Nog geen beslissing van HENNIE KUIPER MIKT NU NBB in Mars-affaire Uitgekiende finale bracht Milk Race VHS kan terugzien op een geslaagde schaakcompetitie OP NEDERLANDSE TITEL Weet u dat u bij de Amro Bank een hypotheek kunt krijgen? Rt| amro bank FIFAX zorg dat u'tin huis hebt verkrijgbaar bij de drogist Het kopen van een eigen huis. hem zege Liane Engeman stopt met autorensport in Bedrijfs-zomeravondvoetbal Lida Kuijs werpt speer steeds verder Hans Winkler Profs en amateurs werd verstoten om stadstitel Kampioenschap in Haarlem Recepten bij KlopKlop I op helft van competitie Daume wil geen moordenaar op „zijn” Spelen I 14 TENNIS 15 DINSDAG 13 JUNI 1972 I En een handig boekje over allerhande problemen bij het kopen van een huis? Bij het kopen van een eigen huis komen ingewikkelde dingen kijken. Vragen rijzen, zoals Kan ik hypotheek krijgen? Hoeveel procent van de koopsom? Welk bedrag kost dat dan per maand aan rente en aflossing? Wat is het verschil tussen k.k. en v.o.n.? Wat zijn de fiskale mee- en tegenvallers? Wat is erfpachtscanon? Weet u dat allemaal? Spurt Lastig -• (Van onze sportredactie) (Van onze sportredactie) (Van onze tennismedewerkster) Hennie Kuiper: „Revanche voor Olympia’s Tour” ADVERTENTIE (Van een medewerker) (Van onze wielermedewerker) ADVERTENTIE (Van onze schaakmedewerker) e. Stuurt u mij het handige boekje „Het kopen van een eigen huis” Naam: (VHS 4-6 Adres: Plaats: HDIJ I - s Invullen, uitknippen en in open envelop zonder postzegel opsturen aan AMRO bank, Antwoordnummer 441, Amsterdam. Barten Brandse Er was afgesproken dat ik op de laatste dag zo min mogelijk werk zou doen. De Jongens zouden mij naar de meet brengen en daar moest ik dan mijn slag slaan. In BASKETBAL. Bij het militaire wereld kampioenschap basketbal in de Italiaanse stad Udine heeft Nederland maandag met 78-47 (ruststand 30-20) gewonnen van Jor danië. Voorts won Italië met 78-50 van België en Iran met 96-79 van Algerije. bijvoorbeeld hopjesvla Voorwaarde was echter dat er een even sterke ploeg als in Amsterdam binnen de lijnen zou worden gebracht. Nu dat door absentie van onder meer drie „lange man nen”, Van Tuyl van Serooskerke, Aker boom en Van Weerkom, niet mogelijk is, zal de NBB waarschijnlijk later deze week beslissen van deelname af te zien. HD: KI' it j MB QBH MM MM BBMBMWMi HUM MM MM MM M BMP MB MM I Bon voor gratis vraagbaakje. l i I I i l i ZWOLLE Het bestuur van de Neder landse BasketbalBond heeft gisteravond geen uitspraak gedaan in de ”zaak-Mars”. Tijdens een lange vergadering in Zwolle besloot men de kwestie voor verdere be handeling te verwijzen naar de straf- en geschillencommissie. Voor er een vonnis wordt geveld zal er eerst een diepgaand onderzoek worden ingesteld naar de hele gang van zaken rond de twee contracten, die de Zandvoortse club, zoals bekend, met de sponsor Mars sloot. Het demissio naire bestuur van Mars Stars wacht de definitieve beslissing af, alvorens zelf ver der enig initiatief te nemen. In Zwolle bleef gisteren tevens een be slissing uit over het wel of niet gaan naar het laatste voor-Olympische toernooi in Augsburg. De NBB kreeg na het bemoedi gende resultaat van de nationale equipe in Amsterdam, vorige maand, 50.000,van het NOC toegewezen om in Augsburg in de slag te kunnen gaan voor de laatste twee plaatsen in het Olympisch toernooi. Het gevecht tegen Caïssa verliep nu niet bepaald aan alle borden vlekkeloos. Over en weer kwamen resultaten tot stand die men eerder tijdens de partijen nu niet direkt had voorzien. Dat is overi- de laatste kilometers sprong de Zweed Filipsson weg”. „De