Drie doden in Saaie optochten tijdens Pinksterraces NAV autosport OPMARS VAN TOINE HEZEMANS OP ZANDVOORT SNEL AFGELOPEN Deelnemers IBM-toernooi Nieto wilde op de vuist met Jan de Vries In Ronde van Haarlemmermeer Kamper sloeg in de slotfase zijn slag met een solorush Winst voor Karstens en Zoetemelk Titelhouder Jan Spetgens wint Omloop van Kempen I T eleurstelling Van Lennep J Krekels snelste in Born T ar ga voor Ferrari Basso leidt in Ronde van Italië Grogg te snel voor Dirckx Galvez Europees libre-kampioen ifc «RF 15 DINSDAG 23 MEI 1972 (Van onze wielermedewerker) Romeo. nw. I Kamper, Haar- t cc- Brit CHMAÏ. De autosport heeft weer drie mensenlevens geëist. Op het circuit van Chimay (Belg) kwam de Belg Ivo Grfauls om het leven toen hij met zijn Chevrolet Camaro met een snelheid van tweehonderd kilometer van de baan raak te op het moment dat hij over een brug ging. Grauls viel met zijn wagen op een zes meter lager gelegen spoorbaan. Hij was op slag dood. 52.24.5. Stand: 1. Agostini 50 pnt., 2. Saarinen 48 punten. Giacomo Agostini behaalde in de 500 cc klasse ook de eerste plaats en boekte daarmee zijn negentigste overwinning in een Grand Prix race. De Italiaan lag met zijn MV Agusta bijna twee minuten voor op zijn landgenoot Pagani. De uitslag 500 cc klasse: 1. Agostini (It) MV 1.08.48.4 gem 161.869 km.u., 2. Pagani (It) MV 1.10.42.2. Stand: 1. Agostini 60 pnt., 2. Pagani 24, 4. Bron (Ned) 12 pnt. Net na het ingaan van de laatste ronde ging Gerard Kamper er alleen vandoor, sprak daarbij al zijn reserves aan, bracht het tot bijna een halve minuut voor sprong en hield daarvan op de streep zestien seconden over. Dat er ondanks de latente houding van Knetemann, Dekkers en Van Lachterop zij gunden hun ploegmakker de zege toch nog wel jacht gemaakt is op Kamper, blijkt wel uit het feit dat knapen als Pennings, Cornelisse, Hendriks, Van Piere, Steekers, Blom, Zantingh en Theo Smit nog moes ten afhaken. De rappe finisher Klaas Balk (Van onze sportredactie) VELDHOVEN. „Een groot talent, dat ma-ir niet in zichzelf kan geloven”. Dat zei enkele dagen geleden nog KNWU- coach Joop Middelink van Jan Spetgens (24), de nationaal kampioen nadat deze wielrenner in Olympia’s Ronde van Ne derland tweede was geworden achter Frits Schür. Diezelfde Jan Spetgens (die in Olympia’s Ronde een etappe won) be- (Van onze sportredactie) ZANDVOORT. Toine Hezemans, die zondagmiddag op het Italiaanse eiland Sicilië voor Alfa met zijn co-équipier De Ademich een verdienstelijke derde plaats had binnengesleept in de vermaarde Tar- go Florio, moest zyn inhaalrace op Zand- voort in de tweede ronde al bekopen met een gebroken koppeling. De Eindhovenaar, die vanwege zijn internationale verplich tingen niet had kunnen trainen en derhal ve achteraan moest starten, joeg in feite toch al tevergeefs op azen in het grotere toerwagenwerk als Akersloot, Chiotakis en Rob Slotemaker, maar het was jam mer dat de Hezemans-show (al in de openingsronde wrong hij zich verwoed langs allerlei langzamer collega’s) zo snel was afgelopen. Dit gevoegd bij het feit dat Rob Slotemaker met zijn nog steeds niet ingelaste drie-liter BMW-belofte ook dit keer (nu functioneerde de benzine-in- spuiting van de wagen al voor de start niet) al by voorbaat kansloos was, en toen werd pas goed duidelijk dat ook de op papier meest spectaculaire wedstrijd van dit omvangrijke pinksterprogramma van de NAV eveneens in een uiterst saaie optocht zou ontaarden. De Capri van Chi otakis is namelijk