in de poule (waar Nederland met Tsje- cho-Slowakije, België en Albanië is inge deeld) als een utopie ziet. Een klassering als tweede in de poule achter de Tsjechen en misschien een vijfde of zesde plaats in het Amsterdamse eindtoernooi zit er vol gens hem echter wél in. Hoe het ook zij, hij zal zijn ploeg in ieder geval het veld insturen met de opdracht een krachtige, fysieke confrontatie niet uit de weg te gaan. „We zullen er hard tegen aan gaan”, aldus René Mol, „vooral tegen ,de Oost- europese ploegen kun je alleen daarmee resultaten behalen. De hele ontwikkeling van het basketbal hier wijst in die rich ting. Daarom zal in de komende jaren (Mol heeft een contract voor twee jaar, maar voelt er nu al veel voor om langer te blijven, red.) mijn trainingen vooral daarop richten.” Na het toernooi in Sofia heeft de Belg de twaalf spelers aangewezen, die dat moeten realiseren. Daarbij ontbraken Roel Tuinstra (Mars Stars) en Paul Hoeksema (DED), twee spelers die aanvankelijk wel deel uitmaakten van de selectie van veer tien man. Mol: „Het is natuurlijk hard voor die jongens. Maar ik mag maar twaalf man inschrijven, dus moeten er twee afvallen. Daarbij heb ik dan met name gelet op de snelheid.” THEO KLEIN Vultink, vanaf het begin in opperbeste stemming, ook al door het gebruik van „eigen terrein”, nu de toernooizaal op enkele kilometers van zijn Groenlose wo ning ligt („het is hier toch knoertgezelllig. Maar ik heb me ook erg goed voorbereid en bovendien gaat het me de laatste tijd zakelijk erg lekker”) is duidelijk uit op herovering van althans één der nationale titels die hij vorig jaar kwijtraakte aan Bessems. Merkwaardig genoeg vormde het applaus een stimulans voor Van der Smis sen. Evenals donderdagmiddag, toen hij in zijn openingspartij tegen Rijvers uit vier kansloze posities terugsloeg en een remise behaalde, leek hij nu het onmogelijke te zullen waarmaken. Kleine foutjes in het begin hadden hem in zes beurten minder dan 100 punten opgeleverd. Toen volgde in de zevende beurt de aanloop naar alsnog zijn aanspraken op de tweede plaats. Maar op 136, terwijl het rumoer in de nabijheid van de kleine arena het toelaatbare bij herhaling overschreed, strandde Van der Smissen. De stand be droeg 235-231 in zijn voordeel. Dat betekende een preparatie van iets meer dan een maand. Mol: „Natuurlijk is dat weinig. Vooral als je haar de Europe se ploegen kijkt. In Sofia speelden we tegen teams die al twee maanden achter een bij elkaar waren. In Nederland was er echter geen andere keus. In het Oosten wordt nu eenmaal alles van staatswege geregeld en hier zijn wij nog amateurs. (Ned.) 4.58.45, 76. Wagtmans (Ned.) 5.08.01, 78. Van Leeuwen (Ned.) 5.08.49 80. Krekels (Ned.) 5.08.54, 85. Koeken (Ned.) 5.09.06, 86. Van Katwijk (Ned.) 5.09.09, 93. Haring (Ned.) 5.12.03. De Nederlandse amateurwielrenner Piet van Katwjjk heeft vrijdag de derde etappe gewonnen van de ronde van Limousin (Frankrijk). Hij legde de 150 km van Gueret naar St. Yrriela af in 3 uur en 52 min en 10 sec. Klaas Balk werd zesde met een achterstand van bijna drie minuten. De Rus Neljoebin veroverde de leiderstrui. Balk staat derde in het algemeen klasse ment (op 3.34 min.) en Hennie Kuipers achste (4.50 min.). Dat bestaat nu niet. De rijksoverheid blijft zelfs achter bij de gemeenten”. Een merkwaardig geschil tussen de Ne derlandse Katholieke Sport Federatie en de NSF dreigt tot een breuk te leiden. De NKS, die buiten medeweten van de NSF- contacten onderhoudt met de confessione le partijen, met name de Katholieke Volkspartij, wenst een bundeling van de „godsdienstige” sportunies, de NCS (Ne derlandse Culturele Sportbond) en NSF in een nieuwe overkoepelende organisatie, die het overleg zou moeten regelen met de regering. De ledenvergadering van de NSF stemde de twee voorstellen van de NKS met grote meerderheid weg, waar door de NSF de belangrijkste sportkoepel blijft. De NSF wil zich via een toekomsti ge lotto nieuwe inkomsten verschaffen. DENVER. Tom