Nederlandse victorie op loopnummers HERMENS BESLOOT RECORDJACHT MET IMPOSANTE OVERWINNING Ria Ahlers stelde record scherper Limietenrace atletes mislukt door harde wind in Boekarest Faina Melnik opnieuw verder met de discus Van Staveren superieur bij Mark Spitz weer snel Ickx en Redman bezorgden Ferrari weer klinkende zege Lange haren: niet binnen Jan Huppen goed op dreef tegen de Polen regenbogen Argentijnse wielerselektie door doping uitgedund 14 SPORT IN HET KORT H M MAANDAG 26 JUNI 1 972 1 1 KT Weer Hertha-speler twee jaar geschorst I Ti t. VXV' (Van onze sportredactie) Jos Hermens tydens zijn recordrace op de 10 km. Achter hem de Belg Lismont en de Duitser Liess. SANTA CLARA. Mark Spitz en de veertienjarige Jenny Wylie waren de ster ren op de eerste dag van de Amerikaanse zwemkampioenschappen. Spitz, die in de series van de 100 meter in het 50-meter openluchtbad van Santa Clara de klokken na 52,9 seconden had laten stilstaan, ver beterde zjjn prestati» in de einstrjjd. Met 52,4 seconden leverde hjj de beste verrich ting van dit seizoen, hjj kwam tot op een halve seconde van zijn eigen wereldrecord. zijn een GEWICHTSHEFFEN. De Fransman Ai- me Terme vestigde in Reims een nieuw wereldrecord bij het trekken in het mid- dengewicht met een totaal van 145,5 kilo. Het oude record stond met 145 kilo op naam van de Japanner Ouchi. Van Enkhuyzen sprint als eerste over de eindstreep na 110 m. horden. De Duitser Heine (4) werd tweede. voortref lelijk als laatste loper van de 4x100 meterploeg, die in de redelijke tijd van 40,9 seconde als tweede eindigde ach ter West-Duitsland (40,4 seconde). Tonny van Eek verloor zaterdag van Dubiesz. Hij staakte het gevecht in de tweede ronde. Polen won beide landen- wedstrijden met groot verschil: in Wezel met 8-2 en in Mühlheim met 7-3. 1 1 1 1 liiiinuwi' nog een kilometer te lopen zette hij eens extra aan en schudde al zijn tegenstan ders af. In een zeer hoog tempo liep hij de twee laatste ronden en relaiseerde met 13,34,8 een wereldtijd. Bij de dames behaalde Heide Rosendahl vier overwinningen: 200 meter in 23,4, 100 meter horden in 13,2, verspringen met 6,53 meter en als laatste loopster van de 4 x 100 meter estafette, die een tijd liet afdrukken van 43,48 seconde, ook al de beste seizoentijd, en stelde daarmee al haar concurrentes in de schaduw. HAINBURG. De intertoto-wedstrijd tussen Slovan Bratislava en Vienna is zaterdagavond niet doorgegaan, omdat de Oostenrijkse spelers niet in Tsjecho-Slo- wakije werden toegelaten. De douanebe ambten vonden de pasfoto’s van de spe lers, die voor het merendeel van wat oudere datum waren, niet lijken op de recentelijk genomen foto’s voor het vi sum. Vooral het haar van de Vienna- spelers was in de tussentijd veel langer geworden. Aangezien de Oostenrijkers er niets voor voelden bun haren op te offe ren, hield de Tsjechische douane de slag boom gesloten en keerde het Oostenrijkse team onverrichterzake naar huis terug. Tenny Wylie, die de 1500 toeschouwers vet.aste met haar opvallend gemakkelijke slag voltooide de 400 meter in 4 minuten 23,9 seconden, de op een na beste tijd van dit seizoen. Zij bleef de sprintkampioene Sherley Badashoss met gemak voor op de 400 meter. Bij de 400 meter voor heren toonde Gary Hall aan dat zijn vorm terugkeert. H(j maakte een tjjd van 4.04.9. ZELTWEG. De 1000 kilometer van Oostenrijk is een volledige Ferrari-aange- legenheid geworden. Het Italiaanse merk dat al onbedreigd aan kop gaat in het klassement om het merkenkampioenschap was ook in de voorlaatste race voor de wereldtitel oppermachtig. Op het Zeltweg- circuit eiste Ferrari de eerste vier plaat sen op. De eerste plaats