hovenier CEtabEi/Er administratief medewerker leerling- ziekenverzorg(st)ers hoofd avonddienst Boerhaave weepy wip 9.95“ Het uiterliik van een muurventilator is net zo belangrijk als het innerlijk itho ventilatietechniek „Wat wij gedaan hebben toen ons wagentje kuren begon te krijgen? Gewoon <T*Nt geld geleend voor een nieuwe.” a g waarnemend hoofdverpleeg kundige jU F“^l Instituut voor Epilepsiebestrijding Meer en Bosch - De Cruqu iushoeve ACHTERWEG 5 HEEMSTEDE TELEFOON 023-286750 NVB, bank voor persoonlijke lening. i I zeeweg ziekenhuis velsen zeeweg ziekenhuis velsen Administratieve medewerkster voor de faktuur kontrole en assistentie bij boek houdkundige verwerking. 12 VERPLEEGTEHUIS EN REACTIVERINGSCENTRUM Administratieve medewerker Wil ZATERDAG 20 MEI 1972 Informatie over ventilatie 5 J verpleegtehuis en reactiveringscentnim I 1 ITHO ZUIDERHOUT" HAARLEM kant zit een onopvallend rooster dat regen, hagel en vogeltjes geen kans geeft om winnen. Prijs vanaf f 3H,-. 6. De Ringventilator. Een afzuigventilator voor fabrieken, laboratoria, stallen, spuit cabines e.d. - 22 verschillende typen. Prijs vanaf f 61,-. Uw installateur kan u er alles van vertellen of kan u Zo niet, dan kunt u altijd Advies-Groep. woopywip de onbetwiste slankmaker die in teamverband - met daarnaast een eigen werkterrein - haar taak gaat ver richten. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de geneesheer-direkteur, Beelslaan 9, Haarlem. Diploma Nederlandse Rode Kruis of Zonne bloem vereist. Inlichtingen te verkrijgen bij het hoofd van de afdeling Bezigheidstherapie, telefoon (023) 288950. BOERHAAVELAAN 50 - HAARLEM In ’’Zuiderhout”, modern verpleegtehuis en reactiveringscentrum voor 200 patiënten, is per 1 september a.s. plaats voor een bezigheids therapeute/ welfare werkster 2 <5 r o ste Itho muurventilator is ook bijzonder goed voor ge bruik in de huiskamer. De prijzen van de Itho muur- ventilatoren zijn vanaf ƒ152,- Dat er geventileerd moet worden in ruimten waar mensen leven en werken, is voor niemand een punt van discussie. Het probleem is: Hoe? Natuurlijk, u kunt het aan uw ventilatievakman vragen. Hij weet alles van de binnen te dringen. De klein- 106 ventilatiemogelijkheden van Itho. Maar u wilt er toch zelf ook iets van weten? Daarom publiceert Itho de serie ’informatie over venti latie’. Verkrijgbaar bij de Shell - stations en bij alle vestigingen van VROOM DREESMANN verversing volledig te auto matiseren. 5. De Centrifugaalventilator. Om geuren en dampen snel weg te zuigen via lange kanalen. ^ese ventilator is in staat luchtverplaatsing - tot 68.000 m3 luchtweerstanden^ te over- uitvoeringen leverbaar. O.a. De Itho Muurventilator. l.De Muurventilator. In feite i.Regelapparatuur. Een ook een ringventilatór. Maar de complete serie elektronische De muurventilator is eigenlijk vormgeving is verfijnd. Aan de- regelapparatuur om de lucht- een ringventilator in een mooi jasje. Een krachtige s- ventilator dus voor grotere ruimten. Die door z’n strakke, I fraaie vormgeving bijzonder I geschikt is voor winkels, vergaderzalen, kantoren, bars e.d. De ventilator wordt onzichtbaar in de muur weg gewerkt achter een fraai rooster met jaloezie-sluiting. Zodra u dit rooster met het koordje opentrekt, begint hjj 1.De Muurventilator. In feite ook een ringventilatór. Maar de complete serie elektronische binnenkant ziet u alleen maar een fraai binnenrooster. Voor horecabedrijven, vergaderzalen, winkel enz. Prijs vanaf f 152,-. 