B 0 It H I M.S.D. een wereld apart Br IJj SF EN .1 I Wat maken wij? We groeien en groeien Wij hebben u nodig: 5. het magazijn De sociale voorzieningen Wat moet u doen? 6. het drukwerk Wie zijn wij? 2. de farmaceutische afdeling 4. de verpakkings afdeling 3. de mengfabriek 1. de chemische afdeling r* F Hm hi ,x s*? 4 Leeftijd Naam Adres A Woonplaats Opleiding/ervaring Heeft belangstelling voor In de eerste plaats geneesmiddelen voor de mens. Vitaminen, middelen tegen rheumatische pijnen, nier- stoornissen, hart- en vaatziekten, etc. In de tweede plaats geneesmiddelen voor het dier. Tegen ziekten en voor de groei. Maar dat is niet alles. Een staf van 2200 specialisten verricht doorlopend onderzoek in héél de wereld. Om oude geneesmiddelen te verbeteren en nieuwe te ontwikkelen. Voor u. Maar u niet alleen. Omdat we goede produkten maken. Steeds méér mensen krijgen onze geneesmiddelen voorgeschreven. Om aan de vraag te kunnen voldoen, moeten wij uitbreiden. En niet zomaar een beetje. Van 5000 m2 naar 15000 m2. Dat is precies 3x zoveel. Vandaar deze advertentie. Kijk, wij hebben u nodig. Om geneesmiddelen te maken, te verpakken, voor controle, en de administratie. Wij vragen mensen zonder diploma’s. Ze moeten iets anders hebben. Wij noemen dat verantwoordelijkheids gevoel. Het belangrijke besef dat ’n kleine fout soms grote gevolgen kan hebben. Daarom zoeken wij mensen, die aandacht, zorg en nauwgezetheid bij ons in de praktijk willen brengen, Wij vragen een meewerkend voorman met het chemisch vakman A of een vergelijkbaar diploma en een aantal bedieningsmannen met ervaring. Leeftijd van 20 tot 45 jaar. Ons magazijn bestaat uit 4 grote afdelingen: 1) de inkomende goederen 2) het grondstoffenmagazijn 3) het geneesmiddelenmagazijn 4) de expeditie. Van hieruit worden onze produkten verzonden naar alle windstreken door mensen met verantwoordelijkheidsgevoel. Hiervoor zoeken wij een jongeman die van afwisseling houdt en die wij op alle afdelingen kunnen inzetten. Werktijden van maandag t/m vrijdag van 08.00-17.00 uur. Leeftijd 25 jaar. Uitgeknipt en ingevuld opsturen aan M.S.D., afd. Personeelszaken, antwoordnummer 411, Haarlem. Geen postzegel, die betalen wij. Natuurlijk krijgt u 18 vrije dagen. En een vakantietoeslag van 7,2% Er is ook een uitstekend pensioenfonds. Bovendien besteedt M.S.D. veel aandacht aan opleidingsmogelijkheden voor mensen die vooruit willen. Gehuwde vrouwen kunnen enkele middagen per maand vrijaf krijgen. Er is een reiskostenvergoeding. Daarnaast hebben wij enkele gezamenlijke verzekeringen waarvan u kunt meeprofiteren. Maar er is méér. Onze eigen C.A.O. wordt per 1 juni 1972 gewijzigd waardoor de primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden nog beter zullen worden! Bel 023-319330 toestel 2251 of stuur een briefje aan: Merck Sharp Dohme Nederland N.V. afdeling Personeelszaken antwoordnummer 411, Haarlem, of stuur de coupon in. Wij zoeken dan verder contact. In 68 landen zijn dochterondernemingen en in 38 landen zijn agentschappen. Er zijn 41 fabrieken over de gehele wereld. Bijvoorbeeld in Bombay/India of Okazaki-City/Japan. In Montreal/ Canada of