ging naar het duo Jacky Ickx en Brian Redman, die 160 van de 170 ronden de leiding hadden. De Duits-Braziliaanse combinatie Mar- ko-Pace slaagde re in tien ronden lang de leiding te nemen toen Ickx een pits- stoo moest maken. De Gulf-Mirage van Gijs van Lennep en de Brit Derek Bell, die de snelste trainingstijd gemaakt had, raakte kansloos door twee pitstops wegens moeilijkheden met het koelsysteem. Ach ter de vier Ferrari’s legden Toine Heze- maus en de Westduitser Rolf Stommelen beslag op de vijfde plaats met een Che- vron-BMW. De uitslag 1. Ickx/Redman (Bei/Gbr) Ferrari 312 p 4.58.46 uur (170 ronden) 2. Marko/Pace Oost-Bra) Ferrari 312 p 5.19.63 (169 r) 3. Schenken/Peterson gaan, verspeelt de KNAU haar sympathie en bovendien een aantal uitnodigingen voor de talenten. In Brussel was de afgang op de technische nummers compleet. Het speerwerpen (Piet Olofsen), hoogspringen (Peter Geelen) en discuswerpen (Harry Zitsen) leverden derde plaatsen op achter de oppermachtige Duitsers, die bij lange na niet met hun sterkste B-ploeg naar België waren gekomen. Maar daarmee was alles gezegd. Weinig eervol ging de interland dan ook verloren. Nederland behaalde 105, België 140 en West-Duits- land 177 punten. In die uitslag komt nauwelijks tot uitdrukking, dat Nederland op het ogenblik over een aantal klasselo- pers beschikt. De Surinamer Sammy Monsels is daar één van. Deze 18-jarige, zeer sterke star ter, zegevierde zowel op de 100 als 200 meter in 10,4 en 21,11 seconde. Hij liet de goede Duitsers Rainer Kallnik en Edgar Krüger achter zich, ondanks een lichte blessure, waardoor hij op kracht kon lopen; wild heen en weer zwaaiend ves tigde tij twee Nederlandse jeugdrecords. De in Haarlem gelegerde Monsels heeft één grote wens: „Ik wou dat ik eens een paar échte goede wedstrijden kreeg. Mis schien wordt het in Griekenland wat. Daar gaan we van de week heen.” De tijden van Monsels waren bijzonder knap, ook al gezien het feit, dat er in Brussel electronisch werd gewerkt bij de registra tie. Dat benadeelt de lopers op de sprint gemiddeld l*/s - 2 seconden. Een andere talent uit het Nederlandse kamp, Sjef Hensgens, vocht tevergeefs DUSSELDORP De Nederlandse amateur boksers Jan Huppen (bantam) en Tonny van Eek (lichtgewicht) zijn dit weekeinde uitgekomen in de Westduitse ploeg, die tegen Polen bokste. Jan Huppen won vrijdag in Wezel op punten van Zavatski en zaterdag in Mühlheim even eens op punten van Witkovski. BOEKAREST Mogelijk gaat er straks weer een nog heel jonge Neder landse atlete naar een belangrijk interna tionaal toernooi. Naar het belangrijkste internationale toernooi dat de atletiekwe- reld kent: de Olympische Spelen. Was het vorig jaar junior Annemieke Bouma, die via de 1.77 meter hoogtesprong werd afge vaardigd naar de Europese kampioen schappen in Helsinki, zondag was het de 17-jarige Ria Ahlers die zich in Boekarest aandiende voor een plaats in de nationale olympische equipe. FRANKFURT. De disciplinaire com missie van de westduitse voetbalbond heeft opnieuw een vonnis uitgesproken in de omkopingsaffaire van Hertha BSC uit Berlijn. Na donderdag negen spelers van deze club voor twee jaar te hebben ge schorst, werd zaterdag de tiende speler Jürgen Weber, tot deze zelfde straf ver oordeeld. Weber, die tegenwoordig voor Werder Bremen uitkomt, zal evenals zijn vroegere clubgenoten een boete moeten betalen van 15.000 mark. De spelers van Hertha BSC zijn schuldig bevonden aan het „verko pen” van een competitie-wedstrijd aan Arminia Bielefeld. Zij zouden daar in totaal 250.000 mark voor hebben ontvan gen tid die voor het Nederlandse koppel vol doende zou zijn geweest om juist onder