Fransen, maar ook wij hadden daar wel belang bij. Ik heb tegen mijn ploeg- makkers gezegd: Laat maar gaan, dan is die tenminste niet meer gevaarlijk. Maar dat hield wel in dat ik in Blackpool bij de eerste drie zou moeten eindigen om de wedstrijd te kunnen winnen. Toen kwam het dus op de sprint aan. Het plan van Hennie Kuiper was in feite van a tot z afgestemd op de sprint, ’s Morgens voor de start had hij speciaal daarvoor een andere versnelling gemon teerd en bovendien extra lichte wielen genomen. Op de promenade speelde Hen nie Kuiper en Cees Priem hun laatste troef uit. Priem, die aan Kuipers wiel zat, liet een gaatje vallen zodat de Denekam- per plotsklaps ruimte kréég. „Ik was zo vereerd dat Duitsland mij had uitgekozen om hun te vertegenwoor digen in een Ford Capri 3 liter. Ik stond nota bene derde of vierde in het klasse ment. De kans dat ik de overwinning nu nog kan grijpen, is vrij gering. Maar ik moet, als ik beter ben, toch alle resteren de races rijden, omdat mijn opdrachtge vers natuurlijk h open dat ik ondanks mijn ziekte met een mooie plaats Uit de bus kom. Wie weet gebeurt dat ook wel als een van de coureurs, die me voor zijn, ook een race niet kunnen rijden”, aldus Liane. „Dit contract met Duitsland loopt tot oktober en dan doe ik nog een jaar mee in Nederland. Daarna houd ik ermee op. Piet-Hein en ik zijn dan twee jaar ge trouwd en tegen die tijd willen we wel kinderen, we hebben daar de leeftijd ook wel voor dan. Zolang dit contract duurt, ben ik bijna elk weekeinde in Duitsland, dat is niet leuk als je pas getrouwd bent. Als je eenmaal kinderen hebt, valt racen voor een vrouw helemaal niet meer te combineren met een eigen gezin”. Marjan Ackermans maakte in Londen een beste beurt. Hoewel zij niet bestand i, was tegen de besten op dit nummer, die 1,88 m. en hoger sprongen, kwam de DEM-troef uit Akersloot tot een prachtige sprong van 1,76 m. Zij maakte niet alleen haar uitzending volkomen waar, doch zij evenaarde haar eigen clubrecord met deze prestatie. (Van onze sportredactie) Bij de B-junioren bereikte Sjaak Hurk- rnans een goede derde plaats. Deze DEM- man deed dit met 30,51 m. discus, 34,10 m. speer en 10,50 m. kogel-. Lida Kuijs, juist teruggekeerd uit Londen van de landen- wedstrijd tegen Engeland en Oost-Duits- land, waar zij met Carla Luijer worpen van in de 44 meter liet noteren, schoot in Krommenie danig uit haar slof. Met een magnifieke worp van 48,16 m. boekte zij de beste jaarprestatie in dit seizoen en verbeterde zij het jonge clubrecord van Carla Luijer met 26 cm. Lida Kuijs, die langzaam maar zeer bewust tot betere prestaties komt nadert het nationale re cord dat met 49,58 m. sinds 16 juli 1967 op naam staat van de in Castricum woon achtige Gré Versterre-van Zelm. WARENDORF. Hans Günter Win kler is momenteel misschien de eenzaam ste ruiter in de internationale paarden- sportwereld. De 45-jarige, immer tot in de puntjes geklede, gebrilde Duitser, die in zijn rijk met succes beladen carrière zo wel wereldkampioen als Olympisch titel houder werd, kan in de Bondsrepubliek geen goed meer doen. De andere toprui- ters in zijn land, met wie hij vele jaren is opgetrokken, hebben hem tot vijand num mer een verklaard en willen niets meer met Winkler te maken hebben. Een voor lopig „hoogtepunt” in de feitelijk reeds jaren sluimerende, maar sinds begin mei openlijke controverse was een brief aan de president van de „Deutsche Reiterliche Vereinigung. Dit schrijven, ondertekend door Alwin Schockemöhle, Paul Schoc- kemöhle, Hartwig Steenken, Hermann Schridde, Fritz Ligges, Lutz