wel snel maar niet erg sterk. De coureur van Sir Irish Mosh moest zijn Ford-geweld in de slotfase dan ook duidelijk intomen om zijn motor niet op te blazen en vormde geen serieuze bedreiging voor de Escort BDA van Akersloot, die trouwens ook in de training al de snelste was gebleken. Het verdere veld leverde ook al nauwelijks verrassin gen op. Hans Deen won met zijn Alfa de klasse tot 1300 cc, Ton Strous zegevierde in de categorie tot 1150 cc, terwijl Rob Dijkstra nog eens accentueerde dat hij onbereikbaar voor zijn concurrenten in de klasse tot 1000 cc is als zijn kanariegele Abarthje heel- of op de baan blijft. De drie deelnemende Russen hebben zich op het harde circuit uitstekend ge weerd. Hun bijzonder zware en logge Oerals stelden de berijders in het mulle zand evenwel voor onoplosbare proble men. Van de 33 gestartte deelnemers be reikten er 19 de finish. PALERMO. Ferrari slechts door één fabriekswagen vertegenwoordigd heeft de 56e Targa Florio gewonnen. De Italianen Arturo Merzario en Sandro Mu- nari brachten het merk, dat al zeker is van de titel, een nieuwe overwinning in een race tellend voor het wereldkampioen schap merken. Zij .hadden in deze wed strijd over elf ronaen van 72 km op het eiland Sicilië een voorsprong van elf se conden op de Alfa Romeo 33TT-3 van de Italiaans-Oostenrijkse combinatie Nanni Galli dr. Helmut Marko. Een grote teleurstelling kreeg de Nederlander Gijs van Lennep te verwerken. Na 60 kilome ter moest Van Lennep, die een équipe vormde met de Brit Vic Elford, de strijd staken wegens motorpech van zijn Alfa REUS (SP). De Spanjaard Galvez is zaterdagnacht in Reus Europees biljart- kampioen geworden. In de laatste partij versloeg hij de Oostenrijker Stenzel, waardoor hij onbereikbaar werd voor zijn concurrenten. Eindstand: 1. Galvez (Sp) 14 punten; 2. Hose (W.Dld) 12; 3. Connesson (Fr) 10; 4. Schauwn (Belg.), Wirtz (W.Dld.) en Espo na (Sp) 8; 7. Vet (Ned) 7; 8. Stenzel (Oost) 5; 9. Burgener (Zwi) 2. wees op eerste Pinksterdag opnieuw zijn talent door te zegevieren in de Omloop van de Kempen, een klassieke wegwed strijd voor amateurs over 180 kilometer met start en finish in Veldhoven. Aan de finish in het bij Eindhoven gelegen Veldhoven was de Westbrabander Bert Broere de meest ontgoochelde man. In gewonnen positie scheen hij naar de eindstreep te jagen, maar met een mach tige plotselinge demarrage, zoals men die gewoonlijk alleen van baansprinters ziet, flitste Spetgens in de laatste meters met Henny Kuiper aan zijn wiel nog langs Broere. Jan Spetgens had daarmee zijn droom „een plaats in de selectie voor München” iets meer realiteit gegeven. Hij zal dan echter toch nog meer zelfvertrouwen moeten tonen want coach Joop Middelink had ook gezegd: ,Als Spetgens meer zelf vertrouwen heeft, kan hij veel meer. Hij zit aan zijn eigen streek gebakken, maar ook in den vreemde moet hij overtuigd zijn van eigen kracht”. En het is opmer kelijk: de Omloop van de Kempen speelt zich af vlakbij de woonplaats van Spet gens. Someren in Oost-Brabant. Pas na 49 kilometer kwam er wat leven in de brouwerij toen er een kopgroep van 23 renners ontstond met onder meer Spet gens, Dick Groen, Louis Westrus, Henny Kuiper, Sluper en Broere, maar na drie kilometer liet deze vluchtgroep zich al weer achterhalen. De beslissende ontsnap ping werd na 70 kilometer bij Bladel ingeluid door zeven renners: Vermeire, Kooken, Van der Heijde, Groen, Van Groezen, Broere en Van Lokven. Eerst ZALTBOMMEL. De derde wedstrijd