de NOC-limiet van 2.02,8 te duiken. Op de laatste 100 m, tegen de sterke wind in, moest Myrna van der Hoeven echter dui delijk terug, niet alleen voor de tweede Roemeense, Rafira, maar zelfs nog voor de sterk-finishende Ilja Keizer. Tijden van de Nederlandse atletes: 2.05,9 voor Ilja Keizer en 2.06,0 voor Myrna van der Hoeven. ROELOFSARENDSVEEN De bijna 500 deelnemers aan het eerste weekeinde van de gecombineerde nationale zeilwed strijden op de Brasemer en de Westeinder hebben de komst van de zomer niet voortdurend bejubeld tijdens hun wed strijden. De stevige bries, die zij in de zeilen kregen, vroeg door de talrijke plot selinge en onverwachte winddraaiingen het uiterste van de concentratie. In het machtige veld van de regenbogen, 23 schepen, trok Jan van Staveren alle aan dacht. Gedeeltelijk door zijn uitstekende prestaties, maar meer nog door zijn gloed nieuwe regenboog „Marco Polo.” Van Staveren, die erg trots is op zijn glanzend gelakt schip, is de tweede regen- boogenthousiast, na Kranenveld (hij liet kortgeleden het „Jantje van Leyden” bou de Keiensprintster nu zowel op de 100 als 200 meter af met de snelle Tsjechische Gleskova. De tijden van Wilma, 11,8 en 23,9, waren een gevolg van de straffe tegenwind, die op de 200 meter zelfs een kracht van bijna vijf meter had. Bijzonder goed kwamen op die sprintaf standen ook mee Lidi Makkinje (derde in 12,3) en Mieke Sterk, die op de 200 meter derde werd in 24,6 seconden en bovendien met dezelfde windkracht als tegenstander ook nog een fraaie tweede plaats verover de op de 100 meter horden: 13,6 seconden. Is de limiet voor Wilma van Gooi geen probleem meer, voor de Nederlandse 400-, 800- en 1500-meter loopsters zouden die voor München vereiste tijden wel eens een obsessie kunnen worden. En dat zou niet terecht zijn, want bijvoorbeeld de overtuigende dubbele zege die Trudy Ruth (54,0) en de steeds sterker lopende Marian Burggraaf (54,8) op het Roemeense kunst stof boekten, getuigt van klasse. Evenals trouwens die 4.16,1, die Berny Boxem op de 1500 meter op de klokken bracht. De Enschedese, die van die 1500 meter liefst 1499 meter kop heeft gedaan, omdat met name de Roemeense Andrey weigerde over te nemen. Berny Boxem moest de leiding wel nemen, om ten minste nog in de buurt van de limiet van 4.14,0 te komen. Uitgerekend op de laatste meter sloeg de Roemeense, die ook 4.16,1 kreeg toegewezen, toe. Joke van Gerven liep gezien de omstandigheden een alles zins redelijke 4.20,1; goed voor de derde plaats. Onze 800-meter loopsters Myma van der Hoeven en Ilja Keizer hadden erop ge hoopt dat Silai niet alleen op plaats, maar ook op tijd zou lopen. De Roemeense, die in Mexico juist voor Maria Gommers zilver veroverde, voldeed aan die wens van het Nederlandse duo ,maar noch Ilja, noch Myrna kon hiervan profiteren. Ilja Keizer viel al na 500 meter terug, op een moment dat Myrna van der Hoeven de Roemeense nog heel goed kon volgen. Bij het ingaan van de laatste 200 m wijzigde de situatie zich drastisch. Silai twee weken geleden goed voor 2.00,2 bleef onbedreigd aan kop, om ten slotte te finishen in een sterke tijd van 2.02,7, een AUGSBURG Op weg naar de Olym pische Spelen te München hebben de Duitse atleten in de landenwedstrijd tegen Rusland een beslissende stap voorwaarts gemaakt, hoewel niet alle verwachtingen werden vervuld. De allesoverheersende prestatie van deze tweedaagse ontmoeting, die door 35.000 toeschouwers werd bijge woond, kwam op naam van de Russische discuswerpster Fina Melnik, die met een afstand van 65.48 meter een nieuw wereld record opstelde. Drie weken geleden kwam de Russische atlete tot 65.42 meter. Van de twee