Pavia/Italië. etc. Onze geneesmiddelen bereiken véél mensen die ziek zijn of het niet willen worden. Maar ook beschermen we Op deze afdeling komt het drukwerk binnen, wordt daar gecontroleerd en klaargemaakt voor de afdeling Verpakking geneesmiddelen. Wij zoeken een accurate jongeman van 20-25 jaar. Grafische scholing is gewenst doch niet vereist. Hij werkt van maandag t/m vrijdag van 08.00-17.00 uur. M.S.D. betekent: Merck Sharp Dohme. Wij zijn een dochter van één van de grootste Amerikaanse farmaceutische concerns ter wereld. Of anders gezegd: één van de grootste fabrikanten in het vervaardigen van geneesmiddelen. M.S.D. is (zoals u weet) in Nederland klein begonnen in de Haarlemse Waarderpolder. Dat is nu alweer 18 jaar geleden, ’t Ging goed en ’t is bijna niet te geloven dat de 15 medewerkers van toen de 500 medewerkers van nü zijn geworden. Wij groeien nog steeds. Een omzet van méér dan honderd miljoen (in cijfers f. 170.000.000) garandeert ons een goede toekomst. Werken bij M.S.D. is bouwen aan een goed bestaan. Er worden grondstoffen op weg naar het eindprodukt gegranuleerd. Dat betekent mengen, drogen en malen. Vervolgens wordt de grondstof verwerkt tot tabletten en capsules. Deze afdeling heeft mannelijke werknemers nodig die van verantwoordelijk werk houden. Er wordt gewerkt in dagdienst van maandag t/m vrijdag van 08.00-17.00 uur. Leeftijd van 20-45 jaar. Bij M.S.D. is er werk volop. Dat betekent: zekerheid voor u. Dat komt door grotere vraag naar goede geneesmiddelen, voor mens en dier. We hebben u nodig. U werkt bij M.S.D. aan een goede toekomst. Bovendien leert u een vak. Kies uit een van de volgende afdelingen: Op deze afdeling hebben wij plaats voor een aantal jonge dames vóór het automatisch en met de hand verpakken van onze geneesmiddelen. Accuraat en schoon werk in een plezierige werkomgeving. Uitsluitend volledige dagtaak. Leeftijd 17-35 jaar. Werktijden van 08.00-17.00 uur van maandag t/m vrijdag. Industrieterrein Waarderpolder Haarlem wa» «w aia HB IHi Hi BH HBH Lr a. Hier worden diergeneesmiddelen gemaakt die aan dierenartsen worden geleverd. Op déze afdeling wordt uitsluitend in dagdienst gewerkt. b. Tevens maken wij hier toevoegingen voor veevoeders. Die hun weg vinden door héél Eropa. Hier een 3-ploegendienst. Zie voor de werktijden bij de Chemische- en de Farmaceutische afdeling. Hiervoor zoeken wij een aantal mengers die nauwkeurig en zelfstandig kunnen werken. Leeftijd van 20-45 jaar. Om geneesmiddelen te kunnen maken, heb je grondstoffen nodig. Voor het vervaardigen van die grondstoffen zoeken wij mensen, die nauwkeurig de aanwijzingen van een schriftelijk plan kunnen volgen en stap voor stap dit chemisch proces uitvoeren. Er wordt in 3-ploegendienst gewerkt van maandag t/m vrijdag van 06.45-15.15 uur, van 15.00-23.10 uur en van 23.00-06.55 uur. dieren tegen ernstige ziekten of helpen ze weer beter worden. In Buenos Aires, Keulen, Mexico en Haarlem. Vlak bij u in de buurt. w"' 1 - 4 'i. iz O l i. SSt gr I» l?/ y meRCK SH3RP DOHme M F M.S.D. wordt groter. En groeien betekentwerk voor mensen die goed gaan verdienen A W-. vXrtxfc:-:

IJmuider Courant | 1972 | | pagina 12