in het kader van het officieuze kampioen schap zijspancross, die maandag verreden is op de uiterwaarden te Zaltbommel, is in een fraaie overwinning geëindigd voor de 24-jarige Zwitserse vrachtwagenchauf feur Robert Grogg. In de eerste manche ondervond hij nog de meeste tegenstand van onze landgenoot Broer Dirckx, die de Zwitser negen ronden lang achter zich wist te houden. In de tweede manche reed de Zwitser echter onbedreigd naar de zege. Adembenemend was het alleen op die momenten als Han Akersloot en Nico Chiotakis zich in dit krankzinnig grote startveld (38 wagens) in de Groep II alle klassen, begaven. Akersloot: „Je moet er niet aan denken wat er kan gebeuren als die kleinere wagens in een gevecht zitten en één ervan ziet je niet aankomen. Het kwam nu één keer voor dat men mij aan zag komen, de hele sliert week uit naar links, maar op dat gedeelte kwam wel net Nico aanstormen.” Voor een curiositeit zorgde ook Chris Koper. In de laatste ronde liep van zijn Fiat een wiel af. De coureur wist zijn wankele wagentje ech ter keurig in het duinzand tot stilstand te brengen. Zandvoort bracht tevens enkele noviti- ten. De Sportscars en Prototypes moesten één minuut wachten voordat zij achter de Formule Fords aan mochten. Theo Kinsbergen slaagde er met zijn snelle Chevron B19 net niet in om de winnaar in de Formule Ford, Roelof Wunderink, te pakken. Diezelfde Wunderink was trou wens de inzet van één van de stereotiepe protesten, waar Zandvoort moeilijk buiten kan. Zijn collegae-coureurs hadden een lijst van klachten opgesteld over zijn auto, die inderdaad voor de rest van het veld veel te snel was. Vrolijker gezichten bij het succesvolle DNRT-team. De ge broeders Frankenhout en Huub Vermeu len toonden zich in de toerwagens Groep I alle klassen opnieuw veel te sterk voor de concurrentie. Er kwamen 18000 toeschou wers. ZWANENBURG. Op fraaie wijze heeft de 21-jarige Gerard Kamper uit St.Pancras, zaterdag de klassieke ronde van de Haarlemmermeer voor amateurs op zijn naam gebracht. Na een solovlucht van zestien kilometer ging hij als een sterk triomfator op het Kinheimparcours in Zwanenburg over de eindstreep. Toen Kamper met een felle demarrage zijn finish beraamde, lieten zijn Amstelmak- kers Ger Knetemann, Ad Dekkers en Fred van Lachterop de eer van de achter volging aan de concurrentie over. De sterk rijdende Gerard Kamper, die er met wielrennen niet zo erg vroeg bij was en pas aan zijn vierde seizoen bezig is, kon mede daardoor tot zijn eerste grote triomf komen. Hij had dit seizoen overigens nog geen enkele koers gewonnen. Uitslagen Formule Ford (12 ronden, 50,316 km) 1. Wunderink Lotus 61 m 19.50.2 (gem. 152,156 tan/u.). Sport-renwagens tot 1300 cc: 1. Banting Royale (11 ronden gereden) gem. 138,94 km/u.; boven 1300 cc: 1. Kinsbergen Che vron (12 ronden) 18.55.6 gem 159,564 km/u. Kinsbergen 1.33.5 (gem. 161,441 km/u). Toerwagens Groep II: (20 ronden 83,66 km), 1. Dijkstra Fiat-Abarth (18 ronden gereden) gem. 134,582 km/u. 1000-1150 cc: 1. Strous Fiat 128 (17 ronden, 126.690 km/u.). 