Europeanen die op dit nummer uitkwamen werd Hans Fassnacht (4.07,7) derde. Gunnaar Larsson (Zwe) sneuvelde in de series, maar won de troustronde (4.10,2). Nee, de limiet van 1.82 m bleef (nog) buiten bereikt van de Drentse, maar het feit dat ze tijdens haar internationaal debuut in deze landenwedstrijd tussen Roemenië, Tsjecho-Sowakije en Nederland haar pas vorige week gevestigde record van 1,79 naar 1,80 meter tilde, moet als een prestatie van formaat worden be schouwd. Vooral omdat de bijzonder nuchtere Nederlandse de gehele Roemeense en Tsje chische concurrentie achter zich liet. Dus ook bijvoorbeeld de Winnares van het zilver bij de Europese kampioenschappen in Helsinki, de Tsjechische Cornelia Pope scu, die eveneens met 1,80 m, maar met meer foutsprongen, bijzonder teleurgesteld genoegen moest nemen met de tweede plaats. De hoogtesprong van Ria Ahlers was het enige Nederlandse wapenfeit dat goed genoeg was om een plaatsje te vinden in de recordboeken en dat was toch wel wat teleurstellend, vooral voor de olympische kandidaten, die hadden gehoopt dat in het Stadion van de Republiek limieten haal baar zouden zijn .Zoals dat bijvoorbeeld twee weken geleden het geval was, toen de Roemeense dames het op dezelfde baan opnamen tegen West-Duitsland en Polen. Toen werden er wereldtijden gerealiseerd. Maar uitgerekend zondag moest in Boeka rest het weer omslaan, met onder meer als gevolg dat een straffe wind het niet alleen de sprintsters, maar ook de mid den- en lange-afstandsloopsters bijzonder moeilijk maakte. Geen limieten dus, maar wel een goede score voor Nederland, dat weliswaar Roe menië met 69 tegen 66 een revanche moest toestaan voor de vorig jaar in Uden door de Roemeense dames geleden neder laag, maar gelijktijdig de Tsjechische da mes een flinke afstraffing toediende. Met uitzondering van de verrassende hoogtesprong van Ria Ahlers werd die goede score opgebouwd op vooral de loopnummers. Liefst vijfmaal finishte een Nederlandse hier als eerste. Wilma van Gooi had hierin een belangrijk aan deel. Na haar succesvol optreden in Lon den en onlangs in Oost-Duitsland rekende BUENOS AIRES De selectie van de Argentijnse wielerbond voor de Olympi sche Spelen van München is dit weekein de van elf renners tot twee man en misschien zelfs tot slechts een terugge bracht. Na selectiewedstrijden werden de elf kandidaten onderzocht op het gebruik van verboden stimulerende middelen. Ne gen van de elf reageerden positief bij de onderzoekingen, de tiende, Oscar Mora. twijfelachtig. Het urinemonster van Mora zal opnieuw worden gecontroleerd. De negen renners kregen niet alleen een schorsing van dertig dagen, zij werden ook onmiddellijk verwijderd van de lijst van Argentijnse kandidaten voor de Spe len van München. (Aus-Zwe) Ferrari 312 p 5.19.29 (166 r) 4. Merzario/Munari (Ita) Ferrari 312 p (164 r) 5. Hezemans/Stommelen (Ned-Oost) BMW-Chevron 4.49.41 (164 r)._ De Braziliaanse coureur Emerson Fitti paldi heeft zondag met zijn Lotus de 22e grote prijs van Rouaan voor Formule II- renwagens gewonnen. Deze wedstrijd be stond uit twee series en een finale. In de eindstrijd maakte de Braziliaan een tijd van 54.20 minuten over de 166,290 kilome ter, hetgeen een gemiddelde oplévert van 183,633 kilometer per uur. Tweede was de Argentijn Carlos Reutemann in een Brab ham en derde de Engelsman David Mor gan, eveneens in een Brabham Stand om Europees kampioenschap: 1. Jaussaud(Fra) 21 pnt 2. Hailwood 18 3. Reutemann 16 4. La >da(Oost) 15 5. Morgan 14. Nürburgring. De Westduitse/Oosten- rijkse equipe Helmut Kelleners-Gerold Pankl heeft zondag de 24-uurs-race op de Nürburgring gewonnen. Met hun BMW legden