Merkel, Karl- Heinz Giebmanns, Hendrik Snoek, Mi chael Gockel, Manfred Klöss e n Kurt Jarasinski, was ook gericht aan de voor zitter van het comité voor de springsport, Otto Schulte-Frohlinde en Capellmann. Voor dit stadskampioenschap, waarvan de organisatie in handen is van Excelsior, zijn door de deelnemende clubs 66 ren ners ingeschreven. Tot de kanshebbers behoren onder andere: Johan Blijleven, Ko Hoogendoorn, Jan de Jong, Cor de Looze, Nico Rinkel, Theo Smit, Nico Ver meulen, Gerard Wesselius, Peter v.d. Voort en titelhouder Peter de Vos (allen Bataaf), Hans en Henny van Leeuwen, Ed Sminia en Ron Smit (allen Kampioen), Gé v.d. Winden, Bas Brouwer, Jaap van Lies hout, Nico Hendriks, John Vendel, Ruud Haller en Piet Slikker (allen Kennemer- land), Rhett van Trigt, Marcel Pennings, Hans Steekers, Nico Slingerland en Leo v.d. Berg (allen Bollenstreek), Dick Schouten, Henk Pasen, George en Nelis van Geem met Piet Weeteling (allen Ex celsior). De start is donderdagavond om half zeven. De coup van de Denekamper was daags voor de laatste rit in het Nederlandse camp consciëntieus voorbereid. Uitgangs punt van het strijdplan van de nationale ecmipe was de speciaal voor de slotetappe verdubbelde bonificatie, zodat er voor de eerste zes plaatsen respectievelijk 2 minu ten, 1 minuut, 40, 30, 20 en 10 seconden tijdwinst was te verdienen. Daarop richtte zich de tactiek van de Nederlanders, bij de planning werd terdege ingecalculeerd dat de Franse ploeg de leiderspositie van Marcel Duchemin vanzelfsprekend opti maal zou verdedigen. Hennie Kuiper: „Behalve ik kwamen ook de Pool Zwirko en de Engelsman Edwards nog in aanerking voor de eindze ge op voorwaarde dat zij van de extra bonificatie zouden profiteren. De bedoe ling van de Fransen was een paar minde re góden te laten wegspringen, zodat wij geen bonificatie meer zouden kunnen AMSTERDAM. Liane Engeman, Ne derlands vrouwelijke topcoureur, is door een verwaarloosde hersenschudding voor drie weken uitgeschakeld. Liane, die eind vorig jaar met Bonaparte-tapijten-koning Piet-Hein Keijzer huwde moet nu van verschillende races afzien, waarmee ze belangrijke punten had kunnen verzame len voor het Duitse kampioenschap. DE: SchlegelBarend 63-62, Hogen kamp—Groof 61-60, Go dijnHooy 64-86, HamerslagDe Groot 62-6 0. HAARLEM. De Haarlemse schaak vereniging VHS zal. met bijzonder grote voldoening terugzien op de afgelopen week. De reserves, reeds eerder in het seizoen kampioen geworden van de Noordhollandse Schaakbond slaagden erin de promotiecompetitie voor een plaats in de KNSB eveneens positief af te sluiten. Na een 51/s-4’/s zege op Vianen werd nu in Amsterdam de tweede promotiewed strijd tegen Caïssa met 6-4 gewonnen. De kampioenen van de Schaakbond Groot- Amsterdam hadden op hun beurt al van Vianen verloren (6-4). DENEKAMP. Op de brede promenade van Blackpool, finish- plaats van de laatste etappe van de Ronde van Engeland, haalde Hennie Kuiper tenslotte zijn gram. In die explosieve laatste honderden meters, waarin hij de Fransman Duchemin in een grandioze spurt de eindzege afpikte, revancheerde hij zich voor de voor hem zo teleurstellend verlopen Olympia’s Ronde van Nederland. Met zijn triomf in de Milk Race, waarmee hij het succes van Fedor den Hertog van verleden jaar prolongeerde, re kende Hennie Kuiper tevens af met de beschuldigingen die in Olympia’s Ronde over z’n hoofd werden uitge stort. Hennie Kuiper: „Ik heb mij nu toch wel duidelijk bewezen tegenover de mensen die toen zeiden dat ik simuleerde, dat ik een ziekte veinsde omdat ik er zogenaamd zou zijn „af gefietst”. Maar