2. De Schroef ventilator. Dit zijn de ventilatoren met de grootste per uur. In diverse uitvoeringen leverbaar. O.a. voor luchtkoeling van landbouw- produkten of om schadelijke gassen en dampen krachtig af te voeren. Prijs vanaf f 576,-. z’n verfrissende taak. Trekt u 3. De Dakventilator. Dé oplos- hem dicht, dan stopt hij sing als de ventilatie via het ogenblikkelijk. Aan de buiten- dak moet gebeuren. Zowel voor van documentatie vóórzien. direkte af zuiging als via Zo niet, dan kunt u altijd luchtkanalen. Volledig corrosie- contact opnemen met onze vrij. Prijs vanaf f 512,-. S; Wb' IF 3 In ons reactiveringscentrum is plaats voor De nieuwe cursus begint omstreeks 1 september a.s. Voor plaatsing komen in aanmerking zij die 99 Voor onze administratie zoeken wij een Sollicitaties te richten aan afdeling Personeelszaken van SIKKINK bedragen tot 9.000,- in handen. Af te lossen in maximaal 3 jaar. Om voldoende ervaring op te doen zal hij eerst gedurende enige tijd algemene werkzaamheden verrichten, waarna t.z.t. de mogelijkheid bestaat, dat hij een afgerond takenpakket krijgt toegewezen. Voor nadere inlichtingen omtrent deze funktie kunt u eventueel kontakt opnemen met onze administrateur, de heer v. d. Pol (toestel 23). Opleiding: MAVO en praktijkdiploma boekhouden. Leeftijd: vanaf 18 jaar. Sollicitaties te richten aan het hoofd Personeels zaken van ons Instituut. Praktijkervaring in dit werk is gewenst. Salaris naar leeftijd en ervaring. Voor onze gecombineerde afdeling gynaecologie-dermatologie zoeken wij een waarnemend hoofdverpleegkundige. Zij zal in samenwerking met het afdelingshoofd leiding geven aan deze afdeling van 38 bedden voor de verpleging van mannelijke en vrouwelijke patiënten. Sollicitaties kunt U richten aan onze afdeling Personeel Organisatie, Zeeweg 168 te Velsen. Wij zoeken een hoofd avonddienst, die bereid is gedurende de WEEKENDS van 18.15-22.15 uur de verantwoordelijkheid voor onze patiënten op zich te nemen en het verplegend personeel te begeleiden. Aanstelling in de rang van 1e verpleegkundige A is mogelijk. Sollicitaties kunt U richten aan onze afdeling Personeel en Organisatie, Zeeweg 168 te Velsen. Cetabever nv Postbus 38 Beverwijk 02510-39006 Belangstellenden, in het bezit van het diploma A, met kraamaantekening, kunnen zich voor inlichtingen wenden tot de verpleegkundig directrice, mevrouw M. G. W. Weteling (tel. 02550-19100). Belangstellenden in het bezit van het diploma Ziekenverpleging A, kraam aantekening en ruime ervaring in de verpleging kunnen zich voor inlichtingen wenden tot de verpleegkundig directrice, mevr. M. G. W. Weteling, tel. 02550-19100 w O) .E o o io CÜ "O o c o JÉ C/5 m Woopy wip, de nieuwe rage voor jong en oud. Trim u slank met woopy wip. Zet beide benen op de woopy wip en maak een twistende beweging. Met wedstrijdballetje I UITGAANDE VAN DE CHRISTELIJKE VERENIGING VOOR DE VERPLEGING VAN LIJDERS AAN EPILEPSIE Wij vragen voor spoedige indiensttreding een Als je iets voelt voor een werkkring in een niet te groot ver pleegtehuis (ruim 100 bedden), vraag dan vrijblijvend nadere inlichtingen bij het hoofd van de opleiding, telefoon (023) 33.10.50. Sollicitatiebrieven kunnen ook aan haar worden gericht. 17 jaar zijn en 3 jaar voortgezet algemeen onderwijs hebben gevolgd, of in het bezit zijn van een WB- of INAS-diploma of een gelijkwaardige opleiding hebben genoten. Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de lande lijke regelingen. Degenen die nog geen 17 jaar zijn, kunnen als aspirant leer- ling-ziekenverzorg(st)er worden geplaatst. ziekenhuis en verpleeghuizen ziekenhuis en verpleeghuizen Voor ons kantoor te Heemstede hebben wij een vacature voor een Vereisten praktijk diploma boekhouden, Candidate zal geheel worden ingewerkt. Aangeboden wordt een prettige werkkring en goe de honorering. Sollicitaties worden ingewacht bij N.V. W. Thunnissen, Postbus 71, Heemstede. (We leenden 4.500,36, af te lossen in 30 x 180,- per maand) Gedurende ruim 45 jaar heeft Rente fiscaal aftrekbaar. Kwijt- de NVB honderdduizenden ge- scheiding van de restant-schuld zinnen geholpen met geldle- bij overlijden. Méér informatie? ningen voor allerlei doeleinden. Kom eens langs, bel of schrijf Geld lenen is bij de Nationale even. Volks Bank een heel gewone Er zijn NVB-vestigingen in bankzaak. Uw aanvraag wordt Amsterdam, Arnhem, Eindhoven, snel en correct afgehandeld. Enschede, Den Haag, Nijmegen, Binnen enkele dagen heeft u Rotterdam, Utrecht en Zaandam. Amsterdam, Westeinde 10, 020-237271. Buikslotermeerplein 131B, 020-276809 f 3?’

IJmuider Courant | 1972 | | pagina 12