Kelleners en Pankl 3311.75 af. Tweede werden Hans Joachim Stuck en Klaus Feitzinger met een Ford Capri. Zij hadden een achterstand van een ronde. Vier andere beste seizoentijden kwamen eveneens op naam van Russische atleten: 10.000 meter 28.06,0. Sharafoetdinow, hoogspringen 2.24 meter Sjapka, kogel- slingeren 75,76 meter Bondartsjoek, speer werpen 89,38 meter Loesis. Zij benadruk ten nog eens de duidelijke zege (236-196) die de Russische heren behaalden op West-Duitlsnad. De Russische dames daarentegen moes te, ondanks het prachtige wereldrecord van Melnik, in de Duitse dames hun meerdere erkennen. Ondanks de nederlaag verbetefden de Duise heren drie nationale records: Man fred Letzerich met 28.14,4 op de 10 kilo meter, Klaus Wolffermann met 86,80 me ter bij het speerwerpen en sprintster Rita Wilden met een imponerende 51,85 secon den op de 400 meter hardlopen. Een indrukwekkende zegepraal behaal de Harald Norpoth op de 5000 meter. Met BRUSSEL Jos Hermens heeft recordjacht van het voorseizoen op waardige wyze besloten. Gisteren beproef de hij zijn geluk op de 10 kilometer, nadat hij eerder de Nederlande toptijden op de 3000 en 5000 meter aanzienlijk scher- een tijd van 28.45.8 minuut, daarmee het Brusselse Heyselstadion realiseerde hij een tijd van 28.45,8 minuut, daarmee het bijna één jaar oude record van Egbert Nijstad met precies 19 seconden overtref fend. Bewust koos Jos Hermens voor de drie- landenwedstrijd België-West-Duitsland B- Nederland om de heren van het Neder lands Olympisch Comité nog eenmaal te laten zien in welk een glanzende vorm hij verkeert. Hij wilde bovendien duidelijk stellen, dat over zijn afvaardiging naar München al lang beslist had moeten zijn. De weinig alerte houding van het NOC kan niet alleen Hermens, maar ook andere talenten ertoe brengen zich stuk te lopen op de limieten, waardoor in München een uitgebluste equipe aan de start kan verschijnen. Hermens heef! slechts één maal aan de eis voor de 5 kilometer voldaan, maar zal zich niet meer ontspannen om een tweede keer te schitteren. Hij vreest een terugval en wil zich naar analogie van onder meer de Oostduitsers in rust kunnen pre pareren op München, Het NOC kan im mers niet meer om hem heen. Door telkenmale met de gehele Neder landse herenploeg naar het buitenland te wen) die weer nieuw leven blaast in de ruim vijftigjarige geschiedenis van deze puur Nederlandse wedstrijdklasse. De „Marco Polo” blijkt een snel schip te zijn, want Van Staveren bracht het direct tot ereplaatsen (1, 2, 6). In de middagrace van gisteren moest de veehandelaar uit Oude Wetering door het hele veld zwoegen om de kop te bereiken. Toch haalde hij nog de zesde plaats en hij heeft daarmee veruit de beste papieren voor de hoofd prijs. Hein de Goederen (2, 3, 5), Jan Metzelaar (3, 4, 3) en Bouw van Wijk (5, 5, 1) volgen Van Staveren op een afstand. Verwarring heerste er gisteren op de Westeinder door een groot aantal valse starts. Bij de snelle Franse 470-klasse werd de ochtendrace door een protest van Paul Knoop ongeldig verklaard. Het start- comité had op twee boten verschillende seinen gegeven, waardoor talrijke zeilers werden misleid. De race werd nog giste ren ingehaald. De winnaar van de zater- dagwedstrijd, Cees van Tongeren, bleek hiervan niet op de hoogte te zijn en ontbrak. Emil Pels en Berkhout wonnen de wedstrijd van gisteren. Ook bij de finnjollen, de enige Olympi sche klasse die deelnam, verliepen de starts stroef. Kees Douze, ingeschreven voor de Olympische Spelen, zeilde buiten mede dinging met de nieuwe plastic finn van het verbond. Een zelfde boot zou Douze ook voor de Olympische Spelen krijgen. Ook Kruij