dat was gewoon niet waar. Ik was in Olympia’s Tour echt ziek en daarom geeft deze overwin ning mij enorm veel voldoening. Ik heb nu immers getoond dat het toen bepaald geen aanstellerij van mij is geweest.” ZANDVOORT. Op het snelle asfalt- parcours rond het revalidatiecentrum Nieuw Unicum aan de Zandvoortselaan in Zandvoort gaan profs en amateurs van de wielerclubs De Kampioen en Excelsior (Haarlem), De Bataaf (Halfweg), Kenne- merland (Beverwijk) en De Bollenstreek (Lisse) donderdagavond met elkaar aan de slag in het stadskampioenschap van Haar lem. Peter de Vos van De Bataaf moet daarbij de titel verdedigen. rij en heeft enkel punt. De stand in afdeling D ziet er als volgt uit: Luchttechniek 6-11, Avek 6-9, Heere- mans 6-8, Beekman Boys 6-5, Plevier 6-5, OVN 6-4, Vermast 6-0. De reserves van OCS en Figee voeren in afdeling E duidelijk de boventoon. Zij gaan samen op kop en hebben vijf punten voorsprong op de naaste concurrent PVFN 2. De stand in afdeling E luidt: OCS 2 6-11, Figee 2 6-11, PVFN 2 6-6, MSD 2 6-4, SVK 2 6-4, Ruys 6-3, Mossel Boys 2 6-3. De leider van het puntenklassement, de Fransman Borreau, die op het wiel van Priem mikte en die tevens Duchemin wilde landeren, moest daardoor een vrij forse achterstand overbruggen. Dat lukte hem, maar hij kwam Kuiper in die laatste meters niet voorbij. Toen hij naast mij zat. zag ik dat hij aan het eind van z’n latijn was. Hij zat te zwabberen op de fiets en toen heb ik nog eenmaal alles gegeven en won ik de sprint van het peloton en daarmee de Ronde van Enge land. Niettemin kon de sprintoverwinning die Kuiper de eindzege bracht in de ogen van de Fransen geen genade vinden. Gedesil lusioneerd protesteerde de Franse ploeg leider, die rotsvast op een zege van Duche min had gerekend, bij de jury. Zijn argu ment luidde dat Kuiper door een van zijn ploeggenoten zou zijn geduwd. Het protest werd tot tweemaal toe verworpen, waarna de commissie van appèl, voorgezeten door de Nederlander Roosenburg, ook het door de Fransen aangetekende hoger beroep naast zich neerlegde. De jury had immers ten aanzien van Kuiper niets onrechtma tigs kunnen constateren. Hennie Kuiper nabesehouwend: „Het was toch een lastige ronde. Er waren 12 etappes en daarvan was slecht één rit vlak. De andere etappes gingen steeds door heuvelachtig terrein, zodat je eigen lijk niet de gelegenheid had om eens een dag op adem te komen. Maar dat zware werk ligt mij wel” Vooralsnog richt Hen- pakken. Nu hadden wij een sterke ploeg, nie Kuiper zich op het Nederlands kampi oenschap op de weg dat over 14 dagen in Valkenburg wordt betwist. HAARLEM. Mede dankzij het stralende weer van zondag en ondanks de zwa e - regenval van maandagmiddag is het pro gramma van de districtskampioenschap- pen op Groenendaal volkomen naar wens afgehandeld. Enkele uitslagen van de tot dusver gespeelde partijen zijn in de B- afdeling: WijnandsBrokman 61-61, sr.Hosselet 7-5-68-61, reeds geplaatst voor de kwart finales)- Houtkoper: 61-60, Mouthaan- Groenland 6—1-6—1. „Dat is de eerste grote wedstrijd waar ik naar toe leef. Naar aanleiding daarvan wordt een selectie gemaakt voor München, waarvoor in eerste instantie twaalf renners in aanmerking komen. Zit ik daarbij, dan gaan we doorwerken naar München. Maar er vallen zes renners af, dus er is weinig zinnigs van te zeggen. Na München is er nog de Tour de l’Avenier. Ik hoop dat ik mij daarvoor kan kwalifi ceren en dan wil ik het in elk geval beter doen dan vorig jaar. Maar het blijft natuurlijk moelijk om te zeggen wat een hoogtepunt moet gaan worden. Dat heb je zeH niet in de