1150-1300 cc: 1. Deen Alfa Romeo 1300 (19 ronden ger.) gem. 137,554 km/u. Boven 1300 c: 1. Akersloot Ford Escort 1600 33.34.3 (gem. 149,876 km/u.). Formule Vee (20 ronden 83.86 km) 1. De ronde van de Haarlemmermeer, die alweer voor de twintigste keer door het 5 mei-comité van De Bataaf werd georgani seerd, voerde ditmaal niet rond de hele polder, maar moest vanwege het steeds drukker wordende wegverkeer op een kleiner parkoers van 16,5 km over Vijf huizen worden gereden. Negen keer moes ten de amateurs (109 man) dit afleggen. Al meteen in de eerste omloop ontwikkel den de renners een vrij hoog tempo het was ideaal koersweer met vrijwel geen wind en daardoor viel er aan ontsnappen niet te denken. Er werden wel enkele kleine speldeprikken uitgedeeld, maar alles bleef in de eerste drie ronden bijeen en zelfs minder sterke renners kwamen in deze temposlag goed tussen de wielen mee. In de vierde „toer” kwam er na een demarrage van Wim van Steenis een kopgroepje met Peter Noy, Piet de Vos, André Jansen, die de geschorste Cees Priem verving, Rink Cornelisse en Fred Bakhuisen, maar deze vluchters kwamen niet ver en werden weer spoedig tot de orde geroepen. Ook een actie van Fred van Lachterop, Hans Steekers, Piet Nees- kens, Cees Valentijn en Sjaak Schuitema- ker leverde niet het gewenste resultaat op. De favorieten hielden het koersverloop nauwlettend in de gaten. Zij gaven ook Janus van Tol, Rhett van Trigt, Jan Tol, Nico Vermeulen, Piet de Vos, streekfavo- riet Klaas Balk, Peter van de Donk en alweer Van Lachterop geen kans om zich voorgoed af te zonderen. Toen Roy Schui ten, die kort daarvoor na een lekke band op eigen kracht in het peloton was terug gekomen, naar de koplopers sprong, kwam alles weer bijeen. Meer perspectief bood na 94 km koers de vlucht van opnieuw de strijdvaardige Van Lachterop, Harry van Piere, Ted V Blom, Jck van Hooff, Henk ten Klooster en Hans Stee kers. Zij sprongen in de contreien van de Liede weg en telden bij de doorkomst in Zwanenburg al 23 seconde voorsprong. Toen de winst van dit zestal tot bijna een minuut was opgelopen, ging Anton Lubke als eerste in de achtervolging en kreeg spoedig navolging. De jacht brandde in volle hevigheid los en daardoor viel het peloton helemaal uiteen. Voor de meesten waren de kansen toen meteen verkeken. Nadat Marcel Pennings in Vijfhuizen als eerste rijder een „overstapje” had geno- AMSTERDAM. Maandag 29 mei gaat in Amsterdam het twaalfde internationale IBM-schaaktoernooi van start. Het toer nooi voor de grootmeesters eindigt op 17 juni. Deelnemers in de grootmeestergroep: Browne (Aus), Donner (Ned), Ivkov (Zsl), Kortsjnoi (Rus), Ljubojevic (Zsl), Padevski (Bui.), Poloegajevski (Rus), Robatsch (Oost), Szabo Hon), Uhlmann (Odld) dit zijn allen grootmeesters en de meesters: Hartoch (Ned), Langeweg (Ned), Malich (Odl),Ree (Ned), Jan Timman(Ned), B. Enklaar (Ned) (Enklaar is kandidaot- meester). Deelnemers in de meestergreep: Van Baarle (Ned), Böhm (Ned), Cafferty (Eng), Eising (Wdld), Van Geet (Ned), Hennings (Odld), Hecht (Wdld), Jongsma (Ned), Kraidman (Israël), Marovic (Zsl), Sax (Hon), B. Soos (Roe). BORN. Jan Krekels heeft zondag in zijn woonplaats Bom een wielerronde voor profs over 120 km. gewonnen in 2 uur 51 min. en 23 sec. Matthieu Pustjens werd tweede. De uitslag is: 1. Krekels (Born) 120 km. in 2.51.23, 2. Pustjens (Roosteren) z.t., 3. Schepers (Stein) z.t., 4. Kelleners (Bom) z.t., 5. Vianen (Kockengen) op 35 sec., 6. Karstens (Prinsenbeek) op 1.10, 7. Harings (Scheulder) z.t., 8. Van Katwijk (Oploo) z.t.t 9. Koeken (Achtmaal) z.t., 10. Otten- bros (Hoogerheide) z.t. Theo Verschueren (Belg) heeft zondag op de wielerbaan in Oudenbosch een stay- erswedstrijd voor profs gewonnen. De Belg zegevierde in de derde serie over tachtig ronden van 196 meter in 17 min. en 59 sec. De eerste en tweede serie (60 r.) waren gewonnen door resp. Jaap Oudkerk in 13.50 en Cees Stam in 