er, de reserve, zeilde een keer in dit schip. Beiden waren tevreden met de eerste resultaten en eindigden voor in het veld. Boot won alle wedstrijden en de tweede plaatsen waren voor Krom. De belangrijkste uitslagen van de zeil wedstrijden op de Braasemer zijn: 16 meter-2: zaterdag: 1. J. de Ruyter, zon dagmiddag: 1. J. de Ruyter; vrijheidsklas- se: zaterdag: 1. C. Arends, zondagochtend: 1. J. Aarts, zondagmiddag: 1. J. Aarts; pampusklasse: zaterdag: 1. S. van Vliet, zondagochtend: 1. H. Neelmans, zondag middag: 1. J. Brinkhorst; Valkenklasse: zaterdag: 1. J. de Wilde, zondag: 1. J. de Willigen, stemklasse: 1 .H. Innemee, zon dag: 1. R. Numan; soloklasse: Zaterdag: 1. D. Coster, zondag: 1. D. Coster; flying juniorklasse: zaterdag: 1. P. Dekker, zon dag: 1. R. van Noppen. De eerste wedstrijden van het open Nederlandse zeilkampioenschap in de fly ing Dutchmanklasse is beheerst door de buitenlandse deelnemers. De Oostduitser Hüttner werd zondag op het IJsselmeer onder Medemblik winnaar voor Payot (Fra) en Bethwaite (Aus). Fred Imhoff was de beste Nederlander; hij kwam bin nen als negende, Brinkgreve werd veer tiende en Hellemans achtttiende. voor de Olympische limiet van 1.46,4 mi nuut op de 800 meter. Zijn Nederlandse record (ook 1.46,4) is dit jaar nog slechts door twee lopers in. de wereld overtroffen. Om in München te komen moet een Nederlandse atleet inderdaad van wereld klasse zijn. Hensgens liep een zeer verstan dige race en kwam vóór de Belg Van Wezer uit op 1.47,8 minuut. De onberekenbare hordenloper Hans van Enkhuizen' rekende zeer gedecideerd af met de Belgische tienkamper Freddy Herbrandt en de Duitser Werner Eikmei- er. Ondanks een niet overtuigende start bracht hij 14,1 seconde op de klokken, 0,3 seconde boven het record, dat hij ander halve week geleden in Potsdam vestigde. Voor een ander succes op de horden zorgde de 400 meterloper Wim Braaksma, die weliswaar geen kans zag op het laat ste rechte stuk voldoende weerstand te bieden aan de Duitsers Schwan en Müller, maar met 51,5 seconde toch slechts 0,1 seconde verwijderd bleef van zijn eigen Nederlands record. De weg naar de limiet zal echter ook voor hem (te) lang zijn. Egbert Nijstad heeft die hoop al defini tief laten vallen. Zijn jongere vriend Her mens, die onder meer Europees marathon- kampioen Karei Lismont en Joachim Liess versloeg, nadat hij de hele race het tempo bepaald had, heeft hem overvleu geld. Toch kwam Nijstad aardig mee op de 3000 meter steeple chase, die een glanzende overwinning opleverde voor de Belg Miel Puttemans, de wereldrecord houder op de 2 mijl. De 23-jarige man uit Leuven testte zijn kwaliteiten op de zware steeple chase en kwam ondanks een abo minabele hordentechniek tot 8.28,6 minuut. Hij is dit jaar slechts door drie lopers overtroffen. Paul Thijs, een andere Belg werd tweede (8.31,0 minuut). Na hem volgden de twee Duitsers en Egbert Nij stad, die 8.45,2 minuut op de klokken bracht. Ondanks ideaal weer kwam de Neder landse herenploeg in Brussel tot geen enkele egalisering van de Olympische li miet. Bram Wassenaar en Haico Scharn gaan het deze week in Skandinavië probe ren en vergaten daardoor in Brussel met de kopmannen op de 1500 meter mee te gaan. Dat kwam ze duur te staan. Een bewuste poging om te winnen had hen vrijwel zeker de gewenste limiettijd (3.39,5 minuut) opgeleverd. Deels door lichte blessures, deels door een onjuiste instelling moesten zij de Belg Herman Mignon ver voor laten gaan. Deze finishte in 3.39,6 minuut De Haarlemmer Bert de Jager werd in het sterke gezelschap sprinters vijfde op de 100 meter in 10.5 seconde en liep

IJmuider Courant | 1972 | | pagina 14