hand”. Willy Daume, voorzitter van het organi satiecomité heeft de voorzitter van het Amerikaanse Olympische Comité, Clifford Buck, laten weten dat Hunter niet wel kom zal zijn. „Een Olympische atleet dient een voorbeeld voor de jeugd te zijn”, aldhus Daume. Daume twijfelt er aan of dat het geval is bij een man, die is veroordeeld omdat hij een medemens met een mes heeft gedood. Als Hunter zich door de kwalificatie weikt en het Amerikaanse Olympische Comité hem ondanks het Duitse protest afvaardigt, staat het Olympische organisa- tie-comité voor de moeilijkheid voor een passende huisvesting te moeten zorgen. Dat is het Olympisch dorp of de Stadel- heimgevangenis in München. Volgens Daume vereisen de Olympische reglemen ten dat alle deelnemers in het Olympisch dorp worden ondergebracht. Maar dit voorschrift is verschillende malen over treden. Onder meer door de winnaar van de gouden medaille bij de dressuur in Mexico, de Duitser Josef Neckermann, die zich tijdens de spelen pleegt op te houden in hotels van de hoogste prijsklasse. MÜNCHEN. Wanneer Bobby Lee Hunter als één van de 12.000 deelnemers aan de Olympische Spelen naar München komt, zal het hartelijk welkom stellig niet voor hem bedoeld zijn. De Amerikaanse vlieggewicht-bokser loopt grote kans ge vangen te worden gezet in plaats van de te mogen deelnemen. De reden van de ongastvrijheid van Duitse zijde is gelegen in het feit dat Bobby Lee Hunter wegens doodslag een gevangenisstraf uitzit van achttien jaar. Dat heeft de 21-jarige Ame rikaan niet belet een imponerende ama- teur-carrière als bokser op te bouwen. Zo werd hij verleden jaar zomer derde bij de PAN-Amerikaanse spelen in Cali. Hij is één van de meest serieuze gegadigden voor een plaats in de Amerikaanse ploeg. ■r AFVOER VERSTOPT? BEVERWIJK. Enkele DEM-atleten hebben in Krommenie op wedstrijden van AV Lycurgus deelgenomen aan driekam- pen. Vooral de werpdriekampen stonden in de belangstelling van de Beverwijkers. Louis Schuijt, kort geleden toegetreden tot de rijen van de cracks, bereikte met de discus een afstand van 36.51 m„ met de speer reikte hij tot 42,02 m. en met de kogel kwam hij tot 12,08 m„ overigens bijna anderhalve meter van de a-klasse- limiet. Met deze resultaten werd hij in de a-klasse toch nog tweede met 1740 pun ten. In de b-klasse eindigde Henk Kleine als vierde. Hij boekte de navolgende re sultaten: 31,79 m„ 50.82 m. en 101,12 m. Cor Quist kwam op de vijfde plaats met 27,03 m„ 48 66 m. en 9.40 m. De aantijgingen zijn niet mis: a. Winkler ontvangt sedert jaren per maand een bedrag van 2500 mark van de Duitse organisatie voor ondersteu ning van de sport (Deutsche Sporthil- fe), zogenaamd voor het onderhouden van vijf paarden, die hij echter in het geheel niet bezit. b. Winkler ontvangt jaarlijks een bedrag van 4000 mark van het DOKR zoge naamd als tegemoetkoming in de dage lijkse kosten van zijn paarden. c. Winkler heeft via het DOKR kosteloos de beschikking over een paardenver- zorger. caloriearm f 1.27 per pakje leuk recept op elk zakje gens in een promotiestrijd, waar de zenu wen gewoonlijk een niet te verwaarlozen rol spelen, een logische gang van zaken. Belangrijk was tenslotte alleen de eind stand en die gaf een zege voor de Haar lemmers aan met een verdiende promotie. Naast dit succes boekte VHS ook in de bekerwedstrijden van de NHSB opvallen de successen. De drie tot de kwartfinales doorgedrongen teams wisten zich allen te plaatsen voor de halve finales. Het eerste team omzeilde de altijd lastige Witte Paard 2-pioeg uit Koog a.d. Zaan terwijl VHS 2 plaatsgenoot Rolland