13.10. Er waren 4.000 toeschouwers. De uitslag van de finale rit is: 1. Verschueren (Belg) achter Koch 17 min. 59 sec., 2. De Wit achter Walrave, 3. Koel achter Van Roey, 4. Stam achter Staken burg, 5. Oudkerk achter de Graaf. FERMO Massasprints hebben de eer ste en tweede etappe van de zondag begonnen Ronde van Italië beheerst. Zon dag won Marino Basso de eerste rit voor Bitossi, Lasa en Dancelli.De overwinning ging maandag naar de Italiaan Gianni Motta voor Bitossi, Basso en Eddy Merckx. Na twee dagen is het algem. klassement: 1. Basso, 10 25.37 2.Bitossi, 3.Lasa, 4.Dan- celli, 5.Zandegu, 6.Rub, 7.VanStayen, 8- Pintens, 9. Van Vlierberghe, 10. Merckx, allen in dezelfde tijd als Basso. De Tsjech Vlastimil Moravec heeft de 25ste wegwedstrijd Berlijn-Praag-War- schau voor amateurs gewonnen. De veer- eiende en lataste etappe leverde een over winning oip voor de Pool Szurkowski. In net algemeen klassement staat de Rus Nielobin tweede en de Oostduitser Kühn derde. SENS Joop Zoetemelk heeft maan dag in het Franse Sens het criterium „La Polvmultipliée” gewonnen. Zoetemelk reed de 154 9 kilometer in vier uur veer tien minuten en vijftig seconden. De Fransman Botherel werd met een achter stand van vier seconden tweede. Gerben Karstens zegevierde zaterdag in Berendrecht bij Antwerpen in een wed strijd over 165 kilometer. De Belg Guido van Sweefeldt werd tweede. De Nederlan ders Harings, Ottenbros en Van Katwijk werden derde, vierde en zesde.. Chris Koper heeft zijn linkervoorwiel verloren, maar zal even later zonder kleerscheuren in het duinzand tot stilstand komen. IMOLA. Jan de Vries heeft op eerste pinksterdag in de Grote Prijs van Imola zijn leidende positie in de strijd om de wereldtitel motorrennen in de 50 cc-klas- se versterkt. De kleine titelhouder, die eerder al op de Nürburgring zegevierde, won ook de tweede wedstrijd in de com petitie om het wereldkampioenschap. Op nieuw wérd de onttroonde kampioen An gel Nieto tweede. Na afloop van de race kreeg de Nederlander onenigheid met de licht-ontvlambare Spanjaard, die beweer de dat De Vries hem op het laatste rechte eind had gesneden. Officials moesten in grijpen om een vechtpartij te voorkomen. Jan Huberts raakte zelfs in gevecht met Nieto toen hij voor De Vries wilde op komen. De Vries had voor de 60,204 km 27 min. 23,3 sec. nodig, wat neerkomt op een gemiddelde snelheid van 131,889 km/u. Nieto had een achterstand van 0,3 sec. De uitslag is: 1. De Vries (Ned) met Kreidler 27.23.3 (gem. 131,889 km.u.), 2. Nieto (Spanje) met Derby 27.23.6, 3. Kunz (W.-Dld) met Kreidler 28.56.5. Stand wereldkampioenschap: 1. De Vries 30 punten, 2. Nieto 24 punten, 3. Kunz en Jansson (Zwe) beiden 10 punten. Angel Nieto zegevierde later met grote overmacht in de race van de 125 motoren. Zijn voorsprong op de Charles Mortimer bedroeg meer dan een halve minuut. Uitslag 125 cc-klasse: 1. Nieto (Sp) met Derby 38.27. 2 (gem. 148.093 km.u., record), 2. Mortimer (GB) met Yamaha 39.08.9. Stand: 1. Parlotti 25 pnt., 4. Nieto 15 pnt. De Italiaan Renzo Pasolino won de race in de kwartliter klasse. Wereldkampioen Phil Read staakte in de dertiende ronde de strijd wegens motorpech. De Engels man lag toen reeds op de vijfde plaats. Uitslag 250 cc klasse: 1. Pasolino (It) Aermacchie 44.00.1 gem 157.345 km.u., 2. Gould (GB) Yamaha 44.04.0. Stand: 1. Saarinen 40 pnt. 2. Pasolini 27. Giacomo Agostini toonde in de 350-cc klasse dat zijn herstel niet van tijdelijke aard is. De tienvoudige wereldkampioen, die