Okker, derde geplaatst bij het internationale toernooi voor be roepsspelers in Denver (VS) heeft donder dagavond de derde ronde bereikt. Okker versloeg de Australiër Owen Davidson met 75( 67 en 63. In de kwartfinales zal Nederlands sterkste tennisser uitkomen te gen Arthur Ashe. BERGEN. Christ van der Smissen incasseerde de klappen uiterlijk onbewo gen en met bewonderenswaardige moed. Alleen een vluchtige veeg met de hand doek langs zijn bezweet voorhoofd verried dat de loop der gebeurtenissen op deze tweede avond van het toernooi om het Nederlandse kampioenschap kader 47/2 ook de jonge debutant niet onberoerd had gelaten. Aanvankelijk nog, zij het verras send, gegadigde nummer één voor de finale-partij van zondag tegen de niet te stuiten Hans Vultink en wie weet of Van der Smissen vandaag door persoon lijk Jean Bessems of Tini Wijnen te elimineren zich niet alsnog voor de eind strijd kwalificeert voltrokken de tegen slagen zich op twee fronten. Iers waaruit hij morgen het elftal selec teert. Naast Nieuwenhuys en Wentink (die ook morgen nog niet kunnen spelen) is de ziekenlijst van Haarlem aangevuld met de namen van Huyg (voetblessure) en De Goede (kuitblessure). Vandaag wordt be slist of dit duo morgen zal kunnen opdra ven of niet. Bregman, Van Breevoort en Ton Smit staan op de nominatie om de geblesseerden te vervangen. Wageningen komt morgen in zijn sterkste opstelling uit, dus met topscorer Hazelhekke. Wage ningen: Drost - Van Eijck, Wellerdick, Roelofs, Blok Ginkel, Ooms Broeckx. HAARLEM Bondscoach René Mol liet zelfs zijn auto oranje spuiten. „Dat heb ik gedaan om mijn Belgi sche vrienden te laten zien dat ik nu vóór Nederland ben”, grapt hij. De hondhoeken van de 43 jaar oude Belg krullen omhoog, maar achter die on bezorgde lach schuilt ernst. Immers, die zelfde Belgische kameraden treden op 4 mei in de waar schijnlijk beslissen de voorwedstrijd van het pre-Olym- pisch toernooi aan tegen de Nederland se basketbalselectie. Een op zijn zachtst gezegd ongew'one situatie voor de vriendelijke Bruggenaar, die de Belgische equipe tien jaar als bondscoach zonder uitzondering naar overwinningen op de Nederlanders leidde. De laatste maal was dat in 1967, waar beide teams tijdens de Europese titelstrijd om de voorlaat ste plaats knokten. En ook deze ont moeting ging voor de oranjemannen met 9277 verloren. DEN HAAG. De heer P. M. van Dorst, voorzitter van de Nederlandse vol- leybalbond, is gekozen in het bestuur van de Nederlandse Sport Federatie. Hij neemt de plaats in van de heer F. van den Heuvel Rijnders, die zich niet her kiesbaar stelde. Herkozen werden pen ningmeester Drs. C. Bakkenist, mejuf frouw H. E. Fentsahm en jhr. mr. W. H. D. Quarles van Ufford. Volgens de doorgewinterde Mol, die ook al drie seizoenen als coach van Avanti en elf jaar als technisch leider van KVG Oostende achter de rug heeft, zijn er voor een succesvol beleid drie steunpilaren no dig: 1. goede wil en inzet van de spelers, 2. mogelijkheden en 3. enthousiasme van de trainer. René Mol: „In Nederland zijn die alle drie ruimschoots aanwezig. Men beschikt hier over een enorm spelerspo- tentieel, waar in de toekomst uistekend uit geselecteerd kan worden. Bovendien hebben de spelers, dij in de komende weken in actie komen, getoond over een uitstekende moreel te beschikken. Eigenlijk was ik na deze lange vermoeiende compe titie bang voor een inzinking. Daar heb ik echter niets van gemerkt. De stemming is uitstekend.” Hoewel de bondscoach op het punt „mogelijkheden” de loftrompet steekt over de geweldige accommodatie (Papen dal), waar hij over kan beschikken, blijft toch de ernstige tekortkoming van de zeer late start van het Olympisch voorberei dingsprogramma. De nieuwe oefenmeester heeft zijn eerste maanden door moeten brengen als aandachtig toeschouwer bij competitiewedstrijden. Pas na afloop van de competitie kon hij volgens een eerder gemaakte afspraak beschikken over de spelers.

IJmuider Courant | 1972 | | pagina 11