kansloos liet en Magnus (Schagen) niet opgewassen bleek tegen VHS 3. De vierde halve finalist is Santpoort geworden. Met 3-1 werd Oppositie (Hei- loo) verslagen. Bij de stand 2-0 werden twee duels met reële winstmogelijkheden remise gegeven om de zege veilig te stellen. Het DOKR heeft voor Winkler tegen ongehoorde prijzen paarden aange kocht, die nergens voor deugden. Een voorbeeld: Siera Nevada, een voor springen ongeschikt paard, kocht men voor 45.000 mark op een veiling. d. Winkler verkocht zijn Olympische toppaard „Enigk” voor 200.000 mark naar Italië. Dit paard was voor een bedrag van 25.000 mark door het DOKR mede-gefinancierd. Winkler in casseerde de gehele verkoopsom en was pas na een half jaar bereid de 25.000 mark aan het DOKR terug te betalen. De stand in afdeling A luidt: Figee 7- 12, Coöp 7-10, Vroom Dreesmann 5-7, Empire 6-5, OCS 5-2, Nelson Boys 5-2, Zwartse Boys 5-2. enln afdeling B gaan PVFN en Carioas samen aan de leiding, maar SVK staat er relatief beter voor. Het heeft een wed strijd minder gespeeld dan beide koplo pers en slechts één punt minder. Buma is nog helemaal zonder puntenwinst. Hattum Blankevoort 7-7, Van Oefelt 7- 10, Cariocas 7-10, SVK 6-9, MSD 7-7, Van Hattum Blankevoort 7-7, Van Oeffel 7- 6, Dijkstra 6-3, Buma 5-0. De ranglijst in afdeling C wordt aange voerd door PTT. Het heeft zes ploegen op zijn hielen zitten. Alleen hekkesluiter PCH is nog zonder winst en valt dan ook uit de toon. De stand in afdeling C is: PTT 6-8, Telstar ’72 7-7, Mossel Boys 5-6, SVHB 6- 6, De Hoop 6-6, Henkes 6-6, De Vos 5-5, PCH 5-0. Er is in deze afdeling nog van alles mogelijk. Luchttechniek is koploper in afdeling D en heeft alleen concurrentie te duchten van Avek en Heeremans. Vermaat sluit de In de halve finales komen VHS 1 en 2 tegen elkaar uit en moet VHS 3 op bezoek bij Santpoort. Caïssa - VHS Eij genbrood - Mol 0-1; Swart - Koopman 0-1; Sewrajs - Roos 1- 0; v.d.Spek - Uylinge 0-1; Arp - Th. de Vries 0-1v, d. Vos - Motert 1-0; De Vos - Blokker 0-1; Brouwer - v.d.Velde remise; De Beurs - Van Someren 1-0; Van Cleeff - Herman remise. Totaal 4-6. Uitslagen promotiecompetitie: Gr.A.: Esgoo 2 - Groningen 2 SVs-e’/j (Esgoo prom. op bordpunten). Gr. B: Caïssa - VHS 2 promoveert) Gr. C: DD 4- Schiebroek 4-5 voorlopig Gr.D.: Dev.S.G. Pallas - Venlo 4I/s-51/» (Venlo promoveert) Uitslagen bekerwedstrijden NHSB: Santpoort - Oppositie 3-1; VHS 3-Magnus 4-0; VHS 1 - Witte Paard 2 3‘/s-‘/s; VHS 2 - Rolland 4-0. na zes partijen nog geen HAARLEM. In het Haarlemse be- drijfszomeravondvoetbal zit de eerste helft van de competitie er vrijwel op. Door afgelastingen zijn enkele ploegen een of twee wedstrijden achterop geraakt. In afdeling A voert Figee met twee pun ten voorsprong op Coöp de ranglijst aan en kan ook Vroom Dreesmann, dat twee partijen minder heeft gespeeld, zich nog in de strijd om het kampioenschap mengen. Pastoors-BlaauwVan Dinter- 75-62, Alessie-AlessieGoos- sens-De Jong geen uitslag; GD: Ter Metz- WijnandsFrancken-Strijbis 60-62. Morgenavond wordt verder gegaan met het herenenkel, het herendubbel en het gemenddubbel in deze klasse. In de C-afdeling waar wederom een groot aantal partijen te verspelen zijn, zijn de volgende uitslagen bekend: HE BraamVan de Zon 63-64, Van DamVan den Bos 62-46-63, Ales- sieVijver 63-62, BrokmanBent 5 7- 62-6—2, QueridoVan der Velde 6 1-64, SchooneLöwensteijn 63-75, VerhoefHuijbens 61-97. DE: (laatste acht) RuigrokVisser 62- 86, MöllerSchaap 36-63-75, Mai- timoSmit 8—6-3—6-64, Mulder—Bijl houwer 61-62, HooyVan der Bronk 6—4-6—2. af

IJmuider Courant | 1972 | | pagina 15