eerder dit seizoen tweemaal in deze klasse de zege aan de Fin Saarinen moest laten, triomfeerde nu met grote voor sprong op zijn tegenstanders. Uitslag 350 cc klasse: 1. Agostini (It) met MV-Agusta 51.47.4 (gem. 162.744 km.u.), 2. Pasolini (It) met Aermacchi In Parma kwam de Italiaan Carlo Ben- nelli om het leven toen hij tijdens een bergklim tegen een muur reed. Volgens ooggetuigen zouden onbekenden spijker- jes op het wegdek hebben gestrooid, waardoor de wagen van „Riccardone”, zo als Benneli in Italië werd genoemd, een lekke band kreeg. Een Tsjechische tijdwaarnemer Jaroslav Bartosek werd bij het ongeluk zeer ern stig gewond. Hij werd overgebracht naar het ziekenhuis, waar hij ten gevolge van inwendige verwondingen is overleden. De Italiaanse autocoureur Rinaldi is tijdens de training voor de Grote Prijs van Brno (Formule), die zondag wordt gehouden, om het leven gekomen. Rinaldi slipte met zijn Alfa Romeo in een bocht en kwam met een snelheid van 200 kilo meter per uur tegen het tijdwaarnemers- huis. Rinaldi was op slag dood. Verschei dene personen werden gewond. men naar de kopgroep, kregen ook de andere favorieten aansluiting. Er kwamen daardoor 36 rijders aan de leiding. Voor de overigen was het toen bekeken en zelfs André Jansen staakte de strijd. winnaar in de lemmermeer. moest zich tevreden stellen met het win nen van de spurt om de tweede plaats. De uitslag: 1. G. Kamper, St. Pancras, de 148,5 km in 3.23.35; 2. K. Balk, Bad- hoevedorp op 16 seconde; 3 ,C. van Don gen, Oud Gastel; 4. J. Kief tenburg, Hoorn; 5. B .Pronk, Scheveningen. De als ploegenprijs aan deze ronde verbonden Schipholtrofee ging naar Ca ballero door de goede klasseringen van Cees van Dongen, Jos Kieftenburg en Sjaak Schuitemaker. De renners van Ca ballero dat nog niet zo erg rriët succes sen is verwend dit seizoen behaalden 13 punten. Tweede werd Amstel met 22 punten en derde Ketting met 24 punten. Steenbergen Karringer 34.36.7 (gem. 145,421 km/u.). Toerwagens Groep I (15 ronden 62,9 km) klasse 14.000-18.000 gulden: 1. Huub Vermeulen (Opel Commodore GSE 29.03,2 (129.903 km/uur gem) Klasse 8500-10.000 gulden: 1. Fred Fran- Frankenhout: Opel Manta zelfde tijd. Klasse 8500-1.000 gulden: 1. Fred Fran- kenhout-Opel Ascona 1900 zelfde tijd 2. Post-Opel Ascona Klasse 7000-8500 gul den: 1. Hugenholtz Ford Escort Sport 14 ronden (119.577 km/uur) klasse tot 7000 gulden. 1. De Vos Simca Rally I 14 ronden (118.931 km/uur) kwamen Spetgens met Louis Meijers en Jos Swinne bij deze kopgroep en vervol gens ook nog Henny Kuiper, Ferry van der Vleuten en Wim Nooren, zodat der tien man in de voorste linies streden. Bij Bergeijk, na 140 kilometer, reed Kooken lek, maar kwam na een schitterende ach tervolging terqg. Tevergeefs echter, want nauwelijks een kilometer voor het einde zou hij opnieuw met een lekke band te kampen krijgen. In de finale verbrokkelde de kopgroep enigszins, maar vijf man bleven voorop: Spetgens, Kuiper, Broere, Groen en Van Groezen. Met een schitterende eindsprint zegevierde Spetgens tenslotte. De uitslag luidt: 1. Jan Spetgens (Some ren), 180 kilometer in 4.05.16; 2. Henny Kuiper (Denekamp), z.t.; 3. Bert Broere (Oudenbos), z.t.; 4. Dick Groen (St. Pan cras), z.t.; 5. Harry van Groezen (Made), z.t.; 6o. Ben Kooken (Grevenbicht), 4.05.16; 7. Ferry van der Vleuten (Mierlohout), 4.05.40; 8. Wim Nooren (Tollebeek), z.t.; 9. Louis Meijers (Maastricht), 4.06.51; 10. Kees Vermeire (Tilburg), z.t.;

IJmuider Courant | 1972 | | pagina 15